کمیک کان 2018

برترین خبیثان فیلم های کمیک بوکی

برترین خبیثان فیلم های کمیک بوکی

اینها برترین شرورهای فیلم های کمیک بوکی هستند!

 

ژنرال زاد

زاد - zod

بازیگر:ترنس استامپ

حضور : سوپرمن 2

سوپرمن 2 یکی از بهترین فیلم های کمیک بوکی است . فیلمی که شدیدا به ذات و جوهره ی کمیک ها وفادار است و نمونه ای قوی از یک اقتباس خوب به شمار می رود . بر خلاف انتظاراتی که از این فیلم می رفت و همه منتظر یک افت شدید نسبت به قسمت اول بودند ، و به خصوص زاد ، این فیلم فوق العاده شد و نیمی از بار قدرت این فیلم بر روی دوش ژنرال زاد است . همه چی از شخصیت پردازی تا صحنه های اکشن فیلم عالی بود . ای کاش مرد پولادین هم نیم نگاهی به این فیلم داشت ...

لوکی

لوکی

بازیگر:تام هیدلستون

حضور:ثور ، ثور : دنیای تاریک ، آونجرز

لوکی یکی از فوق العاده ترین خبیثان یونیورس عالی مارول است . او در فیلم ثور خود نمایی زیادی کرد و این خود نمایی در فیلم آونجرز به اوج خود رسید . حضور عالی تام هیدلستون هم کمک خیلی موثری به خوب از آب در آمدن لوکی شد. خباثت او آنقدر جذاب است و رابطه اش با برادر آزگاردی خود به حدی جذاب است به یکی از نقاط قوت فیلم تبدیل می شود . خونسردی او در تمام شرایط آدم را به خنده می اندازد . مخصوصا آنجا که با شکستی که از آونجرز خورده به تعارف استارک پاسخ می دهد و می گوید: " می خوام از نوشیدنی تون بخورم".

مگنتو

مگنتو

بازیگران : مایکل فاسبندر ، ایان مک کلن

حضور : مردان ایکس ، ایکس 2 ، مردان ایکس :آخرین مقاومت ، مردان ایکس :روز های گذشته و آینده

مگنتو در کمیک ها چه از لحاظ شخصیت و چه از لحاظ قدرت بسیار جالب بود . تا حدی که به قول یکی از دوستان مردم دوستان دارند مگنتو رو بیشتر از بقیه ببینند چون واقعا شخصیت چند بعدی و خاص و پیچیده ای داره. فقط بگذارید این را بگویم که در بعضی مواقع حضور او در سینما بهتر از کمیک ها می شود. مگنتو در فیلم بسیار عالی از آب در می آید و رابطه پر تنشش با پرفسور اگزوایر هم همینطور . شاید اگر بازیگران فوق العاده مگنتو جز این ها بودند ، آن قدر ها هم مگنتو به چشم نمی آمد. 

لکس لوتر

لکس لوتر

بازیگر: کوین اسپیسی 

حضور: بازگشت سوپرمن

کیه که از دشمنی تنگاتنگ سوپرمن و لکس لوتر خبر نداشته باشد ؟ رابطه بین این دو همیشه در کمیک ها جذاب بوده و یکی از نقاط قوت کمیک های سوپرمن بوده  و باعث شده لکس لوتر یکی از شخصیت های پیچیده و جذاب کمیک ها باشد . در فیلم بازگشت سوپر من هم وقتی خبر از لکس لوتر آمد همه سوپرمن فن ها سر از پا نمی شناختند و منتظر یکی از بهترین فیلم های کمیک بوکی بودند. فیلم بازگشت سوپرمن شاید آن چیزی که ازش انتظار می رفت نشد ولی هر چه بود لکس لوتر خوبی داشت . 

دکتر اختاپوس

عکس دکتر اختاپوس

بازیگر : آلفرد مولینا

حضور: مرد عنکبوتی 2

همه می دانند مرد عنکبوتی 2 بهترین فیلم های کمیک بوکی است . فیل پر بود از نقاط قوت ، بازی های خوب ، اکشن فوق العاده ، دیالوگ های قوی ، موسیقی عالی ، شخصیت و پردازی عالی و مثال های فراوان دیگر . اما قسمت بزرگی از موفقیت فیلم زیر سایه شرور فیلم شکل می گیرد که آن کسی نیست جز دکتر اختاپوس . شخصیت او بسیار عالی به تصویر کشیده شد(طوری که در بیشتر مواقع واقعا از کمیک ها بهتر بود) و تبدیل شدنش از آن دکتر آرام به یک خبیث تمام عیار کاملا قوی دیده شد . بازی خوب آلفرد مولینا و صحنه های اکشنی که در آن ها حضور داشت و سکانس پایانی حضورش ، همه و همه باعث شدند که بتوان به جرئت گقت :"این همون چیزی هست که می خواستم"

جوکر

عکس جوکر

بازیگر:هیث لجر

حضور:شوالیه تاریکی 

فیلم بتمن آغاز می کند سر و صدای زیادی به پا کرده بود و به قول معروف خیلی ها را به سمت خودش کشاند . بعد از آن همه اضطراب این را داشتند که نکند فیلم بعدی موفق از آب در نیاید ؟ این اضطراب ها وقتی خبر رسید که جوکر گزینه بعدی نولان هست ، بیشتر هم شد. اما وقتی فیلم آمد ، همه ناگهان تسلیم فیلک شدند و لب به تحسین آن گشودند . تحسینی که باید از حق نگذریم و بیشترش را پای جوکر هیث لجر بگذاریم . جوکری که او به ما ارائه داد به حدی محشر بود که خیلی ها دوست داشتند به جای بتمن او را ببینند. بازی جوکر خیلی سریع ماندگار شد و دل هواداران را به دست آورد . آری . این همان جوکری بود که همه دوستش دارند. کسی که چاقو را به تفنگ ترجیح می دهد تا آدم شناسی کند و با گذشته های مختلفی که از خود تعریف می کند و به کسانی که چاقو رو لبشان گذاشته می گوید:"چرا اینقدر جدی هستی؟"

رد اسکال

رد اسکال

بازیگر:هوگو وینگ

حضور : کاپیتان آمریکا : نخستین انتقام جو

یونیورس مارول در حال شکل گرفتن بود و یک چیز را کم داشت .آن هم فیلمی عالی از کاپیتان آمریکا بود . فیلمی اول کاپیتان آمریکا دهن بد بیننان را بست و آنقدر خوب ظاهر شد که خیلی ها عاشقش شدند . به خصوص با حضور بازگران عالی ای مانند کریس ایوانز و هوگو وینگ . فیلم مانند کمیک ها بسیار عالی تنش و نفرت بین رد اسکال و استیو راجرز را به تصویر کشید و همانطور که گفتم به منبع خود بسیار وفادار بود طوری که موقع دیدن فیلم مدام یاد کمیک ها می افتادم . در کل رد اسکال آنقدر خوب بود که در تمام نقد ها تبدیل شد به یکی از نقاط قوت کاپیتان آمریکا :نخسیتن آنتقام جو.

نظر شما چیست؟ راستی این بار رتبه بندی با شماست!

مترجم و نویسنده : محمد عرفان صالحی 

عرفان صالحی

(Parker)

All rights reserved © Spidey.ir 2015

     (هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

مقالات مشابه:

10 ابر خبیث برتر کمیک استریپی!

قوی ترین ابرشروران کمیک های مارول

5 گروه خبیث برتر مارول

10 ابر شرور خپل برتر دنیای کمیک!

10 همكاری جالب میان ابرقهرمانان و شخصیت های خبیث!

10 دشمنی برتر در دنیای كمیك بوك

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 Farzan003 1394-06-13 09:48
مقاله خیلی خوب بود و توضیحات هم دقیق و کافی بود.تنها مسئله ای که دارم ژنرال زاده.اولا که بد نبود یه یه اشاره ی مثبت به زاد مرد فولادین هم میکردی چرا که نه تنها چیزی از این زاد کم نداشت بلکه بعضی جاها بیشتر هم داشت و در غیاب یک سوپرمن خوب و اصیل نقطه قوت اصلی فیلم بود دوما که به نظر من راس الغول شایسته تر از زاد بود البته شاید خیلی کم به کمیک ها وفادار بود ولی شخصیت پردازی عمیق و رابطه ی استاد و شاگردی بین او و بروس وین ، شیوه ی جالب در حمله به گاتهام و بازی خوب لیام نیسون اون رو لایق قرار گرفتن تو این لیست میکرد.
نکته دیگری که این مقاله یاد آور میشه ظلمیه که در سینما در حق دوم شده.یعنی بزرگترین خبیث مارول بعد از سه حضور در سینما هنوز یه حضور شایسته هم نداشته.
به هر حال این هم لیست مد نظر من
7.راس الغول
6.رد اسکال
5.لکس لوتر
4.دکتر اختاپوس
3.لوکی
2.مگنتو
1.جوکر
+1 #2 young spider 1394-06-13 11:00
ببخشید از اسپم:

۱- پوستر رسمی دیگر از فصل ۴ ارو با حضور دیگل


۲-تریلر جدید فصل ۴ ارو ، فردا در صفحه فیسبوق استفان
امل


۳- تصویر جدیدی از پشت صحنه ارو


۴- استفان رایدر برای نقش بلک تاور در فصل ۲ دردویل انتخاب شد.


این کارکتر در کمیک ها رابطه خوبی با کاپیتان آمریکا و میستی نایت دارد. چند وقت پیش هم بازیگر میستی نایت انتخاب شد و همین امر باعث ارتباط بیشتر دو سریال لوک کیج و دردویل می شود. باید به مارول گفت: این بیشتر از یه ارتباطه.
#3 green arrow 1394-06-13 11:32
مقاله فوق العاده ای بود آقا محمد و واقعا و خداراشکر به لطف دوستان از این مقاله های عالی توی سایت زیاد شده و خیلی خوبه
واقعا توضیحت در مورد شخصیت ها عالی بود
یک مقدمه چینی یک خوب توضیح کوچک و عالی و پایانی فوق العاده
این لیست من:
7-راس الغول
6-مگنتو
5-لکس لوتر
4-رداسکال
3-دکتراختاپوس
2-لوکی
1-جوکر
#4 the amazing deadpool 1394-06-13 11:39
آقای کاربر farzan003 ممنون که آیرون من 1 رو پیشنهاد کردی.خیلی فیلم فوق العاده ای بود.راستی یه سوال این فیلم شروع یونیورس مارول بود؟
خوب حالا راجع به مقاله:
بنظر من مقاله خیلی خوب و جامعی بود از آقای محمد عرفان صالحی تشکر میکنم.اینم تاپ فایو من:
5:doc ock
4:doc ock
3:doc ock
2:doc ock
1:doc ock
:-* :lol:
+1 #5 As Responsible As Spider-Man 1394-06-13 11:52
سلام.
آقا محمد عرفان ترجمه و نویسندگی بسیار خوبی بود.
خب راستش به نظرم خبیث ها در فیلم های کمیک بوکی نقش مهم و بسزایی رو ایفا میکنن و این دشمن های ابرقهرمان ها هستن که براشون مشکل و یا بهتره بگیم چالش های فراوانی رو به وجود میارن.حال تو بعضی از این فیلم ها شخصیت پردازی ویلین ها به خوبی هر چه تمام تر و تو بعضی ها هم اصلا جالب خلق نشدن.

7.ژنرال زاد رو حقیقتش در فیلم سوپرمن2 ندیدم ولی تو اون مقاله ای که درش بیست مبارزه ی برتر فیلم های کمیک بوکی بود،تونستم به خوبی شاهد این باشم که چه جوری برای سوپرمن دردسرساز میشه و براش مشکل ایجاد میکنه.با این که اگر بخوایم اتفاقات اون صحنه رو با فیلم های امروزی مقایسه کنیم ،میتونیم بگیم که چه چیز مسخره ای هستش.ولی اگر دقیقا همون صحنه رو با فیلم های همون زمان مقایسه کنیم،میبینیم که چقدر حماسی و جذاب خلق شدن.(این رو هم تو پرانتز بگم که اصلا با رتبه بندی قسمت دوم اون مقاله موافق نبودم.)در این بین نباید بازیگری ژنرال زاد و حتی سوپرمن رو هم فراموش کنیم.راستی بچه ها دقت کردین که چرا قسمت دوم بیشتر فیلم های کمیک بوکی جزو بهترین ها میشن؟!!!

6.لوکی یا بتره بگیم شاهزاده ی سیزدهم رو ما در ثور 1 میبینیم که چطور در طول فیلم با برادرش سر به دست آوردن پادشاهی به مشکل بر میخوره.این رابطه واقعا عالی در اومد و به قول آقا محمد در انتقام جویان به اوج اوج خودش رسید.شخصیت پردازی لوکی البته با بازیگری عالی این شخصیت با جرعت به میگه که لوکی چقدر عاشق شاه شدن و پادشاه بودن هستش و این به ما القا میشد.

5.من که اصلا مثل خیلی از شخصیت های کمیک بوکی دیگه دوست ندارم کس دیگه ای رو به جز مایکل فاسبندر در نقش مگنتو ببینم.به جرعت میتونم بگم که واقعا عاشق این خبیث هستم و بعد از دکتر دووم این یکی از بهترین ها حساب میشه.

4.همونطور که گفتید این قسمت از سوپرمن اصلا جالب نبود ولی اگر بخوایم نکات قوتش رو نام ببریم میتونیم همین بازیگری نقش لکس لوتر رو بگیم.در انیمیشن های زیادی شاهد فراز و نشیب های بین کال ال و لکس بودیم .من که واقعا در انیمیشن سوپرمن-دومزدی که سال 2007 منتشر شد از شخصیت پردازی لکس لوتر راضی بودم.امیدواریم که در آینده دی سی شاهد یه لکس محشر باشیم.

3.از بهترین فیلم کمیک بوکی تاریخ سینما چیز بدی هم میشه گفت؟به این کلمات فقط توجه کنین:آلفرد مونینا-داک آک-مردعنکبوتی-س م ریمی –توبی مگوایر-صحنه های اکشن و موسیقی عالی.این فیلم به نظرتون چی کم داشت که ما دوست داشتیم ببینیم؟؟؟اگر سونی کمی عقل داشت از تجربه ی خودش که در سال 2004 بدست آورده بود استفاده میکرد و کمی دست کارگردان فیلم قسمت سوم و حتی قسمت دوم شگفت انگیز رو باز میذاشت تا میدید که چه نتیجه ای میده.

2.هیث لجر که با تقش جوکر عالی بود و در یکی از بهترین فیلم ها نقش مهمی داشت.ولی نمیدونم چرا بعد از دیدن این فیلم همش به فکرم میزنه چرا اسم این فیلم رو گذاشتن :شوالیه ی تاریکی؟؟؟آخه درسته که بتمن هم نقش بسزایی داشت ولی بنظرتون اگه فیلم فیلم جوکر بود بهتر نمیشد؟؟؟

1.حالا تازه فهمیدم که چرا مارول یه همچین کارگردانی رو برای یه همچین فیلم بزرگی انتخاب کرده بود.به خاطر اینکه این کارگردان استاد ساختن اینجور فیلم های در سبک قدیمی هستش و واقعا هم در کار خودش موفق بوده.رابطه ی رداسکال و راجرز عالی به تصویر کشیده شد و به احتمال خیلی زیاد مارول این رد اسکال محشر رو در آینده به عنوان برگ برنده رو خواهد کرد.

خب اینم از نظر من.فقط اینو بگم که من هم یه ذره با رتبه بندی مشکل داشتم به نظرم اگه اینطوری بود خیلی بهتر میشد:
(لکس لوتر-ژنرال زاد-مگنتو-رد اسکال-داک آک-جوکر و لوکی)

با تشکر...
#6 As Responsible As Spider-Man 1394-06-13 11:55
به نقل از Doc ock:
آقای کاربر farzan003 ممنون که آیرون من 1 رو پیشنهاد کردی.خیلی فیلم فوق العاده ای بود.راستی یه سوال این فیلم شروع یونیورس مارول بود؟
خوب حالا راجع به مقاله:
بنظر من مقاله خیلی خوب و جامعی بود از آقای محمد عرفان صالحی تشکر میکنم.اینم تاپ فایو من:
5:doc ock
4:doc ock
3:doc ock
2:doc ock
1:doc ock
:-* :lol:

بله این فیلم شروع کننده ی یونیورس سینمایی مارول بوده و یکی از بهترین ارجین ها ی شخصیت های کمیک بوکی رو در کارنامه ی خودش داره.
#7 Tony Stark 1394-06-13 12:48
Lex Luther. 7
6.Red skull
5.Dr.octopus
4.Zod
3.Joker
2.Loki
1.Magneto
#8 young spider 1394-06-13 12:50
آقای صالحی ببخشیدا: ولی خیلی غلط املایی داشتید. خودم هم زیاد دارم . بعد مگنتو هم تو ایکس من: فرست کلاس هم بود :-* . به هر حال انتقاده. ولی لحن نوشتارت و انتخابات هم عالیه. به نظرم الکترو هم شاید می توست باشه. زیاد روی کاکترش کار نشد ولی از نظر بصری عالی بود.
مخصوصا تو نبرد آخرش.
#9 Doc Strange 1394-06-13 12:55
بازیگر لوکی که اصلا حرف نداره خیلی خوب نقششو بازی کرد والا ما زیاد این فیلم هایی که نام برده شده رو ندیدیم.... :-*
اصلا من فیلم کاپیتان آمریکا 1 رو اصلا ندیدم یا این ژنرال زاده :-*
ولی میشه گفت هیث لجر و آلفرد مولینا و تام هیدلستون اول ان.
#10 Bad joke 1394-06-13 13:40
من که عاشق جوکر هیت لجرم وحشتناک علی و فوق العاده بود
تو بدمن های مارول قطعا لوکی جای اول را میگیره بازی فوق العاده هیلدستون
وینتر سولجر عالیه و همین طور رونان هم خوبه
دکتر اختاپوسم خوبه ولی این خوب بودن بیشتر به سم ریمی مربوطه چرا؟
بازوهای مکانیکی که اون سال برای دکتر اختاپوس ساختن انقدر شگفت اور بود همه متحیر بودن چطور از پس ساختش براومدن انقدر ظریف و ترسناک بودن که هنر ازش میبارید و از اون بهتر کارگرداننی محشر سم ریمی در کل مولینا چاره ای جز خوب بودن نداشت

من ژنرال زاد مرد فولادی را هم دوست دارم به چند دلیل به شدت منطقیه دلیل و برهان کارهاش مشخصه از خطوطش عدول نمیکنه بازی خشک مایکل شنون تکمیلش میکنه
این فیلم هر جاش ایراد داره مربوطه به سوپرمن نه شخصیت خبیثش


در کل من ادم بدها را خیلی دوست دارم
#11 DAREDEVIL 1394-06-13 13:41
از اقای صالحی بابت مقاله متشکرم.
عالی بود خیلی خوب توضیح داده بودین من که واقعا لذت بردم.
من توی این لیست لوکی رو بیشتر از بقیه دوست دارم اونم با بازی فوق العاده تام هیدلستون در یک کلام عالیه!
بعد از لوکی از دکتر اختاپوس خیلی خوشم میاد یک شخصیت منفی عالی با یک مرگ بینظیر.
#12 alibax25 1394-06-13 13:50
با تشکر از آقای صالحی عزیز به خاطر این مقاله.
به نظرم رتبه بندی باید به صورت زیر باشه:

1-جوکر

2-لوکی

3-مگنتو

4-دکتر اختاپوس

5-رد اسکال

جوکر تو فیلم شوالیه تاریکی نقش یه قاتل خونسردی که فقط به فکر ایجاد هرج و مرج بود رو به خوبی به ما نشون داد به غیر از اون خیلی کم پیش میاد یه فیلم کمیک بوکی برنده ی جایزه اسکار بهترین بازیگر مکمل مرد بشه که هیث لیجر از پس اینکار بر اومد.

کاراکتر لوکی با بازیه تام هیدلستون خیلی خوب بود تو فیلم ثور 1 به خوبی نقشه برادری رو بازی کرد که زیر سایه ی برادر بزرگترش قرار داره و توطئه هاش رو برای رسیدن به پادشاهی رو به خوبی نشون داد در فیلم اونجرز به اوج خودش رسید و به یکی از نقاطه قوته این فیلم تبدیل شد .

مگنتو جزو معدود خبیث هایی هست که با دلایل معقول دست به کار های خلاف میزنه به طوری که بعضی از بینندگان رو به طرف خودش میکشونه این خود نقطه قوتی برای این کاراکتر هست که ایان مک کلن و مایکل فاسبندر خیلی خوب از پس این کار بر اومدند.

میریم سراغ دکتر اختاپوس کاراکتر خبیثه فیلمه اسپایدرمنه 2 که جزو بهترین فیلم های کمیک بوکی هست هر چقدر که بگم این کاراکتر عالی هست کم گفتم ، یکی از دلایله اینکه این رتبه رو به این کاراکتر دادم این بود که بر خلافه خبیث های قبل بار کله فیلم رو دوشش نبود مثلاً تو فیلم شوالیه تاریکی همونطور که خودتون اشاره کردین بتمن اسماً نقشه اوله فیلم بود در حالیکه این جوکر بود که فیلم رو پیش میبرد یا مگنتو حداقل نصفه بار فیلم بر عهدش بود لوکی رو که لازم نیست بگم فیلمه اونجرز 2 نشون دهنده این حرفم هست یعنی اگر التران به خوبیه لوکی بود این فیلم میتونست از اونجرز 1 جلو بزنه.

رد اسکال درسته که خوب بود ولی لیاقتش بالاتر از این رتبه نبود.به نظرم وینتر سولجر رو جای این بود بهتر بود.

فیلمه سوپرمنه 2 و بازگشته سوپرمن رو ندیدم برای همین نمیتونم راجع به خبیث هاش نظری بدم.
#13 pedramEP.the.Joker.Vendetta 1394-06-13 13:53
عالی بود.
مقاله خوبی بود.
من یبار میخاستم به مدیران پیشنهادشو بدم.
#14 arsam 1394-06-13 13:57
مقاله عالی بود مخصوصا توضیحات دکتر اختاپوس و جوکر :lol:
#15 m.spidey 1394-06-13 14:01
عالی بود فوق العاده
اینم از نظر من

ژنرال زاد(سوپرمن ۲)
اتو اکتاویوس (اسپایدرمن ۲)
رد اسکال
مگنیتو
جوکر
لوکی
اولتران(اونجرز: عصر اولتران)
#16 real spidey 1394-06-13 14:20
به نقل از Doc Strange:
بازیگر لوکی که اصلا حرف نداره خیلی خوب نقششو بازی کرد والا ما زیاد این فیلم هایی که نام برده شده رو ندیدیم.... :-*
اصلا من فیلم کاپیتان آمریکا 1 رو اصلا ندیدم یا این ژنرال زاده :-*
ولی میشه گفت هیث لجر و آلفرد مولینا و تام هیدلستون اول ان.


دکی جون حتما برو ببین چون حالا حالا ها فیلمی که اسمش کاپیتان آمریکا باشه دوبله بشو نیس....
#17 real spidey 1394-06-13 14:27
از آقای صالحی عزیز هم خیلی تشکر میکنم لحن گفتار و نوشتار شما تو مقاله هایی که واسه سایت نوشتی فوق العاده هستش و یکی از نکات مثبتیه که داری..
این هم نظر من :
7لکس لوتر
6ژنرال زاد
5رد اسکال
4دکتر اختاپوس
3 مگنتو
2لوکی
1جوکر
#18 pedramEP.the.Joker.Vendetta 1394-06-13 14:31
10#
آره جوکر هیث لجر فوق العاده بود استاد.
راستی من نمیدونم چرا توی نوار بوک مارک هام اسپایدی لوگو داره ، ولی توی خود مرورگر نداره.
s6.picofile.com/.../...
نگا کنین
اسپایدی لوگوش صورت اسپایدی ه
ولی تویه مرورگر نداره.
#19 Agent Marvel 1394-06-13 14:41
خب مقاله که عالی بود .....

ولی من الآن با تو چه کار کنم ؟! بهترین ها رو گذاشتی،خودت رده بندی نکردی کار سخته رو گذاشتی واس ما ؟! :D

از بین این لیست تام هادلستون از همه بهتره.بهترین بازیگر فیلمه و از کریس همسورث و ناتالی پورتمن بهتره بازی میکنه.بازیگرا کنار اون باید تلاش بیشتری کنن چون تو حالت عادی به گرد پاشم نمیرسن !
+1 #20 Hossein sbn 1394-06-13 15:21
دستتون درد نکنه آقای صالحی،مقاله خوبی نوشتید.
اینم از لیست من:

4-رد اسکال
یکی از نقاط قوت بزرگ فیلم کاپیتان آمریکا:نخستین انتقام جو رد اسکاله.این فیلم به خوبی دشمنی کاپیتان آمریکا رو و رد اسکال رو نشون می ده و اشاراتی هم به این نکات می کنه:کاپیتان آمریکا و رد اسکال شاید از نظر زور و بازو و اریجین تا حدودی به هم شباهت داشته باشند اما این عقاید اون هاست که اون ها را رو در روی هم قرار می ده و اون ها رو به نوعی نقطه مخالف هم می کنه.برای مثال از نظر رد اسکال چیزی که ارزش واقعی مردم رو نشون می ده قدرت و ثروت اون هاست اما از نظر کاپ این خصوصیات والای انسانی است که مهمه.
3-مگنتو
مگنتو چه در دنیای کمیک چه سینما شخصیت جالبی داشته و دلیل این که هیچ وقت شخصیت کلیشه ای و تکراری ای به نظر نیومده اینه که بیننده به خوبی تونسته شخصیت مگنتو رو درک کنه و باهاش همذات پنداری کنه و اهدافش به نظر بیننده منطقیه.
2-دکتر اختاپوس
به نظرم نقش آفرینی آلفرد مولینا در نقش دکنر اختاپوس عالیه.من عاشق اون لحظه ای هستم که دکنر اختاپوس تازه قدرت هاش رو بدست آورده و رفته به اون مخروبه.به نظرم مولینا اون صحنه رو فوق العاده بازی می کنه.
1-جوکر
مطمئنا همه متوجه شاهکار بودن جوکر توی این فیلم هستند و نیازی به دلیل آوردن برای این که چرا بازی هیث لجر در این نقش رو دوست دارم نیست.فقط این هم بگم جوکر واقعی هیث لجره نه اون مرتیکه قرطی که زک اسنایدر بهمون انداخته.
#21 Night.Wing 1394-06-13 15:29
خیلی ببخشید بابت اسپم ولی کسی از سریال Vixen که به تازگی پخش میشه اطلاعات داره؟ گفته شده با ارو فلش و افسانه های فردا در یه زمانه و گوینگانشم همونا هستن.
بازم کسی چیز دیگه میدونه؟
#22 young spider 1394-06-13 15:44
به نقل از Night.Wing:
خیلی ببخشید بابت اسپم ولی کسی از سریال Vixen که به تازگی پخش میشه اطلاعات داره؟ گفته شده با ارو فلش و افسانه های فردا در یه زمانه و گوینگانشم همونا هستن.
بازم کسی چیز دیگه میدونه؟


والا اگه از انیمیشن خوشت میاد و از فلش و ارو هم خوشت اومده ، پیشنهاد می کنم ببینی ولی قسمت هاش خیلی کوتاهه و تعداد قسمت هاشم کمه.
#23 Tony Stark 1394-06-13 16:07
#24 mahdi ghaheri 1394-06-13 16:40
خیلی مقاله عالی بود ممنون
+1 #25 Omid.J 1394-06-13 16:49
با کلیت لیست موافقم ولی به نظرتون جای گرین گابلین Willem Dafoe خالی نبود؟ درسته لباس مسخره ای داشت ولی انصافا شخصیت پردازیش عالی بود کار بازیگر هم حرف نداشت. مثلا اون صحنه که داره جلوی آینه با خودش حرف می‌زنه رو ببینید،‌ یا جایی که ام جی رو می‌خواد از بالای پل بندازه، این شخصیت انقدر عالی بود که با وجود اون لباس مسخره باز هم تهدید آمیز بود.
#26 sina parker 1394-06-13 16:52
ببخشید من تازه عضو سایت شدم می خئاستم بدونم چجوری باید واسه خودم عکس بزارم
#27 pedramEP.the.Joker.Vendetta 1394-06-13 16:53
25#
آره خوب بود.
میتونست باشه.
راستی تهدیدت رو درست کن.
+1 #28 mtm 1394-06-13 17:00
مرسی بابت مقاله
من از یه شخصیت خبیث نسبتا گمنام کمیک بوکی خیلی خوشم میاد : دیکن فراست! شرور بسیار کاریزماتیک فیلم "بلید"


استیفن دورف نقشش رو عالی بازی کرد
من از این خوشم میومد که این شخصیت حتی در میان خون اشام های دیگر هم منفور بود
و اونقدر جاه طلب بود که بقیه هم نوعانش ازش میترسیدن!
این شخصیت اونقدر جذاب از اب دراومد که میگن قرار بوده یه سه گانه مجزا با محوریت اش ساخته بشه
#29 pedramEP.the.Joker.Vendetta 1394-06-13 17:00
26#
خوش اومدی.
برای عکس گذاشتن اگه شیلتر بشکن داری برو توی spidey.ir/.../...
آموزشش رو بخون بعد هرکاری گفته بکن ، فقط شیلتر نشکن میخاد ، اگرم که نداری توی نظرات همین صفحه عکستو بذار ، ایمیلتم بذار ، زد من برات درست میکنه ، ولی اگه اون نبود خودم برات درست میکنم.
#30 Artemis 1394-06-13 17:01
ممنون بابت مقاله ی خوب.جای ویلم دفو واقعا خالی بود.البته دوستان دقت کنین این لیست ترجمه شده و از خود اقای صالحی نیست
#21

به نظر من ببین،وقتی هم نمیگیره اصلا.هرقسمت 4-5 دقیقست
#31 kaito 1394-06-13 17:05
به نقل از sina parker:
ببخشید من تازه عضو سایت شدم می خئاستم بدونم چجوری باید واسه خودم عکس بزارم

عکس و ایمیلت رو بده من میزارم برات.
#32 pedramEP.the.Joker.Vendetta 1394-06-13 17:07
31#
من زود تر گفتم ، من میخام براش درست کنم.
+1 #33 mtm 1394-06-13 17:08
به نقل از Omid.J:
با کلیت لیست موافقم ولی به نظرتون جای گرین گابلین Willem Dafoe خالی نبود؟ درسته لباس مسخره ای داشت ولی انصافا شخصیت پردازیش عالی بود کار بازیگر هم حرف نداشت. مثلا اون صحنه که داره جلوی آینه با خودش حرف می‌زنه رو ببینید،‌ یا جایی که ام جی رو می‌خواد از بالای پل بندازه، این شخصیت انقدر عالی بود که با وجود اون لباس مسخره باز هم تحدید آمیز بود.


به نظر منم لباس مضحک گرین گابلین تو مرد عنکبوتی باعث شد خیلی بهش اجحاف بشه
انصافا ویلم دفو هویت دوگانه نورمن رو خوب درآورد
از رابطه اش با پسرش و همچنین رابطه اش با پیتر که اونو به نوعی پسری میدانست که همیشه دوست داشت داشته باشه، خیلی خوشم میومد
+1 #34 The Rock 1394-06-13 17:10
خیلی ممنون آقا عرفان مقاله خوب بود و منم با انتخابات موافقم ولی فکر میکردم گرین گابلین سم ریمی هم توش باشه چون واقعا عالی بود ولی خب کتر اختاپوس هم خیلی خوب بود.
من از بین اینا هم خیلی از لوکی خشم میاد از دستش هر کاری بر میاد و پیش بینیش هم نمیشه بکنی تام هدلستون هم که در نقش لوکی عالیه
#35 pedramEP.the.Joker.Vendetta 1394-06-13 17:11
33#
البته استاد لباسش برای یک کمیک باز بد بود ، چون نسخه اصلی رو دیده بود و هیچ شباهتی نداشت ولی برای یکی که زیاد اطلاعاتش بالا نیست ، لباس خوبیه.
راستی سفر بهتون خوش گذشت؟ انت من رو دیدید؟
+1 #36 The Rock 1394-06-13 17:13
#33من عاشق اونجاشم که جلوی آیینه با خودش حرف میزنه یعنی آخر جنون رو نشون میده
کلا سم رمی خبیث های خیلی خوبی انتخاب کرد و به نحو احسنت نشونشون داد
آفرین بهش یه خورده مارک وب یاد بگیره
+1 #37 mtm 1394-06-13 17:17
به نقل از pedram.alireza:
33#
البته استاد لباسش برای یک کمیک باز بد بود ، چون نسخه اصلی رو دیده بود و هیچ شباهتی نداشت ولی برای یکی که زیاد اطلاعاتش بالا نیست ، لباس خوبیه.
راستی سفر بهتون خوش گذشت؟ انت من رو دیدید؟

سفرهای من کلا خوش نمیگذره!
انت من رو هم ندیدم
یعنی قسمت نشد که ببینم
+1 #38 young spider 1394-06-13 17:18
آقا ترابی نظرتون درباره الکترو و لیزارد هم میشه دوباره به صورت چکیده و مفید بگید؟؟؟
یه چیز دیگه آقا ترابی میشه ، عکس های کامنت ۲ رو نمایان کنید. چون خبر چهارمش که مهمه.
+1 #39 mtm 1394-06-13 17:45
به نقل از young spider:
آقا ترابی نظرتون درباره الکترو و لیزارد هم میشه دوباره به صورت چکیده و مفید بگید؟؟؟
یه چیز دیگه آقا ترابی میشه ، عکس های کامنت ۲ رو نمایان کنید. چون خبر چهارمش که مهمه.

لیزارد خوب بود
یعنی همونی که باید میبود
در حد و اندازه های خودش و پتانسیل اش بود
ولی الکترو متوسط بود
شخصیت اش جا برای کار داشت ولی از ظرفیت اش استفاده نشد
یه جورایی کلیشه ای از اب درامد
منو یاد ریدلر بتمن برای همیشه یا شخصیت خبیث کارتون incredibles مینداخت
#40 young spider 1394-06-13 17:56
39#
ممنون. یه چیزی که از کارهای مارک وب خوشم اومد، کلا قیافه و ظاهر ویلن ها رو خوب در میاورد. انصافا لیزاردش عالی بود. الکترو هم قیافه خوبی داشت.
+1 #41 mtm 1394-06-13 17:59
اقا محمد یا علی اقا این خبرو بیزحمت کار کنید تو سایت. من خودم نمیتونم ولی مهمهcomicbook.com/2015/09/03/report-marvel-studios-feige-nearly-quit-over-civil-war-concerns/

میگه یکی از دلایلی که مارول استودیوز رفت مستقیما زیر نظر دیزنی به خاطر این بود که perlmutter حاضر نبوده بودجه خوب و مناسبی برای فیلم جنگ داخلی در نظر بگیره
ضمن اینکه قبلا که گفته میشد ایشون حاضر نبوده به قدر کافی پول بده تا رابرت داونی جونیور تو فیلم باشه
به همین دلیل کوین فایگی تهدید به استعفا کرده
بنابراین دیزنی perlmutter رو کنار گذاشت
واقعا دم فایگی گرم
اگه اصرار نمیکرد جنگ داخلی به این عظمت حماسی که الان داره دست پیدا نمیکرد
+2 #42 mtm 1394-06-13 18:02
به نقل از young spider:

۱- پوستر رسمی دیگر از فصل ۴ ارو با حضور دیگل

.


این دیگه کیه؟ چرا اینقدر عین مگنتو شده؟؟؟؟؟ !!!
#43 The Rock 1394-06-13 18:16
#42این جان دیگل هست دستیار اولیور کویین واقعا جای سواله چرا اینقدر شبیه مگنیتو شده؟!؟!؟
این هم یک meme که از روش ساختن
uplooder.net/.../...
#44 Bad joke 1394-06-13 18:31
به نقل از mtm:
به نقل از pedram.alireza:
33#
البته استاد لباسش برای یک کمیک باز بد بود ، چون نسخه اصلی رو دیده بود و هیچ شباهتی نداشت ولی برای یکی که زیاد اطلاعاتش بالا نیست ، لباس خوبیه.
راستی سفر بهتون خوش گذشت؟ انت من رو دیدید؟

سفرهای من کلا خوش نمیگذره!
انت من رو هم ندیدم
یعنی قسمت نشد که ببینم

موزه هم خوبه :-*
#45 alibax25 1394-06-13 18:42
#46 pedramEP.the.Joker.Vendetta 1394-06-13 18:49
42#
43#
45#
خخخخخ
راس میگین عین مگنتوست.
#47 M. goblin 1394-06-13 19:31
علی خودت بکن.
من که نگرفتم چیزی!
#48 Victor 1394-06-13 19:37
چشم الان خبرشو میزارم
#49 Victor 1394-06-13 19:46
#43
بیا اینم یه شخصیت دیگه شد یه مگنتو
#50 agh 1394-06-13 20:16
مقالتون عالی بود و اطلاعات کاملی درباره هر شخصیت دادید و حالا رتبه بندی من(فقط من پنج تا می خوام بگم)
5-لوکی
4-ژنرال زاد
3-دکتر اختاپوس
2-مگنتو
1-مگه کسی غیر از جوکر بزرگ میتونه باشه.
مکه میشه؟مگه داریم؟
#51 امیرحسین مارول 1394-06-13 22:49
رونان توی نگهبانان کهکشان به نظرتون خوب بود؟
#52 arsalan-goblin 1394-06-13 23:18
عالی عالی اینم اولویت بندی من
۱/مگنتو
۲/دکتر اختاپوس
۳/جوکر
۴/ژنرال زاد
۵/لوکی
۶/رد اسکال
۷/لکس لوثر

راستی به نظر من سیبرتوث داخل فیلم ایکس من اوریجینز هم تو لیست بود بد نمیشد
ولی بازم ممنون
#53 young spider 1394-06-14 11:57
داغ داغ
توجه توجه
.
.
.
.
.
.
.
اولین پیش نمایش مردعنکبوتی شگفت انگیز #۱ در دنیا همه چیز جدید و متفاوت
8pic.ir/.../...
8pic.ir/.../...

با هنرمندی: اسپایدرموبیل و اسپایدی و نیک فیوری سیاهپوست.
#54 spidey.boy 1394-06-14 21:17
7-لکس لوتر
6-ژنرال زاد
5-رد اسکال
4-مگنتو
3-لوکی
2-دک اختاپوس
1-جوکر
واقعا از حق نگذریم جوکر یه جوکر واقعی و به تمام معنا بود.تو یکی از مصاحبه های یکی از نزدیکانش خوندم هیث لجر اونقد تو نقشش فرو رفته بود که بعد از فیلم به عقیده خودش جوکر دنیا رو از دید درستی میدیده و علت مرگشم بخاطر همین فرو رفتن بیش از حد تو نقشش بوده ! دیگه راست و دروغشو نمیدانمن :|
#55 BLACKKNIGHT 1394-06-21 12:11
عالی بود

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید