5 لباس برتر ولورين

لباس ايكس فورس

بی شک یکی از پر طرفدار ترین شخصیت های مارول کامیکس ولورین است.

او نه تنها داستان و شخصیت جذاب و عجیبی دارد بلکه طراحی هایی که از ولورین شده نیز باعث پرطرفدار شدنش میشوند و در ادامه اگه شما دوست دارید با 5 لباس برتر آشنا بشید این مقاله رو از دست ندهید.

لباس کلاسیک 1975

لباس كلاسيك 

همه چیز با این لباس شروع شده است و به نظر قدیمی میاید ولی این لباس، لباس اصلی ولورین محسوب می شود و به لباس کلاسیک او معروف است که برای اولین بار در تیم مردان ایکس ظاهر شد ودر همان داستان تکامل یافت و ولورین این لباس را در عصر طلایی کمیک بوک ها پوشیده بود و آغازی بزرگ برای او بود

لباس قهوه ای (Brown1980)

لباس قهوه اي ولورين 

این لباس بسیار ویژه است، برای اینکه آغازی برای داستان های جداگانه  ولورین از مردان ایکس بود که بیشتر به مسائل مربوط به ولورین می پرداخت و از آن لباس قدیمی که جزئی از مردان ایکس بود جدا میشد و این لباس در  اولین ماجرای تکنوازی ولورین پوشیده شد که در همان دفعه اول همه چیز خونین شد!

Weapon X suit 1991

لباس weapon x 

خب بحث درباره خون شد! در سال 1991، ولورین به عنوان سلاحی مرگبار متولد شد. لباسی نیمه برهنه با چنگال های جدید ولورین را به یک ماشین کشتار که هیچکس قادر به متوقف یا کشتن آن ندارد! این لباس وحشتناک برای ماموران دولتی بود که به آن سلاح ایکس میگفتند و گلوله ها و فشنگ های ناچیز هیج اثری بر اون که بهش لوگان میگفتند نداشت و بالاخره باز ولورین شد

لباس كميك هاي Astonishing X-Men

لباس astonishing  ,g,vdk 

این لباس جدید کاملا مشابه لباس کلاسیک 1975 است ولي با گوش هاي كوتاه تر  و در تمام جزئیات خوب کار شده است و مثل لباس قبلی حال و هوایی سرد دارد و بسیار جذاب است.

(X-Force costume (2008

لباس ايكس فورس 

این لباس دارک است درست مثل شخصیت او. و این لباس کاملا برای کشت و کشتار  آماده بود و لباس کاملاجذاب برای داستانی جذاب طراحی شده بود. مثل اینکه عمو بن میگفت: قدرت زیاد مسئولیت زیاد به همراه دارد. و در حال حاضر در مورد این هم میتونیم بگوییم که  لباس عظیم کمیک بوکی عظیم به همراه دارد!

ولورین هم که هرگز لباسی  چنین تیرگی نپوشیده است کاملا ماجرایی تازه و جذاب را رقم میزند.

نظرتون چیه؟ از کدوم بیشتر خوشتون اومد؟

نويسنده: علي قدياني

Gobby

All rights reserved © Spidey.ir 2016

(هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

مطالب مرتبط:

10 كميك بوك برتر ولورین (Wolverine) + لينك دانلود

كمیك برتر «ولورین» ترجمه شد! + لینك دانلود

كامیك بوك فارسی: شماره آخر Secret Wars Old Man Logan + لینك دانلود مستقیم

معرفی اصلی ترین متحدان مرد عنكبوتی: ولورین

10 قهرمان برتر مارول که در مبارزه مهارت دارند! 

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 Captain deadpool 1395-03-04 15:36
اول :lol:
لباس x-force از همه بهتره
#2 Nightwatcher 1395-03-04 15:47
بهترین لباسش لباس اکس فورسه. مشکی و خاکستری. با این لباس درست مثل یک گرگ وحشی میشه.
لباس 1980 هم رنگبندی خوبی داره.
ولی رنگ بندی لباس کلاسیکش رو اصلا دوست ندارم. رنگ زرد و خطوط سیاه بیشتر شبیه به ببره تا گرگ. دستکش و چکمه ش هم آبیه. اصلا هارمونی جالبی نداره.
#3 j.jonah jameson 1395-03-04 15:48
جناب قدیانی دست شما درد نکنه !
گلچین خوبی بود !
واقعا هیچی مثل لباس کلاسیک آدم نمیشه !
چه وولورین اش ، چه اسپایدی اش و چه ددپول اش .

همیشه لباس کلاسیک جایگاه ویژه ای داشته .

جالبه که دیگران با لباس قهوه ای رنگ / نارنجی رنگ ولورین بیشتر حال کردند .
حتی الکس راس کبیر هم بهش علاقه نشون داده !

در ضمن طراحی خود الکس برای ولورین هم واقعا زیبا بود. انگار یه X بزرگ روی لباسش داشت !

راستی میدونستید که ولورین مثل اسپایدی یک بار از 4 شگفت انگیز لباس گرفته ؟

ممنونم . :lol:

راستی خود شما بیشتر کدوم رو می پسندی ؟
#4 Navid 1395-03-04 15:48
درسته ک لباس ایکس فورس ب اصطلاح "خفن" ه ولی من لباس کلاسیکشو بیشتر میپسندم
#5 Gobby 1395-03-04 15:53
به نقل از j.jonah jameson:
جناب قدیانی دست شما درد نکنه !
گلچین خوبی بود !
واقعا هیچی مثل لباس کلاسیک آدم نمیشه !
چه وولورین اش ، چه اسپایدی اش و چه ددپول اش .

همیشه لباس کلاسیک جایگاه ویژه ای داشته .

جالبه که دیگران با لباس قهوه ای رنگ / نارنجی رنگ ولورین بیشتر حال کردند .
حتی الکس راس کبیر هم بهش علاقه نشون داده !
8pic.ir/.../...
در ضمن طراحی خود الکس برای ولورین هم واقعا زیبا بود. انگار یه X بزرگ روی لباسش داشت !
8pic.ir/.../...
8pic.ir/.../...

ممنونم . :lol:

راستی خود شما بیشتر کدوم رو می پسندی ؟

ممنونم منم خودم کلاسیک رو میپسندم هیچی مثله کلاسیک نمیشه ;-)
#6 mtm 1395-03-04 15:54
من با رنگ لباس كلاسيك ولورين مشكل دارم! براي شخصيتي كه خصوصيات نينجايي داره و حركات مخفي كاري و stealth بلده چه معني داره لباس ابي و زرد بپوشه؟؟؟؟؟ :-* اينجوري زيادي تابلو نيست؟ لباس سياه منظقي تره. البته شخصا از لباس قهوه اي بيشتر خوشم مياد
#7 mtm 1395-03-04 15:58

اون مربوط به دنياي age of apocalypse ميشه كه اعضاي 4 شگفت انگيز شده بودن مرد عنكبوتي، هالك، ولورين و گوست رايدر !!!! :eek:

من كميكش رو داشتم. خيلي باحال بود
#8 Red Plasm 1395-03-04 15:59
بَه Gobby! خیلی خوب بود، مرسی!

#3 #7 لباس Fantastic Four اصلا بهش نمیاد
#9 Red Plasm 1395-03-04 16:02
#6 اگه مثل لباس Negasonic Teenage Warhead تو فیلم Deadpool، از رنگ زرد و مشکی استفاده کنن بهتره، رنگ سیاه و طوسی هم خوبه، ولی خیلی بی روح میشه دیگه...
#10 Navid 1395-03-04 16:03
#11 Nightwatcher 1395-03-04 16:10
:o
#12 Nightwatcher 1395-03-04 16:20
به نظر من هر شخصیتی که خصوصیاتش شبیه به یه حیوان هست یا لباس و حرکاتش شبیه جانور خاصیه بهتره که طرح و رنگش هم شبیه به اون جانور باشه.
مثلا لباس بتمن باید مشکی یا قهوه ای تیره باشه نه آبی یا سرمه ای یا مثلا وولورین خاکستری یا مشکی باشه.

راستی کسی میدونه چرا لباس اسپایدی قرمز و آبیه؟
اصلا عنکبوت قرمز و آبی داریم؟
#13 mtm 1395-03-04 16:27
به نقل از Nightwatcher:

راستی کسی میدونه چرا لباس اسپایدی قرمز و آبیه؟
اصلا عنکبوت قرمز و آبی داریم؟

اره داريم. دقت كردي اون عنكبوتي كه پيتر رو تو مرد عنكبوتي 1 نيش زد رنگش ابي و قرمز بود؟ سم ريمي تو بخش commentary اين فيلم كه من بهش گوش دادم گفت كه خيلي دنبال اين گشت كه عنكبوت اين رنگي پيدا كنه.
#14 Nightwatcher 1395-03-04 16:31
یعنی عنکبوت قرمز و آبی توی طبیعت وجود خارجی داره؟
#15 mtm 1395-03-04 16:40
يه چيزي هم درباره رنگ لباس شخصيت هاي كميك بوكي بهتون بگم:

خيلي وقتها دلايل عجيبي براي رنگ اونا وجود داشته. مثلا هالك ابتدا قرار بود خاكستري باشه و حتي يكي دو شماره هم خاكستري بود

ولي چاپخانه اي كه كميك هاي مارول رو چاپ ميكرد به استن لي گفت كه چاپ كميك ها با يك شخصيت خاكستري خيلي سخته. بنابراين استن لي مجبور شد رنگ هالك رو خاكستري كنه. حتي تو فيلم هالك ساخته انگ لي ، بروس بنر وقتي هالك ميشد ، اولش اگه دقت كنيد براي چند ثانيه خاكستري ميشه و بعد سبز ميشه. اين يك ايستراگ بود انگ لي ميخواست اداي احترام بكنه به اين قصيه

كلا رنگ سبز اون قديما خوب جواب ميده و چاپ خانه ها باهاش مشكلي نداشتن. شما مثلا دقت كني ميبيني كه اكثر دشمناي كلاسيك مرد عنكبوتي سبز رنگ بودن از والچر بگير تا الكترو و ليزارد و ... يادمه تري دادسون طراح كميك هاي شواليه هاي مارول: مرد عنكبوتي ، لباس والچر رو سياه گرد چون ميگفت خسته شدم از بس لباس هاي دشمناي مرد عنكبوتي سبز هستند! بنابراين والچر رو سياه كرد :

(والچر تو سريال spectacular spiderman هم به همين خاطر سياه بود)

يا حتي الكترو در واقع بايد رنگ لباسش آبي باشه ، نه سبز! چون جريان برق ابي رنگه:

به خاطر همينه تو كميك هاي التميت رنگ لباسش ابي شد. جان بيرن هم در ريبوت chapter one ، لباس الكترو رو ابي كرد :

#16 mtm 1395-03-04 16:41
به نقل از Nightwatcher:
یعنی عنکبوت قرمز و آبی توی طبیعت وجود خارجی داره؟

اره ديگه. منم همينو گفتم . البته خيلي نادره
#17 captain spidey 1395-03-04 16:46
لباس کلاسیک و x force از همه باحالتر و قشنگ تر بود
#18 Gobby 1395-03-04 16:49
استاد ترابی ممکن هست که من یک روز جزو نویسندگان سایت بشم؟
#19 mtm 1395-03-04 16:55
به نقل از Gobby:
استاد ترابی ممکن هست که من یک روز جزو نویسندگان سایت بشم؟

انشاله كه ميشي
#20 Superior avenger 1395-03-04 17:03
مثل اینکه این اواخر لباس جدیدی برای ولورین طراحی شده ولی من خودم با لباس قهوه ای بیشتر حال میکنم
آقای ترابی اجازه میدید تابستون از ادیتورای سایت بشم؟
#21 mtm 1395-03-04 17:07
تيزر تريلر فيلم "ديو و دلبر" (2017):

www.aparat.com/v/KIge9
#22 mtm 1395-03-04 17:08
#20:
اديتور نياز داريم. اره حتما
#23 Nightwatcher 1395-03-04 17:09
اوکی
رنگ یک عنکبوت خاص برای لباس یک ابرقهرمان خاص...
مشکلم با رنگ لباس اسپایدی حل شد
مرسی
#24 j.jonah jameson 1395-03-04 17:11
پس یه جور داستانه !
امان از این بی تجرُبگی !

الان همه چی معنی پیدا کرد ! یکجا هم هالک رو با شلواری که روش شماره 4 داشت دیده بودم !
کاملا شبیه همین بود !

ولی جدا عجب ترکیب باحالی دارند !
#25 Gobby 1395-03-04 17:11
برای اینکه زودتر نویسنده شوم باید کار خاصی انجام بدهم ؟ چون چن تا مقاله دیگه هم در نظر دارم که قسمت اولشو فرستادم ولی اگه جزو نویسنده ها باشم کارم راحت تر میشد چون اینجوری یه کم سخت میشه :cry:
#26 Nightwatcher 1395-03-04 17:13
وای خدا :eek:
خیلی منتظر این فیلم بودم

دوران کودکیمون با انیمیشنهای جاودان و زیبای دیزنی چقدر حال میکردیم
#27 j.jonah jameson 1395-03-04 17:22

این واتسون خدایی خیلی دختر خوبیه .
اصلا همش دلم میخواد یه نقش خفن کمیک بوکی ( شخصیت های اصلی ) بهش بدن بیشتر ببینیمش !

عجب اسم خوبی داره این فیلم ! دیو و دلبر !!
دلبر اش که این باشه ........
دیو اش قراره چی باشه ؟؟
#28 mtm 1395-03-04 17:43
#25:
باید مطالعه کنی، زبانت رو خوب کنی، فن ترجمه ات رو قوی کنی و خودت رو به روز نگه داری
#29 dick grayson 1395-03-04 18:22
استاد واسه ادیت کمیک کار سختی نداریم! چون زیاد سخت نیست ولی تنها مشکل کاور کمیکه .
منم ادیت بلدم و مانگا ادیت میکنم(از کمیک سخت تره) فقط منتظر بودم پست درخواست ادیتور ببینم تا اعلام کنم.
-------------------
درسته همه با لباس کلاسیک خاطره دارن و واسشمون بنظر بهتره ولی لباس یه نینجا مگه نباید مخفیانه باشه؟ زرد که رنگ روشنیه !
#30 mtm 1395-03-04 20:16
#30:
من به نظرم بهتره امثال شما رو جذب کنیم و کاورها رو هم بدهیم به یک فرد خاص
#31 arkham knight 1395-03-04 20:36
عالی بود آقای قدیانی... به نظر من فقط لباس کلاسیک و قوه ایش... شاید لباس قوه ایش یکم ضعیفه ولی باید چیکار کنم؟ سر x-men : evolution از این لباس استفاده کردن و منم شدیدا معتاد به اینجور چیزای نوستالژی...
#32 Arya.M 1395-03-04 21:02
ممنون از مقاله خوبتون. من بشخصه از ولورین بدون لباس مخصوص بیشتر خوشم میاد.راستی تو بخش توضیحات لباس کلاسیک نوشتین این لباسو در عصر طلایی می‌پوشید. در صورتی که 1975 خیلی از پایان این دوره می گذشته.
#33 Qeiji 1395-03-04 23:07
آقا چرا اون کتش تو فیلم X-Men نیست؟ :lol:
همون کت قهوه ایه که تو فیلم Origins هم بود. خیلی باحال بود خداییش.
به نظرم باید تریپش با زیرپوش رو هم میذاشتن :D خودمونیما... عجب تریپای ضایعی واسش تو فیلما درست کرده بودن :D
حالا جدا از این حرفا، من خودم با اون لباس قهوه ای و خاکستری حال میکنم ولی دلم میخواد اون لباس طرح Xforce با رنگ قهوه ای بسازن. طرح Xforce خیلی قشنگه درکل اما رنگ قهوه ای بیشتر بهش میاد.
کسی میتونی همینجوری درستش کنه با فتوشاپ تا ببینیم چجوری میشه؟
#34 mohammadreza khanmohammadi 1395-03-05 17:15
مقاله خیلی خوبی بود میشه یه بیو گرافی کامل از لوگان هم بزارین؟
#35 mohammadreza khanmohammadi 1395-03-05 17:16
به نقل از mtm:

8pic.ir/.../...

عه این چرا اینجوریه :-|

اون مربوط به دنياي age of apocalypse ميشه كه اعضاي 4 شگفت انگيز شده بودن مرد عنكبوتي، هالك، ولورين و گوست رايدر !!!! :eek:
uplooder.net/.../...

من كميكش رو داشتم. خيلي باحال بود
#36 mohammadreza khanmohammadi 1395-03-05 17:21
games.mattsarrel.com/.../...

امید وارم همتون باز انحصاری ولورینو بازی کرده باشین چون این لباسا توی این بازیم هست.

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید