20 وسیله نقلیه برتر در دنیای کمیک – قسمت اول

20 وسیله نقلیه برتر در دنیای کمیک – قسمت اول

از اون مقالاتیه که نوشتنش برای سایتمون واقعا لازم و مفید بود...

مقدمه: شاید در نگاه اول به نظر برسه که همه ابرقهرمانان در دنیای کمیک میتونند پرواز کنند ولی در واقع اکثر اونا فاقد چنین نیرویی هستند. بنابراین برای تردد و حمل و نقل نیازمند وسیله و تجهیزات هستند. میتوان با قاطعیت گفت که تقریبا تمام ابرقهرمانانی که قدرت پرواز ندارند در طول حرفه خود یک وسیله حمل و نقل (Vehicle) داشته اند. البته خیلی از اونا را میتوان موتور سیکلت یا جت های معمولی توصیف کرد ولی برخی هم هستند که کاملا بارز و شناخته شده شده اند. در این لیست به معرفی 20 تا از برترین ها میپردازیم.

 

- ماشین عنکبوتی (Spider-Mobile)

ماشین عنکبوتی

این ماشین رو نباید زیاد جدی گرفت چون نه به اون صورت حضور خاصی در دنیای کمیک های مرد عنکبوتی داشته و نه اینکه مرد عنکبوتی ازش استفاده خاصی کرده باشه. بیشتر شبیه به یک شوخی بوده . ولی در هر حال در شماره 130 Amazing Spider-Man   خلق شد. در این كمیك دیدیم كه شركت Corona Motors  برای  اینكه برای موتور جدید و غیر آلاینده خودش تبلیغ كنه به شركت تبلیغاتی Carter & Lombardo مراجعه كرد تا نزد اسپایدرمن برود و از او بخواهد ماشین عنكبوتی برای خودش  بسازد تا در ازاي آن پول خوبي دريافت كند. اسپایدرمن اولش این پیشنهاد رو رد كرد چون به نظرش خیلی احمقانه میرسید ولی بعدش چون خیلی به پول نیاز داشت قبول كرد. بنابراین با كمك دوستش جانی استورم «هیومن تورچ) این ماشین رو ساخت . سپس اسپایدی رانندگی یاد گرفت. ولي پس از گذشت تنها چند شماره مرد عنكبوتي ماشین عنكبوتی را به شركت تبلیغاتی Carter & Lombardo  پس داد و برای همیشه از شرش خلاص شد! (من خودم چند وقت پيش مقاله مفصلي درباره تاريخچه اين ماشين نوشتم. براي خوندنش اينجا را كليك كنيد(.

 

20- استارجمر (Starjammer)

استارجمر (Starjammer)

این لیست را با 3 سفینه فضایی آغاز میکنیم که نقاط مشترک زیادی با هم دارند. به طور مثال همه آنها توسط هوش مصنوعی هدایت میشوند! "استارجمر" که زیاد در کمیک های "مردان ایکس" دیده شده ، یک سفینه متعلق به نژاد فضایی Shi’ar است که توسط یک سیستم هوش مصنوعی عمل میکند. این سفینه به دست گروهی از زندانیان فراری به سرقت رفت. اونا خودشون رو Starjammers نامیدند و اسم سفینه را هم استارجمر گذاشتند (برای دیدن عکس گروه استار جمرز، اینجا را کلیک کنید)  همچنین اسم سیستم هوش مصنوعی سفینه را «والدو» (Waldo) گذاشتند. گروه Starjammers به دزدان فضایی تبدیل شدند و سفینه استارجمر برای حملات سریع عالیه و پناهگاه خوبی برای گروه به حساب میاد. البته در نهایت این گروه برای امپراتوری Shi’ar کار کرد؛ یعنی همونی که اولش بر علیه آن شورش کرده بود. دلیلش هم این بود که وقتی Lilandra به ریاست امپراتوری Shi’ar انتخاب شد، سعی کرد ظلم نکنه. نکته جالب درباره گروه Starjemmers اینه که رهبرش آقای Corsair هستش که در واقع پدر «اسکات سامرز» ملقب به «سایکلاپس» به حساب میاد!  «پرفسور اگزاویر» (رهبر مردان ایکس) یک بار وقتی در این سفینه بود شخصیت پردازی والدو را عوض کرد تا انسانی تر شود . متاسفانه سفینه استارجمر در ماموریتی که در آن پناهجویان نژاد فضایی «کری» (Kree) حضور داشتند بدجوری آسیب دید و والدو هم پاک شد!

 

19- اسکاتل بات (Skuttlebutt)

19- اسکاتل بات (Skuttlebutt)

"اسکاتل بات" یک سفینه عظیم است که بیگانگان فضایی به نام Korbinites ازش استفاده میکردند و دارای سیستم هدایت هوشمند است. شخصیت معروف داستان های ثور یعنی «بتا ری بیل» از این نژاد هستش (برای آشنایی با این شخصیت ، این مقاله را بخوانید). در کمیک های مارول سیاره آنها نابود شده بود و کل جمعیت Korbinites در این سفینه بزرگ گرد هم آمده بودند تا جایی را برای سکونت پیدا کنند.  البته چون ذخیره غذایی نداشتند سرنشینان آن به حالت حیات تعلیقی در آمده بودند. ولی یکی از آنها به صورت ژنتیکی دستکاری شده بود تا بتواند بیدار بماند و از سفینه دفاع کند. این فرد کسی نبود جز «بتا ری بیل». سفینه اسکاتل بات به طور اتفاقی راهش به زمین افتاد و سازمان "شیلد" از ثور خواست تا بره و سفینه رو مورد بررسی قرار بده. اینجا بود که نبردی بین ثور و بتا ری بیل در گرفت و در کمال تعجب فهمیدیم که بتا ری بیل هم میتونه چکش ثور (میولنیر) را بلند کنه! البته همانطور که در این مقاله گفتیم سریعا بین آنها آشتی شد و «اودین» (پدر ثور) چکش مختص بتا ری بیل را بهش اهدا کرد. بعدش Korbinites سیاره جدیدی برای سکونت یافتند و بتا ری بیل هم با سفینه اسکاتل بات به دنبال ماجراجویی های جدید رفت.

 

18- فرایدی (Friday)

- فرایدی (Friday)

آخرین سفینه در لیست ما که دارای هوش مصنوعی هستش اسمش هست "فرایدی" که مربوط به گروه "پاور پک" (Power Pack) میشه. برای اشنایی با این گروه میتونید این مقاله را مطالعه کنید. فرایدی متعلق بود به بیگانه ای از نژاد Kymellian  به نام «وایت مین» (Whitemane). او به کره زمین آمد تا  با نژاد فضایی خبیثی به نام Snarks مقابله کنه. در واقع Snarks میخواستند دانشمندی زمینی که فن آوری مهمی را کشف کرده بود، بدزدند. اما «وایت مین» دیر رسید و نتوانست به موقع  این دانشمند و همسرش رو نجات بده. با این حال تونست 4 فرزند کوچک آنها را نجات بده . قبل از مرگ هم قدرت های خودش رو به اونا داد تا بتونند پدر و مادر خود را نجات دهند. این 4 بچه تبدیل شدند به گروه "پاور پک" و والدین خود را نجات دادند و از سفینه فرایدی هم استفاده کردند برای سفر به دور دنیا و ماجراجویی. ضمن اینکه فرایدی به عنوان مقر سری عملیاتی پاور پک هم عمل میکرد. یک بار هم تخریب شد ولی دوباره آن را تعمیر کردند. همیشه هم به کمک گروه پاور پک آمده. همانطور که گفته شد فرایدی سیستم هوشمند دارد و یک "سفینه هوشمند" (smartship) به حساب میاد که میتونه از خودش تصمیم بگیره و قدرت تعقل داره.

 

17- بشقاب استاتیک (Static’s Saucer)

استاتیک

ما درباره شخصیت «استاتیک» در این مقاله و این مقاله توضیح داده ایم. بنابراین من دیگه نمیخوام درباره اش صحبت کنم . او یک وسیله ای داره به نام Saucer (بشقاب) که روش پرواز میکنه. البته این وسیله انرژی اش رو از خود استاتیک دریافت میکنه ولی جوری ساخته شده که به شدت سبک و سریعه و مانور دادن و ویراژ دادن باهاش خیلی راحته. ضمن اینکه از بخش های کوچک تری هم ساخته شده. یعنی استاتیک میتونه آن را از هم جدا و در موقع لزوم پنهانش کنه.

استتیک

میتونه از خودش سپر دفاعی هم تولید کنه. همچنین استاتیک بارها شده که اون رو به سمت دیگران پرتاب کرده.

 

16- مون کاپتر (Mooncopter)

مون کاپتر (Mooncopter)

" مون کاپتر " وسیله نقلیه ای است که مربوط به شخصیت معروف و خفن مارول به نام «مون نایت» (Moon Knight) میشود . برای اشنایی با مون نایت، این مقاله را بخوانید. بسیار هم پیشرفته است و فن آوری خیلی پیچیده ای دارد. قابلیت های عجیبی در فرود آمدن و بلند شدن افقی داره و البته سلاح هم داره! اما مهم ترین قابلیتش اینه که کاملا بی صدا عمل میکنه. یعنی موقع پرواز صدایی ازش به گوش نمیرسه . بسیار هم سریع هستش. بنابراین برای قهرمانی همچون «مون نایت» که استاد مخفی کاری هستش خیلی بدرد میخوره. از اونجایی که مون نایت از یک طناب به عنوان نردبان برای ورود و خارج شدن از مون کاپتر استفاده میکرد، نیاز داشت که خلبانی باشه تا اون رو هدایت کنه. سالها این خلبان «فرنچی» (Frenchie) نام داشت . نام واقعی  فرنچی ، «ژان – پل دو شامپ» بود که سالها با «مارک اسپکتور» (مون نایت) به عنوان یک مزدور ماجراجو در آفریقا همراه بود. چند وقت پیش دچار حادثه ای شد و پاهایش رو از دست داد . بنابراین این روزها مون کاپتر به صورت کنترل از راه دور توسط خود مون نایت هدایت میشه.

 

15- ای. وی. ای (E.V.A)

ای. وی. ای (E.V.A)

"ای. وی. ای" از جسم جهش یافته ای به نام «فانتومکس» (Fantomex) خلق شده و در واقع مثل سیستم عصبی خارجی فانتومکس عمل میکنه. یعنی فانتومکس تا وقتی  ای. وی. ای مورد حمله قرار نگیره، در مقابل درد آسیب ناپذیره . او ضمنا مثل یک سفینه هم عمل میکنه و در این حالت بیشتر شبیه به یک بشقاب پرنده است. نکته جالب اینه که فانتومکس و  ای. وی. مدام در حال تماس با همدیگر هستند و این موضوع تعاملات جالبی رو خلق میکنه. به طور مثال اگر فانتومکس تمرکز کنه میتونه از طریق چشم ها و اسکنرهای ای . وی. ای ببینه. بعدا که فانتومکس به نظر میومد مرده باشه، ای. وی. ای سعی کرد به حالت مستقل و انسانی دربیاد . بعدشم سعی کرد از روی فانتومکس کلون بسازه تا دوباره زنده بشه ولی نمیدونست که بیولوژی منحصر به فرد فانتومکس باعث میشه به سه نسخه تبدیل بشه! (چون فانتومکس سه تا مغز داره!).

 

14- اسکای سایکل/مرکب اتمی (Sky-Cycle/Atomic Steed)

 اسکای سایکل/مرکب اتمی (Sky-Cycle/Atomic Steed)

ما این دو وسیله نقلیه رو با هم میاریم چون در واقعی یکی هستند! "مرکب اتمی" توسط فردی نیرومند به نام High Evolutionary ساخته شد که در ترکیب ژن انسان و حیوان تخصص داره. او آن را برای افراد خودش به نام New Men خلق کرد و چون شبیه به شوالیه بودند آن را "مرکب" نامید (مرکب یا steed در واقع واژه ای ادبی است که در زبان انگلیسی برای اسب به کار میرود). «وحشی» (Beast) به عنوان یکی از اعضای گروه "اونجرز" یکی از نسخه های قدیمی "مرکب اتمی" را پیدا کرد و با خودش آورد . سپس «شوالیه سیاه» (که اینجا راجع بهش توضیح داده شده) نیاز به یک وسیله نقلیه  پیدا کرد (چون اسب بالدار خودش رو از دست داده بود).

موتور هاکای

از سوی دیگر «هاکای» مدتی را برای کمپانی Cross Technological Enterprises کار میکرد و از یکی از همکارانش در آنجا خواست تا وسیله ای نقلیه برایش بسازد به نام "اسکای سایکل" . این وسیله بسیار به مرکب اتمی شباهت داشت ولی گفته شده از اون سریع تره . سپس دیگر اعضای گروه اونجرز نیز شروع کردند به استفاده از اسکای سایکل. یعنی برای ماموریت های نه چندان مهمی که احتیاج به پرواز دارن ازشون استفاده میکنند.

 

13- باگ (The Bug)

 باگ (The Bug)

«بلو بیتل» اریجینال به نام «دن گرت» قدرت های فوق بشری خودش رو از سوسک سیاه مرموزی  از نوع scarab  (که مصریان باستان آنها را مقدس میدانستند) میگرفت (برای آشنایی با شخصیت «بلو بیتل»، این مقاله را بخوانید). وقتی او و شاگردش به نام «تد کورد» داشتند درباره آدم خبیثی تحقیق میکردند، کشته شد . سپس تد کورد برای ادای احترام به استاد خودش به بلو بیتل جدید تبدیل شد. ولی مساله اینجا بود که سوسک مرموز گرت برای تد جواب نمیداد . پس او باید راه دیگری برای ابرقهرمان شدن پیدا میکرد. او ورزشکار خوبی بود و در مبارزه مهارت داشت . ضمن اینکه مخترع باهوشی هم بود و پول هم زیاد داشت! بنابراین یک سلاح قوی برای خودش ساخت و همچنین وسیله ای نقلیه به نام «باگ» که بهش اجازه میداد به جاهای مختلف بره و با جرم و جنایت مبارزه کنه. در کمیک های New 52 دی سی، تد با «بلو بیتل» جدیدی داره همکاری میکنه به نام «جیمی ریس» که تونسته به قدرت های اون سوسک سیاه مرموز دسترسی پیدا کنه . اونا البته هنوز هم از باگ استفاده میکنند (تد  اون رو هدایت میکنه). نکته مهم درباره باگ اینه که در کمیک های "واچمن" (Watchmen) شخصیت «نایت آول» وسیله نقلیه ای داره به نام  Archimedes که دقیقا از روی اون الهام گرفته:

وسیله نقلیه واچمن

 

12- اسپیس هاگ (Spacehog)

 اسپس هاگ (Spacehog)

«لوبو» (Lobo) شخصیتی است که سال 1983 توسط «میث گیفن» و «راجز سیلفر« خلق شد. او ابتدا یک شخصیت خبیث بود ولی در دهه 90 به هجویه ای بر شخصیت های خشن مارول تبدیل شد و به محبوبیت زیادی دست یافت (البته همانطور که در این مقاله هم گفته شد، از ولورین خیلی الهام گرفته!). او را یک جایزه بگیر کهکشانی میدانند! البته دی سی در New 52 تصمیم به ریبوت کردن شخصیت لوبو گرفت و از او شخصیتی مثبت تر ساخت که با استقبال خوبی مواجه نشد. در هر حال، او  سوار موتوری میشه به نام  "اسپیس هاگ" (البته بهش SpazFrag666 هم گفته میشه). ادعا میشه سریع ترین موتور سیکلت در کل دنیای دی سی هستش . میتونه در فضا حرکت کنه و چند میلیون کیلومتر را طی کنه. ظاهر خفنی هم داره و میتونه شعله آتش از خودش شلیک کنه. ضمن اینکه فضای زیادی داره تا لوبو سلاح های خفن خودش رو داخلشون بذاره . این موتور از سوخت غیر سربی استفاده میکنه و موتور توربو داره.

 

11- هل شارژر (Hell Charger)

هل شارژر (Hell Charger)

«الی مارو» (Eli Morrow) یک گانگستر شیطان پرست بود . وقتی مرد تونست با شیطان معامله کنه تا دوباره به زمین برگرده و یک انسان رو تسخیر کنه. در نهایت برادر زاده خودش «رابی ریس» (Robbie Reyes) را انتخاب کرد و باعث شد تا به «گوست رایدر» جدیدی تبدیل بشه (برای اشنایی با او بهتره این مقاله را بخوانید). ضمن اینکه ماشین رابی ریس که مدل Dodge Charger سال 1969 بود نیز به "هل شارژر" تبدیل شد. این ماشین جادویی و جهنمی بسیار قدرتمند است . ضمن اینکه میتواند به صورت خودکار هرگونه آسیب دیده گی را تعمیر کنه. همچنین قادره مثل شبح از میان اجسام رد بشه. در صندوق عقب آن نیز وسایل و ایتم های جادویی نگهداری میشه. همچنین به رابی ریس اجازه میده تا قدرت تله پورت کردن پیدا کنه. و البته خیلی خیلی هم ماشین باحالیه!

 

 مهدی ترابی مهربانی

 

  All rights reserved © Spidey.ir 2018

    (هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 phantom 1396-11-23 16:56
فکر کنم رتبه اول Goblin Glider و رتبه دوم هم تخته موج سوار باشه
#2 alihdz 1396-11-23 17:15
به نقل از phantom:
فکر کنم رتبه اول Goblin Glider و رتبه دوم هم تخته موج سوار باشه

نه به نظرم گابلین گلایدر رتبه دوم تخته موج سوار رتبه سوم و رتبه اول هم چیزی نباشه جز بتموبیل (batmobile)
(حالا شاید ممکنه گلایدر و تخته رو اشتباه گفته باشم و مطمئنم اولی بتموبیله)
#3 tab 1396-11-23 17:28
مقاله جذابی بود ،منتظر قسمت بعدیم
#4 alihdz 1396-11-23 17:39
داغ داغ داغ!!!!!!!!!!!!!!
از سلاح جدید ثور در اونجرز اینفینیتی وار رونمایی شد
s8.picofile.com/.../20180212
همونطور که میبینین این همون سلاح stormbreaker هست که فک کنم از چوب گروت درست شده باشه
راستی دوستان این تئوری که ثور بالاخره چشمش خوب میشه هم وجود داره چون روی جعبه چشمش کور نیست (البته امیدوارم :cry: )
(اون دسته از افراد که میگن این برای اسپویل نشدن ثور رگناروک هستش باید بهشون بگم ثور رگناروک چند ماهه که اومده و تازه بلوری اش هم اومده دیگه مارول چیو میخاد مخفی نگه داره)
برین حال کنین با این خبر های داغ ;-)
#5 M.S.H_logan 1396-11-23 18:21
به نقل از alihdz:
داغ داغ داغ!!!!!!!!!!!!!!
از سلاح جدید ثور در اونجرز اینفینیتی وار رونمایی شد
s8.picofile.com/.../20180212
همونطور که میبینین این همون سلاح stormbreaker هست که فک کنم از چوب گروت درست شده باشه
راستی دوستان این تئوری که ثور بالاخره چشمش خوب میشه هم وجود داره چون روی جعبه چشمش کور نیست (البته امیدوارم :cry: )
(اون دسته از افراد که میگن این برای اسپویل نشدن ثور رگناروک هستش باید بهشون بگم ثور رگناروک چند ماهه که اومده و تازه بلوری اش هم اومده دیگه مارول چیو میخاد مخفی نگه داره)
برین حال کنین با این خبر های داغ ;-)

دمت گرم که گفتی کن عاشق این سلاحم خیلی خفن تر از میونیلره
و درباره مقاله باید بگم تخته موج سوار نقره ای اول و بتومبیل یا موتور گوست رایدر دوم باشه
#6 Spider-Fan 1396-11-23 18:31
سلام
خسته نباشین
از اون مقاله هایی بود که یه کمی احساس نیاز بهش میشد.
احتمالا ادامه تاپ لیست شامل : گابلین گلایدر، موتور گوست رایدر، بتموبیل، حتی کویینجت باشه.
#7 vahid.k 1396-11-23 18:44
به نقل از alihdz:
داغ داغ داغ!!!!!!!!!!!!!!
از سلاح جدید ثور در اونجرز اینفینیتی وار رونمایی شد
s8.picofile.com/.../20180212
همونطور که میبینین این همون سلاح stormbreaker هست که فک کنم از چوب گروت درست شده باشه
راستی دوستان این تئوری که ثور بالاخره چشمش خوب میشه هم وجود داره چون روی جعبه چشمش کور نیست (البته امیدوارم :cry: )
(اون دسته از افراد که میگن این برای اسپویل نشدن ثور رگناروک هستش باید بهشون بگم ثور رگناروک چند ماهه که اومده و تازه بلوری اش هم اومده دیگه مارول چیو میخاد مخفی نگه داره)
برین حال کنین با این خبر های داغ ;-)

ولی چوب گروت که خیلی آسیب پذیره تو نگهبانان کهکشان 1 گامورا عین پنیر جفت دستای گروت رو قطع کرد :-?
#8 mobin.md 1396-11-23 18:55
به نقل از vahid.k:
به نقل از alihdz:
داغ داغ داغ!!!!!!!!!!!!!!
از سلاح جدید ثور در اونجرز اینفینیتی وار رونمایی شد
s8.picofile.com/.../20180212
همونطور که میبینین این همون سلاح stormbreaker هست که فک کنم از چوب گروت درست شده باشه
راستی دوستان این تئوری که ثور بالاخره چشمش خوب میشه هم وجود داره چون روی جعبه چشمش کور نیست (البته امیدوارم :cry: )
(اون دسته از افراد که میگن این برای اسپویل نشدن ثور رگناروک هستش باید بهشون بگم ثور رگناروک چند ماهه که اومده و تازه بلوری اش هم اومده دیگه مارول چیو میخاد مخفی نگه داره)
برین حال کنین با این خبر های داغ ;-)

ولی چوب گروت که خیلی آسیب پذیره تو نگهبانان کهکشان 1 گامورا عین پنیر جفت دستای گروت رو قطع کرد :-?


ولی اگه دقت کرده باشی آخر نگهبانان کهکشان 1 گروت نابود شد ولی از مردن بقیه افراد جلوگیری کرد و البته اون با استفاده یکی از سنگ های بینهایت نابود شد به نام ارب(سنگ قدرت)
#9 vahid.k 1396-11-23 19:02
به نقل از mobin.md:
به نقل از vahid.k:
به نقل از alihdz:
داغ داغ داغ!!!!!!!!!!!!!!
از سلاح جدید ثور در اونجرز اینفینیتی وار رونمایی شد
s8.picofile.com/.../20180212
همونطور که میبینین این همون سلاح stormbreaker هست که فک کنم از چوب گروت درست شده باشه
راستی دوستان این تئوری که ثور بالاخره چشمش خوب میشه هم وجود داره چون روی جعبه چشمش کور نیست (البته امیدوارم :cry: )
(اون دسته از افراد که میگن این برای اسپویل نشدن ثور رگناروک هستش باید بهشون بگم ثور رگناروک چند ماهه که اومده و تازه بلوری اش هم اومده دیگه مارول چیو میخاد مخفی نگه داره)
برین حال کنین با این خبر های داغ ;-)

ولی چوب گروت که خیلی آسیب پذیره تو نگهبانان کهکشان 1 گامورا عین پنیر جفت دستای گروت رو قطع کرد :-?


ولی اگه دقت کرده باشی آخر نگهبانان کهکشان 1 گروت نابود شد ولی از مردن بقیه افراد جلوگیری کرد و البته اون با استفاده یکی از سنگ های بینهایت نابود شد به نام ارب(سنگ قدرت)

یادم نیست صحنه انفجار دقیقا چجوری بود ولی مگه ع
اول فیلم گامورا دستای گروت رو با یه شمشیر معمولی قطع نکرد؟
#10 alihdz 1396-11-23 19:05
به نقل از vahid.k:
به نقل از alihdz:
داغ داغ داغ!!!!!!!!!!!!!!
از سلاح جدید ثور در اونجرز اینفینیتی وار رونمایی شد
s8.picofile.com/.../20180212
همونطور که میبینین این همون سلاح stormbreaker هست که فک کنم از چوب گروت درست شده باشه
راستی دوستان این تئوری که ثور بالاخره چشمش خوب میشه هم وجود داره چون روی جعبه چشمش کور نیست (البته امیدوارم :cry: )
(اون دسته از افراد که میگن این برای اسپویل نشدن ثور رگناروک هستش باید بهشون بگم ثور رگناروک چند ماهه که اومده و تازه بلوری اش هم اومده دیگه مارول چیو میخاد مخفی نگه داره)
برین حال کنین با این خبر های داغ ;-)

ولی چوب گروت که خیلی آسیب پذیره تو نگهبانان کهکشان 1 گامورا عین پنیر جفت دستای گروت رو قطع کرد :-?

بله حرفت درسته ولی به نظرم همونطور که تو تریلر دوم و لگو ست های منتشر شده دیدیم فهمیدیم که ثور،راکت و گروت یه تیم شدن تا برن یه جایی فک کنم کنم قراره برن پیش کوتوله ها تا یه سلاحی برای ثور بسازن
تئوری من اینه که تیم ثور،راکت و گروت میرن پیش کوتوله ها تا اونجا اونا با ترکیب چوب گروت و یه چیز دیگه سلاح استورم بریکر رو برای ثور بسازن(همونطور که گفتم فک کنم باید چوبش رو با یه چیز دیگه ترکیب کنن و اگر نه به قول شما گامورا مث پنیر زد داغونش کرد :D )
راستش این حرفم یکم مث بعضی تئوری ها بود که میگفت (اسپویلر) قراره نورمن آزبورن با مفیستو معامله کنه تا کارنیج رو در برابر گرما مقاوم کنه

خلاصه امیدوارم گیجت نکرده باشم کل حرفم این بود که قراره چوب گروت با یه چیز دیگه ترکیب بشه تا یه سلاح خفن به نام استورم بریکر به وجود بیاد
راستی اگه منظورم رو از اون لگو ست و تیم ثور،گروت و راکت متوجه نشدی این دو عکس روببین
s9.picofile.com/.../9qdp7tp.p

s9.picofile.com/.../...
#11 Hossien79 1396-11-23 19:55
سلام به همه دوستان .من از 13و16 خیلی خوشم اومد .
درواقع از شخصیت مون نایت خیلی خوشم میاد وبلوبیتل هم برام خیلی جالب بود.

اگه کسی از دوستان کمیک های ترجمه شده مون نایت رو داره لطفا برام بفرسته
#12 amazing VENOM 1396-11-23 22:12
من توقع داشتم Astro Harness که متعلق به Orion هست هم در این مقاله باشه ولی خب شاید تو قسمت یک بود ولی امیدوارم که این وسیله نقلیه که میشه گفت با شحصیت اوریون پیوند خورده رو یادتون نرفته باشه. توی سری کارتونی جاستیس لیگ هم اوریون بود و حتی اونجام سوار این وسیله میشده، کلا فکر کنم تا حالا ازش پیاده نشده. :P
#13 Marc Spector 1396-11-23 22:27
عجب مقاله ای.من عاشق وسیله نقلیه های ابر قهرمانام برای همین خیلی حال کردم.دمتون گرم استاد ترابی خسته نباشید.
(mooncopter) 8)
#14 Hamed_5887528 1396-11-24 17:26
سلام آقای ترابی من یک نظر داشتم :-) اونم اینکه مخاطبین سایت با هر یک از شخصیت های مارول یا دی سی که دوست دارند یه چارچوپ داستان رو بگن یا به صورت ویس بفرستند آخر سر هم یه جایزه که اونم خودتون میدونید چیه رو به برنده بدیدی مثلا اگه می خواین مخاطبین خسته نشن بگیم کمتر از یک صفحه یا به صورت ویس در تلگرام و فقط باید از خودشون باشه امید وارم استقبال زیاد باشه تا بفهمن فیلم سازی چقدر سخته ممنون :-)
#15 mtm 1396-11-24 21:18
به نقل از Hamed_5887528:
سلام آقای ترابی من یک نظر داشتم :-) اونم اینکه مخاطبین سایت با هر یک از شخصیت های مارول یا دی سی که دوست دارند یه چارچوپ داستان رو بگن یا به صورت ویس بفرستند آخر سر هم یه جایزه که اونم خودتون میدونید چیه رو به برنده بدیدی مثلا اگه می خواین مخاطبین خسته نشن بگیم کمتر از یک صفحه یا به صورت ویس در تلگرام و فقط باید از خودشون باشه امید وارم استقبال زیاد باشه تا بفهمن فیلم سازی چقدر سخته ممنون :-)

ممنون از نظر شما

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید