بررسی موشکافانه تریلر دوم فیلم "پلنگ سیاه" (Black Panther)

بررسی موشکافانه تریلر دوم فیلم "پلنگ سیاه" (Black Panther)

این قطعا پیچیده ترین تریلری است که تا به حال توسط مارول منتشر شده و بنابراین باید حتما مورد نقد و بررسی قرار بگیرد.

 

دیروز مارول استودیوز دومین تریلر از فیلم پلنگ سیاه را رونمایی کرد که اگر ندیدید اینجا میتونید تماشا کنید.

علیرغم اینکه اکثر شخصیت های کلیدی فیلم پلنگ سیاه در اولین تریلر آن معرفی شدند و من اینجا آن را مورد بررسی قرار دادم ولی تریلر جدید زوایای جدیدی از این شخصیت ها را نشان ما میدهد.

 

 

- "چه چیزهای دیگری را پنهان کرده اید؟"

"چه چیزهای دیگری را پنهان کرده اید؟"

شخصیت «اورت راس» با بازی «مارتین فریمن» درست مثل خود پلنگ سیاه اولین بار در فیلم "کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی" معرفی شد. او درست مثل کمیک ها باعث میشود تا تماشاچی از دید او با شگفتی ها و لوکیشن های جدید دنیای مارول اشنا شود. در تریلر میبینیم که او هم مثل تماشاچیان سینما با شگفتی های دنیای سینمایی مارول (MCU) آشنا هستش ولی او نیز از دیدن فن آوری های کشور "واکاندا" کاملا حیرت زده شده است . میگه "من شاهد پرواز خدایان بوده ام. دیده ام که انسان ها چطور سلاح هایی ساخته اند که حتی تصورش را هم نمیتونم بکنم. من دیده ام که بیگانگان (فضایی) از اسمان به زمین امده اند ولی تا به حال همچین چیزی ندیده بودم . دیگه چه چیزهایی است که پنهان کرده اید؟".

اورت راس این حرفها را در اول تریلر میزند. به نظر میرسد این سکانس مربوط به اون صحنه بازجویی از «یولیسس کلا» میشود که در تریلر اول دیده بودیم. یعنی احتمالا راس بعد از بازجویی از «کلا» این حرفها را به تچالا میزند.

 

- " رسیدیم به خانه"

ما رسیدیم به خانه"

سپس ما یک هواپیما میبینیم که در واقع هواپیمای سلطنتی است که خلبان آن نیز Okoye است (نقش Okoye را خانم «دانای گوریرا» که در سریال "واکینگ دد" دیده بودیمش بازی میکنه). نوعی مانع یا حفاظ هلوگرافیک میبنیم که معلومه ازش استفاده میشه تا ثروت و پیشرفت های تکنولوژیکی واکاندا را از دید بقیه جهان پنهان نگه داره . احتمالا این وسیله باعث میشه تا این کشور پیشرفته همپون جنگل های انبوه به نظر برسه. اگر یادتون باشه اورت راس در تریلر اول گفته بود که اکثر آدم ها فکر میکنند واکاندا یک کشور عقب مانده جهان سومی است ولی کلا بهش میگه که همه اون "نساجی، چوپان ها و لباس های رنگارنگ فقط پوششی هستند برای فریب دیگران".

در واقع منبع اصلی ثروت های واکاندا و چیزی که پشت سر فن آوری های پیشرفته آنجا قرار داره فلزی بسیار کمیاب است به نام "وایبرینیوم" (Vibranium). گفته میشه سالها پیش توسط یک شهاب سنگ به واکاندا رسیده. تشعشعات این فلز باعث جهش یافتگی نوعی گیاه قلب مانند شده که مردم واکاندا اعتقاد دارند هدیه ای است از جانب خدای پلنگ ها. این گیاه باعث میشه حاکم واکاندا که بهش لقب پلنگ سیاه داده شده قدرت، سرعت ، بنیه بالایی پیدا کنه و زخم هایش نیز زود خوب بشوند.

 

 

 

- شهری از آینده!

شهری از آینده!

علیرغم اینکه قبلا هم واکاندا را در تریلر نخست دیده بودیم ولی برای اولین بار با زندگی روزمره این کشور اشنا میشویم و واقعا شگفت انگیزه. این صحنه که عکسش را در بالا میبینید احتمالا منطقه ای شلوغ است در پایتخت به نام Birnin Zana ملقب به "شهر طلایی". کاخ های سلطنتی واکاندا ، فرودگاه بین المللی واکاندا و قبرستان (Necropolis) هم آنجا هستند. نکته جالب اینه که این شهر آمیزه ای شگفت انگیز از سنت و مدرنیته است . یعنی مغازه ای سنتی میبینیم که بالای سرشون برج های بلند و خط سریع السیر مونوریل دیده میشود.

 

- محافظین غیرعادی

محافظین غیرعادی

ما در تریلر اول نگاهی داشتیم به گارد سلطنتی که به Dora Milaje معروف هستند و آماده نبرد با «اریک کیل مانگر» (خبیث اصلی فیلم) بودند ولی اینجا محافظین شخصی پلنگ سیاه را از نزدیک میبینیم که دارند کار تشریفاتی میکنند (خوش آمد گویی به پادشاه) . آنها از تک تک قبایل واکاندا استخدام شده اند تا هارمونی بین جناح های مختلف ایجاد شود. همشون هم مونث هستند و از خطرناک ترین و کارکشته ترین جنگجویان واکاندا به شمار می آیند. ضمنا از سلاح های ساخته شده از فلز وایبرینیوم استفاده میکنند و زره وایبرینیومی هم دارند.

 

- خواهر و برادر سلطنتی!

خواهر و برادر سلطنتی!

یکی از معدود لحظات لایت در تریلر مربوط به صحنه ای میشه که تچالا و خواهرش «شوری» با بازی «لتیتا رایت» را میبینیم. البته شوری را در تریلر اول هم دیده بودیم. او به نوعی «تونی استارک» واکاندا است . یعنی مخترع و نابغه است که اکثر فن آوری های کشورش را هم خودش درست کرده.  

 

- دو تا پلنگ سیاه؟

دو تا پلنگ سیاه؟

اینجا میشه حدس زد که تچالا و خواهرش دارن نسخه های مختلف لباس پلنگ سیاه را بازدید میکنند. ولی حس میکنم این صحنه نشون میده که شاید در آینده یکی از این لباس ها توسط «کیل مانگر» به سرقت بره چون در تریلر میبینیم که کیل مانگر هم لباسی شبیه به لباس پلنگ سیاه داره.

و درباره لباس پلنگ سیاه هم باید بگیم که چیزی فراتر از یک لباس معمولی است . از الیاف ویبرانیوم ساخته شده ، بسیار سبکه و غیر قابل تخریب . در مقابل اکثر سلاح ها هم مصون است. ضمن اینکه دستکش هایی داره که به پنجه های ویبرانیومی مسلح هستند که میتونند حتی روی سپر کاپیتان آمریکا هم خط بیندازند!

 

- حافظه زنده واکاندا؟

 حافظه زنده واکاندا؟

این صحنه به نظر میاد مربوط به Djalia باشه که یک قلمرو مرموز و عرفانی است که به عنوان حافظه جمعی واکاندا عمل میکنه. این مکان حال و گذشته واکاندا را با هم مقایسه میکنه. ضمن اینکه وقتی در دنیای کمیک شوری به دست فرقه سیاه ثانوس کشته شد ، روحش در این مکان زندگی میکرد. شوری سپس به تاریخچه واکاندا در این مکان پی برد. وقتی هم که دوباره زنده شد تاریخچه کشورش را به خاطر سپرد.

 

- "همه چیز رو میسوزونم!"

 "همه چیز رو میسوزونم!"

در دنیای کمیک «کیل مانگر» خبیثی بود که از واکاندا تبعید شده بود . پدرش هم مجبور شد وقتی «کلا» به کشورش حمله کرد بهش کمک کنه. وقتی کیل مانگر بالاخره به واکاندا برگشت سعی کرد تاج و تخت رو از تچالا بگیره و یک کودتا به راه انداخت. حالا معلوم نیست که ایا کیل مانگر هم همین خط داستانی رو داره یا نه ولی به نظر میرسه رقیب تچالا برای رسیدن به تاج و تخت باشه. حتی لباس پلنگ سیاه خاص خودش رو داره و در این صحنه دیدیم که با گارد سلطنتی درگیر میشه. البته معلوم نیست که چرا میگه "همه چیز رو میسوزونم!"؟ یعنی اگه میخواد فرمانروا بشه پس چرا میخواد واکاندا رو نابود کنه؟!

 

- پلنگ بر علیه پلنگ!

- پلنگ بر علیه پلنگ!

این نبرد در واکاندا رخ میده (نه در اون سکانس تعقیب و گریز در شهر سئول کره جنوبی). قطعا سکانس نفس گیر و شگفت انگیزی است . در ضمن اونی که لباسش چراغ های بنفش داره، تچالا هستش و اون یکه رگه های طلایی داره، کیل مانگر.

 

- کلا میخواد تفریح کنه!

 کلا میخواد تفریح کنه!

از وقتی که بازوی او در فیلم "اونجرز" عصر التران" قطع شد منتظر بودیم که جناب «یولیسس کلا» صاحب یک دست مصنوعی که مثل سلاح صوتی عمل میکنه ، بشه. تو این صحنه هم این رو دیدیم، هرچند که دستش شبیه به کمیک ها نیست. یه جورایی چندش آور هم هست! انگشتانش کنار رفتند (انگار که میخواد سلام Vulcan بکنه! ) و بعد از وسطش شلیک میکنه. خودشم میگه "بیایید یه کم تفریح کنیم". حرکتی هم که میکنه واقعا fun هستش!

نظر شما چیست؟ چه چیزهای دیگری از این تریلر دستگیرتون شد؟

 

سارا عفتی

سارا عفتی 

منبع: CBR

 All rights reserved © Spidey.ir 2017

(هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

مطالب مرتبط:

معرفی شخصیت : پلنگ سیاه 

این شخصیت های مارول احتمالا در فیلم پلنگ سیاه حضور خواهند داشت

10 کمیک برتر "پلنگ سیاه" (BLACK PANTHER)

100 شخصیت برتر مارول : پلنگ سیاه

نقد و بررسی اولین تریلر فیلم پلنگ سیاه 

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 Richard Grayson 1396-07-25 16:14
خیلی دوست دارم مارتین فریمن و بندیکت کامبریج رو توی جنگ ابدیت باهم ببینم . زوج فوق العاده تو سریال شرلوک بودن .
ممنون بابت بررسی. تو تریلر ها هنوز اشاره ای از کاپیتان و باکی ندیدیم ، بنظرتون تو فیلم حضور خواهند داشت یا نه ؟
#2 Captain Steve Lover 1396-07-25 16:26
عالى بود...با تشكر از خانم عفتى...ترجمتون عالى بود...
در مورد تريلر بايد بگم بهترين و پيچيده ترين تريلر چند وقت اخير بود...
در مورد كيل مانگر بايد بگم بنظر من رقيب تي چالا واسه تاج و تخت هستش و بنظر مياد مايكل بي جوردن نقششو عالى بازي كرده و يه خبيث فوقالعاده تحويل داده...
در ضمن بنظر مياد بيشتر از دوتا لباس بلك پنتر حتى وجود داره...
اون صحنه "پلنگ عليه پلنگ" بنظرم مربوط به نبرد نهايي فيلم ميشه...و جز سكانس جنگ اخر فيلمه...
اون حرف هاي اورت راس واقعاً تاثير گذار بود و نشون ميده قراره واقعاً با يه دنياي عجيب رو به رو بشيم...(دنياي واكاندا)...
پر از شگفتى و چيز هاي عجيب و تكنولوژي هاي فرا انسانى...

اميدوارم تو فيلم هرچقدر هم كوچيك ولى اشاراتى به كپ و وينتر سولجر بشه... :cry:

ولى حس ميكنم من ايپ نقش خيلى مهمى تو فيلم نداره چون تو تريلر هم نشونش نداد...خبيث هاي اصلى فيلم كلا و گولدن جگوار هستن...

اون بخش"حافظه زنده واكاندا" ممكنه إشاراتي به T'Chakka هم بشه توي اون سكانس...

و البته جريان اين رگه هاي بنفش و زرد و...چيه؟! :-|
#3 PersonalCipher 1396-07-25 17:17
درود ، این اولین تریلر هست ، قبلی تیزر این بود
توی مقاله نوشته شده دومین !
#4 mtm 1396-07-25 18:17
به نقل از PersonalCipher:
درود ، این اولین تریلر هست ، قبلی تیزر این بود
توی مقاله نوشته شده دومین !

نه دومین تریلر است . اشتباه میکنی
و ممنون که به نکته ای به این مهمی اشاره کردی :-*
#5 a.v.s 1396-07-25 18:20
بسیار مقاله عالی بود با ترجمه بسیار عالی جناب خانم عفتی
دنیای واکاندا واقعا شگفت انگیزه و پر از شگفتیه. و دارای سلطنت و حکومتی بزرگ و منتظم که به فکر مردمانشه، که پادشاه وظیفه شناس و مسئولیت پذیری مثل تی چالا را دارد. تی چالا شاید از شخصیت های درجه یک نباشه ولی جزو بهترین انسان های روی زمینه و آدم آرزوش میشه که به یه همچین فردی خدمت کنه و جونشو فدا کنه. پلنگ سیاه دارای دنیا و داستان های غنی است که همین باعث میشه که بسیار مشتاق دیدن این فیلم باشم
#6 winter-soldier-911 1396-07-25 18:29
به نظر میاد فیلم عالی باشه
ولی لباس جدیدش به دلم ننشست مثل تبدیل شوندگان شده :-?
ولی واقعا ویلن فوق‌العاده ای هست کیل مانگر .یه کمی هم دیوونه به نظر میاد که این خیلی خوبه :roll:
و اینکه چرا باکی رو نمیارید نامردا :cry:
با تشکر از مقاله خوبتون
#7 pegahmm 1396-07-25 18:50
تريلر خفني بود ولي حقيقتا اميدوارم جلوه هاي ويژه شو درست كنن
بعد يه سوال،اين قضيه levitation city چيه؟!
و اينكه اون قسمتي كه تچالا گفت l never freeze يعني چي؟و اون حفره اي كه ازش پايين رفت چي بود؟؟
و اينكه اون صحنه ى حافظه زنده چرا انقد شبيه lion king عه؟دليل خاصي داره اصلا؟
در كل مقالتون عالي بود،دمتون گرم
#8 iron-bat 1396-07-25 19:01
خیلی ممنون خانوم عفتی بابت ترجمتون
این تریلر واقعا خیلی مبهم بود و بدون اسپویل کردن چیزی خیلی خوب واکاندا و مردمش و کیل مانگر رو ب ما نشون داد
بنظرم کیل مانگر یکی از اون لباس هارو دزدیده چونتو تصویر پایین که درحال مبارزه با تچالا هستش اگه خوب دقت کنیم خیلی شبیه ب لباس بالاییه
از اونجایی که تابحال ی همچین فیلمی با همچین حال و فضایی از مارول ندیدیم اصلا نمیشه چیزیو حدس زد
یکی از عجیبترین چیزای این تریلر برای من حافظه زنده واکانداست اصلا چطور چیزیه ب چه دردی میخوره و اینکه تچالا داره اونجا چیکار میکنه خیلی چیزای مبهم و نا معلوم تو این تریلر هست

شایعه شد کپ یا وینتر سولجر تو این فیلم حضور دارن البته احتمالا در حد ی کامیو باشه ولی بازم خوبه منکه میگم احتمالا تو فیلم هست یا حداقل تو یکی از صحنه های پس از تیتراژ باشه احتمال تو یکیشون حتی ثانوس هم باشه
#9 amir_avengers 1396-07-25 19:11
مقاله عالی بود واکاندا خیلی شبیه ازگارد نیست؟ آیا ممکنه از شهاب سنگ ویبرانیوم هم تو فیلم صحبتی بشه؟
و اینکه اگه کپ هم درکنار پلنگ سیاه یه ذره هم که شده بجنگه خیلی عالی میشه یا تو همون فیلم واسش یه سپر بسازه
#10 Cap-Spider Potter 1396-07-25 20:23
تریلر فیلم واقعا بی نظیر بود !
فیلمش میترکونه ! به نظرم نقش خبیث داستان (کیل مانگر) انتخاب خیلی درستی برای این فیلمه... به ویژه اینکه اگر اهدافش مثل کمیک باشه میتونه به یکی از خبیث های برتر MCU تبدیل شه... از جنس و رنگ پلنگ سیاهم هست و همین خیلی سکانس ها رو جذاب میکنه...
یعنی برخورد پلنگ ها رو میبینیم ! :D ...

ممنون
مقاله خوبی بود...
#11 Jordan 1396-07-25 20:41
با تشكر از خانم عفتى بابت تهيه مقاله
تريلر فرق العاده اى بود و يكى از بهترين تريلر هاى mcu تا به اينجا
همچنين صحنه هاى اكشنش جزو بهترين اكشن هايى بود تا توى چند سال اخير ديدم.
به شدت منتظر فيلم هستم و مطمئن هستم كه فيلم بسيار عالى خواهيم ديد.
#12 S. Mahdi 1396-07-25 22:30
همونطور که تو پست خود تریلر گفتم، تریلر واقعاً عالی بود و منم واقعاً باهاش حال کردم. از خانم عفتی هم ممنونم بابت برسی تریلر، به نکات خوبی اشاره کردید؛ در بین این صحنه ها خیلی با اون صحنه جنگ بین تچالا و کیل‌مانگر حال کردم و به نظر خیلی باید جالب باشه. و بار دیگر به امید موفقیت این فیلم :-)
#13 CAPTAIN DIAR 1396-07-25 23:32
به نظر من به احتمال 99% در این فیلم به «استیو راجرز» و «باکی» اشاره خواهد شد چون همونطور که در پایان فیلم جنگ داخلی دیدیم باکی در حال حاظر منجمد شده و در واکاندا قرار داره و تچالا هم گفت که حاضره برای آرامش روح پدرش هم که شده از «باکی» محافظت کنه.پس در نتیجه اگه بخوایم عاقلانه فکر کنیم باید حداقل یه اشاره هم که شده به این موضوع بشه.
امیدوارم مایکل بی جردن بعد از بازی در فیلم چهار شگفت انگیز 2015 که یک شاهکار بود(!!!!!!!!!!! !!)بتونه ایندفعه یک نقش آفرینی خوب در یک فیلم ابرقهرمانی عالی انجام بده.
#14 ELEGANT 1396-07-25 23:50
بنظرم کیل مانگر میره دنبال کلا واسه دزدیدن لباس پلنگ سیاه قدیمی . این لباسی که تن کیل مانگر هستش , حالت قدیمی تره داره نسبت به لباس تچالا
اون صحنه ای که تو جایی مثل موزه ان , فک میکنم لباس همونجاس و احتمال خیلی زیاد لباس یه ربطی به این دوتا شی تبر مانندی که دستش گرفته داره , چون تا اونارو درمیاره بیرون لباس هم ظاهر میشه .
این قضیه ظاهر شدن لباس هم جالبه , شبیه لباس نانو مرد آهنی تو کمیک هاس . کلا تریلر خیلی باحالی بود و بنظرم این فیلم خیلی روی اکشن مانور میده و این خیلی خوبه . یعنی ما احتمالا شاهد نبردهای زیاد , تصادفات زیاد و انفجارها و زد و خورد های زیادی تو فیلم هستیم که این عالیه
ممنون بابت موشکافی تریلر
#15 The Rock 1396-07-26 01:02
تریلر فیلم خیلی خوب بود صحنه های اکشن خیلی خوبی داشت که به نظرم خیلی خفن بودن واقعا
یه نکته ای هم بگم حالا شاید بعضی ها نمیدونم موافق نباشن
ولی من زیاد با موسیقی متن تریلر حال نکرد
مارول همیشه موسیقی متن های خیلی خوبی واسه فیلماش درست میکنه و آدم حال میکنه باهاشون(مثلا موسیقی همین ثور راگناروک خیلی خوبه)ولی این یکی زیاد به دلمم ننشست احساس میکنم موسیقی متنش مثل فیلم های دیگه مارول زیاد قوی نیست
البته امیدوارم که اینجور نباشه حالا باید ببینیم چی میشه

این نحوه پوشیدن لباس پلنگ سیاه هم جالبه ها یعنی اراده کنه لباس یهو ظاهر میشه *__*
اوج تکنولوژی0_0

و البته مرسی از خانم عفتی بابت ترجمه مقاله
#16 Marc Spector 1396-07-26 04:54
مهم:
داشتم به طور اتفاقی جدیدترین قسمت از مضخرفی به نام تبدیل شوندگان رو میدیدم که متوجه یه نکته عجیب شدم.
خانم لارا هادوک که تو این فیلم بازی میکنه.
uupload.ir/.../...
که حتما همه میشناسیدش و در mcu نقش مادر پیتر کوییل رو بازی میکرد.
uupload.ir/.../...
و
uupload.ir/.../94o_sxfckbj.png
در واقع خیلی قبل تر در mcu حضور داشته.
uupload.ir/.../...
در این تصویر ایشون در نقش یکی از فن های کاپیتان آمریکا حاضر شدن.
به نظرتون اتفاقیه؟؟
#17 mtm 1396-07-26 05:07
به نقل از Marc Spector:
مهم:
داشتم به طور اتفاقی جدیدترین قسمت از مضخرفی به نام تبدیل شوندگان رو میدیدم که متوجه یه نکته عجیب شدم.
خانم لارا هادوک که تو این فیلم بازی میکنه.
uupload.ir/.../...
که حتما همه میشناسیدش و در mcu نقش مادر پیتر کوییل رو بازی میکرد.
uupload.ir/.../...
و
uupload.ir/.../94o_sxfckbj.png
در واقع خیلی قبل تر در mcu حضور داشته.
uupload.ir/.../...
در این تصویر ایشون در نقش یکی از فن های کاپیتان آمریکا حاضر شدن.
به نظرتون اتفاقیه؟؟


نکته خیلی جالبی بود
#18 THE END 1396-07-26 06:31
واااااى
جانا
كشته مرده ى لباسشم خدايى خيلى مشتى شده :lol:
مارتين فريمنم كه نگوووو :-)
جلوه هاى ويژشم كه خدا وكيلى حرف نداره هااا :-)
ازون ويلناييم كه داره كه خيلى حال ميكنم :-)
كلى تشكر
#19 spidey noir 1396-07-26 09:43
  • واقعا عالی این تریلر رو زیر نظر گرفتید خانم عفتی.ممنون.ولی کلا با تریلر هایپ شدم ببین فیلمش چی میشه قطعا فیلم عالی میشه.
#20 spider-man 1396-07-26 11:09
من عاشق لباس جدیدش شدم واقعا قشنگه منون از خانم عفتی برای نوشتن مقاله.
#21 spidey noir 1396-07-26 11:24
به نقل از spider-man:
من عاشق لباس جدیدش شدم واقعا قشنگه منون از خانم عفتی برای نوشتن مقاله.

سلام.طرح هات چی شدن؟
#22 spider-man 1396-07-26 11:44
به نقل از spidey noir:
به نقل از spider-man:
من عاشق لباس جدیدش شدم واقعا قشنگه منون از خانم عفتی برای نوشتن مقاله.

سلام.طرح هات چی شدن؟

راستش یه دونه کشیدم فقط مونده گوشی رو از بابام بگیرم تا عکس ازش بگیرم.آخه خودم با کامپیوتر کار میکنم.امروز قطعا می فرستمش.
#23 a.v.s 1396-07-26 11:48
به نقل از mtm:
به نقل از Marc Spector:
مهم:
داشتم به طور اتفاقی جدیدترین قسمت از مضخرفی به نام تبدیل شوندگان رو میدیدم که متوجه یه نکته عجیب شدم.
خانم لارا هادوک که تو این فیلم بازی میکنه.
uupload.ir/.../...
که حتما همه میشناسیدش و در mcu نقش مادر پیتر کوییل رو بازی میکرد.
uupload.ir/.../...
و
uupload.ir/.../94o_sxfckbj.png
در واقع خیلی قبل تر در mcu حضور داشته.
uupload.ir/.../...
در این تصویر ایشون در نقش یکی از فن های کاپیتان آمریکا حاضر شدن.
به نظرتون اتفاقیه؟؟


نکته خیلی جالبی بود

آقای ترابی قبلا شما یا یکی از دوستان بهش اشاره کرده بودید
من کاملا یادم میاد که یک نفر قدیما در سایت به همچین نکته ای اشاره کرده بود و چیز جدیدی هم نیست
نمیخوام پز بدم فقط میخواهم بگویم که قبلا یک نفر این نکته را گفت
#24 a.v.s 1396-07-26 11:51
به نقل از spider-man:
به نقل از spidey noir:
به نقل از spider-man:
من عاشق لباس جدیدش شدم واقعا قشنگه منون از خانم عفتی برای نوشتن مقاله.

سلام.طرح هات چی شدن؟

راستش یه دونه کشیدم فقط مونده گوشی رو از بابام بگیرم تا عکس ازش بگیرم.آخه خودم با کامپیوتر کار میکنم.امروز قطعا می فرستمش.

من هم فعلا دارم داستان جدیدم را در همان مقاله ای که در آن داستان هایم را می نوشتم، می نویسم
spidey.ir/.../...
منتظر طراحی هایت هستم. امیدوارم موفق باشید
#25 spider-man 1396-07-26 12:02
به نقل از a.v.s:
به نقل از spider-man:
به نقل از spidey noir:
به نقل از spider-man:
من عاشق لباس جدیدش شدم واقعا قشنگه منون از خانم عفتی برای نوشتن مقاله.

سلام.طرح هات چی شدن؟

راستش یه دونه کشیدم فقط مونده گوشی رو از بابام بگیرم تا عکس ازش بگیرم.آخه خودم با کامپیوتر کار میکنم.امروز قطعا می فرستمش.

من هم فعلا دارم داستان جدیدم را در همان مقاله ای که در آن داستان هایم را می نوشتم، می نویسم
spidey.ir/.../...
منتظر طراحی هایت هستم. امیدوارم موفق باشید

تا موقع اذان ظهر براتون می فرستم.
#26 spider-man 1396-07-26 12:13
به نقل از a.v.s:
به نقل از spider-man:
به نقل از spidey noir:
به نقل از spider-man:
من عاشق لباس جدیدش شدم واقعا قشنگه منون از خانم عفتی برای نوشتن مقاله.

سلام.طرح هات چی شدن؟

راستش یه دونه کشیدم فقط مونده گوشی رو از بابام بگیرم تا عکس ازش بگیرم.آخه خودم با کامپیوتر کار میکنم.امروز قطعا می فرستمش.

من هم فعلا دارم داستان جدیدم را در همان مقاله ای که در آن داستان هایم را می نوشتم، می نویسم
spidey.ir/.../...
منتظر طراحی هایت هستم. امیدوارم موفق باشید

عالی بود واقعا عالی بود من یکی لذت بردم خیلی جالب داستان رو نوشتی.امید وارم طراحیم اونقدر خوب باشه که بتونیم کمیکش کنیم. :lol:

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید