اولین تریلر فیلم ترانسفومرز 5: آخرین شوالیه منتشر شد + لینک دانلود و تماشا

اولین تریلر فیلم ترانسفومرز 5: آخرین شوالیه منتشر شد + لینک دانلود و تماشا

اولین تریلر از فیلم  جدید سری معروف Transformers منتشر شد.

ترانسفومرز نام یکی از معروف ترین و پرفروش ترین بلاک باستر های چند دهه ی اخیر بوده است و جزء فیلم هایی هست که فروش چشمگیری دارد ولی منتقدان آن را میکوبند . از همان ابتدا که ترانسفورمرز 4 فروش چشمگیری کرد ، معلوم بود مایکل بی پیگیر ساخت قسمت 5 هم خواهد بود. 
حال تیزر فیلم منتشر شده و نشان می دهد نام فیلم ترانسفورمرز : اخرین شوالیه است .
نظر شما چیست؟
به نظر شما باز هم به یک فیلم بی سر و ته طرف هستیم؟
مطالب مرتبط:

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 mat mordak/DareDevil 1395-09-16 08:30
من که دیدم خیلی بد نبود خوب بود احتمالا موفق میشه
#2 Robin 1395-09-16 08:55
تریلر خوبی بود.
فکر کنم فیلم خوبی بشه.
انگار این قسمت آخره.
چون تو آخرالزمان جریان داره.
#3 Captain Steve Lover 1395-09-16 11:29
عااااااااللیییی ی.
ترانسفورمرز تا همینجا شم سومیش سیزدهمی و چهارمین شانزدهمین فیلم پر فروش تاریخن. عالی بود این تریلر. بعد از مرداد که تریلر دوم دکتر استرنج اومد دگ تریلر خوب ندیدم تا امروز. محشر بود.
#4 Ice Man 1395-09-16 11:35
تريلر فوق العاده عالی بود ؛ البته براى خود ترانسفورمرز يعنى نسبت به خوده سرى جزء قسمت هاى درست و حسابى و قشنگشه بعده گنده قسمت قبلى که حتى ويژگى هاى غير منتقدپسند رو هم نداشت اما اين از قسمت قبل بهتره و بهش اميدوارم و تريلر خوبى بود
در کل ترانسفورمرز همش همينه و معلومه که فيلم شاهکارى نميشه اما به هر حال خيلى منتظر اين قسمتم
#5 Matt Murdock 1395-09-16 13:34
تریلرش خیلی جالب بود موسقی متنش عالی بود صدای سر انتونی هاپکینز وقتی داشت تو تریلر صحبت میکرد یه حال و هوای تاریخی به فیلم اضافه میکرد جوری که تو تریلر نشون میداد فیلم داخل سه زمان مختلف جریان داشت گذشته خیلی دور زمان شاه ارتور و جنگ جهانی دوم حال و اینده اخروزمانی فکر کنم این قسمت بهتر از همه اون قسمت ها به جز قسمت اولش بشه ولی بازهم منتقدا میکوبنش
#6 carnage 1395-09-16 15:36
من فقط به یک دلیل سری ترانسفورمرز رو نگاه می کنم
از این که دو تا ربات غول پیکر دمار از روزگار همدیگه درمیارن لذت می برم :lol: :lol:
تریلر هیجانی بود وهمونطور که از فیلمی با کارگردانی مایکل بی انتظار می ره پر از انفجار بود :lol: ولی از نظر محتوای داستانی من دیگه امیدمو نسبت به این سری از دست دادم و به نظرم بهتر بود که ریبوت می شد
#7 civil war 2 1395-09-16 17:46
بازه هم شاهد نازی ها بودیم واقعا اگه هیتلر نبود خیلی از کارکتر ها اورجین نداشتند تازه می فهمم که هیتلر چه طور شکست خورد واندرومن -کاپیتان-ترانسف ورمرز-و....داشت ند باهش می جنگیدند بیچاره خوب تحمل کرده!!!!!!!
#8 Root 1395-09-16 21:54
ترنسفورمرز یکش بدنبود بعدش یکی بعد دیگری خراب تر کردن.فیلم که نباید فقط اکشن خوب داشته باشه.باید داستان خوبم داشته باشه.مثل همین جنگ داخلی خودمون که هم داستان خوبی داشت و هم اکشن خوب.
من توی تریلر که از همون اول تا آخر تریلر فقط حواسم به صدای آنتونی هاپکینز بود.اصلا به تریلر دقت نکردم تا بخوام نظری بدم!کسایی که سریال وست ورلدو دیدن میفهمن چی میگم. :cry:
#9 rodimus 1395-09-19 20:20
امیدوارم که تیم نویسندگان شون داستان خوبی رو نوشته باشن چون قراره تو این قسمت آپتیموس بمیره و هات راد جاشو بگیره. هات راد میشه رادیموس پرایم(اسمم :D )

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید