هویت «گرین گابلین» فاش شد! (خطر فاش شدن داستان)

هشدار: این خبر به احتمال فراوان حاوی نکاتی است که داستان فیلم را فاش خواهد کرد!
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.

.

.


harry osborn is the green goblin هری ازبورن - گرین گابلین

آدم واقعاً از دست این اخباری که از فیلم "مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2" به گوشش میرسد سرگیجه میگیرد! در واقع چندی پیش اخبار ویژه ای از سایت های مختلف درباره حضور «گرین گابلین» در این فیلم داشتیم که در نوع خود بسیار جالب توجه بود امروز هم سایت معتبر movieweb به نقل از یکی از عوامل فیلم خبری را منتشر کرده که در صورت صحت داشتن میتواند خیلی از معادلات هواداران را برهم بریزد:

"همانطور که احتمالاً میدانید، فیلمبرداری فیلم مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2 پس از 100 روز به تازگی به پایان رسید. من امروز میتوانم تایید کنم که در این فیلم «هری آزبورن» به «گرین گابلین» تبدیل خواهد شد نه «نورمن»! در واقع در پایان فیلم و جایی که داستان به اوج خود میرسد (و در بالای ساختمان آزکورپ رخ میدهد) اسپایدرمن با «گرین گابلین» نبرد خواهد کرد اما «گوئن استیسی» نخواهد مرد! به عبارتی دیگر، صحنه ای مشابه با مرگ گوئن در دنیای کمیک استریپ خلق خواهد شد اما گوئن در پایان آن نمیمیرد زیرا اسپایدرمن موفق به نجات وی میشود. در حقیقت سازندگان فیلم، مرگ گوئن را به قسمت های بعدی موکول کرده اند!  تا یادم نرفته بگویم که درست مثل قسمت اول، در میان تیتراژ پایانی سکانسی نسبتاً طولانی و مهیج به نمایش در خواهد آمد که اطلاعات خوبی درباره قسمت سوم به تماشاچی میدهد (به محض آنکه جزئیات بیشتری درباره این سکانس بدست بیاورم، به شما خواهم گفت!)".

نظر شما چیست؟ آیا ممکن است هری آزبورن که نقش او را «دن دیهان» ایفا خواهد کرد، به گرین گابلین تبدیل شود؟ آیا این همه اخباری که درباره حضور احتمالی گرین گابلین در این فیلم به دست میرسد، فقط شایعه است؟ آیا دوست دارید سرنوشت گوین در قسمت دوم مشخص شود یا در قسمت سوم؟ البته تبدیل شدن هری ازبورن به گرین گابلین قابل پیشبینی بود ولی آیا بهتر نبود که ابتدا نورمن به "غول سبز" داستان های اسپایدرمن تبدیل میشد؟


مطالب مرتبط:

ظاهر «گرین گابلین» فاش شد!

چرا «گرین گابلین» بزرگترین دشمن «مرد عنكبوتی» است؟

«گرین گابلین» سر صحنه «مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2»!

اطلاعات تازه درباره گرین گابلین و الکترو

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

+2 #1 mokhtar 1392-04-10 21:41
خبر جالبی بود. اگه کارکتر هری خوب پرداخت بشه و دلیل تبدیل او به گرین گابلین هم منطقی و باورپذیر باشه، من مشکلی با قضیه ندارم. در ضمن هیچ کدوم از خبرهای قبلی هم تایید نکرده بودند که نورمن به گرین گابلین تبدیل میشه فقط گفته بودند که گرین گالین تو فیلمه. ایده شبیه سازی مرگ گوئن هم در نوع خودش جالبه. به نظرم این کار اسپایدرمن رو مغرور میکنه . بنابراین احتمالا تو قسمت سوم صحنه مشابه ای تکرار میشه ولی اسپایدرمن به خاطر غرور و اعنماد به نفس کاذبی که به دست آورده این دفعه دیگه نمی تونه او رو نجات بده و در نتیجه گوین میمیره و پیتر هم خودش رو به نوعی مقصر میدونه
راستی اگه گوین تو قسمت دوم زنده بمونه spaider.a باید به همه شیرینی بده! قبوله امیر حسین؟ :lol:
+3 #2 mirabilis 1392-04-10 21:42
کلی معادلات به هم خورد ! :D حسابشو بکنید کلی کمیک عوض میشه ! قبل از اینکه نورمن گابلین بشه ، پسرش قدرت مرگبار گابلین رو به دست میاره ؟! مختار باهاش مشکلی نداره ، من کلی باهاش مشکل دارم . آخه فیلمو بر اساس کمیک میسازند و جای ایده پردازی های خلاقانه نیست . البته عرض کنم که بنده هم با خلاقیت موافقم ولی نه تا این حد ! امیدوارم این اخبار شایعه باشه و بدون درگیری خاص بین گابلین و اسپایدی پایان بپذیره . ترجیحا سرنوشت گوئن در قست سوم مشخص بشه ، بهتره . نمیدانم مارک وب به چه چیزی فکر میکنه که کلی داره داستان هارو جا به جا میکنه . کلا اگه داستان مرگ گوئن به نحوی غیر از کمیک ، به تصویر کشیده بشه ، اینجانب فیلمو شخصا محکوم میکنم . :D در هر صورت از خبرهای خوبی که منتشر کردید ممنونم . ;-)
+1 #3 Ali Hazeri 1392-04-10 21:57
آخ جون گرین گابلین...
ولی من دوست داشتم تو قسمت 3 گرین گابلین رو ببینم...
که هم گوین به دست گابلین کشته شه...
ولی بهتر که دین دهان باید تو فیلم بمیره...چون من ازش خوشم نمیاد :-*

راستی من برگشتم... :P
#4 شما هنوز ثبت نام نکردید 1392-04-10 21:58
هو هو هو هو
اخ جون گوئن نمیمیره اخ جون گوئن نمیمیره ایول
چشم شیرینی هم میدیم فقط مشکل اینه چه جوری بدم :D :D :D
فکر کنم اخر فیلم گوئن از پل میفته و مرد عنکبوتی بهش تار میزنه بعد فکر میکنه مرده(بر عکس کمیک که فکر میکنه زندست ولی مرده)
بعد که میاد بالا گوئن رو تو بقلش میگیره و مثلا میگه نه نه این واقعیت نداره نه گوئن منو تنها نذار بعد گریه میکنه بعد گوئن اروم اروم به هوش میاد میگه پیتر(خیلی اروم)مثل تو بعضی فیلما بعد پیتر میگه گوئن تو زنده ای؟!
(البته این فرضیه ی من و فکر کنم عمرا تو فیلم اینطوری بشه :D :D
+2 #5 شما هنوز ثبت نام نکردید 1392-04-10 22:02
دین دیهان بمیره یا هری؟
حالا شما چون ازش خوشت نمیاد بد بخت بمیره :D :D :D
+4 #6 mokhtar 1392-04-10 22:05
به نقل از spaider.a:
فکر کنم اخر فیلم گوئن از پل میفته و مرد عنکبوتی بهش تار میزنه بعد فکر میکنه مرده(بر عکس کمیک که فکر میکنه زندست ولی مرده)
بعد که میاد بالا گوئن رو تو بقلش میگیره و مثلا میگه نه نه این واقعیت نداره نه گوئن منو تنها نذار بعد گریه میکنه بعد گوئن اروم اروم به هوش میاد میگه پیتر(خیلی اروم)مثل تو بعضی فیلما بعد پیتر میگه گوئن تو زنده ای؟!:D


ببین امیر حسین تو خیلی پسر خوبی هستی . به نظر هم خیلی باهوش میرسی و مطمئن هستم که آینده بسیار خوب و درخشانی در انتظارته ولی اگه بزرگ شدی و کسی بهت گفت که استعداد خاصی در فیلمنامه نویسی و بخصوص دیالوگ نویسی داری، مطمئن باش که یا داره بهت دروغ میگه یا اینکه داره سر به سرت میزاره :lol:
+1 #7 شما هنوز ثبت نام نکردید 1392-04-10 22:07
:D :D :D
خوب به نظرت چی میگه باید یه چیز تو این مایه ها بگه فیلم رومانتیک بشه دیگه
#8 شما هنوز ثبت نام نکردید 1392-04-10 22:14
ولی بازم معلوم نیست گوئن میمیره یا نه چون یه بار میگن میمیره یه بار میگن نمیمیره تو اما استون سرنوشت گوئن استیسی را فاش کرد استون میگه میمیره بعد میگن نمیمیره بعد الان میگن نمیمیره واقعا این خبرا ادمو دیوونه میکنه
+1 #9 mtm 1392-04-10 22:20
گفته میمیره ولی هیچ کس تا به حال نگفته تو کدوم قسمت! :-*
+1 #10 عرفان نقوی 1392-04-10 22:21
بابت خبر بسیار ممنون.باید بگم البته اگه بی احترامی نباشه همه این ها دروغی بیش نیست درسته که سایت معتبریه اما فکر نمی کنید که سونی چنین کاری بکنه و هواداران رو اسپویل کنه!امیدوارم هر کسی که این نظر رو می خونه بدونه که اسپویل کردن هواداران فروش رو به نصف می رسوند.صد رحمت به نولان :-)
این فقط نظر است
+1 #11 ونداد 1392-04-10 22:22
خدا را شکر حداقل گرین گابلین هست اگه نبود خیلی بد میشد
+1 #12 شما هنوز ثبت نام نکردید 1392-04-10 22:23
خوب ابنطوری زحمت کشیدن خودمونم میدونیم بالاخره میمیره
ولی اما استون گفت اما امروز خود اما استون مصاحبه ای با SFX انجام داده که تقریباً دیگر هیچ تردیدی درباره اتفاق شومی که قرار است در "مرد عنکبوتی شگفت انگیز2" بر سرش بیاید، باقی نمیگذارد. او گفته: " به نظرم در کمیک استریپ ها، اسپایدرمن به نوعی در مرگ گوئن مقصر بود. یعنی وقتی گرین گابلین او را از روی پل پرت کرد، اسپایدرمن برای نجات او تار پرتاب کرد و این تار به پای گوین چسبید و مانع از افتادن او شد اما در عین حال باعث شد تا گردن گوئن بشکند. بنابراین این کابوس همیشه گریبانگیر «پیتر پارکر» بوده است و او هرگز خود را نبخشیده است (هر چند که نورمن آزبورن به او گفته که گوئن قبل از آنکه تار به پاهایش برسد، مرده بوده) . در فیلم هم اتفاق مشابه ای خواهد افتاد. یعنی پیتر به طور غیر عمدی کاری میکند که در نتیجه منجر به مرگ گوئن میشود".
+1 #13 ونداد 1392-04-10 22:27
دوستان به نظرتون زیادی در مورد مرگ گوون حرف نزدیم محض رضای خدا بیایید درمورد قیافهی گرینگابیلن و نحوه تبدیل او حرف بزنیم چون در کمیک ها گرین گابلین بدون مقدمه امد
+10 #14 mtm 1392-04-10 22:32
من اینبار مجبورم با مختار مخالفت کنم و بگم که دوست دارم اول نورمن گابلین بشه، بعد بمیره، بعد هری برای انتقام گیری گابلین دوم بشه، بعد بمیره، بعد نورمن برگرده و انتقام پسرشو بگیره!
راستی شما کارتون "اسپایدرمن خارق العاده" رو دیدید نه؟ واقعا چقدر قشنگ و ماهرانه تا اپیزود نهایی هویت گرین گابلین رو مخفی نگه داشتند و در حالیکه تصور میشد هری گابلینه اما یک دفعه و به طور نبوغ آسایی معلوم شد که نورمن در تمام این مدت گرین گابلین بوده؟ او حتی از به طور بیرحمانه ای از هری به عنوان یک نکته انحرافی استفاده کرده بود. به نظرم سازندگان این فیلم هم میتوانند از همین شگرد استفاده کنند. کلا نورمن ازبورن /گرین گابلینی که تو اون کارتون دیدیم به نظرم بهترین و کامل ترین نورمن ازبورن/گرین گابلینی هستش که تا به حال دیده شده (حتی بهتر از کمیک ها!) واقعا اون قسمت آخر که پرده از نقشه های نورمن برمیداره به معنای واقعی کلمه یک شاهکاره ..
+1 #15 عرفان نقوی 1392-04-10 22:34
خوب به این سوالات فکر کنید...
الان تصویری از گرین گابلین منتشر شده؟
چرا 3 تا دشمن توی فیلم حضور دارن؟
چرا سونی هی داستان رو فاش می کنه با اینکه می دونه فروش به نصف می رسه؟
یار اسپایدر من در مبارزه با این 3 تا کیه؟
داستان با حضور سروان استیسی و احتمالا مری جین پیچیده نیست؟
فارق التحصیلی پیتر چی...
#16 mtm 1392-04-10 22:36
البته کسی که این خبرها (یا بهتره بگیم شایعات) رو مطرح میکنه نماینده رسمی سونی نیست و کسی هست که به قول خودش یکی از عوامل فیلمه و نمیخاد نامش فاش بشه
(البته شاید هم این "یکی از عوامل فیلم" خود آقای مارک وب باشه و میخاد همه رو گمراه کنه! :-* )
#17 Ali Hazeri 1392-04-10 22:49
آره داری راست میگی شوالیه جان...
ولی به نظرم همون راینو و الکترو فقط تو فیلمن...
شاید نورمن مثلا آخر فیلم به گابلین تبدیل بشه بعد فیلم تموم شه... :-*
خدایی این حرفایی که شوالیه زد حسابی قانع شدم...
چون سونی اونقدر خنگ نیست که ما تقریبا همه ی فیلمو بفهمیم...فکر کنم مثلا وقتی تو فیلم با هم حرف میزنن نمیدونیم چی میگن فقط...اگه سونی خنگ باشه، مارک وب حاضر نیست همچین کاری کنه...
خلاصه اینا به نظرم همش زمینه چینیه...برا قسمت 3
-1 #18 عرفان نقوی 1392-04-10 23:13
اینارو ببینید :o
t1.gstatic.com/.../

t3.gstatic.com/.../

t0.gstatic.com/.../

t1.gstatic.com/.../

t0.gstatic.com/.../

t2.gstatic.com/.../

زمینه ی بهترین فیلمممممممممممم

اواتار نمی خوام.نمی دونم چرا به خودی خود از بحث منحرف می شم؟!
+1 #19 mokhtar 1392-04-10 23:44
میگم شوالیه عزیز این man of steel شما هم که ظاهراً آش دهن سوزی نبوده داداش! منتقدا که اکثراً نمرات متوسط به پایین بهش دادن. تقریبا همه منتقدا گفتن که بازیگر نقش سوپرمن فقط از نظر هیکل و قیافه خوبه و گرنه بازی اش اصلا هیچ حس خاصی رو تو بیننده ایجاد نمیکنه (حتی یکیشون گفته اون "کریستوفر ریوز" مرحوم با یه لبخند دل هوادارای سوپرمن رو به دست می آورد ولی این یارو با h,k ili پیچش های عظلانی و جنگولک بازی های زک اسنایدر حتی نمیتونه دل دختر بچه های مدرسه راهنمایی رو هم به دست بیاره!!!) فروشش هم که بعد از هفته نخست عین سرعت پرواز سوپرمن، اومد پایین! هوادارای سرسخت سوپرمن هم که روی خوش بهش نشون ندادن و گفتن شخصیت پردازی سوپرمن دقیق نیست چون مثل اینکه تو فیلم سوپرمن دست به کشتن میزنه!!!

شما اونوقت منتظر فیلم justice league هستی؟ اینجاست که میگن آرزو بر جوانان عیب نیست ;-)
در ضمن یادت نره که این دومین ریبوت جناب سوپرمنه که داره شکست میخوره !
(البته یه وقت سوتفاهم نشه فکر کنید من از سوپرمن بدم میاد. اتفاقا برعکس! عاشق سوپرمن هستم مخصوصا قسمت 1 و 2 فیلم های قدیمی اش)
#20 محمد عنکبوتی 1392-04-10 23:57
البته یه چیز به گم اول نورمن به گرین گابلین تبدیل میشه وگه نه اصلا هری ازبورن چوری میدونه که یه مایعی وجود داره که میخواد نورمن ازبورن و به گرین گابلین تبدیل کنه . اینم بگم که اصلا نمیشه به این حرفا اعتماد کرد یه زمان میگفتند که هری ازبورن به ونوم تبدیل میشه و الانم میگن هری به گرین گابلین تبدیل میشه
-10 #21 Kamiab 1392-04-11 00:02
به هر حال از اسپایدرمن شگفت انگیز بهتر بوده می تونید به imdb مراجعه کنید پس نمیتونه فیلم بدی باشه شاید به پای سری بتمن نولان نرسه...درمورد نقد هام هم نظر مثبت بود هم منفی که نکات منفی ای که میگفتن خیلی مسخره بود کلا منتقدا با اشنایدر مشکل دارن...امیدوارم لیگ عدالت هم فیلم خیلی خوبی از آب دربیاد
+5 #22 mokhtar 1392-04-11 00:34
گور پدر imdb . شما هم مارو مسخره کردی ها. Imdb بیشتر نظرات کاربرا رو منعکس میکنه. بابا برو یه سر یه متاکریتیک بزن ببین وضعیت کی بهتره. واقعا حرف زور میزنی . برو سایت comicbookmovie نظرات هوادارای سوپرمن رو بخون
آدم که نباید اینقدر تعصب بیجا داشته باشه
اصلا کدوم آدم غیر دیوانه ای اسپایدرمن شگفت انگیز رو با man of steel مقایسه میکنه؟ اینهمه من تو فروم های خارجی میگردم یکی همچین مقایسه ای نکرده
در کل این اسنایدر فیلم هاش فقط ادا و اطواره . نه محتوا داره و نه عمق. همون 300 لعنتی تا ابد لکه ننگ گنده ایه تو کارنامه اش. شما همون 300 رو بچسب که توهین کرد به تاریخ مملکتت. اصلا شما که اینقدر سنگ دی سی رو به سینه میزنی اینجا چی کار میکنی؟ هان؟
تشریفت رو ببری راحت تریم
+5 #23 mtm 1392-04-11 00:40
راستش به نظر من هم مقایسه این دو تا فیلم اصلا منصفانه نیست. یه جورایی بهم برخورد :-* البته من هنوز man of steel رو ندیدم ولی چیزهایی که ازش شنیدم زیاد خوب نبوده ، نه از طرف منتقدا و نه از طرف هوادارا. در حالیکه وقتی مرد عنکبوتی شگفت انگیز منتشر شد خیلی مثبت تر و گرم تر باهاش برخورد شد
-8 #24 Kamiab 1392-04-11 01:03
من اصلا درمورد 300 با شما موافق نیستم شما کمیک 300 رو حتما خوندین دیگه اشنایدر که نمیتونه محتواش رو عوض کنه قبول ندارین؟... یعنی یکی طرفداره دی سی هست نمی تونه بیاد یه سایتی که درمورد ماروله؟!
درمورد تعصب هم که دیگه نمی دونم چی بگم والا شما خودتون من اونجا بودم منو کشته بودین :lol:

مختار جان شمام که تشخیص دادین من دیوانم با اجازه یه سر بریم آرکهام
+2 #25 امیرحسین نعمتی 1392-04-11 07:33
1-فکر نمی کنم ولی حرفای عمو مختار ممکنه درست باشه.
2-برا اینکه بتونن تمام دشمنان اسپایدی رو تو این سری ریبوت جا بدن.
3-اتفاقا با این حرفا مردم برای اینکه فیلمو ببینن اشتیاق بیشتری پیدا میکنن
4-میتونه گربه ی سیاه باشه
5-اینایی که میگی احتمالا توی یک فلشبک هستند
6-تو میخوای پیتر سوادش کم باشه :lol:
+3 #26 mirabilis 1392-04-11 08:40
دوستان چرا اینقدر ناراحتند؟! با ملایمت بیشتری که کمتر دارای توهین باشه هم میشه جوابشو داد . خب ، نطرشو گفته و دوستان مخالف هم نظراتشونو بذارن به جای منفی دادن . ببینید چه طرفدار باشید و چه بی طرف اخلاق باید رعایت بشه . دوست عزیزمون که میگه فیلم سوپرمن بهتره ، باید عرض کنم جلوه های بصری خوبی داره ولی عمق نداره . در حقیقت مثل یه فیلم اکشن معمولی میمونه تا یه فیلم کمیک تاثیرگذار . امیدوارم راه درست بحث کردن جا بیفته ! ;-)
#27 ونداد 1392-04-11 09:38
یعنی چی اقای ترابی نورمن چجوری تونست خودش را هری جا بزنه؟ تو اسپایدرمن خارق العاده
-4 #28 عرفان نقوی 1392-04-11 10:11
به نقل از mokhtar:
میگم شوالیه عزیز این man of steel شما هم که ظاهراً آش دهن سوزی نبوده داداش! منتقدا که اکثراً نمرات متوسط به پایین بهش دادن. تقریبا همه منتقدا گفتن که بازیگر نقش سوپرمن فقط از نظر هیکل و قیافه خوبه و گرنه بازی اش اصلا هیچ حس خاصی رو تو بیننده ایجاد نمیکنه (حتی یکیشون گفته اون "کریستوفر ریوز" مرحوم با یه لبخند دل هوادارای سوپرمن رو به دست می آورد ولی این یارو با h,k ili پیچش های عظلانی و جنگولک بازی های زک اسنایدر حتی نمیتونه دل دختر بچه های مدرسه راهنمایی رو هم به دست بیاره!!!) فروشش هم که بعد از هفته نخست عین سرعت پرواز سوپرمن، اومد پایین! هوادارای سرسخت سوپرمن هم که روی خوش بهش نشون ندادن و گفتن شخصیت پردازی سوپرمن دقیق نیست چون مثل اینکه تو فیلم سوپرمن دست به کشتن میزنه!!!

شما اونوقت منتظر فیلم justice league هستی؟ اینجاست که میگن آرزو بر جوانان عیب نیست ;-)
در ضمن یادت نره که این دومین ریبوت جناب سوپرمنه که داره شکست میخوره !
(البته یه وقت سوتفاهم نشه فکر کنید من از سوپرمن بدم میاد. اتفاقا برعکس! عاشق سوپرمن هستم مخصوصا قسمت 1 و 2 فیلم های قدیمی اش)

اقا مختار مرد پولادی فیلم خوبیه اما اسنایدر چاشنی رو زیاد کرده.
شما نولان رو ببینید.چه فیلم های پرفروشی درست کرد؟چه پولی به جیب دی سی و برادران وارنر زد!
حالا اسنایدر ببینید چی کار کرده تا حالا 125 میلیون دلار به جیب زده.ظاهرا ضرر رسونده تا سود. اما برادران وارنر اونقدر خنگ نیستن که لیگ عدالت به اون مهمی بد از اب در بیاد.همچین فکری نمی کنید؟اگه ببینن فروش مرد پولادی رو که انقدر کمه احتمالا کارگردانی رو به مخی مثل نولان{گر چه گفته نمیاد}می سپارن.یا کارگردان موفق دیگه ای!!!
اینطور نیست؟
+1 #29 امير حسين زاده 1392-04-11 10:21
اكتور man of steel فعلا بهترين كسي بود كه مؤيد انتخاب كرد و بازيً خوبي هم آرائه داد


كسي براي فيلم ديدن به imdb وmeta مراجعه نميكنه(به شرطي كه فيلم بين باشه) تو imdb جدايي نادر از سيمون داشت به شاوشنك ميرسيد( يعني ادمايي كه الكي ميرن نمره بالا و كم ميدن زيادن)


فيلم هم به جز cg هاش بغيش خوب بود كه با توجه به أشغال watchmen ازاسنايدر راضيم
+1 #30 وحیدرضا اویسی 1392-04-11 11:23
سلام به همگی آخییییییییییییی یییییییییش گوئن نمیمیره راحت شدم....در ثانی اون کسی که اون عکسای اون فیلم مضخرف انجمن به اصطلاح عدالتو گذاشت باید بدونه این سایت فقطو فقط برای اسپایدرمنه همگی تکرار کنید اسپایدرمننننن!! !آقای ترابی یه پیشنهاد شما قبل اینکه کسی ثبت نام بشه یه بازجویی ازش بکنین ببینین واقعا کیه....جااان گرین گابلین اومد پس فیلم حسابی مهیج میشه

پ.ن:آقای ترابی،لباس اسپایدی در فیلم منظورم قسمتهای جلوه های ویژه اش تغییر میکنه آخه این لباس واقعی پشت صحنه یه جوری زیادی خشکه..
#31 شما هنوز ثبت نام نکردید 1392-04-11 11:38
به نقل از amazing spiderman:


پ.ن:آقای ترابی،لباس اسپایدی در فیلم منظورم قسمتهای جلوه های ویژه اش تغییر میکنه آخه این لباس واقعی پشت صحنه یه جوری زیادی خشکه..

درسته این فیلمای مهیج مثل مرد عنکبوتی بتمن سوپر من وخیلی های دیگه نصفش کارای تدوینه و لباس مرد عنکبوتی هم بهتر میکنند
+2 #32 mirabilis 1392-04-11 11:44
خب ، قسمتهایی از لباس نیاز به باز نگری داره ولی این لباس جدید برازنده ی اسپایدیه . بعد از لباس شماره ی اول این یکی خیلی به کمیک نزدیکتره . خشکی لباس هم به خاطر نبود افکت های مناسبه که وقتی اضافه بشه از خشکی درمیاد . ;-)
+1 #33 mokhtar 1392-04-11 12:25
نه آقای ترابی نگفت که نورمن خودش رو جای هری جا زد! گفت نورمن کاری کرد که اسپایدرمن به اشتباه تصور کنه هری گرین گابلینه :-*
+1 #34 mokhtar 1392-04-11 12:28
امروز اعلام شد که فروش کل فیلم چیزی در حدود بین 600 تا 700 میلیون دلار خواهد بود. این یعنی اینکه هزینه ساخت و تبلیغاتی که وارنر برای فیلم کرده، درمیاد . ولی الان اگه این فیلم ها بیش از 1 میلیارد فروش نکنند ، کسی به اونها "خیلی موفق" نمیگه.
ولی به نظرم مشکل اصلی اینه که اسنایدر گزینه مناسبی برای این فیلم نبوده
#35 محمد 1392-04-11 13:07
اتفاقا این اسپویل ها و مطالب گیج کننده باعث فروش بیشتر فیلم میشه. مردم میرن ببینن بین این همه شایعه در مورد فیلم کدومش درست در میاد.( به نظر من هیچکدوم :lol: )
-3 #36 حجت مزارعی 1392-04-11 13:29
فکر نکنم هیچ وقت بشه سه فیلم شوالیه تاریکی.اسپایدرم ن2.بتمن و رابین با هیچ کدوم از فیلمایی که از روی کمیک ساخته شده رو مقایسه کرد...البته باید دید که TASM2چیکارمیکنه ...اگه هری اول گابلین بشه حتی اگه فیلم عالی باشه از جانب منتقدین که به کمیک اهمیت میدن امتیاز منفی زیادی میگیره
+2 #37 mokhtar 1392-04-11 14:02
بتمن و رابین؟ درست شنیدم؟ بتمن و رابین؟ :lol:
حاجی من هیچی نمیگم ولی اگه میتونی به مهدی بگو کامنتت رو حذف کنه
+1 #38 Kamiab 1392-04-11 15:20
این دفعه رو موافقم باهات!
+3 #39 امیرحسین نعمتی 1392-04-11 16:21
از نظر شما لباس گرین گابلین تو فیلم چجوری باشه خوبه؟
1-عین فیلم اول سام ریمی-اسپایدرمن 1-
t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTw0ebrSfJIfyfhVxCo_a10ZB-9rtaeixavSGk52q-6yo0qgWcIPw
2-عین کمیک های معمولی اسپایدرمن
upload.wikimedia.org/.../...
3-عین کمیک های آلتیمیت
upload.wikimedia.org/wikipedia/en/2/20/Ultimate_Green_Goblin.jpg
4-عین تئاتر اسپایدرمن
t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR29kdCekoIyBVfbBhNAQqMM5UhIR-cZLI55UQO1SRQkxFQoniu
5-عین صورتک های ترسناکی که ازش میسازن
whatsyourobsession.com/.../...
6-عین کارتون اسپکتاکیولار اسپایدرمن
images4.wikia.nocookie.net/__cb20110313211339/villains/images/8/89/Spectacular_green_goblin.jpg
7-همون طوری که عمو مختار گفته بود-عکس براش پیدا نکردم-
+1 #40 عرفان نقوی 1392-04-11 17:06
من با شماره ی 1 موافق ترم
#41 ونداد 1392-04-11 17:23
اخه چجوری تا این جا که من میدونم هری در لباس گابلین در کنار نورمن دیده شده نکنه روبات بوده
#42 mtm 1392-04-11 17:29
تو قسمت آخر اونی که کنار هری تو هلیکوپتر نشسته بود، آفتاب پرست بود نه نورمن!
شما اگه خودت این سریال رو ببینی متوجه میشی ;-)
+1 #43 Saleh 1392-04-11 18:17
پای بزرگ ترین دشمن اسپایدی وسطه.منکه میم خیلی مهم هستش که نورمن آزبورن اوّل گرین گابلین بشه.
#44 ونداد 1392-04-11 21:24
نه من این سریال را تا قسمت13دیدم
+1 #45 Ali Hazeri 1392-04-12 01:39
من میگم
2-5-6
#46 Ali Hazeri 1392-04-12 01:42
راستی آقای اسپایدر یادت رفت طرح اولیه لباس ریمی رو بزاری...اون ترسناکه... ;-) :-) ;-) :-)
-2 #47 پارسا 1392-04-12 15:40
به نقل از Ali:
راستی آقای اسپایدر یادت رفت طرح اولیه لباس ریمی رو بزاری...اون ترسناکه... ;-) :-) ;-) :-)

علی آقا اگه اونو می زاشت هیچ کس اون رو قبول نمی کرد :-x :-x
#48 پارسا 1392-04-12 15:45
آقای اسپایدر 5 ترسناک نیست،خنده داره ;-) :D :lol:
-1 #49 پارسا 1392-04-12 15:47
به نقل از شوالیه تاریکی:
من با شماره ی 1 موافق ترم

:-x :- :-x :- :-x
#50 Ali Hazeri 1392-04-12 19:00
اتفاقا باهال بود....
وقتی شماره یک رو گذاشت...(لباس اصلی ریمی)اونی که شبیه خیار شوره...پس چرا ترسناکرو نذاشته..؟؟؟اون که از خیار شوره که خیلی بهتر بود...

باشه حالا بیخیال... :-)
#51 mtm 1392-04-13 14:39
آهان! شما باید آخرین قسمت سریال یعنی قسمت 26 رو ببینی!
اسمش هست "پرده آخر" (Final curtain)
-1 #52 salar 1392-04-15 21:26
5 :-)
-1 #53 سید امیرحسین وکیلی نژاد 1392-04-29 13:13
5-3
-1 #54 مهدی 1392-05-17 01:36
این طور که شنیدم man of steel تاکنون سومین فیلم پروش شده
+1 #55 محمد رضا 1392-05-17 01:45
۵
-1 #56 محمد رضا 1392-05-17 06:27
به نقل از شوالیه تاریکی:
[quote name="mokhtar"]میگم شوالیه عزیز این man of steel شما هم که ظاهراً آش دهن سوزی نبوده داداش! منتقدا که اکثراً نمرات متوسط به پایین بهش دادن. تقریبا همه منتقدا گفتن که بازیگر نقش سوپرمن فقط از نظر هیکل و قیافه خوبه و گرنه بازی اش اصلا هیچ حس خاصی رو تو بیننده ایجاد نمیکنه (حتی یکیشون گفته اون "کریستوفر ریوز" مرحوم با یه لبخند دل هوادارای سوپرمن رو به دست می آورد ولی این یارو با h,k ili پیچش های عظلانی و جنگولک بازی های زک اسنایدر حتی نمیتونه دل دختر بچه های مدرسه راهنمایی رو هم به دست بیاره!!!) فروشش هم که بعد از هفته نخست عین سرعت پرواز سوپرمن، اومد پایین! هوادارای سرسخت سوپرمن هم که روی خوش بهش نشون ندادن و گفتن شخصیت پردازی سوپرمن دقیق نیست چون مثل اینکه تو فیلم سوپرمن دست به کشتن میزنه!!!

شما اونوقت منتظر فیلم justice league هستی؟ اینجاست که میگن آرزو بر جوانان عیب نیست ;-)
در ضمن یادت نره که این دومین ریبوت جناب سوپرمنه که داره شکست میخوره !
(البته یه وقت سوتفاهم نشه فکر کنید من از سوپرمن بدم میاد. اتفاقا برعکس! عاشق سوپرمن هستم مخصوصا قسمت 1 و 2 فیلم های قدیمی اش)

ﺑﺒﺨﺸﺪﯾﺪﻫﺎ man of steel ﺗﺎ ﺣﺎﻻ ﮐﻪ ﻓﺮﻭﺷﺶ ﺳﻮﻡ ﺷﺪﻩ ﺑﻌﺪﺍﻣ شما ﯾﻪ ﻧﮕﺎﻩ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﻧﻘﺪ ﺑﻨﺪﺍﺯ ﺧﻮﺩﺗﺎﻥ ﻣﯽ فهمی fantasycomic.ir/%d9%86%d9%82%d8%af-%d9%88-%d8%a8%d8%b1%d8%b1%d8%b3%db%8c-%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d9%85%d8%b1%d8%af-%d9%be%d9%88%d9%84%d8%a7%d8%af%db%8c%d9%86%d9%80man-of-steel/
#57 محمدارشیا 1392-06-18 11:53
اصلا خوب نشد...

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید