بررسی تیزر تریلر نخست فیلم ثور: رگنورک

بررسی تیزر تریلر نخست فیلم ثور: رگنورک

این تریلر کاری کرد که قبلا غیر ممکن به نظر میرسید: مشتاق کردن ما برای دیدن فیلمی از ثور!!!

 

- به جهنم خوش امدی ثور!

- به جهنم خوش امدی ثور!

اولین صحنه ای که میبینیم مربوط به جایی میشود که ثور در غل و زنجیر است و داخل دنیای تاریکی میشود که پر از مواد مذاب و شیاطین است اینجا فقط میتونه یه جا باشه: Hel (جهنم)! که در دنیای مارول قلمرو زیرزمینی شخصیت خبیث اصلی فیلم یعنی هلا هستش . بعد خود ثور سوالی میپرسه که سئوال ما هم هست: چطور همچین اتفاقی افتاد؟ چطور اون ثور نیرومند به این روز افتاد؟ این نشون میده که ثور قراره با مشکلات و خطرات بی سابقه ای روبرو بشه. در هر حال اینجا خیلی مهمه چون در ادامه تریلر میبینیم که قهرمان دیگری که احتمالا ولکرای هستش هم داخل جهنم میفته

 

- بای بای میولنیر!

کیت بلانشت در نقش هلا از همون لحظات اول قدرتش رو نشون میده. در صحنه مهمی که به نظر میاد روی زمین (میدگارد) روی میده ، هلا چکش نیرومند ثور (میولنیر) رو میترکونه! حدس میزنم این صحنه بعد از اون صحنه وسط بین تیتراژ نهایی دکتر استرنج رخ میده (همونی که ثور از استرنج میخواد در یافتن پدرش بهش کمک کنه) چون موهای بلند ثور نشون میده این صحنه در ابتدای فیلم رخ میده . در هر حال این صحنه مهم نشون میده هلا قدر قدرتمنده (اینکه نیروی تشکیل دهنده میولنیر یعنی Uru هم وسط خیابان پخش شد هم خیلی جالب بود).

 

- آزگارد مرده

ازگارد

هلا که از نابودی چکش ثور راضی نشده حالا اومده تا کل ازگارد رو نابود کنه. سربازان ازگارد جلوش صف کشیدن که میگه: ازگارد مرده . بعدشم که خرابی و ویرانی و اتش! نکته مهم اینه که ما بین سربازان فرد مهمی مثل «لیدی سیف» یا «سه مبارز» (warriors three) را نمیبینیم . پس شاید اون موقع حمله هلا افراد مهم داخل شهر نبودن. ولی پس کجان؟ و مهم تر اینکه: مشکل هلا با آزگارد چیه؟؟؟؟

 

- سوختن درخت عالم

- سوختن درخت عالم

در یک صحنه میبینیم که درختی اتش میگیرد. این درخت به احتمال قوی Yggdrasill یا درخت عالم است . این درخت مهم نقطه اتصال تمام 9 قلمرو عالم مارول است. اتش گرفتن این درخت چه تبعاتی برای دیگر دنیاها دارد؟ ایا این اتفاق روی فیلم جنگ بینهایت هم تاثیر میزاره؟ (احتمالا میزاره چون مارول گفته بود ثور 3 مقدمه چینی میکنه برای جنگ بینهایت).

 

- ثور به سیاره Sakaar میرسه

وقتی ازگارد نابود میشه در یک صحنه ثور را میبینیم که در میان شعله ها دیده میشه و داره مقاومت میکنه.

این نشون میده بعد از نابودی چکشش در زمین ، ثور به ازگارد برمیگرده و شخصا شاهد نابودی سرزمینش هستش. بعدش میبینیم که به جایی سقوط میکنه که شبیه سیاره Sakaar هستش. این مکان در داستان معروف سیاره هالک هم بود .

- ثور به سیاره Sakaar میرسه

از قبل هم میدونستیم که بخش هایی از اون داستان برای این فیلم اقتباس میشه. نوع وسایل حمل و نقل و ساکنین این سیاره هم نشان دهنده اینه که این همون سیاره Sakaar هستش.

 

 

- یک ولکرای سقوط کرده

ولکرای

میریم سراغ بحث ولکرای. گفتم که ولکرای هم ممکنه به جهنم بره. ولی با دقت که به این صحنه نگاه میکنیم متوجه میشیم که انگار فلش بکی هستش و هلا داره با زنانی که اسب های بالدار دارند مبارزه میکنه . طبق افسانه ها، جنگجویان ولکرای به اودین (پدر ثور) خدمت میکنند و در میان نبرد میروند و جنگجویان کشته شده را به Valhalla میبرند. در تریلر هلا شمشیر خودش رو به سوی یکی از ولکرای پرتاب میکنه. این احتمالا همون ولکرای اصلی که نقشش رو خانم تسا تامپسون بازی میکنه هستش (همون خانم سیاه پوستی که ثور رو اسیر میکنه و برای نبردهای گلادیاتوری میبره).

ولکرای تسا تامپسون

تو اون صحنه ای که ولکرای داره سقوط میکنه لباسش با اونی که  تسا تامپسون بر تن داره فرق میکنه. پس ایا یعنی پس از سقوط ولکرای به جهنم تحت کنترل هلا در اومده؟ ایا به همین دلیله که ثور رو میبره برای نبردهای گلادیاتوری؟

 

- اخرین نبرد اسکرج

اسکرج

کارل اربن در فیلم نقش اسکرج (Skurge) ملقب به Executioner را بازی میکنه. او را فقط در یک صحنه میبینیم . تو کمیک ها او طرف هلا هستش ولی اینجا هم ممکنه مثل کمیک ها اخر فیلم بیاد سمت ثور و اون لحظه ماندگاری که در این مقاله توضیح داده شده رو خلق کنه و با تفنگ به جان هیولاهای جهنم بیفته:

- هایمدال همراه ثور هستش؟

هایمدال

هایمدال نگهبان دروازه ازگارد هستش. او در تریلر و بدون زره خودش دیده میشه. احتمال میدیم که از نابودی ازگارد جان سالم به در برده و الان همراه با ثور داره سفر میکنه. قطعا هم خودش رو بابت اینکه هلا تونسته ازش رد بشه و وارد ازگارد بشه مقصر میدونه. در هر حال دیدن این شخصیت در تریلر جالبه. چون یکی از ضعف های فیلم های قبلی ثور این بود که به خوبی از هایمدال که بازیگر خوبی به نام ادریس البا داره استفاده نکرده. من میگم شاید هایمدال هم همراه ثور در سیاره Sakaar باشه.

 

- لوکی طرف کیه؟

واقعا هیچ وقت نمیشه گفت واقعا طرف کیه! دفعه اخر که خودش رو ای اودین جا زده بود و روی تخت پادشاهی ازگارد بود. اما الان با کیه؟ با هلا؟ با ثور و ازگارد؟ قبلا دیده شده لوکی با ثور همکاری کنه و زیاد این همکاری طول نکشیده! تو این تصویر باید دید که اون سربازهای پشت سرش کی هستند:

- لوکی طرف کیه؟

اگه سربازای جهنم باشن که یعنی با هلا هستش چون انگار داره رهبری شون میکنه!

تو یه صحنه هم میبنیم کنار «گرند مستر» نشسته:

ولی چرا؟ اونم دستگیرش کردن یا داره برای گرند مستر کار میکنه؟ راستی، تو کمیک ها هلا دختر لوکی هستش. ایا اینجا هم همین طوره؟

 

- ثور گلادیاتور میشود!

ثور گلادیاتور

این نشون میده که وقتی ثور رو در سیاره Sakaar اسیر میکنن تغییراتی میکنه. یعنی موهاش رو کوتاه میکنند و رنگ جنگ روی صورتش میکشن تا مثل دیگر شرکت کنندگان در تورنمنت بشه. اینجا دیگه داستان واقعا جالب میشه چون دیگه چکش خودش رو نداره و فقط با اتکا به توانایی و مهارت رزم و نبرد باید زنده بمونه!

 

 

- ثور بر علیه هالک!

 ثور بر علیه هالک

قبلا میدونستیم که هالک تو این فیلمه. اینجا معلومه قبل از اینکه با هم رفیق بشن باید تا پای مرگ با هم بجنگن. با توجه به رابطه پرتنش (!) قبلی بین ثور و هالک باید نبرد جالبی بشه. از اون باحال تر واکنش ثور پس از دیدن هالک هستش. میگه:" ایول! ما همدیگر رو میشناسیم! اون از دوستای محل کار منه!" ولی هالک گوشش بدهکار نیست!

 

- تاثیر استاد کربی

ثور جک کربی

دیدید چطور اسکات دریکسون از سبک منحصر به فرد طراحی های استیو دیتکو (خالق دکتر استرنج) در فیلم دکتر استرنج بهره گرفت؟ اینا هم معلومه تایکا وایتیتی از جک کربی کبیر الهام گرفته. اون رنگ های براق ، شخصیت های عجیب و غریب سیاره Sakaar و نوع طراحی لباس ها و .... همه و همه رنگ و بوی کربی میدن.

به خاطر همینه که بعضی ها میگن ظاهر فیلم شبیه محافظین کهکشان هستش. این فیلم کاملا داره از ریشه های کمیک بوکی خودش استقبال میکنه و مطمئن باشید از نظر بصری فوق العاده میشه.

اینا چند تا از نمونه های وفاداری به کمیک:

نظر شما چیست؟ شما چه چیزهای دیگه ای در تریلر دیدید که نظرتون رو جلب کرد؟

 

 عمو مختار

All rights reserved © Spidey.ir 2017

(هر كسي بدون اجازه يا بدون ذكر نام نويسنده و منبع از اين مقاله يا ديگر مقالات سايت در وبلاگ يا سايت خود استفاده كند، مورد پيگرد قانوني قرار خواهد گرفت)

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 Root 1396-01-22 15:58
مثل همیشه عالی بود عمو مختار
من که حدس میزنم فیلم فوق العاده ای میشه.
ظاهر هلا هم واقعا خیلی خفنه.کاملا شرارت از سر و روش میباره.
#2 Captain Steve Lover 1396-01-22 16:06
عالی بود
من خیلی سر تریلر ها موشکافانه و دقیق مینویسم. و باید بگم این عالی بود .بدون شک بهترین تریلر فیلمای کمیکی تا آخر ۲۰۱۷ بود
البته تریلر اسپایدی عالی بود-جاستیس لیگ هم خیلی قشنگ و حرفه ای بود - گاردینز که اصلا نگو ...فوق‌العاده بود-واندروومن نسبت به بقیه کم هیجان تر بود ولی بد نبود.

ولی تریلر ثور ۳ بهترین تریلر فیلمای کمیکی ۲۰۱۷ بود.

اکشن:خیلی خفن بود خصوصا آخرش قانع شدم تایکا وایتیتی چقدر اکشن متفاوتی طراحی کرده

جلوه ویژه:من دوست داشتم ولی بنظرم یکم میتونست بهتر باشه ولی بازم عالی و قانع کننده بود ولی پرفکت نبود

ریتم تریلر : خیلی خ.ب بود واقعا تریلر منظم ولی همزمان هیجان انگیز و جذابی بود ...منو کاملا مبهوت خودش کرد

دیالوگ:چیز زیادی ندیدیم ولی همین که دیدیم خیلی قانعم کرد ... چنین دیالوگ هایی رو فقط در فیلم محافظان کهکشان دیده بودم...عالی بود
صحنات فان:‌‌‌‌‌جای گفتن نداره...دهنم بسته هست

متاسفانه تنهایی نکته منفیش بنظرم بخش نابودی پتک ثور بود که اولین خیلی ساده نابود شد و دوما نباید تو اولین تریلر نشون میدادن


مارول به حرف من بالاخره رسید ... خیلی وقت پیش گفتم فیلم کمیکی((باید لایت و فان باشه)) (سریال رو نمیگم یکی مگه دردیول...)
فرقی هم نداره کرکتر چقدر دارک باشه یا لایت ...فضای فیلم کمیکی باید لایت و فان باشه ...

میتونم به ثور ۲ و bvs و جوخه و واچمن و اسپایدرمن ۳ اشاره کنم که همشون بخاطر دارک بودن شکست وحشتناکی تو منتقدین و امتیازات خوردن...

فیلم ثور ۳ تا حد زیادی شبیه محافظان کهکشان میشه احتمالا ...و این عالیه .

ثور ۳ ثابت می‌کنه که حتی رستاخیز خدایان هم می‌تونه لایت و فان باشه ...
تریلر عالی بود
مرسی از استاد مختار
#3 Ali Danger 1396-01-22 16:07
مثل همیشه عالی.
الان که فکرشو میکنم برا این بیشتر از فیلم اسپایدی هایپم!
#4 هالک 1396-01-22 16:41
وای خدا تا نسخه بلوری این بیاد من که دیگه میمیرم راستی یکی برام توضیح میده چطور هلا دختر لوکیه بعد لوکی اینقدر ضعیف تره ازش
دست عمو مختار هم درد نکنه
#5 spiderpool 1396-01-22 16:46
دسسسسسخوش :lol: .
میگم حالا که داره این فیلم میاد ترجمه سیاره هالک ممکه در دستورکار قرار بگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :P :-?
#6 Captain Steve Lover 1396-01-22 16:49
عمو چیزی از سورتور بنظرتون نرسید؟ بنظرتون سورتور یکی از همون شیاطین نیست که تو عکس بالا میبینیم ...
چیزی از سورتور ندید...اصلا حتی یه اشاره کوچیک

........
یجا از تریلر ثور میگه Its A Long Story و با همون لحن که تو فیلم دکتر استرنج گفت...من گمان می‌کنم این فیلم دقیقا از جایی شروع میشه که دکتر استرنج تموم شد
تازه استرنج هم تو فیلم هست

راستی کامنت دومی رو من تو این پیج نزاشتم ...تو اون یکی پیج بود ...وقتی تریلر رو گذاشتید همونجا گذاشتم...اینجا چکار میکنه :-?
#7 Hamedkzg 1396-01-22 16:59
عالی
به احتمال زیاد لوکی طرف هلا هست .
#8 revers sajjad 1396-01-22 17:18
عالی موشکافیش کردید
واقعا الان با دیدن این تیزر تریلر از هوم کامینگ بیشتر منتظرشم.
اول که دیدمش فک می کردم فن میده،یعنی اصلا باور نمی کردمش!
#9 skyfall 1396-01-22 17:19
توی عکس هایی که از ثور ولوکی منتشر شده بود تو نیویورک هر جفتشون بودن و موهای ثور هم بلند بود
اون اگه اول فیلم باشه یعنی همون اول اومدن دنبال اودین؟
اگه هلا این قدر قدرت داشته باشه پس لوکی رو تو فیلم ها ضعیف نشون دادن
#10 real spidey 1396-01-22 19:28
مقاله ی بسیار خوبی بود . من یکی که بعد دیدن تریلر واقعا برای فیلم مشتاق شدم البته شک و تردید های دارم مخصوصا به کارگردان که بعضی مواقع فوق فوق العاده عمل کرده مثل فیلم Hunt for the WilderpeopleوWh at We Do in the Shadowsولی تجربه کمیکی نا موفقی مثل گرین لنترن رو هم داره ولی با این تریلر خیالم راحت شد که میتونه از دست این پروژه بر بیاد . وفاداری های بصری هم که به کمیک ها داشت چه ظاهر هلا و دیگر شخصیت های اصلی چه سیاهی لشکر ها و چه محیط واقعا عالیه . در مورد ادریس البا در نقش هامیدال باید بگم بعله واقعا کم ازش استفاده شده و از اون پتانسیلی که داره بهره نبردن درست مثل انتونی هاپکینز در نقش اودین که واقعا امید وارم در این فیلم نهایت استفاده رو ازش ببرن. در مورد لوکی هم باید بگم اون همیشه طرف خودشه برای مثال کمیکی که ثور واودین و لوکی با هم متحد میشن تا با سورتور بجنگن که اگه اشتباه نکنم شماره های 350 و 360 thor بود یه سری دیالوگ های جالب گفته شد اودین گفت برای ازگارد ثور گفت برای میدگارد {زمین } و لوکی هم گفت برای خودم پس تو فیلم هم به احتمال زیاد اول و اخرش فقط به فکر نفع خودش خواهد بود حال چه طرف ثور باشه چه طرف هلا
#11 Winter_soldier 1396-01-22 19:36
اینکه هلا تونست چکش ثور رو نگه داره ... یعنی لیاقتشو داشت؟؟؟؟؟؟
#12 the p.a 1396-01-22 21:02
خیلی ممنون بابت مقاله عمو مختار
خیلی دقیق بود
این تریلر تونست منو امیدوار کنه واقعا خوب بود
با تور گلادیاتور هم خیلی حال میکنم
.....
راستی زیرنویس رو دوباره به ایمیل فرستادم
#13 Mr. Cage 1396-01-22 21:28
#10:
تا جایی که من میدونم ایشون فقط یه نقش فرعی و کوتاه در گرین لنترن داشت
اون وقت این شد "تجربه ناموفق"؟ :o
چه ربطی داشت الان؟
#14 Mr. Cage 1396-01-22 21:28
به نقل از Winter_soldier:
اینکه هلا تونست چکش ثور رو نگه داره ... یعنی لیاقتشو داشت؟؟؟؟؟؟

نگه داشتن با از روی زمین برداشتن و به دست گرفتن فرق داره
#15 hassan91 1396-01-22 22:16
آهنگ فیلم برای من خیلی آشنا بود، ولی یادم نمیاد کجا شنیدم.
ثور تو اون کلاه جنگی شبیه آستریکس داستانهای آستریکس و ابلیکسه. :lol:
چالش فیلم منحصر به فرده چون قدرت ثور به پتکش وابسته است و جالبه اینه که پتکش به کلی نابود شد.
ولی در کل باید فیلم رو دید تا یه نظر اجمالی بهش داد.
#16 AHspidy 1396-01-22 22:27
باید فیلم جالبی بشه
#17 koorosh 1396-01-22 22:38
اقا چه طور هلا چکش تور رو نگه داشت؟
بعد عمو مختار میشه یه چی بگم توی بازی MARVEL FUTURE FIGHT سرباز های جهنم تبر دستشون هست و سپر هم دارن چرا این یه طور دیگه هستش؟
ولی جدا باید منتظر یه فیلم توپ باشیم 8)
بعد ببخشید به خاطر کم فعالی مدرسه و امتحان دارم کم تر سر میزنم
#18 S. Mahdi 1396-01-22 22:40
خیلی ممنون بابت برسی این تریلر.
تریلرش واقعا خوب بود. هم فان داشت، هم اکشن، هم ظاهر کاراکتر هارو نشون داد و هم جلوه های ویژه خوبی داشت. درضمن چیز خیلی خاصی از داستان فیلم لو نداد. فقط دوتا ایراد داشت : یکیش که قبلاً هم گفتم نباید نحوه نابودی پتک تور رو نشون میدادن، دوم اینکه از نظرم فیلمش باید دارک تر باشه. چون ناسلامتی قراره نابودی آزگارد و خدایان رو ببینیم، نباید خیلی فان باشه. در مجموع تریلر خوبی بود :-)

#2
دوست عزیز نظرت محترم، ولی تمام فیلم های کمیکی نباید حتما فان و لایت باشن. چون به ذات و تم داستان های خود اون کاراکتر هم بستگی داره. فان به اندازه کافی خوبه ولی مثلا فیلم فان و لایت از بتمن ساختن نتیجش میشه Batman and robin، میشه Batman forever. فیلم دارک از چهار شگفت انگیز ساختن نتیجش میشه fantastic four 2015. فیلم کمیکی باید به تم و ذات کاراکترش وفادار باشه. اگه مثلا بتمن رو فان بسازن (در صورتی که بتمن از همون ابتدا ذات دارکی داشته) نتیجش همونی میشه که گفتم.
#19 koorosh 1396-01-22 23:18
ببخشید اگه اسپمه ولی کمیک جنگ داخلی دو : سوگند فکر کنم به امپراطوری مخفی ربط داشته باشه؟
#20 marshal2020 1396-01-23 00:35
#21 marshal2020 1396-01-23 01:08
#22 Winter_soldier 1396-01-23 01:31
به نقل از Mr. Cage:
به نقل از Winter_soldier:
اینکه هلا تونست چکش ثور رو نگه داره ... یعنی لیاقتشو داشت؟؟؟؟؟؟

نگه داشتن با از روی زمین برداشتن و به دست گرفتن فرق داره

اجازه بدید من قانع نشم :lol:
#23 Mr. Cage 1396-01-23 06:58
به نقل از Winter_soldier:
به نقل از Mr. Cage:
به نقل از Winter_soldier:
اینکه هلا تونست چکش ثور رو نگه داره ... یعنی لیاقتشو داشت؟؟؟؟؟؟

نگه داشتن با از روی زمین برداشتن و به دست گرفتن فرق داره

اجازه بدید من قانع نشم :lol:

مشکلی نیس ... اجازه میدم :-)
-1 #24 real spidey 1396-01-23 13:32
به نقل از Mr. Cage:
#10:
تا جایی که من میدونم ایشون فقط یه نقش فرعی و کوتاه در گرین لنترن داشت
اون وقت این شد "تجربه ناموفق"؟ :o
چه ربطی داشت الان؟

بله تا جایی که شما میدونین ایشون فقط در نقش دوست هل بازی کرده بود ولی به عنوان مشاور کارگردان هم از عوامل ساخت بودند.
#25 mtm 1396-01-23 14:04
به نقل از real spidey:
به نقل از Mr. Cage:
#10:
تا جایی که من میدونم ایشون فقط یه نقش فرعی و کوتاه در گرین لنترن داشت
اون وقت این شد "تجربه ناموفق"؟ :o
چه ربطی داشت الان؟

بله تا جایی که شما میدونین ایشون فقط در نقش دوست هل بازی کرده بود ولی به عنوان مشاور کارگردان هم از عوامل ساخت بودند.

ولی من هم تو ویکی پدیا گشتم و هم داخل imdb
چیزی درباره مشاوره کارگردان نگفته بود
همه جا فقط گفتن بازیگرش بوده
uplooder.net/.../Untitled.jpg
#26 mrs.wayne 1396-01-23 17:37
بازم مارول پخش یک تریلر عالی ...
ماجراهای اودین .زمین . دکتر استرنج و رابطه ی ثور و لوکی داخل هاله ای از ابهامات باقی موند!!!
تازه خدا میدونه تو همین لحظاتم بعد پخش چنتا چیزا حذف کرده باشن

در کل کارشون بیسته#
#27 marshal2020 1396-01-23 18:50
;-)
#28 marshal2020 1396-01-23 18:54
#29 The Rock 1396-01-23 20:34
آقا به نظرتون این چی میتونه باشه؟
uplooder.net/.../...).MP4-snapshot-00.53-[2017.04.12-20.19.59].jpg
یعنی ثور از داخل این افتاد داخل یه سیاره دیگه یا همون sakaar؟
آخه اگه توجه کنین این چاله ها رو کلا داخل تریلر مبینین مثلا:
uplooder.net/.../...).MP4-snapshot-01.17-[2017.04.12-20.28.31].jpg
یعنی این چاله ها به خاطر سوخته شدن درخت عالم بوجود اومدن؟
یا کلا هیچ چیز خاصی نیست...
#30 iron-bat 1396-01-23 20:59
دس طلا عمو مختار من از اول هم بیشتر از همه منتظر این فیلم بودم از همون اول میدونستم قراره چی بشه این فیلم
چیزی که بیشتر از همه برای من سوال شده اینه که واقعا لوکی طرف کیه؟؟
اگه طرف هلا هستش مگه نمیخاد پادشاه آزگارد باشه اونوقت اگه آزگارد نابود بشه دیگه میخاد پادشاه کجا باشه یا اگه طرف ثور هستش اونوقت چرا کنار گرند مستر چمیکرد شایدم دستگیرش کردن بلاخره نمیشه قضاوت کرد
بنظر فیلم پیچیده ای میاد فقط سواله که در ذهن ادم وجود داره و خیلی چیزا نامعلومه همه اینا نشون از این میدن که با فیلم فوق العده ای طرف هستیم
#31 adel.spider 1396-01-25 14:38
واقعا تریلر قشنگی بود و قشنگ ابهت هلا رو به تصویر کشید و میخش رو به عنوان یه ویلین قوی خدا رو شکر محکم کوبید.
مینیون ها رو هم تو این تریلر تو یه سکانس مشاهده کردیم.
امیدوارم بیشتر ازشون استفاده بشه.
فکر کنم ثور میولنیر جدید رو از grand master بگیره یا شایدم کالکتور...
#32 ultron 1396-01-26 18:15
واقعا نقد عالی بود و همچنین تریلر بسیار عالی بود واقعا اتفاقاتی را دیدیم که شاید کتر کسی فکرش را میکرد البته با این نقد عالی ما بیشتر معنی و مفهوم این تریلر را درک کردیم
#33 steve ragers 1396-02-02 00:21
ببخشید که دیر دارم نظر میدم همانطور که گفتم نبودم حالا چند تا نظر عالی دام 1.اگر به قسمت ترکیدن پتک تور توجه کنید لوکی هم انجا بود 2.فکر کنم اون سربازایی که پشت لوکی بودن از سربازان ساکار بودن 3.فکر کنم اون یکی دشمن ثور بود که حالت اتشین و مذابی داشت همونی که یخورده شکل پسرجهنمیه اون جایی که ثور به زنجیر کشیده شده ممکنه اونو ببینه اگر دقت کنید در سری کارتون اونجرز قبل از انجمن اونجرز هلا رو این موجود تغیر میده و خونشم این شکلی بود ولی شایدم خونه هلا باشه 4.فکر کنم در اخر مشخص میشه هلا تحت کنترل اون موجود مذابی است اگر هم بهتر از من میدانید منو در جریان بگذارید پیروز و سربلند باشید

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید