15 دیالوگ برتر فیلم های مارول

15 دیالوگ برتر فیلم های مارول

اینها از بهترین دیالوگ هایی بوده اند که ما در فیلم های مارول شنیده ایم.

فیلم های کمیک بوکی صرفا برای نمایش جلوه های ویژه و معرفی قهرمانان روی پرده های نقره ای نیستند و سرشار هستند از پیام ها و دیالوگ های جذاب و جالب.

15- Underoos!(Captain America : Civil war)

شاید شما فکر میکنید که این دیالوگ اصلا مهم نیست ولی اگر اینطور فکر میکند باید بگویم سخت در اشتباهید!این دیالوگ رمز ورود قهرمان شماره 1 مارول به ام سی یو است.بعد از این دیالوگ دنیای سینمایی مارول،روح تازه ای میگیرد و جذابتر میشود.به نظر شما میشد جور دیگری مرد عنکبوتی را وارد ام سی یو کرد؟

14- At least I've chosen a side (X-men)

در فیلم ایکس من 1 وقتی ولورین داره از عمارت ایکس من میره به استورم میگه: حق با مگنتو هستش. جنگ تو راهه. تو مطمئنی سمت درستی هستی؟ استورم هم با کنایه میگه: لااقل من یه سمتی رو انتخاب کردم!

13- That’s my secret Captain, I’m always angry (Avengers)

در فیلم زیبا و قابل تحسین انتقام جویان،ما درست مثل کمیک ها شاهد بروس بنری بودیم که همیشه سعی داشت تا حد امکان از خطر فاصله بگیرد زیرا ممکن بود به هالک تبدیل شود و به مردم آسیب برساند.بروس بنر(با بازی مارک روفالو)کمک فراوانی به پیروزی انتقامجویان در نبرد با چیتاری ها و لوکی میکند و نقش مهمی دارد.اما بروس بنر در این نبرد قبل از تبدیل شدن به هالک،جمله ماندگار و درعین حال بامزه را بیان میکند،او به کاپیتان آمریکا میگوید : این راز منه کاپیتان،من همیشه عصبانیم!

That’s my secret Captain, I’m always angry.

و بعد از گفت این دیالوگ،ورق به نفع انتقامجویان برمیگردد.

12- We’re still friends, right? (Captain America : Civil War)

در صحنه معروف نبرد فرودگاه فیلم جنگ داخلی،دو دوست قدیمی که مانند خواهر و برادر یکدیگرند،با هم درگیر میشوند که در نوع خود یک صحنه واقعا جالب است!ناتاشا رومانوف/بیوه سیاه(با بازی اسکارلت جوهانسون) و کلینت بارتون/شاهین چشم(با بازی جرمی رنر) در حالی با هم مبارزه میکنند که هیچ کدام قصد ندارند صدمه جدی به طرف مقابل خود بزنند.در حین نبرد دیالوگ های جالبی بین این دو رد و بدل میشود :

ناتاشا-ما هنوز دوستیم درسته؟

We’re still friends, right?

کلینت-بستگی داره چقد محکم منو بزنی!

Depends on how hard you hit me!

این دو دیالوگ هم به یاد ماندنی هستند و هم خیلی بامزه هستند!

11- Why do you ask questions to which you already know the answers? (X-men)

ابتدای فیلم ایکس من 1، چارلز از مگنتو میپرسه: اینجا چیکار میکنی؟ اونم میگه: چرا سئوالاتی میکنی که خودت جوابشون رو میدونی؟

اخر فیلم اونجایی که چارلز میره ملاقات مگنتو در زندان پلاستیکی ، مگنتو از چارلز سئوالی میپرسه که چارلز همون جواب رو بهش میده: چرا سئوالاتی میکنی که خودت جوابشون رو میدونی؟

10- We have a Hulk (Avengers)

باز هم یک دیالوگ دیگر از فیلم انتقامجویان!قبل از نبرد انتقامجویان با ارتش چیتاری و لوکی،لوکی تونی استارک را تهدید میکند و به او میگوید :

من یه ارتش دارم.

I have an army

تونی استارک هم طبق معمول یک جواب جالب به او میدهد :

ما یه هالک داریم!

We have a hulk.

وقتی این دیالوگ از دهن رابرت داونی جونیور بیرون میاد،دیگر سخت میشود انتظار داشت که کسی به این خوبی نقش تونی استراک را بازی کند!

9- You don't need to be a superhero to get the girl. The right girl will bring out the superhero in you

(Deadpool)

جمله مشهور و عمیق ددپول! لازم نیست ابرقهرمان باشی که قلب دختره رو به دست بیاری. دختری که واست مناسبه خودش ابرقهرمان درونت رو بیرون میاره.

8- Hail hydra (captain America 1 & 2)

ما بیشتر از همه در فیلم های کاپیتان آمریکا این شعار را شنیده ایم.هایدرایی که مارول به پرده نقره ای سینما ارائه داد،از نظر من دست کمی از هایدرایی که ما در کمیک ها دیدم نداشت.هایدرای سینمای مارول در حدی است تماشاگران و شعار زنده باد هایدرا را میشنوند،آماده میشوند تا یک فاجعه را ببینند زیرا همانطور که اشاره شد،مارول یک هایدرای به قول معروف خوفناک را به تماشاگران ارائه داد.

این جمله اونقدر معروف شده که صدها و صدها meme جالب و بامزه از روش خلق شده. مثلا:

درود بر هایدرا

7- A genius billionaire playboy philanthropist (Avengers)

باز هم یک جمله شاهکار دیگر از رابرت داونی جونیور.در طی یکی از مکالمه های استیو راجرز با تونی استارک،استیو راجرز به تونی میگوید :

تو یه مردی تو یک زره آهنی،اونو دربیار،چی هستی؟

Big man in the suit of armour،take that away،what are you?

تونی استارک هم در جواب میگوید :

نابغه عیاش میلیونر بشردوست.

A genius billionaire playboy philanthropist.

6- I will not die a monster (Spider-Man 2 (

در فیلم تحسین شده مرد عنکبوتی 2 که از نظر بنده بهترین فیلم ابر قهرمانی تاریخ است،آقای آلفرد مولینا،یک دکتر اختاپوس تمام عیار را به سینما ارائه داد.دکتر اختاپوس بعد از یک نبرد سخت و نفس گیر که مرد عنکبوتی(با بازی توبی مگوایر)داشت،به خودش آمد و متوجه اشتباهش شد.او دستگاهی بسیار خطرناک ساخته بود و میخواست آنرا نابود کند.دکتر برای جبران اشتباهاتش خودش را با دستگاهش غرق کرد و کشته شد.اما قبل از مرگش جمله ای جالب به زبان آورد : من مثل یه هیولا نمیمیرم.

I will not die a monster

این دیالوگ به ما فهماند که حتی بدترین افراد هم میتوانند خوب باشند.

5- Go Fu@# Yourselves! (X-men: First Class)

جمله ای که ولورین در فیلم ایکس من: فرست کلاس به اگزاویر و مگنتو میگه شخصیت او را در یک کلام خلاصه میکنه!

4- Don’t Make promises you cant keep (The Amazing Spider-Man)

در فیلم مرد عنکبوتی شگفت انگیز پیتر به سروان استیسی قول میده که دور دخترش رو خط بکشه.اخر فیلم پیتر سر کلاس دیر میرسه. معلمش میگه: قولی نده که نتونی بهش عمل کنی. پیتر هم اهسته ولی جوری که گوئن بشنوه میگه: ولی این قول ها بهترین هستند. این نشون میده که پیتر میخواد با گوئن باشه و گوئن هم لبخندی میزنه. این جمله مظهر رابطه شیرین، ملموس گوئن و پیتر در سری امیزینگ اسپایدرمن شد، رابطه ای که برترین بخش این سری بود.

3- So was I (Captain America : Civil War)

این جمله واقعا تکان دهنده است.کاپیتان آمریکا به حمایت از باکی با آیرون من جنگ سختی میکند و دست آهنی باکی هم قطع میشود.کاپیتان به تونی میگوید : اون دوستمه.ولی تونی یک پاسخ دردناک میدهد که باعث میشود ببینده به فکر فرو برود :

خب منم بودم...

So was I…

این دیالوگ از سه کلمه تشکیل شده است اما واقعا تکان دهنده است.

2- I can do this all day (captain America 1 & 3)

کاپیتان آمریکا در شرایطی این جمله را میگوید که زیر سخت ترین فشارهاست و تماشاگر فکر میکند که دیگر کار او تمام شده است.کاپیتان سمبل میهن پرستی و شجاعت است و این جمله نشان میدهد که هیچ چیزی نمیتواند اورا بشکند قطعا هرچیزی که کاپیتان را نکشد،قوی ترش میکند.استیو راجرز قبل از تبدیل شدن به کاپیتان آمریکا،باز هم این جمله را به زبان آورد و نشان داد حتی اگر از نظر جسمی از شخص ضعیف تر باشد،باز هم روحیه جنگندگی دارد.

I can do this all day…

تمام روز میتونم این کارو ادامه بدم...

1- With great power comes great responsibility (Spider-man)

قدرت زیاد مسئولیت زیادی به همراه میاره

این جمله چیزی است که مردعنکبوتی را به مردعنکبوتی تبدیل کرده است. این جمله چیزی است که نه تنها به مردعنکبوتی بلکه همه کمیک فن ها درس زندگی میدهد. جوهره ذات مرد عنکبوتی در این جمله نهفته است که به شهرتی جهانی دست پیدا کرده. واقعا دیگر نمیدانم چه چیزیی برای شرح دادن این جمله بگویم...

قدرت زیاد مسئولیت زیادی به همراه دارد...

مترجم:

CAPTAIN DIAR

All rights reserved © Spidey.ir 2017

(هر كسي بدون اجازه يا بدون ذكر نام نويسنده و منبع از اين مقاله يا ديگر مقالات سايت در وبلاگ يا سايت خود استفاده كند، مورد پيگرد قانوني قرار خواهد گرفت)

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

Omid_Spider
#1 Omid_Spider 1396-04-02 10:09
هر کدوم از این دیالوگا یه سری پیام هایی واسه ما بیننده ها دارند
نقل قول کردن
Armin7 A7M
#2 Armin7 A7M 1396-04-02 11:02
-but he is my friend !!!
+so was i...
(به صورت خود خنج میزند و ادامه فیلم را میبیند)
نقل قول کردن
Arya.M
#3 Arya.M 1396-04-02 11:19
آفرین. عجب مقاله ی خوبی بود. خاطراتم زنده شد ( به خصوص در شماره 1) . فقط ای کاش منبع مقاله رو می نوشتید.
نقل قول کردن
CAPTAIN DIAR
#4 CAPTAIN DIAR 1396-04-02 11:34
ممنون که نظر دادید.ولی باید خدمتتون عرض کنم بخشی ازش ترجمه شده بیشترشو خودمون نوشتیم
نقل قول کردن
COSMOS
#5 COSMOS 1396-04-02 11:39
عالي بود ؛عالي!!! :D :lol: تمام خاطراتم با اين فيلما زنده شد.به نظر من اون صحنه اي كه ولورين توي فيلم X2خطاب به سربازان استرايكر گفت
(!you'd pick the wrong house ,bob )
يعني خونه اشتباهي رو آمدي ؛رفيق!!) 8) :lol:
مستحق اين بود كه توي اين ليست قرار ميگرفت.
نقل قول کردن
gotham knight
#6 gotham knight 1396-04-02 12:15
موضوع مقاله جالب بود
همه ی گزینه ها هم خوب بودند
اما یک سری مشکلات توی مقاله بود: توضیحاتش کم بود میتونستین خیلی بیشتر برای برخی از گزینه ها توضیح بدین( البته فقط توضیحات برخی گزینه ها!)
میتونستین یه کم بهتر دیالوگ هارو توصیف کنین یعنی یه کم حس نوشته رو بیشتر میکردین (پر و بال بیشتری بهش میدادین)
و اما گزینه اخر
من انتظار داشتم که حداقل ۵،۶ خط درباره این دیالوگ توضیح بدین اما با جمله"دیگر نمیدانم چه چه چیزی برای شرح دادن این جمله بگویم" روبه رو شدم که خیلی منو نا امید کرد
این اصلا کار درستی نیست که برای زیبا ترین دیالوگ کل دنیای کمیک شما کلا ۲ خط توضیح بدی و بعد بگی که دیگر نمیدانم چه بگویم!
کلا اینو از من به یاد داشته باش که توی همچین مقاله هایی که بیشتر باید دیالوگ هارو توصیف کنی و نمیخوای اطلاعات زیادی به خواننده بدی باید بیشتر فکر کنی و از جملات و کلمات بهتری استفاده کنی تا خواننده تحت تاثیر قرار بگیره و به فکر فرو بره نه اینکه فقط بگی اونا تو چه جایی بودن و بعدم اون دیالوگ رو گفتن
ولی خب در کل نسبت به تجربه کمی که داری بهت حق میدم از از اینجور اشتباهات توی مقاله باشه ولی نسبتن خوب کار کرده بودی
اگر بخوام نمره ای به مقاله بدم در کل نمره من۷.۵از ۱۰
امیدوارم با این نقد کمکت کرده باشم تا در مقالات بعدیت موفق تر باشی
با سپاس :-)
نقل قول کردن
zahed arazi
#7 zahed arazi 1396-04-02 13:40
مقاله خیلی خوبی بود همه گزینه ها دز جای مناسب خودشون قرارداشتند هرکدومشون لایق همون رتبه ای بود که داشتن
برای از همه بهترینشون همونیه که تونی ب کپ میگه منم دوستت بودم این دیالوگ همیشه تو ذهنمه حرف نداره بنظرم مینونست دوم و یا حتی اولم قرار بگیره ممنون بخاطر مقاله خوبتون خیلی خوب بود
نقل قول کردن
Cap-Spider Potter
#8 Cap-Spider Potter 1396-04-02 14:14
ممنون...
اما کاش یه جایی هم برا آثاری مثل دکتر استرنج و نگهبانان کهکشان و لوگان میزاشتی...
فقط رو یه فیلم تمرکز نمی کردی... اونجرز 2 هم زیاد جملات جالب از تونی و استیو داشت... دیالوگ های لحظه مرگ ولورین هم نباید فراموش کرد...
خیلی هم منتظر بودم این دیالوگ رو تولیست ببینم اما نبود :
"من مرد آهنی هستم !"
کلا مرد آهنی مخصوصا قسمت اولش زیاد داشت...

اینا هم میتونستن باشن :

+من اومدم تا معامله کنم !
-تو اومدی تا بمیری !
Dr. Strange

-من خدا هستم !
+خدایی به اسم جرقه ؟!
Amazing Spider Man 2

فکر کن من هیولای فرانکیشتاینم...
دنبال خالقم میگردم !
X MEN : First Class

و...

و شایدم خیلیا از اپوکالیپس تو ایکس من 2016 انتقاد کردن اما یکی از جملاتش همیشه منو روانی میکنه ! :

Everything, They've Built Will Fall...
And From Ths Ashes of Their World,
We'll Build a Better One !
نقل قول کردن
B81 Spidey
#9 B81 Spidey 1396-04-02 14:17
مقاله ی خیلی خوب و جالبی بود مرسی
توی خود فیلما شماره 10،9 و به خصوص 5و که دیدم خیلی حال کردم
نقل قول کردن
A.cage
#10 A.cage 1396-04-02 14:18
Wow،مقاله ی عالی بود .با شنیدن این دیالوگ هه مو های بدنم سیخ شد واقعا تاثیرگذار بود
نقل قول کردن
E-spider
#11 E-spider 1396-04-02 14:29
چه باحال 8) 8)
نقل قول کردن
Captain Steve Lover
#12 Captain Steve Lover 1396-04-02 15:00
مقاله خيلي خوبي بود ...قبل از خوندنش ميدونستم اون تيكه كلام كپ برترين ديالوگ mcu هست...دوست داشتم يكم بيشترش ميكردي چون ديالوگ كه زياد توضيح دادن نميخواد...مثلاً ٣٠ ديالوگ برتر ميكردي...اون ديالوگ دكتر اختاپوس هم واقعاً بجا و زيبا بود...من بنظرم برخي ديالوگ هاي ديگه از mcu ميتونست باشه
Piter Listen To Me:You Are God ! if you Kill Me you Will Just Like Every Body Else!
اين ديالوگ من رو خلي تحت تأثير قرار داد و احساسي ترين لحظه GOTG 2 بود
As You Said ...We Are Guardians Of the Galaxy
اينم كه حماسي ترين لحظه فيلم GOTG بود

ولي نبود اين منو متعجب كرد:
An EMPIRE Force With Its Enemies It Can Rise Again! But One Witch Crumbles From Within...That's Dead...For Ever
واقعاً اين شاه ديالوگ ميتونست باشه و رتبه بالايي بگيره...
زيمو با اين ديالوگ خيلي چيزا رو به بيننده ميفهمونه

Your Ancestors Called It Magic...and You Call It sience! and I Come From a Land Where They are same
فيلم فوقالعاده و زيبا ثور :cry: يادش بخير من با اين فيلم رفتم تو فاز كميك و ابرقهرمان اولين بار :cry: همچيش خوب بود و اين هم بهترين ديالوگش بود...اخي هنوز موقع اكرانش يادمه :cry:

You Know Who Am I! You don't Know Where Am i...You Never see me coming
اينم يه ديالوگ فوقالعاده هيجاني از فيلم تحسين شده مَرد اهني
٣
We Are groot!
در فيلم محافظان كهكشان با مرگ احساسي گروت ( كه البته بعد معلوم شد نمرده) خيلي ها با اين ديالوگ احساساتي شدن

When Whole World Tells You To Move...Your Job Is Plant Your Self...Like A Tree Beside The river Truth And Tell them No You Move!
اينم يه ديالوگ كه واسه زندگي خودمونم پيام داره
نقل قول کردن
hassan91
#13 hassan91 1396-04-02 15:04
در نوع خودش مقاله ی جالبی بود. تو مرد عنکبوتی ۲ سم ریمی دیالوگ های خیلی محشری هس، یکی از دیالوگا مربوط به جیمسونه که اعتراف میکنه «مرد عنکبوتی قهرمانه و من فقط حالیم نبود و الان بهش نیاز دارم!» واقعا شنیدن اون دیالوگ از زبان جیمسون از هر نظر لذت بخشه!
یا دیالوگی که مرد عنکبوتی رو به عرصه برگردوند و همینطور نظر دکتر اکتاویوس رو هم برگردوند «اینکه گاهی وقتا باید جدی باشیم و از رویاهامون دس بکشیم» این دیالوگی بود که زن عمو می گفت و نظر پیتر رو تغییر داد و اونم همینو به دکتر اکتاویوس گفت که منجر به اون دیالوگ خوب اکتایوس شد «من یه هیولا نمیمرم.»
یه جمله ی دیگه هم هس که اکتاویوس دو بار در فیلم به خود پیتر میگه، «باهوش ولی تنبل! »
واقعا مرد عنکبوتی ۲ از هر نظر عالیه!
البته اینا نظر بنده بود میتونست تو لیست قرار بگیره.
واقعا دیالوگ عمو بن یکی از بهترین دیالوگ ها تو کل عرصه ی کمیک ها و سینماست و همین دیالوگ پیتر رو تبدیل به مرد عنکبوتی کرد و مرد عنکبوتی رو محبوب ترین قهرمان کمیک بوکی کرد. این جمله رو یه جورایی تو کاپیتان آمریکا جنگ داخلی هم به تونی استارک گفت اینکه « اگه قدرت داشته باشیو و دور و برت اتفاقای بد بیفته، مقصرش خودتی» واقعا تو فیلمای مرد عنکبوتی دیالوگای زیادی هستن که ماندگارن که اگه از دیالوگ عمو بن فاکتور بگیریم بازم دیالوگای خوبی هست.
مثلا یکی از این دیالوگا جمله ی گرین گابلین به اسپایدی بود، «این کارات فقط مدت کوتاهی سرگرم کننده اس، و درنهایت میخوان سقوطت رو به چشم بینن و ازت متنفر میشن»
دیالوگ کاپیتان آمریکا هم خیلی معروفه و شایسته ی دوم شدن بود. یکی دیگه از دیالوگ هایی که من خیلی تحت تاثیرش قرار گرفتم دیالوگ کاپیتان آمریکا تو فیلم سرباز زمستانی بود « من تا آخر خط باهاتم» این جمله واقعا آدم رو احساساتی میکنه و نقش موثر کاپ رو نشون میده و این یه جمله مرام و منش استیو راجرز رو نشون میده و واقعا هم این جمله تو باکی اثر داره. واقعا جای این دیالوگ تو لیست خالیه. بازم از این جمله ها تو اونجرز و فیلمای خودش هس.
مقاله ی خوبی بود ولی باز میتونه بهتر از این باشه.
نقل قول کردن
misiSPIDER
#14 misiSPIDER 1396-04-02 15:16
واقعا عالی بود ممنون
با همشون موافقم
نقل قول کردن
parker
#15 parker 1396-04-02 15:24
خوب بود ولی ای کاش برای تمام فیلم های کمیکی بود چون مطمئننا سطح مقاله بالاتر میرفت . با تمام احترامی که برای رتبه اول این مقاله قائلم (که از نظر من جزء برترین و تاثیر گذارترین های دنیای کمیکه ) اما هیچ دیالوگی مثل why so serious ماندگار نشد . کلا جوکر تو دارک نایت دیالوگ فلسفی و عجیب زیاد گفت.
نقل قول کردن
hassan91
#16 hassan91 1396-04-02 16:15
این مقاله در مورد دیالوگ های ماروله نه دیسی :-)
ولی واقعا دیالوگا هم خیلی تو داستان تاثیر دارن
نقل قول کردن
CAPTAIN DIAR
#17 CAPTAIN DIAR 1396-04-02 16:45
به نقل از parker:
خوب بود ولی ای کاش برای تمام فیلم های کمیکی بود چون مطمئننا سطح مقاله بالاتر میرفت . با تمام احترامی که برای رتبه اول این مقاله قائلم (که از نظر من جزء برترین و تاثیر گذارترین های دنیای کمیکه ) اما هیچ دیالوگی مثل why so serious ماندگار نشد . کلا جوکر تو دارک نایت دیالوگ فلسفی و عجیب زیاد گفت.

آره داداش واقعا جالب بودن دیالوگ های جوکر.ولی فکرشو کردم اگه میخواستم همه فیلم های کمیکی رو تو این مقاله جا بدم،حداقل 6-7 تاش مال جوکر میشد.ولی اگه فقط مارول باشه تنوع بیشتره
نقل قول کردن
CAPTAIN DIAR
#18 CAPTAIN DIAR 1396-04-02 16:53
به نقل از gotham knight:
موضوع مقاله جالب بود
اما یک سری مشکلات توی مقاله بود: توضیحاتش کم بود میتونستین خیلی بیشتر برای برخی از گزینه ها توضیح بدین( البته فقط توضیحات برخی گزینه ها!)
میتونستین یه کم بهتر دیالوگ هارو توصیف کنین یعنی یه کم حس نوشته رو بیشتر میکردین (پر و بال بیشتری بهش میدادین)
و اما گزینه اخر
من انتظار داشتم که حداقل ۵،۶ خط درباره این دیالوگ توضیح بدین اما با جمله"دیگر نمیدانم چه چه چیزی برای شرح دادن این جمله بگویم" روبه رو شدم که خیلی منو نا امید کرد
این اصلا کار درستی نیست که برای زیبا ترین دیالوگ کل دنیای کمیک شما کلا ۲ خط توضیح بدی و بعد بگی که دیگر نمیدانم چه بگویم!
کلا اینو از من به یاد داشته باش که توی همچین مقاله هایی که بیشتر باید دیالوگ هارو توصیف کنی و نمیخوای اطلاعات زیادی به خواننده بدی باید بیشتر فکر کنی و از جملات و کلمات بهتری استفاده کنی تا خواننده تحت تاثیر قرار بگیره و به فکر فرو بره نه اینکه فقط بگی اونا تو چه جایی بودن و بعدم اون دیالوگ رو گفتن
ولی خب در کل نسبت به تجربه کمی که داری بهت حق میدم از از اینجور اشتباهات توی مقاله باشه ولی نسبتن خوب کار کرده بودی

ببین دوست عزیز،اولا دیالوگ ها خیلی چیز های پیچیده ای نیستند و نیاز به توضیح زیادی ندارند.دوما بنده میدونم قطعا اعضای اسپایدی نود درصده فیلم های کمیک بوکی رو دیدن و توضیح اضافه باعث میشه خسته بشن.و سوما،اگه شما فقط 4 تا کمیک مردعنکبوتی رو خونده باشی و فیلم مرد عنکبوتی رو دیده باشی،متوجه میشی که این جمله نیازی نداره که به هوادارا معرفی بشه و توضیح اضافه ای درموردش داده بشه.درمورد "حس نوشته"هم باید خدمتتون عرض کنم که اینها فیلمهای معروفی هستند و بیش از 95% اعضای این سایت این فیلمهارو دیدن و کاملا میتونن این دیالوگ هارو درک کنن.
نقل قول کردن
Morteza.az
#19 Morteza.az 1396-04-02 17:56
خیلی لذت بخش بود
حدس میزدم جمله ی عمو بن شماره اول باشه
من واقعا اشکم در اومد موقعی که فیلم مرد عنکبوتی ۱ رو دیدم
دیالوگای کاپیتان امریکا و آیرون منم تو نوع خودش جالب بود
مخصوصا دیالوگ ولوورین و همینطور ددپول :lol:
نقل قول کردن
spider-sonic
#20 spider-sonic 1396-04-02 19:59
من عاشق شماره 3 ام
واقعا اون لحظه ای که تونی این جمله رو گف اشکم در اومد
نقل قول کردن
gotham knight
#21 gotham knight 1396-04-02 21:13
به نقل از CAPTAIN DIAR:
به نقل از gotham knight:
موضوع مقاله جالب بود
و اما گزینه اخر

ببین دوست عزیز،اولا دیالوگ ها خیلی چیز های پیچیده ای نیستند و نیاز به توضیح زیادی ندارند.دوما بنده میدونم قطعا اعضای اسپایدی نود درصده فیلم های کمیک بوکی رو دیدن و توضیح اضافه باعث میشه خسته بشن.و سوما،اگه شما فقط 4 تا کمیک مردعنکبوتی رو خونده باشی و فیلم مرد عنکبوتی رو دیده باشی،متوجه میشی که این جمله نیازی نداره که به هوادارا معرفی بشه و توضیح اضافه ای درموردش داده بشه.درمورد "حس نوشته"هم باید خدمتتون عرض کنم که اینها فیلمهای معروفی هستند و بیش از 95% اعضای این سایت این فیلمهارو دیدن و کاملا میتونن این دیالوگ هارو درک کنن.

اگه استدلال شما توی مقاله نوشتن اینه که "نود درصد اعضا فلان چیزو میدونن" پس دیگه چرا اصلا مقاله مینویسی؟
اگر فیلمارو دیدن و شما نمیخوای توضیحی بدی پس کافیه که فقط خود دیالوگ رو با یک عکس بنویسی و به عنوان مقاله منتشر کنی بعد بگی همه که اینو دیدن و میدونن پس چرا توضیح بدم!
شما مقاله ای که مینویسی باید جوری باشه که کسی که هیچکدوم از فیلم هارو ندیده هم اون حس دیالوگ داخل فیلم بهش القا بشه و لذت ببره
حالا بازم اگر شما نظرت همونه بهش احترام میذارم و دیگه ادامه نمیدم
نقل قول کردن
goorlan
#22 goorlan 1396-04-02 21:53
اونجایی هم که تو آخر فیلم ددپول وقتی میخواد آژاکس رو بکشه یهو کلاسوس میاد و در مورد لحظات قهرمانی سخنرانی میکنه ولی ددپول مغز آژاکس رو میترکونه و میگه حواسم به چند تا لحظه ی باقیمونده هست هم عالیه
نقل قول کردن
spider parker
#23 spider parker 1396-04-03 08:41
مقاله خیلی خوبی بود خسته نباشید جناب علیرضایی...

۱.قدرت زیاد مسئولیت زیاد به همراه دارد
۲.اون دوست من بود....خب منم بودم
۳.هیچوقت قولی نده که نتونی بهش عمل کنی...ولی این قول ها بهترین هستند :D

همه جملات یه طرف اما این سه جمله یه طرف ;-)
نقل قول کردن
spider parker
#24 spider parker 1396-04-03 09:01
بنظرم هرچند این دیالوگ طولانیه اما میتونست در مقاله حای داشته باشه ...
دکتر رایس خطاب به لوگان : من رایس هستم...شما با پدرم در برنامه سلاح ایکس آشنا شدید !
لوگان : آره همون کثافتی که این سمو تو بدنم تزریق کرد (آدمانتیوم)
دکتر رایس : آره یکیشون بود درسته !
لوگان : فک کنم من کشتمش
دکتر رایس : آره ...فکر کنم درست میگی

لوگان ۲۰۱۷
نقل قول کردن
Z-men
#25 Z-men 1396-04-03 11:14
There Is The Only One Path to Peace your Extinction (Ultron)
فقط یه راه برای صلح وجود داره! نابودی شما

نمیدونم چرا ولی ولی از این دیالوگ خیلی خوشم میاد یه آهنگ خاصی داره و اون هدف اولتران رو مشخص میکنه و جدای از اون وقتی بهش فکر میکنی شاید با خودت بگی اولتران خبیث نیست و یه جورایی حق داره چون تنها کسانی که توازن کره زمین رو به هم ریختند و اون رو به سمت نابودی هل میدن انسان ها هستند!
نقل قول کردن
fe
#26 fe 1396-04-03 17:28
ممنون بابت مقاله کاپتان دیار(؟)
شماره یک که درست سرجاش هستش
رابرت داونی جونیور و آیرومن منش هم که عااااالی
ولی اون "SO WAS I" رو که گفت توی جنگ داخلی، من اصن یجوری شدم!
اینو خیلی دوست داشتم!
نقل قول کردن
AHspidy
#27 AHspidy 1396-04-13 02:11
همچین مقاله ای لازم بود
سپاس
نقل قول کردن
Dr_AM
#28 Dr_AM 1396-06-02 13:52
عالی بود ... فقط یکی رو فراموش کردید ... اون تیکه ای که استارک میگه we lose بعد کاپیتان میگه we do that togather too ...
البته به نظر من اون تیکه ای توی نگهبانان کهکشان 2 که استارلرد میگه نباید مادرم رو میکشتی و واکمنم رو له میکردی هم تاثیر گذار بود.. در هر حال عالی بود لذت بردیم ...
نقل قول کردن
gilishman
#29 gilishman 1398-03-02 11:27
مقاله خیلی خوبی بود دستتون درد نکنه
ولی ای کاش دیالوگای بیشتری از ددپول میاوردید چون درسته بد دهنه ولی حرفاش خیلی عمق داره
مثل حرفش تو اولای ددپول دو راجب قهرمان بودن
نقل قول کردن
marvel is best
#30 marvel is best 1398-05-08 23:19
چه قدر دیالوگ های بی نظیری بودن مخصوصا جنگ داخلی اون سه کلمه واقعا فوق العاده هستش
نقل قول کردن
Amir aryavand
#31 Amir aryavand 1399-06-04 23:10
خیلی ممنون از مقاله
نقل قول کردن
Adrienne
#32 Adrienne 1402-08-16 05:08
Hi! I could have sworn I've been to this website before but after going through some of the articles
I realized it's new to me. Regardless, I'm definitely pleased
I came across it and I'll be bookmarking
it and checking back often!

Review my web page ... online slots for money (Linda: casinosonlinereal.money/slots/)
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید