کمیک کان 2018

۱۰ عنوان احتمالی انتقام جویان ۴ پس از تماشای جنگ بی نهایت

عنوان انتقام جویان 4

اینم از عناوین احتمالی انتقام جویان ۴ پس از دیدن جنگ بی نهایت!

مقدمه: تقریبا از دو سال پیش بود که عنوان انتقام جویان ۴ در حاله ای از ابهام قرار داشت. حال پس از اکران فیلم جنگ بی نهایت هنوز هم عنوان این فیلم مشخص نشده؛ برادران روسو گفته بودند که عنوان چهارم بخش بزرگی از جنگ بی نهایت را افشا می کند اما حالا که فیلم اکران شده چرا نام این فیلم مشخص نشده؟پس از گذشت دو هفته از اکران فیلم، کوین فایگی(رئیس دنیای سینمایی مارول) در مصاحبه ای خاطر نشان کرده که از این کار پشیمانه و ممکنه عنوان چهارم بسیاری رو ناامید کنه!!! از طرفی میدانیم این عنوان قرار است ترسناک باشد اما چه چیزی ترسناک تر از جنگ بی نهایت و ثانوس؟ در این مقاله به عناوین احتمالی این فیلم می پردازیم:

 

۱۰- انتقام جویان جدید (New Avengers)

انتقام جویان جدید (New Avengers)

یکی از بعید ترین عنوان هایی که ممکنه روی این فیلم قرار بگیره انتقام جویان جدیده! از اونجایی که در فیلم بعدی قراره شاهد کاپیتان مارول و «کسی لانگ» جوان باشیم ممکنه این اسم نام عنوان بعدی رو یدک بکشه و حتی با بازگشت قهرمانان پودر شده امکان دیدن ترکیبی جدید از انتقام جویان باشیم که شامل مردعنکبوتی، دکتر استرنج، کاپیتان مارول، پلنگ سیاه، مردمورچه ای، واسپ و والکری باشیم!

 

۹- انتقام جویان: انحلال (dDisassemble)

 انتقام جویان: انحلال (dDisassemble)

بعد از کاری که ثانوس با جمعیت جهان کرد،Disassembled  یکی از عناوینی هستش که می تونه به وقایع جنگ بی نهایت مربوط باشه و اون رو توصیف کنه! اما در دنیای کمیک، این سری مقدمه ای بر داستان فوق العاده House Of M (خاندان ام که ما اینجا با بهترین کیفیت ترجمه اش کردیم) بود در این داستان وقایع فجیع و عجیبی رخ داد و در اون نیمی از انتقام جویان در سانحه ای منفجر شدند!( Jack of Hearts که از اعضای انتقام جویان بود به شکل زامبی درامده بود و دم مجمع انتقام جویان منفجر شد!)اسکات لنگ بخاطر دور بودن از دخترش افسرده شده بود و توسط Jack of Hearts مرد، تونی استارک دوباره به مشروب خوردن روی آورده بود،

 تونی استارک مشروب

ویژن هم قاطی کرده بود از خودش بمب های آلتران پرتاب کرد

 

شی-هالک مثل هالک شده بود و دیگر کنترلی روی خودش نداشت از کوره در رفت و ویژن رو از وسط نصف کرد و سپس به کاپیتان آمریکا حمله ور شد،

 

در این بین ناگهان سفینه «کری» از راه رسید و حمله لشکریان کری شروع شد، هاکای خودش رو مثل بمب به سفینه کری ها کوبید و جان فشانی کرد

 

و در آخر مشخص شد تمام این هرج و مرج ها تقصیر اسکارلت ویچ بوده که منجر به داستان خاندان ام شد!!!!!!!

(با توجه به وقایع داستان کمیک بعید به نظر میرسه ارتباطی با فیلم داشته باشه!)

 

8-  انتقام جویان دور هم جمع میشوند/Avengers Assemble

8- Avengers Assemble

پس از نابود شدن نیمی از اعضای انتقام جویان و جدایی آنها پس از جنگ داخلی این نام میتونه یکی از عنوان های خوب برای این فیلم باشه چون جمع شدن دوباره گروه و کنار گذاشتن اختلاف تونی و استیو قطعی به نظر میرسه! اما مشکلی که وجود داره اینه که در برخی از کشور های خارجی نام قسمت اول فیلم انتقام جویان Assemble بوده و این می تونه کمی مشکل ساز باشه!

 

۷- انتقام جویان: نابودی کامل (Annihilation)

نابودی کامل

همونطور که قبلا به صورت کامل در  این مقاله توضیح داده شد، یکی از عناوین غیر منتظره و منحصر به فرد می تونه Annihilation باشه. با این که رایت شخصیت «آنایلوس» دست مارول نیست اما امکان داره مثل اسکارلت ویچ و کوئیک سیلور توافقاتی انجام شده باشه که بشه از این شخصیت استفاده کرد و یا ممکنه مثل «ایگو» و «نگاسونیک تینیج وارهد» بده بستون هایی در پشت پرده اتفاق افتاده باشه!

این واقعه می تونه به ثانوس نشون بده با این که به هدفش رسیده اما تهدیدی دیگر وجود داره که نیمه باقی مونده جهان رو مورد خطر قرار میده و او مجبور میشه دست به کار بشه ولی در این بین می تونه اتفاقات جالبی رقم بخوره که به مرگ ثانوس ختم بشه...

 

۶- پایان انتقام جویان (The End)

 پایان انتقام جویان (The End)

این عنوان می تونه یکی از عناوین خوب برای این فیلم باشه چون هم ترسناکه هم سفر های زمانی داره و از همه مهم تر به ثانوس مربوطه!

Marvel: EndGame نام کمیکیه که برای اولین بار در اون «قلب عالم» معرفی شد! در این کمیک «آخناتون» که از فراعنه مصر باستان بود «قلب عالم» را بدست اورده بود، پس از این که انتقام جویان و برخی دیگر از ابرقهرمانان رو پیش خودش جمع کرد و پیشنهاد داد که محافظان سلطنتی او بشوند اما آنها قبول نکردند و از عالم هستی حذف شدند! سپس ثانوس اعضای کلاسیک «مدافعان» رو پیش خودش آورد تا جلوی «آخناتون» رو بگیرند! طی پیچ و خم های فراوان ثانوس به داخل «قلب عالم» شیرجه زد و به قدرت های One above all دست پیدا کرد:

کمیک ثانوس

بعد از این کار او به خود جهان تبدیل شد و به هر کاری می تونست دست بزنه! قدرت «قلب عالم» حتی از دستکش بی نهایت هم قوی تر بود! در همین حین دکتر «دوم» می خواست با سفر به گذشته جلوی آخناتون رو قبل از این که به قدرت برسه بگیره:

کمیک thanos

ولی بازی با زمان هم نمی تونست جلوی به قدرت رسیدن آخناتون رو بگیره! این جا بود که یهو ثانوس سر رسید و جلوی آخناتون رو گرفت و شکستش داد. قدرت های جدید ثانوس به او مشکل عالم رو نشون داد و اون هم چیزی جز زندگی های پس از مرگ نبود. در همین حین دادگاه زندگی رای بر این داد که ثانوس نباید صاحب همچین سلاح قدرتمندی باشه سپس دادگاه زندگی و تمام قهرمانان دنیا به ثانوس حمله ور شدند:

ثانوس هم زد همه شون رو نابود کرد و به تنها بازمانده و واقعیت عالم تبدیل شد! سپس آدام وارلاک که خارج از عالم بود به کمک بانوی مرگ، ثانوس رو متقاعد کرد که عالم رو به حالت قبل برگردونه و ثانوس هم با یک شرط این کار رو کرد: هر کسی در عالم بمیرد دیگر زنده نشود!(چون تعادل بهم ریخته بود) و درآخر به بانوی مرگ پیوست!

 

۵- Avengers: Infinity Crusade

Avengers: Infinity Crusade

همونطور که برادران روسو گفته بودند، جنگ بی نهایت از کمیک دستکش بی نهایت اقتباس شده؛ داستانی که در آخر منجبر به داستان infinity Crusade (جنگ مذهبی بی نهایت!!!) شد. در این داستان (به نویسندگی جیم استارلین) که آدام وارلاک متوجه این شده بود که با جدا کردن سمت شیطانی خودش «ماگوس»، قسمتی دیگر از خودش هم جدا شده و تبدیل به «الهه» یا «گادس» شده! در این داستان «گادس» تونست هر قهرمانی که عقیده یا مذهب قوی ای داره رو شست و شو بده و به قلمرو خودش یعنی «بهشت امگا» (Paradise Omega) ببره و آنها را به ارتش خودش اضافه کنه!!! (چون به ۳۰ مکعب کیهانی دست پیدا کرده بوده!) در طرف دیگر قهرمانانی بودند که دین خاص یا عقیده معینی نداشتند مثل تونی استارک، رید ریچاردز، ثانوس، پروفسور ایکس و تعدادی دیگر؛ به همین خاطر «گادس» روی آنها تاثیری نداشت! در آخر ثانوس به کمک مفیستو، آدام وارلاک و پروفسور ایکس موفق به شکست «گادس» شد!

این داستان قطعا به شکل کمیکی اش اقتباس نخواهد شد اما با توجه به این که دنبالهٔ دستکش بی نهایت بوده می تونه گزینه خوبی برای اقتباس باشه! مثلا به جای «گادس» می تونن از «عایشه» استفاده کنند.

 

۴- Avengers: Thanos Imperative

- Avengers: Thanos Imperative

یکی از بزرگترین، شوکه کننده ترین و خفن ترین داستان های کیهانی دنیای کمیک Thanos Imperative هستش که در اون دنیایی رو می بینیم(Cancervese) که بانوی مرگ در اون شکست خورده و کسی در اونجا نمیمره، همین باعث شده زندگی در اونجا مثل سرطان باشه! محافظان کهکشان و ثانوس به اونجا میرن تا روی دنیای اصلی تاثیری نذاره، در این بین درگیری بزرگی بین ثانوس و «لرد مارول» («مارولِ» دنیای cancerverse) رخ میده. با این که این داستان هیچ ارتباطی به چیزی که داره در MCU رخ میده نداشته باشه اما مثلا میشه با بردن ثانوس به دنیای cancerverse او رو مشغول کرد تا دنیاهای دیگر رو هم مثل دنیای اصلی نجات بده...

 

۳- انتقام جویان: دستکش بی نهایت (infinity Gauntlet)

 انتقام جویان: دستکش بی نهایت (infinity Gauntlet)

درسته که کوین فایگی این عنوان رو تایید نمی کنند اما منطقی ترین اسمی که میشه روی فیلم بعدی گذاشت همین infinity Gauntletـه! با توجه به این که دستکش بی نهایت ثانوس به نوعی از بین رفت و خراب شد اما ما دستکش دیگری رو در «نیدولیر» دیدیم و ممکنه قهرمانان داستان به اونجا بروند و دستکش رو بردارند و با سفر های زمانی زودتر به سنگ های بی نهایت دست یابند اما «نبولا» دستکش رو دست بگیره و باعث بشه همون اتفاقاتی که در یک سوم پایانی کمیک دستکش بی نهایت افتاد تکرار شود!

 

۲- Avengers: End Game

Avengers: End Game

بعد از این که دکتر استرنج سنگ زمان رو تقدیم ثانوس کرد به قهرمانان دیگر گفت به آخر خط رسیدیم(Endgame)! بسیاری از شایعات بر این باور اند که عنوان انتقام جویان ۴ Endgame هستش و این با صحبتی که کوین فایگی کرده جور درمیاد و قطعا یکی از ناامید کننده ترین عناوینی هستش که می تونه روی این فیلم قرار بگیره!

 

۱- انتقام جویان: برای همیشه (Forever)

انتقام جویان: برای همیشه (Forever)

خب به بهترین عنوانی که می تونه فیلم رو یدک بکشه رسیدیم! در مقاله ۱۰ کمیک برتر انتقام جویان اینگونه می خوانیم:

«كرت بیوزیك»، «راجر استرن» به همراه طراحانی به نام «كارلوس پاچكو» و «جیسوس مرینو» در اين كميك داستاني كلاسیك درباره سفرهای زمانی خلق كردند كه در آن گروه منحصر به فردی از اونجرز متشكل از اعضایی از زمان حال ، گذشته و آینده حضور داشت. ماموریت این گروه مقابله با شخصیت خبیثی به نام Immortus و گروه Time Keepers بود (گروه نیرومندی كه سالهاست برای اونجرز دردسر درست میكند). هر كدام از اعضا گروه از مقطع خاصی در زندگي خود انتخاب میشود تا به موفقیت ماموریت كمك كند. مثلا استيو راجرز در اوج قدرت فیزیكی ولی در مقطعی كه از نظر روحیه در سطح پایینی است انتخاب ميشود و یا نسخه های مختلف «هنك پیم» (مرد مورچه ای) از گذشته و حال و یا زمانی كه لباس Yellojacket    را بر تن دارد برگزيده ميشوند. همین موارد باعث شد تا داستانی خارق العاده نوشته شود كه در آن اعضای جالبی حضور داشتند و به زمان های مختلفی سفر میكردند.

با توجه به صحنه های لو رفته از سر فیلمبرداری می توان مطمئن بود که این اتفاق خواهد افتاد و قهرمانان به گروه های مختلفی تقسیم می شوند تا سنگ های بی نهایت رو زودتر از چیزی که بشه فکرش رو کرد پیدا کنند و در دستکش بی نهایتی که در «نیدولیر» دیدیم قرار دهند!

نظر شما چیه؟ شما عنوان فیلم رو چه انتخاب می کنید؟

 

نویسنده: احمد فقیه

P.Constantine

All rights reserved © Spidey.ir 2018

   (هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

مقالات مشابه:

10 كمیك برتر انتقام جویان (AVENGERS) + لينك دانلود

بررسی تئوری: AVENGERS 4 ANNIHILATION

10 سوالی که فیلم انتقام جویان جنگ بی نهایت پاسخ داد!

 نقد و بررسی فیلم "انتقام جویان: جنگ بینهایت" (AVENGERS: THE INFINITY WAR)

15 سئوالی که پس از دیدن فیلم جنگ بینهایت در ذهن ما ایجاد شد!

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 m.k.t 1397-02-25 14:58
ایده های جالبی هستن ولی فکر نکنم به غیر از End Game هیچ کدومشون به واقعیت نزدیک باشن چون برادران روسو تو یه مصاحبه درباره ی اسم اونجرز ۴ گفتن دوست نداشتن فیلمی بسازن که بیننده از قبل بفهمه داستان از اول تا اخر چیه به همین خاطر داستانی ساختن که مال خودشونه و ارجینال هست و داستان به هیچ کمیک دیگه ای شبیه نیست :-|
#2 seyedalisheykhi 1397-02-25 15:07
مقاله بسیار خوبی بود.به نظر من هم عنوان شماره 2 و مخصوصا 1 بهترین گزینه ها هستند.
#3 mehrdad_hnr 1397-02-25 15:30
خودم به شخصه یه اسم خفن واسه فیلم میخوام انحلال میتونه فوق العاده باشه راستی بچه ها یه تئوری به شدت تکان دهنده و دیوانه وار جدیدا مطرح شده مبنی بر این که در تمام مدت فیلم بروس بنر همون لوکی بوده خوب در اینکه لوکی اسطوره دوز و کلکه هیچ شکی نداریم به نحوی که با استفاده از جادو بتونه خودشا شبیه به هالک بکنه احتمالا کسی و که ثانوس کشت یه هولوگرام از روی لوکی بوده درست مثل ثور دنیای تاریک یکم دور از ذهنه ولی خوب خیلی از سوال هارو جواب میده
اگه ثانوس قدرتش از هالک بیشتره چجوری مردعنکبوتی و استارلرد به راحتی بهش ضربه میزدند؟؟؟
چجوری کاپتان آمریکا تونست با قدرتش رقابت کنه؟؟
از یه طرف دیگه چرا هایمدال بجای تور که واسش عزیز تره هالک و فرستاد به زمین؟؟
اصلا از کی تاحالا بروس بنر اینقدر در مورد ثانوس میدونسته ؟؟
مگه در قالب هالک بروس چیزی یادش میمونه ؟؟
احتمالا هایمدال هم این ماجرا رو میدونسته به همین خاطر لوکی و در قالب بروس بنر به زمین میفرسته تا به قهرمان خبر بده
#4 spidey force 1397-02-25 15:51
به نقل از mehrdad_hnr:
خودم به شخصه یه اسم خفن واسه فیلم میخوام انحلال میتونه فوق العاده باشه راستی بچه ها یه تئوری به شدت تکان دهنده و دیوانه وار جدیدا مطرح شده مبنی بر این که در تمام مدت فیلم بروس بنر همون لوکی بوده خوب در اینکه لوکی اسطوره دوز و کلکه هیچ شکی نداریم به نحوی که با استفاده از جادو بتونه خودشا شبیه به هالک بکنه احتمالا کسی و که ثانوس کشت یه هولوگرام از روی لوکی بوده درست مثل ثور دنیای تاریک یکم دور از ذهنه ولی خوب خیلی از سوال هارو جواب میده
اگه ثانوس قدرتش از هالک بیشتره چجوری مردعنکبوتی و استارلرد به راحتی بهش ضربه میزدند؟؟؟
چجوری کاپتان آمریکا تونست با قدرتش رقابت کنه؟؟
از یه طرف دیگه چرا هایمدال بجای تور که واسش عزیز تره هالک و فرستاد به زمین؟؟
اصلا از کی تاحالا بروس بنر اینقدر در مورد ثانوس میدونسته ؟؟
مگه در قالب هالک بروس چیزی یادش میمونه ؟؟
احتمالا هایمدال هم این ماجرا رو میدونسته به همین خاطر لوکی و در قالب بروس بنر به زمین میفرسته تا به قهرمان خبر بده

نه دوست عزیز تعوری شما غلطه.چون چند جا میبینیم که بروس میخواد هالک بشه و در یکجا تا حدی هالک میشه و میگه:نه!؛پس خود لوکی نیست.اما میتونه اونی که ثانوس کشت یه هولوگرام از لوکی باشه.
#5 spidey force 1397-02-25 15:53
  • مقاله رو هنوز نخوندم ولی داشتم به ایتم ها نگاه میکردم که چشم خورد به عنوانی که برای اونجرز ۴حدس زده بودم:infinity gauntlet!
#6 spidey force 1397-02-25 15:56
  • اقای فقیه بابت زحتماتتون تشکر میکنم از همون روزی که عضو شدید بشدت فعالید!افرین به این پشت کار و تلاش و برنامه ریزی(اگه بخواین به منم بگین چطوری برنامه ریزی میکنین که این همه کار انجام میدین!)
#7 Nima.gharibloo 1397-02-25 15:59
دستتون درد نکنه مقاله ی خوبی بود
به نظر من عناوین 7و6و2و1 به خصوص عنوان 6 احتمال درست بودنشون بیشتره
#8 Captain Steve Lover 1397-02-25 16:05
خب کمتر از یکسال تا روز وداع نهایی با قهرمانان مونده...
کریستوفر مارکوس گفته قسمت چهارم عظیم تر و حماسی تر نسبت به سومی خواهد بود حتی!!!
بنظر من ممکن ترین عناوین
Disassembled -Thanos Impretive هستن

اما مطمنم Reassemble خواهد بود چرا؟؟؟؟
حدود یکساله پیش یه منبع نا معلوم اطلاعاتی از جنگ بینهایت لو داد...بازگشت رد اسکال و همکاریش با ثانوس و نابودی نصف دنیا و...همش درست از آب در اومد
حالا خط داستانی انتقام جویان ۴ رو لو داده!
www.express.co.uk/.../amp

هشدار اسپویل :
اسپويل شديد


تونی استارک تصمیم میگیره دست کش بینهایت خودشو بسازه و دوباره انتقام جویان رو متحد میکنه!!!
از اسکلت لنگ برای استفاده از دنیای کوانتوم و سفر های زمانی کمک میگیره(واسه همین مرد مورچه ای و واسپ قراره سفر های زمانی داشته باشه!!)
میره به زمان های مختلف و سنگ های بینهایت رو جمع میکنه
ثانوس از نقشه اون با خبر میشه
میره که جلوشو بگیره

فیلم کاملا روی رابطه ی کاپیتان امریکا و مرد اهنی تمرکز میکنه
و به شدت دارک و احساسی خواهد بود

بخاطر این تو صحنات پشت صحنه برخی از ثور لباس و یا سلاح قدیمی رو داشت چون به وسیله سفر های زمانی میونلیر رو پس میگیره؛

کاپیتان مارول و ثور با ثانوس مبارزه میکنن؛استیو راجرز میمیره!!(نههههه ه :cry: )
فقط دو نفر از اوريجينال اونجرز زنده ميمونن

قرار بود اسم فيلم Infinity Guntlent باشه ولي چون زويي سالدانا اشتباهي لو داد؛عوض شد

پس بنظرم Reassemble بهترين عنوانه
#9 Marc Spector 1397-02-25 16:09
به نقل از spidey force:
به نقل از mehrdad_hnr:
خودم به شخصه یه اسم خفن واسه فیلم میخوام انحلال میتونه فوق العاده باشه راستی بچه ها یه تئوری به شدت تکان دهنده و دیوانه وار جدیدا مطرح شده مبنی بر این که در تمام مدت فیلم بروس بنر همون لوکی بوده خوب در اینکه لوکی اسطوره دوز و کلکه هیچ شکی نداریم به نحوی که با استفاده از جادو بتونه خودشا شبیه به هالک بکنه احتمالا کسی و که ثانوس کشت یه هولوگرام از روی لوکی بوده درست مثل ثور دنیای تاریک یکم دور از ذهنه ولی خوب خیلی از سوال هارو جواب میده
اگه ثانوس قدرتش از هالک بیشتره چجوری مردعنکبوتی و استارلرد به راحتی بهش ضربه میزدند؟؟؟
چجوری کاپتان آمریکا تونست با قدرتش رقابت کنه؟؟
از یه طرف دیگه چرا هایمدال بجای تور که واسش عزیز تره هالک و فرستاد به زمین؟؟
اصلا از کی تاحالا بروس بنر اینقدر در مورد ثانوس میدونسته ؟؟
مگه در قالب هالک بروس چیزی یادش میمونه ؟؟
احتمالا هایمدال هم این ماجرا رو میدونسته به همین خاطر لوکی و در قالب بروس بنر به زمین میفرسته تا به قهرمان خبر بده

نه دوست عزیز تعوری شما غلطه.چون چند جا میبینیم که بروس میخواد هالک بشه و در یکجا تا حدی هالک میشه و میگه:نه!؛پس خود لوکی نیست.اما میتونه اونی که ثانوس کشت یه هولوگرام از لوکی باشه.

هولو گرام نمیتونست باشه چون (تا قبل از رگنوراک اینطوری نبود مخصوصاً تو دنیای تاریک)بدلی که لوکی از خودش میسازه لمس ناپذیره ،به خاطر همینم بود که ثور هرجا میخواست بفهمه لوکی خودشه یا نه یه چیزی سمتش پرتاب میکرد،اونی که مرد قطعا لوکیه شک نکنید.
خسته نباشید اقای فقیه
میگم اگر انتقام جویان برای همیشه باشه،تو عکسا یه جاهایی دیدیم که استیو راجرز لباس انتقام جویان 2012 رو پوشیده در صورتی که تو انفینیتی وار پودر نشد که بخوان برن نسخه گذشتشو عضو گروه کنن(مگر اینکه غرور تونی این اجازرو بهش نده که با خود استیو صحبت کنه)
#10 09120 1397-02-25 16:26
با the end بیشتر موافقم چون کاگردانان این فیلم گفتن که خیلی وقته عنوان انتقام جویان 4 رو انتخاب کردن اما ان قدر نا امید کنندس که نمی خوان امید رو از مردم بگیرن
#11 Marc Spector 1397-02-25 16:51
راستش الان که فک میکنم خیلی احتمالش زیاده که عنوان end game انتخاب بشه چون یادمه تونی استارک تو فیلم age of ultron بعد اینکه الترون خلق شد و ثور از دستش عصبانی بود یه سخنرانی کوتاهی کرد و عبارتش دقیقاً این بود:
we are the avengers. we can bust arms dealers all the livelong day,but that up there, that's
that's the endgame.
#12 best of the best 1397-02-25 17:58
به نقل از Marc Spector:
راستش الان که فک میکنم خیلی احتمالش زیاده که عنوان end game انتخاب بشه چون یادمه تونی استارک تو فیلم age of ultron بعد اینکه الترون خلق شد و ثور از دستش عصبانی بود یه سخنرانی کوتاهی کرد و عبارتش دقیقاً این بود:
we are the avengers. we can bust arms dealers all the livelong day,but that up there, that's
that's the endgame.

اشتباه میکنی!
روسوها یه سرنخ داده اند. ازشون پرسیده شده ایا عنوان اونجرز 4 به نوعی در دیالوگ های حنگ بینهایت هست؟ اونا هم گفتن نه
پس endgame نیست چون یادمه استرنج از این عبارت تو دیالوگاش به کار برد
#13 best of the best 1397-02-25 18:08
به نقل از 09120:
با the end بیشتر موافقم چون کاگردانان این فیلم گفتن که خیلی وقته عنوان انتقام جویان 4 رو انتخاب کردن اما ان قدر نا امید کنندس که نمی خوان امید رو از مردم بگیرن

اشتباه گرفتی!
گفتن نا امید میکنه یعنی اونی که انتظارش رو دارید نیست
ربطی به امید و این چیزا نداره!
#14 alihdz 1397-02-25 18:36
دستکش بینهایت یکی از حدسام بودش به نظرم بهترین عنوان همینه endgame و forever هم با عقل جور در میان
آقا یادتونه یه فرضیه بودش که حروف اول مکان سنگ های بینهایت اسم ثانوس میشد؟؟
خب بعد اینفینیتی وار دیدیم که فرضیه اش غلط بود
اما به نظرم مارول میخاست از این استفاده کنه خودتون ببینید:
s9.picofile.com/.../...
نظرتون چیه؟؟
من که کف کردم
#15 m.k.t 1397-02-25 18:51
شاید اسمش Avengers Infinity War .part 2 باشه چون مارول اول گفته بود اسم اونجرز ۳ Avengers Infiniy War .part1 و اونجرز ۴ Avengers Infinty War .part 2 ولی بعد تغییر نظر داد چون به مردم نشون می داد اونجرز ۳ یک فیلم نصفه و ادامش تو اونجرز بعدی هست و چون بیشتر فیلم های دو فینالی شکست خوردن و فیلم خوبی نشدن مارول ترسید و گفت اونجرز ۳ و اونجرز ۴ دو فیلم جدا هستن و اسمشون رو تغییر داد به Avengers Infinty War و Avengers بی نام و مارول گفته بود عنوان اونجرز ۴ بخش بزرگی از اونجرز ۳ رو اسپویل می کنه پس اگر عنوانش Avengers Infinity War .part 2 باشه نشون میده که اونجرز ۳ نصفست و ادامش تو فیلم بعدی هست تازه روسو ها گفته بودن عنوان اونجرز ۴ رو همون اول مشخص شده ولی می ترسن باعث نا امیدی مردم بشه
حالا اگه اسمش Avengers Infinity War .part 2 چیزی بیشتر از این شما رو نا امید می کنه
#16 m.k.t 1397-02-25 18:59
به نقل از alihdz:

آقا یادتونه یه فرضیه بودش که حروف اول مکان سنگ های بینهایت اسم ثانوس میشد؟؟
خب بعد اینفینیتی وار دیدیم که فرضیه اش غلط بود
اما به نظرم مارول میخاست از این استفاده کنه خودتون ببینید:
s9.picofile.com/.../...
نظرتون چیه؟؟
من که کف کردم

کجاش غلط بود وقتی تانوس گامورا قربانی کرد سنگ روح توی دستش اومد و دست به انگلیسی میشه Hand
Tesseract
Hand
Aeter
Necklace
Orb
Scepter
میشه
THANOS
#17 Amir_marvel 1397-02-25 19:48
به نظرم هر چی که هست یک end توش هست
#18 Amir_marvel 1397-02-25 20:05
دوستان اگه کسی میدونه جوابمو بده چرا استرنج به جای اینکه خودش از سنگ استفاده کنه دادش به تانوس
#19 mtm 1397-02-25 20:28
به نقل از Amir_marvel:
دوستان اگه کسی میدونه جوابمو بده چرا استرنج به جای اینکه خودش از سنگ استفاده کنه دادش به تانوس

خودش که تو فیلم گفت که
"این تنها راه بود"
یعنی از میان اون چند میلیون اینده احتمالی که دید فقط اونی منجر به پیروزی بر ثانوس میشده که توش سنگ بینهایت رو به ثانوس بده تا در ازای اون جون تونی نجات پیدا کنه (این یعنی کلید پیروزی بر ثانوس در دستان تونی استارکه)
#20 علیرضا سیلور سورفر 1397-02-25 20:32
سلام.
بنظرم هیچ کدوم نیستن. ماروله دیگه هر لحظه یه نقشه مخوفانه به ذهنش میرسه. خود کوین فتیگی دست لوکی رو از پشت بسته.
یه سوال: (اسپویل داره) اونجا که کاپیتان با وزیر راس حرف زد، گفت زمین الان بهترین مدافعشو از دست داد. من نفهمیدم منظورش از بهترین مدافع کیه؟ میشه کسی جواب بده لطفا.
#21 saeidkhaphan 1397-02-25 20:44
به نقل از علیرضا سیلور سورفر:
سلام.
بنظرم هیچ کدوم نیستن. ماروله دیگه هر لحظه یه نقشه مخوفانه به ذهنش میرسه. خود کوین فتیگی دست لوکی رو از پشت بسته.
یه سوال: (اسپویل داره) اونجا که کاپیتان با وزیر راس حرف زد، گفت زمین الان بهترین مدافعشو از دست داد. من نفهمیدم منظورش از بهترین مدافع کیه؟ میشه کسی جواب بده لطفا.

منظورش ایرون من بود
#22 Amir_marvel 1397-02-26 01:59
دوستان مگه سنگ های ابدیت قویترین عالم نیستند؟ پس چرا یکی مثل واندا میتونه نابودش کنه
#23 Mdh 1397-02-26 04:23
به نقل از Amir_marvel:
دوستان مگه سنگ های ابدیت قویترین عالم نیستند؟ پس چرا یکی مثل واندا میتونه نابودش کنه

برخلاف کمیک که واندا دختر مگنیتو بود، تو فیلم قدرت هاش رو از مایند استون گرفته...تو فیلم هم گفته شد سنگ رو کسی میتونه نابود کنه که قدرتش از اون باشه و باهاش آشنا باشه "یه چیزی تو همین مایه ها، دقیقا یادم نیست" خلاصه بهانه ای بود یا همچین چیزی...تو فیلم لازم بود...
#24 Mdh 1397-02-26 04:25
فکر کنم هیچکدوم از این ده تا نباشه...شایدم باشه...
مقاله خوبی بود...ممنون...
#25 Mdh 1397-02-26 04:30
به نقل از Marc Spector:
به نقل از spidey force:
به نقل از mehrdad_hnr:
خودم به شخصه یه اسم خفن واسه فیلم میخوام انحلال میتونه فوق العاده باشه راستی بچه ها یه تئوری به شدت تکان دهنده و دیوانه وار جدیدا مطرح شده مبنی بر این که در تمام مدت فیلم بروس بنر همون لوکی بوده خوب در اینکه لوکی اسطوره دوز و کلکه هیچ شکی نداریم به نحوی که با استفاده از جادو بتونه خودشا شبیه به هالک بکنه احتمالا کسی و که ثانوس کشت یه هولوگرام از روی لوکی بوده درست مثل ثور دنیای تاریک یکم دور از ذهنه ولی خوب خیلی از سوال هارو جواب میده
اگه ثانوس قدرتش از هالک بیشتره چجوری مردعنکبوتی و استارلرد به راحتی بهش ضربه میزدند؟؟؟
چجوری کاپتان آمریکا تونست با قدرتش رقابت کنه؟؟
از یه طرف دیگه چرا هایمدال بجای تور که واسش عزیز تره هالک و فرستاد به زمین؟؟
اصلا از کی تاحالا بروس بنر اینقدر در مورد ثانوس میدونسته ؟؟
مگه در قالب هالک بروس چیزی یادش میمونه ؟؟
احتمالا هایمدال هم این ماجرا رو میدونسته به همین خاطر لوکی و در قالب بروس بنر به زمین میفرسته تا به قهرمان خبر بده

نه دوست عزیز تعوری شما غلطه.چون چند جا میبینیم که بروس میخواد هالک بشه و در یکجا تا حدی هالک میشه و میگه:نه!؛پس خود لوکی نیست.اما میتونه اونی که ثانوس کشت یه هولوگرام از لوکی باشه.

هولو گرام نمیتونست باشه چون (تا قبل از رگنوراک اینطوری نبود مخصوصاً تو دنیای تاریک)بدلی که لوکی از خودش میسازه لمس ناپذیره ،به خاطر همینم بود که ثور هرجا میخواست بفهمه لوکی خودشه یا نه یه چیزی سمتش پرتاب میکرد،اونی که مرد قطعا لوکیه شک نکنید.
خسته نباشید اقای فقیه
میگم اگر انتقام جویان برای همیشه باشه،تو عکسا یه جاهایی دیدیم که استیو راجرز لباس انتقام جویان 2012 رو پوشیده در صورتی که تو انفینیتی وار پودر نشد که بخوان برن نسخه گذشتشو عضو گروه کنن(مگر اینکه غرور تونی این اجازرو بهش نده که با خود استیو صحبت کنه)

نمیدونم چرا مرگ لوکی رو باور نمیکنم...اصلا به دلم ننشست...قسمت دوم خیلی عجیب غریب میشه...یهو لوکی بیاد چه شود...مثلا مشخص بشه تو این مدت که همه فکر کردن مرده رفته دنبال یه چیزی که بشه تانوس رو شکست داد...البته زنده شدنش یه کم مسخره به نظر میاد...میتونه جالب هم باشه...
#26 Ronalix 1397-02-26 09:02
به نقل از m.k.t:
شاید اسمش Avengers Infinity War .part 2 باشه چون مارول اول گفته بود اسم اونجرز ۳ Avengers Infiniy War .part1 و اونجرز ۴ Avengers Infinty War .part 2 ولی بعد تغییر نظر داد چون به مردم نشون می داد اونجرز ۳ یک فیلم نصفه و ادامش تو اونجرز بعدی هست و چون بیشتر فیلم های دو فینالی شکست خوردن و فیلم خوبی نشدن مارول ترسید و گفت اونجرز ۳ و اونجرز ۴ دو فیلم جدا هستن و اسمشون رو تغییر داد به Avengers Infinty War و Avengers بی نام و مارول گفته بود عنوان اونجرز ۴ بخش بزرگی از اونجرز ۳ رو اسپویل می کنه پس اگر عنوانش Avengers Infinity War .part 2 باشه نشون میده که اونجرز ۳ نصفست و ادامش تو فیلم بعدی هست تازه روسو ها گفته بودن عنوان اونجرز ۴ رو همون اول مشخص شده ولی می ترسن باعث نا امیدی مردم بشه
حالا اگه اسمش Avengers Infinity War .part 2 چیزی بیشتر از این شما رو نا امید می کنه

نه دیگه این جوری که خیلی آبکی میشه

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید