بررسی تریلر اول مرد عنکبوتی : بازگشت به خانه!

بررسی تریلر مرد عنکبوتی بازگشت به خانه

بالاخره پس از مدت ها انتظار تریلر فیلم بعدی مردعنکبوتی نیز امد! جان واتس توانست تریلری فوق العاده و شگفت انگیز ولی همچنان سوال برانگیز را ارائه دهد تا انتظارمان برای فیلم اصلی سخت تر شود!

1 -  دزد ها

اول از همه اینکه دزد ها خیلی پیشرفت کردند . از طرفی اون رنگ بنفش هم شاید نشان دهنده چیتاری ها باشه . همچنین امکان داره اون آقا که ماسک زده مارشال گریین باشه که گفته میشده که قراره ویلن باشه . شاید گرین این فیلم به ویلن تبدیل نشه و در فیلم بعدی به عقرب یا آفتاب پرست یا میستریو تبدیل بشه . اون هم شاید . از طرفی اینکه ایین چند ثانیه نشون داد فییلم قراره حسابی فان باشه . سوال دیگر اینکه این تجهیزات رو که به ایین ها داده ؟؟ آدریان تومز ؟؟ خود آدریان تومز چجوری به دست آورده ؟؟

 

2- معشوقه پیتر

یادمه چند وقت ییش شایییعه شده بود که گوئن هم تو فیلم هست . شاید این دختر خانم گوئن باشه یا اینکه یه دختر معمولی . از طرفی اگه اون یکی لیز آلن باشه ، برادر ناتنی اش ند لیز که کنار پیتر نشسته .

 

3- صحنه صحبت با گوشی

این دو صحنه با احتمال زیاد پشت سر هم هستند و پیتر داره با زن عمو می صحبت میکنه یا  شاید هم با لیز آلن.

 

4 -  تونی استارک

تونی استارک پولدار و پولساز مارول . حضور آیرون من و تونی استارک میتونه یکی از عناصر فروش فیلم باشه . البته این پیتر پارکر معرفی شده ، حتما به حضور تونی استارک نیاز داشت و نمیشد بدون استارک فیلم رو جلو برد . 

ضمن اینکه نشون میده مرد عنکبوتی دیگه کاملا تو دنیای سینمایی مارول فرو رفته!

 

5-  جنگ داخلی

نبرد فرودگاه برلین برای پیتر خیلی مهم بود . اونجا برایی اولین بار لباس فوق العادش رو پوشید و با بهترین قهرمانان مارول رو در رو شد . همچنین مارول میخواد هر طور شده به همه بفهمونه که این اسپایدرمن ، تو mcu هم هست . ولی سئوال اینه که ویدئویی که پیتر داره تو مدرسه میبینه رو کی گرفته؟ خودش یا یکی از اونجر ها یا یک خبرنگار؟

 

6- نگرانی پیتر

چی شده ؟؟ آدریان تومز ؟؟ فلش تامپسون ؟؟ کسی هویتشو فهمیده ؟؟ تنها چیزی که میدونیم اینکه تو دبیرستان پیتر هستش و ری اکشن تام هالند فوق العادس .

 

7-  مغازه ای در آتش

این مغازه برای پیتر مهم است ؟؟ آیا شوکر در اینجا حضور دارد ؟؟ چند دزد ساده ؟؟ یه احتمال کمتر این هستش که اشاراتی به سریال های نتفلیکس بشود .

 

8- هویت لو رفته

ند لیدز به احتمال زیاد در اتاق پیتر هستش که پیتر میاد و همه چیز به هم میریزد . هوییت پیتر لو می رود و پیتر خیلی سعی دارد که کتمان کنه . سوال دیگر این هستش که هری آزبون کجاست ؟؟

ولی چیزی که معلومه اینه که ند لیدز قراره نقش همون دوست صمیمی پیتر رو بازی کنه تو کارتون spectacular spiderman نقشش رو هری ایفا میکرد.

 

9- تجهیزات پیشرفته

در حالت عادی لباس اسپایدرمن خیلی پیچیده و پیشرفته نیستش . یعنی چند تیکه لباس هستش که جدا جدا میپوشه ولی حالا لباس پیشرفت کرده و احتمال زیاد برای فیلم های اونجرز و  فیلم های اختصاصی بعدی ، پیشرفت های چشمگیرتری خواهیم دید . 

احتمالا تونی استارک برای اینکه پیتر بتونه هویت مخفی اش رو بهتر حفظ کنه، یک سری اپگرید خاص روی لباسش نصب کرده.

 

10 -  میدان و برج

اول از همه بگم تریلر تو یه این مکان خیلی تمرکز داشت . از اون هلی کوپیتر و تارهای زیر بغل و این صحنه و صحنه های بعد . باید ببینیم که تو این برج چه خبره . اگه اشتباه نکنم ، اگه اشتباه نکنم این برج تو واشنگتن هستش . پیتر هم انگاری قراره بره واشنگتن .

من احتمال میدم که این صحنه هم تو برج باشه . و گرنه صحنه خاصی نیست پس چرا مارول و سونی اون رو تو تریلر قرار دادن ؟؟

 

11- کرکسی از جنس تفاوت

والچرکه خیلی فرق کرده ولی به قول معروف به کفشمون چون باحال تره شده و قوی تر . مهم اینکه ویلن خوبی باشه . از طرفی انگار از تجهیزات چیتاری ها استفاده میکنه و از طرفی انگار آدریان تومز مخترع تجهزات فالکون هم بوده . چیز دیگر اینکه بال های والچر از بال های فالکون هم بزرگتر و هم پیشرفته تر .  ظاهر والچر هم شبیه خلبان های هواپیما جنگنده هستش . خود لباسش هم انگار سادس . اما زیر پاش تیغه ها تیزی هستش . به ماسک والچر اگه دقت کنید ، نمادی از پرنده هم می بینید .

 

12 -  و اما شوکر و کلی سوال

درسته مخترع مخوف خیلی پیر نیست ولی این قیافه ما رو یاد یه آدم خوره علم و عصبانی میندازه که کلی مشکل و زخم ( زخم روحی و معنوی ) داره . همینطور که گمانه زنی میشد که دونالد گلاور نقش مایلز مورالز رو بازی کنه ولی هر نقشی باشه ، مایلز نیست . من احتمال میدم که مخترع مخوف لباس و تجهیزات شوکر رو میسازه و به بازیگر اصلی اش میده . دونالد گلاور هم دستیار مخترع مخوف هستش . همچنین انگار این دو نفر در یک جنگل هستن و دارن چیزی رو منفجر میکنن .

 

13 -  باز هم جنگل

البته شاید هیچ جنگلی در کار نباشد و داخل پارک مرکزی نیویورک باشه یا شاید هم یک باغ وحش هستش . شاید هم این سه صحنه هچ ربطی به هم نداشته باشند و هر کدام سه زمان متفاوت از فیلم رو روایت کنن .

 

14 –  راننده ، اتوبوس ، آدریان تومز ، تهدید ، لباس

سوال ، سوال ، سوال . اول از همه این زمان فلش بک هستش یا نه ؟؟ چون لباس اولیه و ساده به تن پیتر هستش و اینکه احتمال داره که لباس اصلی اش خراب یا پاره شده و الان داره با لباس ساده مبارزه میکنه . تومز از هویت پیتر خبر  داره ؟؟ چرا بدون تجهیزات والچر ؟؟؟ چرا والچر میخواد عزیزان اسپایدرمن رو بکشه ؟

 

15 -  شهر بازی و هویت

شهربازی در آتش . والچر و پیتر با لباس ساده و بدون ماسک . باز هم سوال تکراری اینکه فلش بک هستش یا نه . پیتر تسلیم شده ؟؟ چرا ؟؟ یه ماشین هم اون کنار چپ شده .

 

16 -  لباس های مشترک

همه این صحنه ها یک جا هست . ولی باز هم کلی سوال داره . پیتر داره کی رو نجات میده ؟؟ لیز الن چرا داره گریه میکنه ؟؟ اونجا کجاست ؟؟

 

17 -  کشتی به جای قطار

وسط دریا . اسپایدرمن با تمام توانش مانع غرق شدن مردم می شود . خیلی هم شبیه به صحنه قطار در فیلم « مرد عنکبوتی 2 » است . سوال این است که کی باعث انفجار کشتی شده ؟؟ والچر ؟؟ شوکر ؟؟ والچر و شوکر با هم ؟؟ اسپایدرمن چجوری رفته رو کشتی ؟؟ ولی احتمال زیاد کار والچره

 

18 – آیرووووون من !!!!!!!!!!!!!!!!!

این صحنه مژده یک اکشن فوق العاده رو میده . یک اکشن و یک تیم آپ عالی . من احتمال میدم که این دو نفر دارن میرن سمت کشتی یا سمت والچر .

 

اگر کم و کسری هست ، عذر میخوام . شما هم نکاتی رو کی فهمیدید ، رو بگید .

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

+2 #1 comic-born 1395-09-19 17:44
با کمال احترام ولی به نظرم نویسنده این مقاله چند جا رو اشتباه کرده.
این اقا همون لوگان مارشال گرینه که گفته میشد نقش خبیث فیلم رو داره. مخترع مخوف نیست!

مخترع مخوف اصلا تو تریلر نبود

این دو تا صحنه هم به نظرم یک جا اتفاق میفته. فلش بک نیست!

ولی چرا پیتر برگشته به لباس اولیه؟
چون به نظرم چون به حرف تونی گوش نداده تونی لباسش رو ازش میگیره و پیتر هم مجبور میشه با لباس خودش باهاش بجنگه
#2 amirsa 1395-09-19 17:45
تو بانک پیتر چرا یهو تعجب کرد چشاش درشت شد؟؟ :o
#3 Ultimate Comic Fan 1395-09-19 17:46
میدونستم بلاخاره میزاریدش :lol:
#4 mat mordak/DareDevil 1395-09-19 18:02
عالی بود یانگی جان
در ضمن من یه رابطه بین دزد ها و کشتی پیداکردم
این
www.uplooder.net/.../1-(185).jpg
و این
www.uplooder.net/.../1-(282).jpg
ممکنه کار دزدا باشه (هر دو مورد)شایدم کشتی کار شوکر باشه
الان من موندمو یه عالمه علامت سوال رو کلم
#5 mat mordak/DareDevil 1395-09-19 18:05
به نقل از amirsa:
با تشکر از استاد ترابی
لباس شوکر تن مخترع مخوف چیکار میکنه؟ :-*

اولا یانگ اسپایدر نوشته بودتش نه استاد ترابی
بعدم داداش معلمه دیگه داره کارایی لباسو به طرف نشون میده
#6 Captain Steve Lover 1395-09-19 18:14
خیلی خوب بود. ممنون از زحمات شما. من خودم یدونه سوال برام پیش اومده بود.

ببینید یجایی یه برج بلند نوک تیز رو میبینیم. بعد میبینیم والچر از ارتفاع داره میاد پایین. همون جا ها میبینیم شیشه ها میشکنن و مردم میترسن و دور میشن و...

اینا همیش یجاس مطمنا. ولی والچر اونجا چی میخواد؟؟
والچر تو کامیکا بیشتر بدنبال جوان شدنه! یعنی اینجا چیز جادویی یا علمی تخیلی یا کیهانی یا فرا انسانی یا اختراع خیلی خاص یا... قرار داره که میخوادش؟؟

قصدش از حمله به اینجا چیه؟ به یه برج بلند و شیک اونم وسط جمع شلوغ از بالا میاد یهو.
#7 spider parker 1395-09-19 18:27
یانگ اسپایدر عالی به یه سری نکاتی اشاره کردی که من متوجه نشده بودم
اما یه چیزی اشتباه بود
اون پسره که کنار پیتر نشسته بود و از هویتش هم باخبر شد ، ند لیز نبود بلکه گنک بود همون رفیق فابریک مایلز مورالز که به نوعی انگار دوست پیتره (تلفیقی از نیای اصلی و التمیت)
در ضمن اسم برادر لیز آلن ، مارک آلن بود (البته فکر کنم فامیل مارک ، آلن نبود چون برادر نا تنی لیزه)
ند لیز هم یکی از خبرنگارای بیوگل بود که بعد ها با بتی برانت ازدواج کرد ...
باز هم مقاله جالبی بود.
#8 Ultimate Comic Fan 1395-09-19 18:31
به نقل از spider parker:
یانگ اسپایدر عالی به یه سری نکاتی اشاره کردی که من متوجه نشده بودم
اما یه چیزی اشتباه بود
اون پسره که کنار پیتر نشسته بود و از هویتش هم باخبر شد ، ند لیز نبود بلکه گنک بود همون رفیق فابریک مایلز مورالز که به نوعی انگار دوست پیتره (تلفیقی از نیای اصلی و التمیت)
در ضمن اسم برادر لیز آلن ، مارک آلن بود (البته فکر کنم فامیل مارک ، آلن نبود چون برادر نا تنی لیزه)
ند لیز هم یکی از خبرنگارای بیوگل بود که بعد ها با بتی برانت ازدواج کرد ...
باز هم مقاله جالبی بود.

منم اینو فهمیدم و گفتما ولی کسی باور نکرد :-|
به اون صحنه فهمیدن هویت مخفی دقت کنی میفهمی که گنک یه Set لگویی بزرگ (از Star Wars) رو روی زمین انداخت
گنک در کمیک های آلتیمیت زیاد با لگو ور میرفته :-*
#9 spider parker 1395-09-19 18:34
اونجایی که لیز داره گریه میکنه انگار تو زندانه چون همه لباس نارنجی دارن و پلیس ها اونجان من میگم شاید لیز اومده برادرش مارک رو ملاقات کنه (مارک یه خلافکار بوده که بعد ها اصلاح شده) و بخاطر اون گریه میکرده شاید هم تو زندان یه اتفاقی برای مارک افتاده که مربوط به حمله والچر یا شوکر به زندان بوده برای یار کشی کردن یا به نوعی با زندانی ها متحد بشن تا اسپایدیو داغون کنن و اسپایدی هم میاد اونجا و این اتفاقها براش میفته
#10 Omid.J 1395-09-19 18:37
اون دختره که حدس زدین گوئنه، انگوری رایس هستش.
قبلا گفته شده بود که قرار نقش بتی برنت رو بازی کنه، ولی اینجا بیشتر به گوئن می‌خوره، هم سنش هم ظاهرش و هم این که تو مدرسه‌ی پیتره.
البته با توجه به تغییراتی که تو ظاهر خیلی از کارکترا هست، بعید هم نیست بتی باشه، ولی در این صورت با توجه به دبیرستانی بودن بتی و ند این خطر پیش میاد که دیلی بیوگل تو فیلم نباشه.
#11 Matt Murdock 1395-09-19 18:37
اول یه تشکری بکنیم از یانگ اسپایدی لز نقد و برسیش بعدشم مارول استاده ساختن تریلر هایی که ادم رو واقعا گیج میکنه اینکه کشتی توسط چه کسی از وسط نسف شده من میگم والچر چون تنها کسی که میتونی راحت از اونجا فرار کنه والچر و شاید هم شوکر همرا با والچر باشه و شوکر این کارو کنه و به کمک والچر فرار کنه نکته دوم هم صحنه شهربازی مربوط میشه به گذشته و شاید هم پیتر اونجا با والچر مبارزه نکنه با شوکر مبارزه کنه یا مخترع مخوف نکته سوم لیز توی همون ساختمونیه که والچر بهش حمله میکنه که نکته چهارم ادریان تومز سوار اتبوس نیست انگار ماشین شخصی عادیه و انگاری داره یکی دیگرو تهدید میکنه و اتبوسی هم که به پیتر میخوره کار شوکر هستش که با مشت میزنه داخلش باز هم میگم مارول استاد ساخت تریلر های گیج کنندس و به راحتی چیزی از فیلم رو لو نمیده
#12 amazing barbod 1395-09-19 18:39
اگه دقت کرده باشید تو تریلر تا لحظه ورود والچر اهنگ پخش میشد اما بعد از ورود والچر اهنگ دارک شد...شاید این نشون میده فیلم تا یه جایی فان هستش.و اگه دقت کرده باشین تو صحنه ی شهر بازی والچر هم حضور داره پس فلش بک نیست.و والچر...نوید بخش صحنات ترسناک و دلهره آور!والچر خیلی پیشرفتست و خیلی صلاح داره...چی میشه این فیلم!!!
#13 skyfall 1395-09-19 18:45
واقعا عالى بود من فقط اسپايدرمن رو تو تريلر ديدم
اون رفيق پيتر رو يه خرده توضيح بديد
اون دختره هم انگار پيتر عاشقش بود به معشوقه هاى پيتر نميخورد
و صد البته بخش فلش بك كه كلا عجيب شد
من فك كنم البته يه حدس طنزه پيتر با تونى به مشكل ميخوره و لباس رو پس ميده
اما نه چون اگه اينجورى باشه يه عنصر اسپايدر من(لباسش)از دست ميره اما كلا عالى بود به شدت مشتاق ديدنم
اين فيلم و ثور
#14 Ultimate Comic Fan 1395-09-19 18:48
آقا بیاین تکلیفو روشن کنیم اون دختری که توی مدرسه پیتر کنار لیز بود بتی یا گوئن؟ (بازیگرش فکر کنم انگوری رایس هست) تا اونجایی که من یادم میاد بتی با پیتر هم مدرسه ای نبود و ظاهرش هم بدجوری به گوئن میخوره پس آخر ایشون کیه؟
#15 spider parker 1395-09-19 18:53
و لباسش هم خیلی توپ شده بخصوص اون قسمتی که نماد عنکبوت لباس رو فشار داد ،لباس از جالت چسب رف به حالت ساده و انگار بدون دردسر میتونه لباسشو در بیاره
#16 mat mordak/DareDevil 1395-09-19 18:53
به نقل از skyfall:

اون رفيق پيتر رو يه خرده توضيح بديد
اون دختره هم انگار پيتر عاشقش بود به معشوقه هاى پيتر نميخورد

ما هنوز به نتیجه قطعی نرسیدیم رسیدیم خبرت میکنیم ;-)
اون دختره به احتمال زیاد یا لیز آلنه یا بتی برنت که از اولین معشوقه های پیتر بودن
+1 #17 mokhtar 1395-09-19 18:54
مرسی علیرضا
خیلی خوب تحلیل کردی
راستش من بیرون بودم تازه اومدم و تریلر رو دیدم
وگرنه زودتر تحلیلش میکردم
ولی حالا واسه اینکه دلتون نشکنه یک ایستراگ براتون میزارم!
تی شرتی که تن پیتر بود، همونیه که پپر پاتس تو ایرون من 3 تنش بود:


این روی لباسه:

خدا وکیلی کف کردید؟
#18 mokhtar 1395-09-19 18:54
به نقل از Ultimate Comic Fan:
آقا بیاین تکلیفو روشن کنیم اون دختری که توی مدرسه پیتر کنار لیز بود بتی یا گوئن؟ (بازیگرش فکر کنم انگوری رایس هست) تا اونجایی که من یادم میاد بتی با پیتر هم مدرسه ای نبود و ظاهرش هم بدجوری به گوئن میخوره پس آخر ایشون کیه؟

هنوز رسما اعلام نشده
ولی مدل موهاش و رنگ و چهره اش به گوئن میخوره تا بتی
#19 spider parker 1395-09-19 18:58
به نقل از Ultimate Comic Fan:
آقا بیاین تکلیفو روشن کنیم اون دختری که توی مدرسه پیتر کنار لیز بود بتی یا گوئن؟ (بازیگرش فکر کنم انگوری رایس هست) تا اونجایی که من یادم میاد بتی با پیتر هم مدرسه ای نبود و ظاهرش هم بدجوری به گوئن میخوره پس آخر ایشون کیه؟

من فکر نمیکنم گوـٔن بوده باشه بقول یکی از دوستان قدش خیلی کوتاه تر ازگوـٔن بود و فکر کنم مارول طبق کمیک ها داره پیش میره و الان پیتر از لیز خوشش میاد ولی عاشقش نیست تا اینکه مثلا آخر فیلم پیتر سر کلا نشسته و بعد مدیر یا معلم گوـٔن رو وارد گلاس میکنه و بعد از اینکه معرفیش میکنن مقدمه ای برای رابطه پیتر و گوـٔن د قسمت بعد فراهم میشه
#20 Ultimate Comic Fan 1395-09-19 19:02
به نقل از spider parker:
به نقل از Ultimate Comic Fan:
آقا بیاین تکلیفو روشن کنیم اون دختری که توی مدرسه پیتر کنار لیز بود بتی یا گوئن؟ (بازیگرش فکر کنم انگوری رایس هست) تا اونجایی که من یادم میاد بتی با پیتر هم مدرسه ای نبود و ظاهرش هم بدجوری به گوئن میخوره پس آخر ایشون کیه؟

من فکر نمیکنم گوـٔن بوده باشه بقول یکی از دوستان قدش خیلی کوتاه تر ازگوـٔن بود و فکر کنم مارول طبق کمیک ها داره پیش میره و الان پیتر از لیز خوشش میاد ولی عاشقش نیست تا اینکه مثلا آخر فیلم پیتر سر کلا نشسته و بعد مدیر یا معلم گوـٔن رو وارد گلاس میکنه و بعد از اینکه معرفیش میکنن مقدمه ای برای رابطه پیتر و گوـٔن د قسمت بعد فراهم میشه

زدی تو خال ;-)
#21 spider parker 1395-09-19 19:06
به نقل از mokhtar:
مرسی علیرضا
خیلی خوب تحلیل کردی
راستش من بیرون بودم تازه اومدم و تریلر رو دیدم
وگرنه زودتر تحلیلش میکردم
ولی حالا واسه اینکه دلتون نشکنه یک ایستراگ براتون میزارم!
تی شرتی که تن پیتر بود، همونیه که پپر پاتس تو ایرون من 3 تنش بود:
uplooder.net/.../...

خدا وکیلی کف کردید؟

چه دقتی!!!!!!!!! :o
راستی عمو بنظرت گوـٔن رو اصلا وارد داستان میکنن یا فقط مری جین رو میارن
+1 #22 mokhtar 1395-09-19 19:13
عکس پدر تونی استارک:عکس بروس بنر در کنار دانشمندان بزرگ:
+1 #23 mokhtar 1395-09-19 19:14
به نقل از spider parker:
به نقل از mokhtar:
مرسی علیرضا
خیلی خوب تحلیل کردی
راستش من بیرون بودم تازه اومدم و تریلر رو دیدم
وگرنه زودتر تحلیلش میکردم
ولی حالا واسه اینکه دلتون نشکنه یک ایستراگ براتون میزارم!
تی شرتی که تن پیتر بود، همونیه که پپر پاتس تو ایرون من 3 تنش بود:
uplooder.net/.../...

خدا وکیلی کف کردید؟

چه دقتی!!!!!!!!! :o
راستی عمو بنظرت گوـٔن رو اصلا وارد داستان میکنن یا فقط مری جین رو میارن

به نظرم نه ، نمیکنن
ولی خدا کنه این دختره زاندیا، مری جین نباشه
خیلی قزبیته!
+1 #24 mokhtar 1395-09-19 19:20
اون چیزی که ند لیدز داشت درست میکرد و با دیدن تام هالند از دستش افتاد رو یادتونه؟
اینو میگم:

اون lego set از جنگ ستارگان بوده!

کف کردید؟
#25 amazing_amir 1395-09-19 19:26
خدايي عجب مقاله اي :D
ي سري چيز هاي جديد از تريلر فهميدم
ب نظرتون گوئن تو اين فيلم هيچ نقشي نداره ؟
حتي يه نقش فرعي ( يه گروگان - يه دوست - يه ....)
+1 #26 mokhtar 1395-09-19 19:27
ادای احترام فوق العاده به مرد عنکبوتی 2:


یه الاغ بی شعوری تو یکی از این سایت های دوزاری گفته بود اینجاش رو از مرد عنکبوتی 2 تقلید کردن :o :o :o
این بیشعور نه تنها فرق ادای احترام با تقلید رو نمیدونه بلکه اونقدر الاغه که نمیدونه صحنه های مشابه تو سری فیلم های خود اون شخصیت که اصلا تقلید نمیشه.
حالا خوبه الحمداله شبیه به هیچ کدوم از سکانس های ماندگار فیلم تاریخی bvs نبود والا چه زری میخواست بزنه!
#27 mat mordak/DareDevil 1395-09-19 19:27
به نقل از mokhtar:
اون چیزی که ند لیدز داشت درست میکرد و با دیدن تام هالند از دستش افتاد رو یادتونه؟
اینو میگم:
uplooder.net/.../veCC0e.gif
اون lego set از جنگ ستارگان بوده!
uplooder.net/.../...
کف کردید؟

به نقل از mokhtar:
عکس پدر تونی استارک:
uplooder.net/.../124995.jpg


عکس بروس بنر در کنار دانشمندان بزرگ:
uplooder.net/.../124994.jpg

به نقل از mokhtar:
مرسی علیرضا
خیلی خوب تحلیل کردی
راستش من بیرون بودم تازه اومدم و تریلر رو دیدم
وگرنه زودتر تحلیلش میکردم
ولی حالا واسه اینکه دلتون نشکنه یک ایستراگ براتون میزارم!
تی شرتی که تن پیتر بود، همونیه که پپر پاتس تو ایرون من 3 تنش بود:
uplooder.net/.../...

این روی لباسه:
uplooder.net/.../125003.jpg
خدا وکیلی کف کردید؟

آنقدر کف کردم کفم تموم شد عالییییی عمو
#28 Ultimate Comic Fan 1395-09-19 19:29
به نقل از mokhtar:
اون چیزی که ند لیدز داشت درست میکرد و با دیدن تام هالند از دستش افتاد رو یادتونه؟
اینو میگم:
uplooder.net/.../veCC0e.gif
اون lego set از جنگ ستارگان بوده!
uplooder.net/.../...
کف کردید؟

عمو جسارت نباشه ولی من اول از همه پیداش کردم 8)
توی یکی از مقاله ها
#29 mokhtar 1395-09-19 19:31
به نقل از Ultimate Comic Fan:
به نقل از mokhtar:
اون چیزی که ند لیدز داشت درست میکرد و با دیدن تام هالند از دستش افتاد رو یادتونه؟
اینو میگم:
uplooder.net/.../veCC0e.gif
اون lego set از جنگ ستارگان بوده!
uplooder.net/.../...
کف کردید؟

عمو جسارت نباشه ولی من اول از همه پیداش کردم 8)
توی یکی از مقاله ها

ایول ;-)
#30 Ultimate Comic Fan 1395-09-19 19:33
عمو بنظر شما این فیلم میتونه با Spider Man 2 رقابت کنه؟
#31 superhero123 1395-09-19 19:36
مقاله خیلی خوبه ولی نیاز به ویرایش داره!

نمیخوام ایراد بگیرم ، فقط واسه اینکه حیفه که یکی از مقاله های این سایت اشتباه تایپی داشته باشه.

سپاس گذار از نویسنده عزیز

و همچنین آقای مختار عزیز که اینقدر دقت و توجه دارن! :-|
#32 superhero123 1395-09-19 19:37
به نقل از mokhtar:
عکس پدر تونی استارک:
uplooder.net/.../124995.jpg


عکس بروس بنر در کنار دانشمندان بزرگ:
uplooder.net/.../124994.jpg

استاد ، شما چشم بصیرت دارید! :-*
#33 Ultimate Comic Fan 1395-09-19 19:37
به نقل از CaptainParsa:
مقاله خیلی خوبه ولی نیاز به ویرایش داره!

نمیخوام ایراد بگیرم ، فقط واسه اینکه حیفه که یکی از مقاله های این سایت اشتباه تایپی داشته باشه.

سپاس گذار از نویسنده عزیز

و همچنین آقای مختار عزیز که اینقدر دقت و توجه دارن! :-|

گابلین ها رو نباید دست کم گرفت! ;-)
#34 mokhtar 1395-09-19 19:41
به نقل از Ultimate Comic Fan:
عمو بنظر شما این فیلم میتونه با Spider Man 2 رقابت کنه؟

نه. اون دیگه تکرار نمیشه. ولی من خیلی از تریلرش خوشم اومد. قطعا از سری امیزینگ اسپایدرمن مارک وب بهتر میشه
+1 #35 mokhtar 1395-09-19 19:47
ادای احترام به موهای دور گردن والچر در کمیک ها:


و خداییش خیلی با لباس و دیزاین والچر حال کردم
دقیقا جوری شده که میتونه با لباس و تجهیزاتی که تونی واسه پیتر ساخته رقابت کنه
#36 __mehrab__ 1395-09-19 19:48
یکیم واس زحمت من ارزش قائل بشه و اگه میتونه زیرنویسویه پست اختصاصی بکنتش
#37 mokhtar 1395-09-19 19:57
به نقل از __mehrab__:
یکیم واس زحمت من ارزش قائل بشه و اگه میتونه زیرنویسویه پست اختصاصی بکنتش

داداش الان چند دقیقه ای هست که پستش تو سایته
نظر هم دادیم
#38 civil war 2 1395-09-19 20:02
دوستان به عکس اولی از قسمت یازده توجه کنید این مکانی که والچر داخلش هست کجاست شبیه یک برج شیک و پیشرفته هست به طور یقین برج استارک که نیست ولی هرچی هست شکی در این نیست که حتما اومده یک چیزی رو بدزده. در مورد عکس بخش 18 من که از خدام هست تیم آپ باشه ولی شاید مربوط به جنگ داخلی باشه چون تونی همون زره داخل جنگ داخلی تنش هست و دلیلش هم این هست که تونی همیشه زره جدید میسازه
#39 Ultimate spider-man 1395-09-19 20:05
وای عالی بود
واقعا دستتون درد نکنه
#40 Victor strange 1395-09-19 20:45
توضیحات جالب و کاملی بود اما سعی میکنم کاملترش کنم . (با عرض معذرت خدمت اساتید سایت)

۱- در مورد دوست پیتر دوستان توضیحات کامل دادند که کی میتونه باشه .

۲- در مورد گزینه ی دهم برج ؛ این برج سنگی بنای یادبود جرج واشنگتن توی شهر واشنگتن هستش که معروفه به ابلیسک واشنگتن . در اون صحنه ای که پیتر در حال بالا رفتن ازش هست اونی که شما به عنوان پنجره نشون دادید در اصل نور افکن (پرژکتور) هستش (این برج پنجره نداره کلا) . تصویر دومی هم که نشون دادید مربوط به داخل برج نیست ، من احتمال میدم مربوط به همون برجی باشه که والچر ازش میاد پایین باشه (مورد ۱۱ تصویر اول) .اما تصویر سومی مربوط به داخل برج ابلیسک هست (به سنگ های روی دیوار دقت کنید) و واقعا نمیدونم چی باعث شکستن اون همه شیشه با هم میشه .

۳- شماره ی ۱۳ : در این مورد میتونم بگم شاید اینجا ها نه جنگل باشه نه پارک مرکزی بلکه مدرسه ی پیتر باشه . فقط کافیه یه بار دیگه اون صحنه ای که مدرسه ی پیتر را از نمای بیرون نشون میده را ببینید تا متوجه بشید چقدر فضای سبز اطراف مدرسه هست که به جنگل میخوره . خوب در اینجا میتونم در مورد دونالد گلاور (که در شماره ی ۱۳ متن گفته بودید احتمالا شوکر هست) توضیح بدم . به نظر من احتمال داره دونالد گلاور نقش یکی از معلم های پیتر باشه و این میتونه حضور مخترع را توی مدرسه پیتر را توجیه کنه ؛ اما از اونجایی که تیپ دونالد توی اون سکانس به معلم ها نمیخوره پس این احتمال یه جورایی خیلی ضعیفه .

۴- شماره ی ۱۶ : لباس ها منو به فکر انداخت تا اینکه توی عکس دومی که شما گذاشتی متوجه یه چیز جالب شدم زاندیا هم لباسی دستشه که هم رنگ بقیه هستش با یه آرم روی اون لباس . به نظر من این لباس یونیفورم مدرسه ی پیتر هستش و پیتر با مدرسه برای گردش به واشنگتن و بنای یادبود جرج واشنگتن رفتند (آرم روی لباس خیلی به نماد مدارس میخوره) . اون آقایی هم که مشخص شده توی عکس دوم (بازیگرش را نمیشناسم) اما احتمالا یکی از معلم های پیتر باشه .
 
۵- شماره ی ۱۷ : اولا بگم این صحنه ی توی نیویورک اتفاق افتاده با توجه به مجسمه ی آزادی که توی پس زمینه ی تصویر دوم مشخصه . دوما اسم کشتی staten island ferry هستش که یه کشتی مسافر بری قدیمیه که توی یه خط کاملا مجزا از منطقه ی منهتن نیویورک به استیتن آیلند (staten island) رفت و آمد داره . خوب به نظر من پیتر توی این کشتی بوده که کشتی مورد جمله قرار میگیره . اما دوباره سوال پیش میاد که اونی که به کشتی حمله کرده (که احتمالا والچر هستش که حمله کرده) به قصد حمله به پیتر و اسپایدرمن به کشتی حمله کرده که این مستلزم دونستن هویت مخفی اسپایدرمن هستش یا دلیل دیگه ای داشته که از شانس بدش پیتر اونجا بوده . اگه نظر منو بخواهید ، به نظرم گزینه ی دوم درسته اما باز هم این احتمال وجود داره که اون خبیثی که حمله کرده از هویت پیتر باخبر باشه و به قصد اون حمله کرده باشه . ( با توجه به اون صحنه ای توی تریلر که پیتر با لباس قدیمیش  و بدون ماسک وسط آتش هستش و بلافاصله والچر را توی همون لوکیشن نشون میده ، این احتمال به وجود میاد که والچر از هویت پیتر با خبر باشه و قصد حمله به پیتر را داشته . )

۶- یه احتمال دیگه هم وجود داره (علاوه بر احتمالات شما) که این صحنه مربوط به آخر فیلم یا صحنه ی بعد تیتراژ باشه .

در مورد معشوقه ی پیتر به دلیل اینکه اطلاعات کافی ندارم وارد موضوع نمیشم .
ممنون از اینکه توجه کردید و ببخشید که با این لحن خودمونی نوشتم .
#41 Nima 1395-09-19 21:48
1اونی ک کشیتو ازوصت نصف کرد والچر بود
#42 Nima 1395-09-19 21:49
فیلم بهم بگید چطوری عکس بفرستم تا بهتون نشون بدم چطوری والچر کشیتو نصف میکنه
#43 amirsa 1395-09-19 23:21
به نقل از mat mordak/DareDevil:
به نقل از amirsa:
با تشکر از استاد ترابی
لباس شوکر تن مخترع مخوف چیکار میکنه؟ :-*

اولا یانگ اسپایدر نوشته بودتش نه استاد ترابی
بعدم داداش معلمه دیگه داره کارایی لباسو به طرف نشون میده

اولا من کلی تشکر کردم دوما مگه لباسمشم کارایی داره؟؟؟؟؟
#44 Robin 1395-09-19 23:27
خوب من هم یکچیزی اضافه کنم.

تو مدرسه اون بنری که داره نصب میشه.
یکچیزی روش نوشته.
فکر کنم نوشته Homecoming که اشاره به اسم فیلم داره.
(Spider-Man: Homecoming)

اینجا:
upsara.com/.../...
#45 Robin 1395-09-19 23:39
اون فروشگاه که داره میسوزه
اسمش del-grocery که پیتر خرید های خانه رو اونجا انجام میده.

اینجا رو میگم:

upsara.com/.../ept5_2342.jpg

مرد عنکبوتی در حال خرید :P

upsara.com/.../d0mq_c6a.gif

این دومین یافته های من :oops:
#46 Robin 1395-09-19 23:49
نکته آخر:

اگه به قسمت آخر تریلر توجه کنید مجسمه آزادی مشخصه.

مردعنکبوتی هم مثل حضرت مسیج به صلیب کشیده شده.


اینجا:

upsara.com/.../...
#47 Dark3m 1395-09-20 00:51
به نقل از Robin:
نکته آخر:

اگه به قسمت آخر تریلر توجه کنید مجسمه آزادی مشخصه.

مردعنکبوتی هم مثل حضرت مسیج به صلیب کشیده شده.


اینجا:

upsara.com/.../...

بیخیال داداش صلیب چیه :| رائفی پورم دیگه اینجوری توهم توطئه نداره خدایی :\ این صحنه یه ادای احترام خیلی قشنگ به اسپایدرمن2عه اون مجسمه ازادیه تو تصویرم بنظرم بیشتر جنبه نشون دادن لوکیشنو داره تا اینکه اینجوری ازش نتیجه بگیریم
#48 Robin 1395-09-20 01:16
به نقل از Dark3m:
به نقل از Robin:
نکته آخر:

اگه به قسمت آخر تریلر توجه کنید مجسمه آزادی مشخصه.

مردعنکبوتی هم مثل حضرت مسیج به صلیب کشیده شده.


اینجا:

upsara.com/.../...

بیخیال داداش صلیب چیه :| رائفی پورم دیگه اینجوری توهم توطئه نداره خدایی :\ این صحنه یه ادای احترام خیلی قشنگ به اسپایدرمن2عه اون مجسمه ازادیه تو تصویرم بنظرم بیشتر جنبه نشون دادن لوکیشنو داره تا اینکه اینجوری ازش نتیجه بگیریم

داداش توهم یعنی چی؟!
یعنی نمیبینی؟؟!!
یا صلیب ندیدی؟؟؟!!
www.upsara.com/.../cnrl_3.jpg
---------------------------
یک نکته من اصن رائفی پور رو نمیشناسم. :-x
اون اسپایدر من 2 رو دیدم میدونم چی میگی.
-------------------------
آهان یعنی یک مجسمه آزادی + صلیب + نجات مردم
جنبه نمایش لوکیشنو داره؟؟!!

حالا اون دوتا یافته های منو ول کردی گیر دادی به این موضوع :P

شما هم پیدا کن اگر میتوانی.خخخخخ
#49 Robin 1395-09-20 09:04
این قسمت دزدی بانک هم از رو کمیک ها برداشته شده

فقط یکی از دزدها ماسک بتمن داره
لباس پیتر هم فرق داره. :-)

اینجا:
upsara.com/.../...
+1 #50 comic-born 1395-09-20 10:36
با کمال احترام ولی به نظرم نویسنده این مقاله چند جا رو اشتباه کرده.
این اقا همون لوگان مارشال گرینه که گفته میشد نقش خبیث فیلم رو داره. مخترع مخوف نیست!

مخترع مخوف اصلا تو تریلر نبود

این دو تا صحنه هم به نظرم یک جا اتفاق میفته. فلش بک نیست!

ولی چرا پیتر برگشته به لباس اولیه؟
چون به نظرم چون به حرف تونی گوش نداده تونی لباسش رو ازش میگیره و پیتر هم مجبور میشه با لباس خودش باهاش بجنگه
#51 Robin 1395-09-20 10:43
به نقل از comic-born:
با کمال احترام ولی به نظرم نویسنده این مقاله چند جا رو اشتباه کرده.
این اقا همون لوگان مارشال گرینه که گفته میشد نقش خبیث فیلم رو داره. مخترع مخوف نیست!
www.uplooder.net/.../1.jpg
مخترع مخوف اصلا تو تریلر نبود

این دو تا صحنه هم به نظرم یک جا اتفاق میفته. فلش بک نیست!
www.uplooder.net/.../2.jpg
www.uplooder.net/.../3.jpg


ولی چرا پیتر برگشته به لباس اولیه؟
چون به نظرم چون به حرف تونی گوش نداده تونی لباسش رو ازش میگیره و پیتر هم مجبور میشه با لباس خودش باهاش بجنگه

تاره اون وب شوتر های بزرگ لباس قدیمیش هم نداره.
#52 Nightwatcher 1395-09-20 13:44
بسیار عالی! تحلیل خیلی خوبی بود. مو به مو نکات تریلر رو ذکر کردید.
ممنون
#53 star lord 1395-09-20 15:14
خیلی عالی بود. هم از یانگ اسپایدر و هم عمو مختار خیلی تشکر میکنم بابت عکس و ربط دادنش به تریلر :-*
#54 Cap-Spider Potter 1395-09-20 15:44
ممنون ... مقاله زیبایی بود...
دمت گرم... اشارات جالبی کرده بودی...
این فیلم مطمئنن بی نظیر میشه و احتمالا برترین فیلم ساخته شده از روی مرد عنکبوتی رو رقم میزنه...
#55 Willow 1395-09-20 20:56
من بالاخره هر 2 تریلرو دیدم

نکته اینجاست که پیتر میخواد خودشو ثابت کنه به تونی که باعث مشکلاتی میشه ( صحبت ند لیز و پیتر که پیتر یه بچست )
و حرفای تونی که میگه آماده نیستی

صحنات اشکن فیلم فوق العاده بودن مخصوصا سقوط لیز آلن از ساختمونه که پیتر میگیرتش

صحبت تونی با پیتر هم خوب بود
معلومه پیتر اعصابش بهم ریخته با کارای والچر

" غول پرنده رو فراموش کن " ( همچین چیزی )

بودن چند تا ویلن هم باعث خوب شدن فیلم میشه

هر چی هست والچر کاری میکنه که پیتر نابود میشه ( از نظر احساسی ) فیلم فوق العاده ای میشه

و میتونه بین فیلمای ابرقهرمانی 2017
رتبه 2 ,3 و بگیره
#56 mahdi.023 1395-09-20 23:05
یک سوال
از اونجا که امکان حضور گوئن در قسمت اول بعیده امکان اینکه
اون دختری که انگوری رایس نقششو بازی میکنه سالی اوریل باشه هست؟اصلا سالی اوریل تو کمیکای اسپایدرمنم هست؟
اینو میگمhttp://upsara.com/images/wl8g_index.jpg
البته اینکه گوئن هم باشه اصلا بعید نیست چون خیلی بهش میخوره
#57 Omid.J 1395-09-21 19:31
راستی دقت کردین لباس اسپایدرمن چه قدر با نسخه Civil War فرق داره؟

uplooder.net/.../...

uplooder.net/.../...

مثلا لنزها، رنگ لباس، قوس داشتن تارهای روی لباس، دو تایی بودن تارهای روی ماسک، هیکل اسپایدرمن تو لباس و ...
و به نظر من در کل لباس تو Civil War بهتر بود.
ولی دلیل تغییرات اینه که تو Civil War لباس کاملا CGI بود، ولی تو این فیلم، لباس واقعیه. دلیلشم اینه که تو یه فیلم کامل اسپایدرمن استفاده از لباس کامپیوتری اصلا منطقی نیست، و درست کردن یه لباس به ظرافت لباس سیویل وار هم به این راحتی‌ها نیست، حتی اگه دقت کرده باشین Cosplayerها نسخه‌های خیلی با کیفیت و مشابه فیلم از لباس‌های قبلی اسپایدرمن ساخته بودن، اما درمورد لباس سیویل وار لباس همشون خیلی ساده و ارزان به نظر می‌اومد.
#58 Hero 1395-09-24 20:20
تنها چیزی که اعصاب منو خورد می کنه حضور بیش از حد آیرون من تو فیلمه بابا فیلم اختصاصی مرد عنکبوتیه این چه کاریه اینا کردن باید حضور آیرون من حداکثر 10دقیقه بیش ترشون نمیشد اینطور که بوش میاد قراره تو نصف فیلم باشه :sad:

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید