خاطره انگیز ترین لحظات هالک در دنیای کمیک - قسمت اول

لحظات برتر كميك هاي هالك

بروس بنر همیشه یک دانشمند خوش طینت و مهربان بوده .او سالیان پیش در شماره 1 از کمیک هالک باورنکردنی مورد اصابت اشعه گاما قرار گرفت و به یک هیولا ویرانگر به نام هالک بدل گریدید.

حال در شماره سوم از کمیک جنگ داخلی 2 میبینیم که چگونه قربانی هالک میشود و هاکای او را به قتل میرساند.  خب در این مقاله 17 لحظه برتر او را معرفی میکنیم تا به نحوی ادای دینی به شخصیت گرانقدر و متواضع بروس بنر کرده باشیم

17-"هالک سوپرمن را به آسمان پرت میکند"

سوپرمن،هالک،لحظه تاریخی
این لحظه ماندگار در کمیک "سوپرمن برعلیه هالک شگفت انگیز" (نوشته راجر استرن) روایت شد و میبنیم که چطور هالک عصبانی میشود و سوپرمن یا بهتره بگم قویترین قهرمان یونیورس دی سی را به آسمان پرت میکند و واقعا در این لحظه سوپرمن به شدت تحقیر میشود یا به قول معروف چگونه محو میشود(!!) در کمیک های دی سی و مارول / همه کراس اورها این اتفاقات رقم میخورد. آشنایی این دو قهرمان قدرتمند نیز در دومین کراس اور میان سوپرمن و مردعنکبوتی بوده.
 

16-"هالک خشمگین میشود"

هالک، انسلات،خشمگین
در شماره یک از کمیک "آنسلات: دنیای مارول" (نوشته اسکات لابدل و آدام کوبرت) مردان ایکس و بقیه قهرمانان مارول با سرعت به آنسلات حمله میکنند و قدرتی بی همتا را در کنار یکدیگر تشکیل میدن تا آنسلات رو شکست بدن. اون موقع هالک هم در زمین بازی بود  و بسیار خشمگین شد و تونست سپر محکم آنسلات رو در هم بشکنه. و باعث شد که دیگر قهرمانان بتونن آنسلات رو شکست بدن. هیچکس تا به حال هالک رو خشمگین ندیده بود حتی جین گری با قدرت تلپاتیک هم نتونست خشمی که در بنر نهفته بود رو تسکین بده.
 

15-"هالک انتقام میگیرد"

هالک،ابومینیشن،انتقام
در شماره 25 از مجموعه سوم هالک باورنکردنی هالک بار دیگر با دشمن خونین و قدرتمند خود یعنی ابومینیشن روبرو میشود. ابومینیشن را میتوان در این کلمه توصیف کرد: "قاتل بتی راس بنر" یعنی همسر بروس بنر و دختر افسرثاندربولتس. هالک با ابومینیشن تا سرحد مرگ میجنگد و تمام توانش را در این مبارزه میگذارد و در نهایت انتقام همسر خود بتی راس بنر را میگیرد و تمام حرص و خشمی که از ابومینیشن در تمم این مدت داشته را  بر رویش خالی میکند.
 

14-"هالک خاکستری هوشمندانه عمل میکند"

هالک،ثینگ، هالک خاکستری
هالک از وقتی خلق شده تا الان نزاع ها و کتک کاری های بیشماری با چهره سنگی(بن گریم) داشته ولی این نکته را باید همیشه در نظر بگیریم: "هالک از ثینگ قویتر است ولی ثینگ باهوشتر" .در شماره 350 هالک باورنکردنی (نوشته پیتردیوید) هالک که آن موقع خاکستری بود. آن موقع مردسنگی یه قدرتی بدست می آورد که حتی تو نبردهای تن به تن از هالک هم قویتر شده است! در این نبرد هالک مجبور میشود از تکنیک های گوریلی استفاده کنه و یجور استراتژیک رو بکار بگیره. در این نبرد هالک با استفاده از هوش خود پیروز شده علی رغم همیشه که خشمگین میشد و از سر عصبانیت ضربه ای محلک به حریفش وارد میکرد!
 

13-"دنیای ناکام هالک"

هالک ، سیاره هالک ،گرین اسکار
در شماره 102 از وول سوم هالک باورنکردنی یک داستان کلاسیک به نام "سیاره هالک" نوشته شد. در این کمیک که قهرمانان دیگر مارول هالک را بخاطر دردسر ها و خرابی های بیشماری که بوجود آورده او را به یک سیاره ناشناخته و خالی از سکنه (منظور از سکنه انسان است)فرستادند تا آسیبی به کسی نرسد. لقب هالک در آن سیاره Green scar بود. در آن سیاره فردی به نام Red scar  وجود داشت که بسیار جاه طلب و خودخواه بود و حاضر بود که آن سیاره نابود شود ولی کس دیگری غیر از او بر آنجا حکومت نکند. در آخر نیز سیاره هالک به سوی نابودی میرود و هالک در حالی که باید دنیای خود را نجات میداد فقط عصبانیتش طغیان میکرد و قادر به نجات آن نبود و این گونه سیاره اش را نابود شده میبیند:
ترجمه عکس: همیشه فکر میکردیم هالک با عصبانیت و وحشیگریش سیاره رو به آتیش میکشه ولی الان سیاره اونو به آتیش کشونده!
 

12-"بازگشت هالک به خانه"

هالک،بازگشت به خانه،رداسکار
همانطور که در شماره قبلی گفته شد هالک سیارش به اتش کشیده میشه و قصد برگشت به خانه رو داره چون میبینه که همه چیزش از دست رفته ملکش کشته شد تمام تجهیزاتش از بین رفته و کلا سیاره منفجر شده ودوستانش که یه سری گلادیاتور هستن میگن که باید راهش رو کج کنه و بره از پادشاه قرمز(همون کسی که سیاره هالک رو به نابودی کشیده) انتقام بگیرن ولی خب اون به خونه برمیرده و میبینه که اوضاع در قیاس با گذشته خیلی فرق کرده.
 

    11-"هالک دلش حمله جانانه میخواهد"

هالک، بلک بولت،صدای مخرب
در شماره 1 از کمیک جنگ جهانی هالک نوشته گرگ پک اولین کسی که حاضر شد با هالک رویارویی کند و از غرور و عصبانیتش کم کند کسی نبود جز رهبرقدرتمند و شکست ناپذیر نا انسان ها یعنی "بلک بولت". بلک بولت با نیروی صدای مخرب به سمت هللک فریاد میزند هالک کمی به عقب پرت میشود و دوباره برمیگردد و به بلک بولت میگوید: "این که از یه پچ پچ هم آرومتر بود من اون جیغ های مخربت رو میخوام!" فکر کنم خودتون بدونید دیگه برنده این نبرد کیه!
 

10-"هالک برای کمک به دوستش میشتابد"

هالک، جیم ویلسون، داستان غم انگیز

در شماره 388 از هالک باورنکردنی یکی از دوسنتان قدیمی هالک به نام "جیم ویلسون" محتاج به کمک میشه و هالک رو خبر میکنه. هالک هم خودش رو به کلینیکی میبرد که جیم ویلسون در آن کار میکند. آن کلینیک ، کلینیک ایدز بود. پدر یکی از مریضان آن کلینیک که گنگستر بود بخاطر مریض بودن پسرش جیم ویلسون را مقصر میدانست و او را سرزنش میکرد به آنجا با تعدادی قاتل هجوم می آورد و هالک نیز بقیه را نجات میدهد. ولی نکته جالب این است که خود جیم ویلسون هم مبتلا به ایدز شده بود و منظور از اینکه نیاز به کمک دارد این بود که ایدز دارد ولی هالک به این موضوع دقت نکرد و یه مشت گنگستر رو لت و پار کرد. در این داستان جیم ویلسون میمیرد.این کمیک به اوج نقطه عطف و احساسات میرسد و یکی از بهترین و غم انگیز ترین داستان های هالک است. نویسنده این شاهکار نیز پیتر دیوید است.

ادامه دارد...

​مترجم : پویا صدیف

(Magnus)

منبع: سايت Comicbookresources.com

All rights reserved © Spidey.ir 2016

    (هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

مطالب مرتبط:

100 شخصيت برتر مارول: هالك

75 لحظه ماندگار تاريخ مارول: بروس بنر به هالك تبديل ميشود!

قدرتمندترین ابرقهرمانان کمیک بوکی

 كمیك مرد عنكبوتی و هالك قرمز ترجمه شد + لینك دانلود

بزرگان تاریخ كمیك: پیتر دیوید 

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 quick black 1395-04-27 11:32
17 کار احمقانه ای میکند!!!! سوپرمن میتونه پرواز کنه
16همیشه خشمگین میشود
15اون یه اونجرزه
14هالک خاکستری یه دانشمنده!!!
13 :cry: :cry:
12خوش اومد
11او همیشه دلش حمله جانانه میخواهد
10دمش گرم!!
کلا این نظر جنبه فان داشت مقاله عالی بود ;-)
#2 amir a. ghaderi 1395-04-27 11:41
هالك شخصيت فوق العاده ايه
خيلي ميشه باهاش داستان هاي تراژيك يا عاطفي و انساني نوشت
اين مقاله هم اداي احترام خوب و مناسبي براي مرگ دلخراش او در شماره 3 سيويل وار II بود
#3 amir a. ghaderi 1395-04-27 11:46
اين مطلب رو هم از كتاب "تاريخچه تحليلي كميك استريپ " نوشته استاد ترابي براتون نقل ميكنم تا ببينيد استاد چقدر خوب هالك را به اساطير يوناني ربط ميدهد:
نقل قول:

براي آشنایی بهتر با اين كاراكتر لازم است نقبي به تاريخ بزنيم و با فلسفه خلق چنين كاراكترهايي بيشتر آشنا گرديم.
دردهه 30 ميلادي، خالقان بزرگ كميك استريپ،‌ همواره مايه‌هاي خيالي- افسانه‌اي را با دل مشغولي‌هاي مدرن فرهنگ پاپ آمريكا تركيب مي‌كردند و اين چنين بود كه شخصيت‌هايي آفريده شدند كه بسان قهرمانان افسانه‌هاي كهن، خود را دردل علاقمندان به فانتزي جا كردند. اما همان طوري كه مي‌دانيد، قهرمانان اساطيري، مشكلات شخصيتي فراواني دارند و حتي برخي اوقات تسليم نيمه‌ی تاريك شخصيت خود مي‌گردند و به همين دليل است كه قهرماناني همچون «زيگفريد» و يا «آشيل» با وجود شكست ناپذير بودن ظاهري خود، نقاط ضعف فيزيكي داشتند. اين موضوع معمولاً در مورد قهرمانان مارول صادق بوده است. در واقع، برخلاف «سوپرمن» كه كاملاً در جامعه آمريكا حل شده بود و همگان دوست‌اش داشتند، اَبَر قهرمانان مارول از سوي جامعه طرد مي‌شدند. بعضي از آن‌ها حتي شبيه به آدميزاد هم نبودند! به عبارتي ديگر، آن‌ها به عنوان نخستين ضد قهرمانان تاريخ داستان‌هاي مصور، فاقد ويژگي‌هاي پهلواني مرسوم، مثل خويشتن‌داري، تعادل رواني و دلبستگي به عدالت اجتماعي بودند. در اوايل دهه 60 ميلادي و هم‌زمان با اوج‌گيري مارول، خلق چنين شخصيت‌هايي به شگرد اصلي اين شركت تبديل گشت و بدين ترتيب «هالك» به دنيا آمد.

داستان نخستين شماره از مجموعه هالك شكست ناپذير ، از يك مجتمع آزمايش‌ هسته‌اي آغاز مي‌شد. دكتر «بروس بانر» جوان و مغرور در حال انجام آخرين تغييرات در جهت آزمايش آخرين اختراع خود يعني بمب مرگبار گاما است، اما ناگهان جواني را مي‌بيند كه بي‌خبر از همه جا در حوالي بمب به رانندگي مي‌پردازد. او دوان دوان به محل مي‌رود و موفق مي‌شود در آخرين لحظه اين جوان را به داخل يك سنگر محافظتي بياندازد، اما خودش مورد اصابت اشعه گاما قرار مي‌گيرد. پس از مدتي معلوم مي‌شود كه اگر دكتر «بانر» را تحريك كنند به موجودي زشت و قوي هيكل تبديل خواهد شد. به زودي ارتش آمريكا دست به كار مي‌شود تا اين غول سبز رنگ را دستگير كند. بدين ترتيب «هالك»، سفر اوديسه‌وار خود را شروع مي‌نمايد و سعي مي‌كند در قالب «بروس بانر»، راه حلي براي مشكل خود بيابد. با وجود آن كه كميك استريپ هالك تنها شش شماره دوام آورد، اما اين شخصيت به زودي و به طور مشترك با ابَر قهرمانان ديگر مارول، در مجموعة ديگري به نام داستان‌هاي اعجاب‌آور2 حضور پيدا كرد و بالاخره در سال 1968 به كاراكتر اصلي مجموعه تبديل شد. «استن‌ لي» و «جك كربي»، براي خلق هالك، آشكارا از داستان‌هاي كلاسيك هيولايي مثل فرانكشتاين‌ و دكتر جكيل و مستر هايد الهام گرفتند. يعني خواننده يك بار ديگر با هيولايي سرگشته سر و كار داشت كه مردم به خاطر ظاهر ترسناك و نيروهاي مخرب‌اش از او هراس داشتند.

در واقع، اگر «سوپرمن» را دليل وجود قهرماني شريف در فطرت انسان بدانيم، هالك هم حتماً تبلور نيروهاي شيطاني نهفته در جوهره آدميزاد است! اما در طول دهه 70 ميلادي خطوط داستاني كميك استريپ‌هاي «هالك»، تكراري و ملال‌آور شده بودند. به همين دليل نويسندگان هالك به او هوش و ذكاوتي برابر با «بروس بانر» دادند و بدين ترتيب «هالك» توانست به جاهاي مختلف سفر كند و در ماجراهاي جديدتر و جذاب‌تري حضور داشته باشد. در شماره سیصد و دوازده، نويسنده‌اي به نام «بيل مانتلو» راز بزرگي را براي خوانندگان آشكار ساخت و آن‌ها فهميدند كه پدر «بروس بانر»، او را در زمان كودكي بسيار آزار داده و حتي مادرش را كشته است.

سپس نویسنده‌ای قهار به نام «پیتر دیوید» به مدت 10 سال و بدون وقفه وظیفه یافت تا داستان‌های «هالک» را به رشته تحریر در بیاورد. بسیاری هنوز «پیتر دیوید» را خالق بهترین و متفاوت‌ترین ماجراهای کمیک استریپ‌های «هالک» بر می‌شمارند.
با وجود آن كه «هالك» در طول 40 سال گذشته دستخوش تغييرات زيادي شده، اما مايه‌هاي اصلي شخصيت او همچنان دست نخورده باقي مانده: ضد قهرماني تراژيك كه پدرش همانند اساطير يوناني، نقش عمده‌اي در شكل‌گيري سرنوشت شوم‌اش داشته است. مارول سعی می‌کرد
#4 Nightwatcher 1395-04-27 11:56
آقا پویا خیلی خوب بود دستت درد نکنه

واقعا هالک یکی از بزرگترین و باحالترین شخصیتهای تاریخ کامیکه و به دل هرکسی میشینه.
همونطور که قبلا اشاره شده استن لی هالک رو از دکتر جکیل و آقای هاید و هیولای فرانکنشتاین الهام گرفته و یکی از بهترین مخلوقاتش هست.
هالک لحظات ماندگار خیلی زیاد داره.
#5 Nightwatcher 1395-04-27 12:07
#3
اشاره خوبی کردید.
مارول مملو از شخصیتهای جهش یافته ای هست که خودشون و یا مردم نمیتون با قدرت و ظاهر عجیبی که دارن کنار بیان. چونکه قدرت و هیبت و ظاهرشون ناهنجاره. پس از یک سو باید با مشکلات درونی خودشون و دید منفی مردم دست و پنجه نرم کنند و از سویی دیگر به جنگ شخصیتهای خبیث برن.
#6 Nightwatcher 1395-04-27 12:11
راستی به نظرتون هالک دیگه قرار نیست برگرده؟
فکر نکنم همچین کارکتری رو بخوان کلا بکشن و کنار بگذارند.
#7 magnus 1395-04-27 12:17
به نقل از Nightwatcher:
راستی به نظرتون هالک دیگه قرار نیست برگرده؟
فکر نکنم همچین کارکتری رو بخوان کلا بکشن و کنار بگذارند.

امکانش هست ولی تا یه مدت زیادی حداقل باید بمیره مثل ولورین که هنوز زنده نشده ولی بعضیا هم هستن که اصلا هنوز زنده نشدن مثل گوين استیسیو عمو بن ولی بعضیا هم مثل باکی بارنز زنده شدن ولی حالاحالا ها هالک مرده‌
#8 Nightwatcher 1395-04-27 12:25
به نقل از magnus:
به نقل از Nightwatcher:
راستی به نظرتون هالک دیگه قرار نیست برگرده؟
فکر نکنم همچین کارکتری رو بخوان کلا بکشن و کنار بگذارند.

امکانش هست ولی تا یه مدت زیادی حداقل باید بمیره مثل ولورین که هنوز زنده نشده ولی بعضیا هم هستن که اصلا هنوز زنده نشدن مثل گوين استیسیو عمو بن ولی بعضیا هم مثل باکی بارنز زنده شدن ولی حالاحالا ها هالک مرده‌

عمو بن و گوئن استیسی که بحثشون جداست.
مرگ عمو بن که انگیزه پیتر برای قهرمان شدن و فداکاری بود و به اصطلاح یه کاتالیست بود برای پیتر.
ولی به جز این دو نفر باقی شخصیتهای قهرمان همیشه زنده میشن. دیر یا زود.
#9 Spidey Hamada 1395-04-27 12:28
به نقل از magnus:
به نقل از Nightwatcher:
راستی به نظرتون هالک دیگه قرار نیست برگرده؟
فکر نکنم همچین کارکتری رو بخوان کلا بکشن و کنار بگذارند.

امکانش هست ولی تا یه مدت زیادی حداقل باید بمیره مثل ولورین که هنوز زنده نشده ولی بعضیا هم هستن که اصلا هنوز زنده نشدن مثل گوين استیسیو عمو بن ولی بعضیا هم مثل باکی بارنز زنده شدن ولی حالاحالا ها هالک مرده‌

گوئن و عمو بن فرق دارن
شما مطمئن باش هالك براي فيلم ثور راگنوراك برميگرده. يعني همون موقع هايي كه فيلم ميخواد اكران بشه مارول هم تو كميك ها زنده اش ميكنه
#10 magnus 1395-04-27 13:03
به نقل از Spidey Hamada:
به نقل از magnus:
به نقل از Nightwatcher:
راستی به نظرتون هالک دیگه قرار نیست برگرده؟
فکر نکنم همچین کارکتری رو بخوان کلا بکشن و کنار بگذارند.

امکانش هست ولی تا یه مدت زیادی حداقل باید بمیره مثل ولورین که هنوز زنده نشده ولی بعضیا هم هستن که اصلا هنوز زنده نشدن مثل گوين استیسیو عمو بن ولی بعضیا هم مثل باکی بارنز زنده شدن ولی حالاحالا ها هالک مرده‌

گوئن و عمو بن فرق دارن
شما مطمئن باش هالك براي فيلم ثور راگنوراك برميگرده. يعني همون موقع هايي كه فيلم ميخواد اكران بشه مارول هم تو كميك ها زنده اش ميكنه

پس این چه مرگی میشه که اینهمه داریم براس عزا میگیرم مطمئن باشید حداقل یکی دوسال مرده میمونه و بعدا زندش میکنه. زنده شدن که الکی نیست که منم نگفتم مثل عمو بن و گوئن استیسی زنده نمیشه گفتم دیر زنده میشه.
#11 مهرداد کلامی‎ 1395-04-27 13:09
هالک نماد وسمبلی ازقدرت ونیروی عظیم فرابشری است وباداشتن روحیه ای ساده درتمام کمیک های خودظاهرشده است آری دربرخی لحظات همین سادگی هالک است که اورامحبوب ترمیسازد وبه نظر من هرگز وبه هیچ وجه ممکن نیست که مارول اوراکناربگذارد=
1-درنبردهای بزرگ وجایی که به یک نیروی عظیم نیازاست
2-اوجزو گروه اونجرزاست
3-شخصیت اوبابسیاری ازشخصیت های مهم مارول درهم تنیده است.
#12 young spider 1395-04-27 13:18
مارول هالک رو کشت ، چون بنر تو کمیک ها چند وقتی بود که ساکت بود . یعنی قبل از سیاره هالک و بعدش زیاد حضور مهمی نداشت . بعد نویسنده ها و طراح های محشری هم نداشت . مردم و هواداران هم هالک دهه ۹۰ میلادی و ۸۰ رو می خواستند . این هالک چینی رو مارول آورد تا دل چینی ها رو به دست بیاره . مطمئن نیستم ولی یه جا خونده بودم که کمیک های این هالک چینی ، به چینی هم منتشر میشه .
این هالک چینی هم موقتی هستش و زود از بین میره تا بنر برگرده . بنر برای ثور ۳ در عالم کمیک بر می گرده . شاید توی اینفینیتی وار هم هالک بره تا سیاره هالک رو به وجود بیاره .
بعضی از شخصیت های مارول تا یه آرک خوب نداشته باشند ، معروف یا پرفروش نمی شن . مثل هاکای با سری محشر فرکشن و اجا که سر زبون ها افتاد . هالک هم وقتی برگرده ، مارول می دونه که کمیک های هالک رو بده به کدوم طراح یا نویسنده .
مرگ هالک اونقدر حماسی و اشک آور نبود ولی این مرگ یجورایی به خواننده می گفت که حق با تونی هستش . انگاری واقعا برایان مایکل بندیس هم طرفدار تونی هستش و حق رو به تونی میده
#13 The spider 1395-04-27 15:07
هالک قهرمان مورد علاقه من بعد اسپایدی . کپ و آیرون من البته هالک بروس بنر نه از این هالک چینیا :lol:
اول به خاطر شادی روح بنر سه صلوات بلند و یه دقیقه سکوت برای مرحوم هالک
واقعا این لحظات واقعا خاطراتی برای من بود که هیچ وقت فراموش نمیشن یکی انتقام هالک و دومی سیاره هالک که این دوتا بهتریناشون بود و سومی هم نبرد جانانه هالک با بلک بولت
با این که بعد از رویداد جنگ های پنهان خبر خاصی از بنر و هالک خودمون نبود ولی من هنوز طرفدارشم و خواهم ماند
ولی مارول با هالک کردن آمادئوس چو واقعا در حق بنر ظلم کرد
و با کشتنش ثابت کرد حق با تونی هست من مطمئنم هالک آمادئوس چو مدت زیادی هالک نمیمونه چون بروس بنر خواهد برگشت برای ثور : راگناروک

و خسته نباشی آقا پویا/Magnus و ممنون بابت تجدید خاطره
#14 magnus 1395-04-27 15:13
به نقل از The spider:
هالک قهرمان مورد علاقه من بعد اسپایدی . کپ و آیرون من البته هالک بروس بنر نه از این هالک چینیا :lol:
اول به خاطر شادی روح بنر سه صلوات بلند و یه دقیقه سکوت برای مرحوم هالک
واقعا این لحظات واقعا خاطراتی برای من بود که هیچ وقت فراموش نمیشن یکی انتقام هالک و دومی سیاره هالک که این دوتا بهتریناشون بود و سومی هم نبرد جانانه هالک با بلک بولت
با این که بعد از رویداد جنگ های پنهان خبر خاصی از بنر و هالک خودمون نبود ولی من هنوز طرفدارشم و خواهم ماند
ولی مارول با هالک کردن آمادئوس چو واقعا در حق بنر ظلم کرد
و خسته نباشی آقا پویا/Magnus و ممنون بابت تجدید خاطره

خواهش میکنم دوست عزیز.
واقعا هنوز هم مورد ۱۰ رو میخونم اشک تو چشمام جمع میشه واقعا فوق العاده بود تو قسمت دوم مطمئن باشید موارد جذابتری هم هست که واقعا آدم رو عاشق هالک میکنه ولی متاسفانه انقدر هالک داستانهای بیخود دلشته که زیرسایه بسیاری دیگر از قهرمانان قرار گرفته.
#15 The spider 1395-04-27 15:24
#14
واقعا درست میگی هالک میتونست داستان های بهترین داشته باشه ولی ...
نشد که بشه مارول این چند وقت اخیر بنرو ساکت کرد یه جا نشوند و به محض وارد شدن به یه داستان کشتش
و میدونی منتظر قسمت دوم هستم ;-)
#12
امیدوارم حرفت درست باشه چون من هیچ جوره نمیتونم با این هالک چینی تا کنم و مارول نتونست تو این چند وقته درست از بنر و هالک استفاده کنه و به قول خودت به خاطر همین کشتش
درباره اون آرک ها هم موافق تا یه شخصیت آرک خوبی نداشته باشه موفق نمیشه
#16 حميد رضا فرهادي 1395-04-27 16:15
عالی بود آقا پویا
مقاله خیلی خوبی بود
با هالک داستان های عاطفی و جذابی را می توانند شرح بدهند چون هالک یک شخصیت خاصه و برای شخصیت های خاص داستان های خاصی هم می توانند بنویسند
راستیتش آقا پویا حس می کنم مقاله نویسیت به مراتب بهتر شده الان مقاله هات اینطوری هستند:
کوتاه.مفید.مختصر
که همین سه چیز در مقاله هات باعث شده هر چیزی که خواننده می خواد بهش منتقل بشه و بتوانه آن صحنه ها را درک کنه.
در کل مقاله خیلی خوبی بود خسته نباشید
امیدوارم در این زمینه موفق باشی ;-)
#17 magnus 1395-04-27 16:18
به نقل از Bobby fisher:
عالی بود آقا پویا
مقاله خیلی خوبی بود
با هالک داستان های عاطفی و جذابی را می توانند شرح بدهند چون هالک یک شخصیت خاصه و برای شخصیت های داستان های خاصی هم می توانند بنویسند
راستیتش آقا پویا حس می کنم مقاله نویسیت به مراتب بهتر شده الان مقاله هات اینطوری هستند:
کوتاه.مفید.مختصر
که همین سه چیز در مقاله هات باعث شده هر چیزی که خواننده می خواد بهش منتقل بشه و بتوانه آن صحنه ها را درک کنه.
در کل مقاله خیلی خوبی بود خسته نباشید
امیدوارم در این زمینه موفق باشی ;-)

ممنون شما لطف دارید قابلی نداشت.
سعی میکنم به مراتب پیشرفت کنم البته تو این مقاله ترجمش برعهده من بود. منتظر قسمت دوم باشید
#18 magnus 1395-04-27 16:19
#4
ممنون قابلی نداشت.
#19 beast boy 1395-04-27 16:41
به به!
آقا پویا دوباره با یک مقاله فوق العاده دیگر آمد
ماشالا دستت خیلی تنده و کیفیت مقاله هات هم خیلی خوبه
من از هالک خیلی خیلی خوشم میاد اصلا عشقه
کلا از شخصیت های سبز خوشم میاد
این صحنه ها هم واقعا ماندگار بودند
ولی در کل مقاله خیلی خوبی بود خسته نباشی ;-)
#20 magnus 1395-04-27 16:50
به نقل از beast boy:
به به!
آقا پویا دوباره با یک مقاله فوق العاده دیگر آمد
ماشالا دستت خیلی تنده و کیفیت مقاله هات هم خیلی خوبه
من از هالک خیلی خیلی خوشم میاد اصلا عشقه
کلا از شخصیت های سبز خوشم میاد
این صحنه ها هم واقعا ماندگار بودند
ولی در کل مقاله خیلی خوبی بود خسته نباشی ;-)

ممنون که با نظرات خوبتون خستگی ترجمه رو از تن ادم بیرون میارید.
راستی آقا کسری قرار بود یه مقاله راجع بیست بوی بنویسی چی شد؟ به شدت منتظرشم.
#21 beast boy 1395-04-27 17:27
به نقل از magnus:
به نقل از beast boy:
به به!
آقا پویا دوباره با یک مقاله فوق العاده دیگر آمد
ماشالا دستت خیلی تنده و کیفیت مقاله هات هم خیلی خوبه
من از هالک خیلی خیلی خوشم میاد اصلا عشقه
کلا از شخصیت های سبز خوشم میاد
این صحنه ها هم واقعا ماندگار بودند
ولی در کل مقاله خیلی خوبی بود خسته نباشی ;-)

ممنون که با نظرات خوبتون خستگی ترجمه رو از تن ادم بیرون میارید.
راستی آقا کسری قرار بود یه مقاله راجع بیست بوی بنویسی چی شد؟ به شدت منتظرشم.

دارم روش کار می کنم
یکم به مشکل برخوردم اما ایشالا هفته بعد قرار میگیره
اما هنوز با مدیریت هماهنگ نکردم چون چند سری پیام ارسال کردم اما جوابی دریافت نکردم
اما معرفی خوبی خواهد بود 8)
#22 Count Dracula 1395-04-27 19:31
این قدر آمادوس رو نکوبید بچه به این گلی :lol:
بنر هم دیر یا زود بر میگرده
ولی لازم نیس آمادوس بره :-|
#23 Ali Danger 1395-04-28 00:10
واقعا گه بروس بنر یکی از بزرگترین شخصیت های ماروله. البته بعد از اون اتفاق... نمیخوام اسپویل کنم. :cry:
...We love you old HULK :cry:
#24 Spidey Reigns 1395-04-28 00:21
ماشاءا... آقا پویا!

مقاله عالی بود...

خودتم عالی هستی...

کلا با شخصیت هایی که اطلاعات زیادی دارن،حال میکنم...
#25 Sin-Eater 1395-04-28 00:34
مقاله خیلی خوبی بود
بروس بنر یکی از عمیق ترین شخصیت های دنیای کمیک بوکه
مرگش در کمیک قسمت 3 جنگ داخلی II به نظرم خیلی ماندگار بود. از دیالوگ هایی که با کلینت بارتون داشت لذت بردم
#26 agh 1395-04-28 09:49
خیلی خوب نوشته بودید و اصلا از خوندنش خسته نشدم.هالک واقعا از شخصیت های مهم دنیای کمیک هست و یک تنه میتونه حریف خیلی ها بشه.مبارزه هالک با ابومیشن که تو موارد بود حتما خیلی نفسگیر بوده و حتما خیلی هم طولانی بوده چون ابومیشن هم خیلی زورش زیاده و حتی با هالک برابره.من نمی دونستم که دختر ژنرال راس رو بنر کشته و تازه تو این مقاله فهمیدم پس چه دشمنی عمیقی دارن.
باحال ترین لحظه هالک تو دنیای سینما هم برمیگرده به اونجرز ۱ که لوکی رو کتک زد(هر وقت اون صحنه رو می بینم,بی اختیار لبخند میزنم)
خیلی ممنون اقای صدیف بابت این مقاله
#27 magnus 1395-04-28 11:00
#24,#25,#26
ممنون بابت نظراتتون.

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید