10 کارتون ابرقهرمانی که ناتمام ماندند

10 کارتون ابرقهرمانی که نا تمام ماندند

اینها سریال هایی بودند که هرگز به سرانجام نرسیدند ...

مقدمه: تا به حال چندین بار اتفاق افتاده  که سریال های کارتونی کمیک بوکی ساخته شده باشند ولی بنا به دلایلی ناگهان ساخت و پخش آنها متوقف شده باشد. در این میان این تماشاچیان و هواداران هستند که ضرر میکنند چون به شدت منتظر هستند تا ببینند تکلیف داستان چی میشود و چه بر سر شخصیت های مختلف می آید اما ناگهان همه چیز کنسل میشود و آنها هرگز موفق به یافتن جوابی برای پرسش های خود نمیشوند. در این مقاله به این نوع سریال ها میپردازیم ...

 

- موج سوار نقره ای (Silver Surfer)

موج سوار نقره ای (Silver Surfer)

سال پخش: 1998

موج سوار نقره ای قبلا به صورت حضور افتخاری (cameo) یا شخصیت مکمل در کارتون های مختلفی از  چهار شگفت انگیز" حضور پیدا کرده بود. تا اینکه در سال 1998 قرار شد در کارتون اختصاصی خودش ظاهر بشه. در این کارتون هم درست مثل کمیک ها با «نورین راد» آشنا شدیم که برای نجات سیاره خودش از «گالاکتوس» ، تصمیم میگیره به دستیارش تبدیل بشه. اما وقتی به کره زمین رسید تحت تاثیر تشابهات سیاره خودش با کره زمین قرار گرفت و سعی کرد خودش رو از کنترل گالاکتوس خارج کنه. درسته که چهار شگفت انگیز در این سریال نبودند اما جالب اینه که برخی اعضای از "محافظین کهکشان" مثل گامورا، دراکس و حتی ثانوس در آن حضور داشتند!!! در این کارتون از انیمیشن دستی یا سنتی به همراه افکت های کامپیوتری استفاده شد تا یادآور طراحی های پویای «جک کربی» (خالق موج سوار نقره ای) باشد. خیلی ها هم میگفتند که داستان های این سریال کارتونی خیلی خوب و پیچیده هستند.  با استقبال خوبی هم مواجه شد و تماشاچیان زیادی داشت ولی متاسفانه بعد از 13 قسمت کنسل شد. این در حالیه که داستان های فصل دومش نوشته شده بود اما در هر حال مارول به خاطر مشکلات مالی و همچنین اختلافاتی که با شرکت سازنده یعنی Saban Entertainment پیدا کرد، در سال 1998 آن را کنسل کرد.

شما میتونید بخش هایی از این کارتون را اینجا تماشا کنید.

 

10- انتقام جویان متحد هستند (Avengers United They Stand)

کارتون انتقام جویان

سال پخش: 1999 تا 2000

پس از موفقیت زیاد کارتون های "ایکس من: مجموعه کارتونی" و "مرد عنکبوتی: مجموعه کارتونی" ، مارول سریال Avengers United They Stand را سال 1999 ساخت که یک شکست واقعی بود و تنها پس از 13 قسمت کنسل شد. چرا؟ چون اونجر های اصلی مثل کاپیتان آمریکا، ثور و ایرون من در آن غایب بودند! گفته میشه دلیلش این بود که اون موقع رایت این شخصیت ها دست مارول نبوده (البته Cap و آیرون من چند بار حضور لحظه ای و افتخاری در این سریال داشتند) بنابراین در این کارتون اعضای اونجرز عبارت بودند از انت من، واسپ، هاکای، اسکارلت ویچ، فالکون، ویژن، تیگرا و واندرمن. ضمنا اون موقع چون کارتون Batman Beyond محبوب شده بود، این سریال هم در آینده ای نامشخص رخ میداد. همچنین لباس اکثر شخصیت ها عوض شده بود و آنها اکثرا زره به تن داشتند تا بعدا بشه حسابی از روشون اسباب بازی ساخت! البته شاید تنها نقطه قوت این سریال این بود که برخی از دشمنان کلاسیک در آن حضور داشتند. گفته میشه اگر سیزن دومش ساخته میشد قرار بود شاهد بازگشت «هاکای» به کارناوالی که در آن بزرگ شده بود باشیم و همچنین از چگونگی دستیابی «اسکارلت ویچ» به قدرت های خودش با خبر بشیم. همچنین قرار بود شخصیت های کارتون مردان ایکس هم در برخی اپیزودها حضور پیدا کنند. همچنین قرار بود بروس بنر هم به تیم کمک کنه. دو اپیزود مرتبط به هم نیز قرار بود با حضور ثور و لوکی ساخته بشه.

شما میتونید قسمت اول این کارتون را اینجا دانلود کنید.

 

9- مرد عنکبوتی: سریال کارتونی جدید (Spider-Man: The New Animated Series)

سریال مرد عنکبوتی

سال پخش: 2003

سال 2003 سونی و شرکت انیمیشن سازی  Mainframe Entertainment این کارتون را که به "اسپايدرمن: مجموعه كارتوني جديد" معروف است را ساختند. حال و هوای آن بزرگسالانه بود و سبک خاص خودش را داشت. مرد عنکبوتی/پیتر پارکر نیز توسط «نیل پاتریک هریس» صداپیشگی میشد.  میشد گفت در همان دنیای سری فیلم های اسپایدرمن ساخته سم ریمی جریان داشت. همچنین از کمیک های Ultimate Spider-Man نوشته «برایان مایکل بندیس» الهام گرفته بود (بندیس از تهیه کنندگان این سریال بود). ظاهر شخصیت ها هم از طراحی های «مارک بگلی» در همین کمیک ها الهام گرفته بود. اما از همه جالب تر این بود که از شبکه ای مثل MTV پخش میشد!!! در هر حال، به خاطر  عدم استقبال کافی، این کارتون تنها پس از 13 قسمت کنسل شد. ولی معلومه سازندگانش قصد داشتند فصل بعدی را بسازند چون قسمت آخرش همه چیز ناتمام گذاشته شد و ما پیتر را دیدیم که دیگه تصمیم نداره مرد عنکبوتی باشه و با هری آزبورن و مری جین هم به مشکل برخورده بود. گفته میشه در سیزن دوم قرار بوده با میستریو و والچر آشنا بشیم.

 

8- گرین لنترن: مجموعه کارتونی(Green Lantern: The Animated Series)

گرین لنترن: مجموعه کارتونی (Green Lantern: The Animated Series)

سال پخش: 2012 تا 2013

این یکی از کارتون های برتر در سالهای اخیر بود که متاسفانه کنسل شد. از سبک انیمیشن رایانه ای (CGI) بهره میگرفت که انصافا خیلی هم خوب بود و به عمق داستان های گرین لنترن در دنیای کمیک هم اشاره میکرد و سعی داشت اونا رو مورد اقتباس قرار بده. شخصیت های مکمل اصلی و فرعی زیادی از داستان های کمیک بوکی گرین لنترن در آن حضور داشتند. ضمن اینکه یکی از معدود کارتون های دی سی هستش که در آن «هل جوردن» نقش کلیدی و محوری داره (جوردن در سریال کارتونی Justice League به جز یکی دو تا حضور افتخاری ، غایب بود و به جای او از «جان استوارت» استفاده شد). استقبال هواداران ازش خیلی خوب بود ولی متاسفانه بعد از یک فصل 26 قسمتی کنسل شد. دلیلش؟ فیلم سینمایی "فانوس سبز" گند زد و در نتیجه از فروش اسباب بازی های سریال کم و در نتیجه  کنسل شد! امادر قسمت بیست و ششم شاهد بودیم که "سپاه گرین لنترن ها" پیروزی خودش رو جشن گرفته. در همین زمان یک حلقه فانوس آبی به دنبال Razer میره (Razer سفری رو آغاز کرده برای یافتن Aya). ولی آخرش معلوم نشد که بهش رسید یا نه؟ و ما هرگز این موضوع را نخواهیم فهمید ...

 

7- مرد عنکبوتی نامحدود (Spider-Man Unlimited)

مرد عنکبوتی نامحدود (Spider-Man Unlimited)  

سال پخش: 1999 تا 2001

همانطور که در این مقاله خوانده اید یکی از ضعیف ترین کارتون های تاریخ مرد عنکبوتی ، Spider-Man Unlimited میباشد. این کارتون عجیب و غریب فقط برای یک فصل 13 قسمته ساخته شد و خیلی ها میگن شرکت فاکس اصلا چرا این سریال را ساخت؟ واقعیتش اینه که فاکس که سرمست از موفقیت انیمیشن "مرد عنکبوتی: مجموعه کارتونی" بود، به هیچ وجه نمیخواست رایت انیمیشن مرد عنکبوتی رو از دست بده چون براش خیلی پرسود بود. بنابراین به فکرش رسید که یک سریال جدید کارتونی از اسپایدرمن بسازه. همانطور که قبلا در این مقاله گفته بودم قرار بوده سازندگان این سریال به 26 قسمت ابتدایی کمیک های مرد عنکبوتی در دهه 60 میلادی رجوع کنند و از بین آنها 13 داستان برتر را انتخاب کنند. اما ناگهان سونی و مارول بر سر فیلم سینمایی مرد عنکبوتی به توافق رسیدند. ضمنا سونی رایت ساخت کارتون مرد عنکبوتی را هم به دست آورد. این یعنی اینکه فاکس دیگر نمیتوانست از روی اسپایدرمن کارتون بسازد. اما کار روی سریال جدید رو شروع کرده بود. بنابراین تصمیمات اولیه خودش را رها کرد و به جای آنکه از روی 26 قسمت ابتدایی کمیک های مرد عنکبوتی این سریال را بسازد، کارتون Spider-Man Unlimited را ساخت که در دنیای دیگری جریان داشت و مرد عنکبوتی لباس جدیدی را هم تنش میکرد. در واقع فاکس سعی کرده بود متفاوت ترین کارتون مرد عنکبوتی را بسازد تا سونی بهش گیر نده! به همین دلیل حتی شخصیت های مکمل جدیدی برای پیتر در این کارتون خلق شد!

قسمت آخری که از این سریال پخش شد ،قسمت 13 بود و اسمش هم بود "سرنوشت رها شده – قسمت اول" (Destiny Unleashed Part 1). اسمش نشون میده که قرار بوده قسمت دومش بیاد ولی هرگز نیومد چون این کارتون فقط همان 13 قسمت بود و بقیه قسمت هایش ساخته نشدند! تازه آخرش هم نوشته بود که "ادامه دارد ..." و ما شاهد بودیم که خطری بزرگ شهر رو تهدید کرده!  البته من براتون نسخه ای از فیلمنامه ادامه این قسمت رو پیدا کردم که میتونید اینجا اون رو بخونید. گفته میشه در قسمت های بعدی قرار بوده اتفاقات زیادی بیفته. مثلا قرار بوده «ونوم» و «کارنیج» با هم ترکیب شوند و موجودی به نام "شاه کارنیج" (King  Carnge) خلق بشه! همچنین قرار بوده با نسخه «مری جین» این دنیا (که یک بازیگره) و همچنین دو خواهر خطرناک و اغواگر به نام های «گربه های سیاه» هم آشنا بشیم! آخرش هم قرار بود اسپایدرمن بالاخره بتونه راهی برای بازگشت به دنیای خودش پیدا کنه ...

 

6- مردان ایکس : تکامل (X-men: Evolution)

مردان ایکس : تکامل (X-men: Evolution)

سال پخش: 2000 تا 2003

این سریال کارتونی از "مردان ایکس" از اون عجایب روزگاره چون از شبکه وارنر پخش شد! یعنی فکرش رو بکنید وارنر که صاحب دی سی هستش بیاد و یه کارتون از مارول پخش کنه! همین کافیه که ثابت کنه مردان ایکس چقدر محبوبیت دارند. این کارتون به دوران نوجوانی اعضای اصلی گروه مردان ایکس یعنی «سایکلاپس»، «کیتی پراید»، «جین گری» و «نایت کرالر» میپرداخت. البته شخصیت هایی مثل «ولورین» ، «پرفسور ایکس» و «استورم» در دوران بزرگسالی خودشون بودند و به نوعی نقش معلمین مدرسه اگزاویر برای موجودات جهش یافته را ایفا میکردند. کلا  ایده های خوبی پشت این سریال بود و چون شخصیت ها به صورت نوجوان به تصویر کشیده شده بودند بهتر میشد به مشکلات و معضلات اونا در جامعه ای که قبولشون نداشت اشاره کرد. انصافا هم چند تا اپیزود معرکه در این سریال شاهد بودیم. به علاوه، همانطور که  در این مقاله نیز گفته شد، شخصیت محبوبی همچون "ایکس 23" در این سریال خلق شد. اما متاسفانه بعد از 4 سیزن کنسل شد. در حالی که قرار بود فصل 5  نیز با 13 اپیزود جدید ساخته بشه . گفته میشه در این فصل قرار بوده روی شخصیت «جین گری» تمرکز بشه و داستان معروف "حماسه فونیکس سیاه" مورد اقتباس قرار بگیره. یعنی نیروی فونیکس، جین گری رو تسخیر کنه و پرفسور ایکس و دیگر اعضای گروه مردان ایکس در صدد نجاتش بربیان.

 

5- مرد عنکبوتی: مجموعه کارتونی (Spider-Man The Animated Series)

images/img/content/10-things-you-didnt-know-about-raimi-spiderman-movies/Spider-Man-tas-finale.jpg

سال پخش: 1994 تا 1998

سریال کارتونی Spider-Man : The Animated Series پس از 5 فصل در سال 1998 به اتمام رسید. کلا 65 اپیزود از آن ساخته شد که در طول پخش همیشه تعداد بینندگان زیادی داشت و به قول معروف rating اش بالا بود. استقبال گرمی هم از جانب هواداران و منتقدین شد. آنهایی که قسمت های پایانی رو دیدند میدونند که مرد عنکبوتی قرار بود به همراه «مادام وب» به دنیاهای دیگر بروند تا معشوقه اسپایدرمن ، «مری جین» واقعی را پیدا کنند. قرار بود این اتفاق در فصل ششم بیفته ولی گفته میشه به خاطر اختلافی که بین مارول و فاکس پیش اومد فصل 6 کنسل شد (این کارتون از شبکه Fox Kids پخش میشد). «جان سمپر» مغز متفکر این سریال گفته که قرار بود مرد عنکبوتی و مادام وب به دوران ملکه ویکتوریا در کشور انگلستان سفر و مری جین را از دست کارنیج نجات بده چون کارنیج در اون موقع در قالب «جک قصاب»  (Jack the Ripper) ظاهر شده بود! (واقعا ایده جالبیه، نه؟). نکته جالب دیگر اینه که قرار بوده دشمنانی از اسپایدرمن که قبلا آنها را در این سریال ندیده بودیم مثل «بیتل»، «پوما» و «رز» و ... نیز در فصل ششم حاضر شوند. همچنین «بتی برنت» هم گفته میشه قرار بود باشه و البته یک تیم آپ هم قرار بود بین اسپایدرمن و «گوست رایدر» ببینیم!

 

4- ماورای بتمن (Batman Beyond)

ماورای بتمن

سال پخش: 1999 تا 2001

راستش اولش کسی زیاد انتظار نداشت این کارتون به موفقیت خاصی دست پیدا کنه. موضوعش خیلی ریسکی بود. یعنی کی فکرش رو میکرد که کارتونی آینده نگرانه درباره جانشین بتمن بتونه موفق باشه؟ ضمنا همانطور که در این مقاله گفته شد، این جانشین (تری مگینس) بیش از حد به اسپایدرمن شباهت داشت! اما در هر حال Batman Beyond عرضه شد و خیلی هم موفق شد و طرفداران زیادی هم به دست آورد .در مجموع  سه فصل  و 52 قسمت از این کارتون ساخته شد ولی در حالی که هواداران انتظار داشتند فصل 4 هم ساخته بشه و در حالی که برخی از داستان ها هنوز به سرانجام نرسیده بودند، کنسل شد. دلیلش هم این بود وارنر ساخت سریال کارتونی "جاستیس لیگ" را شروع کرده بود و سازندگانش قرار بود همان سازندگان Batman Beyond باشند . در نتیجه آنها که نمیتوانستند به طور همزمان دو سریال بسازند، Batman Beyond را کنسل کردند. البته در یکی از اپیزودهای کارتون Justice League Unlimited سعی شد که داستان های ناتمام Batman Beyond را حل و فصل کنند.

 

 

3- ولورین و مردان ایکس (Wolverine and the X-men)

 ولورین و مردان ایکس (Wolverine and the X-men)

سال پخش: 2009

"مردان ایکس" دارای سریال های کارتونی زیادی بوده اند و این سریال هم آخرین سریال تلویزیونی اونا به حساب میاد که هرگز فرصت نشد به اون پتانسیلی که داره برسه . همانطور که از اسمش هم معلومه،  ولورین نقش مهمی در داستان های این سریال داشت. در واقع داستان جوری بود که در آن دولت به شدت داشت سعی میکرد موجودات جهش یافته (میوتانت ها) را دستگیر کنه و ولورین هم باید مردان ایکس رو دوباره با هم متحد میکرد. ولی در این راه از کمک پرفسور اگزاویر بی بهره بود چون گم شده بود. بعدش ولورین میفهمه که تنها کسی نیست که علاقمنده مردان ایکس رو پیدا کنه. در مجموع سریال بدی نبود ولی به نظر میرسید همیشه یه چیزی هست که اجازه نمیده اونی باشه که باید باشه. بعد از فقط  یک فصل و 26 قسمت کنسل شد. گفته میشه دلیلش مشکلات مالی و بودجه ای بوده. اما قسمت آخر جوری تموم شد که تماشاچی رو در خماری نگه میداشت! یعنی وقتی پرفسور اگزاویر از آینده  به گروه ایکس من تبریک گفت چون در ماموریت خودشون پیروز شده بودند و دیگه جلوی اون آینده تاریکی که قرار بود تحت کنترل روبات های "سنتینل" باشه ، گرفته شده بود ولی در عوض بهشون هشدار داد که "عصر اپوکالیپس" داره میاد!

 

2- انتقام جویان : قوی ترین قهرمانان جهان (Avengers: Earth’s Mightiest Heroes)

سال پخش: 2010 تا 2013

بدون شک اولین کارتونی که براساس کمیک بوک های Avengers ساخته شده همین کارتونه. سبک انیمیشن، وفاداری به ذات شخصیت ها، صدا پیشگی ها، صحنه های اکشن و ... همگی عالی و بینظیر بودند. از همه مهم تر اینکه این کارتون تعدادی از برترین و مهم ترین داستان های تاریخ کمیک بوک های مارول را مثل Kree/Skrull War یا "تهاجم مخفی" (Secret Invasion) مورد اقتباس قرار داد. اکثر شخصیت هایی که در طول سالیان گذشته به نوعی عضو گروه Avengers بودند از مرد عنکبوتی گرفته تا «ثینگ» و «ولورین» و ... در برخی از اپیزودهای این سریال حضور داشتند . دو فصل شگفت انگیز که هر کدام 26 قسمت بودند ساخته شد ولی هواداران واقعا شوکه شدند وقتی فهمیدند فصل سوم قرار نیست ساخته بشه. این در حالی هستش که برخی از ماجراها و داستان ها مثل «حماسه سورتور» و ... در قسمت های قبلی مورد اشاره قرار گرفته بودند و هواداران انتظار داشتند تا در فصل 3 مورد پیگیری قرار بگیرند ولی متاسفانه سریال کنسل شد. دلیلش هم این نبود که به قدر کافی محبوب نبود و مخاطب نداشت. دلیلش این بود که دیزنی سعی کرد خودش سریال جدید اونجرز رو بسازه و این رو کنسل کرد. در نتیجه سریال Avengers Assemble ساخته شد که اصلا هم موفق نبود و متاسفانه هنوز هم روی آنتن شبکه Disney XD هستش!

 

1- مرد عنکبوتی خارق العاده (The Spectacular Spider-Man)

کارتون مرد عنکبوتی

سال پخش: 2008 تا 2009

این کارتون شگفت انگیز بهترین انیمیشنی هست که تا به حال از روی مرد عنکبوتی ساخته شده (من خودم از فیلم های سینمایی اسپایدرمن هم بیشتر دوستش دارم). خالقین این سریال بهترین المان ها ، ایده ها و  داستان های مرد عنکبوتی را از دنیای کمیک و سینما گرفته و به صورتی کاملا در هم تنیده و سریالی تحویل هواداران دادند. ولی متاسفانه فقط دو سیزن دوام آورد. مشکل این نبود که سریال به قدر کافی محبوب نبود بلکه مساله این بود که آن موقع مارول و دیزنی رایت ساخت انیمیشن از روی اسپایدرمن را از روی مرد عنکبوتی از سونی پس گرفتند. بنابراین به جای این سریال، کارتون احمقانه خودشون به نام Ultimate Spider-Man را ساختند. «گرگ وایزمن» مغز متفکر Spectacular Spider-Man گفته که قرار بود در فصل سوم کارنیج، عقرب، هاب گابلین و «هایدرو - من» را ببینیم. و همچنین خانواده «آزبورن» ها که قرار بود نقش مهمی رو در داستان ایفا کنند. واقعا حیف ....

 

مهدی ترابی مهربانی

 All rights reserved © Spidey.ir 2018

   (هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

مطالب مرتبط:

15 انیمیشن تلویزیونی که وارد دنیای کمیک شدند

10 کارتون خاطره انگیز دهه 80 میلادی

10 کارتون ابرقهرمانی که هرگز پخش نشدند

زیرنویس فارسی تمام قسمت های كارتون SPECTACULAR SPIDER-MAN

20 شخصیت برتر مارول و دی سی كه خارج از دنیای كمیك بوک خلق شدند!

20 انیمیشن ابرقهرمانی برتر تاریخ

لینك دانلود كارتون های مرد عنكبوتی

10 کارتون دی سی که احتمالا نمیدونستید وجود دارند!

10 کارتون مارول که احتمالا نمیدونستید وجود دارند!

15 کارتون کمیک بوکی که احتمالا نمیدونستید وجود دارند!

تاریخچه انیمیشن های مرد عنکبوتی

تمام حضورهای افتخاری مرد عنكبوتی در دنیای انیمیشن + لینك دانلود

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 ؟؟؟؟ 1396-11-18 16:34
سلام.من يه چيز هاي جالبي از تريلر جديد فهميدم اقاي ترابي.
هشدار اسپليور
s8.picofile.com/.../...
1-مرد اهني هالك و ماشين جنگي را به واكاندا مي فرستد!
خب ماجرا به اين صورت هالك بعد از افتادن توي خانه استرنج ميره پيش توني.توني ماجرا رو براش توضيح ميده و اگه تو ثانيه 6 نگاه كنيد بروس رو مي بينيد كه داره با توني حرف ميزنه.ودكتر استرنج هم رودي رو خوب مي كنه و به همراه بروس ميرن به واكاندا!
s9.picofile.com/.../...
2-كاپيتان امريكا يي ويژن را نجات مي دهد!
خب داستان به اين شكله!كاپتان به همراه ناتاشا ميرن پيش توني تا بگن بايد با هم همكاري كنن و باكمك سنگ ذهن ويژن با ثانوس مبارزه كنن!ولي اول ويژن تو اولويت قرار داره چون اون سنگ ذهن رو داره!ميرن مي بينن به ويژن حمله شد اونو نجات ميدن و ميان پيش توني ثانيه 12 و ويژن زخمي رو مي بينيمدستش رو گذاشته رو شكمش و درد مي كشه اما اين چه زماني اتفاق
مي افته؟ قبل از جنگ وا كاندا چون كاپيتان هنوز سپر نداره!
يه نكته ديگه شايد توني هالك و ماشين جنگي رو هم با اونا بفرسته!
s9.picofile.com/.../...
3-پيتر لباسش را عوض مي كند!
ثانيه 9 تا 11 رو نگاه كنيد و اگه چشم هاي تيزي داشته باشيدمي فهميد پيتر لباسي كه توني تو اخر فيلم بازگشت به خانه به اون داد رو نداره.و لباس قبليشه!خب اگه تريلر قبي رو هم ببينيم ميبينم اون لباس رو داره! :o ايا بعدا اين لباس عوض شد توي فيلمبرداري يا ما جرا فرق داره؟ بزاريد اين شكلي به قضيه نگاه كنيم!
پيترداره با اتو بوس ميره كه يهو اون دستگاه رو مي بينه .بر خلاف تصور بعضي ها كه اين دستگاه ه چيزي رو داره به سمت خودش مي كشه غلطه!اون داره فقط از شهر رد ميشه! پيتر ميره تا ببينه چه خبره كه يهو دستگاه بالا ميره و چون اون نمي تونه نفس بكشه تا يجا هايي ميره و بعد ول ميكنه! مياد پيش توني و ميگه يكم فكر كردم!من اون لباس رو ميخوام! توني ميگه فكر شو مي كردم! لباس رو مي گيره و مي بينيم دوباره دستگاه برگشته و پيتر دو باره ميره تا ما جرا رو درست كنه.و ميره و مي بينيم ثانوس اومده!
s8.picofile.com/.../...
4-نبرد پلنگ سياه با ثانوس!
ما شاهد يك نبرد تك به تك بين ثانوس و تچالا خواهيم بود!از كجا ؟ثانيه 28 كه صورت ثانوس را ميبينيم اگه دقت كنيد 3تا خط كنار هم رو مي بينيم كه عين خطي كه يه پلنگ رو صورت كسي انداخته باشه!و پلنگ مارول كيه؟ تچالا! به احتمال زياد اين اتفاق در واكاندا خواهد افتاد و شايد پلنگ سياه هم در اخر نبرد بميره :cry:
نظر شما چيه؟
#2 mtm 1396-11-18 16:45
به نقل از ؟؟؟؟:
سلام.من يه چيز هاي جالبي از تريلر جديد فهميدم اقاي ترابي.
هشدار اسپليور
s8.picofile.com/.../...
1-مرد اهني هالك و ماشين جنگي را به واكاندا مي فرستد!
خب ماجرا به اين صورت هالك بعد از افتادن توي خانه استرنج ميره پيش توني.توني ماجرا رو براش توضيح ميده و اگه تو ثانيه 6 نگاه كنيد بروس رو مي بينيد كه داره با توني حرف ميزنه.ودكتر استرنج هم رودي رو خوب مي كنه و به همراه بروس ميرن به واكاندا!
s9.picofile.com/.../...
2-كاپيتان امريكا يي ويژن را نجات مي دهد!
خب داستان به اين شكله!كاپتان به همراه ناتاشا ميرن پيش توني تا بگن بايد با هم همكاري كنن و باكمك سنگ ذهن ويژن با ثانوس مبارزه كنن!ولي اول ويژن تو اولويت قرار داره چون اون سنگ ذهن رو داره!ميرن مي بينن به ويژن حمله شد اونو نجات ميدن و ميان پيش توني ثانيه 12 و ويژن زخمي رو مي بينيمدستش رو گذاشته رو شكمش و درد مي كشه اما اين چه زماني اتفاق
مي افته؟ قبل از جنگ وا كاندا چون كاپيتان هنوز سپر نداره!
يه نكته ديگه شايد توني هالك و ماشين جنگي رو هم با اونا بفرسته!
s9.picofile.com/.../...
3-پيتر لباسش را عوض مي كند!
ثانيه 9 تا 11 رو نگاه كنيد و اگه چشم هاي تيزي داشته باشيدمي فهميد پيتر لباسي كه توني تو اخر فيلم بازگشت به خانه به اون داد رو نداره.و لباس قبليشه!خب اگه تريلر قبي رو هم ببينيم ميبينم اون لباس رو داره! :o ايا بعدا اين لباس عوض شد توي فيلمبرداري يا ما جرا فرق داره؟ بزاريد اين شكلي به قضيه نگاه كنيم!
پيترداره با اتو بوس ميره كه يهو اون دستگاه رو مي بينه .بر خلاف تصور بعضي ها كه اين دستگاه ه چيزي رو داره به سمت خودش مي كشه غلطه!اون داره فقط از شهر رد ميشه! پيتر ميره تا ببينه چه خبره كه يهو دستگاه بالا ميره و چون اون نمي تونه نفس بكشه تا يجا هايي ميره و بعد ول ميكنه! مياد پيش توني و ميگه يكم فكر كردم!من اون لباس رو ميخوام! توني ميگه فكر شو مي كردم! لباس رو مي گيره و مي بينيم دوباره دستگاه برگشته و پيتر دو باره ميره تا ما جرا رو درست كنه.و ميره و مي بينيم ثانوس اومده!
s8.picofile.com/.../...
4-نبرد پلنگ سياه با ثانوس!
ما شاهد يك نبرد تك به تك بين ثانوس و تچالا خواهيم بود!از كجا ؟ثانيه 28 كه صورت ثانوس را ميبينيم اگه دقت كنيد 3تا خط كنار هم رو مي بينيم كه عين خطي كه يه پلنگ رو صورت كسي انداخته باشه!و پلنگ مارول كيه؟ تچالا! به احتمال زياد اين اتفاق در واكاندا خواهد افتاد و شايد پلنگ سياه هم در اخر نبرد بميره :cry:
نظر شما چيه؟

خیلی ممنون دوست عزیز
ولی به نظرت بهتر نبود این رو میزاشتی تو بخش نظرات تریلر ؟
واقعا چه ربطی به این مقاله داشت؟
#3 ؟؟؟؟ 1396-11-18 16:50
باشه
#4 Spider-Fan 1396-11-18 17:19
سلام
عجب تاپ لیستی بود.
خیلی دلم میخواست کارتون spectacular spiderman رو ببینم ولی جایی نسخه خوبش رو گیر نیاوردم.
اون کارتون ابلهانه ultimate spiderman واقعا یه شکست به تمام معنا بود. ممکنه از لحاظ جذابیت های بصری مخاطب پسند باشه ولی تا اونجا که میدونم به هیچ وجه تو زمینه وفاداری به ذات شخصیت به spectacular spiderman نمیرسه. ای کاش بیان و دوباره آرامش بدن.
#5 Richard Grayson 1396-11-18 17:22
واقعا گرگ وایزمن در زمینه انیمیشن فوق العادس! مارول شخص فوق العاده ای رو از دست داد و همون شخص تونست یه سریال فوق العاده از شخصیت های دی سی بسازه. واقعا Young Justice از برترین انیمیشن های سریالی هستش و نزدیک بود گرگ وایزمن برای بار دوم سریالشو از دست بده که خب دی سی سر عقل اومد و فصل 3 عدالت جویان جوان رو تایید کرد.
بیشتر این انیمیشن های داستان فوق العاده ای داشتند فقط محبوب نبودند :/ سازندگانم صبر نداشتند و رفتند یه چیزی خلق کنند که محبوبیت داشته باشه بیشتر گند زدن به همونی که داشتند!
#6 mtm 1396-11-18 17:52
به نقل از Spider-Fan:

خیلی دلم میخواست کارتون spectacular spiderman رو ببینم ولی جایی نسخه خوبش رو گیر نیاوردم.

شوخی میکنی!
بابا ما که لینک دانلود همه قسمت هاش رو گذاشتیم برای دانلود!
تو اون بخش مطالب مرتبط همین مقاله نیگا کن هست:
spidey.ir/.../...
زیرنویس فارسی هم داره
spidey.ir/.../...
#7 hassan91 1396-11-18 18:18
اونجرز قویترین قهرمانان جهان واقعا سریال خوبی بود، شروع خوبی داشت، کاپ رو از اواسط سریال آوردن، اون دو قسمت مربوط به لیدر خیلی با حال بود و کنگ فاتح و همچنین خود لوکی که دشمن اصلی فصل اول بود و اسکرال ها هم که دشمن اصلی فصل دوم بودن. جالبتر از اون حضور مرد عنکبوتی و چهار شگفت انگیز و دکتر دووم تو چندین قسمت بود. ولی قسمت آخر فصل دوم خیلی با حال بود که اون قسمت رو هم اختصاص داده بودن به گالکتوس که همه قهرمانان زمین برای شکست دادنش با هم متحد شدن. واقعا حیف شد کنسل شد. :cry:
بقیه سریال ها رو ندیدم. جالبه که انقد در مورد سریال های کارتونی خوندیم ولی سریال چهار شگفت انگیز نداریم :-? ینی ساختته نشده :eek:
#8 hassan91 1396-11-18 18:22
البته من فعلا spectacular spiderman رو سه قسمتشو دیدم منتها متاسفانه وقت نمیکنم :oops:
#9 mtm 1396-11-18 18:25
به نقل از hassan91:

جالبه که انقد در مورد سریال های کارتونی خوندیم ولی سریال چهار شگفت انگیز نداریم :-? ینی ساختته نشده :eek:

چهار شگفت انگیز تا به حال 4 تا سریال داشته
یکی دهه 60 میلادی
یکی دهه 70 میلادی
یکی دهه 90 میلادی
یکی هم سال 2005
#10 Spider-Fan 1396-11-19 12:40
به نقل از mtm:
به نقل از Spider-Fan:

خیلی دلم میخواست کارتون spectacular spiderman رو ببینم ولی جایی نسخه خوبش رو گیر نیاوردم.

شوخی میکنی!
بابا ما که لینک دانلود همه قسمت هاش رو گذاشتیم برای دانلود!
تو اون بخش مطالب مرتبط همین مقاله نیگا کن هست:
spidey.ir/.../...
زیرنویس فارسی هم داره
spidey.ir/.../...

ای واااای
اصلا حواسم بهش نبود
واقعا مرسی
#11 Hossien79 1396-11-19 13:34
سلام به همه .من برای مورد 1و5 و9 ناراحت شدم(قبلا )چون دنبال میکردم این سریال هارو.
ویه سوال اگه میشه لطفا جواب بدین
کسی لینک دانلود مجموعه بتمن بیباک رو داره ؟ اگه داره خیلی ممنون میشم راهنماییم کنه. چون خیلی وقته دنبالشم

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید