لینك دانلود كمیك Annihilation : Conquest (كامل)

کمیک annihilation conquest

اینبار لینک دانلود ادامه شاهکاری بنام نابودی (Annihilation) را برایتان آماده کرده ایم که پیشنهاد بسیار بر خواندن آن میشود

خلاصه داستان از این قرار است که قهرمانان فضایی مارول باید برای باری دیگر نیرو های خود را در برابر تهدیدی دیگر اینبار به نام Phalanx که دیگر از سوی یکی از برترین شخصیت های خبیث عالم مارول بنام اولتران رهبری میشود یکی کنند و ...

Annihilation: Conquest Prologue #1 – 2007

Annihilation: Conquest Prologue

لینک دانلود

Annihilation: Conquest - Quasar #1-4 – 2007

Annihilation: Conquest - Quasar #1-4 - 2007

لینک دانلود

Annihilation: Conquest - Starlord #1-4 – 2007

Annihilation: Conquest - Starlord

لینک دانلود

Annihilation: Conquest - Wraith #1-4 – 2007

Annihilation: Conquest - Wraith #1-4 - 2007

لینک دانلود

Annihilation: Conquest

Annihilation: Conquest

لینک دانلود

نظر شما چیست؟

ارادتمند شما «Wolverine»

مطالب مرتبط:

لینك دانلود كمیك Annihilation (كامل)

 لینك دانلود كمیك ونوم – Venom

لینک دانلود کمیک Secret Wars (کامل)

لینک دانلود کمیک who am I + دیگر داستان های مرد عنکبوتی

لینک دانلود کمیک های Avenging Spider-Man (کامل)

لینک دانلود کمیک های "مرد عنکبوتی 2099" (کامل)

لینك دانلود شماره های 1 تا 700 كمیك "مرد عنكبوتی شگفت انگیز"!

لینك دانلود تمام كمیك های "مرد عنكبوتی نهایی"

لینک دانلود داستان های تک قسمتی و عناوین محدود (limited series) مرد عنکبوتی!

لینك دانلود كمیك های Spectacular Spider-Man (كامل)

لینك دانلود تمام كمیك های اسپایدرومن (Spider-Woman)

لینك دانلود كمیك های Spider-Girl (كامل)

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 2m-had 1395-04-03 22:14
"""10 ابر هوش دنیای مارول """
حتما مطالعه کنید... ;-)
بخشید بابت همچین اسپم بزرگی اما این مقاله ای که نوشتم یه top10 ـه که تو سایت نیست.منم حیفم اومد قرارش ندم!
رید ریچارز/آقای شگفت انگیز
دکتر رید ریچارز یکی از با هوش ترین موجودات روی زمین است که دارای تسلط الکتریکی ، مکانیک ، مهندسی هوا و فضا ، الکترونیک ، شیمی ، فیزیک انسانی و زیست شناسی بیگانگان می باشد.رید در زمینه های مختلف مانند:زمان ، فضا ، سفر چند بعدی ، بیوشیمی ، رباتیک ، کامپیوتر ، پلیمر های مصنوعی ، ارتباطات ، حمل و نقل ، هولوگرافی ، تجزیه و تحلیل طیفی ، پیشرفت زیادی داشته است.او مانند بقیه مردم روی زمین برای تبدیل شدن به یک متخصص در سایر ابعاد ، تلاش بسیار زیادی کرده است.ثبت اختراعات رید خیلی باارزش هستند به طوری که او به راحتی قادر به تامین مالی چهار شگفت انگیز میباشد.

هنری جاناتان هنک پیم
دکتر هنری پیم یکی از بیوشیمی درجه یک در جهان است و همچنین دارای تخصص قابل توجه در زمینه های علمی متعدد از جمله فیزیک زیراتمی، رباتیک، سایبرنتیک، برنامه نویسی، طب اورژانس، اپتیک و حشره شناسی می باشد. I.Q. بالای خود باعث می شود که او یکی از ده باهوش ترین مردم در مارول باشد و قادر به رقابت با افرادی از جمله رید ریچاردز است و توسط ابدیت به عنوان دانشمند عالی زمین محسوب می شود.

رابرت بروس بنر/هالک
دکتر رابرت بروس بنر یک نابغه در فیزیک هسته ای است،او دارای یک ذهن درخشان است که به گفته خودش با هر آزمون فکری ، نمیتوان مقدار هوشش را اندازه گیری کرد.وی یکی از ده باهوش ترین فرد در دنیای مارول است که در رتبه سوم قرار دارد.وقتی بنر تبدیل به هالک میشود هوشیاری خود را در درون هالک مدفون میسازد و به ندرت میتوان رفتار این غول سبز را کنترل و تحت تاثیر خود دراورد.با این حال حقایق اخیر نشان میدهد که بروس نمی تواند از هالک شدن خود جلوگیری کند.

ویکتور ون دوم/دکتر دوم
خطر ناک ترین سلاح ویکتور عقل خود است که در رتبه چهارم لیست ده نابغه برتر دنیای مارول قرار دارد.اما دشمن همیشگی او یعنی رید ریچارز از او با هوش تر است.ویکتور می تواند دستگاه ها ، ماشین ها و ربات هایی اختراع کند.ربات های ویکتور دارای هوش مصنوعی بسیار قوی هستند که همه آنها به حرف دوم گوش میدهند و به آن عمل می کنند.ویکتور در فیزیک ، رباتیک ، سایبرینتیک ، ژنتیک ، فن آوری سلاح ، بیو شیمی و سفر در زمان تخصص بسیار زیادی دارد.او همچنین دارای استعداد های طبیعی برای رهبری ، استراتژی ، سیاست و جاسوسی می باشد.


آنتونی ادوارد استارک/مرد آهنی

تونی استارک یک نابغه مهندسی مکانیک که از موسسه تکنولوژی ماساچوست با افتخار در سن هفده سالگی فارغ التحصیل شد و به عنوان یک فوق نابغه دررتبه پنج در بالای باهوش ترین مردم مارول قرار دارد. استارک نیز به عنوان یک آینده نگر شناخته شده است و آثار ذهن خود را در یک راه بصری که در آن او حتی قادر به پیش بینی یک وضعیت مشابه به سال جنگ داخلی قبل از آن اتفاق افتاده بوده است اظهار داشت.
اخیرا، هوش استارک به سطح مافوق بشری با انرژی ناشی به مغز او با توجه به رشد (RT )که در گره قفسه سینه خود قراردارد و توسط مهندس ژنتیکی با ضبط صوت Rigellian 451 به منظور ایجاد نبوغ نهایی متولد شد.

تچالا/گرگ سیاه
تچالا یک نابغه دانشمند است و دارای یک ذهن بسیار قوی می باشد. نبوغ او در حدی است که او یکی از ده باهوش ترین مردم در مارول در رتبه ششم قرار دارد و دارای دستاوردهای مانند دکترا در فیزیک از دانشگاه آکسفوردمی باشد.

هنری فیلیپ جولیا/هیولای آبی
اطلاعاتی ازش ندارم!این یه مورد رو ببخشید

استیفن استرانج-دکتر استرانج
دکتر استرانج در اصل جراحی بود که با لطف مهارت های ویژه پزشکی اش، مال و منال زیادی کسب نموده بود.اما متاسفانه به مرور زمان غرور و طمع وجود استیفن را فرا میگیرد .تا اینکه در یک حادثه رانندگی ، دستانش را از دست داده و درنتیجه دچار تنگدستی می گردد.استیفن سپس به امید یافتن پیرمرد جادوگری که در افسانه ها از او به عنوان شفا دهنده تمامی امراض نام برده شد، ره سپار قاره آسیا میشود .او در پی رنج و تحمل فراوان متوجه میشود پیرمرد خرد مند تنها کاری که میتواند بکند این است که اورا ترغیب سازد تا با مطالعه اسرار جادویی خود را درمان کند.پس از معاجله وی به امریکا برگشته و به مردم مظلوم کمک کرد.
هنری کارشناس ارشد بیوشیمی، مشهور جهان است، بزرگترین دارایی هنری ذهن علمی مشتاق خود است. او دارای IQ بسیار بالا می باشد .او با تخصص فوق العاده ای در ژنتیک، بیوشیمی، الکترونیک و...شهرتش را بدست آورده است.هنریِ ، نوازنده پیانو می باشد و با این توانایی های میتواند در این top 10 قرار بگیرد.

دکتر کرتیس کانرز-لیزارد
دکتر کانرز یک بیولوژیست ژنتیک بود که تلاش می کرد با یافتن روشی برای رشد دادن استخوان ، دست راست قطع شده خود را بهبود دهد . بعد از آنکه محلول خود ساخته را روی خودش امتحان کرد به یک هیولای مارمولکی وحشی تبدیل شد . با وجود آنکه وی میتواند به حالت انسانی خود برگردد ، اما به دلیل داشتن حس آزادی و کامل بودن،از این کار خودداری می کند.

اتو اکتاویس-دکتر اختاپوس
دکتر اختاپوس یک دانشمند برجسته بود که از چهار بازوی مکانیکی در آزمایش های خود بهره میگرفت؛اما یک انفجار باعث میشود این بازو ها به بدن او متصل شود.او یکی از اصلی ترین و خطر ناک ترین دشمنان اسپایدر من است و مقصر مرگ جورج استیسی پدر گوئن استیسی(عشق سابق و متوفی پیتر پارکر)محسوب میشود .درضمن او چندین بار با مشارکت دیگر افراد شوم گروه موسوم به شش خبیث را تشکیل داده است.
#2 StarLord 1395-04-03 22:54
ممنون جالب بود
یه سوال هم داشتم:آیا دکتراسترنج تواناترین جادوگره یا از اون بهتر هم هست؟
#3 Marvel khafan 1395-04-03 23:00
به نقل از StarLord:
ممنون جالب بود
یه سوال هم داشتم:آیا دکتراسترنج تواناترین جادوگره یا از اون بهتر هم هست؟

آره فکر کنم اکلی نیس اسمش جادوگر اعظمه
#4 Marvel khafan 1395-04-03 23:06
دستتون درد نکنه سری کمیک باحالیه من خیلی دوسشون داشتم
#5 2m-had 1395-04-04 02:09
یادش بخیر قبلنا مسئولین سعی خودشون رو می کردن که به بهترین شکل سایت سبک باشه و به قول خودمون فرتی بیاد!
اما با تغییرات بوجود اومده واقعیتش یکم زیادی پر جینگل مینگیلیه !
از نظرم هرچیزی کمش خوبه!
و درکل زیاد از این تم جدید سایت خوشم نیومد... :sigh:
#6 Hosein D 1395-04-04 02:35
میدونم این چیزی که میگم اصلا درست نیست اما خب میدونم چون شما جنبه انتقاد دارید میگم . خداییش قالبتون خیلی بد شده ! بخصوص اون قسمت بالا که نوشته Sپایدی :sigh:
#7 Doc Strange 1395-04-05 15:13
به نقل از 2m-had:
یادش بخیر قبلنا مسئولین سعی خودشون رو می کردن که به بهترین شکل سایت سبک باشه و به قول خودمون فرتی بیاد!
اما با تغییرات بوجود اومده واقعیتش یکم زیادی پر جینگل مینگیلیه !
از نظرم هرچیزی کمش خوبه!
و درکل زیاد از این تم جدید سایت خوشم نیومد... :sigh:

ولی این قسمت پروفایل خیلی خوبه بالاخره بعد مدت ها ایمیل اکانتم رو عوض کردم ... نمیدونم چرا ولی دیگه با اون آواتار نمیشد عوض کرد ... ولی من که راضیم به جز لوگو و ... که به مرور زمان بهتر میشه.

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید