تاریخچه بازی های رایانه ای /ویدئویی ایکس من قسمت سوم

بازی مردان ایکس-ولورین-x-men-بازی کمیکی-

 آخرین قسمت از سری مقالات تاریخچه بازی های ایکس من ، اگر قسمت اول و دوم را نخوانده اید به اینجا و اینجا بروید

 

X-Men: Mutant Wars

بازی مردان ایکس-ولورین-x-men-بازی کمیکی-
ناشر:Activision Publishing, Inc
کنسول: Game Boy Color
این بازی یک بازی ( side-scrolling) بزن بزن  بود که در سال 2000 برای گیم بوی کالر منتشر شد و این دومین بازی از ایکس من ها بود که برای این کنسول عرضه شد.این بازی همزمان با فیلم موفق X-Men  منتشر شد.
بازی مردان ایکس-ولورین-x-men-بازی کمیکی-
در این بازی  گروهی از سایبروگ ها در terrorizing the planetبودند بر این باور بودند که مگنتو کنترلشون میکرده و مردان ایکس باید با اونا برای نجات سیاره بجنگند.
در طول بازی می شد شخصیت رو عوض کرد و  برخی مراحل تنها میشد بایک شخصیت  که قدرت خاص داشت  مرحله را به پایان میرساندیم. فکر کنم در مبارزه با غول های اصلی  اگر با شخصیت فعلی باهاش مبارزه میکردیم و جانمان تمام میشد دیگه نمیتونستیم دوباره ازش استفاده کنیم.

X-Men: Mutant Academy 2
بازی مردان ایکس-ولورین-x-men-بازی کمیکی-
ناشر:Activision
کنسول:PlayStation
این یک بازی مبارزه ای سه بعدی هست که دنباله بازی X-Men: Mutant Academyهست که تو قسمت قبل توضیحشو دادم. تو این بازی هم میشه ایکس من ها و ویلین هارو انتخاب کرد و هرکدام شامل کمبو و حرکات زیادی هستند. لباس ها و ظاهر
شخصیت ها نیز مثل قسمت قبل مشابه فیلم ایکس من هستند.
بازی مردان ایکس-ولورین-x-men-بازی کمیکی-
بازی چهار بخش متفاوت داشت که توضیح مختصری درباره شان می دهم:
Academy Training(آکادمی آموزش): در این بخش میشد لباس های شخصیت هارا آزاد کرد و تقریبا اکثر شخصیت ها قابلیت آزاد کردن دو لباس داشتند ولی شش تا از شخصیت های دیگر نداشتند. Arcade(آرکید):در این بخش  میشد فیلم های پایانی شخصیت هارو ازاد کرد ، همچنین از دیگر ویژگی های این بخش توانایی بازکردن  شخصیت های اضافی بود که با به دست آوردن تمامی قیلم های پایانی شخصیت ها این کار انجام میشد مثلا با بازکردن فیلم های شخصیت Psylockeمیشد ولورین رو آزاد کرد و یا همین طور شخصیت هایی مثل بولدوزر و اسپایدرمن هم در این قسمت قابل آزاد شدن بودند. مثلا اسپایدرمن بسیار چابک و سریع بود و تار پرت میکرد و او با سایکلاپس در پشت بام های شهر نیویورک آمریکا بودند.
Versus(درمقابل یکدیگر): این بخش که از اسمش هم پیداست میشود به صورت دونفره و یا تک نفره به صورت دلخواه مبارزه کرد.
Survival(زنده ماندن):هنگامی که در بازی  جان  شخصیت ها تمام میشد وارد این بخش می شویم که مدتی بدون اینکه ذره ای از جانمان کم شود دوام میاوردیم و پس از پیروزی به بازی باز میگشتیم که این ویژگی ، از سخت ترین ولی هوشمندانه ترین ویژگی های این بازی محسوب می شود.
 

X-Men: Reign of Apocalypse
بازی مردان ایکس-ولورین-x-men-بازی کمیکی-
ناشر: Activision
کنسول:Game Boy Advance
بازی ایکس من: سلطنت آپوکالیپس عنوان بازی بود که در سال 2001 از کمیک های ایکس من توسط شرکت اکتیویژن و با طراحی شرکت Digital Eclipse Software منتشر شده است. داستان بازی  این است که وقتی ایکس من ها از "موجو ورس" باز می گردند میبینند که امارت ایکس به ویرانه تبدیل شده و متوجه میشوند که جهان متناوب تحت کنترل  آپوکالیپس قرار گرفته و آنها باید با ارتش آپوکالیپس مقابله میکردن و سپس دنیای خودشان را بر میگرداندند.
شخصیت های قابل بازی کسانی مثل ولورین، استورم،و سایکلاپس  بودند و همچنین کسانی مثل نایت کراور و کلوسوس از دنیای 616 مارول هم بودند که باید با آپوکالیپس میجنگیدند و شکستش می دادند.
بازی مردان ایکس-ولورین-x-men-بازی کمیکی-
گیم پلی بازی هم مثل برخی عناوین قبلی  حالت side-scrolling بزن بزن بود و بعد از پایان هر مرحله هم می شد قدرت شخصیت ها رو بهبود بخشید و یقینا هر شخصیت قدرت خاص خودشو داشت ولورین مثل همیشه چنگال قدرتمند و استورم  گردباد پرتاب میکرد. هنچنین بخش  Multiplayer یا همان دونقره وجود داشت که می شد انجامش داد.


X-Men: Next Dimension
بازی مردان ایکس-ولورین-x-men-بازی کمیکی-
ناشر:Activision
کنسول:  PlayStation 2، Xbox، GameCube
این بازی هم یک بازی مبارزه ای هستش که در سال 2002 منتشرشده است و  تغییرات چشمگیری نسبت نسخه های قبلی دارد که مثل اضافه شدن نقشه های سه بعدی موسیقی جذاب و همچنین شاهد فیلم های کوتاه در جنگ ها بودیم و داستان این بازی هم از کمیک (Operation: Zero Tolerance) اقتباس شده است.
بازی مردان ایکس-ولورین-x-men-بازی کمیکی-
مراحل بازی کاملا سه بعدی رندر شده اند و کمبو های جدید و متفاوتی دارند و ضربات هوشمندانه و ترکیبی داردبه عنوان نمونه حملات خاص مثل پرتاب پرتو که حریف را تامدتی بی حس میکرد و همین طور حملات فیزیکی نیز دارای جلوههای ویژه جالبی بودند  و همچنین در این بازی نیز بخش زنده ماندن وجود دارد که با دوام آوردن در این مرحله به بازی بازمیگردد. و این بازی واقعا بهترین سیستم مبارزه را در بین بازی های ایکس من دارد که اینقدر زیادند که بازیکن را میخکوب می کنند!
منتقدان بازی همچون GameRankingsو Metacritic  نمره 62 از 100 را به نسخه PS2 و 56 از 100 برای ایکس باکس و 63 از 100 به نسخه گیم کیوب دادند و به نظر خود من از بهترین بازی های ایکس من به حساب میاید.


X-Men Legends
بازی مردان ایکس-ولورین-x-men-بازی کمیکی-
ناشر: Activision
کنسول:GameCube. N-Gage. PlayStation 2 .Xbox
 خب میرسیم به یکی از بهترین بازی ها!این بازی در پاییز سال 2004 منتشر شد که در سال بعد شرکت لیزارد تکنولوژیز آن را برای N-Gage  نیز منتشر کرد.
در بازی میشد از 15 شخصیت ایکس من  4  تا را دریک بازی  انتخاب کرد و  هروقت دلمان خواست در حین بازی میشد عوضشون کرد. آلیسون کریسمری که یک جهش یافته جوان بود و قدرت کنترل فعالیت های آتشفشانی را داشت به امارت ایکس آمد تا یاد بگیره قدرتشو چه گونه به صورت کامل کنترل تحت فرمان خودش قرار بده و همچنین به ماموریت هایی فرستاده می شد. مگنتو نقشه شومی برای زمین کشیده بود مقرش در  Asteroid Mمیخواست که آن را در تاریکی فرو ببرد که  مردان ایکس از نقشه اش با خبر شدند. این بازی مورد نقد مثبت منتقدان قرار گرفت که نسخه ایکس باکس این بازی بهترین  امتیاز را آورد که 82 از 100 و همچنین طرفداران نیز عاشق این بازی شده بودند که همین سبب شد قسمت دوم این بازی نیز ساخته شود.
بازی مردان ایکس-ولورین-x-men-بازی کمیکی-
خب میریم سراغ گیم پلی بازی:
این بازی یک  بازی اکشن نقش آفرینی  هست که یک تیم 4 نفره از کاراکتر های موجود را انتخاب میکردید و هرچه قدر بازی را ادامه می دادی شخصیت های بیشتر با ویژگی های متفاوت آزاد می شدند. در هریک از کنسول ها قادر به انتخاب شخصیت ها بودید و در هر زمان که میخواستید آنها را حذف میکردید. از بهترین ویژگی های بازی همکاری های جالب میان شخصیت ها بود و  همچنین این بازی حالت زد و خورد(skirmish mode) داشت که هنگام نبرد توسط دشمنان مورد حمله قرار میگرفتیم که خیلی سخت بود.
شخصیت ها می توانستند امتیاز کسب کنند و قدرت هایشان را ارتقا دهند و در طول بازی می شد به آیتم های موجود مجهز شد که توانایی های مبارزه ای را بالا برد. کاراکتر های حملات ترکیبی و کمبو های زیادی داشتند و همچنین کمبو های ترکیبی چند بازیکن بر دشمن جزو توانایی های ویژه و یا همان Super Combo به حساب می آمد. عمارت ایکس هم محلی بود که بعد از هر ماموریت به آن باز می گشتید. در آنجا نیز آلیسون کریسمری درباره خودش و دیگر ایکس من ها آموزش می دید و یاد می گرفت.
در طول بازی نیز می شد سینماتیک ها و کاور های کمیک هارا به دست آورد و در سفحه نمایشی که در امارت ایکس بود مشاهده کرد. همین طور در آنجا  می شد زندگی نامه ایکس من ها و دشمنانشان را مطالعه کرد. در Danger Room نیز میشد به ماموریت های چالشی پرداخت.
نکته جالبی که در بازی وجود داشت این بود که "فورج" بسته های شفا دهنده و انرژی و دیسک های آموزشی برای استفاده از دنجر روم می فروخت. البته فورج بعدا قابل بازی می شد همینطور " هیلر" هم بعد از انجام مرحله سوم قابل بازی می شد. نسخه N-Gageهم نسبت به بقیه کمی ضعیف تر بود.
خب حالا طرح و داستان بازی:
آلیسون کریسمری یک جهش یافته نوجوان بود که قدرت کنترل ماگما رو داشت و او توسط سازمان تحقیقات و امنیت ژنتیک (GRSO) دزیده میشه و به جای دوری منتقل میشه که ولورین و سایکلاپس او را نجات میدهند و پیش پروفسور ایکس میبرن که قدرت درون خودشو کاملا کشف و تقویت کنه. و همچنین او  برای ایکس من د باره "پیمان برادری جهش یافتگان" مگنتو نیز تحقیق میکرد، و مردان ایکس باید جلوی افراد و یاران مگنتو میگرفتند.
صداپیشگی شخصیت های هم به بهترین نحو ممکن انجام  شده بود. پاتریک استوارت بازیگر نقش پروفسور ایکس  در فیلم ایکس من صداپیشه شخصیت خود بود.
موسیقی بسیار زیبای این بازی هم ریک شافر که در لس آنجلس مستقل بود ساخته شد.
این بازی تاریخی امتیازات بسیار بالایی از منتقدان دریافت کرد و این بازی بهترین بازی از سری بازی های ایکس من هست .


X-Men Legends II: Rise of Apocalypse
بازی مردان ایکس-ولورین-x-men-بازی کمیکی-
ناشر: Activision
کنسول: Microsoft Windows. Nintendo. GameCube. PlayStation 2. Xbox. PlayStation Portable. N-Gage. mobile phone
این بازی ادامه ی بازی قبلی هستش که اینبار برای کنسول های بیشتری همچون ویندوز نینتدو  منتشر شده است . در این بازی ویزگی های بازی قبلی بهبود یافته و دارای سینماتیک با کیفیت بسیار بالا توسط Blur Studio ساخته شده است و همچنین بخش بازی آنلاین نیز اضافه شده است.
 به نظرمنتقدان با اضافه شدن بخش آنلاین  بازی خیلی پیشرفت داشته است و لی از بدی های بازی که صدای منتقدین و بازیکنان را در آورد صدای بازیگران و گیم پلی تکراری بود. نسخه پلی استیشن 2 این بازی جزو پرفروش ترین آثار PS2 محسوب می شود. گیم پلی بازی مثل بازی قبلی بود و چندان تغییری نکرده بود ولی باز هم لذت بخش بود.بخش هایی همچون بیوگرافی شخصیت ها نیز در این نسخه هم بود.
بازی مردان ایکس-ولورین-x-men-بازی کمیکی-
نسخه موبایل این بازی با بقیه نسخه ها فرق داشت و حالت  beat 'em up بزن بزن داشت که میشد 5 شخصیت را انتخاب کرد و ارتقاشون داد و در طول بازی با فشردن یک دکمه عوضشان کرد. غول های بازی کسانی مثل: آپوکالیپس، ددپول، امگا رد و... و کاراکتر های قابل بازی کسانی از جمله اسکارلت ویچ، مگنتو ، ولورین ، بیشاپ ، و کسانی که قابل آزاد کردن بودند مرد آهنی و ددپول و پروفسور ایکس بودند. این بازی نیز مثل نسخه قبلی امتیاز خوبی را از منتقدین کسب کرد وکنسولی که امتیاز بالا تری دریافت
کرد ایکس باکس بود.


X-Men: The Official Game
بازی مردان ایکس-ولورین-x-men-بازی کمیکی-
ناشر:Activision
کنسول:Game Boy Advance, Microsoft Windows, Nintendo DS, Nintendo GameCube, PlayStation 2, Xbox, Xbox 360
این بازی  بعد از انتشار فیلم ایکس من 2006 ساخته شده است که توسط اکتیویژن برای کنسول هایی مثل گیمکیوب ، PS2 ، گیم بوی ادونس ، ویندوز و... منتشر شده است. در این بازی شما میتوانید تنها با ولورین و مرد یخی و نایت کراور بازی کرد که واقعا عجیب بود که چرا نایت کراور در بازی بود 
بازی مردان ایکس-ولورین-x-men-بازی کمیکی-
چون که توی فیلم
حضور نداشت و می شد کسانی مثل کلوسوس رادربازی آورد. نویسنده های داستان بازی هم  زاک پن و کریس کلرمونت بودند که زاک پن از نویسندگان فیلم X-Men: The Last Stand هستش و کلرمونت هم از نویسنده های قدیمی ایکس من بودند. راستش من از این بازی خاطره خوشی ندارم!
به خاطر مراحل ولورینش که متاسفانه خیلی سخت بود و گروگر دشمنان روی سرتان میریختند و  جای نفس کشیدن نمیگذاشتند! و من زیاد از این بازی خوشم نمیاد! البته مراحل مرد یخی و نایت کراور بد نبودند ولی در هر حال مراحل ولورین بیشتر بود و در بازی مثل همیشه ولورین قدرت التیام داشت و نایت کراور میتونست از جای به جای درگیر  منتقل بشه و آیس من هم یخ بسازد و روی آن حرکت کند.
در بازی شما باید برای کشف یک توطئه با شخصیت های ذکر شدمیرفتید ، و نمته جالبی هم هست که در کنسول نینتدو دی اس مگنتو یک شخصیت قابل بازی است.

X-Men: Destiny
بازی مردان ایکس-ولورین-x-men-بازی کمیکی-
ناشر: Activision
;کنسول: Nintendo DS ،PlayStation 3 ،Xbox 360 ،Wii
این بازی در سال 2011 توسط شرکت سیلیکون نایتز (Silicon Knights) که نویسنده آن مایک کری نویسنده سری کمیک های ایکس من: میراث بود که برای کنسول هایی مثل نینتدو دی اس و پلی استیشن 3 و ایکس باکش و همچنین Wii ساخته شده است.
در بازی شما باید میوتانت جدیدی را انتخاب میکردید و باید به ایکس من میپیوستید یا به انجمن برادری  جهش یافته ها و سرنوشت شخصیت خودتون رو انتخاب میکردید.
این بازی مخالف هرگونه  خط سنتی و همیشگی گیم پلی   بود. و این روش در یک مطبوعات رسمی هم مورد حمایت قرار گرفته بود: که در این بازی هر میوتانتی که انتخاب میکردیم  ویژگی های متفاوت داستانی دارد و سرنوشت نهایی آنها به دست بازیباز صورت میگیرد.
در طول بازی می شد افزایش دهنده های قدرتی که ایکس-ژن ها نام داشتند را جمع آوری کرد  که به وسیله آنها می شد چیز هایی مثل قدرت دفاعی،تهاجمی و ابزار ها را آزاد کرد.
اگر اشتباه نکنم کسانی که بازی را از سایت آمازون تهیه میکردند در بازی  ایکس ژن دریافت میکردند و لباس برخی شخصیت ها مثل اما فراست آزاد می شد.  حول داستان بازی در شهر سان فرانسیسکو بود که در همان اول شما باید از بین سه میوتانت یکی را انتخاب میکرده و تصمیم میگیرید که با کدام گروه باشید و با چه کسانی دشمن باشید.
بازی مردان ایکس-ولورین-x-men-بازی کمیکی-
بازی از یک تجمع  صلح در سانفرانسیسک آغاز می شود که توسط میوتانت ها پس از مرگ پروفسور ایکس است و همه چیز به سرعت به فاجعه تبدیل می شود که توسط یک سازمان افراطی ضد میوتانت مورد حمله قرار می گیرند که به آنها Purifiers یا تصفیه کننده میگفتند که در اول بازی باید شما از غیر نظامیان حفاظت کنید ، سپس طی یک اتفاق در آخرین لحظه توسط نایت کراور  نجات پیدا می کنید , وباید به کمک او باید در محله چینی ها گمبیت را پیدا کنید  کسی که پس از مرگ پروفسور ایکس گروه را ترک کرد و دریک کلوپ شبانه با او ملاقات کنید و به کمکش به انبار تصفیه کننده ها بروید و باید از فناوری های آنها را که ضد جهش یافته ها است استفاده کنید و به آزمایشکاه زیر زمینی آنها نفوذ کنید و دستگیرشان کنید.
در آزمایشگاه بازیکن با شخصیت هایی همچون کوئیک سیلور و کلوسوس سارج را ملاقات میکند و به کمکشان آنها را نابود میکند و با گروهی از ضد جهش یافته ها که به نام U-Men معروف است مبارزه کند.
خب حالا یه چیز جالب هم از پایان بازی بهتون بگم که اگر جزو تیم ایکس من باشید در پایان بازی پلیرتان با سایکلاپس در حال تماشای شهر آرام و در صلح هستش و یا اگر داخل تیم برادری جهش یافته ها باشید با مگنتو در حال تماشای ویرانی های شهر خواهید بود که بسیار جالب است.
در طول بازی نسبت به انتخاب تیم شما شخصیت هایی همچون بستون (Bastion)  سایکلاپس و مستیک و بولدوزر را خواهید دید.
این بازی متاسفانه با انتقاد های منفی منتقدان مواجه شد و امتیازات پایینی را دریافت کرد.
 

نویسنده و مترجم: علی قدیانی 
Gobby
 

مطالب مرتبط:

15 بازی برتر سبك "بزن بزن" (Beat 'em up)

10 كمیك برتر افراد ایكس (X-men)

10 دشمن برتر گروه افراد ایكس (X-men)      

10 كميك بوك برتر ولورین (Wolverine) + لينك دانلود 

10 بازی برتر مرد عنكبوتی

نبرد مرگبار «مرد عنكبوتی» با «بتمن» + لينك دانلود مستقیم

اولین و تنها همکاری مرد عنکبوتی و بتمن در دنیای گیم ! + لینک دانلود ویدئو

15 بازی برتر سبك "بزن بزن" (Beat 'em up)

10 بازی کمیک استریپی برتر تاریخ 

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 amazing_amir 1395-10-21 18:51
جالب بود !
من بیشتر از
-X-Men: Destiny
-X-Men Legends II: Rise of Apocalypse
-X-Men: Mutant Academy 2
خوشم اومد
مقاله ی جالبی بود
سپاس ;-)
#2 shayanspideylover 1395-10-21 18:56
دمت گرم داداش مرسی راستی داداش یه بازی برای پلی 2 بود به اسم marvel nemesis بازیش کردی اگه بازی کردی میخواستم نظرتو راجع بهش بدونم چون تو سایت هیچ مقاله ای ازش پیدا نکردم با این که بازی عالی بود و همه شخصیت های مارول توش بودن به همراه اوریجین واقعا بازیش تو پلی 2در حد پلی 4 بود
#3 parsa asadi 1395-10-21 19:00
ممنون آقای قدیانی مقاله خیلی خوبی بود
من فقط offical game و legend 1 رو بازی کرده بودم ! اصلا نمیدونستم اینهمه بازی هست :-* (البته قبل از خوندن مقاله ی خوب شما)
#4 Spidey spidey 1395-10-21 19:13
ممنون آقاى قديانى.راستى شما چندوقته كه نويسنده سايت هستيد من اخرين بار به سايت گفتم ميخوام نويسنده بشم اونا گفتند ما فعلا نياز به نويسنده نداريم و اون موقع شما هنوز نويسنده نشده بوديد ميخواستم بپرسم چه جورى نويسنده شديد بايد سه تا مقاله به ايميل سايت بفرستم؟ :sad:
#5 Emerald Archer 1395-10-21 19:24
به نقل از Spidey spidey:
ممنون آقاى قديانى.راستى شما چندوقته كه نويسنده سايت هستيد من اخرين بار به سايت گفتم ميخوام نويسنده بشم اونا گفتند ما فعلا نياز به نويسنده نداريم و اون موقع شما هنوز نويسنده نشده بوديد ميخواستم بپرسم چه جورى نويسنده شديد بايد سه تا مقاله به ايميل سايت بفرستم؟ :sad:

همدردی :sad:
من نویسنده می خواستم بشم گفتن سایت نیاز نداره که البته با توجه به امروز راست گفتن(امروز از روزای پرمحتوا بود)
حتی من یه خبر ترجمه کردم فرستادم به ایمیل اما گفتن تنها بعضی از مقالات با فرستادن به ایمیل قرار می گیرند:/
و بعدش خودشون خبر رو گذاشتن منظورم خبر تاریخ انتشار بی عدالتیه 2 هستش در حالی که من از این هم سریع تر و کامل تر ترجمه کردم!
به هر حال خودمم فک نمی کنم این سایت نیاز به نویسندگی داشته باشه آقای ترابی طوری این سایت رو درست کردن و محبوب شد که نیاز داره نویسنده اخراج کنه!
البته اگه علاقه داری سایت های دیگه کمیک بوکی هم برای نویسندگی هست که من از خیرشون گذشتم. از لحاظ بروز بودن هیچی مث اینجا نمیشه.
#6 Spidey spidey 1395-10-21 19:29
به نقل از Emerald Archer:
به نقل از Spidey spidey:
ممنون آقاى قديانى.راستى شما چندوقته كه نويسنده سايت هستيد من اخرين بار به سايت گفتم ميخوام نويسنده بشم اونا گفتند ما فعلا نياز به نويسنده نداريم و اون موقع شما هنوز نويسنده نشده بوديد ميخواستم بپرسم چه جورى نويسنده شديد بايد سه تا مقاله به ايميل سايت بفرستم؟ :sad:

همدردی :sad:
من نویسنده می خواستم بشم گفتن سایت نیاز نداره که البته با توجه به امروز راست گفتن(امروز از روزای پرمحتوا بود)
حتی من یه خبر ترجمه کردم فرستادم به ایمیل اما گفتن تنها بعضی از مقالات با فرستادن به ایمیل قرار می گیرند:/
و بعدش خودشون خبر رو گذاشتن منظورم خبر تاریخ انتشار بی عدالتیه 2 هستش در حالی که من از این هم سریع تر و کامل تر ترجمه کردم!
به هر حال خودمم فک نمی کنم این سایت نیاز به نویسندگی داشته باشه آقای ترابی طوری این سایت رو درست کردن و محبوب شد که نیاز داره نویسنده اخراج کنه!
البته اگه علاقه داری سایت های دیگه کمیک بوکی هم برای نویسندگی هست که من از خیرشون گذشتم. از لحاظ بروز بودن هیچی مث اینجا نمیشه.

:sad:
#7 mehran spidey 1395-10-21 19:46
مقاله بسیار خوب و جامعی بود راستی xmen legends 2 واسه موبایل های اون دورانم اومده بود :o عجیبه من اصلا خبر نداشتم ! از آقای قدیانی عزیز هم بابت این مقاله بسیار متشکرم ;-)
#8 Twisto 1395-10-21 19:47
خب سلام به همگی

#2 راستش نه بازی نکردم

#4 و#5

سلام نویسنده شدن چندان آسون نیست وباید چند تا مقاله خوب بفرستید مثلا درباره داستان های کمیک بوکی و فیلمها و...
بعد مقالتون خونده میشه و اگر خوب بود تایید میشه و توسط مسئولش به اسمتون تو سایت گذاشته میشه من حدودا اول های تابستان امسال نویسندگی برای سایت رو شروع کردم و مقالات زیادی نوشتم و الانم که از ادمین های سایتم ، به نظرم حالا شما یه مقاله بنویسید و بفرستید تا شاید قبول کردن و حتی از نویسنده های سایت بشید و یک روزه نمیشه سریع نویسنده شد

البته بازم بهتره با آقای ترابی مطرحش کنین
#9 Emerald Archer 1395-10-21 19:54
به نقل از Gobby:
خب سلام به همگی

#2 راستش نه بازی نکردم

#4 و#5

سلام نویسنده شدن چندان آسون نیست وباید چند تا مقاله خوب بفرستید مثلا درباره داستان های کمیک بوکی و فیلمها و...
بعد مقالتون خونده میشه و اگر خوب بود تایید میشه و توسط مسئولش به اسمتون تو سایت گذاشته میشه من حدودا اول های تابستان امسال نویسندگی برای سایت رو شروع کردم و مقالات زیادی نوشتم و الانم که از ادمین های سایتم ، به نظرم حالا شما یه مقاله بنویسید و بفرستید تا شاید قبول کردن و حتی از نویسنده های سایت بشید و یک روزه نمیشه سریع نویسنده شد

البته بازم بهتره با آقای ترابی مطرحش کنین

خوب من که اینا رو سعی کردیم نشد
ببینیم همدردمون می تونه از هفت خان نویسندگی رد شه!
اگه نشد که اشکال نداره بیا بریم با هم ناراحت باشیم :sad:
اگه شد هم که باید برای نویندگی من پارتی بازی کنی!
#10 SOLEY 1395-10-21 20:00
ممنون بابت این مقاله زیبا...
بازم از این مقاله ها بزارید.
#11 Spidey spidey 1395-10-21 20:34
به نقل از Gobby:
خب سلام به همگی

#2 راستش نه بازی نکردم

#4 و#5

سلام نویسنده شدن چندان آسون نیست وباید چند تا مقاله خوب بفرستید مثلا درباره داستان های کمیک بوکی و فیلمها و...
بعد مقالتون خونده میشه و اگر خوب بود تایید میشه و توسط مسئولش به اسمتون تو سایت گذاشته میشه من حدودا اول های تابستان امسال نویسندگی برای سایت رو شروع کردم و مقالات زیادی نوشتم و الانم که از ادمین های سایتم ، به نظرم حالا شما یه مقاله بنویسید و بفرستید تا شاید قبول کردن و حتی از نویسنده های سایت بشید و یک روزه نمیشه سریع نویسنده شد

البته بازم بهتره با آقای ترابی مطرحش کنین

من يه دونه مقاله براى سايت فرستادم الانم رو سايته(برسى و نگاهى به اپيزود هاى بازگشت به دنياى عنكبوتى) ولى هنوز برام درخواست نويسندگى نفرستادند
#12 Nightwatcher 1395-10-21 21:19
ممنون. مقاله خوبی بود. آقای قدیانی مقاله های خوبی درباره گیم ها و کارتونها مینویسید.

ببخشید فقط یه نکته بگم... بازی x-men: official game از روی فیلمهای اکس من (2000) و اکس من 2 (2003) ساخته شده و میدونید که نایت کرالر توی فیلم اکس من 2 حضور داشت. پس نایت کرالر میتونه توی این بازی باشه. ولی شما نوشته بودید که نایت کرالر نباید توی این بازی میبود!
در ضمن بازی خوبی هم بود فقط یه کم سخت بود.

واقعا حیف که میوتنت آکادمی و اکس من لجندز رو بازی نکردم... :cry:

راستی این مقاله ادامه داره؟ آخه به بازی x-men origins: wolverine اشاره نکردید.
#13 Ultimate Comic Fan 1395-10-21 22:50
به نقل از Nightwatcher:
ممنون. مقاله خوبی بود. آقای قدیانی مقاله های خوبی درباره گیم ها و کارتونها مینویسید.

ببخشید فقط یه نکته بگم... بازی x-men: official game از روی فیلمهای اکس من (2000) و اکس من 2 (2003) ساخته شده و میدونید که نایت کرالر توی فیلم اکس من 2 حضور داشت. پس نایت کرالر میتونه توی این بازی باشه. ولی شما نوشته بودید که نایت کرالر نباید توی این بازی میبود!
در ضمن بازی خوبی هم بود فقط یه کم سخت بود.

واقعا حیف که میوتنت آکادمی و اکس من لجندز رو بازی نکردم... :cry:

راستی این مقاله ادامه داره؟ آخه به بازی x-men origins: wolverine اشاره نکردید.

نایت کرالر نباید توش میبود! چون این بازی از روی X-Men The Last Stand ساخته شده. نایت کرالر توی X-Men Unite بود.
#14 Nightwatcher 1395-10-21 23:17
به نقل از Ultimate Comic Fan:
به نقل از Nightwatcher:
ممنون. مقاله خوبی بود. آقای قدیانی مقاله های خوبی درباره گیم ها و کارتونها مینویسید.

ببخشید فقط یه نکته بگم... بازی x-men: official game از روی فیلمهای اکس من (2000) و اکس من 2 (2003) ساخته شده و میدونید که نایت کرالر توی فیلم اکس من 2 حضور داشت. پس نایت کرالر میتونه توی این بازی باشه. ولی شما نوشته بودید که نایت کرالر نباید توی این بازی میبود!
در ضمن بازی خوبی هم بود فقط یه کم سخت بود.

واقعا حیف که میوتنت آکادمی و اکس من لجندز رو بازی نکردم... :cry:

راستی این مقاله ادامه داره؟ آخه به بازی x-men origins: wolverine اشاره نکردید.

نایت کرالر نباید توش میبود! چون این بازی از روی X-Men The Last Stand ساخته شده. نایت کرالر توی X-Men Unite بود.

کی گفته از روی the last stand ساختن؟! مرحله اولش که مثل فیلم اکس من 1 کنار مجسمه آزادی وولورین با سیبرتوث مبارزه میکنه. یه مرحله هم داشت که مثل فیلم اکس من 2 وولورین با لیدی دث استرایک مبارزه میکنه. تازه کلی مراحل داشت که مثل اکس من 2 وولورین باید با سربازای ویلیام استرایکر میجنگید.
تا اونجایی که من بازی کردم اثری از the last stand نبود. اصلا سال 2006 فیلم the last stand ساخته نشده بود. سال 2007 ساخته شد.
#15 Emerald Archer 1395-10-21 23:57
داغ اما اسپم، حتما بخونید!
مردعنکبوتی در انتقام جویان جنگ بینهایت تایید شد!!!
خیالمون رو سایت کمیک بوک راحت کرد...هوف!
#16 parsa999 1395-10-22 00:25
جالب بود
#17 Ice Man 1395-10-22 04:03
عالی بود ، دستتون درد نکنه آقای قدیانی ؛ این سری یکی از مفید ترین و بهترین مقاله های سایت بودن ;-)
از قسمت های قبلی بیشتره بازی های خوبی رو که بازی نکرده بودم انجام دادم و باید بگم که بازی های xmen همشون عالی هستن و پتانسیلشون خیلی برای بازی زیاده البته هنوز بازیه جدیده خوب و مدرنی تو نسل جدید گیم ندارن
از این لیست بعضی هاشون رو بازی کرده بودم ولی بقیه رو به لطف شما بعدا حتما میرم سراغشون
Mutant Academy 2 نسبت به قسمت قبل خیلی پیشرفت داره و به نظر جالب میاد ، هرچند از بخش بندیه گیم پلی و محتویات بازی خوشم نیومد اما بد نیستن ، Reign of Apocalypse هم خیلی نوستالژیک و کلاسیکه و نباید از دستش داد ، خیلی قبلا بازیش کرده بودم و بازیه قشنگیه ،
Next Dimension اصلا بازیه جالبی نیست ، گیم پلی و جلوه های بصری خوبی داره اما از بقیه لحاظ به بازی های گذشته نمیرسه ، Legends1 عالیه ، یکی از بهترین بازی های ایکس منه ؛ سبک مورد علاقه خودم نیست اما نسبت به زمان عرضه شدنش بازیه خیلی خوبی حسابه و Legends 2 هم میگفتم شاید به درد نخوره یا تکراری باشه اما بعد مقاله مطمئن شدم که در حده عنوانه قبلیه و حتما بعدا انجامش میدم ، The Official Game خب راستش این بازی جزئه بازی های مورد علاقمه البته قبول دارم که بعضی جا هاش یکم روی اعصاب بود اما در کل بازیه خیلی خوبی بود
مراحل ولورینش به Origins Wolverine نمیرسید اما کامل و درست و حسابی بود
#13 ، #14
شاید هم زمان با فیلمش ساخته شده ، درسته که شباهتی به فیلمش نداشت اما از روی Last Stand بود ، الان همین Origins Wolverine هم شباهتش به فیلمش خیلی جزئیاتش ایراد داشت چون اکثر بازی هایی که اکتیویژن از روی فیلم ها میسازه از این لحاظ داغونن اما چیزی که برای Official Game فرق داره اینه که نایت کراولر از شخصیت های اصلی و قابله بازی بود
ولی در کل درسته ؛ این بازی هیچ شباهتی به فیلمش نداشت ، اونم فکر کنم چون بازیه اختصاصیه ولورین حسابه تو این مقاله نیستش
خلاصه بخش ها و قدرت های آیس من خیلی عالی بودن ، کلا تو اون زمان شخصیت های ایکس من رو دور امتحان بودن توی فیلم ها و بعضی هاشون به عنوان شخصیت های اصلی ادامه پیدا کردن و بقیه هم کنار گذاشتن (البته غیره شاهکار Days of Future Past) امیدوارم که تو سری جدید جبران کنن و به همه شخصیت ها به خوبی بپردازن و از روشون بازی های بهتری بسازن ، نایت کراولر هم در حد اون ها خوب بود ولی ای کاش یک شخصیت دیگه جاش بود ، Destiny هم ظاهرش خوب به نظر میرسه اما افتضاحه حتی جدا از گیم پلی و سبکش ، داستانش هم به درد نمیخوره چون داستانش وقتی خوبه که گیم پلی خوب باشه و خارج از بازی داستان بازیش خیلی سطحیه ؛ خلاصه این بازی کردم و باید بگم که همه نقد ها و امتیاز هاش حقشه و بی خودی نیست که آقای ترابی جزئه بدترین بازی ها معرفیش کرده
در آخر بازم از آقای قدیانی تشکر میکنم چون این سری مقاله ها واقعا مفید و عالی بودن و خسته نباشید
#18 Twisto 1395-10-22 15:18
به نقل از Nightwatcher:
ممنون. مقاله خوبی بود. آقای قدیانی مقاله های خوبی درباره گیم ها و کارتونها مینویسید.

ببخشید فقط یه نکته بگم... بازی x-men: official game از روی فیلمهای اکس من (2000) و اکس من 2 (2003) ساخته شده و میدونید که نایت کرالر توی فیلم اکس من 2 حضور داشت. پس نایت کرالر میتونه توی این بازی باشه. ولی شما نوشته بودید که نایت کرالر نباید توی این بازی میبود!
در ضمن بازی خوبی هم بود فقط یه کم سخت بود.

واقعا حیف که میوتنت آکادمی و اکس من لجندز رو بازی نکردم... :cry:

راستی این مقاله ادامه داره؟ آخه به بازی x-men origins: wolverine اشاره نکردید.نه راستش اون جزو بازی های ولورین به حساب میاد و شاید اگه وقت کنم هم برای اون نیز یک مقاله بنویسم

راستی این بازی x-men: official game از ایکس من 2006 و 2003 ساخته شده است و نه از2000 و منظور من فیلم 2006 بود.

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید