5 بازیگری که با فیلم های کمیک بوکی ستاره شدند

کریس پرات

قبل از فیلم های ابرقهرمانی، آدم های زیادی نبودند که این بازیگران را بشناسند!

5- توبی مگوایر

توبی مگوایر

در واقع اکثر بازیگران سری "مرد عنکبوتی"  سام ریمی گمنام بودند و از راه همین سری فیلم مطرح شدند.این در مورد بازیگر اصلی ،توبی مگوایر هم صدق میکند.وقتی مگوایر برای نقش پیتر پارکر/اسپایدرمن انتخاب شد،اکثر واکنش ها نسبت به او منفی بود ولی با اکران اسپایدرمن (2000) ورق برگشت.مگوایر با هنرمندی تمام این نقش رو به تصویر کشید .فیزیک مناسب ظاهری و هنرمندی مگوایر از او پیتر پارکری عالی و اسپایدرمنی خوب ساخت.او در هر سه فیلم "اسپایدرمن" عالی بازی کرد و به لطف کله تاری ! یه یک ستاره
بدل شد.ولی متاسفانه هرگز از زیر سایه این نقش بیرون نرفت.

4- هیو جکمن

هیو جکمن

شاید هرگز تصورش هم نمیکرد که فقط با یک فیلم و یک کاراکتر ره صد ساله رو یک شبه طی کنه.بازی درنقش"ولورین" محبوب، از او هم یک بازیگر محبوب ساخت و این روز ها دیگه جکمن محبوب دل همه هوادارن کمیک و سینما شده."سکسی خشن" در تمام قسمت های اصلی و فرعی فیلم های "مردان ایکس" حضور داشته و در تمامی آن ها با هنرمندی تمام نقشش را ایفا کرده.او تجسم ذهنی ولورینه و به خوبی خوی وحشی گری و احساسات خاص ولورین رو به تصویر میکشه.متاسفانه فیلم های "مردان ایکس:آپوکالیپس" و سومین فیلم اختصاصی ولورین آخرین حضور هیو در این نقشه و  او با این نقش وداع خواهد کرد.

3- کریس همسورث
کریس همزورث
وقتی کریس به عنوان نقش اصلی فیلم "ثور" انتخاب شد، هوادار ها یک صدا گفتند : این دیگه کیه ؟!
ولی کریس همسورث دهان ها را بست و چشم ها رو  خیره کرد ! او در ابتدا نقش شاهزاده ای مغرور و خودخواه رو بازی کرد و به تدریج مسئولیت و منطق رو شناخت.شیمی فوق العاده او با ناتالی پورتمن هم به ارزش و غنای بازیگری اش افزود.نقش تور او را به یک پدیده ی جهانی بدل کر مطمئنأ اگر تام هادلستون و نقش آفرینی شگفت انگیزش نبود او بیشتر به چشم میومد ولی حالا در کنار او کریس باید بیشتر تلاش کنه که همچنان ستاره اصلی باشه..ستاره ی جوان هالیوود فیلم "کلاه سیاه" رو بازی کرده که از معدود نکات مثبتش همین بازی کریس همسورثه ! او در قسمت های سوم اونجرز و ثور هم همچنان نقش شاهزاده آزگاردی رو بازی خواهد کرد !

2- اریک بانا

اریک بانا

اریک بانا در حال حاضر ستاره ای محبوب هست که همه میشناسنش .اریک بیشتر یا اجراهای کمدی اش شناخته میشد و محبوب  بود.این بازیگر استرالیایی تبار علی رغم حضور در آثار شاخص متعدد چندان در هالیوود مطرح نبود تا زمانیکه در فیلم "سقوط شاهین سیاه" بازی کرد.نقش آفرینی قدرتمند او باعث شد که او به عنوان یک ستاره نوظهور در هالیوود مطرح شود و "آنگ لی" او را به عنوان نقش اصلی فیلم "هالک" (2003) انتخاب کند.بازی در نقش بروس بنر/هالک سکوی پرتابی برای او شد به سمت موفقیت.او به خوبی در قالب دکتر بنر فرو رفت و به خوبی ذات و جوهره این شخصیت رو به اجرا گذاشت.متاسفانه یونیورسال به تهدش برای ساخت ادامه هالک عمل نکرد و اریک دیگه نتونست در این نقش بازی کنه.(البته نکته مثبتش این بود که حق امتیاز ساخت فیلم از هالک به مارول برگشت).او در قسمت جدید سری فیلم های پیشتازان فضا حضور خواهد داشت.

1- کریس پرت
کریس پرات
از چادرنشینی کنار پارک ها تبدیل شده به ستاره اصلی سینما .کریس پرت خوشتیپ با بازی در "محافظان کهکشان" در نقش پیتر  کوئیل از استعدادهایش رونمایی کرد و به اوج محبوبیت و معروفیت رسید.او آنقدر عالی و باومهارت و طنازی نقشش را انجام داد که به عقیده منتقدان اگر در راه درستی قدم برداره تبدیل به ستاره خواهد شد.او قدم بعدی اش را به شدت محکم برداشت و با بازی در فیلم بی نهایت موفق "دنیای ژوراسیک" جای پایش را محکم کرد.این فیلم گیشه ها را به آتش کشید و رقبای قدرتمندش را به سادگی کتر زد و شخصیت "اون گریدی" هم (شخصیتی که کریس پرت نقشش را در "دنیای ژوراسیک" بازی میکنه) به عنوان بهترین شخصیت سری پارک ژوراسیک انتخاب شد.طرفداران کمیک و هیجان او را در "محافظان کهکشان 2" و "دنیای ژوراسیک 2" خواهند دید ولی قطعا کریس پرت فراتر از این حرفاس.

نویسنده:

ارشیا حبیب زادگان (Agent Marvel)

All rights reserved © Spidey.ir 2015

(هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

مقالات مشابه:

10 بازیگر که چند نقش کمیک بوکی بازی کردند‎

برترین بازیگران فیلم های مارول 

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 sobhani 1394-06-11 16:05
خیلی ممنون بابت مقاله.
واقعاً همه ی این بازیگر ها خیلی خوب نقششون رو بازی کردن،برای همین هم همه دیگه اونا رو میشناسن.
از بین این ها از هیو جکمن و توبی مگوایر و کریس پرت بیشتر خوشم میاد.
البته بازی کریس همسورث هم در نقش ثور واقعاً عالیه.
#2 Agent Marvel 1394-06-11 16:16
نقش هالک برای اریک بانا یه موهبت الهی بود.اگر این نقش نبود هیچ وقت مطرح نمیشد ولی با این نقش همه دیدنش.تو فیلم هایی مثل تروی و پیشتازان فضا هم نقش آفرینی کرده.
#3 Agent Marvel 1394-06-11 16:17
یک نکته جالب درباره کریس همسورث اینه که قبلا در ساختمون کار میکرده،اونم با پتک !

ولی الآن همون با همون پتک پول پارو میکنه.
#4 The amazing spiderman 1394-06-11 16:31
به نقل از Agent Marvel:
یک نکته جالب درباره کریس همسورث اینه که قبلا در ساختمون کار میکرده،اونم با پتک !

جالبه ،نمیدونستم ،ممنون مقاله ی خوبی بود. :-*
#5 green arrow 1394-06-11 16:37
وای ارشیا جون مقاله ات عالی بود و واقعا دست به قلمت خوبه واقعا کریس پرت لیاقت نفر اول بودن را داشت متاسفانه تا چند سال دیگه هیو جکمن بزرگ قراره از این نقش خداحافظی کنه و واقعا جای تاسف داره که بازیگر از این نقش استفا میده
جدا از این ها مقاله ات عالی بود
#6 green arrow 1394-06-11 16:39
به نقل از Agent Marvel:

خداوکیلی؟
الان با اون پتک نه تنها پول پارو می کنه بلکه همه را هم داغون می کنه
ازجلمه هیولا سبز هالک واقعا اون زیر چانه که زد به هالک توی اونجرز را هیچ وقت فراموش نمی کنم
#7 Agent Marvel 1394-06-11 16:42
حتی نمیتونم تصور کنم که هیو جکمن قراره ولورین رو ترک کنه :cry:

آره.تازه (تو مقاله هم یه اشاره کوچیکی کردم) کریس پرت قبلا بی خانمان بوده و تو چادر زندگی میکرده،الآن خونه چند ده میلیون دلاری داره.
#8 kaito 1394-06-11 17:07
اجی جون دستت طلا. خیلی عالی نوشتی. واقعا توانمندی تو مثلله نویسی.
کریس پرت هم واقعا توانمنده ولی... واقعا چادرنشین بوده؟

از اولشم میدونستم اسم اندرو رو نمیاری :-*
#9 Miguel ohara 1394-06-11 17:36
باورم نمی شه که نام توبی مگوایر در این لیست باشه
#10 Hesam avenger 1394-06-11 17:41
ممنون بابت مقاله عالی بود جالب ترینش برای ن کریس پرت باورم نمیشه چادر نشین بوده :o
#11 Hesam avenger 1394-06-11 17:42
به نقل از Miguel ohara:

مگه چشه؟؟؟
+1 #12 Soheil spidey 1394-06-11 17:47
نباید هم میاورد :-*

چون اندرو قبل از بازی در سری " مردعنکبوتی شگفت انگیز " نقش مکملی فوق العاده در فیلم شبکه های اجتماعی داشت

و محبوب بود
#13 Tony Stark 1394-06-11 18:02
مقاله عالی بود
راستی ولورین تو اپوکالیپس نیست
#14 Agent spidey 1394-06-11 18:03
ارشیا از لحن مقاله فهمیدم تویی به خاطر اینکه مقدمه نمی نویسی بی معطلی میری سر اصل مطلب ;-) منم تو فکر یه مقاله درباره فیلم جنگ داخلی ام اما زورم میگیره بنویسم :-*
#15 Miguel ohara 1394-06-11 18:05
به نقل از Hesam avenger:
به نقل از Miguel ohara:

مگه چشه؟؟؟

منظورم اینکه فکر نمی کردم اون بوسیله فیلم مرد عنکبوتی محبوب شده باشه
#16 agh 1394-06-11 18:13
تو بین این ها من نقش کریس پرت خیلی دوست داشتم.
خیلی نقشش باحال بود.
هیچ وقت فکر نمی کردم فیلم محافظین کهکشان انقدر فیلم باحالی باشه.
نظرتون درباره نقش Dave Batista تو فیلم چی بود؟
انتظارات براورده کرد؟
+1 #17 spidey 4ever 1394-06-11 18:14
mamnun
vali be nazare man Eric Bana hargez yek setare nashod
! :-*
+1 #18 Odyssey 1394-06-11 18:54
کریس پرت ؟!
جدا ؟!
قبلش هم ستاره بود ! با فیلم های کمدی مثل what's your number و کلی دیگه !
تازه جزو تنها بازیگرایی بود که میتونسست پیانو بزنه !
وی بنظرم باید رابرت داونی جونیور رو هم می ذاشتی ! درسته شرایطش مثل اینا یکی نبود ! ولی به هر حال بعد از اون همه فیلم های تین ایجری ناموفق بالاخره تونست از منقرض شدن خودش جلوگیری کنه !
#19 Artemis 1394-06-11 19:08
ممنون ایجنت جان عالی بود،طبق معمول
کاش توبی رو اول مینوشتی
#20 Abbas Spidey 1394-06-11 19:40
خیلی ممنون عالی بود نمی دونستم کریس همثورس و هیو جکمن قبل از بازی در نقش ثور و ولورین معروف نبودند
#21 امیرحسین مارول 1394-06-11 20:12
اون تاریخ اکران اسپایدرمنو درست میکنید؟
زدید ۲۰۰۰ :lol:
#22 Si@Vash 1394-06-11 20:14
به نقل از Odyssey:
کریس پرت ؟!
جدا ؟!
وی بنظرم باید رابرت داونی جونیور رو هم می ذاشتی ! درسته شرایطش مثل اینا یکی نبود ! ولی به هر حال بعد از اون همه فیلم های تین ایجری ناموفق بالاخره تونست از منقرض شدن خودش جلوگیری کنه !

رابر داونی جونیور؟انصافا؟
با قبل از ایرون من هم ستاره ای بود واس خودش اله وکیلی
#23 kaito 1394-06-11 20:22
به نقل از Soheil spidey:
نباید هم میاورد :-*

چون اندرو قبل از بازی در سری " مردعنکبوتی شگفت انگیز " نقش مکملی فوق العاده در فیلم شبکه های اجتماعی داشت

و محبوب بود

مگه من چی گفتم؟ گفتم از اول یعنی موقعی که نمی دونستم ارشیا نوشته. خوب ممکن بود یه ادرو فنم این مقاله رو بنویسه.
در هر صورت گفتم مطمئن بودم نمیاد. ربطی نداره که از قصد نیاوردش.
( لحن کامنت: :lol: )
البته خودمم نفهمیدم چی تایپ کردم اگه تو هم نفهمیدی پس زیاد زحمت نکش. :lol:
#24 Hossein sbn 1394-06-11 20:26
اشتباه می کنی.رابرت داونی جونیور در دهه هشتاد خوش درخشید و خیلی ها فکر می کردن اون آینده خیلی درخشانی داره؛ ولی در اواسط دهه نود به مواد مخدر اعتیاد پیدا کرد و چند تا جرم کوچک هم انجام داد( مثل رانندگی وقتی که **** خورده بود)و در همین مدت زنش هم ازش طلاق گرفت.چند باری هم قبلش به خاطر همین جرایم کوچک کارش به دادگاه کشیده بود.بعد از چند مدت تونست مواد رو ترک کنه( خودش دلیل موفق شدن در ترک مواد مخدر رو زن دومش می دونه چون خیلی حمایتش کرده.)بعدش از سال 2000 به بعد بود که تونست با فیلم هایی مثل آیرون من به عرصه برگرده.
در کل باید بگم به نظر من هم رابرت داونی جونیور هم باید توی لیست بود.
#25 blackdevil 1394-06-11 20:55
پس بازیگر نقش کپ کو؟؟؟؟؟؟؟خدا وکیلی من کسی رو ب غیر از کریس ایوانز توی نقش کپ نمیتونم تصور کنم
#26 h.paknia 1394-06-11 21:13
مقاله خیلی خوبی بود. از اقای حبیب زادگان هم بابت نوشتن این مقاله تشکر میکنم.

به نقل از Agent Marvel:

واقعا!!!!!!!!! :eek: :eek: :eek: یعنی با پتک بنایی میکرده
#27 kaito 1394-06-11 21:48
به نقل از kingerfan:
پس بازیگر نقش کپ کو؟؟؟؟؟؟؟خدا وکیلی من کسی رو ب غیر از کریس ایوانز توی نقش کپ نمیتونم تصور کنم

کریس اوانز نقش های خوبی داشته قبلا و البته نقش جانی رو قبل گپ داشت ;-)
#28 Superior avenger 1394-06-11 22:27
مقاله ی خوبی بود ولی به نظرتون نباید رابرت داونی هم تو این لیست می بود؟
چون قبل از این که برای نقش آیرون من انتخاب بشه به الکل معتاد بوده
#29 Sh.Spidey 1394-06-11 22:27
به نقل از Odyssey:
کریس پرت ؟!
جدا ؟!

رابرت تو فیلم چارلی چابلین که نقش خود چابلینو بازی کرد ستاره شد.قبلشم معروف اما همینطور که دوستان گفتن بخاطر مواد و اینا معروفیتش افت کرد،یه سال هم تو زندان بود.کی بازی توبی رو تو فیلم گتسبی بزرگ (the great gatsby) دیده؟تو اون فیلم با لئورنادم دی کاپریو فوق العاده بود.
#30 Odyssey 1394-06-11 22:37
29
چی ؟!
فیلم چاپلین یه فیلم ضعیف بود !
چطوری تونست رابرت رو معروف کنه ?!
در ضمن بودجه اش 31 میلیون بود در حالی 9.4 میلیون گیشه کرد ؟!
آخه چطوری ؟!
:eek: :eek: :eek:
#31 Agent Marvel 1394-06-11 22:39
ممنون.
نه من خودم یه فن کریس پرتم، قبل از GOG هیچ وقت ستاره نشده بود.

دقیقا.اندرو قبل اسپایدرمن شگفت انگیز هم گمنام نبود.
#32 Agent Marvel 1394-06-11 22:43
بچه ها من این مقاله رو هوا ننوشتم ! تحقیق کردم.
رابرت داونی به هیچ وجه قبل از آیرون من گمنام نبود و کاملا شناخته شده بود.البته من میخواستن کلویی گریس موتز رو بزارم چون با کیک-اس ستاره شد ولی چون هنوز خیلی جوونه و کار داره جاش اریک یانا رو گذاشتم.
#33 Odyssey 1394-06-11 22:46
31
چرا بود!
یادت نیست اون مصاحبه ای که جیمز کانن تو بهترین بلاک باستر هالیوود کرد رو ؟!
32
رابرت ستاره نبود ! فیللمای تین ایجری بازی می کرد و حتی خیلی ها تو فیلم weird science میشناختنش (ازجمله باب ساکت و جی :-* )
ولی ستاره نبود !
#34 Agent Marvel 1394-06-11 22:48
به نقل از Artemis:
ممنون ایجنت جان عالی بود،طبق معمول
کاش توبی رو اول مینوشتی

اصلا ترتیب بندی نقشی نداره.....بعدشم
.
.
.
.
کریس پرت رو عشقه 8)
#35 parker 1394-06-11 22:52
ارشیا مقاله ی خوبی بود. ولی یه نفر رو فراموش کردی .هیث لجر :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :o
#36 kaito 1394-06-11 22:55
به نقل از parker:
ارشیا مقاله ی خوبی بود. ولی یه نفر رو فراموش کردی .هیث لجر :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :o

لجر از قبل مگه معروف نبود :o
( کامنت: دوستانه و شوخی )
#37 Agent Marvel 1394-06-11 22:55
توانمند براش کمه ،سوپر بازیگره ! نمیدونم دنیای ژوراسیک رو دیدی یا نه ....... اصلا عالی بود !
#38 Agent Marvel 1394-06-11 22:58
هیت لجر؟!؟!!؟!!

یه فوق ستاره تمام عیار بود جاش تو این لیست نیست که.
#39 Victor 1394-06-11 22:59
ارشیا ممنون خوب بود ولی سعی کن یه مقاله مینویسی حداقل یکی دو سطر مقدمه چیزی بنویسی
در ضم استعداد خوبی تو مقاله نویسی داری سعی کن از کمیک ها بیشتر بنویسی مثل من نباش که چسبیدم به فیلم وسریال :lol:
#40 parker 1394-06-11 23:01
به نقل از Agent Marvel:
هیت لجر؟!؟!!؟!!

یه فوق ستاره تمام عیار بود جاش تو این لیست نیست که.

لجر درسته قبل از جوکر تا حدی محبوب بود ولی هوادارانی که بعد جوکر به دست آورد 100 برابر شد.
#41 kaito 1394-06-11 23:03
به نقل از Agent Marvel:
توانمند براش کمه ،سوپر بازیگره ! نمیدونم دنیای ژوراسیک رو دیدی یا نه ....... اصلا عالی بود !

آره خیلی باحال بازی کرد. عاشق بازیش شدم. دنیای ژوراسیک هم عالی بود. اگه بازی کریس نبود، انقدر پرفروش نمی شد. به قدری فروشش عالی و دور از انتظار بود که سریع دنیای ژوراسیک دو کلید خورد. تنها شاهکار غیر کمیک بوکی بود که تو این دو ماه دیدم.

اون صحنه تو محافظین کهکشان که تازه شروع میشه، رقص و حرکات و جنگ رو انقدر باحال و خوب بازی کرد تا یه ربع استپ زدم داشتم می خندیدم.
#42 Agent Marvel 1394-06-11 23:03
#3اصلا تو مقدمه گویی استعداد ندارم....ولی چشم.
#43 Agent Marvel 1394-06-11 23:05
آره شد سومین فیلم پرفروش تاریخ سینما.تازه چیزی نمونده به تایتانیک برسه مشترکا دوم بشن.من به عنوان یه هوادار اصیل و متعصب پارک ژوراسیک شیفته این فیلم شدم.
#44 2m-had 1394-06-11 23:37
دوستان یه سوال !؟
بهتر نبود جای توبی عکس بازیگر هری آزبورن رو میذاشتین ؟
اون واقعا معروف شد...توی فیلم جادوگر شهر اوز واقعا عالی بود.یه فیلم هم جدیدا بازی کرده ک باید یه فرمانده ژاپنیو با دوستش توی یه برنامه تلویزیونی ترور کنه!
راستی اسمش چی بود؟
#45 s.kraven 1394-06-11 23:39
به نقل از 2m-had:
دوستان یه سوال !؟
اون واقعا معروف شد...توی فیلم جادوگر شهر اوز واقعا عالی بود.یه فیلم هم جدیدا بازی کرده ک باید یه فرمانده ژاپنیو با دوستش توی یه برنامه تلویزیونی ترور کنه!
راستی اسمش چی بود؟

جیمز فرانکو
اون قبلش هم کم معروف نبودا :-*
#46 2m-had 1394-06-11 23:49
به نقل از s.kraven:
به نقل از 2m-had:
دوستان یه سوال !؟
راستی اسمش چی بود؟

جیمز فرانکو چنگ
اون قبلش هم کم معروف نبودا :-*

واقعا؟من تو اسپایدر من باهاش آشنا شدم
#47 green arrow 1394-06-11 23:58
ببخشید واقعا برای اسپم ولی دیگه TOP 5 توی سایت قرار نمیگیره آدم دلش برای این چیزها تنگ میشه مخصوصا اگه TOP 5 باشه
#48 Agent Marvel 1394-06-12 00:00
نه چون جیمز فرانکو همینطور که کریون گفت کم معروف نبود .ولی خارق العادس.نقش آفرینیش تو 127 ساعت به نظرم جزو نقش آفرینی های برتر تاریخ سینماس.
+1 #49 mirabilis 1394-06-12 00:52
توبی مگوایر واقعا با نقش اسپایدی دیده شد و بعد از اون دیگه حتی اسمی هم ازش نیومد ، جز بازیگران درجه سه چهار شد حتی .
کریس پرت هم واقعا با نقش در محافظین کهکشان بود که شهرت آن چنانی پیدا کرد .
واقعا بازی کردن در نقش کاراکتر های محبوب و پرطرفدار ، خیلی تاثیرگذاره ، مخصوصا اگه بار اولی باشه که این کاراکتر رنگ و بوی واقعیت سینمایی رو به خودش میبینه ، طرفدار و مخاطب ، بعد از سال ها ، بالاخره کاراکتر محبوبش رو توی سینما میبینه ، هر چقدر هم بازیگر نا آشنا باشه ، باز هم به دلش میشینه ، دیگه اگه بتونه به خوبی از پس نقشش هم بربیاد ( در این صورت حتی کسانی که با اون کاراکتر آشنا نیستن و سینما رو های معمولی رو هم به تحسین وا میداره ) ، تبدیل میشه به یه افسانه ، یه کسی که حتی تصور کسی جز اون فرد هم ناممکن بشه ، یکی مثل هیو جکمن ، واقعا کی میتونه ولورین رو در دنیای سینما ، بدون اون متصور بشه ؟!
#50 mirabilis 1394-06-12 00:54
#47 : تعداد کاربران و همینطور بازدیدکنندگان سایت ، خیلی بالا رفته ، ترجیحا اخبار مرتبط با اسپایدی کار بشه ، بهتره ، توی بخش نظرات اگه خبری هست ، قرار داده میشه ، هم تعداد نظرات بیشتر میشه و هم حجم زیادی نمیگیره .
#51 young spider 1394-06-12 01:08
انصافا کریس پرت عالیه. هم بازگیر خوبیه و هم خواننده :lol:

حالا که اخبار و شایعاتی گفته میشه از ریبوت دوباره ایندیانو جونز، برخی ها( این برخی ها ، خیلی هستند.) دوست دارند که کریس پرت بازی کنه.
نظر شما چیه؟؟
من که موافقم.
اسپویل
.
.
اون صحنه ای که اوون از دست دایناسور دست سازه تو قفسش فرار می کنه و میره زیر ماشین عالیه و صدالبته نفس گیر.
#52 Agent Marvel 1394-06-12 11:46
الان نفسم بند اومده :eek: واقعیت داره ؟! :eek:

کریس پرت =ایندیانا جونز ؟ :eek:

بگو جان من ؟

من رفتم طومار اینترنتی راه بندازم ! الآن شده آرزوی دیرینم !

##
من عاشق اون صحنشم که مراقب پارک افتاد تو قفس راپتور ها و اون فراریش داد.
#53 Amazing Spidey 1394-06-12 12:27
خیلی ممنون ارشیا جان من قبلش کریس همسورث رو تو بعضی از فیلم ها دیده بودم ولی نقش خوبی نداشت ولی تو فیلم های سینمایی مارول عالی بازی کرده و خواهد کرد .
کریس پرت هم خیلی عالی بازی کرد .
#54 DEAD_MAN 1394-06-12 13:38
بسیار عالی
واقعا کریس پرت در نقش استارلرد قوغا کرد
#55 spidey.boy 1394-06-14 20:57
واقعا از همین الان دلم واسه بازیگری که بخواد بعد هیوجکمن
نقش ولورین رو بازی کنه میسوزه :-*
کی میتونه جاشو پر کنه آخه؟ :|
من با این بزرگ شدم خو :|
مگه داریم؟
مگه میشه؟ :|||
#56 Agent Marvel 1394-06-15 12:52
به نقل از Odyssey:
29
چی ؟!
فیلم چاپلین یه فیلم ضعیف بود !
چطوری تونست رابرت رو معروف کنه ?!
در ضمن بودجه اش 31 میلیون بود در حالی 9.4 میلیون گیشه کرد ؟!
آخه چطوری ؟!
:eek: :eek: :eek:

اودیس جان کاملا داری اشتباه میکنی لطفا قبلش تحقیق کن.بازی رابرت داونی تو نقش چاپلین آنقدر عالی بود که باعث شد نامزد دریافت جایزه اسکار بشه ! همین نامزدی اسکار شناخته شدش کرد.
#57 Hamoon-spidey 1394-08-21 11:53
مقاله عالی بود فقط باید کریس ایوانز هم تو لیست میذاشتین چون قبل از بازی تو فیلم چهارشگفت انگیز/مشعل انسانی معروف نبود :-*
بعد از اون معروف شد و برای نقش کاپ انتخاب شد
#58 StarLord 1395-02-08 22:04
خدایی کریس پرت معروف بود از قبل تو فیلمای زیادی دیده شده بود

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید