خلاصه داستان فیلم "گمبیت" (Gambit) لو رفت؟

خلاصه داستان فیلم "گمبیت" (Gambit) لو رفت؟

اینطور که بوش میاد قراره خبیث معروف دنیای ایکس من یعنی «مستر سینیستر» رو در این فیلم ببینیم!

اوضاع بر وفق مراد فیلم اختصاصی گمبیت نبوده است. فیلمنامه این فیلم بارها و بارها مورد بازنویسی قرار گرفته و کارگردان این فیلم هم پروژه را ترک کرده است. در واقع اگر علاقه شدید بازیگر مشهوری مثل «چنینگ تاتوم» برای ایفای نقش گمبیت نبود احتمالا فاکس تا به حال قید این فیلم را زده بود. چند وقت پیش البته اعلام شد فاکس هنوز به این فیلم امید داره. حالا سایت splash page ادعا میکنه خلاصه داستان این فیلم رو پیدا کرده. البته باید اون رو در حد شایعه در نظر گرفت ولی در هر حال داستان جالبی داره.

این سایت ادعا میکنه فیلم گمبیت حال و هوای فیلم معروف "11 یار اوشن" رو داره و میوتانت هایی مثل ریکتور، فیفولت، دانی مون استار، مرد چند تایی (multiple man)، مارو و یک میوتانت ابی رنگ در آن حضور داره. (این میوتانت آبی ممکنه میستیک، وحشی یا نایت کرالر باشه). در ضمن انگار این فیلم در دنیای فیلم های مردان ایکسه چون به فیلم های "روزهای گذشته و اینده" و همچنین "اپوکالیپس" هم اشاره میکنه.

 

خلاصه داستان:

رمی لبو (گمبیت) در شهر نیوارلینز داره محاکمه میشه. او یک خطر امنیتی بزرگ محسوب میشه. بعد یک فلش بک میبینیم به 25 سال قبل. استاد سارقین به نام لوک لبو با گمبیت 8 ساله برخورد میکنه. او از مهارت هاش خوشش میاد و سعی میکنه زیر بال و پر خودش بگیرتش. به زودی گمبیت به ستاره ای در میان فرقه سارقین (Thief Guid) تبدیل میشه. یک بار وقتی گمبیت داره از دست پلیس فرار میکنه با «بلا دونا بوردو» ملاقات میکنه . بلا دونا هم یک میوتانت هستش و اونا به زودی عاشق هم میشن. ولی این عشق ممنوعه است چون فرقه بوردو از دشمنان قسم خورده فرقه لبو هستش. ولی گمبیت برای اینکه اونا با هم اشتی کنند تصمیم میگیره یک سرقت بزرگ ترتیب بده تا هر دو خانواده ها ازش سود ببرند. ولی این سرقت به مشکل برمیخوره و در هرج و مرجی که ایجاد میشه رئیس فرقه بوردو به نام «ماریان»، لوک لبو رو با تیر میکشه.

بعد میریم به 10 سال بعد . گمبیت استخدام شده تا چیزی باارزش رو از موزه لوور پاریس بدزده. این یک تست بوده تا کارفرمای مرموز او ببینه که ایا هنوزم استعداد زددی داره یا نه. نام او «ناتان اسکس» ملقب به «مستر سینیستر» است . او سپس به گمبیت 40 میلیون دلار پیشنهاد میده تا چیزی رو که فرقه بوردو ازش دزدیدن رو برگردونه. قراره این چیز در مراسم رقص سالیانه فرقه سارقین به حراج گذاشته بشه. همچنین قراره گروه های خبیث و خلافکاری در ان شرکت کنند. گمبیت هم سعی میکنه تعدادی میوتانت رو استخدام کنه تا این ماموریت رو به انجام برسونه ...

من که میگم داستان جالب و تازه ای داره. و البته دوست داشتم مستر سینیستر رو در فیلم های ایکس من ببینم ولی سابقه طولانی او با شخصیت گمبیت باعث شده تا ویلن اصلی این فیلم باشه.

نظر شما چیه؟

 

 برای اشنایی با شخصیت گمبیت مقاله زیر را بخوانید:

100 شخصیت برتر مارول – قسمت پنجم

 

برای اشنایی با مستر سینیستر هم مقاله زیر را بخوانید:

معرفی 10 دشمن برتر گروه افراد ایكس (X-men)

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 wolf 1396-07-02 07:54
با اینکه از فیلمای فاکس خوشم نمیاد چون خیلی درهمن یبار اززمان حال فیلم میسازن یه بار از گذشته یه بار از اینده ول فیلم ددپولو خوب ساختن و جوری که معلومه فیلم خوبی میتونه باشه گمبیت و فک کنم موفق باشه
#2 spidey noir 1396-07-02 13:00
  • داستان باحال و تازه ای داره.امید وارم اگه ساخته بشه فیلم عالی بشه.
#3 Marc Spector 1396-07-02 15:57
فیلم ددپول که از یه ایده متفرقه(انتقام از باعث و بانی جهشش)خوب از آب در اومد،فیلم لوگان هم باز با اینکه ایدش متفرقه بود و بر اساس چند تا از داستان های ایکس من بود هم خوب از آب در اومد،امیدوارم فیلم خوش ساخت و جالبی باشه.
پ.ن:فقط موندم بین این دوتا فیلم خوبی که نام بردم چرا عصر آپوکالیپس اینقدر داغون بود.

پ.ن2:منظورم از متفرقه یعنی اینکه مستقیما از روی یه داستان کمیک بوکی اقتباس نشدن.(اکثر فیلمای ابر قهرمانی همینجورین)

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید