معرفی 5 داستان مهم لوک کیج

لوک کیج-سریال

مدت زیادی تا پخش سریال لوک کیج نمانده و فرصت را غنیمت شمردم تا 5 داستان مهم لوک کیج را برای شما بازگو کنم

5:اوریجین لوک کیج

لوک کیج-اوریجین
لوک کیج در شماره اول سری قهرمان اجاره ای در سال 1972 خلق شد و در ان شماره متوجه شدیم که کارل لوکاس به لوک کیج تبدیل شد.البته در سال 2012 در شماره یک اونجرز اوریجینز:لوک کیج,شاهد مدرن شدن داستان لوک کیج هستیم به نویسندگی مایک بنسون و ادام گلس و طراحی دلیبر تالاجیک. در ان داستان شاهد هستیم که کارل لوکاس به دلیل جرمی که مرتکب شده بود زندانی  شده است و در انجا برای یک ازمایش علمی انتخاب شد که به او قدرت فرا بشری میداد و با استفاده از ان از زندان فرار کرد و نام لوک کیج را برای خود برگزید و تصمیم گرفت که با استفاده از قدرت هایش به عنوان ابرقهرمان پول در بیاورد تا اینکه یک خلافکار بشود

4:ابرقهرمان اجاره ای

لوک کیج-ایرون فیست
لوک کیج و ایرون فیست با یکدیگربه عنوان ابرقهرمانان اجاره ای همکار شدند که اولین تیم اپشان در شماره ی 49 سری پاور من است.پاور من نام دیگر لوک کیج است.ابرقهرمان اجاره ای لقب قهرمانی است که بر اساس کاری که انجام می دهد پول دریافت می کند.البته سری جدید تیم اپ این 2 شخصیت در ماه اگوست دوباره اغاز می شود به نویسندگی دیوید واکر و طراحی سنفورد گرینس

3:شوالیه ی مارول

لوک کیج-دردویل-مارول
این سری در سال 2000 اغاز شد که در ان شاهد شخصیت هایی مانند دردویل,بلک ویدو-,مون نایت,کلوک و داگر و شنگ چی بودیم و لوک کیج در شماره 11 این سری وارد داستان شد و باید پانیشر را متوقف می کردند و نکته جالب این سری تقابل ارمان های لوک کیج و دردویل است زیرا لوک کیج یک قهرمان اجاره ای است اما دردویل چنین روحیاتی ندارد و با هم بسیار به مشکل می خوردند و به احتمال زیاد  در سریال مدافعان نیز شاهد چنین بحث هایی میان این 2 شخصیت هستیم

2:یک انتقام جو

http://www.uplooder.net/img/image/44/a2a33d8c7721a7ba57cc784054b8c682/2.jpg

در سال 2005 کمیک های اونجرز با عنوان نیو اونجرز برگشتند که اعضای ان کاپیتان امریکا و ایرون که هر دو از اعضای با سابقه ی گروه بودند و هم چنین شاهد ورود 2 شخصیت محبوب مارول به نام مردعنکبوتی و ولورین که تا به حال عضو انتقام جویان نبوده اند بودیم و بزرگ ترین سورپرایز ان سری, ورود لوک کیج به گروه بود و در داستان ابتدایی این سری,لوک کیج با این که رسما وارد گروه نشده بود به گروه کمک بزرگی کرد و از ان پس عضو گروه شد و شاهد بلوغ شخصیتی لوک کیج بودیم و به معنی قهرمان بودن تنها شکست دادن خبیثان نیست پی برد و این سری انچانان زیبا است که خواندنش را به هر مارول فنی توصیه می کنم

1:ازدواج لوک کیج

اگر شما سریال جسیکا جونز را دیده باشید,متوجه خواهید شد که این 2 شخصیت به یکدیگر علاقه زیادی دارند(در کمیک ها هم بوده) و شاهد یکی از جذاب ترین و جالب ترین روابط عاشقانه در کمیک های مدرن مارول بوده ایم و در اخر نیز با یکدیگر در کمیک ها ازدواج کردند و حتی بچه دار هم شدند و از ان پس زندگی جسیکا جونز نیز تغییر کرد و علاوه بر داشتن شغل کاراگاه خصوصی,باید وظایف مادری اش را نیز انجام بدهد

به نظر شما کدام داستان لوک کیج نیز میتوانست در این لیست باشد؟

سریال لوک کیج در تاریخ 30 سپتامبر از شبکه نت فلیکس قابل دسترس است

نویسنده و مترجم : ارشیا غفاری (agh)

منبع : comicbook.com

All rights reserved © Spidey.ir 2016

(هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می باشد)

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 quick black 1395-06-16 15:11
این ذات قلدر و خشن لوک کیج چیز جالبیه و سریالش هم میتونه جالبل از اب در بیاد
#2 Jesse Caster 1395-06-16 15:12
سلام
میگم این سریالش دقیقا کی میاد؟؟
#3 magnus 1395-06-16 15:14
خیلی مقاله جالبی بود ممنون آقای غفاری.
انتخاب های خوبی بود ولی شخصا معتقدم سری های ابرقهرمانان اجاره ای سال1997 هم برای لیست خوب بود ولی اگه بخوایم یه نگاه کلی به تاریخچه این شخصیت داشته باشیم همین انتخاب ها مناسبه.
کاش این سازندگان انیمیشن ultimate spiderman بدونند که چه شخصیت خوب و پتانسیل داری رو خیلی ضعیف به نمایش در آوردن. به شخصه فکر میکنم حضور نوا، وایت تایگر، آیرون فیست و لوک کیج تاثیری در روند داستان نداره و حتی ریتینگ اون رو هم پایین میره.
#4 Mister J 1395-06-16 15:15
آقای غفاری دستتون درد نکنه

امیدوارم تو سریالش جسیکا جونز نقش پررنگی داشته باشه...
#5 quick black 1395-06-16 15:16
به نقل از Jesse Caster:
سلام
میگم این سریالش دقیقا کی میاد؟؟

سریال لوک کیچ در تاریخ 30 سپتامبر از شبکه ی نت فلیکس قابل دسترس است
مثل اینکه مقالرو نخوندیا :-?
#6 kia spider 1395-06-16 15:21
بابا ولم کنید!من همین جوریش فصل 1 دردویل،جسیکا درو و سریال معموران شیلد رو ندیدم :cry: نتفلیکس یکم به طرفدارا که تازه فهمیدن چه چیزای رو که از دست ندادن فرصت بده :cry:
#7 quick black 1395-06-16 15:22
به نقل از kia spider:
بابا ولم کنید!من همین جوریش فصل 1 دردویل،جسیکا درو و سریال معموران شیلد رو ندیدم :cry: نتفلیکس یکم به طرفدارا که تازه فهمیدن چه چیزای رو که از دست ندادن فرصت بده :cry:

خوش به حال تو من تازه میخوام شروع کنم به دیدن همه ی اینا!
#8 kia spider 1395-06-16 15:25
به نقل از quick black:
به نقل از kia spider:

خوش به حال تو من تازه میخوام شروع کنم به دیدن همه ی اینا!

همچین می گه خوش به حالت انگاری که چی :cry: ....من که فقط یه فصل 2 دردویل دیدم
تازه تصمیم گرفتم از دیدن فصل 3 فلش بزنم وقتمو و حجم نتمو رو اینا سرمایه گزاری کنم :cry:
#9 Rock star 1395-06-16 19:42
یه نکته بگم
فکر کنم این مقاله برای قبلاً بوده...چون که ترجمه کردید در ماه آگوست قراره دوباره کمیکش منتشر بشه.
در صورتی که شده و الان هم چند قسمتش اومده.
یک مقدار هم مشکلات نگارشی و املایی در مقاله بود که خواهشمندم تصحیح بشه.
در آخر از آقای غفاری بخاطر ترجمه ی این مقاله سپاسگزارم و شخصیت لوک کیج هم همیشه برای من جالب توجه بوده و ملموس بودن این شخصیت و هم چنین نقش پدری که داره برای من قابل احترامه.
توی سری نیو اونجرز به صورت واقعاً جالبی ما این رابطه ی بین لوک کیج و بقیه ی اعضا رو می بینیم که خیلی خوبه و هم چنین لوک کیج رو هم به عنوان سرپرست گروه و هم به عنوان یک پدر نمونه در کمیک مشاهده می کنیم که واقعاً از جونش برای خانواده اش و تیمش مایه میذاره.
جداً کمیک نیو اونجرز یکی از بهترین های لوک کیجه و با توجه به چیزایی که در این کمیک می بینیم، میتونیم به لوک کیج لقب بهترین پدر رو در دنیای کمیک بدیم.(که مقاله اش در سایت هست.)
#10 Rock star 1395-06-16 19:45
به نقل از kia spider:

تا 2017-2018 برای دردویل و جسیکا جونز فرصت داری نگران نباش.
در ضمن نمی دونستم جسیکا درو سریال داره!!! :-*
جداً؟! سریال زن عنکبوتی؟! ممکنه جالب باشه. :eek:
اینم بذار به حساب انتقاد های خرکی! :lol:
#11 Nightwatcher 1395-06-17 12:22
آقای غفاری خیلی ممنون بابت این مقاله

برای من لوک کیج فقط به صورت شخصیت مکمل جالبه... منظورم اینه که وقتی در کنار دیگران تیم آپ میکنه جالب میشه.
به صورت تک نفره برام جالب نیست.

بازم متشکر
#12 mohammadali12 1395-06-25 13:39
عالي

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید