10 بازی برتر ابرقهرمانی اندروید

10 بازی برتر ابرقهرمانی اندروید

امروزه بازی های اندروید در جهان طرفداران زیادی پیدا کرده اند و بازی های ابرقهرمانی نیز برای این سیستم عامل آمده اند که ما بهترین هایشان را  برایتان معرفی میکنیم

10- IronMan3

بازی مرد آهنی 3

بازی رسمی مرد اهنی 3 که واقعا از بهترین بازی ها هستش که پیشنهاد میکنم از دستش ندین! دارای گرافیکی بالا که هر سوپرهیرو فن رو جذب خودش می کنه.
در این بازی شما باید به عنوان مرد آهنی ایفای نقش کنید و با گروه هایی به نام A.I.M مبارزه کنید توانایی های زره را ارتقا دهید و در بازی  18 لباس متفاوت و با  قابلیت های هیجان انگیز وجود دارد ، در ضمن این بازی رایگان است.

9- Lego Marvel SuperHeroes

لبرقهرمانان لگویی مارول

نسخه اندرویدی لگو مارول سوپر هیروز! گردش در دنیای قهرمانان مارول! در این بازی نیز مانند نسخه های دیگر قهرمانان مختلف را انتخاب کنید (بیش از 91 شخصیت مختلف در اختیار شماست) و میتوانید برای صرفه جویی زمان بازی خود را سیو کنید و در ضمن این بازی دارای 45  ماموریت می باشد.

8- Super Heroes Free Fighting Game

8- Super Heroes Free Fighting Game بازی
در این بازی شاهد هیچگونه اتحادی میان قهرمانان نیستیم و این بازی فقط یک بازی مبارزه ای بین شخصیت های محبوب غیر   کمیک بوکی است.
البته آنها نام ها و توانایی های خود را دارند ولی کاملا مارا به یاد شخصیت های کمیکی می اندازند ولی به خاطر قانون کپی رایت است که نام و قدرت آنها کمی تغییر کرده است (مثلا در تصویر بالا به جای Batman نوشتهButtman!) ولی با این  وجود باز هم سرگرم کننده و جذاب هستند و شما قادر به انتخاب  18 شخصیت مختلف هستید  و میتوانید با قهرمان های دیگر مبارزه کنید و یا  از بخش استوری مود(داستانی) لذت ببرید.

7- Marvel Mighty Heroes

بازی 7- Marvel Mighty Heroes

این بازی از نوع  hack and slash  ولی قابلیت های تعاونی نیز دارد و میتوانید با دوستان خود بازی کنید و با کمک یکدیگر دشمنان خودرا نابود نمایید بازی تا چهار بازیکن را پشتیبانی میکند. با انجام ماموریت های هفتگی نیز می توانید پاداش های ویژه یا همان  special rewards دریافت کنیدو همچنین میتوانید تیمی از ابرقهرمانان مختلف بعد از باز کردن آنها با قدرت ها و قابلیت های مختلف تشکیل دهید.

6- Batman Arkham Origins

6- Batman Arkham Origins بتمن ارکام اریجینز اندروید

اگر شما یک بتمن فن هستید و به دنبال بازیی خوب از بتمن در حد نسخه های کنسول آن  Batman Arkham Originsاست. یک بازی تمام عیار با گرافیکی فوق العاده و چشم نواز و گیم پلی و مبارزات لذت بخش است . در بین مبارزات بتمن باید با  با دشمن های بدنام بتمن مثل  دث استروکمبارزه کنید که واقعا لذت بخش است و در بازی میتوان لباس های مختلف را تکه تکه پیدا کنید ، پس اگر موبایلتان سیستم قوی دارد حتما این بازی را دانلود و بازی کنید.

5- Spider-man Unlimited

"
مرد عنکبوتی نامحدود" شاید در نگاه اول بازی ساده در سبک Runner به نظر برسد ولی توجه داشته باشید که شما در این بازی مرد عنکبوتیهستید و قطعا این بازی نمیتواند یک بازی سبک دونده ساده باشد! در این بازی ماجراجویانه میتوانید در برابر دشمنان قدیمی مرد عنکبوتی همچونگرین گابلین ، میستریو و... به مبارزه بپردازید و میتوانید لباس های مختلف مرد عنکبوتی را جمع آوری کنید و یا برخی خبیث ها را برای بازی وجود دارد
و همچنین برای علاقه مندان به کمیک های مرد عنکبوتی کمیکی با عنوان "روایت-دونده" وجود دارد که برایشان لذت بخش خواهد بود.

4-Injustice: Gods Among Us

بازی اینجاستیس اندروید

اینجاستیس بسیار شبیه به آرکام ارجینز است و سبک آن "tap and swipe" است در این بازی شامل شخصیت های موجود در نسخه کنسول است و این بازی شامل ترکیبی از card battler و یک بازی مبارزه ای می باشد. گرافیک این بازی واقعا خارق العاده می باشد و در ضمن شما میتوانید کمیک هایی از سوپرمن و بتمن و سایبورگ و... را جمع آوری کنید. و پیشنهاد میکنم حتما بازیش کنید.

3- Sentinels of the Multiverse

3- Sentinels of the Multiverse

به کمک تیم قهرمان های مختلف به جنگ با خبیث ها بروید. Sentinels of the Multiverse نوعی نسخه دیجیتالی برد گیم ها هستش که شما می توانید با دوستانتان ساعتها سرگرم شویدو برای مبارزه با دشمن باید به صورت نوبتی به یک دیگر ضربه زد. در این بازی شما قادر به انتخاب 10 قهرمان مختلف هستید .

2- Marvel Contest of Champions

بازیی دیگر در سبک tap and swipe که استوری لاین بازی بسیار همچون کمیک ها می باشد. در این بازی شما میتوانید به صورت انفرادیبا قهرمانانتان به جنگ با دشمنان بروید و یا به صورت گروهی با دوستان خودبازی کنید. اکثر گیم پلی بازی مختص به جنگ قهرمانان با خبیث هااست و همچنین رویداد ها و ماموریت های مختلفی برای تکمیل نیز وجود دارد.

1- Marvel Future Fight

یک بازی RPG hack and slash هست که حول مارول یونیورس هستش.در این بازی یک عالمه قهرمان از مارول یونیورس هستش که حالا حالا ها از بازی خسته نمی شوید مثلا  اسپایدرمن-دردویل و حتی خبیث هایی  مثل کارنیج  و... شما می توانید با این همه قهرمان تیم تشکیل دهید و به مبارزه با دشمن بروید و هنگام بازیهروقت خواستید هر یک  از 3 قهرمانی را که انتخاب کرده اید را انتخاب کنید که هرکدام توانایی های خاص خودشان را دارند. این بازی از بهترین بازی هاییاست که تاحالا بر اساس دنیای مارول برای سیستم عامل اندروید طراحی شده است و با توجه به حجمش گرافیک خیره کننده ای دارد.

نظر شما چیست؟

نویسنده  و مترجم: قربانعلی

All rights reserved © Spidey.ir 2016

(هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

مقالات مشابه:

20 بازی کمیک بوکی که هرگز منتشر نشدند

10 بازی مارول که احتمالا نمیدونستید وجود دارند!

15 بازی برتر ساخته شده از روی شخصیت های دی سی (DC)

10 بازی دی سی که احتمالا نمیدونستید وجود دارند!

10 بازی کمیک بوکی برتر تاریخ

بدترین بازی های ابرقهرمانی 

بهترین و بدترین بازی های کمیک بوکی در سبک مبارزه ای (FIGHTING)

15 بازی برتر مرد عنكبوتی

15 بازی برتر سبك "بزن بزن" (BEAT 'EM UP)

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

arkham knight
#1 arkham knight 1395-09-04 15:55
به نظرم لیست نباید شامل اینجاستس می‌شد... اینجاستس روی گوشی یک اشتباه محض بود. به نظرم میشد به جاش بازی تازه وارد DC legends رو قرار داد.
مارول خوشبختانه خیلی بیشتر روی سیستم عامل های همراه کار کرده و آثاری مثل اسپایدرمن آنلیمیتد و فیوچر فایت واقعا شاهکارن.
نقل قول کردن
skyfall
#2 skyfall 1395-09-05 11:51
اینجاستیک بازی رایگان هست؟؟ و روی ایفون 6 مشکلی نداره ؟؟
نقل قول کردن
Goblin King
#3 Goblin King 1395-09-05 12:06
به نقل از skyfall:
اینجاستیک بازی رایگان هست؟؟ و روی ایفون 6 مشکلی نداره ؟؟

اینجاستیک?!!! :lol:
الان عمو مختار بود بهت میگفت:"مجید جان، اون اینجاستیس ه!
نقل قول کردن
North-wolf
#4 North-wolf 1395-09-05 12:28
ایووووول فیوچر فایت
هرکی بازی میکنه HSN رو سرچ کنه منم :-)
جزو غول های بازی 8)
نقل قول کردن
Dark Knight
#5 Dark Knight 1395-09-05 12:36
دست شما درد نکنه دیگه از همه چیز تو سایت مقاله هست :-)
بنظر من نسخه موبایل اینجاستیس نباید تولیست میبود بجاش باید این بازی جدید موبایل دی سی به نام DC Legends باید تو لیست میبود که سبک RPG داره و انصافا خیلی عالیه ;-) درضمن خیلی از شخصیت های دی سی مثل دکتر فیت و زاتانا که حضور کمتری تو بازی ها داشتن تو این بازی حضور دارن ارتقاع دادن شخصیت ها تو این بازی خیلی هم اسونتر از اینجاستیس :-)
نقل قول کردن
Dark Knight
#6 Dark Knight 1395-09-05 12:50
راستی یه سوال نسخه های موبایل بازی لگو بتمن نمیتونست تو لیست باشه؟
اخه من خودم هیچکدوم از نسخه های موبایل بازی های لگویی و غیر از لگو استار وارز و تو گوشی بازی نکردم ولی فکر میکردم بازی های لگو بتمن تو نسخه موبایل خیلی سرگرم کنندند
نقل قول کردن
mat mordak/DareDevil
#7 mat mordak/DareDevil 1395-09-05 12:51
به نقل از North-wolf:
ایووووول فیوچر فایت
جزو غول های بازی 8)

قبلنم گفته بودی :-|
حالا تو هم یه بازی داری هی پز میدی ینی چی آخه زشته :o
منم با نبودن اینجاستیس و و به جاش dc legend موافق هستم
نقل قول کردن
Navid
#8 Navid 1395-09-05 13:53
خداوکیلی MCOC ی تحلیل دیگه میخواد!
آخرین باری ک تحلیل شد ورژنش 1 بود ولی الان 10!
تقریبا تمام نقطه ضعفاشو از بین بردن و کلی نقطه قوت بهش اضافه شده!
فقط باید حرفه ای بازی کنین تا بفهمین چه ایده بکریه
شدیدا توصیه میکنم شروع کنین
نقل قول کردن
amazing spider man
#9 amazing spider man 1395-09-05 14:03
دوستان تبلیغ نباشه اما تقریبا همه ی اینا رو میشه از تو ایران اپس دانلود کرد بجز همون لگو مارول.
اما به نظر من جای unlimited spider man باید بهتر میبود :-*
نقل قول کردن
Dark3m
#10 Dark3m 1395-09-05 14:18
به نقل از Navid:
خداوکیلی MCOC ی تحلیل دیگه میخواد!
آخرین باری ک تحلیل شد ورژنش 1 بود ولی الان 10!
تقریبا تمام نقطه ضعفاشو از بین بردن و کلی نقطه قوت بهش اضافه شده!
فقط باید حرفه ای بازی کنین تا بفهمین چه ایده بکریه
شدیدا توصیه میکنم شروع کنین

واقعا محشررررررره من وقت نمیکردم بازی کنم ده روزه نصبش کردمو واقعا وقتی دارم بازی میکنم از دیقه به دیقش لذت میبرم .محشره
نقل قول کردن
AliDR
#11 AliDR 1395-09-05 14:36
بهترين اين بازي ها از لحاظ گرافيكش مارول فيوچر فايت هست با ايرون من ٣ . ممنون از مقاله زيباتون
نقل قول کردن
Dark Knight
#12 Dark Knight 1395-09-05 14:48
به نقل از AliDR:
بهترين اين بازي ها از لحاظ گرافيكش مارول فيوچر فايت هست با ايرون من ٣ . ممنون از مقاله زيباتون

ولی بنظرمن از لحاظ گرافیک
marvel contest of champions از همه سرتر
نقل قول کردن
Emerald Archer
#13 Emerald Archer 1395-09-05 15:05
انصافا شرکت دی سی همواره از مارول در بازی سازی بهتر بوده!
و همینطور جای افسانه های دی سی هم اینجا خالیه!
نقل قول کردن
civil war 2
#14 civil war 2 1395-09-05 16:14
بیشتر از همه از بازی iron man و marvel future fight خوشم میاد ولی انصافا dc از نظر بازی از marvel جلو تره و مارول باید دست بکار بشه که شده بازی جدیدی که قراره برای مرد عنکبوتی بیاد امید های زیادی رو به دنبال داره 8) 8)
نقل قول کردن
North-wolf
#15 North-wolf 1395-09-05 18:04
به نقل از mat mordak/DareDevil:
به نقل از North-wolf:
ایووووول فیوچر فایت
جزو غول های بازی 8)

عزیزم سه ساااله که یه بند دارم بازی میکنم تا به این سطح رسیدم اونم بدون purchase حتی یک ریال
شمام به این سطح برس بیا کری بخون
نقل قول کردن
mat mordak/DareDevil
#16 mat mordak/DareDevil 1395-09-05 18:18
به نقل از North-wolf:
به نقل از mat mordak/DareDevil:
به نقل از North-wolf:
ایووووول فیوچر فایت
جزو غول های بازی 8)

عزیزم سه ساااله که یه بند دارم بازی میکنم تا به این سطح رسیدم اونم بدون purchase حتی یک ریال
شمام به این سطح برس بیا کری بخون

عزیزم اینجا جای این کارا نیست به جای شما بیای نظرتو درباره پستا بگی میای به قول خودت کری میخونی خوب زشته اینجا جای این کارا نیست برو یه جای دیگه
من که زحمتتو زیر سوال نبردم فقط گفتم اینجا جاش نیست
نقل قول کردن
Mohammads32700
#17 Mohammads32700 1395-09-05 18:35
بنظرم میشد به جای چند تا از بازی های تو لیست ک نسبت به بقیه بازی های تو لیست ضعیف تر هستند بازی های open word مرد عنکبوتی شگفت انگیز ۲ و بتمن شوالیه تاریکی برمیخزد ک انصافا گرافیک بالایی دارند و فوق العاده هستند رو بزاریم.
.
.
.
.
از بازی های داخل لیستم چن تا رو بازی کردم ک دوتای آخر لیست واقعا از بقیه بهترن فقط تنها بدی ک واسه ما داره اینه که خوره اینترنت هستند :lol: :lol:
نقل قول کردن
Miguel ohara
#18 Miguel ohara 1395-09-05 18:49
سلام برای بار دوم :D برگشتم دلم برای همتون تنگ شده بود :cry:
لیستم که عالیه اصلا هیچ ایرادی توش ندیدم ولی من وقتی که دیدم اقای گابی توی یکی از کامنت ها گزاشته بود خیلی تو فکر بودم که بازیه مرد عنکبوتی نامحدود توش هست یا نه اخه وقتی که من گیمر بودم این بازی را بیشتر از بازی های دیگر دوست داشتم
الحق که رتبه ی یک مال فیوچر فایت است من که خیلی وقت بود بازی نکرده بودم به خاطر این یادم نبود که باید تو لیست باشه
نقل قول کردن
parsa999
#19 parsa999 1395-09-05 22:17
بازى هاى باحالی هستن ولی حجمشون خیلی زیاد
نقل قول کردن
hossein aby
#20 hossein aby 1395-09-05 22:30
با تشکر از نویسنده مقاله
راستش رو بخوایید با بعضی رتبه ها به شدت مخالفم مثلا اصلا فکر نمیکنم کانتست اف چامپینز باید در رتبه 2 باشه و باید جای خودش رو ( امتیاز این بازی در گوگل پلی 4.3) به بازی دی سی لجندز ( امتیاز 4.5 در گوگل پلی ) بده و در ضمن جای بازی بسیار زیبای لگو بتمن 3 خالیه محشر بود بازیش .
نقل قول کردن
Nightwatcher
#21 Nightwatcher 1395-09-05 22:52
من فقط آرکام اوریجینز رو بازی کردم. اینجاستیس هم با pc بازی کردم. زیاد تو کار بازی اندروید نیستم. اما مورد 1 و 2 به نظر میاد بازیهای خوبی باشن.
تشکر از آقای قربانعلی عزیز. مقاله خوبی بود. شاید در آینده یکی از اینا رو بازی کنم.
نقل قول کردن
Navid
#22 Navid 1395-09-05 22:57

من این بازیو تو سبک خودش واسه دوایس های تاچ تک میدونم ، هرکس هم میخواد بازیی بهتر تو این سبک رو معرفی کنه من حرفی ندارم ، حاضرم بهش ثابت کنم که اشتباه میکنه ، چون من تک تک اینارو بازی کردم .
نقل قول کردن
Navid
#23 Navid 1395-09-05 23:00
توصیه میکنم بازی ها تو سبک خودشون مقایسه شن ، اینجور رنکینگ دادن درست نیست
ممنون بابت مقاله
نقل قول کردن
Super Captain
#24 Super Captain 1395-09-05 23:29
فیوچر فایت و اینجاستیس عاالی هستن :lol:
یکی مارول یکی دی سی 8)
نقل قول کردن
mat mordak/DareDevil
#25 mat mordak/DareDevil 1395-09-06 10:21
به نقل از Dark Knight:
به نقل از AliDR:

ولی بنظرمن از لحاظ گرافیک
marvel contest of champions از همه سرتر

موافقم
به حجمش می ارزه
نقل قول کردن
Ali_craft
#26 Ali_craft 1395-09-10 02:28
دوستان من توصیه میکنم بازی شماره پنج را دانلود کنید درسته پلی بازیش مسخرست ولی شخصیت های کمیکی مو به مو هست و به درد تازه واردا شخصیتاش میخوره
نقل قول کردن
WarForWolfman
#27 WarForWolfman 1395-09-10 05:44
دوستانی که Marvel Contest of Champions بازی میکنه کلن ایرانی ندارید؟
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

42

مردعنکبوتی سیمبیوتی

کمیک های پادشاه سیاه پوش - فارسی - کامل

پاسخ به سئوالات مردعنکبوتی

مقالات اسپایدرمن راهی به خانه نیست

حقایق کمیک بوکی

گرین گابلین

50

تاپ 20 - سایت spidey.ir

27

کمیک امپراتوری مخفی

توطئه کلونی

دنیای ونومی

41

Telegram     Facebook    Youtube red

Aparat     Instagram     Discord                                                                                   

کمیک بوک های امازینگ اسپایدرمن

نکات جالب مرد عنکبوتی

14

18

26

15

بزرگان تاریخ اسپایدرمن

006

0010

21

31

29