کمیک کان 2018

15 دفعه ای که محصولات تجاری فیلم های کمیک بوکی را اسپویل کردند!

 15 دفعه ای که محصولات تجاری فیلم های کمیک بوکی را اسپویل کردند!

در این مقاله به معرفی محصولاتی میپردازیم که هر یک به نوعی باعث شدند بخش هایی مربوط به فیلم های کمیک بوکی/ابرقهرمانی لو بروند!

مقدمه: چند روز پیش در اینجا مقاله ای براتون نوشتم و به 15 بازیگری که فیلم های کمیک بوکی را اسپویل کردند اشاره کردم (به بهانه اسپویل عنوان فیلم جدید مرد عنکبوتی توسط «تام هالند»!) اما این فقط بازیگران و سلبریتی ها نیستند که گاهی اسپویل میکنند. در واقع همانطور که میدانید فیلم های سینمایی با بسیاری از شرکت های تجاری قرارداد دارند تا قبل یا بعد از اکران محصولاتی منتسب به آن فیلم  تولید کنند (اصطلاحا  به این کالاها tie-in products گفته میشود). فیلم های کمیک بوکی به دلیل مخاطب زیادی که دارند معمولا بیشترین حجم این گونه محصولات رو به سوی خود جلب میکنند. متاسفانه یا خوشبختانه، بارها شده که به دلیل عدم هماهنگی یا گاهی هم به خاطر لو رفتن یک عکس فلا ن محصول، اطلاعاتی مربوط به آن فیلم لو رفته و ما رو اسپویل کرده. در این مقاله به 15 دفعه از این اتفاقات رجوع میکنیم.

 

15- بطری های یخ چای و ظاهر «ونوم»!

بطری های یخ چای و ظاهر ونوم

از همون اولش معلوم بود سونی روی ظاهر ونوم در فیلم اختصاصی این شخصیت با حضور «تام هاردی» خیلی حساب باز کرده و دوست نداره به این زودی ها اون رو لو بده. تیزر تریلر اول فیلم هم که اصلا چیزی از ونوم نشون ما نداد. بنابراین خیلی تعجب کردیم وقتی تبلیغات مربوط به "یخ چای" (iced tea) شرکت "لیپتون" ظاهر ونوم رو لو دادند!

 

14- لباس هالووین «پپر پاتس»!

 لباس هالووین «پپر پاتس»!

هر سال موقع شب هالووین مغازه های زیادی در آمریکا شروع میکنند به فروختن لباس های عجیب و غریب و ترسناک که بعضی ها هم تم ابرقهرمانی و کمیک بوکی دارند. وقتی فیلم "آیرون 3" در شرف اکران بود، یکی از این شرکت ها لباس زرهی برای «پپر پاتس» تولید کرد که در واقع اسپویل کرد که در فیلم  قراره خانم پاتس برای مدتی کوتاه لباس زرهی/آهنی داشته باشه! یعنی اون جایی که تونی لباس مارک 42 خودش رو میفرسته تا از پپر محافظت کنه. جالبه که روی این لباس های هالووین عبارت "مارک 42" هم درج شده بود تا اسپویل رو کامل کنه!

 

  

13- کیسه های پلاستیکی «مرد آهنی»!

 کیسه های پلاستیکی «مرد آهنی»!

شرکت Zip-Loc مشهوره که کیسه های پلاستیکی خوب و مرغوبی تولید میکنه. این شرکت یکی از اسپانسرهای مارول و فیلم "جنگ بینهایت" بود. و ما میدونستیم که قراره تونی استارک در این فیلم لباس زرهی جدیدی بر تن داشته باشه. ولی این شرکت قبل از انتشار اولین تریلر جنگ بینهایت، تصاویری از کیسه های جدید خودش رو منتشر کرد که زره جدید آیرون من را اسپویل کرد!

 

 12- محصولات منتسب به فیلم "جاستیس لیگ"!

 محصولات منتسب به فیلم "جاستیس لیگ"!

وارنر اصرار داشت تریلرهای "جاستیس لیگ" را طوری نشان ما بدهد که انگار سوپرمن در فیلم حضور ندارد . این در حالیه که عالم و آدم میدونستند قراره سوپرمن در این فیلم برگرده. و جالب اینه که سوپرمن در تریلرها نبود ولی تقریبا در تمام محصولات جانبی ساخته شده براساس این فیلم حضور داشت!

 

11- دکورهای دیواری و منشا «الترون»!

دکورهای دیواری و منشا «الترون»!

شرکت Fathead در آمریکا در کار تولید دکورهای دیواری و همچنین کاغذ دیواری است. این شرکت از روی شخصیت های مختلف و محبوب محصولاتی تولید میکنه که میشه روی دیوار خانه نصب کرد. برای فیلم "انتقام جویان 2: عضر الترون" هم با مارول قرارداد داشت. منتهی مساله این بود که توضیحاتی که روی دکورهای دیواری مربوط به الترون نوشته بود فاش میکرد که او با استفاده از عصای «لوکی» خلق شده است! این اطلاعات قرار نبود تا قبل از اکران فیلم لو بره!

 

10- سریال " تئوری بیگ بنگ" و «گرین لنترن»!

 سریال " تئوری بیگ بنگ" و «گرین لنترن»!

سریال "تئوری بیگ بنگ" (The Big Bang Theory) مخاطبین خاص خودش رو دارد. این سریال توسط شرکت وارنر تولید میشه و میدونید که وارنر صاحب دی سی هم میباشد . بنابراین خیلی وقت ها شده که در طول این سریال به اشکال مختلف به شخصیت های دی سی اشاره شده است. قبل از اکران فیلم "جاستیس لیگ" به صورت آنلاین رقابتی برگزار شد به نام Geekstakes که اگر وارد آن میشدید و گردونه ای را به گردش در می آوردید، روی لوگوی اعضای جاستیس لیگ توقف میکرد و اطلاعاتی به شما میداد. یکی از این لوگوها مربوط به «گرین لنترن» میشد! در حالی که اون موقع خبر نداشتیم قراره این شخصیت حضوری افتخاری (cameo) در این فیلم داشته باشه!

 

9- Pez Dispenser «لیزارد»!

 Pez Dispenser و ظاهر «لیزارد»!

محصولات موسوم به Pez Dispenser بسیار در دنیا محبوب هستند و معمولا برای هر فیلم کمیک بوکی عرضه میشوند. درست مثل فیلم "ونوم"، ما در تریلرهای اولیه فیلم "مرد عنکبوتی شگفت انگیز" شاهد بودیم که صورت شخصیت خبیث اصلی یعنی «لیزارد» عمدا نشان داده نمیشه. ولی ناگهان Pez Dispenser های اسپایدرمن و لیزارد به بازار آمدند و ظاهر لیزارد لو رفت!

 

8- کتاب "بازگشت به خانه"!

کتاب "بازگشت به خانه"!

معمولا رسمه که وقتی فیلم بزرگی اکران میشه، یک کتاب یا رمان هم ازش بیرون بیاد که داستان فیلم رو روایت کنه. البته اولش استودیوها میترسیدند که این کتاب ها رو منتشر کنند چون فکر میکردند شاید مردم فقط کتاب رو بخونند و دیگه نرن سینما فیلمش رو ببینند! ولی تجربه نشون داده این اتفاق نمیفته و خیلی ها با خوندن کتاب مشتاق میشن فیلم رو هم ببینند. منتهی کتاب اقباس شده از فیلم معروف "دیک تریسی" (1990) ترفند جالبی زد و دقیقا آخر داستان متوقف شد تا پایان فیلم رو اسپویل نکنه. مارول هم از همین ترفند استفاده کرد و داستان کتاب "مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه" رو قبل از اون بخشی که میفهمیم «لیز آلن» دختر والچر است، تموم کرد. ولی قبلش چی؟ خب معلومه هر اتفاقی که قبل از اون بخش میفته رو اسپویل کرد!

 

7- کلاه سیاه و لباس سوپرمن در فیلم "جاستیس لیگ"!

 کلاه سیاه و لباس سوپرمن در فیلم "جاستیس لیگ"!

این یکی قضیه اش فرق میکنه. چون قرار بود اسپویل باشه ولی در نهایت اسپویل نشد! یعنی وقتی «زک اسنایدر» داشت فیلم "جاستیس لیگ" رو میساخت ، قرار بود وقتی سوپرمن برمیگرده و دوباره زنده میشه، لباس سیاه رنگی بر تن داشته باشه. این کلاه هم دقیقا قرار بود همین مساله رو اسپویل کنه ولی مساله اینه که اسنایدر از کارگردانی "جاستیس لیگ" برکنار شد و «جاس ویدون» جایش را گرفت و او هم از ایده لباس سیاه استفاده نکرد!

 

6- قابلیت های لباس جدید مرد آهنی در آگهی بازرگانی!

 قابلیت های لباس جدید مرد آهنی در آگهی بازرگانی!

یادتونه مارول چه دهانی از ما سرویس کرد وقتی میخواست هرگونه اطلاعاتی شامل ویدئو، تریلر، عکس یا داستان فیلم "جنگ بینهایت" بهمون بده؟!!! ولی ناگهان آگهی بازرگانی باحالی از شرکت rocket mortgage منتشر شد که در اون برای اولین بار قابلیت های "ریپالسر" (repulsor) های لباس جدید مرد آهنی رو دیدیم! به همین راحتی! شما میتونید این تبلیع جالب رو اینجا تماشا کنید.

 

5- تریلر بازی آنلاین "مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2"!

 مرگ نورمن آزبورن در فیلم "مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2"!

شرکت Kellogg’s همواره از حامیان مالی فیلم های اسپایدرمن بود، از فیلم های «سم ریمی» گرفته تا سری "مرد عنکبوتی شگفت انگیز". وقتی "مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2 " میخواست اکران بشه، این شرکت app  ای رو ساخت که میشد دانلودش کرد و از طریق اون یک  بازی آنلاین انجام داد. برای این بازی تریلری منتشر شد که «استن لی» آن را روایت میکرد. داخل این تریلر به صراحت گفته شد که «نورمن آزبورن» مرده و پسرش «هری» جانشین او در شرکت "آزکورپ" شده است! در حالی که این اطلاعات تا آن موقع هرگز توسط سونی منتشر نشده بود!

 

4-  موزیک ویدئوی "نگهبانان کهکشان 2"!

 پدر «استار لرد» در موزیک ویدئوی "نگهبانان کهکشان 2"!

کلا "نگهبانان کهکشان" رو میشه راز نگه دار ترین سری مارول دونست چون حتی وقتی اسباب بازی هایی هم از روی این فیلم های ساخته میشد عمدا یا اطلاعات غلط میدادن یا اینکه جوری اطلاعات میدادن که آدم متوجه چیز خاصی نمیشد. تا اینکه موزیک ویدئویی بسیار جالب  از فیلم بیرون اومد که میتونید اینجا دانلودش کنید و در آن خواننده میگفت : "بابام یک سیاره بود" (My daddy was a planet)! که اشاره داشت به منشا پدر شخصیت «استار لرد» (پیتر کوئیل) در این فیلم! (این موزیک ویدیو عمدا جوری ساخته شده که شبیه به آثار دهه 80 میلادی باشه!)

 

3- تی شرت های "آیرون من 3" !

 تی شرت های "آیرون من 3" و سازمان A.I.M!

در فیلم "مرد آهنی 3" ، معلوم میشه «الدریک کیلیان» سازمانی تروریستی رو خلق کرده به نام "ماندارین" (یک بازیگر رو هم استخدام کرده بود که نقش «ماندارین» رو بازی کنه!) اینجوری میخواست نقشه های پلید خودش رو درباره ویروس «اکستریمیس» پنهان نگه داره. کیلیان یک کمپانی هم داره به نام Advanced Idea Mechanics. در دنیای کمیک این کمپانی خبیث به اختصار A.I.M نامیده میشه و در اینجا معرفی شده است. در این سازمان دانشمندان پلیدی فعالیت میکنند. ولی خیلی قبل از اکران فیلم از حضور A.I.M خبر داشتیم چون تی شرت های فیلم اون رو لو داده بودند! حتی دیزاین و رنگ اصلی A.I.M هم درست مثل کمیک ها بود!

 

2- لیوان "جنگ بینهایت"!

 لیوان "جنگ بینهایت"!

گفتم که مارول چقدر به سختی به ما درباره جنگ بینهایت اطلاعات میداد . بعد یهو تصور کنید که چه حالی بهمون دست داد وقتی عکس یه ماگ از محصولات جانبی این فیلم منتشر شد و دیدیم که انگار یک شخصیت خبیث جدید تو عکسه که قبلا ندیده بودیمش! چقدر فرضیه و تئوری ارائه شد که این یارو کیه! آیا عضو گروه "فرقه سیاه" هستش؟ ولی بعدا معلوم شد فقط فرمانده یا ژنرال اون لشگر Outrider ها بوده! (همون موجودات وحشی که به واکاندا حمله کردند).

 

1- ساندترک فیلم "جاستیس لیگ" !

 ساندترک فیلم "جاستیس لیگ

کلا «ساندترک» (soundtrack) فیلم ها که منتشر میشن میتونن زیادی بهمون سرنخ بدن ولی اگه به عناوین ساندترک "جاستیس لیگ" دقت میکردید میتونستید تقریبا خط اصلی داستان رو به طور کامل متوجه بشید:

- مبارزه در تونل – دنیا به سوپرمن نیاز داره – جرقه ای از فلش – دوست و دشمن (که شامل موسیقی متن معروف «جان ویلیامز» برای فیلم سوپرمن میشه – جاستیس لیگ متحد!

13. “The Tunnel Fight” 14. “The World Needs Superman” 15. “Spark of The Flash” 16. “Friends and Foes” (includes elements of John Williams’ “Superman Theme” from Superman) 17. “Justice League United”

 

 

 مهدی ترابی مهربانی

مهدی ترابی مهربانی 

 All rights reserved © Spidey.ir 2018

منبع: سایت CBR

(هر كسي بدون اجازه يا بدون ذكر نام نويسنده و منبع از اين مقاله يا ديگر مقالات سايت در وبلاگ يا سايت خود استفاده كند، مورد پيگرد قانوني قرار خواهد گرفت)

مطالب مرتبط:

15 دفعه ای که بازیگران فیلم های ابرقهرمانی را اسپویل کردند!

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 Capitan strange 1397-04-06 16:24
استاد مقاله خیلی جالب بود به خصوص موزیک ویدئوی نگهبانان کهکشان :lol: واقعا خنده دار بود.استاد یه سوال داشتم(ببخشید بابت اسپم :cry: ) استاد چرا مارول دیگه تو کمیکاش سرنخ تازه ای از والای همگان نمیده من که از کنجکاوی دارم میمیرم :P
#2 Quick H 1397-04-06 16:31
با شماره هشت خیلی حال کردم :lol:
خوب اینکه کلش اسپویل شد فقط صحنه نبرد آخری موند :-?
خلاصه مقاله جالبی بود
مخصوصا ونوم!
ولی به اسپانسر ها اعتماد میکنی و داستان و... بهش میگیم،اونوقت اینجوری حالت رو میگیرن :sad:
#3 beyonder 1397-04-06 16:44
شماره 8 خیلی جالبه ... :o
یه سوال برای همه ی فیلم های مارول اینطوره ، مثلا برای اینفینیتی وار هم همینطوره؟
یعنی کتابش قبل از اکران اومده بیرون؟
احیانا نمیخوان کتاب اونجرز 4 رو بدن بیرون؟ :P :lol:
#4 Spider-Fan 1397-04-06 17:02
اسپویل های جالبی بودن (!)
مورد «ونوم» واقعا غیر منتظره بود. مخصوصا که خود سونی تو اولین تریلر ظاهر ونوم، که یکی از مهم ترین جنبه های شخصیتی اونه، رو نشون ندادن.
ولی یادش بخیر قبل از اکران اینفینیتی وار یه ست لیوان اومده بود که روش تصویر هر سنگ بینهایت و کاراکتر مرتبط با اون بود. برای سنگ روح عکس آیرون من رو گذاشته بود (پشتش گامورا). چقدر تئوری داشتیم... .

اشتباه تایپی:
استاد تو آیتم ۱۱ بجای عصر التران نوشتین "عضر التران".
#5 Spider-Fan 1397-04-06 17:10
#3
چند روز مونده به اکران اینفینیتی وار بود که ۲ تا کتاب منتشر شد مبتنی بر MCU و فیلم.
Marvel Studios 101: All Your Questions Answered
این کتاب توش کلا هر چی شک و شبهه در مورد کاراکتر ها طی ۱۰ سال فیلم های MCU رو مفصل توضیح میداد (مثل داستان قدرت های استار لرد و ...)

Avengers: Infinity War - The Official Movie Special

این یکی هم با عوامل سازنده فیلم مصاحبه میکرد و اگه اشتباه نکنم یه توضیح مختصری هم در مورد کاراکتر ها بود.
#6 spiderpunisher 1397-04-06 17:40
مقاله باحالی بود و خوشم اومد و مثل اون سری مقالات قبلی با موضوع ضایعات، این مقالات هم میشه اسپویلات! :lol:
#7 spiderpunisher 1397-04-06 17:42
استاد در توضیحات ابتدایی یا مقدمه، "یک عکس فلان محصول" ، ن فلان جدا خورده و شده "فلا ن "
#8 superhero123 1397-04-06 18:23
اقا یه سوال
تو اون موزیک ویدیو نگهبانان کهکشانی 2 اون اقاهه همون جیمز گان بود؟ :o
#9 steve ragers 1397-04-06 19:23
جالب بود .راستی مصاحبه با عمو مختار رو خوندم عالی بود .اگر نخوندید برید بخونید راستی بقیه قسمت های مصاحبه کمیک فن های سایتو کجا مستونم دانلود کنم چون اینی که خوندم تو کانال سایت گذاشته بودن و معلوم بود که قدیمی پس کسی لینکاشو داره؟
#10 mehran spidey 1397-04-06 20:06
مقاله ی جالبی بود ، خیلی باحاله بخوای یه چیز مهم رو پنهان کنی ولی یهو از محصولاتی که ساخته میشن درز بده بیرون :lol: ولی مورد هشتم برام عجیبه ، یعنی خود مارول فیلمش رو اسپویل کرد ! مورد اول هم خوب بود خدایی دی سی چه قدر تلاش کرد سوپرمن رو تو جاستیس لیگ مخفی نگه داره :lol: :-*
#11 h2018.marvel 1397-04-06 22:10
اقا ببخشید بنظرتون fallen heroes واسه انتقام جویان 4 خوبه...
چون هم ناامید کنندس و هم از عکسایی که گرفته شده بنظر نمیاد فیک و فن مید باشه...
#12 alihdz 1397-04-06 23:02
به نقل از h2018.marvel:
اقا ببخشید بنظرتون fallen heroes واسه انتقام جویان 4 خوبه...
چون هم ناامید کنندس و هم از عکسایی که گرفته شده بنظر نمیاد فیک و فن مید باشه...

به نظرم همینه
آره نا امید کنندس و تو اینترنت بحث هایی به وجود اومده که میگه عنوان قسمت چهارم دو کلمه ای هستش عکس ها هم به نظر فیک نمیان بعضی ها هم میگن بعد از انتشار اولین تریلر کاپیتان مارول عنوانش به طور رسمی اعلام میشه
یه سری ها هم میگن به احتمال زیاد اولین تریلر این فیلم اواخر شهریور میاد
اینفینیتی گانتلت هم عنوان خوبی بود که متاسفانه توسط جیمز گان تکذیب شده
ولی امیدوارم همین باشه چون دیگه از این ناامید کننده تر چیز دیگه ای نمیشه انتظار داشت
پ.ن:اگه عنوانش قسمت بزرگی از اینفینیتی وار رو اسپویل میکنه پس عنوان قسمت چهارم thanos wins یا thanos snaps هم میتونه باشه :D :lol:
#13 Hasan Spider 1397-04-07 00:14
مقاله خیلی خوبی بود از الان منتظر مقاله اسپویلات بعدی ام :lol:
مورد شماره 4 هم خیلی قشنگ بود واقعا باهاش حال کردم ،ولی باورتون نمیشه وقتی فهمیدم اون خانوم خوشکله تو موزیک ویدیو بازیگر نقش نبولا هستش چقدر تعجب :eek: کردم.
#14 a.v.s 1397-04-07 00:44
بنظرم این سلسله مقاله ها باید نام بگیره: میراث دسته گل تام هالند :lol:
چون همه این مقاله ها به مناسبت دسته گل تام هالند منتشر شدند.
از این مقاله هم میشه فهمید که حتی نمیشه به کیسه پلاستیکی هم اعتماد کرد!
نمیتونی به تی شرت هم اعتماد کنی! حتی به کتاب که بامرام ترین دوست آدمه! چون واست فیلم هارو به صورت سلسله مراتب اسپویل میکنند.
البته از همشون ترسناک تر، ساندترکه. والا این ساندترکی که برای جنگ بینهایت گذاشته بودند تقریبا نمیتونستی هیچی فیلم رو بفهمی. یا ربطش به فیلم! چه برسه به ساندترک جاستیس لیگ! (کلا وارنر با این کاراش شاهکار های بی سابقه ای می آفرینه!)
ولی اگر راستش رو بگم، از همه بیشتر مرده اسپویل مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2 هستم. خیلی معرکه بود اسپویلش.
یعنی هیچ کس چک نکرد که همچین اسپویلی توی این تریلر قرار گرفته! (سونی هم همچین از وارنر کم نداره! شاهکارهاش رو داریم روی زمینه چینی هاش برای ساخت فیلم در مورد شخصیت های مکمل مرد عنکبوتی میبینیم! ولی از شوخی گذشته خیلی مشتاقم فیلم "می و بن" رو بسازه :D )
خب دیگه خنده تمومه. جاش بود نظر تخصصی بدم ولی دیدم انگار جایی نیست! (شایدهم خوب نگشته بودم) پس جا برای خنده پیدا کردم. تا پیدا کردن جا برای نظر تخصصی برای مقاله های بعدی، میرم کلا از قید لیوان و کیسه پلاستیکی و تی شرت و کلاه و همه چی بگذرم! آخه کیسه پلاستیکی دیگه چرا؟
#15 Mdh 1397-04-07 01:05
به نقل از steve ragers:
جالب بود .راستی مصاحبه با عمو مختار رو خوندم عالی بود .اگر نخوندید برید بخونید راستی بقیه قسمت های مصاحبه کمیک فن های سایتو کجا مستونم دانلود کنم چون اینی که خوندم تو کانال سایت گذاشته بودن و معلوم بود که قدیمی پس کسی لینکاشو داره؟

مصاحبه با عمو مختار کجاست؟
#16 a.v.s 1397-04-07 01:07
به نقل از Mdh:
به نقل از steve ragers:
جالب بود .راستی مصاحبه با عمو مختار رو خوندم عالی بود .اگر نخوندید برید بخونید راستی بقیه قسمت های مصاحبه کمیک فن های سایتو کجا مستونم دانلود کنم چون اینی که خوندم تو کانال سایت گذاشته بودن و معلوم بود که قدیمی پس کسی لینکاشو داره؟

مصاحبه با عمو مختار کجاست؟

با سلام،
در کانال تلگرام سایت.
#17 Mdh 1397-04-07 01:59
به نقل از a.v.s:
به نقل از Mdh:
به نقل از steve ragers:
جالب بود .راستی مصاحبه با عمو مختار رو خوندم عالی بود .اگر نخوندید برید بخونید راستی بقیه قسمت های مصاحبه کمیک فن های سایتو کجا مستونم دانلود کنم چون اینی که خوندم تو کانال سایت گذاشته بودن و معلوم بود که قدیمی پس کسی لینکاشو داره؟

مصاحبه با عمو مختار کجاست؟

با سلام،
در کانال تلگرام سایت.

سلام...
متاسفانه من تلگرام ندارم...
تو سایت قرار نمیگیره؟
#18 Remi_GAMBIT 1397-04-07 08:04
توسریال بیگ بنگ کلا تیکه های زیادی به ایرون من 2 و گرین لنترن میندازن، بعد میدونستید استن لی هم توش بوده؟
#19 mtm 1397-04-07 08:20
به نقل از Mdh:
به نقل از a.v.s:
به نقل از Mdh:
به نقل از steve ragers:
جالب بود .راستی مصاحبه با عمو مختار رو خوندم عالی بود .اگر نخوندید برید بخونید راستی بقیه قسمت های مصاحبه کمیک فن های سایتو کجا مستونم دانلود کنم چون اینی که خوندم تو کانال سایت گذاشته بودن و معلوم بود که قدیمی پس کسی لینکاشو داره؟

مصاحبه با عمو مختار کجاست؟

با سلام،
در کانال تلگرام سایت.

سلام...
متاسفانه من تلگرام ندارم...
تو سایت قرار نمیگیره؟

قبلا قرار گرفته:
llink.ir/8c1q
#20 a.v.s 1397-04-07 11:32
به نقل از Remi_GAMBIT:
توسریال بیگ بنگ کلا تیکه های زیادی به ایرون من 2 و گرین لنترن میندازن، بعد میدونستید استن لی هم توش بوده؟

خودم اون قسمتی رو که استن لی توش بوده رو دیدم. البته بنده بیننده سریالش نیستم ولی یه کانالی بود که اون قسمت رو پخش میکرد. کامل هم دیدمش. خیلی باحال بود.
#21 Mdh 1397-04-08 00:56
به نقل از mtm:
به نقل از Mdh:
به نقل از a.v.s:
به نقل از Mdh:
به نقل از steve ragers:
جالب بود .راستی مصاحبه با عمو مختار رو خوندم عالی بود .اگر نخوندید برید بخونید راستی بقیه قسمت های مصاحبه کمیک فن های سایتو کجا مستونم دانلود کنم چون اینی که خوندم تو کانال سایت گذاشته بودن و معلوم بود که قدیمی پس کسی لینکاشو داره؟

مصاحبه با عمو مختار کجاست؟

با سلام،
در کانال تلگرام سایت.

سلام...
متاسفانه من تلگرام ندارم...
تو سایت قرار نمیگیره؟

قبلا قرار گرفته:
llink.ir/8c1q

ممنون آقای ترابی...

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید