10 نکته جالبی که احتمالاً درباره "اسپایدرمن" های «سام ریمی» نمیدانستید!

«هیث لجر» در نقش «پیتر پارکر»؟ «جان مالکوویچ» در نقش «گرین گابلین»؟ «آرنولد شوارتزنگر» در نقش «دکتر اختاپوس»؟ واقعا؟!

1- لباس «گرین گابلین» میتوانست متفاوت باشد!

green goblin make up

لباسی که تصویرش را در بالا دیدید توسط استودیو ADI خلق شد تا در فیلم "مرد عنکبوتی" (2002)  به کار رود ولی گفته میشود که به دو دلیل مورد استفاده قرار نگرفت: یکی به خاطر اینکه سونی اعتقاد داشت برای مخاطبین کم سن و سال ترسناک است و باعث میشود که پدر و مادرها بچه هایشان را به دیدن فیلم نبرند و به همین دلیل به فروش فیلم لطمه زده خواهد شد. دوم اینکه آقای «ویلم دفو» (بازیگر نقش «نورمن ازبورن/گرین گابلین») از آن خوشش نیامده !

حتی چندی پیش  ویدئویی در این رابطه در اینترنت منتشر شد که میتوانید آن را اینجا تماشا کنید.

یک سری "طرح اولیه" یا concept art نیز توسط هنرمندان مطرحی مثل «الکس راس» برای گرین گابلین خلق شد که متاسفانه هیج کدام مورد استفاده قرار نگرفت:

greengoblin concepts ross

گفته میشود که برخی از طراحان، concept art هایی از گابلین های مونث سوار بر گلایدر برای ریمی خلق کردند تا به عنوان دستیار گرین گابلین، او را همراهی کنند (!)  برای دیدنش اینجا را کلیک کنید. ولی ریمی اصلا از این ایده خوشش نیامد.

2- "مرد عنکبوتی 2" قرار بود سه شخصیت خبیث داشته باشد!

گفته میشود که «سام ریمی» ابتدا میخواسته اسپایدرمن در فیلم "مرد عنکبوتی 2 " علاوه بر «دکتر اختاپوس»، با «لیزارد» و حتی با «هری ازبورن» (در قالب «گرین گابلین 2») بجنگد!

lizard

اما «جیمز فرانکو» (بازیگر نقش هری ازبورن) و همچنین «مایکل شیبون» (یکی از فیلمنامه نویسان "مرد عنکبوتی 2" ) ریمی را متقاعد کردند تا تنها روی یک شخصیت خبیث تمرکز کند.
(برای دیدن طرح های اولیه ای که برای «لیزارد» خلق شده بودند ولی در نهایت مورد استفاده قرار نگرفتند، اینجا را کلیک کنید)

3- «هیت لجر» یکی از گزینه ها برای ایفای نقش «پیتر پارکر/اسپایدرمن» بود!!!

heath ledger as peter parker
بله درست شنیدید! «هیث لجر» بازیگر مرحوم و اسکار گرفته که عمده شهرت خود را بابت ایفای نقش «جوکر» در فیلم "شوالیه تاریکی" به دست آورد، یکی از اولین گزینه ها برای ایفای نقش پیتر پارکر بود! به نقل از نشریه Entertainment Weekly، قبل از آنکه «توبی مگوایر» انتخاب شود، سونی از آقای «استیو الکساندر» (مدیر برنامهای هیث لجر) خواسته تا بخش هایی از فیلمنامه "مرد عنکبوتی" را برای لجر بخواند و نظر او را برای ایفای نقش اصلی در این فیلم جویا شود. الکساندر نقل میکند که فیلمنامه را برای لجر خوانده و او هم از آن خوشش آمده ولی در نهایت گفته: "این نقش مناسب من نیست. اجازه بده کسی نقش اسپایدرمن را بازی کند که از بچه گی عاشقش بوده"

نکته جالب دیگر این که ظاهراً سونی ابتدا «جیمز فرانکو» را برای ایفای نقش پیتر پارکر در نطر داشته ولی ریمی گفته که فرانکو بیش از حد خوش تیپ است و به درد نقش پیتر پارکر نمیخورد و بهتر است نقش هری ازبورن را بازی کند!

4- لباس سیاهی که رد شد!

یکی از لباس های سیاهی که قرار بود در فیلم "مرد عنکبوتی 3" به کار رود این بود:

alternate black spider-man suit

هنوز دقیقا معلوم نیست چرا این لباس رد شد ولی شایعه شده چون از "لاتکس"  (latex) ساخته شده بوده، اسپایدرمن در آن زشت به نظر میرسیده!

5- "مرد عنکبوتی 4" پوستر رسمی داشت!
آیا میدانستید که سام ریمی در سال 2009 برای فیلم"مرد عنکبوتی 4" یک پوستر رسمی منتشر کرد؟

spiderman-4-poster

همان گونه که می بینید ، روی پوستر فوق تاریخ اکران این فیلم روز 6 می 2011 ذکر شده ولی همانطور که میدانید این فیلم هرگز ساخته نشد و سونی تصمیم گرفت به جای آن سری فیلم های مرد عنکبوتی را ریبوت کند.

6- بازیگران "ترمیناتور 2" در نقش «دکتر اختاپوس» و «اسپایدرمن»!

schwarzenegger-as-doc-ock

آیا میدانستید که «جیمز کامرون» کارگردان مشهور سینما و سازنده آثاری همچون "ترمیناتور 2" ، "تایتانیک" و "اواتار" از بچگی عاشق اسپایدرمن بوده است؟ ایا میدانستید که او در دهه 90 میلادی به هر دری زد تا فیلم سینمایی مرد عنکبوتی را بسازد و حتی یک فیلمنامه برای آن نوشت که الان در اینترنت موجود است؟ در واقع، آن موقع حقوق ساخت فیلم از روی مرد عنکبوتی به شرکت فیلمسازی "کارولکو" (Carolco)  رسیده بود . از آنجاییکه که کارولکو سازنده فیلم "ترمیناتور 2" بود از کامرون خواست که از «آرنولد شوارتزنگر» به جای  «دکتراختاپوس» و از «ادوارد فرلانگ»  (بازیگر نوجوان فیلم "ترمیناتور 2") در نقش اسپایدرمن استفاده کند و او هم با کمال میل قبول کرد!

اما کارولکو اندکی بعد ورشکسته شد و پس از کش و قوس های بسیار و دعواهای بی سابقه بین استودیوهای معروف هالیوود، حقوق ساخته فیلم سینمایی اسپایدرمن به سونی رسید. سونی فیلمنامه کامرون را هم صاحب شد و حتی به کامرون گفت که حاضر است «لئوناردو دی کاپریو» را برای ایفای نقش اسپایدرمن انتخاب کند ولی کامرون با استودیو "فاکس قرن بیستم" قرارداد داشت و نتوانست با سونی همکاری کند. سونی هم به جای او «سام ریمی» را برگزید ...

7- «ونوم»  قرار بود در "مرد عنکبوتی 4" برگردد!

آقای «جفری هندرسون» استوری بوردهایی که برای فیلم هرگز ساخته نشده "مرد عنکبوتی 4" خلق کرده بود را در اینترنت منتشر کرده که «ونوم» (Venom) در یکی از آنها  دیده میشود!:

spiderman-4-storyboard3

البته گفته میشود ونوم قرار بوده فقط در لحظات پایانی فیلم  حضور  داشته باشد تا به نوعی به بییننده نشان بدهد که در "مرد عنکبوتی 5" به همراه  «کارنیج» برخواهد گشت!

(برای دیدن طرح های بیشتر اینجا را کلیک کنید)

8- دست رد  «جان مالکوویچ» به سینه «گرین گابلین»!

malkovich-green-goblin

درست است که در فیلم "مرد عنکبوتی" ، «ویلم دفو» در نقش «گرین گابلین/نورمن ازبورن» عملکرد بسیار خوبی داشت ولی به نظر شما اگر هنرپیشه تحسین شده ای همچون «جان مالکویچ»  (John Malkovitch) این نقش را رد نمیکرد، چه میشد؟ در حقیقت، اولین گزینه ریمی برای گرین گابلین ، مالکوویچ بود و حتی جلساتی هم میان آنها برگزار شد ولی در نهایت مالکوویچ به خاطر اینکه باید همزمان در فیلم دیگری ظاهر میشد، این نقش را رد کرد. در ضمن ایشان، حضور در یک فیلم کمیک بوکی را برای خودش کسر شان میدانست!!!

9- حسرتی که بر دل  «جان مالکوویچ» باقی ماند!

malkovich-vulture

روز هشتم دسامبر سال 2009 گزارش داده شد که جان مالکوویچ وارد مذاکره با سونی شده تا در نقش یکی از دشمنان کلاسیک اسپایدرمن یعنی  «والچر» در فیلم "مرد عنکبوتی 4" ظاهر شود! مالکوویچ که هنوز بابت قبول نکردن نقش گرین گابلین در فیلم "مرد عنکبوتی" خودش را سرزنش میکرد، این بار بسیار مصمم بود تا در نقش شخصیت خبیثی مثل والچر ظاهر شود.
حتی طرح هایی هم برای لباس والچر خلق شد:

spider man 4 vulture design

ولی با کنسل شدن ساخت "مرد عنکبوتی 4" ، جان مالکوویچ هم در حسرت حضور در فیلم های اسپایدرمن باقی ماند!

10- «آنه هاتاوی» قرار بود «گربه سیاه» باشد!

انه هاتاوی

«آنه هاتاوی» (Anne Hathaway)  قرار بود در فیلم "مرد عنکبوتی 4" نقش «فلیشیا هاردی» یا همان «گربه سیاه » مشهور کمیک های اسپایدرمن را بازی کند! ریمی با هاتاوی صحبت کرده بود و او هم موافقت خود را برای این نقش اعلام کرده بود ولی با کنسل شدن پروژه "مرد عنکبوتی 4" ، هاتاوی هم ناکام ماند (البته او چند سال بعد  نقش مشابه ای به نام  «زن گربه ای» را  در فیلم "شوالیه تاریکی برمیخیزد" ایفا نمود و نشان داد که شیفته کارکترهای گربه مانند است!!!)

اگر "مرد عنکبوتی 4" ساخته میشد، «گربه سیاه»  احتمالاً این شکلی میشد!

مهدی ترابی مهربانی

All rights reserved © Spidey.ir 2016

(هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

مطالب مرتبط:

10 حقیقتی که باید درباره ی فیلم مردعنکبوتی جیمز کامرون بدانید

10 حقیقتی که باید درباره فیلم کنسل شده "مرد عنکبوتی 4" بدانید

10 تاثیر فیلم های مرد عنکبوتی ساخته سم ریمی بر روی دنیای سینمایی مارول

نظر سم ریمی درباره فیلم جدید مرد عنکبوتی

پوسترهای فن مید فیلم "مرد عنكبوتی 4"

پرواز طولانی والچر برای رسیدن به پرده سینما!

تصاویری از بازی کنسل شده "مرد عنکبوتی 4" منتشر شد!

15 سئوال بی پاسخ مانده درباره دنیای مرد عنکبوتیِ توبی مگوآیر و اندرو گارفیلد

10 چیزی که احتمالا قرار بود در فیلم "مرد عنکبوتی شگفت انگیز 3" ببینیم!

50 صحنه برتر فیلم های مرد عنكبوتی- قسمت دوم

10 فیلم مارول كه هرگز ساخته نشد

چه كسی قرار بود نقش «گربه سیاه» را در "اسپایدرمن 4" بازی كند؟

انتشار تصاویری از فیلم "مرد عنكبوتی 4"!

50 صحنه برتر در فیلم های سینمایی مرد عنکبوتی - قسمت اول

مقایسه لباس اسپایدرمن در فیلم های «مارك وب» و «سم ریمی»

برترین مبارزات مردعنکبوتی در عالم سینما

نفس گیر ترین مبارزات مردعنکبوتی در سگانه‌ی "سم ریمی"

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

Aida
+11 #1 Aida 1392-08-07 00:05
:cry: :cry: :cry:
حیف بود.... به خدا حیف بود که این سری فیلم ها یه هویی ریبوت شدن... آدم از ته قلبش یه صدای شکستن و آه میشنوه....حیف این فیلما نبود؟؟؟؟
ولی در کل مرسی از آقای ترابی که این مطالب جالب رو برای ما تهیه کردن....دستتون درد نکنه......
نقل قول کردن
omid
+8 #2 omid 1392-08-07 01:28
این همه اتفاق میخواست بیوفته ولی اخرش هیچی آخه چرا واقعا چــــــــرا؟

من این خبر هارو میشنوما استرسم بیشتر میشه میگم نکنه مارک وب میخواد 4 تا فیلماشو بسازه نشه همه چی خراب شه بازم یه ریبوت جدید ، حداقل خوبیش اینه هر اتفاقی بیوته بعدها آقا مهـــــــــــــ دی ما رو در جریان میزاره

آقا مهــــــــــدی من خیلی وقت پیش شنیده بودم مرد عنکبوتی 3 قرار بود جای مرد عنکبوتی 2 بیاد ولی بعدا تصمیمشون عوض شد همچین چیزی صحت داره؟

بچه ها نظرتون چیه یه کلون از آقا مهـــــــــــدی بسازیم عکسشو که داریم خونشم که از طریق عمو مختار به دست میاریم مونده ساخنش که با عمو مختار مشورت میکنیم ردیف میشه
نقل قول کردن
omid E iran
+5 #3 omid E iran 1392-08-07 01:43
آرنولد بیش از حد برا این نقش قوی و ساحب سبکه تو این نقش اگه میبود کلاس فیلمو بالا میبرد برای مثال همون مثال مختار مستر فریز که آرنولد به این فیلم شخصیت داده ولی امکان نداشت بهتر از مولینا بشه چون مولینا وارد جسم داک آکت شد ولی آرنولد شخصیت خودشو وارد جسم دکی میکرد

سام ریمی با اعمال شاق فیلم ساخته تو همه چیش دخالت کردن و نزاشتن کارشو بکنه ولی این بازم منو قانع نمیکنه که فیلم سومو اینجوری بده

توجه کنید وقتی دشمن فیلم اول و دوم دانشمندن مردم از فیلم سوم ناخودآگاه(تکرار میکنم ناخودآگاه)انتظا ر دارن شخصیت خبیثی داشته باشن که حداقل بدونه داره چیکار میکنه نه مث مرد شنی که اتفاقی وارد بشه سیمبیوت اتفاقی بیوفته درست جایی که پیتر هست و اتفاقی به ادی براک بخوره و اتفاقی مرد شنی با عمو بن رابطه داشته باشه و اتفاقی .........

این یکیم سر تعصب میگم که واقعا دوست داشتم پانیشرو تو فیلمای اسپایدی میدیدم خداییش فرض کنید این دیالوگ فرانک تو فیلم تکرار بشه
نقل قول کردن
mokhtar
+8 #4 mokhtar 1392-08-07 08:17
نه آقا امید همچین چیزی که شما میگی صحت نداره
ولی یامه که یه وقت میگفتن ریمی قراره مرد عنکبوتی 3 و 4 رو با هم بسازه (اون موقع که هنوز ونوم به جمع آدم بدهای قسمت سوم اضافه نشده بود)
ذر ضمن آقای ترابی کلون ناپذیره! یه دونه است به خدا! :-)
نقل قول کردن
omid E iran
+2 #5 omid E iran 1392-08-07 10:25
صحبت شما درباره کدوم بخش نقدم بود؟بگید تا بیشتر توضیح بدم اینجا نتونستم کل نظرمو بزارم خلاصه نوشتم
نقل قول کردن
mokhtar
+10 #6 mokhtar 1392-08-07 10:50
با شما نبودم
منظورم omid spider بود!
چه امید تو امیدی شده! :lol:
نقل قول کردن
آرش میراحمدیان
+5 #7 آرش میراحمدیان 1392-08-07 11:32
واقعا مردعنکبوتی 4 چی میشده هاااا!
البته فکر کنم 5تا از این مفاله رو جدا جدا توی بخش اخبار گفته بودید ولی بازم ممنون
نقل قول کردن
omid E iran
+2 #8 omid E iran 1392-08-07 13:45
:P
نقل قول کردن
حجت مزارعی
+3 #9 حجت مزارعی 1392-08-07 13:52
هاتاوی که خوب از پس سلینا کایل بر اومد.مطمئنا از پس فلیشیا هم برمیومد
نقل قول کردن
سید حمید رضا فتو کیان
+1 #10 سید حمید رضا فتو کیان 1392-08-07 14:39
thanks so much...
نقل قول کردن
محمد شیرزاده
+5 #11 محمد شیرزاده 1392-08-07 15:01
آيا ميدانستيد كه اين هيث لجر حتي قرار بوده نقش بتمن رو هم بازي كنه ؟
نقل قول کردن
صادق مرادی
+5 #12 صادق مرادی 1392-08-07 15:11
این طرح بسیار برای گرین گابلین زیبا بود:
spidey.ir/.../...
حیف که سام ریمی رفت و از اون طرح مصنوعی در فیلم برای
گرین گابلین استفاده کرد.
اون لباسی که استفاده نشد قبلا هم دربارش هم گفتم
بسیار زیبا تر از اون لباسی که در فیلم ازش استفاده شده
بود بهتر بود ولی ولی سام ریمی حق داشت چون به لباس
سیاه مرد عنکبوتی سیمبیوت چسبیده بود و نمیتونست تغییری
کنه.
و اون شخصیت هایی هم اگه به مرد عنکبوتی 2 اضافه میشد
حتما اونم مثه مرد عنکبوتی 3 شلوغ میشد.
نقل قول کردن
salar
+2 #13 salar 1392-08-07 15:20
مرسی :lol:
نقل قول کردن
مهدی
+2 #14 مهدی 1392-08-07 16:00
مرسی.عالی بود ;-)
نقل قول کردن
بهار
+1 #15 بهار 1392-08-07 17:08
:o :o :o واقعا تعجب کردم اگه به نظر من این دوتا عقل کل به درد داک اک و اسپایدی اصلاااااااااااا اا به درد نمیخورن همون الفرد خودمون خیلی خوب نقش داک اک رو بازی کرد :-)
نقل قول کردن
javad
+2 #16 javad 1392-08-07 20:26
شماره 5 دیدم خیلی ناراحت شدم :cry: کاشکی ساخته میشد. سونی بدون هیچ دلیل خاصی بهترین فرانچایز خودشو ریبوت کرد.
شماره 10 اگه بازی میکرد خیلی خوب میشد(از اون سانسور زیرکانه گربه سیاه خوشم اومد :oops: :lol: )
نقل قول کردن
mohammad hossein
-8 #17 mohammad hossein 1392-08-08 00:33
همون بهتر که چهارش ساخته نشد چون بلک کتش اصلا خوب نمیشد . من که از کت وومنش خوشم نیامد
نقل قول کردن
mohsen
#18 mohsen 1392-08-10 08:11
افرین بر شعور هیث لجر 8)
نقل قول کردن
بهار
+3 #19 بهار 1392-08-10 12:21
ارنولد بیشتر به درد فیلم های جنگی میخوره مثلا فیلم بی مصرف ها رو عالی بازی کرد اما به درد این فیلم نمیخوره من میتونم دو دلیل بیارم
1.اولا قیافش اصلاااااااا به دکتر ها نمیخوره و بیشتر شبیه گود زیلاست
2.الفر مولینا هم چون قیافش مقداری شبه دکتر اختا پوس تو کمیک هاست بهتر شد
نقل قول کردن
نیما نطاق
+1 #20 نیما نطاق 1392-08-11 23:40
آقای ترابی ممکنه یک مقاله در خصوص فیلمنامه ای که جیمز کامرون برای مردعنکبوتی نوشته بود بنویسید.
و اینکه بگویید چگونه قرار بود ونم بعد از اون انفجار دوباره برگردد؟؟؟
نقل قول کردن
mtm
+4 #21 mtm 1392-08-12 00:11
احتمالا مطلبی خواهیم نوشت
ولی اینکه ونوم قرار بوده چطوری برگرده باید بگم که میگن یه مقداری از سیمبیوت پیش «دکتر کانرز» مونده بوده ! :-*
نقل قول کردن
نیما نطاق
+1 #22 نیما نطاق 1392-08-12 00:15
ممنون. پس منتظر مطلب می مونم
ولی خب وقتی مگر ادی براک توی اون انفجار نمرد. چگونه قرار بوده برگرده.
نقل قول کردن
mtm
+5 #23 mtm 1392-08-12 00:28
احتمالا میزبان سیمبیوت قرار بوده عوض بشه
راستی، آدم بدهای فیلمنامه کامرون قرار بود الکترو و مرد شمی باشن!
سریال "اسپایدرمن مجموعه کارتونی" رو دیدی؟ تو هیچ قسمت هاش مرد شنی نیست! عجیب نیست؟ چون کامرون به مارول گفته بود از اون استفاده نکنه تا برای فیلم تازگی داشته باشه! الکترو هم فقط در فصل نهایی این سریال حضور یافت و منشا و origin اش کاملا با کمیک هاش مرد عنکبوتی فرق داشت! (فکر کنم شده بود سلاح مخوف Red Skull، دشمن کاپیتان امریکا)!!!
نقل قول کردن
نیما نطاق
#24 نیما نطاق 1392-08-12 00:41
آره تو مجموعه کارتونی من همه قسمت هاشو دیدم ولی مردشنی اصلاً توش نبود.
الکترو هم با دشمن کاپیتان آمریکا همدست بود البته سر تا پا با مکس کمیک و انیمیشن مردعنکبوتی خارق العاده تفاوت داشت چون توی اونها اون یک دانشجو بود که توسط یک حادثه به الکترو تبدیل شد ولی توی مجموعه کارتونی به نوعی از تبدیل اسکورپیون تغلید کرده بودند و فقط لباسش شبیه الکترو بود.
فکر کنم قرار بوده فلش تامسون میزبان ونم باشه شاید هم شخص دیگری.
در هر حال متشکرم از اطلاع رسانیتون و بی صبرانه منتظر اون مقاله فیلمنامه ای هستم که جیمز کامرون برای مردعنکبوتی نوشته.
ممنون ;-)
نقل قول کردن
As Responsible As Spider-Man
#25 As Responsible As Spider-Man 1393-10-13 14:50
شاید اگر مردعنکبوتی 2 ساخته ی سم ریمی دارای سه شخصیت خبیث بود فروشش مثل مردعنکبوتی شگفت انگیز 2 ساخته ی مارک وب خیلی کم میشد!!!
نقل قول کردن
Mohammad spider
#26 Mohammad spider 1393-10-13 17:28
کاش مردعنکبوتی 4 رو میساختن.اون لباس سیاهه که خوشگلتر از اون یکی بود کاش همونو میزاشتن.درکل مرسی مقاله خیلی جالبی بود دستتون درد نکنه
نقل قول کردن
Devilsnake
#27 Devilsnake 1395-03-12 12:35
اقای ترابی من یه سوال داشتم.چرا کارگردان اون موقع از بازیگران ناشناس و غیر معروف استفاده کرده و حتی بعد از اینکه این سری فیلم ها تموم شد جز تعدا داندکی بقیشون دوباره توی گمنامی و بازی توی نقش های کم اهمیت غرق شدن و هیچکی دیگه بهشون توجه نکر البته اخیرا بازیگران هری ازبورن و مری جین توی دوتا سریال تقریبا عالی حضور پیداکردن ولی همچنان هم خیلی مشهور نیستن؟؟؟؟؟
نقل قول کردن
Matty GL
#28 Matty GL 1395-03-12 13:59
بیچاره مالکوویچ :lol:
نقل قول کردن
Root
#29 Root 1395-03-12 17:03
واقعا خیلی حیف بود بجای ساختن مردعنکبوتی 4 ریبوت شد.اگه ساخته میشد شاید تا الان چند تای دیگه هم ادامش ساخته شده بود و مثل x-men یه دنیا برای خودش داشت.(البته با شخصیت کمتر)
نقل قول کردن
mtm
#30 mtm 1395-03-12 18:32
به نقل از Devilsnake:
اقای ترابی من یه سوال داشتم.چرا کارگردان اون موقع از بازیگران ناشناس و غیر معروف استفاده کرده و حتی بعد از اینکه این سری فیلم ها تموم شد جز تعدا داندکی بقیشون دوباره توی گمنامی و بازی توی نقش های کم اهمیت غرق شدن و هیچکی دیگه بهشون توجه نکر البته اخیرا بازیگران هری ازبورن و مری جین توی دوتا سریال تقریبا عالی حضور پیداکردن ولی همچنان هم خیلی مشهور نیستن؟؟؟؟؟

توبي مگواير كه خودش داره كمتر ظاهر ميشه تو فيلما. يعني خواست خودشه كه كمتر ظاهر بشه. جيمز فرانكو و كرستن دانست هم به قدر كافي موفق و مطرح هستن. ويلم دفو و الفرد مولينا و كريستن هدين چرچ هم واقعا ديگه سني ازشون گذشته بود كه بخوان ستاره بشن. البته به قدر كافي الانم پر كار هستن. جي كي سيمونز هم اصلا با فيلماي مرد عنكبوتي مطرح شد
نقل قول کردن
Qeiji
#31 Qeiji 1395-03-12 21:20
به نقل از omid:

من این خبر هارو میشنوما استرسم بیشتر میشه میگم نکنه مارک وب میخواد 4 تا فیلماشو بسازه نشه همه چی خراب شه بازم یه ریبوت جدید...

میدونم غیر از من هرکس دیگه ای هم این نظر رو دوباره بخونه، شاید یه آهی بکشه و شایدم مثل من یه لبخند تلخ بزنه...
ولی خب جای شکرش باقیه که دیگه مردعنکبوتی دست آدمای کار درستی افتاده گرچه بازم راجب فیلم آینده، نگرانی هایی هست ولی خب فعلا که چیزی معلوم نیست و باید وایسیم تا اولین تریلرش بیاد
از طرح های گابلین زیاد خوشم نیومد. زیباییش تو سادگیشه ولی تو این طرحا همش خواستن یجوری مدرنش کنن و با تکنولوژی قاطی کنن لباسش رو.
راستی این دکتر اختاپوس تو کمیکا سبز پوش بوده؟
نقل قول کردن
mtm
#32 mtm 1395-03-12 23:24
به نقل از Qeiji:
به نقل از omid:

من این خبر هارو میشنوما استرسم بیشتر میشه میگم نکنه مارک وب میخواد 4 تا فیلماشو بسازه نشه همه چی خراب شه بازم یه ریبوت جدید...

راستی این دکتر اختاپوس تو کمیکا سبز پوش بوده؟

اره
نقل قول کردن
StarLord
#33 StarLord 1395-03-14 21:22
بد نبود.آنا هیتاوی که نقش دختر گربه ای رو توی بتمن عالی ایفا کرد مطمئنا بدرد اینجا هم میخورده.شایدم اونو از این کپی کردن! :eek:
نقل قول کردن
M.ALI.S.S
#34 M.ALI.S.S 1398-03-07 16:36
ولی خدا رو شکر که گزینه های ۱ و ۲ اتفاق نیوفتاد ، چون من اون موقع بچه بودم و ممکن بود بترسم و الان اسپایدی فن نباشم
ولی خود کانسپت آرت ها خفن بودن . لباس سیاهه هم باحال بود ولی ماسکش یجوری بود . واقعا چرا رسیدن کردن آخه ؟ :sad:
نقل قول کردن
AmirhoseinJafari2005
#35 AmirhoseinJafari2005 1399-11-13 02:47
عاشق سه گانه سم ریمی ام. هیچوقت تکراری نمیشن 8)
نقل قول کردن
Sepehr Joker
#36 Sepehr Joker 1400-08-23 15:37
هر چی از اسپایدرمن حاج توبی بسازن کمه
نقل قول کردن
amin Hajati
#37 amin Hajati 1403-01-06 22:42
درود
اصلا بازیگر های دیگه ای رو نمیتونم جای گرین گایلین و مردعنکبوتی تو فیلم تصور کنم
به جای مگوایر لجر و به جای دفو مالکوویچ حس خوبی بهش ندارم شاید اگه بازی میکردن خوشم میومد ولی بعد از اینکه انقدر توبی و دفو رو دیدم تصورش برام سخته و سخن آقای هیث لجر اشک درو تو چشم جمع میکنه :cry: . مقاله بسیار عالی بود
شماره ی ۳ خط سه تا مونده به آخر ایفای نقش پیتر پارکر در نطر داشته...
(نطر)[نظر]
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید