پرومو آرت های جدید از فیلم جنگ داخلی : قطعا حیرت زده خواهید شد

پرومو آرت های جدیدی از جنگ داخلی منتشر شد!. پرومو هایی که همگان منتظرش بودند.

پرومو آرت جدید از جنگ داخلی

همانظور که میدانید سال بعد قرار است قهرمانان مارول دو دسته شوند و رو در روی یکدیگر قرار بگیرند. اینک پرومو آرت های جدیدی از جنگ داخلی از هر دو گروه منتشر شد!!

 

پرومو آرت از جنگ داخلی مارول

.

.

.

.

.

و چیزی که منتظرش بودید. چیزی که تعجب می کنید یا شاید سکته قلبی و مغزی

.

.

.

.

نه لباس اسپایدرمن نیست.

.

.

.

.

انت من

.

.

.

بر روی 

.

.

.

.

.

.

تیر هاکای

.

.

.

انت من روی تیر هاکای

این صحنه اقتباسی از صحنه معروفی از کمیک های اونجرز است که انت من بر روی تیر هاکای می نشیند و پرتاب می شود. بار ها و بارها هم اقتباس شده. ( من یکی که خیلی ذوق زده هستم ) شاید این همان صحنه نبرد در فرودگاه است.

در آخر نظر شما چیست؟؟؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 young spider 1394-10-11 22:36
#2 Sherlock Holmes 2 1394-10-11 22:46
ما منتظر اسپایدی هستیم
هیچ جا نمیریم همین جا هستیم
#3 blackspidey 1394-10-11 22:53
وای بلخره انت من رو تیر هاکای!عاااااااا اااااااااااالیه !!!امیدوارم روزی برسه که تیتر یکی از خبرامون رو نمایی از اسپایدر من جنگ داخلی باشه....کم کم داریم بهش نزدیک میشیم...
#4 j.jonah jameson 1394-10-11 23:02
واکنش من نسبت به عکس ها به ترتیب:
Crap
Crap
OH that,s good
But I want to see spider man
یه حس خیلی عجیبی دارم نمیدونم والا ولی یه جورایی فکر میکنم مارول مغزش بیشتر از اونی که ما فکر میکردیم کار میکنه یعنی با نشان ندادن مرد عنکبوتی داره به شدت هواداران رو خون به جیگر میکنه و حتی ممکنه وجدانا یکی سکته کنه .
ولی بی شوخی عکس های خیلی خفنی بود . من خیلی برای این فیلم اشتیاق دارم و به نظرم این فیلم یه چیزی بیشتر از جنگ و دعوا در خودش داشته باشه شخصا اگه در این فیلم به منش و انسانیت ( رفاقت) توجه بیشتری بشه . به نظرم یه تغیر اساسی هم به جامعه میده. چون مردم همیشه دوست دارند قهرمان باشند پس سعی میکنند خلق و خوی اون قهرمان رو بگیرند ( مثل من که جیمسون رو دوست دارم )
ببخشید موضوع بی ربطی بود !
ممنون بابت عکس ها . خسته نباشید.
#5 Superior avenger 1394-10-11 23:16
هوراااا
عااالللیییییههه ه!!!!
:D :D :cry:
#6 the amazing deadpool 1394-10-11 23:26
ایول چقدر منتظرش بودم.انت من رو تیر هاکای.عالیه.من هنوز نظریه قبلیم رو دارم.اون آرتی که منتشر شده بود و اعضای گروه ها رو معرفی میکرد هم هاکای انت من رو پرتاب کرده بود انت من هم داشت کم کم بزرگ میشد که بلک ویدو رو بزنه.مطمئن باشید که انت من و هاکای قراره تو این صحنه بلک ویدو رو بزنن.شک ندارم.ممنون بابت خبر.شب بخیر.
#7 Sherlockian 1394-10-11 23:40
وای وای عالی بود کلی ذوق زده شدم یکی از صحنه هایی که خیلی منتظرش بودم ببینم همین صحنه بود یعنی انت من روی تیر هاکای موقع مبارزه هاکای با بلک ویدو فک کنم هاکای یه لحظه میپره عقب بعدش ( تو اون تیکهایی که از تریلر دیدیم هاکای داشت تیر کمونشو تکون میداد) تیر کمونو در میاره یه تکونیش میده تا حواس بلک ویدو یه لحظه پرت شه بعد انت من سریع میپره روی تیر کمونو و بنگ سریع بزرگ میشه یه مشت شیرین و ابدار تقدیم بلک ویدو میکنه.
واقعا با این پرومو ارتا و تریلرش و تیم بازیگری و کارگردانی فقط منتظر یه شاهکار باید بود جنگ داخلی از اون طرفم دکتر استرنج دو تا شاهکار پشت سره هم تازه امسال سیزن دوم دردویل و لوک کیجم هست که به احتمال زیاد مطمعنم هر دو شاهکار میشن میدونین یعنی چی؟؟؟ یعنی سال 2016 هم تلویزیون و هم سینمای کامیکی در تسخیر ماروله با چندین شاهکار ( باید منتظر بود و دید دی سی چی میخواد تحویل بده)
#8 Ariyan 1394-10-11 23:41
ایول عاااالی بووود ، این بار هم انت من رو نشون داد امیدوارم دیگه سری بعد اسپایدرمنو نشون بده ، خب اینم از انت من روی تیر هاکای ، این دیگه نشون میده به کامیکش وفاداره و باتوجه به اون اسپویل کپ که توی آخر فیلم میگن اونطوری میشه دیگه حرفی نمیمونه جز اینکه بگم این فیلم محشر خواهد بود ;-)
فقط یه میمونه نقاب اسپایدرمن که جلوی همه خودش رو به مردم نشون میده ، البته نه دیگه همچین اتفاقی نمی افته :lol:
#9 Sherlockian 1394-10-11 23:43
به نقل از blackspidey:
وای بلخره انت من رو تیر هاکای!عاااااااااااااااااااالیه!!!امیدوارم روزی برسه که تیتر یکی از خبرامون رو نمایی از اسپایدر من جنگ داخلی باشه....کم کم داریم بهش نزدیک میشیم...

راستی من ی خبریو از آقای ترابی پرسیدم ایشون هم گفت ترجمه کن بفرست لطفا...منم ساعت 5 و نیم فرستادم ولی هنوز رو سایت قرار نگرفته :-|

خیال پردازی نکن :lol: عمرا مارول حتی بزاره یه عکس تیره و تار هم از اسپایدرمن لو بره بااخره کارکتر درجه یکه مارول هستش و عمرا نشونش بده یعنی عمرا هرکی میخواد ببینش بره فیلمو ببینه حالا شاید خوده پیترو بدون لباس نشون داد ( شششششاااااااییی ییییددددددد)
#10 Doc Strange 1394-10-11 23:50
#11
تو آخرین پوستر جنگ داخلی، قراره عنکبوتی که پیترو نیش زد کنار مرد مورچه ای نشونش بدن :lol:
#11 As Responsible As Spider-Man 1394-10-12 12:33
خیلی ممنون بابت پرومو آرت ها.فکر کنم این اولین باری باشه که تو پست یانگ اسپایدر نظر میدم!!!

همه چیز توی این فیلم نوید یه شاهکار رو میده.کارگردان های عالی،بازیگر ها ی حرفه ای و فوق العاده،جلوه های ویژه ی معرکه و ...

حرف زیادی از کارگردان ها نمیشه زد.فقط مهم اینه که در کپ2 شایستگی خودشونو برای خلق یه شاهکار نشون دادن و همین سرباز زمستانی بود که باعث شد،مارول اونجرز های 3 و 4 رو هم بهشون بده.همونطور که در جاهای قبلی هم گفتم فیلمی که به نظر خیلی ها بهترین فیلم مارول تا الان بوده ،ریتمی تند داشت و همین موضوع هم باعث شد تا ما اصلا از شلوغی شخصیت در فیلم رنج نیریم از طرفی اصلا متوجه نشیم.دو برادر از نظر من کارشون رو خیلی خوب بلدن و طبق آخرین مصاحبه ای که در توکیو انجام دادن کاملا از حرفاشون معلوم بوده که برنامه هایی دارن.

اونا میگفتن که هر شخصیت دنیای مربوط به خودش رو داره و فیلمی که ما ساختیم کاملا پیش زمینه ای برای اونجرز ها خواهد بود و به این دلیل که خوشبختانه خودشون کارگردانیش میکنن،خیلی راحتتر میتونن ایده های خودشون در سه فیلم آینده ی خودشون کامل کنن.

اونا میگفتن که مردعنکبوتی کاملا متفاوت با اون جیزی که در گذشته دیدیم رو شاهد خواهیم بود و همین نشون دهنده ی اینه که با یه شخصیت پردازی جدید روبه رو هستیم.شخصیتی که ظاهرا قراره بی تجربه،نوجوان،و ابرقهرمانی باشه که کاملا تفاوتش نسبت به بقیه ی شخصیت ها احساس میشه.به نظرم چون قراره شخصیت اولیه ی مردعنکبوتی در این فیلم معرفی بشه لازمه که دقت بیشتری روش انجام بشه تا اینجوری جان واتس احیانا به مشکلی بر نخوره.

چیز دیگه ای که در جنگ داخلی منو نگران میکرد،رابطه ی تونی و استیو و از اون طرف ناتاشا و استیو بود.به شخصه معتقدم که باید فیلم بیشتر روی رابطه ی اول زومی بیشتر کنه تا فیلم زیادی به حاشیه کشیده نشه.در کنارش این چیزی که گفتن میخوان رابطه ی استیو و ناتاشا پاک و برادر خواهری باشه هم خیلی خوبه و اینجوری هر دو طرف مثل فیلم دوم کپ احترام همدیگرو حفظ میکنن. حالا حتما که ما نباید رابطه ی جنسی ببینیم!!!مگه نه؟؟؟

در بحث بازیگر ها هم که اصلا نمیشه صحبت کرد.همه جزو بهترین بازیگر های سینما هستن و هیچ شبه ای در این که نتونن از پس نقششون بر بیان وجود نداره .البته در این بین کمی برای تام هالند نگرانم و از طرفی دوست دارم ببینم که چه پیتر و اسپایدی برامون اورده.نگرانیم از این بابته که ممکنه نتونه خودشو در بین اون همه ستاره نشون بده و در نتیجه هوادارا خوششون نیاد و اون حس کنجاکو بودنم رو هم که همه دارن و کاملا حس میکنن.کیه که دوست نداره ببینه مردعنکبوتی در داستان چه نقشی داره و حتی لباسش چه جوریه!!!؟؟؟

راستش از نظر جلو های ویژه به نظرم صحنه هایی که در تریلر دیدیم،حالتی رئالیستی دارن و اصلا به آدم حس بیگانه بودن دست نمیده (امیدورام متوجه شده باشین که منظورم از بیگانه بودن چیه!!).یعنی مثلا مثل فیلم های زک اسنایدر حالت و فضای دگرگونی شکل و نا مفهموم ندارن و یه انسان کاملا بی تجربه در دنیای کمیک بوک هم به راحتی میتونه متوجه بشه که الان مبارزه کجاست و کی داره کی رو درب و داغون میکنه.

خیلی ها بودن که از اولین تریلر رضایت نداشتن.به نظرم این به این خاطر بود که تریلری که ما دیدیم فقط روی رابطه ی دوستی بین استیو و باکی تمرکز داشت و به قول آقای ترابی هنوز خیلی کارت برای رو کردن داره این فیلم.حالا یکیش این تریلر بوده.

به عنوان آخر حرفم،اخرین چیزی که میتونم بگم اینه که امسال رو به جای سال 2016 باید میزاشتن سال مارول!!!.....
#12 amazing barbod 1394-10-12 13:31
بلاخره چیزی که منتظرش بودم...
چیزی که خیلی دوستش داشتم...
چیزی که واقعا حیرت انگیز و زیباست...
چیزی که هممون منتظرش بودیم...
انت من بر روی تیر هاکای...!!!!!
واقعا ادم با دیدن این پرمو ارت ها دلش میخواد همین الان فیلم رو ببینه...
اینا ادم رو مجذوب میکنه!!!
به نظر من CIVIL WAR میشه بهترین فیلم تاریخ مارول...!!!
نظر شما چیه؟؟؟؟
#13 basir 1394-10-12 15:59
#12
me too

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید