نقد و بررسی فیلم اسپایدرمن بازگشت به خانه !

نقد فیلم مرد عنکبوتی بازگشت به خانه

این اولین نقد بلند من برای یه فیلم کمیکی هستش (انگار ده تا نقد برای فیلم های غیر کمیکی نوشتم !!) . پس امیدوارم که راضی کننده و خوب بوده باشه و در ضمن این نقد همراه با اسپویل هستش .


اسپویل 
.
.
.

Adrian toomes vs damage control

داستان فیلم از جایی شروع میشه که ادریان تومز (والچر) با روسای Damage Control دعواش میشه و بعدش با کارگاهی که داشته و باقیمونده های انرژی چیتاری ها شروع به ساخت سلاح میکنه . بعد پیتر رو از وقتی که تونی سراغش میره تا بعد از جنگ داخلی میبینیم (که ویدیوش در سایت اپلود شده و در اینجا میتونید تماشا کنید) و بعد از اون پیتر در حال اثبات خودش به تونی دیده میشه ووداره سعی میکنه که عضوی از اونجرز بشه و ...
بنظر من این فیلم , فیلم اسپایدرمن نیست این فیلم پیتر پارکره ! یعنی شما نباید خودتون رو برای دیدن صحنه هایی که اسپایدرمن درحال تاب خوردن توی اسمان خراش ها و پریدن از برج و ... اماده بکنید . این فیلم هدف اصلیش نشون دادن اینه که یک بچه 15 ساله و یک نوجوان چجوری میتونه به یه قهرمان تبدیل بشه ! این فیلم میخواد نشون بده که پیتر پارکر چجوری قراره اسپایدرمن بشه ! اسپایدرمنی که حاضره برای نجات جون و زندگی مردم از خیلی کارهایی که برای موفق شدن توی زندگی پیتر پارکر موثره بگذره ! از عشقی که قراره بدست بیاره , از شهرتی که میتونه بدست بیاره و از خیلی از چیزهای دیگه ! فقط فقط این فیلم میخواد نشون بده که پیتر پارکر چجوری به اسپایدرمن تبدیل میشه !

Peter in civil war

اسپایدرمن اول فیلم یه شخصیته که تو یوتیوب دیده میشه ولی اخر فیلم کسیه که به یه قهرمان تبدیل میشه ! اری این فیلم قصه سفر تبدیل شدن پیتر به یک قهرمان مسولیت پذیره.
وقتی که پیتر برای جلوگیری والچر از لیز الن و رقصیدن با اون میگذره , میشه واقعا به عمق شخصیت و مسئولیت پذیری پیتر پی برد
من که واقعا از داستان این فیلم لذت بردم .

Peter in run

یکی دیگه از نکات مثبت و عالی داستان صحنه های طنز و کمدیه فیلمه که واقعا عالی کار شدن . در فیلم های اخیر مارول ما شاهد این بودیم که شوخی ها بیش از حد در داستان گذاشته شده بودن و خیلی جاها بی مورد بودن نمونش اون تیکه ای که اقای ترابی در نقد خودش از فیلم محافظین کهکشان 2 (اینجا) بهش اشاره کرد که موقع مرگ یکی از شخصیت های فیلم که باید صحنه غم انگیزی باشه استار لرد موقع سخنرانی یه شوخی میکنه و مردم بجای گریه کردن به اون میخندن . ولی این فیلم اینطوری نیست و شوخی ها دقیقا در جای درستی بکار رفتن و خیلی خوبه که مخاطب از این قضیه ناراحت نمیشه .
یکی دیگه از نکات مثبت فیلم وفاداری به ذات شخصیت هاست مخصوصا پیتر پارکر که همیشه مسئولیت پذیر بوده و جون مردمو نسبت به خودش ترجیح میده .

Ned and peter

شخصیت پردازی شخصیت ها در داخل فیلم هم خیلی خوبه مخصوصا ند (دوست پیتر پارکر) که هم صحنه های طنز خوبی رو ایجاد میکنه هم خیلی شخصیت جالب و بامزه ای داره , درسته که ند جای هری (ازبورن) رو در فیلم اسپایدرمن گرفته ولی با شخصیت پردازی خوب و بامزه ای که داره مخاطب جای خالی هری رو احساس نمیکنه .

Flash thompson

شاید در نگاه اول از فلش تامپسون در این فیلم ازرده و عصبانی بشید ولی این فلش تامپسون ذات اصلی خودش در کمیک ها رو حفظ کرده . یه ادم مغرور و خودبین و زورگو ( تو این فیلم بجای زور از پول استفاده شده که بنظرم نشان دهنده اختلاف طبقاتی هستش ) که موقع خطر اولین کسیه که دمشو میزاره رو کولشو درمیره . من که از این تغییر بدم نیومد امیدوارم برای شما هم راضی کننده باشه . باید قبول کنیم که شخصیت پردازی یک قلدر مدرسه (school bully) نسبت به اون قدیما فرق کرده. الان دیگه اونا ضرورتا هیکلی و موبور نیستند و با پول و فخر فروشی ادم رو اذیت میکنند!
شخصیت پردازی پیتر هم که براتون به اندازه کافی توضیح دادم و شخصیت پردازی واقعا عالی داره .

Vulture

شخصیت پردازی ویلین فیلم (والچر) هم خیلی خوب هستش و ذات شخصیتش رو در کمیک ها حفظ کرده . کسی که بخاطر بیرون انداخته شدن از کارش به یه شخصیت خبیث تبدیل میشه و بدنبال انتقام میفته . من از شخصیت والچر راضی بودم و بنظرم خیلی خوب بود . یکی از نکات مثبت دیگه هم که شخصیت والچر رو خیلی خوب کرده بود بازیگری فوق العاده مایکل کیتون هستش که شما رو مجذوب خودش میکنه .

Aunt may

یکی دیگر از شخصیت های فیلم زن عمو می هستش که دقیقا همون کسی که به پیتر کمک میکنه , همیشه نگرانه پیتر هستش , همیشه کسیه که بهش دلداری میده و بهش کمک میکنه .(اسپویل( مثلا در یکی از صحنه های فیلم بخاطر دیر کردن پیتر هم نگرانه هم از دستش عصبانیه و هم وقتی میفهمه استارک اخراجش کرده بهش دلداری میکنه و کمکش میکنه که هر چهار ویژگی زن عمو می تو این صحنه به نمایش گذاشته میشه یکی از ایراد هایی که بعضی از طرفدارها بهش میگیرن اینه که چرا انقدر جوون هستش ولی خب نمیشد برای چنین پیتر پارکر کم سن و سالی یک زن عمو 60 یا 70 ساله در نظر گرفت . این بهترین زن عمو می تاریخ سینماست و مریسا تومی براش سنگ تموم گذاشته .
و یکی دیگر از مهم ترین صحنه های فیلم که واقعا عالی کار شده (اسپویل) بیرون امدن پیتر پارکر از زیر اواره. منکه از دیدن این صحنه واقعا لذت بردم . یکی از قدم های محکم و اصلی برای اسپایدرمن شدن پیتر پارکر , در این صحنه گذاشته شد ! این صحنه جایی که پیتر بالاخره راه اصلی خودشو پیدا میکنه .

Debris

یکی دیگه از بهترین صحنه های فیلم (اسپویل) نجات دادن جون ادریان تومز در اخر فیلم هستش که نشون میده پیتر هیچ وقت حاضر به کشتن کسی حتی دشمن خودش هم نمیشه حتی موقعی هم که دشمنش سعی داشت اونو بکشه و این سعی عوامل در وفادار بودن به ذات شخصیت هاست .
این فیلم اولین فیلم مردعنکبوتی در سری ماروله که نشون میده جان واتس و مارول تلاششون برای نشون دادن یه پیتر پارکر/اسپایدرمن کاملا موفق و عالی بوده و من و همه طرفدارا انتظار داریم که قسمت بعدی عالی تر و بهتر از نسخه اول باشه و بتونه با اسپایدرمن 2 (ساخته سم ریمی) رقابت کنه .
ممنون که تحمل کردید امیدوارم تونسته باشم این فیلم رو بخوبی نقد کرده باشم .
امتیاز :10 از 10

مطالب مرتبط:

نقد و بررسی فیلم های مرد عنکبوتی

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 parker 1396-04-16 22:07
فیلم رو همین الان دیدم و همونطور که انتظار داشتم واقعا بهم چسبید .ولی خب بهترین فیلم مارول نیست. اما مطمئننا ازش لذت میبرید.
#2 spider emad 1396-04-16 22:34
نقد خوب بود ولی زیاد خب حرفه ای نبود.قطعا این فیلم نمرش ده از ده نیست و شما بخاطر علاقه زیاد این نمره رو دادید.خداروشکر که یک فیلم خوب بعد از اسپایدرمن 2 سم ریمی رو قراره ببینیم.اینطور که معلومه فیلم به ذات شخصیت وفاداره و این مهم ترین چیزیه که ما میخوایم.به نقل از parker:
فیلم رو همین الان دیدم و همونطور که انتظار داشتم واقعا بهم چسبید .ولی خب بهترین فیلم مارول نیست. اما مطمئننا ازش لذت میبرید.

مارول مگه کلا چند تا فیلم عالی ساخته که حالا میگیم بهترین نیست! :o
#3 Ahmad 1396-04-16 22:43
به عنوان اولین نقد زندگیتون خیلی عالی بود. خدا پدر و مادر استاد ترابی را بیامرزه که که به همه فرصت میده تا نویسنده بشن.
من خیلی خوشحالم که این فیلم اینقدر عالی شده
بازم ممنون بابت نقد
#4 Ahmad 1396-04-16 22:46
به نقل از spider emad:
به نقل از parker:
فیلم رو همین الان دیدم و همونطور که انتظار داشتم واقعا بهم چسبید .ولی خب بهترین فیلم مارول نیست. اما مطمئننا ازش لذت میبرید.

مارول مگه کلا چند تا فیلم عالی ساخته که حالا میگیم بهترین نیست! :o

مارول این همه فیلم ساخته هیچ کدوم بد نبودن. همه متوسط به بالا
ولی فیلم عالی زیاد داشته.
مثلا
اونجرز 1
محافظین کهکشان 1
دکتر استرنج
جنگ داخلی
سرباز زمستانی
این فیلم هم به این لیست اضافه میشه
#5 Spidey.2 1396-04-16 22:46
خیلی ممنونم بابت نقد
خب معلومه که براش زحمت کشیدید و تشکر میکنم که اون رو در سایت گذاشتید که دیگران هم با این فیلم آشنا بشن و فضای فیلم رو بشناسن
راستش امیدوارم حمل به بی احترامی نباشه و کسی دلخورد نشه از کامنتی که میدم...
این یک انتقاد دوستانه هستش و خدایی نکرده سوء برداشت نشه

نقد این فیلم مبتدیانه بود خیلی مبتدیانه!
آقا مبین ، وقتی ما میخواییم یک اثر هنری رو ( چه یک اثر هنری ناب، چه یک اثر ضعیف و بد ) تحلیل کنیم ، از همه داده ها و اطلاعاتی که از فیلم گرفتیم باید استفاده کنیم!
برای مثال ما نباید 80% تمرکزمون رو روی شخصیت پردازی ها زاریم! من نمیگم شخصیت پردازی مهم نیست، منظورم اینه که باید از تحلیل اون زیاده روی نکنیم !
ما در یک نقد و بررسی، باید به فیلمنامه و داستان، کار های مکانیکی و کامپیوتری ، کار های تدوین ، گریم ، جلوه های ویژه ، طراحی لباس ، طراحی صحنه، فیلمبرداری، بازیگری، نورپردازی، موسیقی و... هم توجه کنیم و به اونا بپردازیم!
به شخصه از این نقد راضی نبودم، شاید مشکل از جانب من باشه، نمیگم که در این تحلیل هیچ اشاره ای به چیز هایی که در بالا ذکر کردم نشده، شاید چیزی راجبشون گفتین، اما به هیچ وجه کافی نبود متاسفانه!
بزارید دوستانه یک چیزی بهتون بگم که من خودمم از کسی دیگه یاد گرفتم، وقتی ما میخواییم یک فیلم رو ببینیم و در پایان نقد کنیم باید تمامی داده ها و اطلاعات رو در ذهنمون جمع آوری کنیم، به دقت به حالات و چهره بازیگرا نگاه کنیم، و هر وقت که تونستیم باید به محیطی که در اونجا اون سکانس فیلمبرداری شده رو نگاه کنیم و تشخیص بدیم که آیا مناسبه؟ آیا میتونست جای دیگه هم مورد استفاده قرار بگیره و...
بعدش باید دقیق به فیلمنامه و داستان و محور داستان دقت کنیم ... نحوه روایی اون رو یادداشت کنیم و در نهایت تحلیل کنیم و...
وقتی ما میخواییم یه فیلم رو نقد کنیم، باید همیشه یه دفتر یادداشت با خودمون داشته باشیم چون همونطور که همه ما میدونیم ذهن انسان قادر به ثبت دقیق همه چیز نیست و خب طبیعیه که مقداری از اون رو فراموش کنیم! به شخصه وقتی فیلمی رو نقد میکنم ، دو بار فیلم رو میبینم ! اولش فکر میکردم که کسی که این رو به من یاد داد داره محکم کاری میکنه و واقعا این کارا لازم نیست! ولی بعدش دریافتم که واقعا باید فیلم رو دو بار دید!
جمله بندی ها باید حالت رسمی گونه ای داشته باشه و از پارت های مختلفی تشکیل شده باشه...
در ضمن فکر نکنم که نمره فیلم مناسب باشه اما دخالت هم نمیکنم چون حتما شما ملاک هایی داشتین که رعایت کردین و نظر شماست
در نهایت سرتون رو درد نیارم ...

به نظر من این نقد میتونست فوق العاده بهتر باشه
امیدوارم چیز هایی که گفتم دلخوری ایجاد نکنه
تمامی نکاتی که اشاره کردم رو هم خودم زمانی اصلا فکر نمیکردم که صحت داشته باشه ولی با گذر زمان فهمیدم که نه ، واقعا اون شخص درست میگفت!
ولی با توجه به اینکه اولین بارتون هست که نقد مینویسین بر خودم لازم دونستم که این چیزا رو به شما بگم تا شاید روزی به کارتون بیاد .
بازم خیلی مچکرم بابت نقد و تحلیل فیلم
. خیلی مچکرم بابت بروز بودن سایت اسپایدی که در سریعترین زمان مطالب رو آماده میکنه
با تشکر
#6 Ahmad 1396-04-16 22:53
#5:
شما سبک نقدتون کمی قدیمی و از مد افتاده است
سایت cbr رو میشناسید؟
بهترین و معتبرترین سایت کمیک بوک جهانه
اگه انگلیسی تون قویه نقدش رو برای این فیلم بخونید:
www.cbr.com/.../
بیشترین تمرکز و توجه را گذاشته روی شخصیت پردازی و وفاداری به ذات شخصیت ها
اینایی که شما هم گفتی هم مهمه ولی به قول استاد ترابی فیلم کمیک بوکی را باید با اون متر "شخصیت پردازی" سنجید
#7 The-Captain-steve 1396-04-16 23:11
به نقل از parker:
فیلم رو همین الان دیدم و همونطور که انتظار داشتم واقعا بهم چسبید .ولی خب بهترین فیلم مارول نیست. اما مطمئننا ازش لذت میبرید.


لیحکش رو میذاری اگه لینک داری اگر هم تو سینما دیدی که نوش جونت دیگه
#8 Shadow man 1396-04-16 23:38
نقد شما خیلی خوب بود. البته به عنوان نقد اولتون
لذت بردم. قطعا بعدها بهتر هم مینویسید
#9 Ashkan.Spider. 1396-04-16 23:39
نقد خوبی من که نمیتونم صبر کن تا فیلم ببینم فقط یه سوال دارم میدونم ربطی نداره ولی فیلم ونوم داخل mcu هستش یا نه چون یه روز میگن هست یه روز میگن نیست ربطی نداره
#10 Shadow man 1396-04-16 23:43
به نقل از Ahmad:
#5:
شما سبک نقدتون کمی قدیمی و از مد افتاده است
سایت cbr رو میشناسید؟
بهترین و معتبرترین سایت کمیک بوک جهانه
اگه انگلیسی تون قویه نقدش رو برای این فیلم بخونید:
www.cbr.com/.../
بیشترین تمرکز و توجه را گذاشته روی شخصیت پردازی و وفاداری به ذات شخصیت ها
اینایی که شما هم گفتی هم مهمه ولی به قول استاد ترابی فیلم کمیک بوکی را باید با اون متر "شخصیت پردازی" سنجید

باهات کاملا موافقم
من تقریبا تمام نقدهای این فیلم را به زبان انگلیسی خوندم و هرگز ندیدم حتی یک نفر به "نورپردازی" اشاره کنه.
فکر کنم این دوستمون اخرین نقدی که خونده مربوط به فیلن "سرگیجه" الفرد هیچکاک بوده یا شایدم "همشهری کین" ارسن ولز
کلا اونایی که با دنیای کمیک اشنایی کافی ندارن همیشه گیر میدن به مسایل فنی ولی من از اساتید بزرگی مثل استاد ترابی و مختار یاد گرفته ام که در نقد اثار کمیک بوکی باید بیش از هر چیز به وفاداری به دنیای کمیک ، شخصیت پردازی و قصه توجه کرد
تمام موارد فنی مثل موسیقی ، جلوه های ویژه و بازی ها در قالب این مواردی که گفتم مفهوم پیدا میکنه
به همین خاطر هم از نقد اقای امیری استقبال کردم
ولی انتظار دارم در نقدهای بعدی بتونن موارد فنی را هم مرتبط کنند با شخصیت پردازی ها
#11 Shadow man 1396-04-16 23:44
به نقل از Ashkan.Spider.:
یه سوال دارم میدونم ربطی نداره ولی فیلم ونوم داخل mcu هستش یا نه چون یه روز میگن هست یه روز میگن نیست ربطی نداره

تا اینجا که قطعا ونوم تو mcu نیست
#12 spider emad 1396-04-17 01:02
به نقل از Ahmad:
به نقل از spider emad:
به نقل از parker:
فیلم رو همین الان دیدم و همونطور که انتظار داشتم واقعا بهم چسبید .ولی خب بهترین فیلم مارول نیست. اما مطمئننا ازش لذت میبرید.

مارول مگه کلا چند تا فیلم عالی ساخته که حالا میگیم بهترین نیست! :o

مارول این همه فیلم ساخته هیچ کدوم بد نبودن. همه متوسط به بالا
ولی فیلم عالی زیاد داشته.
مثلا
اونجرز 1
محافظین کهکشان 1
دکتر استرنج
جنگ داخلی
سرباز زمستانی
این فیلم هم به این لیست اضافه میشه

داداش سرباز زمستانی با داک استرنج که کاملا متوسط بودن.جنگ داخلی فیلم خوبی بود اونم تکمیل و کامل نبود.فقط اونجرز 1 و محافظین یک از اثار خیلی خوب مارولن اونم بخاطر تازگیشون بود و اینکه ایده جدیدی به فیلم های کمیک بوکی تزریق کردن.من فکر میکنم با توجه به اینکه این فیلم کمی تازگی داره و به شخصیت خود ابر قهرمان توجه بیشتری میکنه میتونه از اثار خیلی خوب مارول باشه و صد البته خیلی سرتر از اثار نه چندان خوبی مثله داک استرنج و وینتر سولجر باشه و حتی به خوبی جنگ داخلی برسه.و همچنین نمرات هم نشون میده.کسب نمره 73 و فقط 2 نمره کمتر از جنگ داخلی هم گویای این قضیه هست.
#13 Shadow man 1396-04-17 01:18
به نقل از spider emad:
به نقل از Ahmad:
به نقل از spider emad:
به نقل از parker:
فیلم رو همین الان دیدم و همونطور که انتظار داشتم واقعا بهم چسبید .ولی خب بهترین فیلم مارول نیست. اما مطمئننا ازش لذت میبرید.

مارول مگه کلا چند تا فیلم عالی ساخته که حالا میگیم بهترین نیست! :o

مارول این همه فیلم ساخته هیچ کدوم بد نبودن. همه متوسط به بالا
ولی فیلم عالی زیاد داشته.
مثلا
اونجرز 1
محافظین کهکشان 1
دکتر استرنج
جنگ داخلی
سرباز زمستانی
این فیلم هم به این لیست اضافه میشه

داداش سرباز زمستانی با داک استرنج که کاملا متوسط بودن.جنگ داخلی فیلم خوبی بود اونم تکمیل و کامل نبود.فقط اونجرز 1 و محافظین یک از اثار خیلی خوب مارولن اونم بخاطر تازگیشون بود و اینکه ایده جدیدی به فیلم های کمیک بوکی تزریق کردن.من فکر میکنم با توجه به اینکه این فیلم کمی تازگی داره و به شخصیت خود ابر قهرمان توجه بیشتری میکنه میتونه از اثار خیلی خوب مارول باشه و صد البته خیلی سرتر از اثار نه چندان خوبی مثله داک استرنج و وینتر سولجر باشه و حتی به خوبی جنگ داخلی برسه.و همچنین نمرات هم نشون میده.کسب نمره 73 و فقط 2 نمره کمتر از جنگ داخلی هم گویای این قضیه هست.

"اثار نه چندان خوبی مثل دکتر استرنج و وینتر سولجر"؟؟؟؟
واقعا؟!!!
:o
ادم نمیدونه در جواب چی بگه !
خودت میگی این فیلم چون تازگی داره و به خود قهرمان توجه میکنه پس میتونه از اثار خوب مارول باشه
ولی دکتر استرنج هم دقیقا همین خصوصیات رو داشت!
حرف خودتم نقض کردی!
#14 s.m.j.s 1396-04-17 03:59
آقا سلام نقد خوبی بود.
یک سوال داشتماز اونایی که فیلم دیدن.
آقا یادتونه چند ماه پیش یه ویدیو پخش شد که تام هالند
نشته و چند تصویر در پشت اون در پارچه سبز پخش شد که
شمام سری گذاشتین و چندین و چندین بار نظریه دادیم.
#15 parker 1396-04-17 08:32
به نقل از spider emad:
به نقل از Ahmad:
به نقل از spider emad:
به نقل از parker:
فیلم رو همین الان دیدم و همونطور که انتظار داشتم واقعا بهم چسبید .ولی خب بهترین فیلم مارول نیست. اما مطمئننا ازش لذت میبرید.

مارول مگه کلا چند تا فیلم عالی ساخته که حالا میگیم بهترین نیست! :o

مارول این همه فیلم ساخته هیچ کدوم بد نبودن. همه متوسط به بالا
ولی فیلم عالی زیاد داشته.
مثلا
اونجرز 1
محافظین کهکشان 1
دکتر استرنج
جنگ داخلی
سرباز زمستانی
این فیلم هم به این لیست اضافه میشه

داداش سرباز زمستانی با داک استرنج که کاملا متوسط بودن.جنگ داخلی فیلم خوبی بود اونم تکمیل و کامل نبود.فقط اونجرز 1 و محافظین یک از اثار خیلی خوب مارولن اونم بخاطر تازگیشون بود و اینکه ایده جدیدی به فیلم های کمیک بوکی تزریق کردن.من فکر میکنم با توجه به اینکه این فیلم کمی تازگی داره و به شخصیت خود ابر قهرمان توجه بیشتری میکنه میتونه از اثار خیلی خوب مارول باشه و صد البته خیلی سرتر از اثار نه چندان خوبی مثله داک استرنج و وینتر سولجر باشه و حتی به خوبی جنگ داخلی برسه.و همچنین نمرات هم نشون میده.کسب نمره 73 و فقط 2 نمره کمتر از جنگ داخلی هم گویای این قضیه هست.

فقط در همین حد بگم که سرباز زمستانی و جنگ داخلی و مرد آهنی ۱ بهترین های مارولن . این فیلم هم در حد دکتر استرنج بود . من نمیگم این فیلم ، فیلم خوبی نیست . بلکه بعد مرد عنکبوتی ۲ یجورایی بهترین فیلم مرد عنکبوتیه .
#16 CAPTAIN DIAR 1396-04-17 11:16
سلام خدمت همه دوستان خوبم.بچه ها کسی لینک دانلود این فیلم با کیفیت خوب رو نداره؟چون من به خیلی از سایت های خارجی رفتم و یا لینک دانلود خراب بود و یا فیلم اینقدر تار و بی کیفیت بود که فقط صدای فیلم شنیده میشد!لطفا یه لینک خوب بهم بدید
#17 git-man 1396-04-17 11:30
به نقل از CAPTAIN DIAR:
سلام خدمت همه دوستان خوبم.بچه ها کسی لینک دانلود این فیلم با کیفیت خوب رو نداره؟چون من به خیلی از سایت های خارجی رفتم و یا لینک دانلود خراب بود و یا فیلم اینقدر تار و بی کیفیت بود که فقط صدای فیلم شنیده میشد!لطفا یه لینک خوب بهم بدید


بفرما
zooqle.com/.../...
لینکی که من دیروز گرفتم، لینک دوم از بالا هست که دیروز تنها لینکِ موجود بود. امروز کلی اضافه شده. کیفیتش خوب نبود ولی بد هم نبود. اگه نور و رنگ مانیتور رو بذاری روی آخرین حد، میشه همه چیزش رو حتی صحنه‌های تاریک رو دید. صداش خوبه. هاردساب هم نداره. فقط بعضی جاها به خاطر تنظیم فوکوس، تار میشه که خیلی به ندرت اتفاق می‌افته. به عنوان کیفیت پرده‌ای، من راضی بودم ازش. شما هم اگه خواستی همونو دانلود کن. باقی لینک‌هارو اطلاع ندارم. از نظر کیفیت. اینکه خراب باشه یا غیرواقعی باشه، در سایت Zooqle غیرممکنه. چون این سایت فیلم معتبر رو میذاره.
و قابل توجه اینکه لینک‌ها به صورت تورنت هست که سرعت بالاتری نسبت به لینک مستقیم داره.

آپدیت:
uptobox.com/na46fe7gr7wp
اینم لینک مستقیم نسخه‌ی 1 گیگی (اونی من دیدم 900 مگ بود ولی این 1 گیگ رو هم همون سایت گذاشته و در حال حاضر سیدرش توی Zooqle از نسخه‌ی دیروزی بیشتره پس احتمالاً این بهتره) ;-)
#18 spider emad 1396-04-17 11:37
به نقل از Shadow man:
به نقل از spider emad:
به نقل از Ahmad:
به نقل از spider emad:
به نقل از parker:
فیلم رو همین الان دیدم و همونطور که انتظار داشتم واقعا بهم چسبید .ولی خب بهترین فیلم مارول نیست. اما مطمئننا ازش لذت میبرید.

مارول مگه کلا چند تا فیلم عالی ساخته که حالا میگیم بهترین نیست! :o

مارول این همه فیلم ساخته هیچ کدوم بد نبودن. همه متوسط به بالا
ولی فیلم عالی زیاد داشته.
مثلا
اونجرز 1
محافظین کهکشان 1
دکتر استرنج
جنگ داخلی
سرباز زمستانی
این فیلم هم به این لیست اضافه میشه

داداش سرباز زمستانی با داک استرنج که کاملا متوسط بودن.جنگ داخلی فیلم خوبی بود اونم تکمیل و کامل نبود.فقط اونجرز 1 و محافظین یک از اثار خیلی خوب مارولن اونم بخاطر تازگیشون بود و اینکه ایده جدیدی به فیلم های کمیک بوکی تزریق کردن.من فکر میکنم با توجه به اینکه این فیلم کمی تازگی داره و به شخصیت خود ابر قهرمان توجه بیشتری میکنه میتونه از اثار خیلی خوب مارول باشه و صد البته خیلی سرتر از اثار نه چندان خوبی مثله داک استرنج و وینتر سولجر باشه و حتی به خوبی جنگ داخلی برسه.و همچنین نمرات هم نشون میده.کسب نمره 73 و فقط 2 نمره کمتر از جنگ داخلی هم گویای این قضیه هست.

"اثار نه چندان خوبی مثل دکتر استرنج و وینتر سولجر"؟؟؟؟
واقعا؟!!!
:o
ادم نمیدونه در جواب چی بگه !
خودت میگی این فیلم چون تازگی داره و به خود قهرمان توجه میکنه پس میتونه از اثار خوب مارول باشه
ولی دکتر استرنج هم دقیقا همین خصوصیات رو داشت!
حرف خودتم نقض کردی!

اولا.نمیدونم با کدوم استدلال فیلمی مثله وینتر سولجر رو فیلم خوبی میدونید!کاملا متوسط بود.درمورد نکته دومی که فرمودید...فیلمی که تازگی داشته باشه ولی انسجام نداشته باشه و بعضی جاها فیلمنامه درجا بزنه باز هم فیلم خوبی نمیشه وگرنه فیلم انت من هم تازگی داشت ولی چون داستان فیلم و ... کلیشه ای و قابل حدس زدن بودن و ...فیلم متوسط به پایینی از اب درومد.
#19 spider emad 1396-04-17 11:44
به نقل از parker:
به نقل از spider emad:
به نقل از Ahmad:
به نقل از spider emad:
به نقل از parker:
فیلم رو همین الان دیدم و همونطور که انتظار داشتم واقعا بهم چسبید .ولی خب بهترین فیلم مارول نیست. اما مطمئننا ازش لذت میبرید.

مارول مگه کلا چند تا فیلم عالی ساخته که حالا میگیم بهترین نیست! :o

مارول این همه فیلم ساخته هیچ کدوم بد نبودن. همه متوسط به بالا
ولی فیلم عالی زیاد داشته.
مثلا
اونجرز 1
محافظین کهکشان 1
دکتر استرنج
جنگ داخلی
سرباز زمستانی
این فیلم هم به این لیست اضافه میشه

داداش سرباز زمستانی با داک استرنج که کاملا متوسط بودن.جنگ داخلی فیلم خوبی بود اونم تکمیل و کامل نبود.فقط اونجرز 1 و محافظین یک از اثار خیلی خوب مارولن اونم بخاطر تازگیشون بود و اینکه ایده جدیدی به فیلم های کمیک بوکی تزریق کردن.من فکر میکنم با توجه به اینکه این فیلم کمی تازگی داره و به شخصیت خود ابر قهرمان توجه بیشتری میکنه میتونه از اثار خیلی خوب مارول باشه و صد البته خیلی سرتر از اثار نه چندان خوبی مثله داک استرنج و وینتر سولجر باشه و حتی به خوبی جنگ داخلی برسه.و همچنین نمرات هم نشون میده.کسب نمره 73 و فقط 2 نمره کمتر از جنگ داخلی هم گویای این قضیه هست.

فقط در همین حد بگم که سرباز زمستانی و جنگ داخلی و مرد آهنی ۱ بهترین های مارولن . این فیلم هم در حد دکتر استرنج بود . من نمیگم این فیلم ، فیلم خوبی نیست . بلکه بعد مرد عنکبوتی ۲ یجورایی بهترین فیلم مرد عنکبوتیه .

ببینید سرباز زمستانی جزو آثار متوسط به خوب ماروله و بهترین نیست.بهترین فیلم های مارول همونطور که فرمودید مرد اهنی یک و اونجرز یک و همچنین محافظین یک هستن.جنگ داخلی اختلاف کمی با این فیلما داره و بخاطر همین فیلم خیلی خوبیه.من مطمئنم که این فیلم از دکتر استرنج بهتره چون هنوز فیلم رو ندیدم با توجه به این که این فیلم استخون دار تره و به واقعیت نزدیک تره و بهتر میشه باهاش ارتباط برقرار کرد این حرف رو میزنم.درباره مردعنکبوتی 2 هم باید بگم هر کمیک فنی براش واضحه که شاهکاری مثله اسپایدرمن 2 بهترین فیلم کمیک بوکیه و دارک نایت بهترین فیلم ابرقهرمانی(چون من این فیلم رو به عنوان فیلم کمیک بوکی قبول ندارم)
#20 Shadow man 1396-04-17 11:53
به نقل از spider emad:
به نقل از Shadow man:
به نقل از spider emad:
به نقل از Ahmad:
به نقل از spider emad:
به نقل از parker:
فیلم رو همین الان دیدم و همونطور که انتظار داشتم واقعا بهم چسبید .ولی خب بهترین فیلم مارول نیست. اما مطمئننا ازش لذت میبرید.

مارول مگه کلا چند تا فیلم عالی ساخته که حالا میگیم بهترین نیست! :o

مارول این همه فیلم ساخته هیچ کدوم بد نبودن. همه متوسط به بالا
ولی فیلم عالی زیاد داشته.
مثلا
اونجرز 1
محافظین کهکشان 1
دکتر استرنج
جنگ داخلی
سرباز زمستانی
این فیلم هم به این لیست اضافه میشه

داداش سرباز زمستانی با داک استرنج که کاملا متوسط بودن.جنگ داخلی فیلم خوبی بود اونم تکمیل و کامل نبود.فقط اونجرز 1 و محافظین یک از اثار خیلی خوب مارولن اونم بخاطر تازگیشون بود و اینکه ایده جدیدی به فیلم های کمیک بوکی تزریق کردن.من فکر میکنم با توجه به اینکه این فیلم کمی تازگی داره و به شخصیت خود ابر قهرمان توجه بیشتری میکنه میتونه از اثار خیلی خوب مارول باشه و صد البته خیلی سرتر از اثار نه چندان خوبی مثله داک استرنج و وینتر سولجر باشه و حتی به خوبی جنگ داخلی برسه.و همچنین نمرات هم نشون میده.کسب نمره 73 و فقط 2 نمره کمتر از جنگ داخلی هم گویای این قضیه هست.

"اثار نه چندان خوبی مثل دکتر استرنج و وینتر سولجر"؟؟؟؟
واقعا؟!!!
:o
ادم نمیدونه در جواب چی بگه !
خودت میگی این فیلم چون تازگی داره و به خود قهرمان توجه میکنه پس میتونه از اثار خوب مارول باشه
ولی دکتر استرنج هم دقیقا همین خصوصیات رو داشت!
حرف خودتم نقض کردی!

اولا.نمیدونم با کدوم استدلال فیلمی مثله وینتر سولجر رو فیلم خوبی میدونید!کاملا متوسط بود.درمورد نکته دومی که فرمودید...فیلمی که تازگی داشته باشه ولی انسجام نداشته باشه و بعضی جاها فیلمنامه درجا بزنه باز هم فیلم خوبی نمیشه وگرنه فیلم انت من هم تازگی داشت ولی چون داستان فیلم و ... کلیشه ای و قابل حدس زدن بودن و ...فیلم متوسط به پایینی از اب درومد.

واقعا حرف عجیبی میزنی
وینتر سولجر با استقبال کم نظیری روبرو شد. هم از جانب منتقدین و هم از سوی هواداران
وینتر سولجر فیلم فوق العاده ای بود
به خاطر صحنه های اکشن شلیکی و فوق العاده اش ، به خاطر داستان جسورانه اش که cap رو به عنوان سمبل امریکا روبروی سیستم غالب قرار میده، به خاطر پرداختن جذاب به رابطه دو دوست قدیمی که روبروی هم قرار میگیرن، به خاطر سبک خودش که حالت ریالیستی داشت و المان های ژانرهای دیگر مثل جاسوسی را با موفقیت به ژانر کمیک بوکی تزریق میکرد و ...
شما با کدوم است معیار میگی متوسط بود؟!
در ضمن مرد مورچه ای متوسط به بالا بود. امتیازات و فروش همین رو نشون میدن
البته از اون شخصیت درجه 3 همچین فیلم سرگرم کننده ای ساختن خودش شاهکاره
#21 Shadow man 1396-04-17 11:56
به نقل از spider emad:
به نقل از parker:
به نقل از spider emad:
به نقل از Ahmad:
به نقل از spider emad:
به نقل از parker:
فیلم رو همین الان دیدم و همونطور که انتظار داشتم واقعا بهم چسبید .ولی خب بهترین فیلم مارول نیست. اما مطمئننا ازش لذت میبرید.

مارول مگه کلا چند تا فیلم عالی ساخته که حالا میگیم بهترین نیست! :o

مارول این همه فیلم ساخته هیچ کدوم بد نبودن. همه متوسط به بالا
ولی فیلم عالی زیاد داشته.
مثلا
اونجرز 1
محافظین کهکشان 1
دکتر استرنج
جنگ داخلی
سرباز زمستانی
این فیلم هم به این لیست اضافه میشه

داداش سرباز زمستانی با داک استرنج که کاملا متوسط بودن.جنگ داخلی فیلم خوبی بود اونم تکمیل و کامل نبود.فقط اونجرز 1 و محافظین یک از اثار خیلی خوب مارولن اونم بخاطر تازگیشون بود و اینکه ایده جدیدی به فیلم های کمیک بوکی تزریق کردن.من فکر میکنم با توجه به اینکه این فیلم کمی تازگی داره و به شخصیت خود ابر قهرمان توجه بیشتری میکنه میتونه از اثار خیلی خوب مارول باشه و صد البته خیلی سرتر از اثار نه چندان خوبی مثله داک استرنج و وینتر سولجر باشه و حتی به خوبی جنگ داخلی برسه.و همچنین نمرات هم نشون میده.کسب نمره 73 و فقط 2 نمره کمتر از جنگ داخلی هم گویای این قضیه هست.

فقط در همین حد بگم که سرباز زمستانی و جنگ داخلی و مرد آهنی ۱ بهترین های مارولن . این فیلم هم در حد دکتر استرنج بود . من نمیگم این فیلم ، فیلم خوبی نیست . بلکه بعد مرد عنکبوتی ۲ یجورایی بهترین فیلم مرد عنکبوتیه .

ببینید سرباز زمستانی جزو آثار متوسط به خوب ماروله و بهترین نیست.بهترین فیلم های مارول همونطور که فرمودید مرد اهنی یک و اونجرز یک و همچنین محافظین یک هستن.جنگ داخلی اختلاف کمی با این فیلما داره و بخاطر همین فیلم خیلی خوبیه.من مطمئنم که این فیلم از دکتر استرنج بهتره چون هنوز فیلم رو ندیدم با توجه به این که این فیلم استخون دار تره و به واقعیت نزدیک تره و بهتر میشه باهاش ارتباط برقرار کرد این حرف رو میزنم.درباره مردعنکبوتی 2 هم باید بگم هر کمیک فنی براش واضحه که شاهکاری مثله اسپایدرمن 2 بهترین فیلم کمیک بوکیه و دارک نایت بهترین فیلم ابرقهرمانی(چون من این فیلم رو به عنوان فیلم کمیک بوکی قبول ندارم)

من برخلاف شما نمیتونم وقتی فیلمی رو ندیدم درباره اش نظر بدم و مثلا بگم قطعا از دکتر استرنج بهتره!
به علاوه، دارک نایت فیلم عالی هستش ولی خیلی عجیبه بهش میگی فیلم ابرقهرمانی! این فیلم نه کمیک بوکیه و نه ابرقهرمانی! یک psycho-thriller شاخصه با مایه های جنایی/روانشناخت ی
#22 CAPTAIN DIAR 1396-04-17 13:34
به نقل از git-man:
به نقل از CAPTAIN DIAR:
سلام خدمت همه دوستان خوبم.بچه ها کسی لینک دانلود این فیلم با کیفیت خوب رو نداره؟چون من به خیلی از سایت های خارجی رفتم و یا لینک دانلود خراب بود و یا فیلم اینقدر تار و بی کیفیت بود که فقط صدای فیلم شنیده میشد!لطفا یه لینک خوب بهم بدید


بفرما
zooqle.com/.../...
لینکی که من دیروز گرفتم، لینک دوم از بالا هست که دیروز تنها لینکِ موجود بود. امروز کلی اضافه شده. کیفیتش خوب نبود ولی بد هم نبود. اگه نور و رنگ مانیتور رو بذاری روی آخرین حد، میشه همه چیزش رو حتی صحنه‌های تاریک رو دید. صداش خوبه. هاردساب هم نداره. فقط بعضی جاها به خاطر تنظیم فوکوس، تار میشه که خیلی به ندرت اتفاق می‌افته. به عنوان کیفیت پرده‌ای، من راضی بودم ازش. شما هم اگه خواستی همونو دانلود کن. باقی لینک‌هارو اطلاع ندارم. از نظر کیفیت. اینکه خراب باشه یا غیرواقعی باشه، در سایت Zooqle غیرممکنه. چون این سایت فیلم معتبر رو میذاره.
و قابل توجه اینکه لینک‌ها به صورت تورنت هست که سرعت بالاتری نسبت به لینک مستقیم داره.

آپدیت:
uptobox.com/na46fe7gr7wp
اینم لینک مستقیم نسخه‌ی 1 گیگی (اونی من دیدم 900 مگ بود ولی این 1 گیگ رو هم همون سایت گذاشته و در حال حاضر سیدرش توی Zooqle از نسخه‌ی دیروزی بیشتره پس احتمالاً این بهتره) ;-)

داداش خیلی عالی بود دمت گرم حاجی
#23 Captain Steve Lover 1396-04-17 14:00
ممنون از اقا مبين...با اين نمرات كه گرفته بهترين اسپايدرمن بعد از دومين اسپايدرمن هست...

.........
Emad spider
شما يا معني واژه هاي متوسط و خوب رو نميدوني...يا واقعا اطلاعاتت پايينه...يا داري تعصبي يا از روي علاقه خودت نظر ميدي...يا ميخواي خودتي نشون بدي...يا اينكه با مارول مشكل داري...

اولا تو اثار مارول استوديوز فقط فيلم دنياي تاريكي متوسط بود و بقيه همه خوب...دوران التران و نخستين انتقام جو و انت من هم با اينكه جزو بهتريناي مارول نبودن ولي فيلماي خيلي خوبي بودن...دكتر استرنج و وينتر سولجر و محافظان كهكشان و هومكامينگ شاهكار بودن! نميخوام اصلاً در مورد اونجرز و جنگ داخلي حرف بزنم چون غير قابل توصيفن...دوستان يه نگاه بكنيد نمرات رو...نقدا رو بخونيد...سايت هاي ComicBook و RT و Metacritic سر بزنيد ...فروش و باكس افيس رو كامل مطلع باشيد و بعد بگيد فلان فيلم خوبه يا نه...البته مفهوم خوش ساخت با كاريزماتيك فرق داره ...خيلي فيلما خوش ساختن ولي كاريزماتيك نيستن مثل همين دكتر استرنج كه نمرات خارقالعاده ولي شايد هركسي خوشش نياد...و برعكس هم ممكنه مثلا مَرد اهني ٣ اونقدر خوش ساخت نبود ولي اينقدر مخاطب پسند بود كه سريعاً شد پنجمين پرفروش تاريخ اون زمان(الان دهمي فكر كنم)...
در هر صورت مارول يه فيلم متوسط داره(با توجه به نمرات) كه اونم دنياي تاريكي هست...كه بازم متوسط رو به خوب هست...
#24 Gobby 1396-04-17 19:15
جناب عادل اسپایدر
مگه شما قوانین سایت رو نخوندی؟
گذاشتن هرگونه آی دی و یا ایمیل و... ممنوعه.
دیگه تکرار نشه
درباره اون کمیک هم بهتره ایمیل بزنی به سایت ولی فکر نکنم فعلا کمیک جدید تو سایت قرار بگیره فعلا باید نیمه کاره ها کامل بشه
#25 The-Captain-steve 1396-04-17 19:22
به نقل از git-man:
به نقل از CAPTAIN DIAR:
سلام خدمت همه دوستان خوبم.بچه ها کسی لینک دانلود این فیلم با کیفیت خوب رو نداره؟چون من به خیلی از سایت های خارجی رفتم و یا لینک دانلود خراب بود و یا فیلم اینقدر تار و بی کیفیت بود که فقط صدای فیلم شنیده میشد!لطفا یه لینک خوب بهم بدید


بفرما
zooqle.com/.../...
لینکی که من دیروز گرفتم، لینک دوم از بالا هست که دیروز تنها لینکِ موجود بود. امروز کلی اضافه شده. کیفیتش خوب نبود ولی بد هم نبود. اگه نور و رنگ مانیتور رو بذاری روی آخرین حد، میشه همه چیزش رو حتی صحنه‌های تاریک رو دید. صداش خوبه. هاردساب هم نداره. فقط بعضی جاها به خاطر تنظیم فوکوس، تار میشه که خیلی به ندرت اتفاق می‌افته. به عنوان کیفیت پرده‌ای، من راضی بودم ازش. شما هم اگه خواستی همونو دانلود کن. باقی لینک‌هارو اطلاع ندارم. از نظر کیفیت. اینکه خراب باشه یا غیرواقعی باشه، در سایت Zooqle غیرممکنه. چون این سایت فیلم معتبر رو میذاره.
و قابل توجه اینکه لینک‌ها به صورت تورنت هست که سرعت بالاتری نسبت به لینک مستقیم داره.

آپدیت:
uptobox.com/na46fe7gr7wp
اینم لینک مستقیم نسخه‌ی 1 گیگی (اونی من دیدم 900 مگ بود ولی این 1 گیگ رو هم همون سایت گذاشته و در حال حاضر سیدرش توی Zooqle از نسخه‌ی دیروزی بیشتره پس احتمالاً این بهتره) ;-)

بله نسخه یک گیگش خیلی بهتره اما یه مشکل داره زبان انگلیسی داره اما وقتی با نرم افزار km player اجرا میکنید زبانش کلا یه زبان دیگه هست و وقتی میخوایم
انگلیسی کنیمش کلا تصویر میره خود فیلم دو زبان داره اما زبان انگلیسی خرابه Ctrl x که میگیریم زبان عوض شه کلا تصویر میره راه حلی دارید ؟
#26 adel.spider 1396-04-17 23:05
به نقل از Gobby:
جناب عادل اسپایدر
مگه شما قوانین سایت رو نخوندی؟
گذاشتن هرگونه آی دی و یا ایمیل و... ممنوعه.
دیگه تکرار نشه
درباره اون کمیک هم بهتره ایمیل بزنی به سایت ولی فکر نکنم فعلا کمیک جدید تو سایت قرار بگیره فعلا باید نیمه کاره ها کامل بشه

سلام ببخشید متوجه نشده بودم
اینیل دادم ولی متاءسفانه جوابی دریافت نکردم.
باشه من منتظر میمونم
#27 adel.spider 1396-04-17 23:05
به نقل از adel.spider:
به نقل از Gobby:
جناب عادل اسپایدر
مگه شما قوانین سایت رو نخوندی؟
گذاشتن هرگونه آی دی و یا ایمیل و... ممنوعه.
دیگه تکرار نشه
درباره اون کمیک هم بهتره ایمیل بزنی به سایت ولی فکر نکنم فعلا کمیک جدید تو سایت قرار بگیره فعلا باید نیمه کاره ها کامل بشه

سلام ببخشید متوجه نشده بودم
ایمیل دادم ولی متاءسفانه جوابی دریافت نکردم.
باشه من منتظر میمونم
#28 spider emad 1396-04-18 11:26
به نقل از Shadow man:
به نقل از spider emad:
به نقل از Shadow man:
به نقل از spider emad:
به نقل از Ahmad:
به نقل از spider emad:
به نقل از parker:
فیلم رو همین الان دیدم و همونطور که انتظار داشتم واقعا بهم چسبید .ولی خب بهترین فیلم مارول نیست. اما مطمئننا ازش لذت میبرید.

مارول مگه کلا چند تا فیلم عالی ساخته که حالا میگیم بهترین نیست! :o

مارول این همه فیلم ساخته هیچ کدوم بد نبودن. همه متوسط به بالا
ولی فیلم عالی زیاد داشته.
مثلا
اونجرز 1
محافظین کهکشان 1
دکتر استرنج
جنگ داخلی
سرباز زمستانی
این فیلم هم به این لیست اضافه میشه

داداش سرباز زمستانی با داک استرنج که کاملا متوسط بودن.جنگ داخلی فیلم خوبی بود اونم تکمیل و کامل نبود.فقط اونجرز 1 و محافظین یک از اثار خیلی خوب مارولن اونم بخاطر تازگیشون بود و اینکه ایده جدیدی به فیلم های کمیک بوکی تزریق کردن.من فکر میکنم با توجه به اینکه این فیلم کمی تازگی داره و به شخصیت خود ابر قهرمان توجه بیشتری میکنه میتونه از اثار خیلی خوب مارول باشه و صد البته خیلی سرتر از اثار نه چندان خوبی مثله داک استرنج و وینتر سولجر باشه و حتی به خوبی جنگ داخلی برسه.و همچنین نمرات هم نشون میده.کسب نمره 73 و فقط 2 نمره کمتر از جنگ داخلی هم گویای این قضیه هست.

"اثار نه چندان خوبی مثل دکتر استرنج و وینتر سولجر"؟؟؟؟
واقعا؟!!!
:o
ادم نمیدونه در جواب چی بگه !
خودت میگی این فیلم چون تازگی داره و به خود قهرمان توجه میکنه پس میتونه از اثار خوب مارول باشه
ولی دکتر استرنج هم دقیقا همین خصوصیات رو داشت!
حرف خودتم نقض کردی!

اولا.نمیدونم با کدوم استدلال فیلمی مثله وینتر سولجر رو فیلم خوبی میدونید!کاملا متوسط بود.درمورد نکته دومی که فرمودید...فیلمی که تازگی داشته باشه ولی انسجام نداشته باشه و بعضی جاها فیلمنامه درجا بزنه باز هم فیلم خوبی نمیشه وگرنه فیلم انت من هم تازگی داشت ولی چون داستان فیلم و ... کلیشه ای و قابل حدس زدن بودن و ...فیلم متوسط به پایینی از اب درومد.

واقعا حرف عجیبی میزنی
وینتر سولجر با استقبال کم نظیری روبرو شد. هم از جانب منتقدین و هم از سوی هواداران
وینتر سولجر فیلم فوق العاده ای بود
به خاطر صحنه های اکشن شلیکی و فوق العاده اش ، به خاطر داستان جسورانه اش که cap رو به عنوان سمبل امریکا روبروی سیستم غالب قرار میده، به خاطر پرداختن جذاب به رابطه دو دوست قدیمی که روبروی هم قرار میگیرن، به خاطر سبک خودش که حالت ریالیستی داشت و المان های ژانرهای دیگر مثل جاسوسی را با موفقیت به ژانر کمیک بوکی تزریق میکرد و ...
شما با کدوم است معیار میگی متوسط بود؟!
در ضمن مرد مورچه ای متوسط به بالا بود. امتیازات و فروش همین رو نشون میدن
البته از اون شخصیت درجه 3 همچین فیلم سرگرم کننده ای ساختن خودش شاهکاره

نظر شما محترمه.من وقتی 3 سال پیش این فیلم رو دیدم برام کاملا یک فیلم متوسط به بالا در بهترین حالت بود.من معیار هامو توضیح دادم هرکسی هم ممکنه از فیلمی خوشش بیاد و این مسئله مشکل داری نیست.همونطور که خیلیا اشغالی مثله بتمن بر علیه سوپرمن رو میپرستیدن.من هم نمیتونم عقاید کسی رو تغییر بدم و اگه از این فیلم لذت بردید کسی نمیتونه نظر شمارو بکوبه.بنده فقط دلایل خودمو مطرح کردم.چون همیشه از مارول اثاری متوسط رو به بالا و یا خوب دیدم و چون همه کارگردان های مارول از سیاست های استودیو پیروی میکنن یه همچین وضعی پیش میاد که همه فیلما در رنجی هست که مخاطب رو راضی میکنه.فقط راضی میکنه.و هرگز به فیلمی مثله اسپایدرمن 2 و دارک نایت تبدیل نمیشن که نماد فیلم های کمیک بوک هستن.موفق باشید
#29 spider emad 1396-04-18 11:37
به نقل از Captain Steve Lover:
ممنون از اقا مبين...با اين نمرات كه گرفته بهترين اسپايدرمن بعد از دومين اسپايدرمن هست...

.........
Emad spider
شما يا معني واژه هاي متوسط و خوب رو نميدوني...يا واقعا اطلاعاتت پايينه...يا داري تعصبي يا از روي علاقه خودت نظر ميدي...يا ميخواي خودتي نشون بدي...يا اينكه با مارول مشكل داري...

اولا تو اثار مارول استوديوز فقط فيلم دنياي تاريكي متوسط بود و بقيه همه خوب...دوران التران و نخستين انتقام جو و انت من هم با اينكه جزو بهتريناي مارول نبودن ولي فيلماي خيلي خوبي بودن...دكتر استرنج و وينتر سولجر و محافظان كهكشان و هومكامينگ شاهكار بودن! نميخوام اصلاً در مورد اونجرز و جنگ داخلي حرف بزنم چون غير قابل توصيفن...دوستان يه نگاه بكنيد نمرات رو...نقدا رو بخونيد...سايت هاي ComicBook و RT و Metacritic سر بزنيد ...فروش و باكس افيس رو كامل مطلع باشيد و بعد بگيد فلان فيلم خوبه يا نه...البته مفهوم خوش ساخت با كاريزماتيك فرق داره ...خيلي فيلما خوش ساختن ولي كاريزماتيك نيستن مثل همين دكتر استرنج كه نمرات خارقالعاده ولي شايد هركسي خوشش نياد...و برعكس هم ممكنه مثلا مَرد اهني ٣ اونقدر خوش ساخت نبود ولي اينقدر مخاطب پسند بود كه سريعاً شد پنجمين پرفروش تاريخ اون زمان(الان دهمي فكر كنم)...
در هر صورت مارول يه فيلم متوسط داره(با توجه به نمرات) كه اونم دنياي تاريكي هست...كه بازم متوسط رو به خوب هست...

من نمیخوام وارد بحث با شما بشم چون شما معلوم نیست چند سالتون هست که اینگونه و جوگیری اومدید و حرف میزنید.نمیخواد که شما هم برای من حرف از سایت های متا و ... بزنید.بنده نه فن دیسی هستم.نه میخوام مارولو بکوبم.هیچوقت با تعصب نظر ندادم.نیازی هم به نشون دادن خودم ندارم.بنده فقط واقع بین هستم.همیشه هم دوس داشتم که اثار مارول پارو از حد فراتر بذاره و اثار مشابهی تحویل نده که همه در یک رنج نمرات هستند.شما وقتی به اثاری مثله داک استرنج و یا محافظین میگین شاهکار و یا به اونجرز و جنگ داخلی میگید غیر قابل توصیف معلومه که هیچ چیزی از فیلم و اصول نقد نمیدونید و فقط و فقط از روی تعصب این حرف هارو میزنید.اگر فیلمی مثله داک استرنج و یا غیره شاهکارن پس دارک نایت چی هست؟یا اسپایدرمن 2؟یا اصلا همین جدیدا لوگان؟من قصد کوبیدن مارول رو ندارم.من فقط دوست ندارم که مارول هر ساله از یک دستور تهیه پیروی کنه و همه فیلماش در یک رنج باشند.اثار مارول باید پارو از حد فراتر بذارند.این تنها با اوردن کارگردانان بزرگ و با تجربه که خودشون با فرمول خودشون اثار جدیدی رو تحویل بدند ممکنه.وگرنه تا ابد هم میتونند فیلم های راضی کننده ای مثله اثاری که فرمودید رو عرضه کنن و به فروش زیادی هم برسند.موفق باشید.
#30 Ahmad 1396-04-19 14:06
29 و 30#
جناب اقای spider emad!
من چند بار نظرات شما را مطالعه کردم ولی دقیقا متوجه نشدم دلایل حرفاتون چیه
الان مثلا shadow man گفت چرا وینتر سولجر عالیه ولی شما نگفتی چرا نیست
واقعا چرا فکر میکنید فیلمی تحسین شده مثل وینتر سولجر عالی نیست؟
از نظر شما چه ایرادی داره؟
شما مدام میگی همه فیلم های مارول از یه چیز در رنج هستند
خب، میشه بگید از چی در رنج هستند؟

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید