10 شخصیت قلدر دنیای کمیک

قطعا از این مقاله خوشتان می آید!

عكس رورشاك

10- پانیشر

عكس پانيشر

اولین حضور:129# اسپایدرمن شگفت انگیز

پانیشر یک قاتل آدمکش است که به اصول اخلاقی پایبند نیست.اوبه دنبال انتقام است و همیشه به دنبال مجازات کردن کسانی است که به خیال او تبهکار هستند و تو این مسیر کاری به کار دیگران نداره ولی وای به حال کسی که به پر و پاش بپیچه،اون وقت حسابش با کرام الکاتبینه!

مطالب مرتبط:

معرفي پانيشر

کمیک "پانیشر ابرقهرمانان مارول را میکشد" ترجمه شد + لینک دانلود

9- لوک کیج

لوك كيج

اولین حضور:1# لوک کیج،قهرمان استخدام شده

لوک کیج یک قلدر پوست کلفته که استخدام شده تا با جرم و جنایت مبارزه کنه.او اصلا و ابدا در مقابل هیچکس کم نمیاره(سابقا مبارز خیابانی هم بوده).در ضمن،پوست تنش هم ضد ضربه تشریف دارن!

مطالب مرتبط:

معرفي لوك كيج

کمیک انتقام جویان جدید (New Avengers) ترجمه شد + لینک دانلود

8- Rorschach

عكس رورشاك

اولین حضور:1# نگهبانان

Rorschach که تنها نماینده گروه ۲۰۰ نفری نگهبانان است،برای کسانی که حق دیگران رو پایمال میکنن،سخت ترین مجازات ها رو تعیین میکنه.او هیچ قابیلت فرا انسانی نداره ولی یک ماسک عجیب با لکه های سیاه به صورت داره که با تغییر دما تغییراتی در آن ایجاد میشه.

7- تور

عكس thor

اولین حضور:83# سفر به قلب اسرار

تور،قهرمان شجاع،نیرومند و قلدر آزگاردی هست که احدی حریفش نیست!اما دلیلی که او را در لیست ما قرار میده،سرپیچی اش از درخواست اودین،پادشاه آزگارده که  بر خلاف میل او تصمیم گرفت در زمین بمانه و از آن ها محافظت کنه!

مطالب مرتبط:

معرفي ثور

6- سوپرمن

عكس سوپرمن

اولین حضور:1# Action comics

سوپرمن یک ابرقهرمانی هست که وقتی تصمیم گرفته تا از مردم زمین محافظت کنه،این کار رو میکنع حتی تا پای مرگ!برای مثال میتوان به  به مبارزه او با ابرشروری به نام {{روز نابودی}} اشاره کرد.او روز ها و شب ها با او جنگید و در نهایت هم خودش و هم شخصیت خبیث کشته شدند ولی سوپرمن پای حرفش موند!(او بعد ها دوباره زنده شد)

5- بین

عكس bane

اولین حضور:1# انتقام بین

بین یکی از شخصیت های خبیث و قلدر ماجراهای بتمنه که در یک زندان متولد میشه.او تنها انسانی است که در سن نوجوانی! موفق به فرار از آن زندان میشه.او در همان سن هم نبردی با فردی داشت که تا پای مرگ رفت ولی نجات یافت.او تنها دشمن بتمنه که بتمت از نظر فیزیکی حریف او نیست و حتی کمرش هم توسط بین

شکسته شده!

مطالب مرتبط:

10 كمیك مهم و تاثیرگذار شوالیه تاریكی (Dark Knight)

4- بولدوز

عكس جاگرنات

اولین حضور:12# مردان ایکس

بولدوزر اگه یه ذره شخصیت پردازی بهتری داشت در جایگاه اول بود.غولی فولاد زره که تصمیم میگیره کاری رو انجام بده و در این راه آتش میگیره،بمب رو سرش فرود میاد،تیر میخوره و..... نفس عمیقی میکشه و به راهش ادامه میده!بله،بولدوزر اینه!

مطالب مرتبط:

داستان "هیچ چیز نمیتواند جلوی بولدوزر را بگیرد" ترجمه شد! + لینک دانلود

3- دث استروک

عكس دث استروك deathstroke

اولین حضور:2# the new titans

اسلید ویلسون کله شق که استاد استفاده از انواع سلاح های گرمه،دشمن درجه یکی محسوب نمیشه ولی بس که قلدر و کله شقه بتمن و گرین ارو کار سختی برای شکست دادن او دارن،او از هیچ چیز نمیترسه و تیر انداز مرگبار،قهار و کله شقی است!

مطالب مرتبط:

مبارزه «ددپول» و «دث استروك» - Death Battle

2- هالک

عكس هالك

اولین حضور:1# هالک باورنکردنی

هالک؟چرا تو این لیست و چرا تو این رتبه؟خب،من میگم چرا،غول سبز رنگ و کند ذهنی که در برابر ارتشی از سربازان تا بن دندان مسلح قرار میگیره،ولی ککشم نمیگزه،قلدر نیست؟معلومه که قلدره اونم مثل چی!

مطالب مرتبط:

10 کمیک What If كه واقعاً اتفاق افتادند!

1- ولورین

عكس ولورين

اولین حضور:181# هالک باورنکردنی

میرسیم به سلطان و حاکم بدون رقیب این لیست.همه اون ۹ تا یه طرف،لوگان هم یه طرف!کوتوله کانادایی و محبوب دنیای کمیک که عدم فرمان بری،زبان تلخ ،تک روی و خشونت از اوقلدری بی همتا ساخته است

مطالب مرتبط:

10 كميك بوك برتر ولورین (Wolverine) + لينك دانلود

كمیك برتر «ولورین» ترجمه شد! + لینك دانلود

نویسنده:

ارشیا حبیب زادگان (Agent Marvel)

All rights reserved © Spidey.ir 2015

(هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

-2 #1 FONIX 1394-04-13 14:07
ایول
+3 #2 batspider 1394-04-13 14:15
خیلی ممنون آقا ارشیا .
فقط توضیحات در مورد کاراکتر ها خیلی کم بود . باید درمورد چرا قلدر بودنشون و چه چیزی اونا رو قلدر کرده هم توضیح می دادی.
+2 #3 Victor 1394-04-13 14:18
خوب نوشتی خسته نباشی
ولی لوبو هم باید میبود
+4 #4 mtm 1394-04-13 14:19
هيچ وقت فكر نميكردم سوپرمن رو در مقاله اي به عنوان يك شخصيت قلدر معرفي كنند :o
+1 #5 mehrider2099 1394-04-13 14:26
واقعا سوپرمن قلدر نیس اونجور که نوشتین.
+1 #6 Victor 1394-04-13 14:28
آقای ترابی منم بزودی یه مقاله ی دیگه مرتبط با سوپرمن مینویسم که بنظرم جالبه البته اگه بشه بهش مقاله گفت :-*
#7 superior iron man 1394-04-13 14:42
ددپول یا مگنتو هم حساب میشن؟؟ :o
#8 comic fan 1394-04-13 14:47
ممنون
ولی به نظرم سوپرمن قلدر نیست
هیکل و استیلش اینجوریه
بتمن میتونست جای سوپرمن باشه
#9 comic fan 1394-04-13 14:49
راستی به نظرم راینو هم میتونست تو این لیست باشه
#10 DAREDEVIL 1394-04-13 15:00
ممنون بابت مقالت خیلی خوب بود ولی به نظرم سوپرمن نمی تونه یک قلدر محسوب بشه راینو هم میتونست در لیست قرار بگیره. درکل ممنون بابت مقالت لطفا بازم از این چنین مقاله ها بنویس خیلی جالبه.
#11 amirreza_f79 1394-04-13 15:04
مقاله فوق العاده ای بود به خصوص دث استروک چون کسایی که سریال ارو رو می بینن میدونند چه بلایی سر الیور کویین آورده یک جورایی اونو به خاک سیاه نشوند شرکتشو ازش گرفت،مادرشو کشت،به خواهرش گفت پدرت مالکوم مرلینه و...هزارتا بلای دیگه ;-)
:-)
+1 #12 Bad joke 1394-04-13 15:06
ارشیا جان مقاله ت را تعریف نمیکنم چون مبنای ساختاری نداشت لیستت اصلا روند درستی نداشت منظورت از قلدر مشخص نبود اگر شخصیت های مثل دد استروک را میخواستی باید همونا را قرار میدادی اگر شخصیت های خشن قوی را میخواستی باید همونا را قرار میدادی

هر چی میگم یکم تو مقاله نوشتن سلاح مشورت کنی نمیکنید من یا عمو مختار خودمون که این جوری لیست میدیم از خودمون لیست در نمیاریم از یه منبع دقیق و با سواد تر از خودمون ترجمه میکنیم
+1 #13 zse 1394-04-13 15:15
ارشیا ممنون بابت مقاله
نظرم:
10.به نظرم رتبه ی پانیشر باید پایین تر باشه.چون واقعا کلمه ی قلدر رو میشه با پانیشر معنا کرد.
9.لوک کیج به نظر من زیاد قلدر به حساب نمیاد(اخلاقیاتش )ولی هیکلش میخوره قلدر باشه
8.اصلا نمیشناسمش :lol:
7.تور رو که همه میشناسن.حتی تو فیلم اونجرز اون قسمت مبارزه با آیرون میشه فهمید که چقدر بی دلیل شاخ و شونه میکشه.
6.سوپرمن؟قلدر؟این یکی به نظرم جاش تو لیست نبود.
5.بین حتی میتونست جاش تو رتبه ی اول هم باشه.
4.بولدوزر هم به نظرم جاش تو این لیست نیست.چون قدرتش جوریه که نمیشه اونو یه ابرقهرمان دونست پس فقط میتونه نقش ابر شرور رو داشته باشه پس انتظار نداشته باشید که قلدری نکنه چون هر کسی جاش بود اینطوری میشد.
3.دث استروک ابرشرور باحالیه اما بازم این قلدر به حساب نمیاد.خیلی قویه و خیلی هم سنگ جلوپای بتمن گذاشته ولی بازم قلدر به حساب نمیاد.
2.هالک که دیگه ته قلدریه البته فقط برای زمانی که هالکه خود بروس که آزارش به مورچه هم نمیرسه
1.ولورین هم از اون باحالاست که هر کی جلو راهش وایسته میزنه میکشه.
کلا مقاله ی خوبی بود .من نمیدونم جای کی خالیه تو این لیست اما میدونم بعضی ها تو این لیست اصلا قلدر به حساب نمیان
#14 ADC 1394-04-13 15:46
ایکاش راینو هم توی این مقاله بود
#15 Artemis 1394-04-13 15:49
ممنون عالی بود

کارت درسته ارشیا جان ;-)
#16 Doc Strange 1394-04-13 16:14
به نقل از Bad joke:
ارشیا جان مقاله ت را تعریف نمیکنم چون مبنای ساختاری نداشت لیستت اصلا روند درستی نداشت منظورت از قلدر مشخص نبود اگر شخصیت های مثل دد استروک را میخواستی باید همونا را قرار میدادی اگر شخصیت های خشن قوی را میخواستی باید همونا را قرار میدادی

هر چی میگم یکم تو مقاله نوشتن سلاح مشورت کنی نمیکنید من یا عمو مختار خودمون که این جوری لیست میدیم از خودمون لیست در نمیاریم از یه منبع دقیق و با سواد تر از خودمون ترجمه میکنیم

منم به نظرم قلدر درست معرفی نشده....
اگه به زور و قدرت بود،باید اونهایی که زور و هیکل بزرگی دارند رو توی لیست قرار میداد.(مثلا کلوسوس هم میتونست یه جایی توی لیست داشته باشه.)

اگه به هیکل کوچکتر ولی هوش و ذکاوت بیش تر بود باید دث استروک و پانیشر و ولورین و (مثلا ددپول) توی یه لیست دیگه جدا باید میذاشت.

به هر حال اشکال نداره،ما که از مقاله ات راضی هستیم! ;-)
#17 smm 1394-04-13 16:53
به نظرم بولدوز اصلا رتبه اش درست نیست و تور و بین همین طور
#18 SLH Hero 1394-04-13 17:27
مقاله خوبی بود با اکثر رتبه ها هم موافق بودم. ولی همون ایرادی رو داشتی که تو مقاله قبلیت هم گفتم: توضیح کم. به نظرم اگر چند تا مثال از یک شخصیت بزنی و یکم بیشتر توضیح بدی بهتره. مثلاً باورم نمیشه برای هالک ننوشتی که قوی ترین موجود جهانه.

اینا به کنار، به نظرم اگر یکم تجربه کمیک خونی بیشتری داشتی مگنیتو و دووم رو هم تو لیست قرار می دادی. اینا همیشه بزرگ ترین دردسر سازان کمیک ها بودن.

مثلاً مگنیتو یک بار با در آوردن فلز آدمانتیوم از بدن ولورین باعث بازنشستگیش شد. یا دوو که همیشه کل جهان مارول رو به خطر میندازه و هیچ احدی نمیتونه تنهایی شکستش بده (حالا هالک یا ددپول شاید ولی به هر حال یلی قویه). این دوومی که می بینی الآن خدای جهان مارول هم شده و هیچ کس نمیتونه جلوش وایسه.
جای Blob هم خیلی خالی بود. با اون شکم گندش یکی از قلدرترین.

دث استروک و سوپرمن هم اصلاً جاشون تو این لیست نبود. دث استروک قلدر نیست چون هیچ وقت مشکل بزرگی درست نکرده و سوپرمن هم تا به حال قلدری نکرده.

میتونستی بتمن رو هم تو لیست قرار بدی چون واقعاً قلدر بزرگیه. با اینکه هیچ قدرتی نداره کلّ لیگ عدالت رو کشت و با سوپرمن درگیر شد. به نظرم خیلی قلدرتر از دث استروک یا بتمنه.

در نهایت بگم که برای هر لیست لطفاً توضیحات بیشتری بنویس و تو رتبه بندی هم به شخصیت پردازی ها و تاریخچشون دقّت کن.
#19 SLH Hero 1394-04-13 17:28
#4:
آقای ترابی میشه جواب این سؤالم رو بدید (چقدر سؤال می پرسم :-* ):
spidey.ir/.../...
#20 Agent Marvel 1394-04-13 17:33
چشم آقا صالح.این مشکل توضیح کم رو برطرف میکنم. چرا فکر میکنید تجربه کمیک خونی من کمه؟ نیست.اتفاقا کلی با خودم کلنجار رفتم که لوبو و مگنتو(دووم رو به عنوان قلدر نذاشتم چون قبلا تو لیست قوی ترین ها بود ) رو انتخاب کنم ولی در آخر بولدوزر و لوک کیج رو انتخاب کردم.
#21 SLH Hero 1394-04-13 18:10
#20:
اون دو تا که خوبن نباید سوپرمن یا دث استروک رو قرار میدادی. Rorschach هم من نمیشناسم ولی به نظرم خیلی شخصیتش شبیه بتمنه.

منم نگفتم شما تجربه کمیک خونیت کمه گفتم اگر بیشتر بود دووم و مگنتو رو قرار میدادی. تو کامنتم هم گفتم چرا لایق لیستن. اینا بدون شک قلدر ترینن چون با ها پدر قوی ترین قهرمان های جهان رو در آوردن (مثل X-men و چهار شگفت انگیز و انقتام جویان و...)

درضمن قوی ترین ها خیلی به قلدرترین ها ربط دارن لازم نیست نگران باشی که تو قوی ترین ها استفاده شدن.
#22 shervin 2 1394-04-13 18:31
شاید دث استروک و سوپرمن نباید در این لیست می بودند و لی مقاله ی بدی نبود ولی ای کاش کمی بیشتر توضیح می دادید
#23 the phantom 1394-04-13 21:05
اگه دداستروک قرار گرفته پس باید ددپول هم قرار می گرفت دیگه
خدا از همشن قوی تره
تمام قدرت های میواانت ها رو داره
چی کم داره

البته چون شوخه شاید قرار نگرفت
#24 spider sina 1394-04-13 21:38
خیلی عالی ممنونم
#25 Arian94 1394-04-13 22:42
مثل همیشه عالی بود ممنون :-)
#26 Man of night 1394-04-13 23:12
سوپرمن؟ قلدر؟
ثور؟ قلدر؟
خدایا بیا همین الان منو از این زمین نجات بده!!!!
البته شوخی کردم مقاله بدی نبود ممنون باز هم زحمت خودت رو کشیدی جای بسی خوشحالی است
#27 The Assassin 1394-04-14 13:38
عالی بود واقعا رتبه ولورین به جاس
#28 Agent Marvel 1394-04-14 20:03
به نقل از The Assassin:
عالی بود واقعا رتبه ولورین به جاس

ولورین جاش همون جاس ;-)

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید