ویدئوی جدید از داستان و ابرخبیث بازی MVC4 + لینک دانلود و تماشا

ویدئوی جدید از داستان و ابرخبیث بازی MVC4 + لینک دانلود و تماشا

توصیه میشه این ویدئو را حتما تماشا کنید.

در این ویدئو داستان بازی رونمای میشه. ما میبینیم که Ultron-Sigma که از ترکیب الترون و سیگما به وجود امده تونسته دنیاهای مارول و کپکام را با هم ترکیب کنه. او ازگارد را با دنیای خودش ترکیب کرده و داره همه را مثل خودش میکنه. قهرمانان مارول و کپکام چاره ای ندارند جز اینکه ثانوس را نجات دهند چون به سنگ های بینهایت برای مقابله با التران – سیگما نیاز دارند .

لینک دانلود و تماشا

نظر شما چیست؟ انگار این بار داستان سری مارول /کپکام خیلی بهتر شده، درسته؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 Rock star 1396-03-27 19:19
داستان قشنگی به نظر میاد. دیگه همه چی هم توش داره و تکمیله از التران گرفته تا ثانوس!!! که قراره فیلم آینده ی اونجرز هم در مورد ثانوس باشه. دم مارول و هم چنین کپکام گرم فکر همه چی رو کردن با حضور ثانوس خیلی هم داستان جذاب تر میشه.
امیدوارم داستانش به اندازه ی گیم پلی بازی قوی باشه.
#2 Ultimate Comic Fan 1396-03-27 19:56
داستان که تا اینجا به نظر میاد توی سطح خوبیه، گرافیک هم که خوب به نظر میاد ولی بازم انیمیشن های کاراکتر ها ایکاش یکم بهتر باشه، میمونه گیم پلی که خوش بختانه کپکام یه دمو منتشر کرده براش و خودم الان دارم دانلودش میکنم.
اما بیشتر مشکلی که بعضی ها با بازی دارن اینه که به نظر بازی کاراکتر های کمتری نسبت MvC3 داره، و مثلا به حضور کاراکتر هایی مثل Arthur از کپکام گیر دادن، به این هم گیر دادن که بیشتر کاراکتر هایی که ماله کپکام هستن توی MvC3 هم بودن و میخوان که کاراکتر های دیگه ای هم باشن؛ اما بازم خوشبختانه کاراکتر های مارولی بازی خیلی راضی کنندن مثلا برا خود من حضور نوا و تور و دکتر استرنج توی بازی خیلی خوشاینده چون هم توی MvC3 حضور نداشتن هم کاراکتر های خوبی برای کمبو زنی هستن.
#3 spider-man 1396-03-28 14:09
سلام من خیلی معذرت میخوام مدونم ربطی به این بخش نداره اما کسی سر از نصب بازی batman arkham city در میاره بازم می گم معذرت می خوام.

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید