دن اسلات: تغییرات عظیم و شگفت انگیزی در دنیای مرد عنکبوتی رخ خواهد داد!

دن اسلات 

سایت comic book resources دیشب یک مصاحبه مهم، مفصل  و خواندنی با نویسنده کمیک های مرد عنکبوتی شگفت انگیز یعنی دن اسلات انجام داده است که ازتون دعوت میکنم حتما آن را بخوانید.

این مصاحبه خیلی مفصله و وقت زیادی برای ترجمه آن صرف شده ولی ارزش داره که آن را بخوانید:

CBR: در شماره قبلی مرد عنکبوتی شگفت انگیز شاهد شروع آرک جدیدی به نام "ظهور اسکورپیو" بودیم. چرا مهم بود که سری جدید کمیک های مرد عنکبوتی شگفت انگیز را با چنین شخصیت خبیثی شروع کنید؟ آیا قراره این آرک پایانی باشه بر ماجرای زودیاک"؟ یا اینکه قراره باز هم زودیاک را ببینیم؟

دن اسلات: "ظهور اسکورپیو" نقطه اوج عظیم داستان اسکورپیو و زودیاک در کمیک های مرد عنکبوتی شگفت انگیز است. البته ما در واقع فقط آنها را در شماره 1 و 2 دیدیم. بعدش که در شماره 3 مبارزه مرد عنکبوتی و هیومن تورچ را دیدیم و بعدش هم که اسپایدی در افریقا بود و با مزدورانی که که تجهیزات گرین گابلینی داشتند، مبارزه کرد. بعدش دوباره در شماره 5 برگشتند. ولی ما زودیاک را در پس زمینه قضایا داشتیم اما همه چیز داشت مهیای اتفاقات این آرک فعلی میشد.

ما میخواستی اسپایدی را در این دنیای جدید بگذاریم که در آن او این امپراتوری جهانی را دارد. ما میخواستیم شرایط او را متفاوت کنیم و بنابراین به خبیثی عظیم نیاز داشتیم؛ خبیثی که معمولا حریف اونجرز یا شیلد است. بنابراین زودیاک را برگزیدم.

CBR: در شماره قبلی پیتر پارکر به فضا رفت و از آنجا به صورتی کاملا هیجان انگیز و با استفاده از تارهای عنکبوتی خودش در اروپا فرود آمد. آخرین صفحه هم نشون داد که قراره با اسکورپیو بجنگه. قراره در شماره بعد چطوری هیجان را بالاتر ببری؟

دان اسلات: با یک مبارزه معرکه! یکی از چیزهایی که سعی داشته ایم در سری جدید مرد عنکبوتی شگفت انگیز انجام بدهیم این بوده که صحنه های اکشن را عظیم تر کنیم. چون او وسایل و تجهیزات بزرگتری پیدا کرده بنابراین تهدیدات بزرگتری و در نتیجه اکشن های بزرگ تری هم داره.

اسکورپیو - زودیاک مارول

 

CBR: ما چند ماه پیش از نیک لو (Nick Lowe) سردبیر کمیک های مرد عنکبوتی، درباره وضعیت جدید مرد عنکبوتی سئوال کردیم ولی الان که چند ماه گذشته و این وضعیت جدید تثبیت شده، چه حسی درباره اش دارید؟ آیا الان با این مرد عنکبوتی بین المللی و جدید حس راحتی بیشتری میکنید؟

دن اسلات: ما دوست دارم داستان های طولانی بنویسم. منطورم اینه که از مدتها قبل برای این وضعیت زمینه سازی کرده بودم . شما وقتی به اون run اولیه من یعنی Big Time نگاه کنید میبینید که پیتر اون موقع داشت برای یک کمپانی بزرگ کار میکرد. بعدش دکتر اختاپوس وارد مغز و جسم او شد. بعد اختاپوس گفت: من نباید برای کس دیگه ای کار کنم. من باید کمپانی خودم را داشته باشم! بعدشم که پیتر برگشت و یهو دید صاحب "صنایع پارکر" شده! پس میبینید که اینا همه برنامه ریزی شده بود و یک شبه رخ نداد. وقتی هم که پیتر رئیس شد . ما دیدیم که چون پیتر بدشانسه نتونست رئیس خوب و موفقی باشه. ولی اگه او موفق بشه، چی میشه؟ منظورم اینه که آیا پیتر همیشه باید تو زندگیش زمین بخوره؟ این در حالیه که او در تمام طول زندگیش میخواسته اختراعات خاص خودش را داشته باشه، دانشمند باشه و پول و شهرت داشته باشه. ولی بهشون دست نیافته. ولی سئوال اینه که اگه به اینا دست پیدا کنه و این زندگی که دوست داشته رو پیدا کنه، چی میشه؟

اما شما باید منتظر باشید و ببینید که آیا این چیزهایی که بهشون دست یافته دوام خواهد یافت؟ آیا باعث خوشبختی نهایی او میشه یا اینکه، نه، عواقب بدی براش داره؟

CBR: پس قراره اون بدشانسی های مشهور پیتر پارکر، گریبانش رو بگیره؟

دن اسلات: همین الانشم اون بدشانسی میاره! مگه جدیدترین دوست دخترش (همون دختر چینی) سعی نکرد با ماشین عنکبوتی اونو بکشه؟! من به این میگم بدشانسی!

CBR: قضیه بازگشت دکتر اختاپوس و حضور او در ذهن روبات دستیارش (living brain) مدتیه که در پس زمینه داستان های مرد عنکبوتی شگفت انگیز داره مورد اشاره قرار میگیره. بلاخره تکلیف چی میشه؟

دن اسلات: {با خنده} نظری ندارم! بهتون نمیگم. باید کمیک ها رو بخونید تا متوجه بشید!

CBR: پس بیایید درباره چیزی حرف بزنیم که میتونید درباره اش صحبت کنید. منظورم آرک بعدی شما است . قراره درباره دشمن جدید مرد عنکبوتی یعنی «ریجنت» (Regent) باشه. در شماره 1 سری جدید مرد عنکبوتی شگفت انگیز او را دیدیم که سورپرایز بزرگی بود. چون او را قبلا آخرین بار در سری "جنگ های پنهان: تجدید عهد" دیده بودیم. آیا این همون ریجنتی است که در کمیک تجدید عهد دیده بودیم؟

دن اسلات: در اون کمیک ما شاهد دنیایی بودیم در سیاره "دنیای نبرد" که اسمش بود Regency. بنابراین اون ریجنت مربوط به اون دنیا میشد ولی این ریجنت مربوط به دنیای خودمون میشه. اون ریجنت داشت خودش را اماده و تجهیز میکرد تا با پروردگار دووم بجنگه ولی این ریجنت انگیزه های دیگری داره.

مرد عنکبوتی ریجنت

CBR: آیا اسپایدرمن این ریجنت رو میشناسه؟

دن اسلات: نه. این پیتر پارکر دنیای اصلیه ولی میتونید مطمئن باشید که وقتی این پیتر با این ریجنت روبرو میشه، پای مری جین هم به قضیه باز میشه چون پیتر و مری جین در "تجدید عهد" با هم با ریجنت جنگیدند.

CBR: ولی مری جین الان مدتیه در کمیک های مرد آهنیه!

دن اسلات: تونی استارک میدونه که پیتر پارکر و مری جین با هم صمیمی بودن. ولی پیتر نمیدونه که مری جین داره برای تونی استارک کار میکنه. ضمن اینکه تونی هم نمیدونه پیتر همون اسپایدرمنه! وقتی پیتر و مری جین و تونی با هم در یک داستان قرار بگیرند میشه یک عالکه لحظه باحال و fun باهاشون خلق کرد. البته تنش هم قراره بین آنها باشه.

تونی استارک - مایلز مورالز

 

ضمن اینکه چون مایلز مورالز الان عضو گروه New Avengers است، پس تونی رابطه بیشتری با مایلز داره تا با پیتر. از طرفی دیگر، پیتر الان مدتیه تبدیل شده به رقیبی برای تونی استارک و با شرکت خودش در دنیا یکه تازی میکنه . بنابراین بین اونا تنش جالبی وجود خواهد داشت. تازه، وقایع جنگ داخلی 2 هم در راهه!

CBR: اهان! ما همچنین تیزری دیدیم از مری جین در لباس مرد عنکبوتی آهنین .. یا بهتره بگم مری جین آهنین !

دن اسلات: من بهش میگم عنکبوت آهنی (Iron spider)! تازه بهتره به مری جین هم بگید Iron Jane (جین آهنی) تا شبیه به اسم Spider-Gwen باشه!!!

CBR: میشه توضیحی درباره اون تصویر بدید؟

دن اسلات: حالا مونده تا نوبت به اون شماره برسه. ولی مطمئن باشید از اون تیزرهای الکی نیست . یعنی واقعا قراره شاهد همچین مری جینی باشید.

CBR: قراره موقع رویداد جنگ داخلی 2 چاپ بشه و البته یادمونه که پیتر لباس عنکبوتی آهنی را در رویداد جنگ داخلی اول تنش کرد . پس آیا ربطی به قضیه داره؟

دان اسلات: جانم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

CBR: پاسخ جالبی بود! برگردیم به ریجنت. او برای دنیای مرد عنکبوتی کمی عجیبه. یعنی شبیه به دشمنان کلاسیک مرد عنکبوتی نیست. منطورم اینه که تم حیوانی نداره یا مربوط به دار و دسته های خلافکاری نمیشه. چه چیزی باعث شد تا او را خلق کنید؟

دن اسلات: ما وقتی داستان تجدید عهد رو شروع کردیم میخواستیم شخصیتی داشته باشیم که جدید باشه و قوی . یعنی خواننده با دیدنش بگه: این غیر ممکنه. عمرا اگه اسپایدرمن شانسی در مقابل او داشته باشه. یعنی میتونم بگم به نوعی نبرد بین اسپیادرمن و دارک ساید بود! یا اسپایدرمن بر علیه ثانوس. و مرد عنکبوتی همیشه از این نوع نبردها با غول های گنده تر از خودش زیاد داشته. درست مثل داستان "هیچی نمیتونه جلوی جاگرنات رو بگیره". برای من ریجنت همچین شخصیت خبیثیه. و البته به نظرم تم مشابه ای با مرد عنکبوتی داره. چون او هم میخواست قدرت جمع کنه تا با دووم بجنگه  به نوعی به "قدرت زیاد ، مسئولیت زیادی داره" ایمان داره ولی به شیوه خودش!

CBR: و حالا میرسیم به تیزری که از داستان مهیج Dead no more منتشر شد و دیدیم که اشخاصی که قبلا مرده بودن مثل عمو بن، جین دی ولف و .... توش هستند!

دن اسلات: از کجا میدونی عمو بن بود؟ شاید هم «ازیکیل» باشه!!! یه کم محو بود، درست میگم؟ شایدم دندان پزشک عمو بن بوده باشه!!!

CBR: اتفاقا منم میخواستم همینو بگم. تیزر جوریه که انگار مبهمه یعنی انگار از داخل دود و مه و نور و ... بیرون میان.

دن اسلات: تازه کجاشو دیدی؟ این تیزر قراره همین طور مثل یک پازل بزرگتر بشه و گیج کننده تر!

تیزر dead no more

CBR: میدونم خیلی مونده تا این داستان منتشر بشه ولی چیزی هست که الان بتونید درباره اش به ما بگید؟

دن اسلات: فقط میتونم بگم هنوز کاراش رو شروع نکردیم. ولی میتونم بگم طراحی که قراره این داستان رو طراحی کنه کارش حرف نداره. واقعا متاسفم برای کمیک های دیگه که قراره همزمان با dead no more منتشر بشن. چون داستان ما قراره همه رو قلع و قمع کنه!

CBR: سردبیر کمیک های مرد عنکبوتی گفته که قراره اتفاقات بزرگی در کمیک های مرد عنکبوتی شگفت انگیز بیفته که از اتفاق مرد عنکبوتی برتر هم بزرگ تره. ایا این اتفاقات پس از dead no more میفتن یا قبل از ان؟

دن اسلات: ببینید .. من سعی میکنم همه ارک هایی که مینویسم به یک اتفاق بزرگ ختم بشن . ضمنا سعی میکنم همه ارک های خودم رو بهم متصل کنم. بنابراین در همین آرک زودیاک و اسکورپیو و یا آرک ریجنت نکاتی است که جمع میشن و میرسن به dead no more و به همتون قول میدم dead no more مثل یک زلزله 10 ریشتری دنیای مرد عنکبوتی رو تکون میده.

CBR: ایا قراره شخصیت خبیث جدیدی برای کمیک های اسپایدرمن خلق کنید؟

دن اسلات: اره. یکیشون مونثه و خیلی قراره باهاش حال کنید! از اون شخصیت های ماندگار میشه.

CBR: خیلی از علاقمندان به مرد عنکبوتی میخوان بدونن چه بر سر کلون پیتر پارکر یعنی «کین» اومده؟ یعنی بعد از دنیای عنکبوتی چی شد؟

دن اسلات: در شماره آخر دنیای عنکبوتی دیدیم که از داخل یک عنکبوت مرده مشت زد و داره میاد بیرون. در اینده نزدیک میفهمید تو این مدت کین داشته چیکار میکرده!

CBR: آیا کارلی کوپر برمیگرده؟

دن اسلات: نه، فکر نکنم. ولی به زودی یک عشق جدید برای پیتر رو میکنم!

مترجم: مهدی ترابی مهربانی

(mtm)

All rights reserved © Spidey.ir 2016 

 

      (هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

مطالب مرتبط:

 کمیک تجدید عهد را با ترجمه فارسی دانلود کنید

 7 چیزی كه ممكن است از "تجدید عهد" در كمیك های آینده مرد عنكبوتی ببینیم

  کمیک جنگ های پنهان (Secret Wars) ترجمه شد + لینک دانلود مستقیم

10 کمیک برتر مرد عنکبوتی در سال 2015       

 پیتر پارکر یک قهرمان بین المللی میشود؟

 نگاهی دقیق تر به لباس جدید مرد عنکبوتی

  بعد از "جنگ های پنهان" (Secert Wars) چه بر سر مرد عنکبوتی شگفت انگیز خواهد آمد؟

كمیك های دنیای عنكبوتی به زبان فارسی ( كامل + لینك دانلود مستقیم)       

 شماره 9 سری جدید کمیک های The Amazing Spider-Man ترجمه شد + لینک دانلود مستقیم

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 sherlock 1395-01-12 21:08
با این که کلاازتم جدید داستان هاش خوشم نمیاد ولی خداییش داستان های خوبی مینویسه این اسلات.معلومه که نقشه های بزرگی برای اسپایدرمن و دنیاش داره.
یادتون میاد چقدر قبلا این اسلات رو لعنت میکردیم؟
بنظرم اسلات داره یاد میگیره چطوری یه داستان دنباله داره خوب بنویسه.
البته اسلات نویسنده قابلیه.همین الان هم یه کاری کرده اسپایدرمن جز پرفروشترین ها باشه.
به هر حال امیدوارم ارک ریجنت همون طوری باشه که فکر میکنم.حماسی و بزرگ و پر از عاطفه.
#2 agh 1395-01-12 21:30
من فقط تونستم 5 قسمت مردعنکبوتی شگفت انگیز بخونم و الان هم اسپویل شدم ولی باز هم میخونم.خیلی دلم میخواد دکتر اختاپوس یک حرکتی بکنه و برای پیتر یک دردسر درست کنه و از اونطرف خیلی دلم میخواد پیتر و تونی کنار هم ببینم و واکنش پیتر بعد از دیدن مری جین هم دوست دارم یعنی پیتر هنوز به ام جی علاقه داره و با تونی دعوا می کنه که چرا اون وارد خطر کرده یا بی تفاوت از این قضیه میگدره.با خوندن این مقاله خیلی به دن اسلات اطمینان پیدا کردم و میدونه که داره چیکار می کنه فقط نمیخوام تو dead no more عموبن یا گوین برگردن
#3 Amir spidey 1395-01-12 21:37
به نقل از agh:
من فقط تونستم 5 قسمت مردعنکبوتی شگفت انگیز بخونم و الان هم اسپویل شدم ولی باز هم میخونم.خیلی دلم میخواد دکتر اختاپوس یک حرکتی بکنه و برای پیتر یک دردسر درست کنه و از اونطرف خیلی دلم میخواد پیتر و تونی کنار هم ببینم و واکنش پیتر بعد از دیدن مری جین هم دوست دارم یعنی پیتر هنوز به ام جی علاقه داره و با تونی دعوا می کنه که چرا اون وارد خطر کرده یا بی تفاوت از این قضیه میگدره.با خوندن این مقاله خیلی به دن اسلات اطمینان پیدا کردم و میدونه که داره چیکار می کنه فقط نمیخوام تو dead no more عموبن یا گوین برگردن

داداش نظر من رو خوندی؟
#4 Ice Man 1395-01-12 21:53
خیلی منتظر بودم بفهمم جریان Dead No More چیه ؛ ولی حالا معلومه قراره پیچیده تر بشه
دن اسلات گفت اگه پیتر تو زندگیش شکست نخوره و زندگی که دوست داشته رو پیدا کنه چی میشه !
یعنی که یه مدت تو همه چی موفق بشه ، با صنایعی که داره ، مری جین ، اختراعاتش و ...
خب ممکنه زنده شدن عمو بن و ... هم برای اضافه شدن موفقیتاش باشه ، یعنی پیتر همه ی معیار ها و اولویت هاش تغییر کنه
#5 Goblin.S 1395-01-12 22:20
من عشق جدید نمیخوام ... من مری جین رو میخوام :دی
بگذریم ، من کار های دن اسلات رو دوست دارم ، پیچیدگی کارهاشو دوست دارم ، به نظرم میتونه داستان های بزرگ بسازه
اما نمی تونه داستان هایی مثله "مرد عنکبوتی 1-500" خلق کنه.
من هر ماه سری Marvel knight spider-man رو حداقل ی بار میخونم ، هیچ وقت نتونستم ازش دل بکنم. ب نظرم نقطه تفاوت مرد-عنکبوتی با بقیه قهرمان ها مشخص میشه ، وقتی که پیتر با دست و پای شکسته و لباس بیمارستان داره از آسمون سقوط میکنه ، تازه میفهمیم چرا پیتر با بقیه قهرمان ها متفاوته . تنها فرق پیتر با مردم عادی قدرت عنکبوتیشه . پیترمشکل اجاره خونه داره ، پیتر مشکل تحصیلی داره ، پیتر مشکل با همکلاسیهاش داره ، پیتر مشکلات زیادی داره ، یا بهتره بگیم داشت . نمی خوام بگم کار های دن اسلات بده ، بلکه خیلی هم عالیه ، اما میخوام بگم طرفدار قبلا یه بار شیفته -پیتر استنلی- شدن به خاطر همین تحمل یک پیتر بدون هیچ مشکلی رو نداره.
یک نکته دیگه که منو آزار میده ، اینه که مابیش تر داریم مرد عنکبوتی رو میبینیم تا پیتر رو. درسته اسم کمیک "مرد عنکبوتی شگفت انگیز"ــه اما به نظرم دلیل نمیشه در هر حال مرد عنکبوتی رو در یک صحنه اکشن با هیجانات کاذب ببینم.
در هر حال ، همونطور که گفتم من کار ها دن اسلات رو دست دارم و هنوز "مردعنکبوتی و هیومن تورچ" و "تجدید عهد" رو به خاطر دارم ، و امیدوارم همه وعده هایی که دن اسلات داد به حقیقت بپیونده یا به قول خودش کمیک های آینده مردعنکبوتی بترکونه!!!
#6 M. goblin 1395-01-12 23:14
#7 Amir spidey 1395-01-12 23:17
یک عکس از تمام شخصیت های مونث بازی marvel contest of champions
uplooder.net/.../...
#8 Superior avenger 1395-01-12 23:27
واوووو!
خسته نباشید آقای ترابی مصاحبه ی جالبی بود
از اسلات خوشم میاد .خوب بلده داستان ها و آرک های غافل گیر کننده و مهیج بنویسه
یه سوال ،کمیک های dead no more و civil war 2 ترجمه میشن؟
#9 Amir spidey 1395-01-12 23:30
به نقل از Hulk:
واوووو!
خسته نباشید آقای ترابی مصاحبه ی جالبی بود
از اسلات خوشم میاد .خوب بلده داستان ها و آرک های غافل گیر کننده و مهیج بنویسه
یه سوال ،کمیک های dead no more و civil war 2 ترجمه میشن؟

Dead no more که تو همون سری امیزینگ هست. جنگ داخلی 2 هم فکر کنم تو سایت گفتن ترجمه میشه.
#10 Goblin King 1395-01-13 00:04
خوشم میاد اسلات خوب بلده بازارگرمی کنه. خداییش هم معلومه برنامه های بزرگی برای مرد عنکبوتی داره. تا اینجا هم موفق عمل کرده چون اسپایدرمن پای ثابت top 10 پرفروش های ماهیانه شده. انصافا هم برای dead no more هیجان دارم.
#11 Goblin King 1395-01-13 00:05
ببخشید من تجدید عهد را نخوندم
میشه یکی درباره ریجنت توضیح بده؟ قدرت هاش چی هستند؟ واقعا به اندازه ثانوس و دارک ساید قوی است؟
#12 Ice Man 1395-01-13 00:12
#11آره هست ، خیلی قدرتمنده
#13 Goblin King 1395-01-13 00:18
به نقل از Ice Man:
#11آره هست ، خیلی قدرتمنده

میشه بیشتر توضیح بدی؟ اصلا تجدید عهد ارزش خوندن رو داره؟
#14 Amir spidey 1395-01-13 00:21
به نقل از fair-minded:
ببخشید من تجدید عهد را نخوندم
میشه یکی درباره ریجنت توضیح بده؟ قدرت هاش چی هستند؟ واقعا به اندازه ثانوس و دارک ساید قوی است؟

ریجنت اندازه تمام قدرت های قهرمانان مارول رو داره.
#15 Ice Man 1395-01-13 00:22
#13تجدید عهد رو بخون ، مطمئن باش پشیمون نمیشی
#16 Goblin King 1395-01-13 00:23
به نقل از Amir spidey:
به نقل از fair-minded:
ببخشید من تجدید عهد را نخوندم
میشه یکی درباره ریجنت توضیح بده؟ قدرت هاش چی هستند؟ واقعا به اندازه ثانوس و دارک ساید قوی است؟

ریجنت اندازه تمام قدرت های قهرمانان مارول رو داره.

پس اسپایدرمن چطور شکستش داد؟
#17 Ice Man 1395-01-13 00:40
#16 تا جایی که من میدونم اسپایدرمن شکستش نداده
و اسپایدرمن قدرتش خیلی بیشتر از اونی که ازش استفاده میکنه ؛ برای همین خیلی وقت ها چیزایی رو شکست میده که حتی فکرشم نمیکنی که پسش بر بیاد
#18 Man of night 1395-01-13 01:02
سلام دوستان و البته اقای ترابی عزیز بعد از پنج ماه ذوباره بهسایت برگشتم اخه نبودم
اگه دوستان زحمتی بکشند و سوال بنده را جوتب بدهند ممنون میشم می دونم درسته سوال بی ربطیه اما من با گوشی وارد سایت نمی تونم بشم یعنی مرورگر سایت رو بالا میاره اما دوباره صفحه نمایش سیاه میشه باید چی کار کنم تنظیمات گوشیم مشکل داره یا مسئله دیگه ای هست به خدا شرمنده این سوالا رو می پرسم مدل گوشیم سامسونگ a7 هست
بازم شرمنده که بی ربط بود دوستان خیلی ظریفانه پاسخ بدهند
#19 Superior avenger 1395-01-13 01:30
به نقل از Man of night:
سلام دوستان و البته اقای ترابی عزیز بعد از پنج ماه ذوباره بهسایت برگشتم اخه نبودم
اگه دوستان زحمتی بکشند و سوال بنده را جوتب بدهند ممنون میشم می دونم درسته سوال بی ربطیه اما من با گوشی وارد سایت نمی تونم بشم یعنی مرورگر سایت رو بالا میاره اما دوباره صفحه نمایش سیاه میشه باید چی کار کنم تنظیمات گوشیم مشکل داره یا مسئله دیگه ای هست به خدا شرمنده این سوالا رو می پرسم مدل گوشیم سامسونگ a7 هست
بازم شرمنده که بی ربط بود دوستان خیلی ظریفانه پاسخ بدهند

گوشی مشکل نداره وقتی صفحه سیاه میشه با انگشت صفحه رو به سمت راست ورق بزن (یعنی انگشتت رو روی صفحه بزار بعد به سمت چپ گوشی بکش .انقدر اینکار رو بکن تا سایت بیاد.)
سایت سمت راسته ولی از صفحه خارجه
#20 Superior avenger 1395-01-13 01:33
منم یه سوالی دارم خیلی ببخشید که بی ربطه
از کجا میشه فیلم های استاپ موشن مثل فیلم بتمن علیه ترمیناتور رو دانلود کرد ؟
#21 mtm 1395-01-13 11:28
اون اقا مرموزه من یاد اون اقا مرموزه تو فیلم های مرد عنکبوتی شگفت انگیز میندازه!
تو این تصویر که معلومه که نورمن نیست چون موهاش مثل نورمن نیست:
uplooder.net/.../...
#22 mtm 1395-01-13 11:30
کسی به این دقت کرد؟
uplooder.net/.../...

واقعا اوج زیبایی و هنر الکس راس را نشون میده
#23 mtm 1395-01-13 11:36
به نقل از fair-minded:
ببخشید من تجدید عهد را نخوندم
میشه یکی درباره ریجنت توضیح بده؟ قدرت هاش چی هستند؟ واقعا به اندازه ثانوس و دارک ساید قوی است؟


ریجنت سعی کرد تمام ابرقهرمانان قدرتمند را مغلوب کنه و نیروهاشون رو بگیره
لباسش باعث میشد نیروهاشون را حفظ کنه
او تمام قهرمانان را شکست داد و نیروهاشون را گرفت
البته یه سری محدود تونستند از دید او پنهان بشن و گروه مقاوت تشکیل بدن
او سپس یک دیکتاتور شد
ما در شماره 1 سری جدید امیزینگ اسپایدرمن دیدیم که دنیای اصلی هم یه ریجنت داره
اسلات میگه انگیزه هاش متفاوته ولی چیزی که دیدیم نشون میداد انگار او هم تو زندان سعی داشت نیروهای افراد خبیث رو برای خودش برداره
یکی، دو شماره قبل هم دیدیم که انگار خودش را داره به شکل یک قهرمان جا میزنه
باید صبر کرد و دید قضیه اش چیه
#24 mtm 1395-01-13 11:38
به نقل از fair-minded:
به نقل از Amir spidey:
به نقل از fair-minded:
ببخشید من تجدید عهد را نخوندم
میشه یکی درباره ریجنت توضیح بده؟ قدرت هاش چی هستند؟ واقعا به اندازه ثانوس و دارک ساید قوی است؟

ریجنت اندازه تمام قدرت های قهرمانان مارول رو داره.

پس اسپایدرمن چطور شکستش داد؟


قضیه اش طولانیه
نمیشه توصیف کرد!
به کمک تیر هاکای، مری جین زرهی و یک جوک بامزه!!!!
باید خودت کمیک رو بخونی تا متوجه بشی
قطعا بهترین داستان مرد عنکبوتی در تقریبا 10 سال اخیره
#25 young spider 1395-01-13 13:07
دن اسلات و بریان مایکل بندیس و پیتر دیوید و استن لی ( زمان خودش ) و فرانک میلر در مارول محبوب ترین نویسندگان من هستند . البته تو دی سی اساتید دیگری هم هستند . دن اسلات یک نابغه پول ساز است . ایده های جالب ( صدرصد پول ساز ) و شروع طوفانی و روند داستانی خوب و بعضی اوقات یا پایانی آبکی و یا شاید پایانی فوق العاده .
این آقای مرموز هم کم کم به خواننده معرفی می شه ( اول یه نور سیاه و یه دست ، بعد کت شلوار و قد و این حرفا و بعدا هم کاملا از پشت سر و موها ) و در آخرین کمیک قبل از dead no more اقای مرموز کاملا معرفی می شه . آرک ریجنت رو خیلی دوست دارم بخونم ، چون دن اسلات یک شخصیت خوب خلق کرده و اینکه حالا سر بندیس با « civil war II » گرمه ، یجورایی آیرون من رو داده دست اسلات . چون تو یه کمیک که قراره بجنگه ، تو یه کمیک با ریجنت می جنگد ، تو یه کمیک جین آهنی میاد ولی فکر کنم خود مری جین از بین اون همه لباس ( آهنی ) ، فقط آیرون اسپایدر رو انتخاب کرده تا لج پیتر رو در بیاره ولی امسال چه سالی بشه :
هویت جوکر ، dead no more , جنگ های اپوکالیپس ، ریجنت ، زودیاک و جنگ داخلی ۲
#26 J.A.R.V.I.S 1395-01-13 14:20
دوستان عده ای از هکر ها توانستند سرور های دیزنی را هک کنند و فیلم جنگ داخلی را بدزدند.
اینم لینکش www.Lie-of-April.Comامیدوارم هیجان کاذب بهتون وارد شده باشه.
:-* :-* :lol: :lol: :P :P
#27 Doc Strange 1395-01-13 14:21
به نقل از fair-minded:
به نقل از Amir spidey:
به نقل از fair-minded:
ببخشید من تجدید عهد را نخوندم
میشه یکی درباره ریجنت توضیح بده؟ قدرت هاش چی هستند؟ واقعا به اندازه ثانوس و دارک ساید قوی است؟

ریجنت اندازه تمام قدرت های قهرمانان مارول رو داره.

پس اسپایدرمن چطور شکستش داد؟

خوب خودت بخونش چرا هی میپرسی :o
5 شماره بیشتر نداره
خیلی جذابه من که عاشقشم
#28 captain spidey 1395-01-13 18:23
مصاحبه قشنگی بود
#29 امیر رضا 1395-01-13 21:54
به نقل از J.A.R.V.I.S:
دوستان عده ای از هکر ها توانستند سرور های دیزنی را هک کنند و فیلم جنگ داخلی را بدزدند.
اینم لینکش www.Lie-of-April.Comامیدوارم هیجان کاذب بهتون وارد شده باشه.
:-* :-* :lol: :lol: :P :P

نمیشه لینک درست بده
#30 J.A.R.V.I.S 1395-01-13 22:18
دوست عزیز
این یه شوخی بود.
برای روز اول اپریل.
این یه رسم توی خارجه
#31 Doc Strange 1395-01-13 22:35
به نقل از J.A.R.V.I.S:
دوست عزیز
این یه شوخی بود.
برای روز اول اپریل.
این یه رسم توی خارجه

اینجا ایران است داداش :lol:
#32 Ice Man 1395-01-13 22:45
#31
آره ولی ما هم بعضیا امروز میگن ، جای آپریل ، میگن 13 ؛ چون 13 به دره :-*
روز طبیعت همتون مبارک ، و امیدوارم امروز به همه خوش گذشته باشه ;-)
#33 Sin-Eater 1395-01-13 22:48
به نقل از Doc Strange:
به نقل از J.A.R.V.I.S:
دوست عزیز
این یه شوخی بود.
برای روز اول اپریل.
این یه رسم توی خارجه

اینجا ایران است داداش :lol:

فقط مخصوص خارج نیس
در ایران هم رسم دروغ 13 رایجه
کسی اینو یادشه؟
spidey.ir/.../...

برای من خیلی نوستالژیکه

:cry:
#34 Mg.sp 1395-01-15 00:52
مي دوني آقاي دن اسلات داستان‌هاي اسپايدرمن داستان يه زندگيه آره قبول دارم كه پيتر بالاخره بايد رئيس يه شركت ميشد توي كميك مارول نايت ميلر(يا ميلار؟ :-* ) از زبون يكي از همكلاسي‌هاي قديمي پيتر مي گه: بعد اون همه سال درس خوندن معلم دبيرستاني شده! بله بايد اون همه درس و استعداد خود پيتر يه جايي به كار مي‌رفت

ولي با اين كه پايان هر آرك بايد بزرگ باشه كاملا باهات مخالفم به خصوص با پايان هاي تو كه اون همه مقدمه چيني به جايي نميرسه .توي مردعنكبوتي برتر طي 25 شماره ميديديم كه نورمن داره يار جمع مي كنه ولي توي ملت گابلين اصلا به كار نرفتن. پايان بزرگ براي من اينه كه حسي تو من ايجاد كند كه به شعف بيام مثل داستان اون پسر سرطاني نه اغلب پايان هاي تو!

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید