10 ابرقهرمان قدرتمند كميك بوكي

مقاله ای که خیلی وقته منتظرش بودید!

هالك - hulk

 

10- فانوس سبز (Green Lantern)

فانوس سبز - گرين لنترن - green lantern

او باید در این لیست باشد چون قوی ترین سلاح تاریخ را دارد!!! فانوس سبز با آلن اسکات به وجو د آمد و با هال جوردن به اوج قدرت رسید . هر فانوس سبزیک حلقه قدرت و فاونس قدرت دارد و می تواند با آنها هر کاری بکند . هر فانوس سبز در دوران خود عضو لیگ عدالت بوده است .همچنین آنها دوستان صمیمی فلش های مختلف هستند .

 

9- فلش (Flash)

فلش - flash

او واقعا مانند صاعقه است . او خیلی سریع است و تمام قوانین فیزیک را زیر پا می گذارد.یجی گریک اولین فلش کمیک بوده است .او یک دانشجو بود که با استنشاق بخار آب سنگین دچار تحول شد و سرعت بسیار زیادی پیدا کرد.از دیگر فلش ها می توان به بری آلن ، والی وست( برادر زاده همسر بری آلن ) و برت آلن (نوه بری الن ) اشاره کرد.

مقاالات مرتبط:

10 كميك مهم فلش (The Flash)

 

8- بلک بولت (Black Bolt)

بلك بولت - black bolt

قوی ترین شخص کمیک ناانسان ها ، همین بلک بوات است .بزرگترین فرزند پادشاه اتیلان(agon) و دارای فکر بسیار قوی است تا از توطئه ها (به خصوص برادرش ) در امان باشد. او قدرت صوت فوق العاده بالایی دارد.(برای همین کسی در خواب هم از دست او در امان نیست ) در ضمن بیشتر سعی می کند با زبان اشاره صحبت کند تا اینکه حرف بزند.

مقالات مرتبط:

همه چیز درباره كمیك های "غیر انسان ها" (Inhumans)

 

7- هالک (Hulk)

هالك - hulk

هالک نمونه کامل یه سلاح تخریب انسانیست . او می رود و ویران می کند و هر چه جلو دارش باشد دغان می کند. هیچ چیز نمی تواند به او آسیب ببیند و اگر عصبانی اش کند ، قویترش هم کرده .او می تواند اندازه از زمین به فضا بپرد .  ولی وقتی به حالت عادی خود تبدیل میشود ، ما دکتری آرام و نابغه به نام بروس بنر می بینیم .

 

6- دکتر استرنج (Dr. Strange)

دكتر استرنج  dr strange

او جراح پنجه طلایی بود و به خاطر کارش ثروت زیادی برای خودش دست و پا کرده بود.او در یک تصادف دستانش را از دست می دهد. بعد از مدتی به دنبال یک پیرمرد جادو گر که می توانست تمامی درد ها را شفا دهد ، به آسیا آمد .او برای درمان دستانش ورد ها و کلمات جادویی زیادی میاموزد و دستانش را معالجه کرده و به امریکا برای کمک به مردم باز می گردد .او یک جادوگر ماهر است و به در هنر های رزمی مهارت دارد.

مقالات مرتبط:

5 كمیك برتر «دكتر استرنج» (Dr. Strange)

 

5- سنتری (Sentry)

سنتري - sentry

او قهرمانی است که واقعا بسیار قوی است و با توانایی های درجه یکی خود همه را شگفت زده می کند .ضعف اصلی این قهرمان ذهن آسیب پذیر او است .او سرعت و استقامت بالایی دارد.وی توسط پائول جنکینز و جی لی خلق شده است.

مقالات مرتبط:

 کمیک انتقام جویان جدید (New Avengers) ترجمه شد + لینک دانلود

 

4- موج سوار نقره ای (Silver Surfer)

موج سوار نقره ای silver surfer

کسی که دشمنان او چه در فضا چه در زمین از دست او در امان نیستند . او سرعت و قدرت بسیار زیادی دارد و می تواند پرواز کند و آسیب ناپذیر است . در رابطه با او سوال این نیست که از پس چه کار هایی بر می آید ،بلکه این است که از پس چه کار هایی بر نمی آید.او قدرت کیهانی دارد و میزان قدرتش هم نامحدود است.او حتی می توانست اول و دوم باشد ولی با اختلاف های بسیار کم چهارم است .

مطالب مرتبط:

5 دستاورد عظیم چهار شگفت انگیز برای دنیای کمیک بوک!

 

3- سوپرمن (Superman)

سپورمن superman

احتمالا سیگر و شوستر در یه روز با خود گفته اند یک شخصیت بسازیم که همه چی داشته باشد!! و هر چه به فکرشان رسیده درون آن گنجانده اند. آری . سوپرمن همین است . کسی که هر چیزی را که فکرش را بکنید در خود دارد.آسیب ناپذیری ، سرعتی بیشتر از گلوله ، اشعه ذوب کننده، نفس منجمد کننده ، چشم میکروسکوپی و تلسکوپی ، ذهن سریع تر از کامپیوتر ، بویایی فوق العاده .و هزاران مورد دیگر . همین مثال ها کافی است که جزو 3 نفر اول باشد ( احتمالا خالقان سوپرمن تو رو در وایسی گیر کرده بوده اند و برای مسخره نشدن کمیک ها کریستال کریپتونات را اختراع کردند.)

 

2- گوكو (Goku)

گوكو goku

یکی از پرطرفدارترین شخصیت های مانگا و شخصیت اصلی مانگا و انیمه دراگون بال . در داستان ها او در قالب یک انسان دم دار است و دارای مهارت و قدرت رزمی بسیار بالا و قدرت فرا انسانی است و از نژاد سایاجین است( نژادی که بزرگترین جنگجویان به آن وابسته اند ) . او برای آموزش به معبدی در چین که نامش راهبان چینی بود رفت و توسط krillin و roshi آموزش می بیند و استاد مهارت های رزمی می شود .

 

1- ثور (Thor)

ثور - thor

و حالا رسیدیم به قویترین ابر قهرمان تاریخ کمیک ...

او عمری طولانی دارد و چندین هزار سال از عمرش می گذرد . او قویترین آزگاردی است .او زمانی که عصبانی شود ، هیچ کس حتی دوستانش هم از در امان نخواهند بود.او آسیب ناپذیر است . می تواند باسرعت زیاد پرواز کند . می تواند در زمان سفر کند . می تواند صدا ها را از یک سیاره دیگر هم بشنود. حرکت هر جسمی (حتی با سرعت نور) را تشخیص دهد.می تواند بدون استراحت ماه ها مبارزه کند . می تواند تمام اعضای بدن خود را درمان کند .او بر هر بیماری یا جادو مقاوم است .او خدای تندر است.ثور می تواند در هر نقطه ای که بخواهد طوفان ایجاد کند و یا مکانی را تخریب کند . هر کسی خیال مبارزه تن به تن با او را داشته باشد بی شک داغان خواهد شد .فکر کردید تمام شد ؟ نخیر . او پتکی به نام میو لنیر دارد که خودش یک لشکری است . او می تواند با پتکش شرایط آب و هوایی زمین را عوض کند و یا آن را به سمت دشمن و یا مکتان خاصی پرتاب و آن جا را ویران کند و دوباره به دستانش بر گرداند . گمان کنم همین ها کافی باشد تا او را قویترین شخصیت کمیک خطاب کنیم.

مطالب مرتبط:

75 لحظه ماندگار كميك هاي مارول : «ثور» به كمك اونجرز می آید

 

نویسنده : محمد عرفان صالحی 

عرفان صالحی

(Parker)

All rights reserved © Spidey.ir 2015

     (هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

مطالب مرتبط:

5 شیئ قدرتمند در دنیای کمیک بوک

10 شخصیت قلدر دنیای کمیک

10 دشمنی برتر در دنیای كمیك بوك

5 قهرمان نظامی برتر دنیای کمیک بوک

قوی ترین ابرشروران کمیک های مارول

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#181 Artemis 1394-04-30 01:11
به نقل از Man of night:
اهای ایها الناس به خدا خسته شدیم این همه اینجا انجا میان میگن دیسی بهتره یا مارول به خدا خسته شدیم چیزی عاید اونایی که همو می کوبونن شده یا فقط می خوان همدیگه رو ضایع کنن والا به خدا نزدیک نصف کامنتا کل کل یه عده هست من خیلی ناراحت میشم می بینم به جون هم می افتیم به جز ناراحتی چیز دیگه ای نداره این بحثا و موجب کدورت میشه
والا من بتمن و اسپایدی رو هر دوتاش رو به یه اندازه دوست دارم
اهل تعصب برای کمیک و هر چی که میگن فیلماشو مارولو دیسیو و .... نیستم هر فیلمی هر کمپانی هر سایتی و خلاصه هر چیزی نکات قوت و ضعف داره به خدا یکی از اشناهامون این سایتو بهش معرفی کردم ایران نیست زنگ می زنه بهم می خنده میگهاینجا شده تریبون و میدون کشتی کج

حرف دل من
#182 mtm 1394-04-30 01:36
به نقل از arkham knight:
آقای ترابی...اون بخش "دیسی فن های ایرانی خیلی کم اطلاعاتن" رو کلی نگین...واقعا از هر ۱۰ نفر ۱ یا ۲ نفر دیسی فن پر اطلاعات پیدا میشن...راستی من یه کامنت گذاشتم که فکر کنم پاک شد(چون نه اسپم بود و نه مرورگر مشکل داشت)شما تونستید اونو بخونید?


نخیر قربان نتونستم
برامون ایمیل کنید
میخونم
#183 amirreza_f79 1394-04-30 21:59
آقا من نمیدونم چرا بعضی از دوستان بحث و جدال وارد سایت میکنن و مارول و دی سی را به جون هم می اندازند والله انقدر که شما با هم بحث می کنید هیچ سایتی انقدر وارد بحث و جدال نمیشه. باورکنید مارول و دی سی باهم رقیب هستند درست، اما دشمن نه، یکی اونجا میگه کریستوفرنولان فیلماش اکشن نیست، یکی میگه دردویل از بتمن قوی تره و...
دوستان من یک چیزی را به شما میگم لطفا به دل نگیرید بعضی از شخصیت ها را نمیشه مقایسه کرد. بگذارید من یک مثال بزنم:بتمن و سوپرمن نماد شرکت دی سی هستند که نه تنها دی سی ها بلکه مارولی ها هم قبول دارند این دو شخصیت را که شخصیت های خوب و نسبتا بی نقصی هستند.
حالا نوبت مارول :مردعنکبوتی این شخصیت ،شخصیت پردازی فوق العاده داره، داستان هایش به شدت جذاب و عالی هستند و بیشتری ها قبول دارند که شخصیت نه تنها سمبل و نماد مارول بلکه به مارول طراوت خاصی می بخشه .
و لطفا دوستان وارد بحث های الکی نشوند.ممنون
ببخشید اگه به کسی اینجا بی احترامی کردم ;-) ;-) ;-) ;-)
#184 Victor 1394-05-01 14:01
به نقل از alibax25:
#102ای بابا نصفه هیجانشو ازدست دادی!برای منم همین اتفاق افتاد فصله 5 کلاً قبل پخش لو رفت همش اسپویل شد برام :o

من قسمت آخرشو دیدم معلومه که برمیگرده دیگه از این واضح
کلی دلیل واسه برگشتنش گذاشتن
جان وارث یخ و آتشه حتماً برمیگرده
راستی اوباما هم گفته جان از شخصیتای موردعلاقمه و وقتی کشته شد کلی ناراحت شدم
به کارگردان اون اپیزود هم گفت همینطوری داری شخصیتای که دوست دارمو میکشی
#185 Ali-agent knight 1395-02-05 21:54
ببخشید ولی به نظرتون مارشن من هانتر نمی تونست تو این لیست باشه؟
به نظرم حداقل با سوپرمن برابری می کنه بگذریم که حتی شنیدم سوپرمن جایی گفته که مارشن قوی ترین موجودیه که زمین تا حالا به خودش دیده
#186 Ahmad 1395-12-17 15:49
به نقل از Yakub:
رتبه بندی خیلی بد بود و همچنین کارکتر ها

اینجوری بهتره
10-بتمن
9-فلش
8-ایرون من
7-تانوس
6-کاپیتان
5-فانوس سبز
4اسپایدرمن
3-سوپرمن
2-هالک
1-ثور

:lol:

هالك قدرت خيلي كمتري از سوپرمن داره،كاملا واضحه!!!
#187 Ahmad 1395-12-17 16:18
به نظر من اين ليست خوبه فقط اگه سوپرمن رو در رتبه دوم قرار ميدادين و در رتبه سوم هم هالك رو ميزاشتين و در رتبه هفت هم واندروومن رو قرار ميدادين بهتر بود.
#188 Ahmad 1395-12-17 16:44
به نقل از Yakub:
رتبه بندی خیلی بد بود و همچنین کارکتر ها

اینجوری بهتره
10-بتمن
9-فلش
8-ایرون من
7-تانوس
6-کاپیتان
5-فانوس سبز
4اسپایدرمن
3-سوپرمن
2-هالک
1-ثور

:lol:

دركل بگم اين ليست به نظر من 5 تا مشكل بزرگ دارد:
1-هالك نبايد رتبه اي بالاتر از سوپرمن داشته باشد
2-اسپايدرمن نبايد در اين ليست باشد
3-كاپيتان امريكا هم نبايد در اين ليست باشد
4-اين ليست ابر قهرمانان پر قدرت هست، نه شخصيت هاي پر قدرت پس تانوس كه يك ابر شرور به تمام معناست نبايد در اين ليست باشد
5-بتمن هم نبايد در اين ليست باشد.
#189 Ahmad 1395-12-17 18:39
به نقل از alibax25:
مرسی از این مقاله
به نظرم ثور نباید اول باشه ثور چه تو انیمیشن و فیلم چه تو کمیک از هالک سخت کتک خورد تو فیلم ثور که بدون پتکش تقریباً در حد یه انسان بود شخصیت گوکو رو نمیشناسم ولی با توجه به توضیحاته بالا به نظرم شخصیت قویتر از اون هم هستند مثل واندروومن که زورش با سوپرمن برابری میکنه یا خانم مارول که دوستان بالا بهش اشاره کردند یا جین گری که برای خودش یه خدا هست ، سنتری رو که به گفته ی رید ریچاردز قویترین ابرقهرمانه زمین هست برای همین میتونست بالاتر باشه یا به خاطر حضور کمش تو کمیک خارج از این لیست باشه دکتر استرنج نباید جزو 10 نفر قرار میگرفت شخصیت شزم یا کاپیتان مارول سابق از نظر جادو با دکتر استرنج برابری و از نظر قدرت با سوپرمن برابری میکرد...راجع به ولورین درسته که نامیرا هست ولی از نظر قدرت بین این 10 نفر شاید با دکتر استرنج (نباید تو این لیست قرار میگرفت) و گوکو (این شخصیتو نمیشناسم ولی چون تو توضیحات قدرتشو تو هنرهای رزمی توصیف کرده و ولورین هم برای خودش استاد هنر های رزمی هست شاید از پسش بر بیاد) برابری کنه برای همین جاش تو لیست نیست

ببينيد من فعلا در مورد اين كه THOR قويتره يا SUPERMAN حرفي نميزنم.
ولي قابل توجه اونايي كه ميگن HULK از THOR قويتره اينو بگم كه خود استن لي (كه خالق تقريبا همه شخصيت هاي مهم مارول هست)،خودش قبل از خلق THOR گفته بود HULK قويترين قهرمان مارول هست ولي ،وقتي ميخواست THOR را خلق كند گفت:ميخواهم قهرماني بسازم كه از HULK هم قويتر باشد ،وبعدش هم گفت:ميخواستم قويترين (قيد) ابر قهرمان مارول را خلق كنم،بنابراين قهرماني به نام THOR را از يكي از شخصيت هاي اساطيري خلق كردم كه ويژگي هاي خدا گونه داشته باشد.پس اين افراد بايد ذهنيت خودشون رو عوض كنند.درضمن در فيلم ها و انيميشن ها هميشه شخص قويتر پيروز نميشه.
#190 Thunder God 1397-03-10 00:37
کاپیتان اتم نمیتونست توی این لیست باشه؟
یا جین گری فونیکس؟
فلش هم به نظرم جاش اینجا نیست
دکتر منهتن هم اگه قهرمان حساب کنیم رتبه اولو میتونه داشته باشه
وقتی گرین لنترن اینجاست خب به نظرم شزم از اون لایق تره به هرحال الکی که قدرتمندترین انسان فانی لقب نگرفته
در کل اصلا راحت نیست نوشتن چنین لیستی
یه خسته نباشیدم به نویسنده عزیز عرض کنیم :)
#191 Agent Pezhman 1397-03-26 13:16
اقای عزیز برادر من اخه چقد شما گیر دادین به پتک ثور ثور بدون پتمشم یک خداس یک ازگاردیه چند هزار سالس پتک ثور فقط برای متمرکز کردن قدرت شخص خود ثوره
ولی واقعا جای هایپریون کاپتان مارول و سنتری تو لیست خال ی بود

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید