بررسی و تحلیل سومین تریلر فیلم ونوم (Venom)

تحلیل سومین تریلر ونوم

خب اینم تحلیل سومین تریلر فیلم ونوم!

اگر تریلر را ندیده اید به اینجا بروید!

اول از همه ما شاهد نمایی از شهر سانفرانسیسکو هستیم که فقط محض اطلاع بهتره بدونید ادی براک در کمیک ها متولد این شهر هستش و ظاهرا در فیلم هم همینطوره.

سانفرانسیسکو

در این صحنه ما ادی براک همراه یه مامور داریم (فکر کنم بازیگرش وید ویلیامز همون بلیک تو سریال "فرار از زندان" باشه) که بنظر میاد نوعی زندان باشه و ادی براک هم به عنوان خبرنگار داره راجع به چیزی تحقیق میکنه.

ادی تحقیقات

باز هم نمایی از حادثه که احتمالا سفینه فضایی سیمبیوت ها سقوط کرده!

نمایی از سفینه سیمبیوت ها

علاوه بر سیمبیوتی که در دو تریلر قبلی دیدیم شاهد سیمبیوتی جدید هستیم که داخل محفظه نگهداری موجودات زنده هستش و رنگش هم زرد رنگه و احتمالش هست که سیمبیوت «اسکریم» (Scream) باشه؛ البته همانطور که میدونیم یکی از منابع اصلی اقتباس این فیلم، کمیک مشهور "ونوم : محافظ مرگبار" می باشد (که اینجا داره ترجمه میشه)؛ پس احتمال اینکه این سیمبیوت اسکریم باشد و با یک خانم پیوند بخورد هم زیاد است!

سیمبیوت زرد

 

اسکریم

و باز هم ادی براک که در سازمان Life Foundation در حال تحقیقه و صد در صد هم به صورت یواشکی این کار رو می کنه:

تحقیق یواشکی

و به سمت سلول این دختر خانم میره که بنظر میاد مشکل روانی داشته باشه و یا اینکه چون با سیمبیوت پیوندش دادنش به این حال و روز افتاده:

میزبان مریض

البته در صحنه بعد میبینم که ظاهرا در سلولش باز شده و به سمت براک حمله ور شده حالا معلوم نیست که آیا ادی براک سلولشو باز کرده یا قضیه چیز دیگه ایه:

حمله میزبان مرد به ادی براک

باز هم صحنه دویدن در جنگل را می بنیم که ظاهرا کسی دنبال ادی براکه یا ممکنه اینجا با سیمبیوت پیوند خورده و دچار توهمات شده باشه.

ادی در جنگل هراسان!

در این صحنه ما آقای «کارلتون دریک» با بازی آقای ریز احمد رو میبینیم. او ظاهرا داره با حرف هاش مرد پشت شیشه رو مجاب میکنه که به خواستهٔ خودش با سیمبیوت پیوند بخوره.

مجاب برای پیوند با سیمبیوت

در صحنه بعدی هم ما شاهد پیوند خوردن دردناک سیمبیوت با آن مرد هستیم پس دیگه حسابی برامون روشن شد که سیمبیوت های دیگه حتما تو این فیلم حضور دارند!

میزبان در حال پیوند

این هم صحنه پیوند خوردن کاملتر ادی براک با سیمبیوت ونوم و نکته جالب اینه که انگار همسر ادی براک یعنی «آنه وینگ» هم پشت شیشه حضور داره! بنظرم ممکنه ادی براک هم قربانی حرف های کارلتون دریک شده باشه و به خواست خودش با سیمبیوت پیوند بخوره و به نوعی این سازمان از ادی براک استفاده کنه!

ادی در حال پیوند

صحنه ای جالب که ادی براک تصویر ونوم رو همچون آینه در شیشه یک ماشین مشاهده میکنه که توهم ایجاد شده توسط سیمبیوت هستش.

انعکاس چهره ونوم در شیشه

سکانس مشابه تریلر قبلی که دونفر با اسلحه به خانه ادی براک آمده اند برای پس گرفتن سیمبیوت یا بردن ادی پیش کارلتون دریک و احتمالا از سازمان بنیاد حیات آمده باشند؛ البته ادی براک هم در عین حالی که با دست های سیمبیوتیش اونها رو کتک میزنه ازشون عذر خواهی هم میکنه که معلومه اختیار دست هاشو نداره!

اینم سکانسی جالب که فقط دهان و چشم های ادی براک به صورت سیمبیوتی در آمدن!

در این صحنه هم ما شاهد این هستیم که سیمبیوت ونوم به صورتی جدا و فقط با سر با ادی براک صحبت میکنه که در دنیای کمیک یا گیم هم بارها شاهد این حرکت جالب ونوم بوده ایم! و ظاهرا بنظر میاد ادی براک از دست اون آدم های مسلح فرار کرده و به جایی امن رسیده در حالی که کم کم داره با سیمبیوت کنار میاد!

در این صحنه هم که ظاهرا بعد از وقایع صحنه قبل هستش ما ادی براک را در یک وسیله نقلیه عمومی یا شاید هم نوعی قایق عمومی که برای جا به جایی در شهر سانفرانسیسکو استفاده میشه رو شاهدیم که ادی براک به سیمبیوت ونوم میگه: ما نمیتونیم همینجوری بریم تو خیابون و به مردم صدمه بزنیم!

در این صحنه هم همانطور که میبینید ما پای شکسته ادی براک رو شاهد هستیم که توسط سیمبیوت درمان میشه!

همانطور که میبینید ادی روی زمین افتاده و به نظر میاد با آن ماشین کناری به طور اتفاقی تصادف کرده ولی بنظرم یکی از همون افراد سازمان بنیاد حیاته که بعد وقتی ادی داشت ازش فرار میکرد یا اتفاقی یا عمدی باهاش تصادف کرده! اولین نگاه به تصویر تمام تنه ونوم که همانطور که مشاهده میکنید خبری از نماد سفید عنکبوتی معروف ونوم نیست! (دقیقا مثل حضور ابتدایی ونوم در دنیای آلتیمیت)

و بعدش  هم بنظر میاد ونوم قصد داره کله اون مرد رو بخوره! (البته کاش نشون میدادن تا مطمئن میشدیم بیخودی درجه R بهش ندادن!)

در اینجا هم ظاهرا دردسر های افراد بنیاد حیات تمومی نداره و ادی براک به خونه آشنا هاش یا حتی شاید خانواده اش رفته، البته احتمال میدم آشناهاش یا دوستاش باشن ولی هرکسی که هستن حتما خیلی مهم هستن و حتی شاید با بنیاد حیات در ارتباط باشن و یا حتی شاید بعدا با سیمبیوت ها پیوند بخورن!

اینجا هم میبینیم که ادی با استفاده از سیمبیوت نوعی سپر محافظ برای شیشه درست کرده که جلوی گلوله ها رو بگیره قبلا هم همچنین چیزی هایی رو در بازی ها و شاید کمیک ها هم دیده بودیم!

در این صحنه هم شاهد جا به جایی ونوم در سطح شهر هستیم و او همچون اسپایدرمن و دنیای کمیک، با تار جا به جا نخواهد شد! (بیشتر شبیه ونوم دنیای آلتیمیت جابه جا میشه)

اولین نگاه به سیمبیوتی دیگر که بنظر زن چینی یا هنگ کنگی میاد و احتمالا در محله چینی ها یا شاید یکی کشور چین یا هنگ کنگ(خداییش از کجا بدونم زنه کجاییه؟!) که احتمالش خیلی کمه و در نهایت هم گردن اون مرد بیچاره رو میبره!

و اینجا هم ونوم را داریم که ظاهرا نوعی تیغه فلزی دستشه یا شایدم مال خود سیمبیوته!

اینجا هم میبینیم پلیس های ویژه آماده دستگیری ادی براک هستند و متوجه خرابکاری های او شده اند و ادی براک هم توضیح میده : به مولا همه‌ی اینا تنها کار من نیست!

صحنه تصادف که ونوم ظاهرا کله اون مرد رو نخورده و فقط پرتابش کرده!

اینجا هم بخشی از سازمان بنیاد حیاته که همه در حال فرارن ولی «آنه وینگ» داره به سمت مخالف میدوه!

اینجا هم ادی ظاهرا بعد از پیوند با سیمبیوت (که البته هنوز خودشو نشون نداده) شاهدیم که می‌خواد یکی از دکتر‌ها رو خفه کنه!

این هم نمایی دیگر با حضور همان زن چینی که به همه تیغه های سیمبیوتی پرتاب میکنه و اصولا این کارو معمولا «کارنیج» در دنیای کمیک انجام میداد!

سقوط ونوم در آتش را می بینیم که احتمالا باعث ضعیف شدن سیمبیوت بشه چون نقاط ضعف سیمبیوت‌ها آتش و برق و صوت شدید هستند.

اولین نگاه به سیمبیوت «رایوت» که میزبانش کارلتون دریک هستش!

نکته جالب اینه که در تریلر اول که منتشر شده بود ما شاهد رایوت نبودیم و فقط شاهد اون صحنه بدون جلوه ویژه این سیمبیوت بودیم! (چه کاریه؟!)

اینجا هم رایوته که داره سر سیمبیوتی رو از سر ادی براک جدا میکنه (خداییش جلوه ویژه تام هاردی در بدن ونوم زیاد جالب نیست!) 

http://spidey.ir/images/img/content/venom-movie/3rd-trailer/35-Venom3TReview.jpg

همچنین اشاره داره به این کاور معروف ونوم و کارنیج در آرک داستانی "حداکثر کارنیج"!

و این سکانس جالب هم تقابل ونوم و رایوت که شاهد براک و دریک درون سیمبیوت های از هم گسسته خودشان هستیم!

فیلم ونم

و سکانس آخر که ونوم درحال تهدید یه مرد هستش که شاید اومده به مغازه اون خانم تا دزدی کنه و ونوم هم احتمالا کله اش رو میخوره!

و در آخر این سکانس بسیار جالب رو می بینیم که چهره ادی براک به صورت نصف انسان و نصف سیمبیوت نمایش میده که همزمان میگن: ما ونوم هستیم!

درکل باید بگم جلوه ویژه این فیلم بیش از حد انتظار ضعیفه و داستان فیلم هم تا حدی قابل حدسه البته امیدواریم که فیلم موفقی بشه.

 

در آخر نظر شما چیه؟ این تریلر نظرتون رو جلب کرد؟ از صحنه های اکشنش راضی بودین؟​

 

علی قدیانی

Twisto

 All rights reserved © Spidey.ir 2018

(هرگونه کپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذکر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

 

 

مطالب مرتبط:

تحلیل و بررسی تریلر دوم فیلم ونوم

15 خبر و شایعه ای که درباره فیلم ونوم میدانیم!

معرفی تمام سیمبیوت (SYMBIOTE)ها در کمیک های مارول

بررسی و تحلیل تریلر نخست فیلم "ونوم" (VENOM)

تریلر داغ و معرکه جدید فیلم "ونوم" منتشر شد + زیرنویس فارسی + پوستر جدید

10 اطلاعات مهمی که از فیلم ونوم به بیرون درز کرده

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 The spider 1397-05-09 23:27
بررسی کاملی بود از تریلر.
من فکر میکنم چون زمان نسبتاً زیادی به اکران فیلم مونده تا وقتی اکران بشه تغییرات زیادی توی جلوه های ویژه‌ش ایجاد شه و به حدی قابل قبول و حتی خیلی خوب برسه البته امیدوارم
خیلی به این که این فیلم تک قطبی نیست و کل فیلم فقط حول سیمبیوت ونوم نمی چرخه و سیمبیوت های دیگه میتونن جذابیتشو رو بالا ببرن
امیدوارم یه ونوم جذاب و کمیک بوکی رو توی این فیلم مشاهده کنیم.
#2 sara.m 1397-05-09 23:45
واقعا جلوه های ویژه اش تو ذوق میزد مخصوصا اون جایی که نصف صورت تام هاردی بود نصفش ونوم
امید زیادی به ونوم ندارم مگر معجره ای بشه
مقاله هم خیلی توپ بود ممنون
#3 AMIRHUSSEIN 1397-05-09 23:52
کدوم سیمبیوت قویترین؟؟؟
#4 AndrAs 1397-05-09 23:58
نمیدونم چرا ی حسی بم میگه وقتی فیلم اکران شه انتظار هوادارو براورده نمیکنه :-|
ولی میشه از دیدنش لذت برد :-?
#5 Unknown 1397-05-10 00:32
خیلی ممنون بابت نقد تریلر،درسته تریلر قشنگی بود جلوه های ویژش ضعیفه و یکمم انگار دیالوگاش تکراریه(مخصوصا سکانس توی فروشگاه که دوباره خودشو معرفی میکنه)راستشو بخواین یکم امیدمو از دست دادم،البته اگه بهتر بشه اما از سونی بعیده.به هر حال امیدوارم موفق بشه.
#6 Dark3m 1397-05-10 03:38
نمیدونم من زیاد توهم توطعه دارم یا واقعا خیلی شبیه بازی prototypeشده تو تریلر قبلی شباهت ریزی داشت این تریلر که دیگه دقیقا همون بود
#7 Frank Castle A.K.A The Punisher 1397-05-10 05:55
ای سونی!ولی خدا کنه فیلمش خوب باشه.
#8 iron man mark52 1397-05-10 05:58
من با اینکه از ظاهر ونوم خوشم میاد(مثل اکثرمردم! :lol: )ولی کشته مرده ی کارنیجم (با اون قیافه اش :D ).در هر صورت اگه از اینا بگذریم من امیدوارم یه فیلم خوب در بیاد تا بعدا اگه مارول از ونوم اینا(!)استفاده کرد مردم نگن:اه سونی یه دونه از این ساخت خراب در اومد این چیرو عوض میکنه؟
راستی استاد میگم اگه فیلم خیلی خوب در بیاد خدا رو چه دیدید شاید نظر شما هم عوض شد! :lol:
#9 alihdz 1397-05-10 10:46
خوب نشه من خودمو میکشم چون شخصیت خوب پتانسیل خوب بازیگر خوب داره ولی اگه فیلمنامه بد باشه خودمو میکشم چون سونی فعلا گند زد به tasm 2 اینو دیگه ولش کنه
ونوم از شخصیت های مورد علاقمه امیدوارم که خیلی خوب بشه
تازمان اکران هم زیاد مونده سونی میتونه اشتباهاتشو جبران کنه


#۶ نگران نباش منم همین حسو دارم :D
#10 git-man 1397-05-10 14:33
آره برای منم سؤال بود که چرا این‌قدر جلوه‌های ویژهٔ این فیلم ضعیفه! نگو واقعاً بده و بقیه هم همین نظر رو دارن (گفتم شاید من زیادی بد بینم!)
خداییش توی سال ۲۰۱۸ سونی نتونسته جلوهٔ ویژهٔ خوبی برای این فیلم بسازه؟ جلوه‌های ویژهٔ سال‌های ۱۹۹۹ و ۲۰۰۰ هنوز از این فیلم خیلی بهترن!

به‌روز رسانی:
نسخهٔ Bluray فیلم انتقام‌جویان ۳ هم منتشر شد.
telegram.me/Spidey_Ir
#11 Cap-Spider Potter 1397-05-10 15:17
به نقل از git-man:

نسخهٔ Bluray فیلم انتقام‌جویان ۳ هم منتشر شد.
telegram.me/Spidey_Ir


Bluray ?!!! :o
الان ؟!!! مگه قرار نبود 23 مردا...
هیچی بیخیال ! بهتر !
این بعد از توافق فاکس و دیزنی بهترین خبری بود که توی این مدت شنیدم!!!
#12 incredible fella 1397-05-10 16:27
این عکسه یکم شبیه رایت riot نیست ؟ مخصوصا اونجا که دستاش تبر شدن.
goo.gl/images/6t28Sf
#13 Shayan satt 1397-05-11 19:16
زیرنویس این تریلر رو انجام دادم اگر نیاز داشتین از این لینک دانلود کنین :lol:
s.iranfilms.org/.../1817122
#14 Spider-Fan 1397-05-11 20:07
#13:
مرسی ولی آواتارت چقدر آشناست... :-*

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید