این شخصیت های مارول احتمالا در فیلم پلنگ سیاه حضور خواهند داشت

این شخصیت های مارول احتمالا در فیلم پلنگ سیاه حضور خواهند داشت

یک "برگه انتخاب بازیگر" یا casting sheet در اینترنت لو رفته که نشان میدهد شخصیت های زیر در فیلم اختصاصی پلنگ سیاه حضور خواهند داشت

 

 

- یوسیلیس کلا

یوسیلیس کلا

اندی سرکیس بار دیگر در نقش دشمن اصلی پلنگ سیاه در کمیک ها یعنی یوسیلیس کلا ظاهر خواهد شد. او اولین بار در فیلم عصر الترون دیده شد و دست خودش را از دست داد. در دنیای کمیک او پدر تچالا را به قتل رساند. کلا همچنین دانشمندی است که به جای دست قطع شده خودش از وسیله ای استفاده میکند که میتواند صوت را به امواج مرگبار تبدیل کند.

 

- مونیکا لین

مونیکا لین

مونیکا لین (Monica Lynne) یک خواننده آمریکایی است و معشوقه پلنگ سیاه در کمیک ها است. او حتی با پلنگ سیاه نامزد کرده بود. بارها دشمنان پلنگ سیاه از مونیکا استفاده کرده اند تا به پلنگ سیاه ضربه بزنند.

 

- اورت راس

اورت راس

مارتین فریمن بازیگری بود که برای اولین بار نقش اورت راس را در دنیای سینمایی مارول و در فیلم جنگ داخلی بازی کرد. او هم در فیلم پلنگ سیاه باز میگردد. او در کمیک ها به نوعی حامی و متحد پلنگ سیاه بوده و گاهی او را در سفرهای دیپلماتیک خودش به سازمان ملل همراهی کرده است.

- انگاسی (N'Gassi)

انگاسی

او یکی از ریش سفیدهای واکاندا (زادگاه پلنگ سیاه) است. او محرم راز و شخص مورد اعتماد پلنگ سیاه و خاندان او است. هر وقت پلنگ سیاه در واکاندا نباشد مسئولیت اداره کشور به دست انگاسی می افتد.

- اوکویه و مالیس (Okoye and Malice)

- اوکویه و مالیس (Okoye and Malice)

اوکویه و ناکایا  عضو محافظین سلطنتی واکاندا که به نام Dora Milaje معروف هستند، بودند. قبلا پادشاه واکاندا از Dora Milajeبه عنوان معشوقه خودش هم استفاده میکرد ولی پلنگ سیاه هرگز از آنها استفاده جنسی نکرده.  اوکویه این قضیه رو قبول کرده ولی ناکایا همواره طالب رابطه هوس آلود با پلنگ سیاه بود. ناکایا سپس کشته شد ولی توسط شخصیت خبیثی به نام «کیل مانگر» (که از دشمنان قسم خورده پلنگ سیاه است) زنده شد و تربیت شد تا دشمن پلنگ سیاه شود. او نام خودش را گذاشت ، «مالیس». 

 

- ملکه دیواین جاستیس (Queen Divine Justice)

ملکه دیواین جاستیس

نام حقیقی او شانته جیوانی است . او هم عضو محافظین سلطنتی واکاندا یا همان Dora Milaje است. او خودش نمیداند که شاهزاده قبیله ای به نام "جاباری" است. بین قبلیه او فرقه پلنگ سیاه، همواره جنگ بوده است.

- واکابی و زوری (W'Kabi and Zuri)

- واکابی و زوری (W'Kabi and Zuri)

واکابی و زوری هر دو از جنگجویان واکاندا و از متحدین پلنگ سیاه هستند. واکابی رئیس بخش حفاظت و دست راست پلنگ سیاه بود. او یک دست مصنوعی دارد که میتواند اشعه های مرگبار شلیک کند. زوری هم قبلا به پدر تچالا خدمت میکرده. او یک قهرمان قدرتمند در واکاندا محسوب میگردد. زوری همچنین یک ردیاب ماهر است و در مبارزات تن به تن مهارت خاصی دارد.

 

- کشیش اشیبه (Reverend Achebe)

اشیبه

او یک کشاورز فقیر بود که توسط سربازان دولتی به قتل رسید ولی روح خودش را به مفیستو (شیطان عالم مارول) فروخت تا دوباره زنده شود. او تبدیل به یک نیمه خدا شد که لبخندی شیطانی بر لب داشت و با عروسک خودش ، داکی، همچون مشاور خودشحرف میزد! او برای سرگرمی سعی میکند در واکاندا اشوب به راه بیندازد!

- کیل مانگر (killmonger)

کیلمانگر

وقتی کیل مانگر یک پسر کوچک بود، خانواده اش در واکاندا مجبور شد به «یوسیلیس کلا» خدمت کند. ولی وقتی کلا شکست خورد، خانواده کیل مانگر به محله هارلم نیویورک تبعید شد. به همین دلیل کیل مانگر هم از کلا متنفر شد و هم از پلنگ سیاه. او سپس به واکاندا برگشت و از آن موقع به طور بی وقفه ای تلاش کرده حکومت تچالا را سرنگون کند.

من – ایپ (Man-Ape)

عکس man ape

نام واقعی اش «ام باکو» است است و رقیبی برای تچالا در تاج و تخت واکاندا محسوب میشود. او قبل از اینکه به من – ایپ تبدیل شود، یکی از بزرگترین جنگجویان واکاندا بود. او هم از قبیله "جاباری" است . وقتی پلنگ سیاه به گروه اونجرز پیوسته بود، ام باکو فرقه منحل شده "گوریل سفید" را احیا کرد. سپس خون و گوشت یک گوریل سفید نادر واکاندایی را خورد و به طور مرموزی به قدرت های او دست یافت و خودش را من – ایپ نامید. از ان موقع دنبال تاج و تخت واکاندا بوده. بر خلاف تچالا که دنبال علم و پیشرفت و تکنولوژی برای کشور خود است، من – ایپ به سنت های قدیمی مثل شکار و ... اعتقاد دارد.

- گرگ سفید (white wolf)

- گرگ سفید (white wolf)

او برادر ناتنی و بزرگتر تچالا است که نام واقعی اش «هانتر» است. او قرار بود وارث تاج و تخت واکاندا باشد ولی با تولد تچالا فهمید که دیگر این شانس را ندارد. بنابراین سعی کرد لیاقت خودش را به پدرش (تچاکا) نشان داد و تبدیل شد به به رئیس پلیس و بخش جاسوسی واکاندا. اینجا بود که لقب گرگ سفید را دریافت کرد. ولی روش هایش بسیار بیرحمانه بود و از شکنجه استفاده میکرد. در نتیجه تچالا او را تبعید کرد. او بارها سعی کرده برگردد و تاج و تخت واکاندا را صاحب شود.

 

 مهدی ترابی مهربانی

  All rights reserved © Spidey.ir 2016

    (هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

مطالب مرتبط: 

معرفی پلنگ سیاه 

10 کمیک برتر "پلنگ سیاه" (Black Panther)

کمیک جنگ های پنهان (Secret Wars) ترجمه شد + لینک دانلود مستقیم      

75 لحظه مهم تاریخ مارول: پلنگ سیاه وارد دنیای کمیک میشود

مایکل بی جوردن به جمع بازیگران پلنگ سیاه پیوست

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 captain spidey 1395-03-04 01:00
یه سوال اگه شخصیت کشیش اشیبه در این فیلم باشه و روح خود را به مفیستو فروخته باشه پس ایا یه جورایی دکتر استرنج هم ربط می توانند بدن ?????????
#2 drzoom 1395-03-04 01:33
یوسیلیس کلا شرط میبندم هستش.
خیلی دوس دارم زوری رو ببینم شخضیت جذابی داره
#3 Dark Knight Spidey 1395-03-04 07:35
سپاس آقای ترابی. مقاله کاملی بود.
#4 arkham knight 1395-03-04 07:48
یعنی هیچکدوم نباشن فقط اورت راس ( مارتین فریمن ) باشن... واقعا مارتین بازیگر توانمندیه...
دوست داشتم شخصیتایی مثل وودوو هم یه کامیو داشته باشن ( هر چند وودوو توی هایتیه ، اما کلا میتونستن به عنوان یه جادوگر ازش استفاده کنن...
#5 TheBLoodynine 1395-03-04 10:07
کلا که قطع به یقین شخصیت منفی فیلم خواهد بود.منم خیلی دوست دارم تو این فیلم باشه مارتین فریمن.در مورد اون دو تا محافظ پلنگ سیاه همون دو تا زنا حضور دارن چون یکیشونو تو جنگ داخلی دیدیم.انگاسی هم حضور داره احتمالا و بقیشون چون شخصیت منفی هستن نیستن تو فیلم چون یوسیلیس کلا هستش.اون کشیشه هم امکان داره باشه
#6 spider emad 1395-03-04 10:47
اینا بیشترشون خوبن اگه حضور داشته باشن.ولی من امیدوارم علاوه بر اینا باکی و حتی کپ رو هم ببینیم تو فیلم.چون واکاندا شهر فلز ویبرانیوم هست و ممکنه تچالا برای استیو یه سپر دیگه درست کنه.
#7 Root 1395-03-04 10:51
سلام من عضو جدیدم
#8 Nightwatcher 1395-03-04 13:48
به به
چه فیلمی بشه

با man-ape و white wolf خیلی حال کردم.

مرسی بابت توضیح شخصیتها
#9 Navid 1395-03-04 14:09
شرمنده بابت اسپم ولی دیدن این عکس خالی از لطف نیست.
فککنین اگه ایران هم کاپیتان داشت!

s7.picofile.com/.../image.jpg
#10 drzoom 1395-03-05 01:20
به نقل از iSpider-man:
شرمنده بابت اسپم ولی دیدن این عکس خالی از لطف نیست.
فککنین اگه ایران هم کاپیتان داشت!

s7.picofile.com/.../image.jpg


عالی عالی حیلی قشنگ بود حتی درفش کاویانی
#11 kia spider 1395-05-27 23:52
به نقل از Navid:
شرمنده بابت اسپم ولی دیدن این عکس خالی از لطف نیست.
فککنین اگه ایران هم کاپیتان داشت!

s7.picofile.com/.../image.jpg

:-| :-| :-| :-| :-| :-| :-|
:-? :-? :-? :-? :-? :-?
:-x :-x :-x :-x :-x
#12 Devilsnake 1396-03-20 09:38
به نقل از Navid:
شرمنده بابت اسپم ولی دیدن این عکس خالی از لطف نیست.
فککنین اگه ایران هم کاپیتان داشت!

s7.picofile.com/.../image.jpg

عکس جالبیه ولی میتونست خیلی طبیعی تر باشه.
#13 Devilsnake 1396-03-20 09:41
واو فکر نمیکردم پلنگ سیاه انقدر دشمن داشته باشه از کلا و کیل مانگرفقط خبر داشتم بقیشون رو اصلا نمیشتاختم جذاب ترین هاش هم برای من یکی گرگ سفید بود یکی اون کشیشه که بعید نیست تو فیلم هم برای ربطش به دکتر استرنج باشه
#14 Ice Man 1396-03-20 09:52
معلومه واکاندا کامل و بی نظیره ، کلی شخصیت مختلف تو فیلم هست ! امیدوارم سرزمینش جوری باشه که بشه از بلک پنتر یه سری فوق العاده ساخت
#15 Thor Odinson 1396-03-20 17:30
تریلرش که خیلی قشنگ بود مخصوصا اون قسمت که پلنگ سیاه نشسته بود روی تخت سلطنتش 8) 8) ... احتمالا واسه جنگ بی نهایت کوتوله سیاه که از اعضای فرقه سیاهه رو میبینم میاد اینجا هرچند پلنگ سیاه حالشو میگیره :P :lol:
راستی اون قسمتی که اورت راس داره بازجویی میکنه از یوسیلیس کلا رو که دیدم یاد هابیت افتادم :-* بیلبو و اسمیگل :lol:
#16 Dr.Spidey 1396-03-20 17:46
به نظرم تعداد خبیث برای یک فیلم یه خرده زیاده مگر اینکه این خبیث ها رو برای فیلم های بعد هم نگه دارن

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید