10 فن تئوری برتر کاربران سایت spidey.ir درباره نحوه ورود شخصیت های فیلم های فاکس به MCU

10 فن تئوری برتر کاربران سایت spidey.ir درباره نحوه ورود شخصیت های فیلم های فاکس به MCU

خب همونطور که قولش رو داده بودیم، قرار شد از فن تئوری های شما برای ورود شخصیت های فاکس به دیزنی یه مقاله بنویسیم!

هفته پیش در اینجا از شما خواستیم تا فن تئوری های خود درباره اینکه "پس از خریده شدن بخش سینمایی و تلویزیونی فاکس توسط دیزنی چطور میتوان شخصیت های مارول را که سابقا رایت سینمایی آنها دست فاکس بود را وارد دنیای سینمایی مارول (MCU)" کرد برامون ارسال کنید تا از میان آنها 10 فرضیه برتر را انتخاب کنیم و به صورت یک مقاله TOP 10 روی سایت قرار بدیم. و حالا 10 فن تئوری برتری که شما خلق کردید تقدیم شما میشه!

 

10- دستکش بی نهایت و جهش ژنتیکی

دستکش بی نهایت و جهش ژنتیکی 

این فرضیه را «مهدی کاویانی» با نام کاربری Blue Marvel ارائه کردند:

جهش ژنتیکی میتونه حاصل تاثیر بیرونی باشه (مثل اشعه های موبایل) ثانوس واسه این که جنگ رو سخت تر کنه دریچه زمانی باز میکنه و جنگ رو توی زمان های مختلفی انجام میده، اینطوری به هزاران سال قبل میره و طی اشعه های سلاح های مختلف مثل سنگ بی نهایت یا سلاحهای تونی اولین زیگوت جهش یافته به وجود میاد و خط زمانی جدید با وجود جهش یافته ها شکل میگیره. تازه ممکنه از همین راه نا انسان ها رو هم ملاقات کرد!

9- فلش پوینت مارول!!!!

فلش پوینت مارول

این فرضیه را «علی فتاحی» با نام کاربری the Phoenix ارائه کردند:

بعد از اونجر سه که امکان داره تمام شخصیت ها بمیرن و بازگشت به گذشته صورت بگیره و خط جدیدی ساخته بشه(مثل فلشپوینت) و تو این خط جدید جهش یافته ها به وجود بیان و 4 شگفت انگیزم اون اتفاق براشون بیوفته و تبدیل بشن به چهار شگفت انگیز!

 

8- مخفی بودن جهش یافته ها

جهش یافته ها

این فرضیه را « امیرعلی محمدیان پور» با نام کاربری Dr_AM ارائه کردند:

شیلد اثراتی از قدرت های فرابشری در مکان های مختلف از دنیا پیدا میکنه که اصلا نمونه اش قبلا دیده نشده . شیلد میخواد اونا رو پیدا کنه و فردی به نام پروفسور اگزاویر اون کار رو بر عهده میگیره . کسی از اوریجین و قدرت پروفسور خبری نداره . حتی فیوری ( البته اگه تا اون موقع زنده باشه ) . از طرفی اسکارلت ویچ هم متوجه میشه که یک جهش یافته است نه نا انسان و با اگزاویز به صورت مخفیانه ارتباط برقرار می‌کنه . نکته جالب اینه که توانایی هایش بهش الهام میکنن که کوئیک سیلور زندست!

از طرفی انتقام جویان با اعضای جدید بعد از جنگ بینهایت به فعالیت خودش ادامه میده و از اتفاقات اخیر خبر نداره . ۴شگفت انگیز هم برج انتقام جویان رو خریدن و برای آمادگی برای تهدیدات کیهانی مارول تلاش میکنند . که متوجه حضور محافظین کهکشان می شوند !

از طرفی ددپول هم مرد عنکبوتی رو پیدا میکنه زمانی که گوئن استیسی وارد MCUشده و البته آنها مورد اذیت و آزار ددپول نیز قرار میگیرند و خلاصه داستان خودشان را دارند ...

از طرفی دکتر استرنج متوجه حضور نیرو های فرابشری و تاریک در هلزکیچن میشه . میره اونجا مدافعین رو پیدا میکنه و احتمالا با اونها متحد میشه !

فکر کردین چرا حرف زیادی از دکتر استرنج در فاز ۴ زده نمیشه و قرار نیست فیلم اختصاصی شو توی فاز ۴ ببینیم ؟ به دلیل بالا !حال کردین ؟

7- دانشجویان نخبه و جزیره ای در مثلث برمودا!

مامورین شیلد - چهار شگفت انگیز

این فرضیه را کاربرمون  star avengers ارائه کردند:

بعد از در گیری های ثور با اون زره نابود گر تو زمین انسان ها متوجه میشن که چقدر ضعیف هستن و سازمان شیلد یا سازمان های امنیت تصمیم می گیرن با استفاده از مخ ها هر کاری کنن و به دنبال راه های برای کشف و بدست اوردن قدرت برای دفاع از زمین پیدا کنند و چهار دانشجو راهی برای سفر سریعتر تو فضا پیدا می کنن! و در همین حین چهار نفر به قدرت هاشون دست پیدا می کنن و گروه چهارشگفت انگیز  را تشکیل می دهند و گروه چهارشگفت انگیز  هم تازه وبعد از وقایع جنگ داخلی تشکیل شده!

تمام میوتانت ها و جهش یافته ها قبلا در MCUبودن و به به دلیل طرد شدن در بین مردم سالها قبل به جزایر واقع در منطقه مثلث برمودا رفتند و آنجا را در دست خود گرفتند و آنجا را مثل یک شهر پیشرفته ساختند و هرانسانی که وارد این منطقه بشه بصورت عجیب با قدرت ها میوتات ها ناپدید و نابود میشه مثل به هم ریختن قطب نماهای کشتیها و هر وسیله ای!حاکم این منطقه هم مگنیتو است و بعضی از جهش یافته ها مثل ولورین، ددپول، پرفسور اگزایور و... در بین مردم زندگی می کنن.

قبلا هم در یک کارتون سریالی از مردان ایکس دیده بودم که در یک جزیره که مگنیتو حاکم ان بود و خیلی از مویتانت ها در آن جزیره زندگی می کردند.

 

6- بخش تحقیقاتی برج انتقام جویان  و ویروس ژنتیکی

فرضیه های مارول

این فرضیه را « پرهام منوچهری» با نام کاربری goorlan ارائه کردند:

برج سابق انتقام جویان توسط شرکت یا گروه تحقیقاتی خریداری شده احتمالا رید ریچاردز و دکتر دووم از روسا و بنیان گذاراش هستن تا در راستای فعالیت هاشون ازش استفاده کنن و تونی استارک هم تو انتقام جویان1 به بروس بنر گفت که 15 طبقه آخر رو مخصوصا برای تحقیق و توسعه ساخته که این خودش یه دلیل خوبه برای خرید برج توسط رید ریچاردز و تبدیلش به ساختمون بکستر معروف و مقر گروه. چهارشگفت انگیزدر مورد قدرت هاشون هم چند حالت هست اولین ایده شبیه فیلم اولیه که فاکس ساخت و اونا در ایستگاه فضایی هستن که به خاطر حمله ی ثانوس ایستگاه صدمه میبینه و آزمایشی که در حال انجامش هستن از کنترل خارج میشه (احتمالش کمه)

دومین ایده اینه که تحت تاثیر قدرت سنگ ها قرار میگیرن که به خاطر استفاده امتحانی ثانوس از قدرتش روی عده ای آدم باشه مثلا در مقیاس کوچکی تغییراتی در فضا زمان و واقعیت بوجود بیاره(تو مایه های بشکنی که زد نصف جهان مردنولی با مقیاس و شدت خیلی خیلی خیلی کم)

سومی هم اینکه اونا طی اتفاقی از قبل دارای قدرت هاشون شده بودن و کل قضیه خرید برج انتقام جویان هم برای داشتن امکانات تحقیقاتی مناسب برای کار کردن روی قدرت هاشونه

چهارمین و آخرین و به نظر خودم محتمل ترین ایده ای که دارم هم اینه که مارول کلا گروه ff رو گذاشته تو آب نمک و به جز چند تا از دشمنا و چیزایی که تو کمیک هاشون بوده و مشکل رایت داشتن حالا حالا ها نمیبینیمشون مگر در حد ایستراگ و اشاره به اینکه در mcu حضور دارن تا زمانیکه خاطره افتضاح آخر فاکس کاملا کمرنگ بشه!

جهش یافته ها هم سال ها قبل طی اتفاقی تعدادشون بسیار کم شده(مثلا توسط ویروس لگاسی) و پرفسور اگزویر حضورشون رو از ذهن همه پاک کرده تا نجات یافته ها رو در امان نگه داره!

5- باگ موجود در الگوریتم زولا

 باگ موجود در الگوریتم زولا

این فرضیه را « فرمهر کیانی» با نام کاربری farson ارائه کردند:

همه جهش یافته ها بعد از جریان فونیکس با الگوریتم زولا از بین نرفتن و مخفیانه دارن زندگی میکنن مثل پروفسور ایکس کلاسوس، نگاسونیک تینیج وارهد و ددپول!

اگه بخوایم به فونیکس ربطش بدیم که مشخصه جریان چی بوده و اگه بخوایم به الگوریتم زولا و هایدار ربطش بدیم اینه که هایدار میوتانت ها رو از بین برده و پروفسور توسط کلاسوس نجات داده شده و نگاسونیک هم احتمالا بچه بود و بردنش پیش خودشون و هایدار باقی میوتانت ها رو کشته!

و اون آزمایشگاهی که دیدیم فرانسیس توش ددپول رو ساخت برای هایداراس(با توجه به اینکه اگه یادتون باشه ددپول با یکی از افراد فرانسیس دوست درمیاد و اون شخص تو کمیک ها از افراد هایدار بوده ) و بنظر من همه ی این اتفاقات بعد از انتقام جویان 3 هست، اونجا همه ی ابرقهرمان ها به جز دکتر استرنج میمیرن تا ثانوس رو شکست بدن  آخر قسمت 3 و تو صحنه بعد تیتراژ می بینیم که دکتر با استفاده از سنگ زمان امید داره برشون گردونه و به گذشته سفر میکنه و تو همین حین هم یه فن تئوری میشه ساخت که مردان ایکس رو قبل از نابودی ملاقات کنه!

 

4- تاثیر واقعیت های مولتیورس بر یکدیگر!

 تاثیر واقعیت های مولتیورس بر یکدیگر!

این فرضیه را « علی وفایی صفت» با نام کاربری a.v.s ارائه کردند:

در فیلم فونیکس سیاه یا انتقام جویان 4 یا کراس آور مردان ایکس و انتقام جویان، مردان ایکس متوجه میشوند که یک نژاد فضایی بسیار قدرتمند متوجه قدرت بسیار عظیم جین گری میشوند و سعی در دنبال جین گری میکنند تا از جین گری به عنوان یک بمب کیهانی که میتواند کل مولتی ورس را نابود کند استفاده کنند. بخاطر همین مردان ایکس و چندین نفر دیگر سوار چند سفینه فضایی میشوند و از دنیای خود مهاجرت میکنند به یک سیاره دیگر (مثلا سیاره شی آر). وقتی که از کره زمین خارج میشوند و در فضا هستند میبینند که دنیاشون کاملا داره توسط این نژاد فضایی نابود میشه و چندین سفینه دنبال سفینه مردان ایکس میروند و یک سفینه به سفینه مردان ایکس شلیک میکنه و جهت سفینه تغییر میکنه و مردان ایکس به دنیای MCU کشیده میشوند. آن ها با انتقام جویان و دستکش بینهایت مواجه میشوند و از انتقام جویان کمک میخواهند که آن نژاد فضایی را نابود کنند. سپس از دستکش بینهایت استفاده میکنند. جین گری هم از قدرتش برای نابودی اون نژاد فضایی استفاده میکنه. آن ها دارند موفق میشوند ولی متوجه میشوند که با نابودی دنیای مردان ایکس، مولتی ورس دچار اختلال شده و دنیاها دارند با هم برخورد میکنند. اینجا تونی استارک و جین گری و دکتر استرنج  به فضا میروند تا آن نژاد فضایی را نابود کنند. سپس آن ها آن نژاد فضایی را شکست میدهند و آن ها میشوند سازندگان جدید دنیای مارول بخاطر همین تاریخ در فیلم های MCU عوض میشود. و تونی استارک هم میشود سازنده اصلی این دنیا (مانند چهار شگفت انگیز در انتهای کمیک جنگ های پنهان) بخاطر همین شاهد غبیت تونی استارک در MCU خواهیم بود. و در طی همین اتفاقات هم چهار شگفت انگیز با استفاده از سفر در جهان موازی وارد MCU میشوند (مثلا نقششان در داستان این گونه است که دنیاشون توسط آن نژاد فضایی نابود شده و به مردان ایکس و انتقام جویان هشدار میدهند که یک نژاد فضایی میخواهد کل عالم را نابود کند و وقتی که تونی استارک داره تعادل را در دنیا حفظ میکنه، دنیای آن ها هم با دنیای مردان ایکس و MCU ترکیب میشود و آن ها جزو دنیای جدید مارول میشوند!

در داستان باید دو فرد قدرتمند (اسکارلت ویچ و جین گری) در دو جهان موازی مختلف باشند و از قدرت هاشون استفاده کنند که جهان هاشون با هم ترکیب بشه.

بگذارید بیشتر توضیح بدم:

اسکارلت ویچ در فیلم انتقام جویان 3 از قدرتش برای تغییر و دگرگونی دنیا استفاده میکنه.

جین گری هم در فیلم فونیکس سیاه از قدرتش برای تغییر و دگرگونی دنیا استفاده میکنه.

ولی در این دو دنیا، زمان ها با هم متفاوت هستند، یکی در قرن بیست و یکم و یکی در دهه نود قرن بیستم. ولی اگر مثلا اینجوری باشه که "سال های یکی از جهان های موازی از اون یکی عقب تره ولی درواقع زمان ها با هم یکی هستند" چی میشه؟

به نوعی در جهان مردان ایکس فاکس، دهه نود میلادی زمان حال اوناست و برای اونا مثل سال 2018 میمونه. در جهان MCU، سال 2018 زمان حال اوناست، یعنی زمان ها با هم یکی هستند منتها اون یکی جهان، سالش نسبت به اون یکی جهان عقب تره.

وقتی اسکارلت ویچ (همراه با سنگ واقعیت که احتمال داده میشه بدستش بیاره) و جین گری دارند دنیا را دگرگون میکنند، چون انرژی قوی ای دارند انرژی جین گری روی انرژی اسکارلت ویچ اثر میزاره، انرژی اسکارلت ویچ روی انرژی جین گری اثر میزاره، بنابراین انرژی اون کره زمین روی انرژی اون یکی کره زمین اثر میزاره و بالعکس، پس انرژیِ دو جهان روی هم اثر میزارند و هر دو با هم ترکیب میشوند و بوووووم. دنیای جدید مارول به وجود میاید.

 

3- دروازه ای برای کمک به انتقام جویان

 دروازه ای برای کمک به انتقام جویان

این فرضیه را « محمد مدرسی» با نام کاربری phoenixgardian ارائه کردند:

ثانوس به سپاه نوا حمله می کنه و بعد از کشتنشون سنگ قدرت رو می گیره نوا که تنها کسیه که زنده مونده به زمین می ره و به تونی خبر می ده. در همون موقع دکتر استرنج داخل خونش بود که یک دفعه هالک از آسمون میفته و به بروس بنر تبدیل می شه. بنر به استرنج می گه که ثانوس داره به زمین می یاد« چون در انتهای فیلم رگنوراک، هالک و ثور لوکی با سپاه ثانوس مواجه شدند و با آنها جنگیدند و حتما ثانوس با سنگ قدرت اونقدر محکم به هالک ضربه زد که به زمین پرت شد» بعد بنر به استرنج می گه باید پیش تونی بره و تونی به بنر می گه باید به واکاندا بره و تونی به کپ خبر حمله رو می ده.

تچالا که از حمله خبر دار می شه، به سربازانش دستور می ده یه سپر جدید به کپ بدن ولی کپ قبول نمی کنه و می گه« من دیگه کپ نیستم، من نومدم(Nomad)» ناتاشا هم که فهمیده کپ اونجاست، میره جاسوسی ولی با بنر دیدار مکن و دوباره رومانسشون شروع می شه.

همون لحظه تو کهکشان، نگهبانان ثور ور پیدا می کنن. ثور ماجرای جنگ با ثانوس رو براشون تعریف میکنه.

حالا سه تا گروه تشکیل می شه:

۱-  گروه نیویورک که مسئول مراقبت از سنگ زمان و ذهنند« سنگ ذهن در سر ویژنه»

2- گروه واکاندا که مسئول محافظت از سنگ روحند« چون سنگ روح تو واکانداست»

و 3-  گروه کهکشان که مسئول پیدا کردن سنگ حقیقت و تسارکت اند.

دکتر استرنج درباره جهان های موازی می گه و تونی تصمیم می گیره یه پورت درست کنه تا از جهان های موازی کمک بگیره. بعد دروازه به دنیای ایکس من باز می شه بعد ولورین «که ممکنه زمانی باشه که داشته از آزمایشگاه فرار می کرده» به اونجا حمله می کنه. بعد بنر عصبانی می شه و به هالک تبدیل می شه و با ولورین یه نبرد جانانه می کنه.

هالک با ولورین یه نبرد جانانه می کنه که چند ساختمون فرو می ریزه. بعد تونی مجبور می شه با بیهوش کننده اون ها رو بیهوش کنه. ولورین که بیدار می شه آرومه ولی با این حال هیچی یادش نمیاد. بعد دکتر استرنج ذهنش رو می خونه و اتفاقات «روز های گذشته آینده» و می فهمه که یه گروه ابرقهرمانا اونجاست و دوباره پورتال رو باز می کنن و از چارلز می خوان که بهشون کمک کنه.

چهارشگفت انگیز  هم اون موقعی که انتقام جویان دارند تو مالتیورس حرکت می کنن تا کمک گیر بیارند ناگهان ثانوس بهشون حمله می کنه و اونا به یه بعد دیگه پرت می شن. بعد اونجا در حال مبارزه با ثانوس بودن که یک دفعه از آسمون یه سفینه می خوره زمین. بعد چهار نفر از توش در می یان. بعد تونی که به سفینه زل زده، یه دفعه ثانوس از پشت بهش حمله می کنه و یکی از اون چهار نفر می خواد تونی رو نجات بده که یدفه دستش دراز می شه و تونی رو به سمت خودش می کشه. بله، اونا چهار شگفت انگیزن!

2- همه چیز از نو!

دکتر دوم

این فرضیه را « امیر عسکری» با نام کاربری Captain Steve Lover ارائه کردند:

فيلم اورجين دكتر دووم (اختصاصي خودش!) رو بسازن چون اورجينش فوق العادس و در انتهاي اورجينش به ريد ريچاردز و بن گريم ربطش بدن...سپس اورجين خود چهار شگفت انگیز رو در فيلم اختصاصي خودشون بسازن...

گالاكتوس رو هم بنظرم در صحنه ميان تيتراژ انتقام جويان ٤ معرفى يا بهش اشاره كنن...و باس فايت فاز هاي بعدي باشه...

سپس از طريق محافظان يا كهكشان ٣ يا كاپيتان مارول ٢يا يكي از فيلم هاي چهارشگفت انگيز (يا اصلاً همين كاپيتان مارول ٢٠١٩) سوپر اسكرال رو معرفى كنن(همراه با اسكرال ها) و فيلم بعدي انتقام جويان رو با عنوان :Secret invation بسازن! كميكش كه بنظرم شاهكار بود و جون ميده واسه اقتباس سينمايي...

اينطوري هم از ملكه اسكرال ها و امپراطوري اسكرال ها و خود سوپر اسكرال استفاده مفيد شده...خلاصه اين تهاجم مخفى رو بايد نشون بدن

با ورود ادام وارلاك ميشه يه كمك بزرگ به Mcu كرد اونم وارد كردن خبيث فوقالعاده اي بنامAnihilious هست...بنظرم يه فيلم كيهانى(حالا هر عنواني ميخواد داشته باشه) بسازن و از كميك فوقالعاده ي Annihation اقتباس كنن!!! كه تقريبا کل يونيورس تحت خطر انايلوس هست و ميخواد قلمرو خودش رو گسترش بده و سپس وارلاك وphyla vell و سيلور سرفر و...جلوش رو بگيرن...خلاصه كميك Annihilation واسه اقتباس كيهاني عاليه! بنظرم فيلم اختصاصي سيلور سرفر رو هم بسازن عالى ميشه!!!اورجينش عاليه !!(و كي بهتر از جيمزگان براي اين گزينه!) از اين روش هم ميشه گالاكتوس رو معرفى كرد و بعدشم هرالد هاش رو ...

در انتها هم ويلين يكي از فيلم هاي كراس اور چند قهرمانى گالاكتوس باشه و يكي هم دكتر دووم.

1- مرگ یک انتقام جو و چه تاثیراتی که میتواند داشته باشد !

مرگ یک انتقام جو و چه تاثیراتی که میتواند داشته باشد !

و حالا میرسیم به فن تئوری برتر سایت spidey.ir که توسط کاربر خوبمون آقای «احمد فقیه» با نام کاربری P.Constantine ارائه شد:

من خیلی رو این مسئله فکر کردم! چندین بار رفتم خبر های زیر خاکی رو نگاه کردم و تقریبا مطمئن شدم که تئوری خیلی خفنی(اگه درست باشه همتون باید شیرینیشو بدید!)به ذهنم رسید که با توجه به گذشته احتمال داره به واقعیت بپیونده!

اول باید بریم به سال ۲۰۱۵(دقیقش میشه ۶ ژوئیه اون سال) جایی که خبر رسید: شایعه “فیلم مشترک انتقام جویان و مردان ایکس ساخته می شود!” . خبرش اینجاست.

هیشکی این خبر رو باور نکرد تا این که دوباره خبر رسید:(۱۳ آپریل ۲۰۱۶)

“تهیه کننده فاکس از کراس اور بین انتقام جویان و مردان ایکس حمایت می کنم! (خبرش اینجاست).

تقریبا دوماه دیگه هم گذشت و خبر رسید:( ۲۶ ژوئن ۲۰۱۶)

“شایعه: فاکس و مارول مذاکرات ابتدایی برای یک کراس اور سینمایی را شروع کرده اند” (خبرش اینجاست)

بعد از این خبر هم یهو یه خبر دیگه اومد: ( ۱۳ ژوئیه ۲۰۱۶)

“مارول و فاكس مشتركا سریال X-MENمیسازند” (خبرش اینجاست)

کمی بعد از این شایعه یهو اعلام شد: فیلم انتقام جویان جنگ بینهایت تک قسمتی خواهد بود!( ۳۰ ژوئیه ۲۰۱۶)

در ادامه هم خود روسو ها سرنخای مختلفی به ما دادن!

“برادران روسو: منتظر غافلگیری های زیادی در فیلم جنگ بینهایت باشید!” (خبرش اینجاست)

“برادران روسو خواستار ولورین در MCUشدند” (خبرش اینجاست)

قبل از آخرین مصاحبه با هیو جکمن، مصاحبه ی دیگه ای ازش شنیدیم که می گفت اگه رایت X-menبه مارول برگرده دوباره نقش ولورین رو بازی می کنه(مخالف چیزی که الان میگه)

پس به احتمال زیاد ما تو انتقام جویان ۴ یه کراس اور بین X-menو انتقام جویان خواهیم دید! حالا می پرسید چطوری!؟ پس باید تئوری ام رو براتون توضیح بدم!

هشدار این تئوری ممکن است عنوان انتقام جویان 4را لو دهد!

فقط به شباهت این دو تا عکس توجه کنید تا خودتون متوجه بشید!

 

لباس سفید! صورت رنگ پریده و داغون!

بعد از مرگ برادرش (کوییک سیلور) ضربه ی بدی خورده بود حالا هم احتمالا ویژن به اون اتفاق اضافه میشه!

تحمل اسکارلت ویچ تموم میشه و بوووووووم!(این احتمالم وجود داره که سنگ واقعیت به دستش برسه!!!!!)

این خبر و عکس لو رفته ی درونش احتمالا بازگشت Quick silverرو نشون میده!

با توجه به اخبار و شایعاتی که در اون بالا اشاره کردم، همچنین خبری که در اون نشون داد مارول به دنبال دو بچه دوقلو برای انتقام جویان 4هستش که خبرش رو سایت های خارجی گزارش دادن.

و همچنین خود بازیگر واندا ماکسیموف قبلا اشاره کرده بود که دوست داره از سری کمیک ‌House of M اقتباسی ببینه!

در این لحظه ما کراس آور سینمایی بین X-menو FFو انتقام جویان رو می بینیم!

ولورین یا یکی از اعضای کلیدی انتقام جویان MCU   (تونی خودمون یا پیتر) از خواب بلند میشه و می بینه دنیا عوض شده...

(با توجه به اون عکسی که نشون می داد تونی لباش شیلد تنشه!یعنی احتمال این که تونی باشه بیشتره)

و اما می رسیم به اسم انتقام جویان 4 

انتقام جویان House of M : 

حالا اون عکسای عجیبی که از انتقام جویان  4لو رفت معنا پیدا می کنه! منظورم اینجا و اینجاست. یعنی گذشته داره با حضور افراد ایکس و  چهارشگفت انگیز ترمیم میشه و گذشته با حضور افراد ایکس روایت میشه (جنگ چیتاری با کمک افراد ایکس یا حضور ولورین در جنگ جهانی و یا حضور تسک مستر در شیلد! با توجه به عکس های لو رفته!)

 

توضیح خلأ بین دو فیلم انتقام جویان جنگ بی نهایت و انتقام جویان ۴:

-بین دو فیلم انتقام جویان قراره فیلم های X-men The Dark Phoenixو Captain Marvelاکران بشه که شایعه شده ویلین های مشترکی دارن و همچنین گفته شده بود این دو فیلم با محوریت شخصیت های مونث خواهد بود و هر دو در دهه نود میلادی جریان داره! ویلنشون اسکرال ها هستند که مَلَکشون در فیلم افراد ایکس خودشو بعد از سفر میوتانت ها به فضا، جای جین جا میزنه و دقیقا اتفاقاتی که در کمیک مربوطه اشون اتفاق افتاد تکرار میشه!( جسیکا چستن تایید کرده که نقش لیلاندرا نارمانی یا همون ملکه Shi’arرو بازی نمی کنه! همچنین شایعه شده نقش یه اسکرال رو بازی میکنه!  )

در این بین هم به اوریجین کاپتان مارول و جنگش با اسکرال ها پرداخته میشه!

و کوئیک سیلور فاکس میمیره:

-نکته جالب دیگه هم اینه که اخیرا در کمیک ها ثانوس دنبال نیروی فونیکس بود و این می تونه یه نشونه عجیب دیگه و اشاره به اتفاقات دنیای سینمایی باشه!

-توی این مقاله نیز گفته شد که شاید اشاره ای به استارلرد و بلک ویدو در Deadpool 2ببینیم!

-شاید فیلم ونوم هم با کار اسکارلت ویچ به این قضایا ربط پیدا کنه!(با توجه به این که مارول جدیدا داره برای ونوم سنگ تموم می ذاره و همچنین فلش تامپسون Homecoming اصلا مناسب Agent Venom نیست!)

-فیلم انت من و واسپ هم درباره دنیاهای موازیه که بیننده یهو وقتی کراس اوور رو دید گیج نشه و توضیح منطقی ای برای این واقعه شرح بده! چون اگه این واقعه (خاندان ام) رخ بده هر جوری که دلشون بخواد می تونن هرچی توی فاکس اتفاق افتاد رو تغییر بدن و از همون بازیگرا هم استفاده کنن به اصطلاح با این کار نه سیخ می سوزه نه کباب!

پس انتقام جویان ۴ خاندان ام رو روایت میکنه و بعد که همه چیز به حالت اولیه برگشت(احتمال داره به جای عبارت “no more mutant” عبارت”no more avengers” رو بشنویم!) همگی به جنگ ثانوس می رن!

شما چی فکر می کنید؟ کدوم رو بیشتر قبول دارید؟ نظراتون رو با ما درمیون بذارید!

 

مقالات مشابه:

15 داستان و کراس اور برتری که میخواهیم پس از توافق دیزنی و فاکس در دنیای سینمایی مارول (MCU) ببینیم

20 فن تئوری برتر درباره فیلم "اونجرز: جنگ بینهایت" که ممکنه درست باشند!

10 فن تئوری برتر درباره انتقام جویان که ممکنه درست باشند!

15 خطوط داستانی مهم که از دنیای سینمایی مارول (MCU) حذف شدند

15 فن تئوری برتر درباره MCU که ممکنه درست باشند!

15 فن تئوری برتر درباره DCEU که ممکنه درست باشند!

10 صحنه جالبی كه از فیلم های مارول حذف شدند

15 صحنه پایانی که از فیلم های ابرقهرمانی حذف شدند!

15 شخصیت بزرگ مارول که از فیلم ها حذف شدند !

15 خبر و شایعه ای که درباره فاز 4 دنیای سینمایی مارول میدانیم!

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 Captain Steve Lover 1396-10-03 08:52
استاد دستتون درد نكنه و تشكر كه فرضيه بنده رو لائق رتبه دوم دونستيد...
#2 P.Constantine 1396-10-03 09:24
هر چی بیشتر می گذره من بیشتر مطمئن میشم!
این یه گیف از بازیگر اسکارلت ویچ که نشون میده صحنه هایش را در اونجرز 4 به اتمام رسانده!
uplooder.net/.../...
حالا به این قسمت که در تریلر Avengers infinity war بود توجه کنید!
uplooder.net/.../...
هر دو به احتمال زیاد تو یه لوکیشن فیلم برداری شدن!این یعنی اون صحنه در دقایق پایانی فیلم اتفاق میوفته احتمالا!
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
اینم یه تریلر خوش ساخت فن مید از جنگ بی نهایت با حضور افراد ایکس و چهارشگفت انگیز!
uplooder.net/.../...)-Avengers-|-X-Men-|-Fantastic-Four.mp4.html

اینم یه ویدئوی دیگه از ساخت جلوه های ویژه فیلم ثور:راگناروک!
uplooder.net/.../...)-Marvel-Superhero-Movie-HD.mp4.html
#3 phoenixgardian 1396-10-03 09:31
ممنونم از شما آقای ترابی که فرضیه من رو در رتبه سوم قراز دادید. ولی اسم من محمد مدرسیه نه علی مدرسی.
#4 amirx79x 1396-10-03 09:34
واقعا تئوری های عالی و جالبی بودن چه بسا اگه چندتا یونیورس جدا فیلم برداری میشد از هرکدوم از این تئوری ها استفاده میشد
چقدر خوبین شما
ممنون آقای ترابی
این عکس زیبا و پورتال مولتی ورس تقدیم به شما عزیزان
#5 mtm 1396-10-03 09:43
به نقل از phoenixgardian:
ممنونم از شما آقای ترابی که فرضیه من رو در رتبه سوم قراز دادید. ولی اسم من محمد مدرسیه نه علی مدرسی.

درست شد
#6 phoenixgardian 1396-10-03 11:57
به نقل از mtm:
به نقل از phoenixgardian:
ممنونم از شما آقای ترابی که فرضیه من رو در رتبه سوم قراز دادید. ولی اسم من محمد مدرسیه نه علی مدرسی.

درست شد

ممنونم، آقای ترابی
#7 iron-bat 1396-10-03 13:08
واقعا همشون عالی بودند خوشحالم که همچین کاربرایی تو سایت داریم که اینقدر به جزییات دقت میکنن و میتونن همچین تیوری هایی طرح کنن همشون عالی بودن مخصوصا پنجتای اول
#8 detective 1396-10-03 13:42
خیلی کار قشنگی بود که نظرات کاربرای سایت رو قرار دادین حس خیلی خوبی داشت.
#9 Dr_AM 1396-10-03 14:41
وای مال من توی تاپ ۱۰ هست !
با تشکر از استاد ترابی که نظرات ما رو به نمایش گذاشتند !
و تشکر از همه عزیزانی که نظر دادند !
#10 Richard Grayson 1396-10-03 15:21
معلومه اعضای سایت زیرنظر خانم ساداتی فر بزرگ شدن ، چون خیلی خوب و دقیق فن تئوری میدن. منتظریم خانم ساداتی فر فرضیه ـشونو بیان کنند که خیلی وقتا درست در میاد.
بعضی فن تئوری ها خیلی دقیق هستند ، انگار که مارول از اول MCU میدونسته دیزنی قراره فاکسو بخره(سیمپسون ها میدیده :lol: ) ولی فکر نکنم مارول فاز بعدی و اونجرز 4 رو به این راحتی اسپویل کرده باشه با یه سری چیزا. مدارک فن تئوری 1 خیلی دقیق بود ، همون موقع که نظر رو خوندم کفم برید که چه دقتی داره دوست عزیزمون. ولی واقعا مارول انقدر بی دقته که خیلی راحت این چیزا لو بده ؟ شاید.
#11 BoosterBatK 1396-10-03 15:24
با سلام. عضو جدید سایت هستم. دم کاربرای عزیز گرم. اندازه یک مقاله مطلب نوشتن :lol: (مخصوصا 1 و 3 و 4 خیلی متن زیادی داشت :D ) خیلی خوب بود. ببخشید خیلی ربطی به نحوه اوردن شخصیت ها نداره :oops: استاد من خیلی منتظر ست های لگوی اونجرز 3 هستم. آخه ماشالا هروقت خواست فیلمی بیاد، ست های لگو خیلی از چیزاشو اسپویل کردن :D (مثل ست سیویل وار که انت من بزرگ رو اسپویل کرد) ولی استاد الان عکس هایی از شخصیت هاش لو رفته که یکیشون ثانوسه. همون ثانوسه البته با یه کلاه
s9.picofile.com/.../...
(به شخصه به نظرم بد نیست شده) حالا اینکه تو فیلم کلاه میذاره یا نه خیلی مهم نیست ولی عکسی از دستکشش هم منتشر شده که همه ی سنگ ها رو روش نشون میده :o
s8.picofile.com/.../jio_.png
دیدید؟ :eek: حتی سنگ روح هم بود :eek: پس یعنی ثانوس در جنگ بینهایت به همه سنگ ها دست پیدا میکنه؟؟؟
#12 P.Constantine 1396-10-03 16:29
به نقل از Richard Grayson:
معلومه اعضای سایت زیرنظر خانم ساداتی فر بزرگ شدن ، چون خیلی خوب و دقیق فن تئوری میدن. منتظریم خانم ساداتی فر فرضیه ـشونو بیان کنند که خیلی وقتا درست در میاد.
بعضی فن تئوری ها خیلی دقیق هستند ، انگار که مارول از اول MCU میدونسته دیزنی قراره فاکسو بخره(سیمپسون ها میدیده :lol: ) ولی فکر نکنم مارول فاز بعدی و اونجرز 4 رو به این راحتی اسپویل کرده باشه با یه سری چیزا. مدارک فن تئوری 1 خیلی دقیق بود ، همون موقع که نظر رو خوندم کفم برید که چه دقتی داره دوست عزیزمون. ولی واقعا مارول انقدر بی دقته که خیلی راحت این چیزا لو بده ؟ شاید.

نکته همین جاست، مارول از اول نمی دونسته دیزنی قراره فاکس رو بخره چون از اون اول اونجرز جنگ بی نهایت دو قسمتی قرار بود باشه! همین که فاکس چراغ سبز رو نشون داده کوین فایگی تمام تمرکزش رو روی این مسئله گذاشته!(حتی اخباری که می گفت فاز ۴ قراره کیهانی باشه بعد از تک قسمتی شدن جنگ بی نهایت منتشر شد!)
درمورد بی دقتی مارول هم جوابی وجود داره! مارول بی دقت نیست :-* !!!!!!حدسش این بوده که به عقل جن هم نخواهد رسید که کسی بخواد بفهمه به این زودی مارول قراره افراد ایکس رو وارد MCU کنه! تا الآن هم من تو هیچ سایت خارجی ندیدم که همچین تئوری رو مطرح کنن!(البته درباره HOM یه مطالب و تئوری هایی تو سایت ردیت هست ولی به قول گفتنی همینجوری از رو هوا یه چیزی دراووردن و دلیل و منطقی پشتش نیست!)به نقل از BoosterBatK:
با سلام. عضو جدید سایت هستم. دم کاربرای عزیز گرم. اندازه یک مقاله مطلب نوشتن :lol: (مخصوصا 1 و 3 و 4 خیلی متن زیادی داشت :D ) خیلی خوب بود. ببخشید خیلی ربطی به نحوه اوردن شخصیت ها نداره :oops: استاد من خیلی منتظر ست های لگوی اونجرز 3 هستم. آخه ماشالا هروقت خواست فیلمی بیاد، ست های لگو خیلی از چیزاشو اسپویل کردن :D (مثل ست سیویل وار که انت من بزرگ رو اسپویل کرد) ولی استاد الان عکس هایی از شخصیت هاش لو رفته که یکیشون ثانوسه. همون ثانوسه البته با یه کلاه
s9.picofile.com/.../...
(به شخصه به نظرم بد نیست شده) حالا اینکه تو فیلم کلاه میذاره یا نه خیلی مهم نیست ولی عکسی از دستکشش هم منتشر شده که همه ی سنگ ها رو روش نشون میده :o
s8.picofile.com/.../jio_.png
دیدید؟ :eek: حتی سنگ روح هم بود :eek: پس یعنی ثانوس در جنگ بینهایت به همه سنگ ها دست پیدا میکنه؟؟؟

سلام! خوش اومدی!
خب احتمالش زیاده دیگه، وقتی اسمش جنگ بی نهایته و همین یه قسمت ازش ساخته می شه ثانوس به همه ی سنگ ها دست پیدا می کنه ولی ممکنه شکست نخوره و قسمت شکست ثانوس توی آب نمک بخوابه تا اونجرز ۴! :-*
ــــــــــــــــــــــــ
راستی به نظر من تو اون مصاحبه ای که امی پاسگال میاد یهو اعلام می کنه فیلم ونوم تو دنیای Homecoming جریان داره یه سوتی از کوین فایگی بوده یا شایدم امی پاسگال جوگیر شده یهو اومده همچین حرفی زده و همین کار باعث اسپویل شده!
به هر حال من نمی دونم چه اتفاقی قراره بیوفته ولی مدارک و اخبار و شایعات یه همچین چیزی رو نشون میده!
#13 a.v.s 1396-10-03 17:46
سلام،
بنده به دلایل فشار های درسی خیلی کم به سایت سر خواهم زد و نظرات کوتاه تری خواهم نوشت چون با توجه به درس ها آن حوصله ای که برای نظرات میگذاشتم کمتر میشود.
ولی آقای ترابی انتظار نداشتم تئوری بنده را قابل بدانید و در مقاله تان قرار دهید. سپاس گزارم. و اینکه خوشحالم در سایت نظراتی میدهم که مورد قبول شما قرار میگیرد (امید وارم با حرفم برخی دوستان را از خودم نرنجانم یا اینکه حسودی داشته باشند چون مطمئنا آن ها دوست داشتند تئوری شان در این مقاله قرار بگیرد و آن ها شاید ناراحت شدند).
ولی بنظرم تئوری آقای فقیه حق ایشان بود، چون تئوری پر و پیمانی داشتند و درباره همه چیز توضیح منطقی، قابل درک و قابل قبولی داده شد. تئوری دیگر دوستان هم عالی بود. همین طور تئوری دوستانی که در این مقاله قرار نگرفتند هم خوب بودند.

11#
سلام،
خوش آمدی دوست عزیز.
#14 star avengers 1396-10-03 18:12
از شما ممنونم استاد که فرضیه من را در رتبه 7 قرار دادید
#15 Remi_GAMBIT 1396-10-03 18:31
سلام.
میدونم دیره اما منم ی تئوری دارم:
بنظر من فیلم ددپول و در آینده ددپول 2، جهش یافته های جدید و گمبیت در MCU جریان دارند. چون ما در ددپول 1 هیچ چیزی ندیدیم که به مردان ایکس ربطی داشته باشه(حتی کلاسوس هم عوض شده بود)، بقیه هم که هنوز نیومدند.
در مورد چهارشگفت انگیزم بنظرم مارول در فاز چهارم هم میتونه سفر کیهانی رو نشون بده (ولی با توجه به این که احتمالا برج اونجرز به چهارشگفت انگیز فروخته شده-احتمالش هست که در بین وقایع سیویل وار -تا مرد عنکبوتی رخ داده باشه ولی مارول بهش اشاره ای نکرده باشه :cry: )
البته ی حسی بهم میگه که توافق با فاکس خیلی قبل پیش انجام شده بود و ما شاهد حضور حداقل یکی از کاراکتر ها تو Avengers3 خواهیم بود.
(اسپم:ببخشید این کمیک مشترک روگ و گمبیت کی منتشر میشه؟کسی میدونه؟)
#16 a.v.s 1396-10-03 18:42
به نقل از Remi_GAMBIT:

(اسپم:ببخشید این کمیک مشترک روگ و گمبیت کی منتشر میشه؟کسی میدونه؟)

ژانویه 2018 (یعنی چیزی بین نیمه اول دی ماه و بهمن ماه امسال)
آقای ترابی میگویم آیا سایت برای نوشتن مقاله درباره رابطه های رومانتیک برتر دنیای کمیک برنامه دارد؟ (البته خدای ناکرده نمیخواهم شمارا به زحمت بیاندازم تا شما بنویسید) زیرا جای همچین مقاله ای در سایت خالی است. اگر هم همچین مقاله ای در سایت وجود دارد به بنده بگویید. ولی تا جایی که یادم است، تنها مقاله ای در سایت که درباره عشق های کمیک بوکی بود، "تمام عشق های پیتر پارکر" بود.
و در ضمن آیا سایت برای کمیک های دیگری که جف لوب و تیم سل ساختند (مانند کمیک کاپیتان آمریکا: سفید که عزیزانی همچون دیار علیرضا و ارشیا غفاری آن را ادیت و ترجمه میکنند) مانند "دردویل: زرد" یا "مرد عنکبوتی: آبی" برنامه ای دارد؟ درواقع دوست دیگری از سایت که دوست ندارم نامش را ببرم این سوال را کرده بود و خواست مطلع شود.
#17 spidey noir 1396-10-03 19:33
به نقل از a.v.s:
به نقل از Remi_GAMBIT:

(اسپم:ببخشید این کمیک مشترک روگ و گمبیت کی منتشر میشه؟کسی میدونه؟)

ژانویه 2018 (یعنی چیزی بین نیمه اول دی ماه و بهمن ماه امسال)
آقای ترابی میگویم آیا سایت برای نوشتن مقاله درباره رابطه های رومانتیک برتر دنیای کمیک برنامه دارد؟ (البته خدای ناکرده نمیخواهم شمارا به زحمت بیاندازم تا شما بنویسید) زیرا جای همچین مقاله ای در سایت خالی است. اگر هم همچین مقاله ای در سایت وجود دارد به بنده بگویید. ولی تا جایی که یادم است، تنها مقاله ای در سایت که درباره عشق های کمیک بوکی بود، "تمام عشق های پیتر پارکر" بود.
و در ضمن آیا سایت برای کمیک های دیگری که جف لوب و تیم سل ساختند (مانند کمیک کاپیتان آمریکا: سفید که عزیزانی همچون دیار علیرضا و ارشیا غفاری آن را ادیت و ترجمه میکنند) مانند "دردویل: زرد" یا "مرد عنکبوتی: آبی" برنامه ای دارد؟ درواقع دوست دیگری از سایت که دوست ندارم نامش را ببرم این سوال را کرده بود و خواست مطلع شود.

راستی اقای ترابی بنده دو شماره از کمیک دردویل را ترجمه کرده ام؛اگر اجازه بدهید بعد از کمپانی ونوم انها را هم ادیت و ترجمه کنم.
#18 a.v.s 1396-10-03 20:31
یک چیزی خواستم درباره تئوری ام عرض کنم منتها هرچقدر برای بیانش فکر میکردم نمیتوانستم کلماتی برایش پیدا کنم ولی اکنون میگویم:
تئوری ام چون از دو نظر (کامنت) تشکیل شده که دو احتمال جدا از هم را بیان میکند، ممکن است اشکالاتی در برخی بخش های تئوری وجود داشته باشد. مثلا یک جایی از تئوری را نپرداختم که انرژی های مولتی ورس (توسط جین گری و اسکارلت ویچ) چگونه میتوانند روی هم اثر بگذارند درحالی که آن یکی دنیا نابود شده و این بخش از تئوری پیچیده و گیج کننده میشود، و برای این پوزش می طلبم که دربارش توضیح خیلی کاملی ارائه ندادم.
#19 phoenixgardian 1396-10-04 10:06
#11 خوشحالم که اومدی. امدیوارم از این سایت نهایت لذت رو ببری
#20 THEthinker 1396-10-04 12:44
من خودم فرضیه شماره 2 رو بهترین میدونم اما بقیه فرضیه ها هم واقعا هیجان انگیز هستن هرچند که به احتمال زیاد هیچکدوم اینطوری نمیشن
#21 amirjjyy 1396-10-04 13:05
یه عکس منتشر شده ک نمیدونم فن میده چیه تو یکی از کانالا با عنوان حماسه های مخفی مارول uupload.ir/.../... کسی میدونه منظور از اونجرز وی چیه ؟؟؟؟
#22 m.k.t 1396-10-04 13:17
به نقل از amirjjyy:
یه عکس منتشر شده ک نمیدونم فن میده چیه تو یکی از کانالا با عنوان حماسه های مخفی مارول uupload.ir/.../... کسی میدونه منظور از اونجرز وی چیه ؟؟؟؟

این عکس فن میده و داره اون بیست فیلم فاز ۴پیش بینی میکنه
#23 Remi_GAMBIT 1396-10-04 15:16
ببخشید (اسپم) میشود ی مطلبی درباره معرفی شخصیت های سریال Agent of SHIELD رو هم بگزارید؟
#24 the fastest man alive 1396-10-04 18:39
سلام خسته نباشید به همه. چه فن تئوری های جالبی واقعا راستی حالا که بحث کمیک تهاجم مخفی شد شما قصد ندارید این کمیک رو ترجمه کنید خیلی تعریفش رو شنیدم. و یه سوال دیگه شما خودتون از کجا دانلود کردید با تشکر
#25 amirxlogan 1396-10-07 20:02
به نقل از amirjjyy:
یه عکس منتشر شده ک نمیدونم فن میده چیه تو یکی از کانالا با عنوان حماسه های مخفی مارول uupload.ir/.../... کسی میدونه منظور از اونجرز وی چیه ؟؟؟؟

سلام فکر می‌کنم منظورش عدد v رومی هستش که میشه اونجرز ۵

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید