15 گزینه ای که میتوانند پس از ثانوس خبیث فاز بعدی دنیای سینمایی مارول باشند

15 گزینه ای که میتوانند پس از ثانوس خبیث فاز بعدی دنیای سینمایی مارول باشند

اینها شخصیت هایی هستند که ما احتمال میدهیم در فاز 4 دشمن قهرمانان مارول باشند.

مقدمه: چیزی تا اکران فیلم "انتقام جویان: جنگ بینهایت" باقی نمونده . به زودی هواداران دنیای کمیک به صورت دسته جمعی به سالن های سینما یورش خواهند برد تا ببینند گروه اونجرز چگونه با بزرگترین تهدید عمر خود روبرو میشوند: ثانوس! تایتان دیوانه دارد به زمین می آید و قصد دارد با استفاده از دستکش بینهایت و جمع آوری تمام سنگ های نیرومند بینهایت نیمی از عالم را نابود کند. سایه تهدید ثانوس از سال 2012 و زمانی که در صحنه پس از تیتراژ فیلم "اونجرز" مورد اشاره قرار گرفت همواره بر سر MCU (عالم سینمایی مارول) وجود داشته است و الان دیگه همه منتظر دیدن او روی پرده سینما هستند. این حضور حاصل سالها برنامه ریزی و زمینه چینی است و همه الان مشتاق هستیم تا شاهد یاغی گری های او باشیم و مشاهده کنیم که چطور به حق خودش به عنوان یکی از بزرگترین دشمنان گروه اونجرز میرسد . ولی بعد از او چی؟ تا به حال فکرش را کرده اید که پس از ثانوس چه کسی باید خبیث اصلی فاز 4 مارول باشد؟ بعد از جنگ بینهایت و اونجرز 4 قطعا MCU ادامه خواهد داشت و تایید شده مارول به دنیال ساختن 20 فیلم دیگر است. پس سوال اینجاست که خبیث بزرگ فاز بعدی کیست؟ این مقاله به بررسی احتمالات میپردازه.

 

15- دکتر دووم (Dr. Doom)

دکتر دووم

دکتر دووم یکی از بزرگترین و محبوب ترین ویلن های دنیای مارول است. با این حال مارول استودیوز اجازه استفاده از او را نداشته ولی احتمالا به خاطر توافق بین دیزنی و فاکس که در حال طی پروسه های اداری/قانونی خود است رایت چهار شگفت انگیز و دکتر دووم به مارول برمیگردد و مارول استودیوز هم میتونه از این شخصیت استفاده کنه. و البته که میدونید دکتر دووم فقط دشمن چهار شگفت انگیز نیست و بارها با اونجرز جنگیده. او شخصیتی است که همه هواداران مارول دوست دارند در MCU دیده شود. دکتر دووم در بسیاری از رویدادهای مهم نقش اصلی را داشته است و تهدیدی برای کل جهان و عالم محسوب شده. حتی چندی پیش یه جورایی یه قهرمان شد و جای مرد آهنی را گرفت. او قطعا میتونه خبیث بسیار مناسبی برای دوران پسا - ثانوس باشه!

 

14- نیمور (Namor)

نیمور

همانطور که قبلا در این مقاله گفته شد، «نیمور» شاه آتلانتیس از دشمنان پلنگ سیاه محسوب میشود. اولش او و تچالا با هم تفاهم داشتند چون هر دو از خاندان سلطنتی به شمار میان و به همین دلیل هر از گاهی به هم کمک میکردند . تا اینکه نیمور کاری نابخشودنی انجام داد. او که تحت تاثیر "نیروی فونیکس" قرار داشت کشور واکاندا را با موجی عظیم از اقیانوس دچار سیل کرد و صدها نفر رو کشت و خرابی زیادی بر جا گذاشت. تچالا بعدها به عضویت گروه "ایلومیناتی" (Illuminati) در آمد که در آن مهم ترین و تاثیرگذارترین شخصیت های مارول عضو بودند. نیمور هم بود . ولی تچالا هرگز بهش اعتماد نداشت . بارها هم بهش اخطار کرد که به خاطر کاری که کرده میکشتش. در هر حال خیلی ها اعتقاد دارند جنگ بین دو پادشاه که یکی صاحب واکاندا است و دیگری صاحب آتلانتیس میتونه خیلی در فیلم "پلنگ سیاه" جذاب باشه. ضمن اینکه میتونه بالاخره پای نیمور رو به دنیای سینمایی مارول باز کنه (گفته میشه مارول مدتیه خیلی بی سر و صدا رایت سینمایی نیمور رو از یونیورسال پس گرفته. این خبر رو بخونید). همچنین میدونید که یکی از بزرگترین و قدیمی ترین رویدادهای مارول مربوط میشه به حمله نیمور و لشگر آتلانتیس به نیویورک . پس اگر همچین چیزی رو در فاز 4 دیدید تعجب نکنید.

 

13- نورمن آزبورن (Norman Osborn)

 نورمن آزبورن (Norman Osborn)

ما میدونیم که اولین فیلم MCU که از نظر داستانی بلافاصله بعد از اونجرز 4 روی میدهد، "بازگشت به خانه 2" است. طبق گفته رئیس مارول استودیوز یعنی «کوین فایگی» این فیلم تنها دقایقی بعد از اونجرز 4 شروع میشود. پس دنباله بازگشت به خانه میتونه از نظر داستانی بسیار به فسمت چهارم انتقام جویان مربوط باشه. و اینجاست که ما شاید شاهد حضور بزرگترین دشمن مرد عنکبوتی یعنی "نورمن آزبورن/گرین گابلین" باشیم. البته چون گرین گابلین قبلا در فیلم های سینمایی بوده پس شاید یک نقش جدید از او ببینیم. چون اگر یادتون باشه پس از وقایع رویداد "تهاجم مخفی" در کمیک بوک های مارول، نورمن تونست خودش رو همچون فردی خیرخواه نشون بده و رئیس سازمان "شیلد" بشه. او بعدش خودش رو "ایرون پاتریوت" کرد و گروه "دارک اونجرز" را شکل داد و دشمن کل دنیای مارول شد. بنابراین اگر شایعه ها درست باشند و اونجرز 4 درباره "تهاجم مخفی" نژاد فضایی "اسکرال" باشد احتمالا نورمن ازبورن را به عنوان خبیث اصلی MCU خواهیم دید.

 

12- گالاکتوس (Galactus)

گالاکتوس

وقتی در نهایت ثانوس به دست اونجرز و نگهبانان کهکشان شکست بخوره اونوقت ما قطعا یک جور خلا قدرت در فضا و عالم کیهانی مارول خواهیم داشت. وقتی ثانوس نباشه چه تهدید دیگر کیهانی هم تراز با او ممکنه وجود داشته باشه که بتونه نه تنها کره زمین بلکه کل عالم را تهدید کنه؟ تنها گزینه ای که به ذهن ما میرسه گالاکتوس هستش! (تو این مقاله راجع به گالاکتوس توضیح داده شده). به لطف توافق دیزنی و فاکس امیدواریم که گالاکتوس را در فاز بعدی مارول ببینیم. ضمن اینکه این رو هم یادتون باشه که مارول بارها اعلام کرده که فاز بعدی دنیای سینمایی حالت کیهانی/فضایی داره. پس چه کسی بهتر از گالاکتوس که خبیث فاز بعدی باشه، هان؟

 

11- شش خبیث (Sinister Six)

شش خبیث

پس از جنگ بینهایت و اونجرز 4 ، اسپایدرمن قطعا یکی از کلیدی ترین شخصیت های MCU     خواهد شد. این قهرمان جوان قراره حرفه طولانی را در پیش داشته باشه و بسیاری از هواداران دوست دارند همچون دنیای کمیک شاهد حضور گروه معروف و مخوف "شش خبیث" در فیلم های او باشند (برای آشنایی با این گروه، این مقاله را بخوانید). خود سونی هم از مدتها قبل میخواسته همین کار رو بکنه و اگر سری فیلم های "مرد عنکبوتی شگفت انگیز" ادامه میافت قطعا شش خبیث را میدیدم. شش خبیث حتی میتونند دشمنان دیگر قهرمانان دنیای سینمایی مارول هم باشند. ایده بسیار خوب و جدیدی هم هست. چون ما شاهد فیلم هایی با حضور گروه های ابرقهرمانی بوده ایم ولی دیده نشده آنها در دنیای سینما با گروه های خبیث مبارزه کنند. بنابراین این گزینه هم مطرح هستش. پس شش خبیث در فاز بعدی خیلی احتمالش زیاده که رخ بده؛ حالا چه در فیلم های اسپایدرمن یا در دیگر فیلم های مارول. و البته از یادمون نره که حضور «مک گارگن» ملقب به «عقرب» در بازگشت به خانه حاکی از جمع شدن گروه شش خبیث در قسمت های بعدیه.

 

10- کانگ فاتح (Kang the Conqueror)

کانگ فاتح

«کانگ فاتح» یک خبیث بزرگ ولی کمی متفاوت است چون از آینده اومده (قرن 30 میلادی)! او یک مسافر زمان است و تونسته از زمان به عنوان یک سلاح استفاده کنه و به زمان حال بیاد. در زمان حال هم بود که به یکی از خطرناک ترین خبیث های گروه اونجرز تبدیل شد و سعی کرد تایم لاین فعلی را فتح کنه. راستش رو بخواهید خیلی از هواداران مارول هستند که کانگ رو دوست دارند و مشتاقانه منتظر حضور او در دنیای سینمایی هستند. او میتونه به راحتی در MCU قرار بگیره چون موضوع سفرهای زمانی و دنیاهای موازی را مطرح میکنه و همانطور که میدانید گفته شده که در فاز بعدی قراره روی دنیاهای موازی مارول تمرکز بشه. او شخصیتی هستش که اونقدر پتانسیل داره که حتی میتونه روی فاز 5 مارول هم تاثیر بگذاره!

 

9- ساحره (The Enchantress)

ساحره

هیچ ضمانتی نیست که ثور از سری فیلم های جنگ بینهایت جان سالم بدر ببره ولی خود آقای «کریس همسورث» به عنوان بازیگر ثور بارها اعلام کرده که خیلی دوست داره دوباره در MCU حضور داشته باشه. «تایکا وایتیتی» (کارگردان "ثور 3") هم گفته که دوست داره قسمت چهارم ثور را هم بسازه و بنابراین پای خبیث های دیگری از دنیای کمیک بوک های ثور میتونه در MCU باز بشه. تا به حال تقریبا تمام دشمنان بزرگ ثور در دنیای کمیک را در MCU دیده ایم به جز «ساحره» که استاد جادوگری است (در این مقاله او را معرفی کرده ایم) . ضمن اینکه همین تخصصش در جادوگری را میتوان به دیگر فیلم های MCU مثل "دکتر استرنج" و ... هم ربط داد و ازش یک خبیث تمام عیار برای فاز 4 ساخت.

 

 

8- تسک مستر (Taskmaster)

 تسک مستر  

«تسک مستر» (که در این مقاله معرفی شده) یکی از ویلن های محبوب هواداران مارول است که قدرت های جالبی دارد. یعنی میتونه از روی فنون و ضربات دیگران تقلید کنه و ضد حمله بزنه! سپر و شمشیر هم داره و با اون شنل و ماسک باحالش کاملا خودنمایی میکنه. ما خیلی وقته منتظر هستیم این قاتل اجاره ای در MCU حضور پیدا کنه. در فاز 4 میشه از تسک مستر به عنوان خبیث یک فیلم جمع و جور استفاده کرد . بالاخره قرار نیست که در این فاز  همه چیز در فضا و کیهان جریان داشته باشه . به نظر میرسه تسک مستر میتونه خبیث ایده آلی برای فیلم اختصاصی "بلک ویدو" باشه.

 

7- دورمامو (Dormammu)

دورمامو

اگر به هر دلیلی نشه از گالاکتوس در فاز 4 MCU استفاده کرد میشه به جای او از دشمن معروف «دکتر استرنج» یعنی «دورمامو» استفاده کرد. چون او در فیلم دکتر استرنج به عنوان "بلعنده دنیاها" (devourer of the worlds)  معرفی میشه و «اینشنت وان» گفت که دورمامو یک موجود گرسنه است که دیگر دنیاها را میخوره. همانطور که میدونید این لقب ، لقب گالاکتوسه و گالاکتوس هم دنیاهای دیگر رو میبلعه. ضمن اینکه دورمامو را نمیشه شکست داد و دکتر استرنج در فیلم خودش مجبور شد باهاش مذاکره کنه تا به نوعی بیخیال زمین بشه. علاقمندان به کمیک های چهار شگفت انگیز هم خوب میدانند که گالاکتوس هم شکست نمیخوره و هربار راهی پیدا میکنند تا به نوعی از خوردن کره زمین صرف نظر کنه. بنابراین میشود نتیجه گرفت که احتمالا در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول، دورمامو دشمن اصلی قهرمانان این شرکته و ما قراره با شخصیتی همچون گالاکتوس روبرو بشویم، با همان  قدرت و هیبت!

 

6- ماندارین (Mandarin)

مندرین 

همانطور که در این مقاله گفته شد، «ماندارین» دشمن اصلی آیرون من هستش. او به نوعی در فیلم "ایرون من 3" حضور داشت که نقشش را «بن کینگزلی» بازی کرد تا اینکه فاش شد جناب ماندارین در واقع بازیگری بیش نیست و او تنها پوششی بوده برای عملیاتی که یک دانشمند یاغی اجرا میکرده. کلا این اقای بازیگر که اسمش «ترور اسلتری» (Trevor Slattery) بود، بار کمدی فیلم را به دوش میکشید و یک معتاد بود! در مجموع این قضیه به مذاق خیلی از هواداران مارول خوش نیامد و به عقیده آنها باعث شد تا حسابی گند بخوره به شخصیت ماندارین . به همین دلیل مارول مجبور شد فیلم کوتاهی بسازه که در آن معلوم شد ماندرین واقعی هنوز اون بیرونه. شما میتونید این فیلم کوتاه را اینجا دانلود کنید. ولی هواداران به این قضیه راضی نشده اند و دوست دارند این ماندارین واقعی رو در فیلم های مارول ببینند. بنابراین الان فرصت خوبیه که مارول در فاز 4 ازش به عنوان یکی از خبیث های اصلی خودش استفاده کنه. ضمن اینکه در دنیای کمیک سرگذشتی داره که میشه به راحتی به فضا و کیهان ربطش داد: ماندارین 10 انگشتر قدرت داره كه توسط فن آوری بیگانگان فضایی ساخته شده اند . بنابراین به 10 قدرت باورنكردنی دسترسی داره.

 

5- لیدر (The Leader)

لیدر

همانطور که در این مقاله گفتم، «لیدر» دشمن برتر هالک است و احتمالا میدونید که در MCU حضور داشته! بله .. درست شنیدید! ما در انتهای فیلم The Incredible Hulk «ساموئل استرن» (همون دانشمندی که سعی داشت بروس بنر رو معالجه کنه) رو دیدیم که مورد حمله «ابامینیشن» قرار گرفت. این حمله باعث شد تا چند قطره از خون بنر بریزه روی زخمی که روی پیشانی او بود. بلافاصله بعد از این اتفاق سر او شروع کرد به بزرگ شدن. این صحنه در واقع نشان میداد که استرنز قراره در فیلم های بعدی به دشمن برتر هالک در دنیای کمیک یعنی «لیدر» تبدیل بشه. ولی الان تقریبا 10 سال از این لحظه گذشته و هیچ خبری هم از لیدر نیست. اما واقعا حیفه که این شخصیت رو درست و حسابی در دنیای سینمایی نبینیم. از طرفی دیگر، حالا که مارول نمیتونه فیلم اختصاصی هالک رو بسازه پس میتونه از لیدر به عنوان دشمن اونجرز در فاز 4 استفاده کنه.

 

4- ازکیل استین (Ezekiel Stane)

 ازکیل استین

در دنیای کمیک او پسر رقیب قدیمی تونی استارك یعنی «اوبادیا استین» است. خیلی ها سعی كرده اند فن آوری های استارك را بدزدند و با آنها سلاح بسازند ولی هیچ كدام در این امر به اندازه او موفق نبوده اند. در واقع «ازکیل استین» (که با نام «زکه استین» هم شناخته میشود)، با دزدیدن فن آوری repulsor توانست مردم عادی را به بمب های زنده تبدیل كند! او با این كار اقدامات تروریستی فراوانی در سرتاسر دنیا انجام داد. ازکیل سپس خودش را نیز به یك سلاح زنده تبدیل كرد و حتی مقر استارك را نابود كرد (در این حمله «پپر پاتس» چیزی نمانده بود كه كشته بشه). بنابراین میبینید که خبیث بسیار نیرومند و پر پتانسیلی است. خیلی راحت میشه در فاز 4 او را به عنوان یک ویلن حسابی رو کرد که برگشته تا انتقام مرگ پدرش (اوبادیا استین) را از تونی استارک یا حتی اونجرز بگیره. ضمن اینکه جالب میشه اگر با اسپایدرمن هم درگیر بشه و ممکنه برای گرفتن انتقام از تونی به پیتر حمله کنه چون تونی نیز الان در MCU نوعی پدر و مرشد برای پیتر محسوب میشه.

 

3- هالک قرمز (Red Hulk)

هالک قرمز

همانطور که در اینجا معرفی شده، «رد هالک» یا «هالک قرمز» از دشمنان معروف حال حاضر هالک به شمار میاد و هویت واقعی او برای مدتی پنهان بود تا اینکه معلوم شد او همان «ژنرال راس» است! (ژنرال راس به عنوان یک نظامی از ابتدای خلق شدن هالک در دنیای کمیک به دنبال دستگیری او بوده). از یاد نبریم که «ژنرال راس» در MCU حضور داشته (مثلا در فیلم "جنگ داخلی"). بنابراین راه برای حضور رد هالک در فاز 4 هموار است و میشه او را به عنوان دشمن هالک یا کل گروه اونجرز مطرح کرد. حتی میشه مثل دنیای کمیک هویت واقعی اش را برای مدتی مخفی نگه داشت تا حالتی معماگونه برای تماشاچی داشته باشه.

 

2- ماگوس (Magus)

ماگوس

«ماگوس» همان «آدام وارلاک» است (برای اشنایی با آدام وارلاک این مقاله یا این مقاله را بخوانید). در برخی داستان ها ماگوس نیمه تاریک آدام وارلاک است و در برخی دیگر نسخه مسن آدام وارلاک است که از آینده آمده. در هر حال در نظر بگیرید که اگر آدام وارلاک در دنیای مارول سمبل مسیح (ع) باشد، پس نسخه برعکس او دیگر چیست و چقدر قدرت شریرانه دارد! ماگوس در رویداد مهم Infinity War شخصیت خبیث اصلی بود و به قدرت های دستکش بینهایت دست یافت و بر علیه آدام وارلاک و دیگر قهرمانان جنگید. تهدید او آنقدر زیاد بود که ثانوس مجبور شد برای شکست دادنش با آدام وارلاک متحد بشه! ماگوس در ضمن رهبر یک امپراتوری مذهبی به نام Universal Church of Truth است . این امپراتوری برای خیلی از قهرمانان کیهانی مارول ایجاد مزاحمت کرده و در کمیک شگفت انگیز The Thanos Imperative (که در این مقاله معرفی شده) نقش مهمی داشت. همیشه با دخالت آدام وارلاک جلوی ماگوس گرفته شده و خدا میدونه اگه وارلاک نباشه چه بر سر عالم میاره! بنابراین کاملا مشاهده میکنید که قابلیت تبدیل شدن به خبیث اصلی دنیای سینمایی مارول را در غیاب ثانوس داره. و همچنین از یاد نبریم که در یکی از صحنه های پس از تیتراژ فیلم "نگهبانان کهکشان 2" دیدیم که «عایشه» میخواد با خلق آدام وارلاک  انتقام بگیره. پس کاملا محتمل است که با حضور آدام وارلاک در فیلم "نگهبانان کهکشان 3"، نیمه تاریک او یعنی ماگوس هم معرفی بشه و عالم را به خاک و خون بکشه!

 

1- اربابان شرارت (Masters of Evil)

 اربابان شرارت

هواداران و خوانندگان كمیك های مارول حتما با گروه خبیث "اربابان شرارات" (Masters of Evil) آشنایی دارند (اگر این گروه را نمیشناسید این مقاله را بخوانید). همانطور که قبلا هم گفتم ایده سرشاخ شدن یک گروه ابرقهرمانی با یک گروه ابرشرور در دنیای سینما خیلی بکر و منحصر به فرد است و مارول هم قطعا دوست داره در فاز بعدی این کار رو بکنه. گروه اربابان شرارت هم میتونه در این زمینه یک گزینه عالی باشه چون اعضای اون خیلی متنوع هستند و میتونند از بین دشمنان اختصاصی قهرمانان مارول انتخاب شوند. یعنی حتی ساحره، هالک قرمز ، ازیکیل استین و تسک مستر و ... که در همین مقاله هم بهشون اشاره شد را میتوان به عنوان عضو این گروه معرفی کرد که در کنار هم جمع میشوند تا از اونجرز انتقام بگیرند. به نظرم خیلی هم عالی میشه اگر «زیمو» که خبیث فیلم "جنگ داخلی" بود این افراد را دور هم جمع کنه. ضمنا اگر یادتون باشه چند وقت پیش حالا ویدئویی از بخش special features فیلم "انتقام جویان 2" منتشر شد كه در آن به این گروه اشاره شد! اگر یادتون نیست اینجا را کلیک کنید.

 

مهدی ترابی مهربانی

 All rights reserved © Spidey.ir 2018

منبع: سایت CBR

   (هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

 مطالب مرتبط:

15 شخصیت خبیث برتر دنیای کیهانی مارول  

20 فیلم بعدی مارول پس از انتقام جویان 4 چی هستند؟

آیا دورمامو در نقش گالاکتوس دنیای سینمایی مارول ظاهر خواهد شد؟

10 شخصیتی که احتمالا در انتقام جویان 3 یا 4 خواهند مرد

15 خبر و شایعه ای که درباره فاز 4 دنیای سینمایی مارول میدانیم!

15 سئوالی که هواداران درباره دنیای سینمایی مارول دارند

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 Cap-Spider Potter 1397-01-14 18:42
مقاله عالی بود...
گزینه های زیادی میتونند توی مقاله باشند...
خصوصا بعد از اضافه شدن شخصیت های فاکس گستره انتخاب ویلین بعدی برای مارول بزرگتر شد... ویلین های دنیای ایکس من و چهار شگفت انگیز هم ممکنه به عنوان خبیث اصلی فاز بعدی انتخاب بشن (اسکرال ها و انسلات و ...)
از طرفی ویلین های دیگه ای هم هستن که عظمت و خباثت لازم رو برای بودن به عنوان ویلین بعدی دارن، مثل :

Eternity

Lord Templar

Supreme Intelligence

Squadron Supreme

Beyonder

Mephisto

Lord Chaos

...

حالا فاز بعدی حتما جالب میشه اما اون دورانی که گالاکتوس بخواد خبیث اصلی MCU باشه چقد هیجان انگیز بشه ..!
دوران نبرد با موجودی عظیم و جثه و گرسنه !! مارول چه برنامه هایی براش بریزه..!

ممنون بابت مقاله
#2 alihdz 1397-01-14 21:47
مقاله معرکه ای بود گرچه تو cbr خونده بودمش ولی فارسیش خیلی بیشتر حال داد

ببخشید بابت اسپم ولی میخاستم بگم من یه دوست دیسی فن دارم که مارولو به کفششم حساب نمیکنه و تازه سمت کمیک و اینا رفته و تازه BvS و JL رو دیده و میگه بهترین فیلم های عمرشن موندم چطور این حرفو میزنه و میگه اینفینیتی وار خیلی چرته و از این حرفا‌
حتی چند تا از اون ۵۰ دلیل برای نفرت از BvS رو هم براش آوردم ولی باز قانع نشد که نشد حالا شما که از ریش سفیدای سایتین میشه کمکم کنین قانعش کنم؟؟؟ :sad:
#3 alireZaZ 1397-01-14 23:35
کسی پوستر اونجرزو بدون متن با کیفیت داره؟؟
#4 Spider-Fan 1397-01-14 23:36
#2

من هم یکی از رفیقام توی مدرسه بدجور DC-fan هست و اتفاقا عاشق سوپرمن هم هست.
اون اوایل عاشق BvS و MoS بود و بعد از اکران JL هم که بدجور هایپ شده بود و خلاصه...

من فقط یکم بهش درمورد سوپرمن در دنیای کمیک گفتم؛ اینکه چه شخصیتی داره، چطور رفتار میکنه و از پانل های معروف و داستان های ماندگار سوپرمن هم واسش دلیل اوردم؛
و بعد گفتم مقایسش کن با BvS ،
چه سوپرمن‌یی بود نسبت به کمیک، جون مردم رو به کفشش حساب نمیکرد، چقدر ژست های الکی میگرفت و اینا
بعد هم از حفره های فیلمنامه و ... گفتم بهش.

حالا من سن شما و دوستتون رو نمیدونم ولی این دوست ما توی اون دوره شخصیتی هست که عاشق کاراکتر های به قول استاد ترابی hardcore و یا خفن هست ولی با ذات شخصیت آشنایی نداره.
خلاصه سر تو درد نیارم بدجور قانع شد.
که کوتاه اومد JL آشغاله!!!

راستی در مورد نمره های فیلم توی meracritic و rotten tomatoes طرف و آگاه کن!!!


البته من از ریش سفیدای سایت نیستم :lol: ولی گفتم شاید به کارتون اومد.
#5 Spider-Fan 1397-01-14 23:37
#3
کدوم پوستر؟
همون پوستر اصلی که همزمان با انتشار تریلر دوم اومد؟
#6 Spider-Fan 1397-01-14 23:46
#3
اگه منظورت پوستر رسمی‌ست که همزمان با انتشار تریلر دوم منتشر شد:
uplooder.net/.../...
خدمت شما !

کافی بود فقط تو گوگل سرچ میکردی Avengers infinity war textless poster
#7 hassan91 1397-01-15 01:30
مقاله جالب و جذابی بود، آدم رو حسابی هیجان زده میکنه.
البته اگه در آینده لیدر رو ببینیم خیلی خوب میشه و الان هیچ کس خبر نداره که بعد از فیلم هالک چه بلایی سرش اومده.
البته من میتونم یک گزینه ی دیگری رو هم اضافه کنم: رد اسکال. همه میدونن که اون تله پورت شد و هنوزم زنده اس. این امکان هست که برای مقابله با اونجرز خودش یه تیم تشکیل بده.
ولی سه فاز که ما منتظر ثانوس هستیم امیدوارم برای فیلمهای بعدی هر چه که هست مثل ثانوس براش برنامه بچینن.
گزینه ها واقعا هیجان انگیزه.

راستی یه سوال بی ربط داشتم: کسی خبر داره لیدی سیف کجاست؟ چون ما اونو تو فیلم ثور رگناروک ندیدیم.
#8 Mahdad-mm 1397-01-15 02:29
مقاله فوق العاده اى بود احتمال زياد گالاكتوس به عنوان خبيثكيهانى معرفى ميشه من به شدت از ايده شش خبيث در برابر اونجرز استقبال ميكنم نورمن تو اسپايدرمن ٢معرفى بشه و به گرين گابلين تبديل بشه ولى پيتر متوجه نشه كه نورمنه بعد تو اومجرز ميتونه گروه شش خبيثو تشكيل بده چون كركسم معرفى شده ميتونه لحظات جالبى رو با مرد عنكبوتى تشكيل بده البته اون موقع نميدونم ترتيب اونجرز چى ميتونه باشه ولى اميدوارم كه تور و كاپيتان و تونى باشند ولى بعيده اگه هم نباشن. و ما نيو اونجرزو داشته باشيم بازم تحديد جدى اى حساب ميشند و اينگونه ميتونه چالش بيشترى داشته باشه
#9 alireZaZ 1397-01-15 12:04
به نقل از Spider-Fan:
#3
اگه منظورت پوستر رسمی‌ست که همزمان با انتشار تریلر دوم منتشر شد:
uplooder.net/.../...
خدمت شما !

کافی بود فقط تو گوگل سرچ میکردی Avengers infinity war textless poster

نه منظورم اون دومی بود ولی همونو سرچ کردم پیداش کردم ممنون :-)
#10 The spider 1397-01-15 19:20
بالاخره بعد مدتها برگشتم
سلام...
شخصا دوست دارم مارول از ویلین هایی که تا حالا تو دسترس نبودن استفاده کنه فاز چهارم قطعا می تونه خیلی جذاب تر باشه گرچه (ممکنه) بعضی از مورد علاقه هامون تو شخصیت ها نباشن
کلی بخوام بگم من دورمامو،گالاکتو س،تسک مستر و دووم رو ترجیح میدم
#11 Mr.Harper 1397-01-16 23:21
تشکر بابت مقاله
اول از همه به نظرم مارول با نشون دادن دورمامو تو فیلم دکتر استرنج و اینکه جایگزین گالاکتوس میشه ازش استفاده کرد یه جورایی گفت که قصدش همینه. البته این فیلم برای قبل از توافق بود و حالا گالاکتوس میتونه وارد MCU بشه. ولی نمیشه از هردوشون همزمان استفاده کرد جفتشون پتانسیل بالایی دارن
در ضمن یه مقاله قبلا گذاشته شده بود که گفته بودن کی سر سلستیال رو تو فیلم گاردینز قطع کرده به نظرم کار یکی از این دوتاس
دکتر دووم و تسک مستر و نورمن آزبورن فوق العادن. در مورد ساحره ترجیح میدم تو فیلم چهارم ثور حضور داشته باشه. امیدوارم که تایید بشه خوبیش اینه کریس همسورث هم حاضره دوباره نقش ثور رو بازی کنه
اگه قراره ماندارین باشه باید روش حسابی کار کنن تا گندی که تو فیلم سوم آیرون من زدن جمع بشه.
رد هالک و لیدر هم گزینه های خوبین. ولی در صورتی که هالک هم باشه. احساس میکنم بعد از اونجرز 4 هالک هم دیگه حضور نداشته باشه
مفیستو هم میتونه ویلن خوبی برای فاز بعد باشه. اینطوری پای گوست رایدر هم باز میشه به MCU و میشه فیلمای درجه R مارول رو هم دید

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید