اطلاعاتی در مورد کمیک جدید جف جانز!

دیشب جف جانز، نویسنده خلاق دی سی، در مصاحبه ای اعلام کرد که امسال با کمیکی به نام "Doomsday Clock" برمیگرده که قراره در ماه نوامبر 2017 منتشر بشه و گری فرانک و برد اندرسون هم طراحی این عنوان رو بر عهده دارند.

بر طبق حرفهای جف جانز، Doomsday Clock در ادامه کراس اوور بتمن و فلش، قدم بزرگی برای برداشتن پرده از راز Rebirth خواهد بود. گفته شده که این داستان به صورت یک مقدمه چهارصفحه ای در شماره 22 کمیک فلش آغاز میشه.

حرفهای جف جانز فن تئوری درمورد شخصی که پشت جریان rebirth بوده را تایید میکنه. او اعلام کرده که دکتر منهتن نقش بزرگی در Doomsday Clock داره و عروسک گردان کل این رویداد خواهد بود. همچنین جانز تایید کرده که دکتر منهتن مسئول به وجود آمدن دنیای 52 دی سی بعد از رویداد فلشپوینت بوده.

جف جانز: "...این یه چیز متفاوته که بر کل دنیای دی سی تاثیر میذاره. روی هـرچیزی که قراره رخ بده و هـرچیزی که قبلا اتفاق افتاده، تاثیر خواهد گذاشت. این داستان جوهره اصلی و تماتیک دنیای دی سی را متاثـر خواهد کرد..."

این اولین کار جف جانز در یونیورس جدید دی سی بعد از کمیک DC Universe Rebirth #1 خواهد بود و با همکاری و طراحی گری فرانک و برد اندرسون انجام خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 Kane.is.back 1396-02-31 20:35
پس یه سوال
ریورس فلش رو. دکتر منهتن کشت یا یکی دیگه
چون گفت من خدا رو دیدم. حالا کدوم خدا
خدا اصلی. دی سی... پرزنس
یا خدایان منصوبی دی سی

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید