رتبه بندی لباس های مرد عنکبوتی در دنیای سینما

رتبه بندی لباس های مرد عنکبوتی

به بهانه اکران فیلم بازگشت به خانه نگاهی میکنیم به لباس های مرد عنکبوتی در عالم سینما.

مارول بالاخره توانست رویای ارائه کاراکتر مرد عنکبوتی در صفحه سینما رو با تصمیمات خودش اونم در فیلمی به بزرگی فیلم کاپیتان آمریکا : جنگ داخلی عملی کنه

و با نشان دادن این کاراکتر در تریلری که منتشر شده اینترنت رو منفجر کرد و صد البته عکس العمل ها و نظرات در مورد این لباس در این فیلم بیشتر مثبت بود و آن را به طراحی های جان رومیتا هم بیربط ندانستند. این لباس با کمی تغییر در فیلم اختصاصی مرد عنکبوتی یعنی بازگشت به خانه هم به کار رفت و به این بهانه این مقاله تقدیم شما میشود.

13. لباس دست ساز در فیلم مرد عنکبوتی شگفت انگیز (2012)

اولین لباس مرد عنکبوتی

هر لباسی بالاخره یه آغازی برای خودش داره اما اصولا این لباس یه جمجمه قرمز با یک عینک آفتابیه که از سایت دیجی کالا خریداری شده است. با این وجود اگه یه نفر اونم نصفه شب جلو روی من با این لباس ظاهر بشه من یکی که زهرم میترکه.

در ضمن احتمال داره دو تا چک هم بزنم زیر گوشش اونم اگه برای بار اول باشه که این لباس رو ببینم.

طراحی لباس توسط : کیم برت

12. عنکبوت انسانی (2002)لباس عنکبوت انسانی

در فیلم مرد عنکبوتی نصخه سم ریمی مرد عنکبوتی برای خریدن یه ماشین با این لباس وارد رینگ کشتی کج میشه اونم با نام عنکبوت انسانی که البته بروس کمپبل با اسمی که پیتر میگه (مردعنکبوتی) مخالفت میکنه و اسم عنکبوت انسانی رو به تماشاگرا معرفی میکنه.

شاید یک اسم خوب نصیب پیتر شده باشه اما این واقعا یه لباس محسوب نمیشه و همین رتبه تازه اضافی هم هست برای این لباس . درسته که یه عنکبوت روی لباسش قرار گرفته است اما بیشتر به این میمونه که برای اجرای برنامه بچه ها داره میره تا این که با مجرمین بجنگه یا شایدم بیشتر به یه کشتی کج کار بخوره نه بیشتر !!!

طراحی لباس توسط : جیمز آکسون

11. مرد عنکبوتی ایتالیایی (2007)

مرد عنکبوتی ایتالیایی (2007)

بسیار خوب واقعیت اینه که تا قبل از نوشتن این مقاله از مردعنکبوتی ایتالیایی هیشی نمیدونستم خیلی جالب بود . مردعنکبوتی ایتالیایی همون طور که از اسمش مشخصه ساخت کشور ایتالیاس و کاراکتر مرد عنبکوتی رو گرفته و هر جا و به هر شیوه نیاز باشه به معرض نمایش میگذاره .

به خاطر شخصیت بامزه ش از فیلم قبلی رتبه بهتری دریافت خواهد کرد اما امکان این که رتبه ی بهتری بهش بدیم وجود نداره حتی با وجود بامزه بود این سری. لباس شامل یک پیرهن قرمز با یه عنکبوت روی اون هست که با یه شلوار سیاه و سبیل ترکیب شده است که اصلا مناسب هم نیستند.

جدی جدی اگه ندیدن این فیلم رو پیشنهاد میکنم ببینین نه به خاطر عنکیوتی بودنش بلکه به خاطر طنزی که داره چون واقعا روزتون رو میسازه این رو من بهتون قول میدم.

طراحی لباس توسط : سوفی اسپالدینگ

10. داستان های خارق العاده اسپایدی (1974)

مرد عنکبوتی سریال

شرکت PBS مردعنکبوتی را در سال 1974 با یک چرخش در شخصیت در مجموعه داستان های خارق العاده اسپایدی به کار گرفت.

لباس این فیلم بیشتر مثل لباسی میمونه که برای مهمونی استفاده خواهید کرد. در واقع منصفانه نیست اما فک میکنم این یکی خیلی از قبلی ها بهتره اما در نهایت این یکی در واقع یه لباس کامل مرد عنکبوتی است پس این امتیاز رو از این نظر دارد.

9. مرد عنکبوتی شگفت انگیز (CBS سال 1978)

مرد عنکبوتی شگفت انگیز (CBS سال 1978)

در طول سال های 1970 مرد عنکبوتی با مجموعه مرد عنکبوتی شگفت انگیز در شبکه CBS به تلویزیون برگشت و این سریال فقط برای دو فصل ادامه داشت و به سختی تونست دوام بیاره اما لباس استفاده شده در اینجا بسیار بهتر بود.

استفاده از چشمان آینه وار از زمان خودش بسیار جلوتر بود و حالت تارمانند لباس واقعا برجسته بود. شکل چشمها در حالتی غیر عادی قرار داره به نسبت محل چشمای  مک فارلن قرار داشت و زیاد هماهنگ نبود. اما نسبت به تصورات ما از مردعنکبوتی تا به اینجای کار بهترین همخوانی رو داشته و حداقل در مسیر درستی داشتند حرکت میکردند.

طراحی لباس توسط : فرانک نواک

8. مردعنکبوتی ژاپنی (شرکت تویی 1978)

مرد عنکبوتی ژاپنی

مردعنبکوتی یه سفر بین قاره ای رو تجربه کرد اما این بار به ژاپن. در توافقی در آن سال های مابین شرکت تویی و مارول ، اسپایدرمن همراه با ربات‌ها و هیولاها در این مجموعه قرار گرفت.

در حالی که داستان و شخصیت پردازی مردعنکبوتی هیچ ربطی به نحوه به وجود آمدنش نداشت اما لباس بسیار بهتر بود خصوصا برای زمان خودش. چشم ها بسیار بهتر هستند و خود لباس در عمل بسیار بهتر بود.

و یادم رفت بگم مردعنکبوتی اینجا یه سفینه فضایی داشته، چرا که نه !

7. مرد عنکبوتی شگفت انگیز (2012)

مرد عنکبوتی شگفت انگیز (2012)

یه چیزی رو بگم بهتون و اونم اینه که در سال 2012 وقتی فیلم با بازی اندرو گارفیلد بیرون اومد خیلی از لباس مردعنبکوتی خوشم اومد. درسته زیادی مدرن بود اما به نظر من لباس از هر نظر حتی توی حرکت های شخصیت مناسب بود.

اما با دیدنش تو این روزا فک میکنم که یه کم قدیمی نشون میده. مخصوصا اون چشمای کوچیک طلایی شما دلتون بری اون چشمای بزرگ سفید تنگ نمیشه تا وقتی از رو لباس حذف بشه و اینجا بود که منم دلم برای اون چشما تنگ شد. همچنین مقدار زیادی طرح های مسخره روی لباس وجود داشت. از فکر وجود یک کمربند رو لباس خوشم نمیومد که در نهایت نظرم برگشت و فک نمیکردم که از وجودش خوشم بیاد که آخرشم اومد.

طراحی لباس توسط : کیم برت

 

 6. لباس دست ساز در فیلم مرد عنکبوتی : بازگشت به خانه (2017)

لباس دست ساز مرد عنکبوتی

 این لباس در واقع در فیلم جنگ داخلی معرفی بود  اونقدر از نظر تونی استارک داغون بود که براش اون لباس پرتجهیزات را ساخت. در فیلم بازگشت به خانه پیتر ازش بیشتر استفاده کرد . در کل لباسیه که واقعا آدم باور میکنه یه نوجوان دبیرستانی آن را ساخته باشه. کاملا هم معلومه که از لباس کلاسیک بن رایلی (کلون پیتر پارکر) در کمیک ها الهام گرفته شده، مخصوصا با اون وب شوترهایی که روی آستین لباسش دیده میشه. 

 

5. مردعنکبوتی 1 و 2 (2002 و 2004)

لباس مرد عنکبوتی سم ریمی

هنوز هم این لباس دوست داشتنیه و من واقعا در اون زمان هیچ شکایتی نسبت بهش نداشتم.

حالت تار مانند روی لباس بزرگتر طراحی شد که در جاهای مختلف فیلم به نور عکس العمل نشون میداد و بسیار شاخص بود اما با دیدن عکسش حالا به نظر میرسه که شاید زیادی بزرگ شده است. یه کم رنگ تاریک تر شاید بهتر می بود. هم چنین اگه دقت کنید علامت عنکبوت لباس کوچیک هست. خوشبختانه ریمی دو فیلم دیگه برای کار کردن روی لباس داشت اما در واقع تغییری در لباس تا فیلم مردعنکبوتی 3 داده نشد.

طراحی لباس توسط : جیمز آکسون و گری جونز

4. مردعنکبوتی 3 (2007)

spiderman2and3

با یکسری ترفند و دستکاری لباس یکی از برترین لباس های ساخته شده برای دنیای ریمی شد.

گروه طراحی چشمای اسپایدرمن را یه کم تاریک تر کردند و آبی لباس رو هم کمتر و هم چنین در اون نقاط لباس رو بیشتر به سیاه آبی مانند نزدیک کردند. حالت تارمانند روی لباس رو نیز به نقره ای نزدیک کردن. شاید یکی از بهترین اقتباس ها از نسخه کمیک شخصیت نباشه اما در دنیایی که ریمی خلق کرده بود بسیار مناسب جا افتاد.

طراحی لباس توسط : جیمز آکسن و کاتینا ل کر

3. مردعنکبوتی 3 – لباس سیاه (2007)

spiderman3blacksuit

درسته خداییش نمیتونم کاریش کنم ولی من عاشق این لباسم. با نسخه ریمی از مردعنکبوتی و داشتن حالتی تاریک، این لباس سیاه واقعا محشر بود.

خط های نقره ای روی لباس که برای حالت تارمانند در نظر گرفته شد واقعا توی صفحه تلویزیون میزنه بیرون، که البته در کمیک ها فقط یه لباس کاملا سیاه رو می بینیم.

طراحی لباس توسط : جیمز آکسون و گری جونز

2. کاپیتان آمریکا : جنگ داخلی (2016) و مرد عنکبوتی بازگشت به خانه (2017)

کاپیتان آمریکا : جنگ داخلی (2016) و مرد عنکبوتی بازگشت به خانه (2017)

رنگ های لباس دقیقا مثل اینه که از کمیک ها زده بیرون با اون رنگ قرمز و آبی روشنش و بهترین قسمت طراحیش شمایل تو دل بروی لباسه اما با این وجود دوست دارم که لباس رو در عمل و اکشن فیلم ببینم. هر چند که من خودم از علامت عنکبوتی کوچیکتر استقبال می کنم اما در این مورد خیلی کوچیک است. نکته برجسته و برتر این لباس اینه که چشمهای مرد عنکبوتی روی ماسک تغییر سایز میده و بیانگر حالات روحی و عاطفی اونه. این باعث میشه تماشاچی ارتباط بهتری با اسپایدرمن برقرار کنه.  این باعث شده این لباس از همه دیگر لباس های مرد عنکبوتی متمایز بشه. ولی مشکل قابلیت ها و گجت های بسیار زیاد این لباسه که در فیلم بازگشت به خانه بیش از پیش نمایان شد ، مثل اون صدای هوش مصنوعی داخل لباس که شبیه به جارویس داخل لباس مرد آهنیه . اینها باعث شده خیلی از هواداران مرد عنکبوتی گلایه کنند که چرا مرد عنکبوتی تا این حد باید به لباسش متکی باشه؟ البته این موضوع در داستان بازگشت به خانه حل شد (چون به لباس دست ساز خودش برگشت و با اون به جنگ والچر رفت تا ثابت کنه قهرمان بودنش ربطی به لباسش نداره).

طراحی لباس توسط : جودیانا ماکوسکی

1. مردعنکبوتی شگفت انگیز 2 (2014)

لباس مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2

با وجود این که خود فیلم از نظر منتقدین و بعضی از طرفداران یک شکست بود.(که البته به نظر بنده زیادم بد نبود و اون وب شوتر های مکانیکی رو دوست داشتم و فضای فیلم و شخصیت پردازی ها رو)

خارج شدن از ساختار سنگین و شکل لباس قسمت اول فکر بسیار خوبی بود. طراحان در این مورد به کمیک ها رجوع کردند و با یک لباس عالی بیرون اومدند. رنگ ها بسیار تو چشم هستند و همین نقطه قوت لباس است و شالوده لباس تغییر داده شد و هم چنین این باعث شد که کمتر حواسمون پرت بشه.

هم چنین در اینجا اون درو کمر کاراکتر رو هم درست کردن و علامت عنکبوت قسمت قبل رو با تغییرات کمی اعمال کردند که تصمیم عاقلانه ای بود. وقتی اسپایدرمن با این لباس وارد زد و خورد با خلافکارا میشه رویای هر طرفدار کمیکی به واقعیت نزدیکتر میشه.

با این وجود باید ببینیم که استودیو مارول میتونه این پرچم رو بالا نگه داره.

 

نویسنده: بهزاد صادقی

  Benjamin.s

      (هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

نظرتون در مورد این لباس ها و رتبه هر کدوم چیه و لباس مورد علاقه شما در فیلم ها کدومه این نظرات رو پایین ذکر کنید.

راستی به نظرتون پس از اکران فیلم انتقام جویان: جنگ بینهایت لباس جدید اسپایدرمن در این فیلم در چه رتبه ای قرار میگیره؟

لباس اهنی مرد عنکبوتی

 

مطالب مرتبط:

از لباس جدید مرد عنکبوتی در فیلم "بازگشت به خانه 2" رونمایی شد؟!

آشنایی با لباس های مرد عنكبوتی

10 دشمنی که مرد عنکبوتی ممکنه در بازگشت به خانه 2 باهاشون روبرو بشه

رتبه بندی لباس های مرد عنکبوتی در دنیای سینما

15 لباس شگفت انگیزی که هواداران برای مرد عنکبوتی خلق کرده اند

مرد عنکبوتی در بازگشت به خانه 2 به اروپا میرود؟

قسمت دوم مرد عنکبوتی بازگشت به خانه دقایقی بعد از انتقام جویان 4 شروع میشود

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 Arrow 1395-01-02 16:41
انصافا رنکینگشو قبول دارم
لایک :-)
#2 amir a. ghaderi 1395-01-02 16:49
عالی بود عالی
چه مقاله ای
#3 Armin7 A7M 1395-01-02 16:57
سلام.عیدتون مبارک
به نظر من لباس tasm 2 یه شاهکار بود و فک نکنم دیگه بتونن بهتر از اون درست کنن.چون واقعا هیچ نقصی نداشت از دید من.ولی خب باید دید مارول چیکار میتونه کنه شاید یه معجزه ای چیزی شد ی بهترشو ساختن.امیدوارم بتونن :lol:
#4 mbn 1395-01-02 18:22
کلی غلط نداره اما غلط هم داره اولا بروس کمپل میگه این شما و مردعنکبوتی عنکبوت انسانی رو پیتر بهش میگه دوما لباس مردعنکبوتی یک و دو ریمی فرق گنده ای دارن اولن عنکبوت پشت مردعنکبوتی یک چاق و چله هست رنگ قرمزش روشنه درضمن چشاش خیلی گندست اما تو دوش عنکبوت پشت لاغر مردنی هست و دست و پاش زیادی قوس داره چشاش تو حالت نرماله درضمن رنگ قرمزش تیرست اینا تمام اشکالهایی هست که ریز توجه نکردی ولی در کل خیلی خوب بود و رنکینگش رو قبول دارم ولی بنظرم لباس مردعنکبوتی ۳ باید اول میشد
#5 TheBLoodynine 1395-01-02 18:51
بازم یه مقاله عالی از بهزاد ;-)
رتبه بندی بی نقص بود در مورد لباس جدید اسپایدرمن فعلا جا داره واسه اول شدن احتمال زیاد ایرادات لباس تو فیلم اختصاصی جدیدش رفع بشه و بتونیم چیز بهتری ببینیم
#6 amir a. ghaderi 1395-01-02 19:42
#4:
نقل قول:

بنظرم لباس مردعنکبوتی ۳ باید اول میشد
لباس سیاه رو میگی یا اون قرمز و ابیه؟
من که میگم هیچ کدوم عالی نبود
کارتون spectacular spiderman. رو دیدی؟ ایده اش خیلی واسه لباس سیاه بهتر بوذ
اولش لباس سیاه شبیه فیلم مرد عنکبوتی 3 بود (روش تار عنکبوت بود) ولی به تذریج وقتی اثر لباس روی ذهن و رفتار پیتر بیشتر شد ، تغییر شمل داد و دیزاینش درست مثل لباس سیاه کمیک ها شد
من از ایده اش خیلی خوشحال شدم
#7 j.jonah jameson 1395-01-02 23:04
با همون کلمه ی دیجی کالا فکر میکردم یا شما اید یا جناب پارکر !! :-*
ولی از نوع نوشتنتون متوجه شدم که ....... :sigh:
بله ! آقا بهزاد خودمونه ! :D
واقعا حال کردم !
حال کردم ها ......
جملات سنگین و ادبی رو به کار بردید :
شالوده ، اقتباس و.......
وجدانا اینارو جناب ترابی ، جناب میرابلس ، عمو مختار مینویسند .... و فکر کنم شما هم از اینا ایده گرفتید و جملات زیبا مینویسد !
آفــــــــــرین ! :P
من همونطور که گفتم با شماره های 5 و 4 بیشتر حال میکنم ..... :-) یاد بچگیم میوفتم .... :cry:
-1 #8 new avenger 1395-01-03 12:57
حرف نداشت ولی انصافا دارید در حق لباس tasm1 بی انصافی

می کنید این لباس به نظرم حتی از لباسای سم ریمی هم بهتر

بود
-1 #9 DarkCat666 1395-01-03 13:37
به نقل از new avenger:
حرف نداشت ولی انصافا دارید در حق لباس tasm1 بی انصافی

می کنید این لباس به نظرم حتی از لباسای سم ریمی هم بهتر بود

راست میگه لباس tasm1 اونقدرا هم بد نبود
+1 #10 amir a. ghaderi 1395-01-03 21:50
#8 و #9:
لباس tasm 1 زشت ترین لباسی بود که میشد برای اسپایدرمن تصور کرد
فقط اون ایده کتانی هایی که به پا داشت، خوب بود
#11 AMIN 1395-01-04 02:35
لباس هاي سه گانه سم ريمي به نظرم بهشون ظلم شد بايد در رده هاي بالا تري قرار مي گرفتند ،واقعا جنس لباس هاي سم ريمي فوق العاده است ، خودتون اي جنس با لباس مرد عنكبوتي مارك وب مقايسه كنيد ، اونجا كه پيتر لباسش از توي صندوق در ميره توي سه گانه وسم ريمي خوب به لباس مرد عنكبوتي خيره بشيد تا بفهميد چه قدر فوق العاده است .
-1 #12 Imperial King 1395-01-08 00:20
How you DARE? :cry:
چطور جرئت میکنی؟ :cry:
لباسی که توی کاپیتان آمریکا بودش به نظرم حقش اول بود چون واقعا عین کمیک های کلاسیک اسپایدرمن بود.
#13 mtm 1396-05-08 12:35
به نقل از Imperial King:
How you DARE? :cry:

How you dare غلطه، how dare you درسته
#14 spider-sonic 1396-05-08 13:39
نمیدونم چرا ولی با رتبه بندی موافق نیستم!
هرچقد اصرار میکنم به خودم بقبولونم که لباس tasm 2 قشنگه نمیشه!راستی لباس انسان عنکبوتی به نظر من قشنگ بود حقش بود رتبه بهتری بهش داده بشه.شماره 9 به نظرم یکم زیادی رتبشو خوب کردید.من هنوزم نفهمیدم چرا انقد به لباس tasm 1 گیر میدید ؟به نظر من که لباسش خیلیم خوب و عالیه.یه جورایی اونموقع ها حالت مدرنیته داشت.همچنین موقع جنب و جوش حرکات مردعنکبوتی خیلیم خوب به نظر میرسید.در آخرم ممنونم آقا بهزاد!خیلی مقاله خوبی بود مخصوصا با قسمت دیجی کالا و چک خیلی حال کردم :lol: .راستی نوشتن اینجور مقاله ها سخته و نمیشه باهاشون موافقت کرد.سلیقه ها متفاوته و هرکس یه رتبه ای به لباسی میده!در آخرم باعث بحث بین کاربرا میشه.ولی خب بازم ممنون
#15 spider-sonic 1396-05-08 13:42
#10
دلیل نمیشه چون شما خوشتون نمیاد زشترین و بدترین و مسخره ترین و مضحک ترین لباس اسپایدی باشه!سلیقه ها متفاوته شما بدتون میاد ما خوشمون میاد!و این دلیل نمیشه شما به چیز هایی که ما بهشون علاقه داریم توهین کنید!‌ :-*
#16 Shadow man 1396-05-08 13:50
به نقل از spider-sonic:
#10
دلیل نمیشه چون شما خوشتون نمیاد زشترین و بدترین و مسخره ترین و مضحک ترین لباس اسپایدی باشه!سلیقه ها متفاوته شما بدتون میاد ما خوشمون میاد!و این دلیل نمیشه شما به چیز هایی که ما بهشون علاقه داریم توهین کنید!‌ :-*


خداییش لباس tasm1 اشغال بود. نظر خیلی ها اینجوری بود. حقیقت را قبول کنید اگرچه تلخ باشد :lol:
#17 Shadow man 1396-05-08 13:52
من با رتبه بندی فقط یه مشکل دارم. لباس مرد عنکبوتی 1 باید حداقل رتبه اش 3 میشد. عالی بود. هنوزم که هنوزه هر وقت چشمان خودم رو میبندم و کلمه مرد عنکبوتی تو ذهنم میاد اون لباس جلوی چشمانم ظاهر میشه
#18 Shadow man 1396-05-08 13:54
و البته لباس مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2 واقعا حقشه برترین باشه. هیچ نقصی درش نمیبینم
Just perfect
#19 amazing barbod 1396-05-08 14:09
به نظر من لباش بازگشت به خانه با امیزینگ دو باید تو یه رتبه بودن چون هر دوشون عالی و بی عیب و نقص بودن 8)
البته نظرمه ها...
#20 cap america 1396-05-08 15:11
واقعا عالی بود
ترتیبش از نظر منم کاملا درست بود
#21 Twisto 1396-05-08 16:08
مرسی بابت مقاله.ولی به شخصه از لباس های سه گانه ریمی خوشم میاد البته لباس اسپایدرمن 1 یه خورده چاق نشونش میده :lol:
یه لباسو فراموش کردین...
spidey.ir/.../...

spidey.ir/.../turkish-cap2.jpg

:D
#22 CAPTAIN DIAR 1396-05-08 16:24
آفرین مقاله خیلی خوبی بود.
راستی استاد ترابی جان کی ایستراگ های اسپایدرمن هوم کامینگ رو میذارید؟چون به نظرم من این فیلم یه کمیک بوک سینمایی بود :P :P :P !
#23 Shadow man 1396-05-08 16:38
به نقل از CAPTAIN DIAR:
آفرین مقاله خیلی خوبی بود.
راستی استاد ترابی جان کی ایستراگ های اسپایدرمن هوم کامینگ رو میذارید؟چون به نظرم من این فیلم یه کمیک بوک سینمایی بود :P :P :P !


همیشه تو سایت پس از انتشار نسخه بلوری مقاله ایستراگ رو میزاشتن تا همه فیلم رو دیده باشن
پس فعلا باید صبر کرد
#24 Captain Steve Lover 1396-05-08 17:02
مَرد عنكبوتي ايتاليايي خيلي جالب بود :lol:
اون شماره ١٣ هم همينطور ...
در مورد ورژن هاي قديمي مربوط به ١٩٧٤ بابد بگم كه خب اون زمان هيچ هيرويي لباسش خفن و جذاب نبود...مثلا كاپيتان امريكا ١٩٩٠...با دكتر استرنج هم نسخه قديميش شايد يكم مسخره بنظر برسه...يا هالك كه افتضاح بود ...ولي بنظرم اسپايدرمن به نسبت اون زمان از بقيه بهتر بود...


در مورد فيلماي ريمي فكر ميكنم قسمت اول و دوم لباس خيلي خوبي داشت...قسمت سوم لباس سياهش جذاب تر بود ولي لباس خود اسپايدرمن هم عالي بود...فيلم هاي مَرد عنكبوتي شگفت انگيز هم هر دو لباس هاي خوبي براي پيتر داشتن...
مَرد عنكبوتي تو mcu هم لباساش عالي بودن...به شخصه نسخه دست ساز رو بيشتر از لباسي كه توني بهش داد ميپسنديدم...خصو صاً تو نبرد پاياني با والچر لباس دست ساز جذاب تر ميكرد پيتر رو چون بهتر يه نوجوان كه تازه قهرمان شده رو به تصوير ميكشيد بنظرم...

ولي از لباسي كه تو اونجرز قراره بر تن بكنه خيلي بيشتر همه خوشم اومد...حالا بايد خود فيلم بياد ولي بنظرم ميتونه رتبه اول رو بگيره...Iron spider Suit ;-)
#25 mehran spidey 1396-05-08 18:13
مقاله ی خیلی جالبی بود

لباس های مردعنکبوتی سری سم ریمی خیلی خوب بودن مخصوصا قسمت سوم اما خب زیاد با لباس سیاهش حال نمیکنم از نظرم اگه تمام سیاه بود خیلی بهتر میشد در مورد لباس های سری مارک وب هم بگم که اصلا از لباس مردعنکبوتی شگفت انگیز یک حال نمیکردم واسم یه جوریه هن.ز اما خب لباس قسمت دوم واقعا شاهکار بود هر وقت میبینمش ناخود آگاه یاد کمیک های اسپایدی میوفتم 8)

لباس اسپایدرمن در دنیای سینمایی مارول هم خیلی خوبه و به شخصه باهاش حال میکنم مخصوصا از وب شوتر هاش اون لباس اولیه ی اسپایدی در هوم کامینگ هم منو مجذوب خودش کرده همون طور که تو مقاله هم اشاره شد آدمو یاد بن رایلی میندازه ;-) در مورد دیگر لباس ها هم دیگه نظری ندارم در کل بابت این مقاله ممنون ;-)
#26 mehran spidey 1396-05-08 18:21
در ضمن یه چیزی رو دقت کردین نمره ی اسپایدرمن هوم کامینگ و اسپایدرمن 1 سم ریمی در سایت متا فعلا با هم برابرن ( هر دوشون 73 از 100 ) 8)
#27 Atom boy 1396-05-08 19:12
واقعا مقاله عالی و بینظیری بود
هم از نظر رتبه بندی و هم از نظر مقایسه کردن و هم از نظر بازه ی زمانی


نظر من در رابطه اون لباس رتبه 4 تا 6 هستش
#28 Captain Steve Lover 1396-05-08 19:29
به نقل از mehran spidey:
در ضمن یه چیزی رو دقت کردین نمره ی اسپایدرمن هوم کامینگ و اسپایدرمن 1 سم ریمی در سایت متا فعلا با هم برابرن ( هر دوشون 73 از 100 ) 8)


دوست عزيز بازگشت به خانه با ٥١ نقد اين نمره رو گرفت
اسپايدرمن با ٣٨ نقد...

بعد نمره ي بازگشت به خانه تو RT خيلي بالاتره از اسپايدرمن
تو ComicBook.Com هم برترين فيلم اسپايدرمن هست بازگشت به خانه

تو Imdb( با اينكه خيلي مهم نيست) ولي باز برترين فيلم اسپايدرمن هست...

در كل هر جور حساب كني بازگشت به خانه بهتر از اسپايدرمن بود واقعاً...
#29 steve ragers 1396-05-08 19:52
نمیخوام تو ذوقت بذنم اما لباس مردعنکبوتی 2014 مثل لباس سم ریمی بود با تغیرات متوسط و لباس از نظر من افتضاح بود ولی مردعنکبوتی مارول لباسش بهتر بود اما این جدیده زیادی زرق و برق داره ولی وقتی جنگ بینهایت تموم شه و تونی هم این دنیا را ترک کند :cry: فکر کنم خود اسپایدی باید یه لباس بسازه که قطعا لباس فاز 4 مارول مردعنکبوتی بهترین میشه
#30 mehran spidey 1396-05-08 20:43
به نقل از Captain Steve Lover:
به نقل از mehran spidey:
در ضمن یه چیزی رو دقت کردین نمره ی اسپایدرمن هوم کامینگ و اسپایدرمن 1 سم ریمی در سایت متا فعلا با هم برابرن ( هر دوشون 73 از 100 ) 8)


دوست عزيز بازگشت به خانه با ٥١ نقد اين نمره رو گرفت
اسپايدرمن با ٣٨ نقد...

بعد نمره ي بازگشت به خانه تو RT خيلي بالاتره از اسپايدرمن
تو ComicBook.Com هم برترين فيلم اسپايدرمن هست بازگشت به خانه

تو Imdb( با اينكه خيلي مهم نيست) ولي باز برترين فيلم اسپايدرمن هست...

در كل هر جور حساب كني بازگشت به خانه بهتر از اسپايدرمن بود واقعاً...

آره به این نکته توجه نکرده بودم حق با شماست ;-)
#31 amazing barbod 1396-05-08 20:43
اقای ترابی من میخوام یه مقاله بنویسم بفرستم واسه ایمیل سایت؟؟؟؟؟لطفا جواب بدید :-)
#32 amazing barbod 1396-05-08 21:02
ببخشید بابت‌ اسپم ولی کسی لینک کمیک های استیو راجرز کاپیتان آمریکا یا ثور نا لایق رو داره؟اگه دارید بزارید لطفا.
#33 steve ragers 1396-05-08 21:35
به نقل از amazing barbod:
ببخشید بابت‌ اسپم ولی کسی لینک کمیک های استیو راجرز کاپیتان آمریکا یا ثور نا لایق رو داره؟اگه دارید بزارید لطفا.

اگه پیدا کردی به منم بگو واقعا منم دنبالشم
#34 Shadow man 1396-05-08 22:54
به نقل از amazing barbod:
اقای ترابی من میخوام یه مقاله بنویسم بفرستم واسه ایمیل سایت؟؟؟؟؟لطفا جواب بدید :-)


دوست من چرا وقت استاد رو میگیری؟
همین پایین تو قوانین سایت نوشته اگه مترجم و ادیتور و مقاله نویس بخوان تو سایت اطلاعیه میدن
#35 amazing barbod 1396-05-09 01:53
به نقل از Shadow man:
به نقل از amazing barbod:
اقای ترابی من میخوام یه مقاله بنویسم بفرستم واسه ایمیل سایت؟؟؟؟؟لطفا جواب بدید :-)


دوست من چرا وقت استاد رو میگیری؟
همین پایین تو قوانین سایت نوشته اگه مترجم و ادیتور و مقاله نویس بخوان تو سایت اطلاعیه میدن

!I'm so sorry
#36 Matiu 007 1396-05-09 02:28
مقاله خوبی بود اما من اعتراض دارم . لباس بازگشت به خانه باید اول می شد .
#37 hassan91 1396-05-09 09:19
با احترام به مقاله و نویسنده عزیز به نظرم لباسای مرد عنکبوتی سم ریمی بهتر از همه است، نمیدونم چرا من با دو مرد عنکبوتی ‌ مارک وب نمیتونم ارتباط برقرار کنم ، البته لباس مرد عنکبوتی جنگ داخلی هم عالی بود.
#38 amazing spider man 1396-05-09 19:41
منم زیاد با رتبه بندی موافق نبودم
لباس دست ساز سه گانه ریمی حقش بیش تر بود
نمیدونم چرا همه با لباس tasm1 مشکل دارن از نظر من ک فوق العاده بود
اما قضاوت بین همکامینگ و tasm2 سخته
#39 Spider Sam 1396-05-17 23:23
بنظرم اسپایدرمن ۱۹۷۴،اسپایدر من ایتالیایی و اسپایدرمن ۱۹۷۸ به ترتیب باید اخر باشن به حق شماره های ۱۳ تا ۱۲ ظلم شده و بنظرم لباس امیزینگ ۱ باید تو رتبه ی ضعیف تری قرار بگیره :-| و درمورد لباس جدیدم نمیشه نظر داد چون نه قابلیتی ازش ندیدیم نه طرح کاملی ولی کلا بنظر من میتونست توی رتبه های ۵ یا ۶ باشه :-*
#40 Spider Sam 1396-05-17 23:27
به نقل از new avenger:
حرف نداشت ولی انصافا دارید در حق لباس tasm1 بی انصافی

می کنید این لباس به نظرم حتی از لباسای سم ریمی هم بهتر

بود

واقعا دوسش داری؟ اصن ازش خوشم نمیاد مخصوصا چشای زردش :-?
#41 Arachnoid-Man 1396-11-26 22:14
درحق لباس مردعنکبوتی شگفت انگیز ۱ بی انصافی شد درسته دلمون واسه چشم سفید تنگ میشه ولی همیشه یه تغییر لازمه نقش های لباس واقعا زیبا بود❤

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید