دیزنی مرد عنکبوتی را برای فیلم کاپیتان آمریکا 3 میخواهد!

جنگ داخلي كاپيتان امريكا

امروز خبر مهم و جالبی منتشر شد.

همانطور که میدانید چندی پیش یک سری هکر به شرکت سونی حمله کردند و به اطلاعات مهم و محرمانه زیادی دست یافتند. یکی از آنها ایمیلی است که اخیراً بین سونی و دیزنی رد و بدل شده . این ایمیل نشان میدهد که رئیس سونی به رئیس بخش سینمایی دستور داده که ببیند آیا میتوان به مارول اجازه داد یک سه گانه جدید براساس مرد عنکبوتی تولید کند یا نه؟ البته به این شرط که سونی حق توزیع فیلم و همچنین بازاریابی این فیلم ها را همچنان در اختیار داشته باشد.

دیزنی هم به سونی پیشنهاد داده که از شخصیت مرد عنکبوتی در قسمت سوم کاپیتان آمریکا یعنی Captain America: Civil War استفاده کند. اما ظاهرا کلا مذاکرات سونی و دیزنی به بن بست رسیده.

ضمناً خبر میرسد که سونی ظاهراً قصد دارد یک انیمیشن سینمایی کمدی از روی مرد عنکبوتی بسازد و حتی سازندگان کارتون موفق The Lego Movie را برای منظور در نظر دارد!!!!

همچنین گفته میشود سونی در ماه ژانویه 2015 کنفرانسی برگزار خواهد کرد و در آن از برنامه های خود برای فرنچایز مرد عنکبوتی پرده بر میدارد.

در هر حال به نظر میرسد بازهم طبق معمول شایعات اینترنتی تا حد زیادی درست هستند و تمام خبرهایی که قبلا در سایت به عنوان شایعه منتشر کرده بودیم و نوعی تماس بین سونی و دیزنی را نشان میداد تا حد زیادی درست بوده اند. نظر شما چیست؟ به نظر شما چرا مذاکرات سونی و دیزنی به بن بست رسیده است؟ آیا شما دوست داشتید مرد عنکبوتی را در فیلم "کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی" ببینید؟ این قضیه ساخت انیمیشن سینمایی کمدی دیگه چیه؟!!!

اپدیت 1:

مرد عنکبوتی - انتقام جویان

خبر خوش! طبق آخرین گزارشات سایت معتبر Latino Review مذاکرات دیزنی و سونی هنوز ادامه دارد. در واقع پس از حملات سایبری از سوی هکرها به سونی، این شرکت بیش از قبل به فکر شراکت با دیزنی افتاده. این سایت گزارش میدهد که طبق آخرین شنیده ها قرار است یک فیلم اسپایدرمن با سرمایه مشترک سونی و دیزنی ساخته شود. 60 درصد هزینه های این محصول مشترک را دیزنی و 40% باقیمانده را سونی تقبل خواهد کرد. البته سود فروش فیلم تماما به جیب سونی خواهد رفت ولی در عوض مارول روی نحوه ساخت فیلم نظارت کیفی خواهد داشت و نظرات خودش را اعمال خواهد کرد و همچنین قادر خواهد شد از اسپایدرمن در فیلم های خود مثل "کاپیتان آمریکا : جنگ داخلی" استفاده کند.

Latino Review همچنین گزارش میدهد که روسای سونی به این فکر افتاده اند که به جای ساخت فیلم های مرتبط با اسپایدرمن که ممکن است موجب شکست و سرافکندگی آنها شود، بهتر است به چنین شراکتی با دیزنی راضی شوند مخصوصا در شرایط فعلی که سونی با مشکل کمبود سرمایه و نقدینگی روبرو است. بنابراین به گفته این سایت هنوز میتوان به  حضور مرد عنکبوتی در داستان "جنگ داخلی" مارول امیدوار بود!

خوب دوستان، نظر شما چیست؟ مثل اینکه قضیه داره جدی میشه...smiley

اپدیت 2:

اندرو گارفیلد - andrew garfield

سایت Latino Review اطلاعات بیشتری درباره تماس های پشت پرده دیزنی و سونی منتشر کرده. به گفته این سایت مارول قصد داره همه چیز رو از اول شروع کنه! یعنی چی؟ یعنی مارول نمیخواد اسپایدرمن رو از سری فیلم های "مرد عنکبوتی شگفت انگیز" مارول عالم سینمایی مارول کنه. یعنی میخواد نسخه خودش رو از مرد عنکبوتی تولید کنه. این بدان معناست که مارول و دیزنی میخواهند بازیگر جدیدی برای نقش پیتر پارکر انتخاب و جایگزین اندرو گارفیلد کنند! این مسئله یکی از دلایلی بوده که رئیس سونی پیکچرز یعنی «ایمی پاسکال» هنوز با دیزنی به توافق نرسیده چون میدانید که پاسکال همیشه از بازیگراش حمایت میکنه و به قول معروف پاشون وامیسته ...

در ضمن این سایت گزارش میده که مارول هیچ علاقه ای به ساختن فیلم های انشعابی (spin-off) مرد عنکبوتی نداره. یعنی دوست نداره فیلمی بر اساس شخصیت های مونث دنیای عنکبوتی یا حتی "شش خبیث" بسازه.

به نظر میرسه مارول و دیزنی حس میکنند که دیگر دوران روایت منشا مرد عنکبوتی یا روایت داستان های رومانتیک به سر آمده و میخواهد یک پیتر پارکر نوجوان که مدتیه اسپایدرمن شده را به مخاطبین معرفی کند. در واقع مارول میخواد فیلمی از مرد عنکبوتی بسازه که در آن تمرکز اصلی روی تلاش های پیتر برای ایجاد تعادل میان زندگی اش به عنوان یک ابرقهرمان  مشکلات روزمره اش به عنوان یک نوجوان است. بنابراین رومانس و جنبه های عشقی فقط یک "داستانک" یا subplot فرعی خواهند بود.

Latino Review همچنین گزارش میدهد که مارول استودیوز فیلمنامه "کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی" را تکمیل کرده و در آن اثری از مرد عنکبوتی به چشم نمیخورد. ولی اگر بعدا توافقی بین سونی و دیزنی حاصل شود مارول حتما بخشی را در فیلمنامه به مرد عنکبوتی اختصاص خواهد داد.

نظر شما چیست؟ آیا با برنامه های مارول برای فیلم های مرد عنکبوتی موافقید؟ آیا دوست دارید بازیگر جدیدی جایگزین اندرو گارفیلد شود؟

اپدیت 3:

اما استون - اندرو گارفیلد

سایت های مختلف اینترنتی گزارش میدهند که اندرو گارفیلد از سری فیلم های مرد عنکبوتی اخراج شده است! در واقع روسای سونی که پیشتر به خاطر انتقادهای اندرو گارفیلد ناراحت شده بودند (خبرش اینجاست) در ماه جولای او را برای ضیافت شام دعوت کرده بودند ولی اندرو آنها را 1 ساعت معطل نگه داشته و به همین دلیل آنها این مسئله را توهین به خود تلقی کرده اند.

در هر حال به نظر میرسد اندرو دیگر بخشی از معادله چند مجهولی فیلم های آینده مرد عنکبوتی نیست.crying

نظر شما چیست؟

اپدیت 4:

كاپیتان آمریكا: جنگ داخلی

سایت Badass Digest گزارش میدهد كه به احتمال زیاد فیلم "كاپیتان آمریكا: جنگ داخلی" بدون حضور مرد عنكبوتی ساخته خواهد شد. البته این سایت عقیده دارد كه شاید مرد عنكبوتی حضوری كوتاه و افتخاری در تیتراژ پایانی این فیلم داشته باشد.

هشدار مطلب بعدي اسپويلر دارد!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

این سایت همچنین گزارش میدهد كه پس از وقایع فیلم "اونجرز: عصر الترون" دولت كشورهای مختلف جهان قانونی را را برای نظارت بر فعالیت های فوق بشري به تصویب میرسانند. این موضوع باعث ایجاد دو دستگی در میان اعضای انتقام جویان میشود: ایرون من با آن موافق است ولی كاپیتان آمریكا با آن مخالفت میكند. در نتیجه شاهد منازعه ای بین این دو متحد سابق خواهیم بود (درست مثل كمیك civil war).

 برخی از منابع نزدیك به فیلم هم میگویند كه احتمالا «باكی بارنز» یا همان  سرباز زمستانی (winter soldier) نقش محوری در كاپیتان آمریكا 3 خواهد داشت. تئوری مهمی كه مطرح میشود این است كه باكی به عنوان رفیق صمیمی سابق استیو راجرز والدین تونی استارك را به قتل رسانده و همین موضوع به اختلاف میان او و استیو دامن میزند.

نظر شما چیست؟

اپدیت 5:

شش خبیث

سایت The Business Insider به ایمیل های بیشتری که از سونی هک شده دست یافته. این ایمیل های جدید نشان میدهد که قرار بوده روز 8 دسامبر (یعنی 1 هفته پیش) فیلمنامه تکمیل شده "شش خبیث" به مسئولین سونی نحویل داده بشه! همچنین این ایمیل ها نشون میده که قراره فیلمی با نام Sinister سال 2016 اکران بشه. به علاوه قراره فیلمی نامشخص از اسپایدرمن سال 2017 اکران بشه! البته این بدان معنا نیست که فیلم شش خبیث حتما ساخته میشه چون چند وقت پیش «ایمی پاسکال» رئیس سونی پیکچرز گفت: "من مطمئنم که بدون همکاری با عالم سینمایی مارول  شش خبیث فیلم مناسبی از اب درنمیاد"

در هر حال نوشته شدن فیلمنامه شش خبیث ثابت میکنه که سونی هر طور شده میخواد رایت سینمایی مرد عنکبوتی رو برای خودش نگه داره.

نظر شما چیست؟ آیا شش خبیث باید ساخته بشه؟

اپدیت 6:

عكس اندرو گارفيلد

همانطور كه ميدانيد شايعات و اخبار متعددي به گوش ميرسد مبني بر اينكه سوني اندرو گارفيلد را اخراج كرده . اينك هواداران پرشمار اندرو گارفيلد طوماري اينترنتي راه انداخته اند و در آن از سوني خواسته اند كه اندرو گارفيلد را در نقش پيتر پاركر/مرد عنكبوتي نگه دارد.

شما ميتوانيد با رفتن به اينجا به جمع امضا كنندگان اين طومار بپيونديد!

اپديت 7:

كاپيتان آمريكا 3

خيالتان راحت! رابرت داوني جونيور در جديدترين مصاحبه خود تاييد كرد كه مرد عنكبوتي حتما در فيلم "كاپيتان آمريكا 3: جنگ داخلي" حاضر خواهد بود

نظر شما چيست؟

مطالب مرتبط:

اپديت 4: عنوان فیلم جدید مرد عنکبوتی مشخص شد؟!

خبر داغ: فیلم سینمایی انیمیشن از روی مرد عنکبوتی ساخته میشود!!!!

5 بازیگری كه میتوانند نقش پیتر پاركر را بازی كنند!

فیلم هاي «ونوم» و «شش خبیث» ساخته ميشوند!

مرد عنكبوتی در فیلم های اونجرز؟

اندرو گارفیلد: سونی مقصر است!

اپدیت: مرد عنكبوتی وارد عالم سینمایی مارول میشود؟

ابراز ارادت كارگردان "انتقام‌جویان" به فیلم‌های "اسپایدرمن"!

شايعات "مرد عنكبوتی شگفت انگیز 3"

اتفاقات مهمی که ممکن است در مرد عنکبوتی شگفت انگیز 3 بیفتد‎

مرد عنكبوتی در فیلم "مردان ایكس"! + لینك دانلود ویدئو

مرد عنکبوتی اینجوری وارد عالم مارول خواهد شد!

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

-1 #181 blackspidey 1393-10-09 21:59
سلام دوستان یبار 23 دقیقه از صحنه های حذف شده tasm 2 رو تو سایت گذاشتن من میخوام دانلود کنم لینکش پاک شده کسی داره ب ایمیلم بفرسته؟؟ ممنون میشم
hanzo.pkz@gmail.com
#182 mtm 1393-10-09 22:11
به نقل از blackspidey:
سلام دوستان یبار 23 دقیقه از صحنه های حذف شده tasm 2 رو تو سایت گذاشتن من میخوام دانلود کنم لینکش پاک شده کسی داره ب ایمیلم بفرسته؟؟ ممنون میشم
hanzo.pkz@gmail.com


لینکش پاک نشده
برو اینجا همه صحنه های حذف شده مرد عنکبوتی شگفت انگیز 1 و 2 رو به صورت مستقیم دانلود کن:

spidey.ir/.../...
+1 #183 ELEGANT 1393-10-09 22:48
آقا یه سوال کمی بی ربط :
مارول برنامه ای واسه Namor نداره ؟؟؟
اخه دی سی داره خوب به آکوامنش پر و بال میده , نامور یکم مونده تو حاشیه , البته با چیزی که شنیدم خیلی تو کمیک ها هم شخصیت پرطرفداری نیست ! ولی به نظرتون نمیتونه یه فیلم خوب از توش دربیاد ؟؟
#184 mtm 1393-10-09 23:13
#184:

تا جاییکه یادمه namor رایتش دست یونیورسال بود
ولی انگار یه خبرایی بود که انگار رایتش برگشته دست مارول

البته انصافا namor از اکوامن پتانسیل بیشتری داره چون یه جور anti-hero هستش با یه اخلاق گند و تند خو!

منتهی شایدم یه مشکلی باشه. چون چند سال پیش مشخص شد که namor یه میوتنته
پس شاید نتونه فیلمش رو بسازه. مرگ اینکه مارول اون رو هم مثل کوئیک سیلور و خواهرش تبدیل کنه به inhuman
!
:-*
+2 #185 mohamad_srz 1393-10-10 00:15
اگه رایت سینمایی مرد عنکبوتی دست مارول برگرده شاید نشه جلو عوض شدنه اندرو رو گرفت اما اگه هیچی پیش نیاد و سونی به خاطر ظاهرا سوءتفاهمی که بینشون با اندرو پیش اومده اونو اخراج کنن عملا یک گند غیر قابل توصیف بالا میارن و فرانچایز اسپایدرمنو به فنا میدن. حتی این کارشون میتونه به خود مردعنکبوتی صدمه بزنه علاوه بر رایت که الان دست سونیه.
+1 #186 blackspidey 1393-10-10 00:23
#183:
مرسی ممنووووون
+1 #187 sobhani 1393-10-10 09:15
سلام یه چند تا عکس جدید از اونجرز عصر اولتران منتشر شده که براتون تو می گذارم:
media.comicbook.com/.../...
media.comicbook.com/.../...
media.comicbook.com/.../...
media.comicbook.com/.../...
media.comicbook.com/.../...
media.comicbook.com/.../...
media.comicbook.com/.../...
media.comicbook.com/.../...
نظرتون چیه؟
+1 #188 M. goblin 1393-10-10 10:24
وا خدا مرگم بده!!!!!!!

مارول به یه مناسبتی که نمیدونم چیه گرفته به بسته ی فاز یکش تو امازون تحفیف داده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ecx.images-amazon.com/.../...

amazon.com/.../...

یعنی 219 دلار رو داده 99.99 دلار.که میشه تقریبا 349.500 تومن!!!!!!!!!!! !از 700 و خورده ای!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من میخوام.!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بلوری ها،top راز ها،پرونده هایی مثل شیلد،و یه عدد تستراک داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من میخوام!!!!!!!!!!!!!!!
من دارم میرم خارج کی میاد؟؟!!!!
#189 blackspidey 1393-10-10 16:45
دوستان چجوری آواتار بذارم؟
#190 mtm 1393-10-10 16:53
به نقل از blackspidey:
دوستان چجوری آواتار بذارم؟


spidey.ir/.../...
#191 As Responsible As Spider-Man 1393-10-10 22:12
اقای ترابی من وقت ازاد زیاد دارم . بیشتر اوقات حوصله ام سر میره !!! اگه کمک خواستین منم هستما!!!
#192 mtm 1393-10-10 22:16
#192:
پس لطف کن برای اونایی که اواتار ندارن، اواتار درست کن!
#193 As Responsible As Spider-Man 1393-10-11 23:13
بروی چشم ولی اینا کیا هستن ؟؟؟ ایمیلشون چیه؟؟؟
+1 #194 mabt 1393-10-13 11:37
فکر نکنم اصلا سونی به این طومار بها بده. :sad:
چون سر اون طومار عظیمی که هواداران برای انتشار نسخه اولیه فیلم TASM2 به پا کردند هیچ ارزشی قائل نشد حالا بیاد با این طومار.....؟؟؟؟؟ ؟ :cry:
با اینکه ثبت نام کردم ولی فکر نکنم این طومار بر سونی تاثیر بذاره...
+1 #195 mtm 1393-10-13 11:41
به نقل از mabt:
فکر نکنم اصلا سونی به این طومار بها بده. :sad:
چون سر اون طومار عظیمی که هواداران برای انتشار نسخه اولیه فیلم TASM2 به پا کردند هیچ ارزشی قائل نشد حالا بیاد با این طومار.....؟؟؟؟؟؟ :cry:
با اینکه ثبت نام کردم ولی فکر نکنم این طومار بر سونی تاثیر بذاره...


ولي فكر كنم طومار اگه به يه تعداد خاصي از امضا برسه از نظر قانوني وظيفه داره بهش توجه كنه
+1 #196 mabt 1393-10-13 11:50
#195:
منم همین فکر رو دارم... چون خودتون دیدید که نوشته به 20116 نفر نیاز دارند، لابد یک چیزی هست که یک عدد واحد داره...
راستی آقای ترابی ببخشید میشه یک بار دیگه تکرار کنید که سونی قراره کی درباره ی فرانچایز مردعنکبوتی حرف بزنه؟؟؟
+1 #197 New Goblin 1393-10-13 12:20
سلام به همگی!من برگشتم!چقدر از قافله عقب موندم!کلی خبرو مقاله اومد! :o ماشا الله!
#198 mtm 1393-10-13 12:32
#197:
تاريخ دقيق رو كه اعلام نكرده
فقط گفته ماه ژانويه
#199 mtm 1393-10-13 12:32
#198:
welcome back
;-)
#200 As Responsible As Spider-Man 1393-10-13 14:07
اقای ترابی ببخشید راستی قضیه اون دی وی دی که قرار بود همزمان با انتشار نسخه ی بلوبری مردعنکبوتی شگفت انگیز عرضه بشه که در اون می خواستن شش خبیث رو معرفی کنن چی شد؟؟؟
#201 mtm 1393-10-13 14:11
#201:
همچين چيزي قرار نبود ...
#202 As Responsible As Spider-Man 1393-10-13 15:00
ببخشید ولی داشت . حتی توی سایت یه کلیپی هم ازش گذاشتین!!!
+1 #203 mtm 1393-10-13 15:13
به نقل از As Responsible As Spider-Man:
ببخشید ولی داشت . حتی توی سایت یه کلیپی هم ازش گذاشتین!!!


درسته ولي اون كليپ يكي از بخش هاي ويژه دي وي دي مرد عنكبوتي شگفت انگيز 2 بود

يعني انتشار اون كليپ به اين معني نبود كه قراره دي وي دي يا بخش ويژه جديدي درباره شش خبيث منتشر بشه !!!
+3 #204 B S 1393-10-14 13:44
به نظر می رسه که قرار هست The Amazing Spider-Man 3 ساخته بشه.
سایت Bill Beckman که با استدیو های بزرگی هم کار کرده,برای TASM3 یک صفحه برای استخدام بازیگر های سیاهی لشکر ایجاد کرده.
و در این صفحه هم اسم Andrew Garfield وDan DeHaan به عنوان بازیگر های فیلم به چشم می خوره.
محل فیلم برداری هم Atlanta ذکر شده.
bacasting.com/.../...
+3 #205 mtm 1393-10-14 13:54
#205:

خبر جالبي بود

اگر صحت داشته باشه نشون ميده كه سوين هنوز سرش به سنگ نخورده !
+2 #206 mabt 1393-10-15 18:40
#204:
جدی؟؟؟؟ خدا کنه که صحت داشته باشه!!!
به نظرمن بهترین راهی که وجود داره اینه که سونی با همکاری مارول قسمت سوم مردعنکبوتی شگفت انگیز را بسازند که بازیگر نقش اصلی هم گارفیلد باشه.
خدا رو شکر روز به روز تعداد امضا کنندگان به اون طومار داره اضافه میشه...
+2 #207 mtm 1393-10-15 19:00
خبرش تکذیب شد
از اولش هم معلوم بود اشتباهه چون فیلمی که قراره 2018 اکران بشه رو از الان مقدماتش رو شروع نمیکنن!
راستی جناب mabt شما که عشق اندرو هستی اینجا رو دیدی؟ :-*

spidey.ir/.../...

اینجا رو چی؟

spidey.ir/.../...
+1 #208 blackspidey 1393-10-15 19:27
+1 #209 blackspidey 1393-10-16 14:27
به نقل از mtm:
خبرش تکذیب شد
از اولش هم معلوم بود اشتباهه چون فیلمی که قراره 2018 اکران بشه رو از الان مقدماتش رو شروع نمیکنن!
راستی جناب mabt شما که عشق اندرو هستی اینجا رو دیدی؟ :-*

spidey.ir/.../...

اینجا رو چی؟

spidey.ir/.../...

تکذیب نشده...از کجا معلوم شاید تصمیم گرفتن بیخیال sinister six بشن و tasm 3 رو بسازن برای 2016....ولی مشکوکه...civil war هم قراره تو atlanta باشه فیلم برداریش...اه ه ه ه ه پس کی تکلیف اسپایدیو معلوم میکنن ؟ :cry: :cry:
+3 #210 mabt 1393-10-16 18:26
#207:
آقای ترابی خود شما و تمام دوستان و کاربران قدیمی سایت میدانند که بنده و آقای عظیمی که کلا نیستند جزء طرفداران دو آتیشه اندرو و مردعنکبوتی به حساب می آیم. ضمن اینکه بنده همیشه اخبار اندرو را چک میکنم. به غیر از مسائل حک سونی ،مثلا حدود یک ساعت پیش این عکس از اندرو و اما منتشر شده:
8pic.ir/.../...
(ریشش رو ببینید :lol: )
ویا چند وقت پیش اندرو و اما برای صرف صبحانه به رستورانی رفته بودند که اینم عکساش:
8pic.ir/.../...
8pic.ir/.../...
اما چند وقته که به دلیل امتحانات و همین طور درس و اینجور چیزا نمیتونم بیام و نظر بدم، اون دوتا لینک هم ندیده بودم خیلی ممنون، هرچند نقد مردعنکبوتی 2 را خوانده بودم ولی نظرات جدید را نخوانده بودم. به هرحال از بهمن ماه به بعد دیگه بیشتر سر میزنم. راستی آقای ترابی شما جواب نظرسنجی که جدیدا گذاشتید را نمیدانید؟؟؟
واضحه دیگه اندرو میشه... ;-)
+3 #211 mokhtar 1393-10-25 00:40
خبر خیلی مهم!
سایت latino review گزارش میده که سونی و دیزنی با هم به توافق رسیدن و اسپایدرمن قطعا تو فیلمای اونجرز : جنگ بینهایت حاضر خواهد بود!!!!!!

این سایت همچنین گزارش میده فیلم شش خبیث که قرار بود سال 2016 اکران باشه یا کنسل میشه یا با مشارکت مارول ساخته میشه :eek:

پس معطل چی هستین؟ بزن اون دست قشنگه رو :-)
+4 #212 M. goblin 1393-10-25 08:34
#212

comicbook.com/.../...

به خوشکی شانس....... :cry: :cry:
+4 #213 taichi 1393-10-25 09:35
به نقل از M. goblin:
#212

comicbook.com/.../...

به خوشکی شانس....... :cry: :cry:
ب
میدونی چی برام جالبه؟اینکه سونی گفته این یه شایعه قدیمیه
LOL
توش گفته بود که بازیگرا فقط برای یک فیلم دیگه قرار دارن درسته؟یعنی شاید ممکن باشه تا حد ممکن از نیرو های جدید مثل دفندرز استفاده کنه!
+4 #214 mokhtar 1393-10-25 10:32
خاک تو سر سونی
با این کاراش فقط خودش رو مقابل هوادارا قرار میده
الان که فهمیدن سونی میتونسته با دیزنی توافق کنه ولی نکرده دیگه هیشکی نمیره فیلمای اسپایدرمن رو ببینه
+4 #215 Victor 1393-10-25 10:51
دیر یا زود برمیگرده
حالا صبر کنیم و ببینیم امسال چی میشه
ولی به نظرم یه درصد هم احتمال نداره که دیزنی فیلمی رو با مشارکت سونی بسازه
تو قضیه ی ایندیانا جونز و اونجرز و اسپین آفش ثابت کرده
+3 #216 Victor 1393-10-25 11:02
ولی من موندم دیزنی امسال کدوم کمپانیو میخره
شاید همین سونی باشه
+3 #217 sobhani 1393-10-25 13:32
من بعید میدونم فعلا این سونی با دیزنی راه بیاد.
+4 #218 mohamad_srz 1393-10-26 06:38
امیدوارم یک همچین صحنه ای رو تو فیلم اونجرز : جنگ داخلی ببینیم :cry: :cry: :cry:
8pic.ir/.../...
منابع عکس : کمیک ترجمه شده ی civil war :-) و 1 عکس از گوگل که خودم اصلاحش کردم :oops:
+4 #219 Banshee 1394-02-09 14:52
How the hell is that possible??????
آخه فیلم برداری فیلم که شروع شده. بعد اینکه بازیگر مرد عنکبوتی هنوز حتی انتخاب هم نشده. هیچ جا هم حرفی از طراحی لباس مرد عنکبوتی نشده. معمولا قبل از فیلمبرداری و یا در حین فیلمبرداری لباسش معلوم میشد چه شکلیه.
و مهم ترین نکته اینه که چطوری میخوان مرد عنکبوتی رو توی فیلم نامه بیارن؟ فیلمنامه که از قبل نوشته شده. (شاید هم از همون ابتدا مرد عنکبوتی رو آوردن توی فیلم.)
آخرین گزینه ممکن هم After Credits هستش...
+5 #220 Goblin.S 1394-02-09 14:56
دیگه معلوم شد
باید منتظر به جنگ داخلی خوب باشیم
+4 #221 The Amazing Mohammad 1394-02-09 15:03
به نقل از Banshee:
How the hell is that possible??????
آخه فیلم برداری فیلم که شروع شده. بعد اینکه بازیگر مرد عنکبوتی هنوز حتی انتخاب هم نشده. هیچ جا هم حرفی از طراحی لباس مرد عنکبوتی نشده. معمولا قبل از فیلمبرداری و یا در حین فیلمبرداری لباسش معلوم میشد چه شکلیه.
و مهم ترین نکته اینه که چطوری میخوان مرد عنکبوتی رو توی فیلم نامه بیارن؟ فیلمنامه که از قبل نوشته شده. (شاید هم از همون ابتدا مرد عنکبوتی رو آوردن توی فیلم.)
آخرین گزینه ممکن هم After Credits هستش...


There's Always Plan B
+4 #222 Omid_Spider 1394-02-09 15:34
woow
فوق العادست دیدن مرد عنکبوتی کنار اونجر ها بی نظیر میشه
طلسم شکست
+5 #223 Shervin 1394-02-09 15:42
وای خدا چقدر منتظر سال‌های آینده‌ام :cry:
چه فیلمایی که نـبـینیـم
آقا حضور اسپایدرمن رو در فیلم جنگ داخلی شادباش می‌گم :lol:
+5 #224 sonic the spider hedgehog 1394-02-09 15:44
از الان میشه گفت،این فیلم دیدن داره اونم حداقل بیست بار.
+5 #225 Amazing Spidey 1394-02-09 15:46
این فیلم چه شود
+4 #226 M. goblin 1394-02-09 18:30
عالیه!!
دیگه بهتر از این هم نمیشه!!
مردعنکبوتی در جنگ داخلی؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟

Best Marvel Movie Ever?

No!!!

Best Movie Ever!!!
+4 #227 Mehrad Davaii 1394-02-09 21:21
ایول!
چه شود...
+3 #228 mehrider2099 1394-02-09 23:26
وای بالاخره رویای همه به حقیقت تبدیل شد
+2 #229 mokhtar 1394-02-10 09:18
نقد شماره 4 کمیک "انتقام جویان جدید"
spidey.ir/.../...
+2 #230 New Goblin 1394-02-10 22:18
!!!!!!!!!!!!!!! !This is Going to HUGE

بابا دمت گرم رابرت!همیشه خوش خبر باشی!

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید