بررسی تئوری: Avengers 4 Annihilation

آیا عنوان انتقام جویان ۴، نابودی کامل (Annihilation) نام داره؟!

آیا عنوان انتقام جویان ۴، نابودی کامل (Annihilation) نام داره؟!

مقدمه: در همین چند هفتهٔ اخیر برادران روسو در جواب پستی از هواداران در توییتر گفتند که هواداران می بایست از عنوان انتقام جویان ۴ بترسند!! اما سوال اصلی اینه که چه چیزی از تایتان دیوانه و جنگ بی نهایت می تونه ترسناک تر باشه؟ سایت CBR تئوری بسیار خوبی رو مطرح کرده که تقریبا با عقل جور درمیاد و حتی ممکنه درست از آب در بیاد! در ضمن استفن مک فیلی(از نویسندگان فیلم) گفته ملت هیچ ایده ای از عنوان Avengers 4 ندارند! این یعنی هر تئوری که تا ۲۱ مارس مطرح شده قطعا غلطه:

عنوان فیلم انتقام جویان 4 

 

سایت CBR هم با توجه به اخبار و مدارک اخیر این تئوری رو ارائه داده. در این مقاله به شرح این تئوری از زبان اسپایدی می پردازیم؛ چرا Annihilation؟!

قبل از خوندن پیش زمینه نکته ای راجع به Secret Invasion بگم و اون اینه که این ایده برای Avengers 4 واقعا تکراریه یعنی ما یکبار نفوذ خبیث ها رو در فیلم کاپیتان آمریکا: سرباز زمستانی دیدیم و دیدن دوبارهٔ اتفاقی مشابه، واقعا دور از ذهن به نظر می رسه!

خب می رسیم به اصل مطلب، ابتدا باید پیش زمینه ای از داستان Annihilation داشته باشیم، در مقاله 15 رویداد برتر مارول (TOP 15 MARVEL EVENTS) این گونه می خوانیم:

کمیک انایلشن

نابودی کامل (Annihilation) یکی از رویدادهای بسیار مهیج ماروله که سال 2006 منتشر شد و کاملا حال و هوای کیهانی داره. راستش رو بخواهید در قرن بیست و یکم داستان های کیهانی مارول از رمق افتاده بودند ولی با این رویداد دوباره بعد از مدتی خیلی مطرح شدند . البته همانطور که در این مقاله  گفته شده بود، از چند سال قبل نویسنده ای به نام «کیث گیفن» با نوشتن کمیک های جذاب برای شخصیت «درکس» و همچنین "ثانوس" تحولی در این نوع داستان های مارول ایجاد کرده بود ولی آقای گیفن با رویداد Annihilation بود که به سیم آخر زد! خلاصه داستانش اینه: «انایلوس» اهل سیاره Arthos و حاکم دنیای "منطقه انرژی منفی" (Negative Zone) است. او شیفته اینه که به طور مستمر عمر خودش رو زیاد کنه و هر چیزی را که حس کنه موجودیتش رو به خطر میندازه نابودش میکنه. انایلوس متوجه شد دنیای منطقه انرژی مثبت (Positive Zone) داره بخش منطقه منفی را تصاحب میکنه. بنابراین لشگری به نام Annihilation Wave راه انداخت . بعدش معلوم شد این موج ، انرژی خودش رو از «گالاکتوس» (که دستگیر شده بود) دریافت میکنه. بنابراین «نووا» (Nova)، «سیلور سرفر»، درکس، رونان، سوپر اسکرال و Phyla-Vell (که به «کوازار» جدید مارول تبدیل شده بود) مجبور شدند با هم متحد بشوند تا آنایلوس رو متوقف کنند. در این داستان نووا واقعا خوش درحشید و قهرمانی شد که انتظار داشتیم بشه.

 همونطور که گفته شد «آنایلوس» خبیث اصلی این رویداد مارول بوده! (برای دریافت این سری کمیک به اینجا  بروید) رویدادی که گروه مدرن محافظان کهکشان(گروهی که جیمز گان ازش اقتباس کرده) درش نقش بزرگی داشتند!

دلیل اصلی این که ما هنوز «آنایلوس» رو در پرده سینما ندیدیم، مشکل رایت این شخصیته که بارها جیمز گان بهش اشاره کرده! پارسال قبل از اکران فیلم محافظان کهکشان ۲ جیمز گان گفته بود که می خواسته از این شخصیت استفاده کنه و متاسفانه مارول رایت این شخصیت رو نداشته که بتونه ازش استفاده کنه!

شاید بگید با این تفاسیر امکان اقتباس از این داستان نباشه؛ اما اگه یادتون باشه، مارول و فاکس در فیلم محافظان کهکشان ۲، سر «ایگو» و «نگاسونیک تینیج وارهد» به توافق رسیده بودند (خبرش اینجاست) پس الان هم این امکان وجود داره که در پشت پرده سر «آنایلوس» هم به توافق رسیده باشند! حالا مهم نیست که مثل اسکارلت ویچ و کوئیک سیلور اشتراکی باشه یا مثل ایگو کلا به مارول برگشته باشه.

همونطور که قبلا خبر داشتیم، فیلم مردمورچه ای و واسپ قراره به دنیاهای دیگه و مولتی ورس بپردازه؛ همچنین در مصاحبه های اخیر، «بندیکت کامبربچ»(بازیگر دکتر استرنج) خیلی روی مولتی ورس مانور داده و این فرضیه رو بیش از پیش قوت میده و می تونه به Negative Zone اشاره داشته باشه! این نکته رو هم از یاد نبریم که بندیکت کامبربچ از معدود کسایی هستش که فیلم نامه این فیلم ها رو خونده پس وقتی انقدر روی مولتی ورس مانور میده پس یعنی یه خبرایی هست.

از بحث توافق که بگذریم به داستان رویداد Annihilation می رسیم. یکی از اولین کار هایی که «آنایلوس» انجام داد از بین بردن سیاره زاندار و نواکورپ بود و با این کار باعث شد «ریچارد رایدر» تنها «نوا»ـی جهان بشه که این اتفاق شباهت غیرقابل انکاری با ابتدای فیلم جنگ بی نهایت خواهد داشت!

«ریچارد رایدر» برای مقابله با «آنایلوس» ابتدا گروهی متشکل از «رونان»، «سوپر اسکرال»(که مرده پنداشته می شد)، پیتر کوئیل(استارلرد) و گامورا تشکیل داد!(برای اطلاعات بیشتر از سوپر اسکرال و رونان به این مقاله مراجعه کنید.) از طرفی ثانوس با «آنایلوس» متحد شده بود! نقطه عطف داستان که به این تئوری منجر شده جایی بودش که «آنایلوس» هدف حمله خودش را برای ثانوس آشکار کرد؛ دنیای منطقه انرژی مثبت (Positive Zone) درحال تصاحب بخش منطقه منفی(Negative Zone) بوده و آنایلوس می خواسته چیزی که بهش متعلق بوده رو پس بگیره و هدفش از این کار برگردوندن تعادل به جهانه!!! بله هدفی که ثانوس در فیلم حنگ بی نهایت داره! این می تونه آغازی بر اتحاد برخی از انتقام جویان با ثانوس باشه(چیزی که چندباری این اتفاق افتاده!) چرا که هدف اصلی «آنایلوس»، انقراض نابودی هستی بود

آنایلوس

حال نگاهی به اوریجین و انگیزه های ثانوس از زبان کوین فایگی میندازیم که شباهت های انگیزه این دو شخصیت را نشون میده: او از سیارهٔ تایتان آمده که دیگر قابل سکونت نیست! او به دلیل چیزهایی که فکر می ‌کرد می‌تواند از آن پیشگیری کند و برای انجام آن کار اجازه نداشت، دیگر در این سیاره سکونت ندارد! از بین رفتن و انقراض سیاره اش چیزی بود که بیشتر از همه چیز از آن می ترسید و این اتفاق افتاد. او قسم خورده که دیگر این اتفاق تکرار نشود. او جهان را در حال سقوط می بیند. او فکر می کند افزایش جمعیت در جهان از کنترل خارج شده و بر این عقیده است که این اتفاقات باعث تباهی و نابودی جهان خواهد شد!

حتی ظاهر ثانوس در این سری کمیک به ظاهر اون در فیلم جنگ بی نهایت شباهت زیادی داره!!!!

ثانوس در کمیک Annihilation مخالف نسل کشیه و وقتی «مون دراگون» بهش میفهمونه که هدف «آنایلوس» از بین بردن جهانه اون رو دیوانه خطاب می کنه(این ثانوس با ثانوسی که در کمیک دستکش بی نهایت زد نصف جمعیت جهان رو از بین برد زمین تا آسمون فرق می کنه):

کمیک نابودی کامل 

کمیک ثانوس thanos 

بعد از این اتفاق ثانوس تصمیم گرفت با آزاد کردن گالاکتوس(سیلورسرفر و گالاکتوس توسط نیروهای «آنایلوس» زندانی شدند و گالاکتوس قرار بود به عنوان باتری و بمبی برای از بین بردن منطقه مثبت استفاده بشه) جلوی «آنایلوس» رو بگیره اما یهو «درکس» سر میرسه، «مون دراگون» هر چقدر سعی می کنه جلوشو بگیره نمی تونه و در آخر «درکس» میزنه ثانوس رو می کشه:

درکس - ثانوس

ثانوس بالاخره به آرزوش میرسه و به بانوی مرگ می پیونده! «مون دراگون» کلی بد و بیراه حواله «درکس» می کنه و میگه نتها امیدشون ثانوس بوده اما «درکس» توجهی نمی کنه! «درکس» سپس میره سراغ سیلور سرفر که آزادش کنه و با انرژی دادن بهش دوباره احیاش می کنه:

سیلور سرفر

سیلورسرفر هم گالاکتوس رو آزاد می کنه و در انتها «درکس» کار ناتموم ثانوس رو تموم می کنه:

گالاکتوس

شاید بگید انتقام جویان که هیچ ربطی به این داستان نداشتن؟ جواب این سوال هم با توجه به فیلم کاپیتان آمریکا جنگ داخلی که فقط اصل قصه ازش اقتباس شده بود، میشه جواب داد! نکته جالبی که این فرضیه رو بیش از پیش تقویت می کنه چاپ و انتشار دوباره این سری کمیک )در ماه مارسی که گذشت( بود! و شاید این کار مارول یه ماه قبل از اکران فیلم داره میگه (اگه Avengers 4، Annihilation باشه پس) بعضی ها میرن این کمیک رو بخرن وگرنه چه دلیل دیگه ای می تونه برای این کار وجود داشته باشه؟!

بین دو فیلم جنگ بی نهایت و Avengers 4 قراره فیلم کاپیتان مارول اکران بشه! کوین فایگی گفته این فیلم قراره از روی داستان "جنگ كری/اسكرال" (Kree/Skrull War) اقتباس بشه! این چه معنی می تونه داشته باشه؟ بله، معرفی دوتا از اصلی ترین نژادها که در Annihilation نقش کلیدی رو برعهده داشتند! حضور دوباره «رونان» در این فیلم! وجود اسکرال ها و شاید یه شبهِ سوپراسکرال!

اگر سری به تئوری های مختلف بزنیم، می بینیم ترسناک ترین عنوانی که می تونه Avengers 4 رو یدک بکشه همین Annihilation هست و با نگاه به گذشته برادران روسو در فیلم جنگ داخلی میشه گفت احتمال اتفاق افتادن این فرضیه وجود داره!

جمع بندی: فاز بعدی مارول قراره کیهانی باشه و ما قراره با برخی از قهرمانان محبوبمون خداحافظی کنیم، ستون قوی و استواری که می تونه فاز ۴ مارول رو محکم نگه داره چهارشگفت انگیزه نه افراد ایکس! چون در کل، میوتانت ها و جهش یافته ها توسط مردم رانده میشن و معمولا مخفی هستند مگر این که خلافش ثابت بشه! اما این فرضیه چندین مشکل داره اول: اگر قرار باشه فاز چهارم کیهانی باشه پس داستانی به وسعت Annihilation، قبلا مورد استفاده قرار گرفته و چیزی به بزرگی اون (لااقل من) ندیدم! دوم: در این داستان انتقام جویان هیچ جایی درش نداشتند و با توجه به عکس های سر فیلمبرداری میشه گفت کاملا به Annihilation نامربوط هستند! از طرفی با دیدن این خبر  این سوال به وجود میاد که چرا موج سوار نقره ای باید در جنگ بی نهایت حضور داشته باشه!؟ چطور میشه موج سوار نقره ای رو نشون داد؟ آیا هنوز با گالاکتوس در ارتباطه!؟ بهترین فرضیه ای که به گذشته این شخصیت ضربه نمی زنه Annihilation هستش! البته دیروز پریروز «جو روسو» حرفای بو داری زد؛ وقتی مجری ازش راجع به شایعات موج سوار نقره ای پرسید این جوری جواب داد:من فکر نکنم ما ]حقوق[ اون رو داشته باشیم، اما اگه آرزوی طرفداران به حقیقت بپیونده یعنی توافق دیزنی و فاکس به اتمام برسه بسیاری از شخصیت ها به دنیای ]سینمایی[ مارول میان، پس بعضی از اون فن-تئوری های دیوانه وار درست از آب درمیاد! همچنین در این مصاحبه به این اشاره کرد که فاز ۳ پایان کتاب اول ماروله و آغاز یه شروع جدیده!

از این قسمت که بگذریم یه نگاهی هم به پیج بازیگر موج سوار نقره ای بندازیم:

موج سوار نقره ای

و پُست جالب توییترش:

پست توئیتر

که اشاره به دیزنی و مارول داره! جالبه بدونید بعد از سوتی سایت متاکریتیک پیج این آقا(«کرت کلندنین») به سرعت خالی شد!!!! از پاک شدن توییت های سیلورسرفر گرفته تا عوض شدن هدر پیجش! در حال حاضر هم اسم ایشون رو از سایت متاکریتیک برداشتند! همه این ها تنها یک معنی داره و اون حضور قطعی موج سوار نقره ای در جنگ بی نهایته!

سیلور سورفور جنگ بینهایت 

البته نظر من اینه که کارهای اداری دیزنی و فاکس تنها برای دارایی های اون، نظیر Sky، شبکه های تلویزیونی و استودیوهاست؛ حدس می زنم تا الان رایت شخصیت های مارول بهش برگشته و مارول این رو یه سورپرایز بزرگ برای طرفداران نگه داشته، (چون قبلا هم گفتم الان هم تکرار می کنم) اون خبرهایی که از دو سه سال پیش درمورد کراس اور و توافقات فاکس به گوش میرسید الکی نبودند، حتما این بین اتفاقاتی افتاده که عنوان Avengers 4 تغییر کرده! (قبلا راجع به این مبحث اینجا کامل توضیح دادم).

پ.ن- اینم هدیه من به شما:

تایم لاین مارول

ویدیوی مرتب شدهٔ سیر زمانی MCU

لینک دانلود آپارات

نظر شما چیه؟ آیا این فرضیه رو قبول دارید؟ شما عنوان انتقام جویان ۴ رو چی انتخاب می کنید؟ نظراتتون رو با ما درمیان بگذارید!

 

نویسنده: احمد فقیه

P.Constantine

All rights reserved © Spidey.ir 2018

   (هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

مطالب مرتبط:

مقالات مشابه:

10 فن تئوری برتر کاربران سایت SPIDEY.IR درباره نحوه ورود شخصیت های فیلم های فاکس به MCU

15 داستان و کراس اور برتری که میخواهیم پس از توافق دیزنی و فاکس در دنیای سینمایی مارول (MCU) ببینیم

20 فن تئوری برتر درباره فیلم "اونجرز: جنگ بینهایت" که ممکنه درست باشند!

10 فن تئوری برتر درباره انتقام جویان که ممکنه درست باشند!

15 خطوط داستانی مهم که از دنیای سینمایی مارول (MCU) حذف شدند

15 فن تئوری برتر درباره MCU که ممکنه درست باشند!

15 فن تئوری برتر درباره DCEU که ممکنه درست باشند!

10 صحنه جالبی كه از فیلم های مارول حذف شدند

15 صحنه پایانی که از فیلم های ابرقهرمانی حذف شدند!

15 شخصیت بزرگ مارول که از فیلم ها حذف شدند !

15 خبر و شایعه ای که درباره فاز 4 دنیای سینمایی مارول میدانیم! 

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 hassan91 1397-02-01 14:26
بلی اینکه هر دو عنوان فیلمای اونجرز جنگ بی نهایت ۱ و ۲ بود و یه دفعه تصمیم میگیرن که عنوان دومش رو تغییر بدن مشکو بود. چه داستان خفنیه این نابودی.
هر چی هست برگشت حق رایت بسیاری از شخصیتها کار رو حسابی حساس کرده.
امیدوارم که فاز بعدی منتظر شروع یه سه گانه از چهار شگفت انگیز باشیم.
تنها شش روز مونده به اکران اونجرز! باورم نمیشه.
این خبر و تئوری فوق العاده بود واقعا
#2 git-man 1397-02-01 14:27
آقا یکی این کلیپ جدید از جنگ‌ بی‌نهایت رو پوشش بده.
مخصوصاً ترجمه‌ش. ببینیم جریان چیه :lol:
www.youtube.com/.../

خیلی هایپم کرد. 8)
#3 amirjjyy 1397-02-01 15:25
از اینا که بگذریم ب نظر من قضیه هالک مشکوکه تعوری جدا شدن بنر از هالک تا باهوش شدن هالک و اینکه چرا هالک انقدر دیر به بنر تبدیل شد همینطور که میدونید مارول نمیتونه فیلم اختصاصیه هالک بسازه پس ب نظر من اینا یه خواب هایی برای بنر دیدن اگ یادتون باشه از خیلی وقت پیش روسو ها میخواستن هالک قرمز تو جنگ داخلی رونمایی کنن
#4 amirjjyy 1397-02-01 15:32
راجب رویاهای اونجرز ۲ هم بنظرم همشون به واقعیت تبدیل میشن ازگاردی ها نابود میشن همونطور که هایمدال به تور گفت تونی هم تو اون سیاره وقتی شکست خورده تانوس رهاش میکنه تا زجر بکشه (اخرین بخش فیلم تو واکانداست) و تانوس برای اخرین سنگ میاد واکاندا و کاپیتان و همه اعضای اونجرزو میکشه و تونی وقتی میرسه به واکاندا که کار از کار گذشته رویای کاپیتانم به درخواست خودش تو اونجرز ۴ به حیقیت تبدیل میشه و استرنج اونو به زمان خودش میبره تا به قرار رستورانش برسه
#5 abed71abed 1397-02-01 16:39
تو سیر زمانی فیلم بلک پنتر آخر کلیپ میچسبه دیگه؟ بعدشم اینفینیتی؟
#6 beyonder 1397-02-01 16:42
این تیوری انایلوس یکم جای کار داره ، چن مارول حالا حالا ها باید براش مقدمه چینی کنه ...
مثلا توی فیلم کاپیتان مارول و یا انت من .
دنیای مارول دیگه قرار نیست توی زمین جریان پیدا کنه فقط ...
و احتمالا جیمز گان در قسمت سوم کارای زیادی بکنه...
#7 Marc Spector 1397-02-01 18:33
من یکم مشکل دارم با این قضیه،ما نه منطقه منفی میشناسیم،نه آنایلوس میشناسیم،از طرفی 6 سال شخصیت پردازی داستان سرایی برای ثانوس به عنوان یک خبیث درجه یک نمیتونه تو یک سال تغییر کنه و ثانوس بشه شخصیت خاکستری و حتی قهرمان،نمیدونم کارای مارول که کمیک هارو تجدید چاپ کرده به چه دلیل میتونه باشه،ولی نمیشه تو 4یا 5 تا فیلم این قضیه رو جمعش کرد مثلا گالاکتوس کیه؟همونطور که بالا گفتم منطقه منفی و حاکمش،هرالدای گالاکتوس...
اگرم بنا به اقتباس اسکلت داستان باشه ،پس باید قضیه کاملا فرق کنه.به طور مثال از بیاندر یا دیگر شخصیت ها استفاده کنن.
#8 P.Constantine 1397-02-01 18:50
به نقل از git-man:
آقا یکی این کلیپ جدید از جنگ‌ بی‌نهایت رو پوشش بده.
مخصوصاً ترجمه‌ش. ببینیم جریان چیه :lol:
www.youtube.com/.../

خیلی هایپم کرد. 8)

چیز خاصی نمی گن فقط بروس خیلی ترسیده و میگه حمله نیویورک زیر سر ثانوس بوده و الان دوتا از ۶ سنگ بی نهایت رو داره... اکثرشو قبلا می دونستیم!
#9 P.Constantine 1397-02-01 18:52
به نقل از amirjjyy:
راجب رویاهای اونجرز ۲ هم بنظرم همشون به واقعیت تبدیل میشن ازگاردی ها نابود میشن همونطور که هایمدال به تور گفت تونی هم تو اون سیاره وقتی شکست خورده تانوس رهاش میکنه تا زجر بکشه (اخرین بخش فیلم تو واکانداست) و تانوس برای اخرین سنگ میاد واکاندا و کاپیتان و همه اعضای اونجرزو میکشه و تونی وقتی میرسه به واکاندا که کار از کار گذشته رویای کاپیتانم به درخواست خودش تو اونجرز ۴ به حیقیت تبدیل میشه و استرنج اونو به زمان خودش میبره تا به قرار رستورانش برسه

استیو عمرا همچین آدمی بشه الکی که بهش کاپیتان آمریکا نمی گن! مگه الکیه همه رو ول کنه بره عشق و حال! بعد با این کار به هر چی خاطره از سریال مامور کارتر داشتیم گند می زنه!
#10 P.Constantine 1397-02-01 18:53
به نقل از abed71abed:
تو سیر زمانی فیلم بلک پنتر آخر کلیپ میچسبه دیگه؟ بعدشم اینفینیتی؟

نه! دقیقا بعد از جنگ داخلی و قبل از Homecoming!
جنگ بی نهایت ۲-۳ سال بعد رخ میده!
#11 P.Constantine 1397-02-01 18:58
به نقل از Marc Spector:
من یکم مشکل دارم با این قضیه،ما نه منطقه منفی میشناسیم،نه آنایلوس میشناسیم،از طرفی 6 سال شخصیت پردازی داستان سرایی برای ثانوس به عنوان یک خبیث درجه یک نمیتونه تو یک سال تغییر کنه و ثانوس بشه شخصیت خاکستری و حتی قهرمان،نمیدونم کارای مارول که کمیک هارو تجدید چاپ کرده به چه دلیل میتونه باشه،ولی نمیشه تو 4یا 5 تا فیلم این قضیه رو جمعش کرد مثلا گالاکتوس کیه؟همونطور که بالا گفتم منطقه منفی و حاکمش،هرالدای گالاکتوس...
اگرم بنا به اقتباس اسکلت داستان باشه ،پس باید قضیه کاملا فرق کنه.به طور مثال از بیاندر یا دیگر شخصیت ها استفاده کنن.

تو متن گفتم که...
منطقه منفی در فیلم انت من و واسپ!
ثانوس قرار نیست قهرمان بشه فقط آنایلوس مانع رسیدن به هدفشه، و به همین علت احتمال داره بر علیهش قیام کنه قرار نیست قهرمان بشه!
گالاکتوس هم نیازی نیست خیلی بهش بپردازن(همون مک گافین فیلم سازی) بعدا در فیلم ۴شگفت انگیز کامل می گن کی بوده و از کجا اومده و چرا انقدر قویه!
#12 P.Constantine 1397-02-01 19:02
Captain Steve Lover خیلی دوست دارم نظر شما رو هم بدونم! چون قبلا در تئوری که گفتی به این داستان اشاره کرده بودی!
#13 Donny.Black97 1397-02-01 20:17
من چند وقت پيش از يه منبع كم وبيش معتبر يه عكس لو رفته ديدم با عنوان Avengers disassembled يه طورى بود كه انگار مخفى از رو يه صفحه مثل سينما گرفته شده بود
#14 The Living Tribunal 1397-02-01 21:49
یه نفر از دوستان داخل بخش نظرات یکی از صفحه ها یه عکس فرستاده بود که عنوان فیلم این بود:
Avengers: Disassemble
فکر کنم اسمش این باشه چون بالاخره انتقام جویان یه پایانی چیزی باید داشته باشه.
البته جنگ های مخفی هم میتونه جالب باشه، حال و هوای کیهانی هم داره.
البته همون طور که تقریبا همه یادشون میاد، یه مقاله آقای ترابی نوشته بودند به اسم:
15 رویداد برتر مارول(spidey.ir/.../...)
من احتمال میدم که از یکی از اونا داستانش اقتباس بشه، البته یه کمیک بود اسم
Thanos Infinty Finale
که البته آدام وارلاک نقش مهمی داخلش بر عهده داشت و خوب تقریبا ربطی هم به انتقامجویان نداشت ولی داستان خوبی بود و فکر کنم حتما باید یه روز یه فیلم از روش بسازن.
#15 beyonder 1397-02-01 23:06
به نقل از Donny.Black97:
من چند وقت پيش از يه منبع كم وبيش معتبر يه عكس لو رفته ديدم با عنوان Avengers disassembled يه طورى بود كه انگار مخفى از رو يه صفحه مثل سينما گرفته شده بود

اونکه به احتمالا زیاد دروغ بوده و فیک ...
#16 beyonder 1397-02-01 23:12
به نقل از P.Constantine:
Captain Steve Lover خیلی دوست دارم نظر شما رو هم بدونم! چون قبلا در تئوری که گفتی به این داستان اشاره کرده بودی!

ببخشید اقای فقیه ، اگر تیوری که شما ترجمه کردید و دربارش بحث کردین درست باشه ، مارول باید برای قسمت بعدی مقدمه چینی کافی داشته باشه ، یکی از برادران روسو گفتند که نیازی یه صحنه های پس از تیتراژ نبوده و گفتند که فیلم کامل بوده و همه چیز رو گفته ...
این تیوری شما خیلی بیشتر از اطلاعات قسمت بعدی ، حتی ممکنه قسمت 1 رو هم تقریبا توضیح بده ...
چون اگر تیوری شما درست باشه جنگ واکاندا جزو سکانس های نهایی نیست و اتفاقات بیشتری قراره بیفته در فیلم .
یه سوال دیگه ...
رویداد انایلوس چرا باید ترسناک باشه ?
#17 P.Constantine 1397-02-01 23:44
به نقل از beyonder:
به نقل از P.Constantine:
Captain Steve Loverخیلی دوست دارم نظر شما رو هم بدونم! چون قبلا در تئوری که گفتی به این داستان اشاره کرده بودی!

ببخشید اقای فقیه ، اگر تیوری که شما ترجمه کردید و دربارش بحث کردین درست باشه ، مارول باید برای قسمت بعدی مقدمه چینی کافی داشته باشه ، یکی از برادران روسو گفتند که نیازی یه صحنه های پس از تیتراژ نبوده و گفتند که فیلم کامل بوده و همه چیز رو گفته ...
این تیوری شما خیلی بیشتر از اطلاعات قسمت بعدی ، حتی ممکنه قسمت 1 رو هم تقریبا توضیح بده ...
چون اگر تیوری شما درست باشه جنگ واکاندا جزو سکانس های نهایی نیست و اتفاقات بیشتری قراره بیفته در فیلم .

اون تئوری House of M مال زمانی بود که اولین تریلر منتشر شده بود و من اطلاعات زیادی نداشتم اگر الان دوباره بخوام بنویسمش کلی تغییرش میدم!
به نقل از beyonder:
یه سوال دیگه ... رویداد انایلوس چرا باید ترسناک باشه ?

چون فضاش خیلی دارک، کیهانی و ترسناک بود و آنایلوس هم خیلی تهدید آمیز بود!
اگر انگلیسیتون خوبه دانلودش کنید:
spidey.ir/.../...
خیلی کمیک قشنگیه!
#18 mehrdad_hnr 1397-02-02 10:54
اگه داستان بعد منفی درست باشه من یه تئوری دارم
اونایی که داستان دستکش بی نهایت خوندند میدوند که ثانوس با یه بشکن فقط نیمی از موجودات زنده دنیا رو نابود کرد یعنی چی یعنی حتی یه ساختمون هم نابود نشد فقط نیمی از موجودات زنده به طور ناگهانی همگی محو شدند حالا منظور من از این حرف ها چیه ؟
مهم ترین سوال ما در مورد دنیای سینمایی مارول اینه که سنگ روح کجاست؟
من الان بهتون میگم
این سنگ دست آنایلوسه!!!
اون قسط داره از طریق سنگ روح به وجود تمامی موجودات زنده نفوظ کنه و از طریق اون ها بعد مثبت و نابود وبعد منفی جانشین کنه ثانوس از این ماجرا خبر داره میخواد هرطوری هست جلوی آنایلوس بگیره به همین خاطر تصمیم میگیره هر چقدر موجود زنده که تا الان تحت تاثیر قدرت آنایلوس قرار دارند و نابود کنه به همین خاطر قسط داره با استفاده از مابقی سنگ های بینهایت به جنگ با آنایلوس بره و نگ روح و ازش بگیره و بشکن بزنه!! :lol:
خب اینطوری حساب میکنیم که ثانوس توی قسمت اول پنج سنگ بی نهایت و به دست میاره و میخواد همه انتقام جویان و بکشه اما نوا و کاپتان مارول جلوشا میگیرند و به انتقام جویان کمک میکنند که از ثانوس فرار کند نوا احتمالا ریچارد رایدره و کل ماجرا رو برای انتقام جویان تعریف میکنه و حالا اونا باید تصمیم بگیرند که آیا به ثانوس کمک کننده که با کشتن نیمی از موجودات زنده مابقی دنیا رو نجات بده و خودش حاکم مطلق دنیا ها باشه یا بر خلافش عمل کنند و هرجوری هست جلوی ثانوس و بگیرند
#19 beyonder 1397-02-02 13:30
به نقل از mehrdad_hnr:
اگه داستان بعد منفی درست باشه من یه تئوری دارم
اونایی که داستان دستکش بی نهایت خوندند میدوند که ثانوس با یه بشکن فقط نیمی از موجودات زنده دنیا رو نابود کرد یعنی چی یعنی حتی یه ساختمون هم نابود نشد فقط نیمی از موجودات زنده به طور ناگهانی همگی محو شدند حالا منظور من از این حرف ها چیه ؟
مهم ترین سوال ما در مورد دنیای سینمایی مارول اینه که سنگ روح کجاست؟
من الان بهتون میگم
این سنگ دست آنایلوسه!!!
اون قسط داره از طریق سنگ روح به وجود تمامی موجودات زنده نفوظ کنه و از طریق اون ها بعد مثبت و نابود وبعد منفی جانشین کنه ثانوس از این ماجرا خبر داره میخواد هرطوری هست جلوی آنایلوس بگیره به همین خاطر تصمیم میگیره هر چقدر موجود زنده که تا الان تحت تاثیر قدرت آنایلوس قرار دارند و نابود کنه به همین خاطر قسط داره با استفاده از مابقی سنگ های بینهایت به جنگ با آنایلوس بره و نگ روح و ازش بگیره و بشکن بزنه!! :lol:
خب اینطوری حساب میکنیم که ثانوس توی قسمت اول پنج سنگ بی نهایت و به دست میاره و میخواد همه انتقام جویان و بکشه اما نوا و کاپتان مارول جلوشا میگیرند و به انتقام جویان کمک میکنند که از ثانوس فرار کند نوا احتمالا ریچارد رایدره و کل ماجرا رو برای انتقام جویان تعریف میکنه و حالا اونا باید تصمیم بگیرند که آیا به ثانوس کمک کننده که با کشتن نیمی از موجودات زنده مابقی دنیا رو نجات بده و خودش حاکم مطلق دنیا ها باشه یا بر خلافش عمل کنند و هرجوری هست جلوی ثانوس و بگیرند

الان اینطور تانوس ادم خوبست و اونجرز و بقیه ادم بده ... :lol:

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید