10 لباس برتر سریال های دی سی

10 لباس برتر سریال های دی سی

اینها 10 لباس برتری هستند که شخصیت های سریال های دی سی بر تن خود کرده اند!

مقدمه: درسته که خیلی از هواداران کمیک بوک از برخی لباس های سریال های CW چندان راضی نیستند و هنوز هم دارند لباس «مارشن منهانتر» یا «اتم» را مسخره میکنند ولی این دلیل نمیشه که لباس های معرکه ای بر تن قهرمانان و ضدقهرمانان سریال های دی سی ندیده باشیم. اینها 10 لباس برتر به انتخاب سایت comic book resources هستند.

 

10- کاپیتان کولد/هیت ویو (Captain Cold/Heatwave)

10- کاپیتان کولد/هیت ویو (Captain Cold/Heatwave)

میدونیم که نمیشه لباس های دشمنان فلش رو (که به Rogues معروف هستند) با وفاداری کامل به تصویر کشید چون شاید مضحک به نظر برسن. مثلا «هیت ویو» لباسش طوریه که انگار فقط یه Hazmat تنشه و یه کوله پشتی هم داره یا کاپیتان کولد هم انگار از فیلم Stargate که در قطب شمال جریان داره ، بیرون اومده! پس بنابراین طراحان لباس سریال فلش خیلی خوب و خلاقانه لباس ها اونا رو ریدیزاین کردند. یعین به جای لباس هایی که شاید خنده دار به نظر برسند سعی کردند حالت رئالیستی بهشون بدن تا ظاهری شبیه به آنتی هیرو ها داشته باشن. البته بعضی ها هم میگن شاید بهتر بود یه کم لباس شون رو فانتزی تر میکردن تا شبیه به Firestorm یا White Canary در سریال افسانه های فردا میشدند.

 

 

9- ریپ هانتر (Rip Hunter)

9- ریپ هانتر (Rip Hunter)

«ریپ هانتر» یکی از شخصیت هایی بود که وقتی به افسانه های فردا اضافه شد خیلی تعجب کردیم چون در کمیک ها درجه 3 به حساب میاد (البته تو مینی سریز معرکه Time Masters: Vanishing Point عالی بود). اما در هر حال چون تم سفرهای زمانی در این سریال مطرح شد پس حضور او هم منطقی بود. او در این سریال نقشش شبیه به یکی از دکترهای سریال Dr. Who هستش و لباسش هم انگار از اونا الهام گرفته. یعنی یک کت بلند قهوه ای باعث شده خیلی شبیه به Time Lords بشه. درسته که لباسش خیلی اریجینال نیست و ما رو یاد سریال دکتر هو میندازه ولی ما ازش خوشمون میاد چون ما رو یاد کاریزما و بازی محشر دیوید تنت در اون سریال میندازه!

 

8- قناری سفید (White Canary)

8- قناری سفید (White Canary)

همه عاشق «قناری سفید» هستند چون خیلی شخصیت فانی داره . انصافا هم Caity Lotz با کاریزمای زیادی نقشش رو بازی میکنه. ضمنا لباس خیلی خوبی هم داره که باعث میشه دوربین به خوبی حرکات رزمی خفنش رو نشون بده. به علاوه اینکه این لباس به قدر کافی ساده و شیک هم هستش و از دستکش های سفید ، جکت و شلوار چرمی همرنگ تشکیل شده  و جوریه که انگار میشه در هر فیلم اکشنی اون رو دید. البته لباس قناری سفید با کمیک ها فرق داره ولی ما دوستش داریم چون:  it looks cool!

 

 

7- کیلر فراست (Killer Frost)

7- کیلر فراست (Killer Frost)

واقعا لباس «کیلر فراست» در سریال فلش ما رو بدجوری داغون کرد از بس باحال بود!  این شخصیت خیلی زود خودش رو جا انداخت (با وجود اینکه شخصیت خبیثی از Earth 2 بود) . اون چشمان آبی و یخی و اون لب های آبی رنگ یا اون آرایش رنگ پریده و لباس چرمی اش جلای خاصی به ظاهر بصری کیلر فراست دادند. کیلر فراست بی شک یکی از نکات مثبت فصل پیش بود. ظاهرش اونقدر خوب بود که الهام بخش ظاهرش در کمیک های حال حاضر Suicide Squad شد.

 

6- گرین ارو (Green Arrow)

6- گرین ارو (Green Arrow)

«الیور کوئین» بود که Arrowverse را شروع کرد و لباسی هم پوشید که کاملا برای علاقمندان به کمیک های گرین ارو شناخته شه بود. البته اقتباس از روی لباس گرین ارو در دنیای کمیک خیلی سخته ولی باید قبول کرد که طراحان لباس او واقعا گل کاشتند. فقط کافیه به لباس بیخود گرین ارو در سریال "اسمال ویل" دقت کنید تا یاد اجناس شرکت آدیداس بیفتید!!!

نوع رنگ سبز به کار رفته در لباس او واقعا خاصه و باعث میشه لباسش به دل بشینه و قبول کنیم که او یک vigilante هستش که خودش در شهر عدالت رو اجرا میکنه. چون این سریال در ابتدا واقعا واقع گرایانه بود و این نوع رنگ خاص به ایجاد لحن رئالیستی در سریال خیلی کمک کرد. ضمن اینکه این لباس حتی از لباس گرین ارو در کمیک ها هم باحال تره چون واقعا باید اعتراف کنیم لباس گرین ارو در کمیک ها خیلی شبیه لباس رابین هوده و مسخره به نظر میاد. در هر حال اگه زمانی گرین ارو در دنیای سینمایی دی سی ظاهر بشه قطعا سازندگانش باید از لباسش تو سریال الهام بگیرن.

 

 

5- هاک گرل/ هاک من (Hawkgirl/Hawkman)

5- هاک گرل/ هاک من (Hawkgirl/Hawkman)

پس از حضور ناموفق در سریال "اسمال ویل" واقعا خیلی خوب شد که این دو شخصیت رو دوباره در تلویزیون دیدیم. واقعا حضور آنها در سریال افسانه های فردا خیلی بهتر از اسمال ویل بود. نکته اصلی اینه که اونا  دقیقا ما رو یاد کمیک بوک ها میندازن . مثلا ببینید که چه بال های بزرگی دارند! ضمن اینکه شما متوجه کیفیت لباس های اونا میشوید و همین طور ارتباط آنها با مصر قدیم. اما در عین حال به قدر کافی مدرن هم هستند.  جالب اینه که «هاک گرل» و «هاک من» در هر دوره زمانی که به آنجا سفر میکنند لباس هاشون جالب به نظر میرسه و انگار مختص اون دوره ساخته شده! واقعا باید سازندگان این لباس ها رو تحسین کرد چون اگه لباس هاشون رو اگه خوب نمیساختن شبیه به لباس های cheap شب هالووین  میشدند!

 

 

4- فایر استورم (Firestorm)

4- فایر استورم (Firestorm)

«فایر استورم» برای اقتباس شدن در دنیای سینمایی یا تلویزیونی واقعا شخصیت سختیه چون قدرت هاش رو باید به صورت قابل قبولی از نظر جلوه های ویژه درست کرد وگرنه خیلی مسخره میشه و همچنین باید سعی کرد لباسی ازش ساخت که با اون قدرت ها جالب به نظر برسه. خوشبختانه طراحان لباس او در سریال افسانه های فردا به قدر کافی دقت داشتند و عالی کار کردند.  لباس یونیفرم مانند زرد و قرمز او که ارم کلاسیک فایر استورم روی بازوی چپش  خودنمایی میکنه باعث میشه لباسش خیلی شیک به نظر بیاد (مخصوصا وقتی قدرت هاش فعال میشن) . ظاهر او واقعا حتی بهتر از ظاهرش در کمیک هاست که اولین بار توسط طراح معروف «ال میلگرام» خلق شد. به همین دلیل هر بار که فایراستورم در سریال افسانه های فردا لباس مخصوصش رو بر تن میکنه کیف میکنیم. این نشون میده که حتی یک شخصیت فرعی و درجه 3 هم اگه لباس خوبی داشته باشه میتونه چقدر مطرح تر بشه.

 

 

3- فلش (Flash)

3- فلش (Flash)

واقعا باید قبول کرد که اقتباس سینمایی یا تلویزیونی از روی لباس کلاسیک فلش در کمیک ها از هر شخصیت دیگر دی سی سخت تره . احتمال به همین خاطره که اینقدر دیر فلش در عرصه تلویزیون یا سینما ظاهر شده. یعنی خیلی ها نگران هستند که شاید شبیه به یک گوجه فرنگی بزرگ که روش چیزی شبیه به رعد و برق دیده میشه، به نظر بیاد!!! اما به لطف استعداد سازندگان لباس گرین ارو، لباس فلش هم عالی از آب در آمد. نکته عجیب اینه که این لباس هم به کمیک ها وفاداره و هم اینکه خیلی مدرن و امروزی و واقعی به نظر میرسه. درست مثل لباس گرین ارو، در اینجا هم نوع خاصی از رنگ قرمز که حالت مات داره به کار رفته که باعث شده لباسش حقیقی تر به نظر برسه. به همین دلیل هم باورپذیر شده و هم کمیک بوکی. این ترکیب منعکس کننده شخصیت «گرنت گاستین» هم هست. یعنی قهرمانی انسانی که کارهای فرا انسانی میکنه.

 

 

2- دث استروک (Deathstroke)

2- دث استروک (Deathstroke)

«دث استروک» ذاتا یکی از cool ترین شخصیت های دی سیه. لباسش رو هم که «جورج پرز» کبیر خلق کرده هنوز هم یکی از بهترین لباس های تاریخ ابرشروهای کمیک بوکی است.  شخصیت دث استروک هم نسبتا زود در سریال arrow معرفی شد (در فصل اول) و خیلی از فن ها را خوشحال کرد. البته شخصیت پردازی هم بی نقص نبود ولی لباسش بود! سازندگان این لباس ماسک نمادین و دو رنگ او را حفظ کردند و کاری کردند که هنگام مبارزه  و استفاده از مهارت تیراندازی با شمشیربازی واقعا خفن به نظر بیاد. واقعا خیلی عالی بود این لباس . چون با کمی بی دقتی میشد او رو شبیه به یک کپی ارزان قیمت از لباس های شروهای Power Rangers کرد! ضمنا به نظر میرسه در عالم سینما هم از همین لباس الهام گرفتند.

 

 

1- سوپرگرل (Supergirl)

1- سوپرگرل (Supergirl)

لباس «سوپرگرل» در صدر لیست قرار میگیره چون خود سوپرگرله! یعنی دقیقا و به بهترین شکل ظاهر نمادین این شخصیت را با یک نگاه به بیننده منتقل میکنه.

این لباس دامن دار،  المان های گوناگون لباس های سوپرگرل را در دنیای کمیک و انیمیشن با هم ترکیب میکنه و آمیزه ای شگفت انگیز از زیبایی ، ظرافت زنانه و شکوه را خلق میکنه. وقتی «ملیسا بنوئیست» تو این لباس پرواز میکنه و در آسمان اوج میگیره امکان نداره فرد دیگری رو بتونید جای او در نقش supergirl تصور کنید. در واقع ملیسا بنوئیست برای اولین بار توانست یک نقش آفرینی به یاد ماندنی از این شخصیت خلق کند (حتی بهتر از نقش آفرینی «هلن اسلیتر» در فیلم سینمایی قدیمی Supergirl) . او به خوبی توانسته خوش بینی ، شوخ طبعی، جذابیت ذاتی این شخصیت رو که باعث میشه خیلی زود خودش رو در دل دیگران جا کنه (خدا رو شکر که فعلا دست «زک اسنایدر» به این شخصیت نرسیده وگرنه خدا میدونه چه بلایی سرش می آورد!!!!) . به راستی که نقش آفرینی بنوئیست چیزی در حد و انداز های «کریستوفر ریوز» در نقش سوپرمن و «لیندا کارتر» در نقش واندر ومن است و بنابراین مردم همیشه سوپرگرل را با او به خاطر خواهند آورد.

 

نظر شما چیست؟ با این لیست موافقید؟

 

نویسنده و مترجم: امیر علی قادری

منبع سایت: CBR

All rights reserved © Spidey.ir 2016

      (هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

 

مطالب مرتبط:

10 كمیك برتر سوپرگرل (SUPERGIRL)

 مقایسه لباس های جدید شخصیت های دی سی با دنیای فیلم و تلویزیون

10 كمیك برتر «گرین ارو» (GREEN ARROW)

 10 دشمن برتر فلش (THE FLASH)

10 كميك مهم فلش (THE FLASH)

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 A,morradi 1395-07-28 18:18
به شخصه فکر میکنم که رتبه فلش و آرو باید اول و دوم می بود
ولی بازم ممنون
#2 Emerald Archer 1395-07-28 18:21
آقای قادری این لباس ارو مال فصل 4 هستش
میش ه لطفا با توجه به لباس فصل آخر سریال ارو این مقاله رو بنویسید.
#3 mehran spidey 1395-07-28 18:35
مقاله ی خوبی بود رتبه ها هم منصفانه بود لباس سوپرگرل خیلی وفادار به کمیک بود و این خیلی خوبه !(البته بعضی از وفاداری ها خوب از آب در نمیان مثل شماره ی ۱۰ چون اگه عین کمیک بود یکم خنده دار میشد این چیزیه که آقای قادری هم گفته )
#4 mtm 1395-07-28 18:37
به نقل از comicworm:
آقای قادری این لباس ارو مال فصل 4 هستش
میشه لطفا با توجه به لباس فصل آخر سریال ارو این مقاله رو بنویسید.


اقای قادری این مقاله رو ترجمه کرده
شاید عکسش مال فصل 4 باشه ولی منظور مقاله همون فصل اوله
#5 New Goblin 1395-07-28 18:39
مقاله جالبی بود خسته نباشید.
به نظرم لباس ارو تو فصل 5 حتی بهتر هم شده.به شخصه با آستین های تمام پوشیده بیشتر حال میکنم.کلا فصل 5 ارو تا اینجا واقعا خوب بود و به دور از انصافه که بگیم بد بود.

لباس فلش هم خیلی خوبه فیتِ تن گرنت گاستینه رنگ بندی خوبی هم داره ولی مشخصه ماسکش واقعا زمان میبره تا بپوشه چون هر وقت ماسک سرش نیست و میخواد بپوشه زاویه دوربین عوض میشه و بعد میبینیم که ماسک سرشه!

دث استروک هم جای حرفی باقی نمی ذاره از بهترین ویلن های ارو بود لباسش هم در حد سریال واقعا خوب درآورده بودند بازیگرش هم بسیار مناسب این نقش بود اما نفرتش نسبت به اولیور یکم جای بحث داشت و نمیشه گفت کاملا منطقی بود.

سوپر گرل من دنبال نمی کنم فقط قسمت 1 و قسمت 18 که کراس اورش با فلش بود رو دیدم ولی به جرات میگم ملیسا بنویست انتخاب کاملا درستی بوده برای این نقش و کاستومش هم دقیقا هم مدرن و جذابه و هم وفادار به کمیک(البته رنگ آبی در کمیک فکر کنم روشن تر باشه و حرف S لوگو در زمینه زرد رنگ قرار داره)

این ها لباس های موردعلاقه من بودند.
با تشکر مجدد
#6 Emerald Archer 1395-07-28 18:53
به نقل از mtm:
به نقل از comicworm:
آقای قادری این لباس ارو مال فصل 4 هستش
میشه لطفا با توجه به لباس فصل آخر سریال ارو این مقاله رو بنویسید.


اقای قادری این مقاله رو ترجمه کرده
شاید عکسش مال فصل 4 باشه ولی منظور مقاله همون فصل اوله


نه من میگم لباس فصل ۵ شاید باعث بشه که رتبه ارو حداقل به ۴ برسه.(حقشه که حداقل رتبه ۴ رو داشته باشه)
به نقل از New Goblin:
مقاله جالبی بود خسته نباشید.
به نظرم لباس ارو تو فصل 5 حتی بهتر هم شده.به شخصه با آستین های تمام پوشیده بیشتر حال میکنم.کلا فصل 5 ارو تا اینجا واقعا خوب بود و به دور از انصافه که بگیم بد بود.

دقیقا
#7 DC E.R.F.A.N 1395-07-28 18:58
به نقل از mtm:
به نقل از comicworm:
آقای قادری این لباس ارو مال فصل 4 هستش
میشه لطفا با توجه به لباس فصل آخر سریال ارو این مقاله رو بنویسید.


اقای قادری این مقاله رو ترجمه کرده
شاید عکسش مال فصل 4 باشه ولی منظور مقاله همون فصل اوله

منظور ایشان این بود که لباس فصل پنجم رو مد نظر قرار بدن نه فصل اول یا بقیه فصل ها رو
لباس فلش به نظرم رتبش خیلی بالاست، آخه وقتی خواستن لباسش رو طراحی کنند خیلی از لباس ارو تقلید کردند(البته طراح هر دو لباس یک نفر بود) و طرح لباس کسی مثل الیور به بری نمیخوره
تازه معمولا همه از لباس کامیکی فلش تعریف میکنن تا لباس سریالیش پس چرا لباس کامیکیش رو کوبیدن
#8 Ar_Nemati 1395-07-28 18:59
ببخشید لباس شکارچی مریخی چه مشکلی داشته داشته که هوادارا بدشون ازش میاد؟؟ :sigh:
بعد یه سوال دیگه من تو یه نظری خوندم بعضی ادیتورا و مترجمای سایت یه گروه تلگرامی دارن میخواستم بدونم جریانش چیه؟
در آخرم از آقای قادری تشکر میکنم بابت مقاله فوق العاده :-)
به نظرم رتبه های اول سوپرگرله
دومی هم به نظرم فلشه
#9 mtm 1395-07-28 19:05
#6:
بله متوجه شدم. ولی چون مقاله ترجمه شده است نمیشه رتبه بندیش رو تغییر داد
#10 Emerald Archer 1395-07-28 19:13
به نقل از mtm:
#6:
بله متوجه شدم.

:-)
به نقل از mtm:
#6:
ولی چون مقاله ترجمه شده است

:-|
به نقل از mtm:
#6:
نمیشه رتبه بندیش رو تغییر داد

:sad: :cry:
#11 DC E.R.F.A.N 1395-07-28 19:15
به نقل از Ar_Nemati:
ببخشید لباس شکارچی مریخی چه مشکلی داشته داشته که هوادارا بدشون ازش میاد؟؟ :sigh:
بعد یه سوال دیگه من تو یه نظری خوندم بعضی ادیتورا و مترجمای سایت یه گروه تلگرامی دارن میخواستم بدونم جریانش چیه؟
در آخرم از آقای قادری تشکر میکنم بابت مقاله فوق العاده :-)
به نظرم رتبه های اول سوپرگرله
دومی هم به نظرم فلشه

به خاطر اینکه لباس شکارچی خیلی شبیه به کامیک هاش شده و خوب لباس کامیک هاش خیلی... :-x
لباس فلش در رتبه دوم :o شوخی میکنید :lol:
#12 mtm 1395-07-28 19:23
داغ داغ!
پوستر فیلم محافظین کهکشان 2 منتشر شد! اینو داشته باشید تا خبرش رو کار کنیم!
uplooder.net/.../...
بدجوری بوی تریلر میاد!
خداییش پوستر به این باکلاسی دیده بودید؟!
#13 Emerald Archer 1395-07-28 19:28
به نقل از mtm:
داغ داغ!
پوستر فیلم محافظین کهکشان 2 منتشر شد! اینو داشته باشید تا خبرش رو کار کنیم!
uplooder.net/.../...
بدجوری بوی تریلر میاد!
خداییش پوستر به این باکلاسی دیده بودید؟!

هیچ جا نمی ریم همینجا هستیم...ما منتظر تریلر هستیم!
#14 A,morradi 1395-07-28 19:29
به نقل از mtm:
داغ داغ!
پوستر فیلم محافظین کهکشان 2 منتشر شد! اینو داشته باشید تا خبرش رو کار کنیم!
uplooder.net/.../...
بدجوری بوی تریلر میاد!
خداییش پوستر به این باکلاسی دیده بودید؟!

:lol:
پوسترش کلاسیکه و مثل اینکه چند تا مدل جمع شدن دور هم :D آقای ترابی نمیدونید تریلرش تقریبا کی میاد؟
#15 mtm 1395-07-28 19:31
به نقل از A,morradi:
به نقل از mtm:
داغ داغ!
پوستر فیلم محافظین کهکشان 2 منتشر شد! اینو داشته باشید تا خبرش رو کار کنیم!
uplooder.net/.../...
بدجوری بوی تریلر میاد!
خداییش پوستر به این باکلاسی دیده بودید؟!

:lol:
پوسترش کلاسیکه و مثل اینکه چند تا مدل جمع شدن دور هم :D آقای ترابی نمیدونید تریلرش تقریبا کی میاد؟

معلوم نیست
شاید همین امشب
#16 Ar_Nemati 1395-07-28 19:32
به نقل از mtm:
داغ داغ!
پوستر فیلم محافظین کهکشان 2 منتشر شد! اینو داشته باشید تا خبرش رو کار کنیم!
uplooder.net/.../...
بدجوری بوی تریلر میاد!
خداییش پوستر به این باکلاسی دیده بودید؟!

:eek:
چه پوستر باکلاسیه!!!!
راکت راکون و گروت هم تو این قسمت هستن؟
#17 mtm 1395-07-28 19:32
تریلر هم اومد ! الان میزاریمش
#18 A,morradi 1395-07-28 19:33
به نقل از mtm:
تریلر هم اومد ! الان میزاریمش

yeeeeeessssssss sssssssssssssss ssssss
#19 Emerald Archer 1395-07-28 19:36
به نقل از MARVEL E.R.F.A.N:
به نقل از Ar_Nemati:
ببخشید لباس شکارچی مریخی چه مشکلی داشته داشته که هوادارا بدشون ازش میاد؟؟ :sigh:
بعد یه سوال دیگه من تو یه نظری خوندم بعضی ادیتورا و مترجمای سایت یه گروه تلگرامی دارن میخواستم بدونم جریانش چیه؟
در آخرم از آقای قادری تشکر میکنم بابت مقاله فوق العاده :-)
به نظرم رتبه های اول سوپرگرله
دومی هم به نظرم فلشه

به خاطر اینکه لباس شکارچی خیلی شبیه به کامیک هاش شده و خوب لباس کامیک هاش خیلی... :-x
لباس فلش در رتبه دوم :o شوخی میکنید :lol:

البته یکی دیگه از دلایل بدی لباسش به نظر من اینه که خیلی کارتونی درست شده نباید با بودجه کم این سریال ها کسی مثل شکارچی مریخی رو میوردن.
#20 mados 1395-07-28 22:01
به نظر من لباس زوم از همه باحال تر بود چون هيچ جا ديده نشده بود و اورجينال بود
#21 Nightwatcher 1395-07-28 23:43
خیلی جالب بود
ممنون از آقای قادری

من بیشتر از لباس کاپتان کولد و ریپ هانتر و گرین اررو و سوپرگرل خوشم میاد. بقیه لباسها میتونه بهتر از اینا باشه.
#22 Nightwatcher 1395-07-28 23:52
لباس سوپرمن هم خوب بود. میتونست توی این لیست باشه.
لباس زوم هم خیلی جالب بود.
لباس جونا هکس توی LOT هم خوب بود.
#23 cap america 1395-07-29 11:29
من موافقم با این لیست
واقعا لباس اررو . فلش و سوپرگرل عالیه و واقعا من لباس فایر استورم رو خیلی دوست دارم خیلی به کمیک وفا داره
#24 Super Captain 1395-08-06 17:35
لباس ارو از همه باحال تر بود :lol:
#25 E-spider 1395-09-24 15:17
جالب بود :-)
#26 E-spider 1395-10-13 20:11
rip hunter که یه لباس شبیه مردم ادی داشت :-?
#27 Bowman 1396-12-09 20:24
لطفا این مقاله رو اپدیتش کنید..لطفا...لطفا
اگر این مقاله آپدیت میشد گرین ارو قطعا رتبه بهتری میداشت! قطعا!
#28 Bowman 1396-12-09 20:45
"تفاوت را احساس کنید"
اسمالویل:
vignette.wikia.nocookie.net/.. ./...
ارو(ورس):
uplooder.net/.../...
8)

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید