عکس های عجیبی از سر صحنه فیلمبرداری انتقام جویان 4 منتشر شد!

عکس های عجیبی از سر صحنه فیلمبرداری انتقام جویان 4 منتشر شد!

این تصاویر میتونه چه معنایی داشته باشه؟

خب ... یک سری عکس از سر صحنه فیلمبرداری اونجرز 4 منتشر شده که در نوع خودش هم جالبه و هم عجیب! ما عکس هایی را دیدیم که مربوط به فیلم اونجرز 1 میشود! یعنی اونجایی که لوکی شکست خورد و با آن دهان بند معروفش از زمین رفت. لباس و موهای بلند ثور کاملا نشان میدهد که این صحنه مربوط به گذشته است:

 ثور

 

عکس LOKI

عکس THOR

 تام هیدلستون

اما سئوال اینه که چرا برادران روسو این صحنه ها را دارند فیلمبرداری میکنند؟ آیا با یک سکانس فلش بکی طرف هستیم؟ آیا اون شایعات که میگفت شاید سفرهای زمانی در این فیلم باشد، درسته؟ اصلا این لحظه در گذشته چرا مهمه؟ نظر بدید دیگه!

 مطالب مرتبط:

دو کاپیتان و یک سرباز برای "انتقام جویان 4" تایید شدند!

عکس های مهم از سر صحنه فیلمبرداری انتقام جویان 4 لو رفت

ماشین جنگی برای انتقام جویان 4 تایید شد

شایعه: هاکای هویت جدیدی را در انتقام جویان 4 برای خود انتخاب میکند!

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 New Avenger II 1396-08-12 08:20
شاید وقتی سفر زمانی اتفاق می افته به زمان همون اونجرز ۱ منتقل میشن و خودشونو میبینن اما برای اینکه توی زمان مشکلی پیش نیاد کاری انجام نمیدن .
چند تا عکسم پخش شده که تونی استارکو با لباس شیلد نشون میده !
#2 The-Captain-steve 1396-08-12 09:41
شاید اتفاق مهمی افتاده تو تیکه از فیلم اما نخواستن فاش بشه که اینجا ازش استفاده کنند
شاید یه فلش بک باشه
اقا قرار نیست یه تریلر بیاد ؟؟؟
#3 Surtur 1396-08-12 10:32
خیلی جالبه ،ولی واقعا هیچی نمیتونم بگم چون خیلی از اتفاقات مارول به نحوی غافلگیر کننده هست که نمیشه پیش بینیشون کرد.(این موضوع در ثور:راگنورک به خوبی ثابت شده.!!!!)
اگه بخوام نظر بدم باید یگم که ممکنه به نحوی خواسته باشن بعضی از اتفاقات گذشته رو تغیر بدن که اینده هم تغیر کنه یعنی استفاده نهایی از سنگ‌ زمان.
#4 mr.nobody 1396-08-12 10:33
حدس می زنم بعد از اینکه تو اونجرز 3 به ویژن حمله میشه و سایرین متوجه تهدیدی به نام ثانوس میشن دکتر استرنج از سنگ زمان استفاده میکنه تا به نوعی به بقیه هشدار بده.
#5 Captain Marvel 1396-08-12 10:49
به نظر من این قضیه که انتقام جویان به گذشته برمیگردن درسته و همینطور اینکه میگن لوکی خودش اجازه داد اونجرز شکستش بده تا با تسرکت به آزگارد برگرده تا بعد تسرکت رو به ثانوی بده خب این تصاویر مربوط به همین قسمت از فیلم هست که هم تسرکت و هم لوکی با هم به آزگارد فرستاده میشه پس شاید اونجرز میخواد جوری جلوی این اتفاق رو بگیره که تسرکت دست ثانوس نیفته :lol: :roll:
ولی مارول واقعا میخواد بترکونه
#6 m.k.t 1396-08-12 10:51
تا اون جایی که من یادمه این دهن بند ماله آخر فیلمه جایی که لوکی و تور میرن به آذگارد پس شاید می خوان بگن بعد اون تستراکت چی شد درسته که توی راگوناروک نشونش دادن ولی ممکنه که مثال اودین درباره ی اون و دستکش توضیح بده یه گزینه ی دیگه هم دنیاهای موازیه ی که مثال تو یکی استارک عضو شیلده یا لوکی پیروز میشه
سفر های زمانی هم که تو فیلم هست پس سفر های زمانی هم ممکنه
#7 a.v.s 1396-08-12 11:13
میگم که داستان انتقام جویان 4 الهامی است از داستان گناه اصلی
مثلا ممکنه ما در این صحنه می فهمیم که لوکی در فیلم انتقام جویان 1 عمدا شکست خورد تا بر آزگارد حکومت کنه
یا درمورد عکس های تونی استارک، می فهمیم که تونی با شیلد رابطه های پشت پرده داشته و اینجا حقیقت واقعی در مورد جنگ داخلی را می فهمیم
#8 hassan91 1396-08-12 11:29
واقعا خیلی جالبه و عجیبه، حالا کو تا اونجرز ۴ :cry:
حتما خبرایی زیر سر لوکی هس که باز فیلمو برگردوندن اونجا، چون لوکی یه جورایی از اول متحد ثانوس بوده.
#9 spider-pool 1396-08-12 12:01
ینی فلش بکه یا سفر در زمان؟؟؟ :o
#10 Surtur 1396-08-12 12:22
خوب این امکانم هست که یه فلش بک ساده باشه!!!!یعنی فقط یه چیزی در حد خاطره!!!!!!!!!! !هرچند به نظر من موضوع جدی تر از خاطره و این حرف هاست.
حالا هرچی باید توی انقام جویان یک این لوکی رو میکشتن تا از شرش راحت بشن.اخه یه جون سفتیم هست که نگو ؛تا حالا هزار بار مرده و پس زنده شده(به معنای واقعی کلمه نامیرا هست!!!!!).
ولی این احتمال که همون اول لوکی با تانوس متحد بوده به نظرم درست نیست چون این موضوع از ابتدا و البته تیتراژ پایانی انتقام جویان یک معلومه که همکاری لوکی و تانوس فقط در انقام جویان یک بوده.
بگذریم ،ولی احتمالا لوکی اخر فیلم ثور :راگنورک (احتمالا که نه صد درصد!!!این احتمالا در مورد دسکش بینهایت هست!!)منشور و دستکش بینهایت رو از ازگارد بر میداره و اونها رو به تانوس هدیه میده.
#11 Surtur 1396-08-12 12:37
ولی یه چیزی از همین الان واضحه و اونم اینکه نقش دکتر استرنج هرچند در ثور:راگنورک خیلی کم رنگ بود ولی در فیلم انتقام جویان 3 و 4 خیلی زیاده و با توجه به اینکه قبلا هم پتک ثور رو در پشت صحنه انتقام جویان 3 دیده بودیم(هر چند این تصویر هم میتونه یه فلش بک ساده باشه!!!!!!!!،وی ا شاید جدی تر از این حرفا!!!!)،این امکان هست که در انتقام جویان 3 و 4 شاهد سفر و یا سفرهایی در زمان باشیم.
#12 agh 1396-08-12 13:13
ایده این که به گذشته برمی گردن خیلی خوبه و ازش استقبال می کنم و چنین چیزی تو فیلم های کمیکی اصلا سابقه نداشته و به جز لحظه کوچکی تو فیلم دکتر استرنج شاهد بودیم اشاره دیگه ای نشده و همینش خیلی خوبه که چنین ایده اریجینالی رو تو فیلم پیاده کنن.
#13 Super Hero 1396-08-12 14:38
۲ احتمال وجود داره
۱-این عکسا میتونه مربوط به یه خاطره باشه
۲-یا ممکنه به گذشته برگشته باشن و قهرمان های مرده رو برگردونن و اشتباهات قبلیشون رو درست کنن تا در آینده تانوس نتونه حمله کنه
#14 Marc Spector 1396-08-12 18:51
راستش یه قضیه که خیلی کم بهش پرداخته شده تو mcu اینه که لوکی هنوزم که هنوزه به ثانوس مدیونه چون ثانوس بود که باعث شد لوکی قدرتشو به دست بیاره (بعد ثور 1)و حتی عصای لوکی هم مال ثانوس بود که حامل سنگ بینهایت بود و لوکی اون سنگو دو دستی تقدیم انتقامجویان و اخر به ویژن کرد،پس به همین خاطر ثانوس خیلی باید از دست لوکی عصبانی باشه که لوکی اونجوری تسراکت رو تقدیمش میکرد(تو تریلر لو رفته از انتقام جویان 3).در کل به نظرم شخصیت محوری این فلش بک یا سفر زمانی ثوره چون فک نکنم از انتقام جویان 3 جون سالم به در ببره.
#15 Parsa021 1396-08-12 18:53
به ظر من میخوان در مورد تستراک یک کمی اطلاعات بدن که چیشده چون توی تریلر اونجرز3 لوکی انو با رضایت به یک نفر تقدیم می کنه
#16 aria strange 1396-08-12 21:02
اسپويلر!!!!!!!
من ميگم اگه خوش بين باشيم شايد ثور زمان حال برگشته به گذشته كه به خودش بگه قرار چشت و پتكت را از دست بدى
يا هم اينكه يه رازى را از اون زمان فاش كنن

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید