6 لحظه برتر تریلر Spider Man : Homecoming

تیزر تریلر فیلم بزرگ سال آینده مارول یعنی " مرد عنکبوتی : بازگشت به خانه / Spider Man : Homecoming " به نمایش در آمد و همگان را شگفت زده کرد. بعد از گذشت مدت بسیار طولانی اسپایدی به مارول برگشته، به خونه خودش برگشته و وقتش رسیده فیلم اختصاصی اش را در زادگاه اصلیش ببینیم.

اما الان باید نگاهی دقیق تر به لحظات برتر این تیزر تریلر بندازیم و مروری بر بهترین صحنه های آن داشته باشیم.

6- جلوگیری از دزدان مقلد و تکامل ظاهر شخصیتی

در یکی از صحنه های تریلر ما نظاره گر دزدی از بانک هستیم و عجیب است این کار توسط خلافکارانی که هرکدام ماسک های اونجرز را زده اند، انجام میشود. البته مرد عنکبوتی از رسیدن آن ها به اهدافشان جلوگیری میکند. پس مرد عنکبوتی در مقابله با جنایت شهر حرفه ای است و در فیلم ما شاهد این امر هستیم که با توجه به ظاهر مناسب با شرایطش صحنه های نبرد با جنایتکاران سطح پایین میتواند در نوع خود جالب باشد. قضیه جالب تر این است مانند جنگ داخلی چشمانش هنگام عکس العمل های به موقع مثل جنگ داخلی حرکت میکند و این عمل ظاهر شخصیت را به کمیک نزدیک میکند. طبق گفته سازندگان لباس او ویژگی های زیادی دارد که تا به حال در فیلم های قبلی اش ندیده ایم پس ما باید منتظر کشف خصوصیات بیشتری از لباسش در فیلم باشیم. میشه گفت از بهترین ایده اضافه کردن اپگرید به لباس باید به تار های زیر بغل اشاره کرد. همانطور که میدانیم در کمیک لباس مرد عنکبوتی اینگونه است و حال قرار است در فیلم هم به این شکل باشد که با توجه به رنگ تیره اش کاملا متناسب با لباس و استایلش

5- آماده برای نبرد های خشن 

در صحنه هایی از تریلر در مکانی نامعلوم اسپایدی با اولین لباس خود در حال جنگ است. به احتمال زیاد این صحنه نمیتواند فلش بکی به عقب باشد و در حال، جریان دارد. ظاهرا او با کسی که از انرژی خاصی استفاده میکند میجنگد، اما نکته مهم این است که ما باید برای دیدن نبرد های خشن و جدی که میتواند شخصیت اسپایدی را به طور کامل شکل دهد، آماده باشیم.
طوری که در تریلر مشخص بود انگار صحنه های اکشن فیلم خیلی بهتر از تفکراتی که درباره آن داشتیم، بوده و جنگ های بزرگی در انتظار مرد عنکبوتی است.

4- ظهور والچر 

فقط بگم مایکل کیتون برای این نقش زاده شده و ویلینی کاملا مناسب برای این فیلم است.درسته که حضور والچر در تیزر تریلر چندان زیاد نبوده ولی همین چند ثانیه عمق خباثت وجودش کاملا نهان بود و اینکه شخصیت و خصلتش دقیقا آنچه باید باشد، است. از ظاهر خفن و جذاب گرفته تا قدرت و خباثت درون. کاملا مشخص است که اسپایدی کار سختی را در پیش رو دارد و مشکلات زیادی سد راهش خواهد شد.
طبق شنیده هایی که از اولین حضور والچر در فیلم داشتیم، مثل اینکه قرار است به شیوه ای ترسناک وارد داستان شود که با توجه به نحوه ی به تصویر کشیدنش در تریلر این نوع ظهور برازنده اش است.قطعا صدمات زیادی در فیلم به پیتر وارد میکند زیرا در جایی از تریلر دیدیم که پیتر روی زمین افتاده و ماسکش بر روی صورتش نیست :

این میتواند صدایی از رخ دادن اتفاقات سهمگین به  ما بدهد. جالب است که در یکی از صحنه های تریلر هم به طور اتفاقی هویت پیتر برای دوستش فاش میشود. صحیح است که والچر در کمیک از دشمنان درجه یک مرد عنکبوتی مانند گرین گابلین و دکتر اختاپوس نیست اما مارول با این تریلر ثابت کرد مهم نحوه به تصویر کشیدن شخصیت است نه سابقه درخشان او.

3- اتحاد 

خب مثل اینکه حضور مرد آهنی در فیلم به صورت یک Cameo یا حضور چند دقیقه ای نیست و طوری که در تریلر نشان داد انگار قرار است نقش مهمی در فیلم داشته و از اساسی ترین شخصیت های فیلم باشد. احتمالا هم کارگردان با نشان دادن او در اکثر صحنه های تریلر میخواست به ما بفهماند که تونی استارک بیشتر از آنچه در انتظار داشتیم در فیلم حضور دارد.
قطعا برخورد او با پیتر میتواند موجب پدید آمدن صحنه های فان در فیلم شود، نمونه اش را در تریلر شاهد بودیم مانند صحبت آن ها در ماشین استارک که در انتها آن استارک، به معنای واقعی کلمه پیتر را از ماشینش بیرون کرد ! اما مهم تر از آن اتحاد و اون تیم دونفره ای است که احتمالا بین اسپایدی و مرد آهنی به وجود میاید. در واقع استارک از تجربه اش میتواند برای کمک به پیتر استفاده کند و خیلی درس ها هم به پیتر بدهد. در آخر تریلر هم ما دیدیم که هردوی آن ها به سمت هدف نا مشخصی با سرعت در حرکت بودند.
اینطور که پیداست بوی تیم دونفره میاد و احتمال ایستادن آن دو به شکل یک گروه در مقابل دشمن زیاد است. چی بهتر از آن است که دو تن از بهترین قهرمانان را به صورت یک تیم در فیلم اول اسپایدی ببینیم.

2- اسپایدرمن و بازگشت به خانه 

بله... بعد از انتظار طولانی مدت و صبر زیاد ما برای دیدن فیلم اسپایدرمن در خود مارول بالاخره او به خانه اش برمیگردد. در حقیقت ما تا به حال پنج فیلم اختصاصی از روی محبوب ترین قهرمان مارول دیده ایم که هیچکدام زیر دست مارول نبودند. با این حال وقتی داریم به تریلر منتشر شده از فیلم اختصاصی اسپایدی نگاه میکنیم و لوگو مارول استودیو را میبینیم، از خوشحالی حرف برایمان نمیاید چرا که تقریبا تمام عمر را منتظر دیدن این لحظه بودیم و حال به این خواسته رسیدیم و آرزو بزرگ ما برآورده شد : اسپایدرمن به خانه بازگشت...

1- صحنه های ماندگار

و اما حالا که فیلم مرد عنکبوتی توسط خود مارول ساخته میشود پس یقینا قدر او را میدانند و سعی در ایجاد کردن صحنه های بی نقص در فیلم دارند. بعد از تماشا تیزر تریلر یکی از صحنه های آن مرا به شدت جذب خود کرد. یعنی جایی که به طرز عجیبی کشتی نصف شده (که احتمالا کار والچر باشد) و توسط اسپایدی از ویران شدن آن جلوگیری میشود.
در واقع اسپایدرمن در این صحنه اراده فولادی و شکست ناپذیر خودش را به همگان نشان داد و با مقاومت و تلاش سعی در نجات هزاران انسان بی گناه داشت. مارول با درک کاملی که از این شخصیت دارد میداند که چطور صحنه های بزرگی از اسپایدی در فیلم خلق کرده و آن ها را به صحنه های ماندگار در ذهن ها تبدیل کند. احیانا باید منتظر دیگر صحنه های اینگونه که مارا شگفت زده کند، باشیم.
میتوان این استقامت و اراده اسپایدی در این صحنه را به این پانل تاریخی از کمیک Amazing Spider Man #33 ربط داد و اقتباسی به جا از آن دانست :

در فیلم مرد عنکبوتی 2 هم ما صحنه ای با همین خصوصیات را دیدار کردیم که از معروف ترین و ماندگار ترین لحظه های اسپایدرمن در تاریخ سینما است :

امیدوارم کل فیلم سرشار از اینگونه لحظه های دیدنی و به یاد ماندنی باشد که در نهایت بتواند فیلم ماندگار را برای ما رقم بزند.

نویسنده: Cap-Spider Potter

All rights reserved © Spidey.ir 2016

(هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 ultimate.spider.amir 1395-09-22 21:33
مقاله عالي بود مخصوصا اين اخري خاطرات مرد عنكبوتي با بازي توبي مگواير رو واسم زنده كرد
و همينطور چهارمي اين والچر جديد واقعا عاليه
#2 spidermanKR 1395-09-22 21:34
آره واقعا اینا یکی از برترین لحظه های این تریلر هست من که عاشق این لحظه هاشم مخصوصا شماره 3 و 1
#3 Captain Steve Lover 1395-09-22 22:05
عالی بود این فیلم حتما موفق میشه.

من بی صبرانه منتظر دیدن ویلین های فیلمم.

فکر میکنم اون صحنه که پیتر کبود و ضربه خورده رو زمین افتاده و انگار اون دور تر یه شهر بازی هست و دور و بر آتیش گرفته مربوط به نبرد پایانی فیلم باشه!
#4 amazing_amir 1395-09-22 22:46
عالي بود !
ب نظرم عكس شماره 6 و 3 جالب بود
#5 Donny.Black97 1395-09-22 22:57
نميدونم متوجه شديد يا نه ولى من فكر ميكنم اون صحنه كه اتوبوس ميخوره به پيتر تو اين عكسى كه گذاشتيد انگار ماسكش همين ماسك جديده ولى لباسش قديميه و از اونجايى كه احتمالا داره با شوكر ميجنگه و در زمان حاله من احتمال ميدم يه بلايى سر لباس جديد بياد (برا يه مدت كوتاه)
باز هم كارشناسى رو به اساتيد ميسپارم
#6 Farnam bnr 1395-09-22 23:13
محشره محشره محشرههههههه نمتونم صبر کنم تا اکرانش :cry:
#7 Beta Ray Bill 1395-09-23 01:47
ممنون واقعا جالب بود
#8 Scarlet 3pidey 1395-09-23 06:18
عکس دوم شماره 4 .چرا پیتر لباس اصلیش رو نپوشیده ؟
#9 Robin 1395-09-23 09:09
به نقل از Scarlet 3pidey:

شاید اول فیلمه.
پیتر لباس جدید نداره.
ممکنه اول این صحنه باشه.
بعد اونیکه تو تیزر بود که لباس جدید میگره.
بعد حضور در فرودگاه برای جنگ داخلی.
در ادامه مبارزه با شوکر و کرکس
شکست دادان این دو نفر
شوکر رو خودش به تنهایی شکست میده.
کرکس رو ممکنه آیرون من به کمکش بیاد.
پایان :lol: :-*
#10 Scarlet 3pidey 1395-09-23 13:19
به نقل از Robin:
به نقل از Scarlet 3pidey:

شاید اول فیلمه.
پیتر لباس جدید نداره.
ممکنه اول این صحنه باشه.
بعد اونیکه تو تیزر بود که لباس جدید میگره.
بعد حضور در فرودگاه برای جنگ داخلی.
در ادامه مبارزه با شوکر و کرکس
شکست دادان این دو نفر
شوکر رو خودش به تنهایی شکست میده.
کرکس رو ممکنه آیرون من به کمکش بیاد.
پایان :lol: :-*

شاید هم بالاتر که یکی از اعضا سایت گفت ،احتمالا یه بلایی سر لباسی که تونی درست کرده براش میاد و تو این عکس بدجوری صدمه دیده پیتر ،پشتش هم شهربازیه
#11 taha 1395-09-23 15:19
همه ی صحنه هاش فوق العاده و تحسین برانگیز بود جدا مخصوصا گزینه 1 که وقتی تو تریلرشم دیدم خیلی باهاش حال کردم و یاد اسپایدرمن 2 افتادم.... :-)
#12 The spider 1395-09-23 19:41
انگار قرار لباس دیگه ای هم داشته باشه که به نظر ساده میاد همون اولیه
من بیش از حد برای این فیلم ذوق دارم
#13 mehran spidey 1395-09-23 19:56
بسیار مقاله عالی بود من بی صبرانه منتظر این فیلمم درباره گزینه دو هم بگم که بالاخره اشک شوقی از هواداران مردعنکبوتی سرازیر شد :cry:
#14 civil war 2 1395-09-24 17:53
عالی بود من که آرزوم هست که شاهد تیم آپ باشیم ولی یک چیز عجیبه تونی در هر فیلمی که حضور داشت زره جدیدی به تن داشت ولی در اینجا زرهی رو که قبلا در جنگ داخلی استفاده کرده بود رو پوشیده بود پس ممکنه اسن صحنه مربوط به جنگ داخلی داشته باشه البته امکانش ضعیفه ولی شاید.......
#15 Cap-Spider Potter 1395-09-24 19:36

درست میگی...
ولی قطعا زره بلدینگ ادج که از برترین و قدرتمند ترین مارک هاش محسوب میشه رو نمیان فقط تو جنگ داخلی نشون بدن و بس...
حالا بعد انشاالله یه مقاله معرفی زره های مرد آهنی مینویسم تا شناخت بالاتری از زره هاش داشته باشیم
#16 CaptainParsa 1395-09-24 20:14
به نقل از Cap-Spider Potter:

درست میگی...
ولی قطعا زره بلدینگ ادج که از برترین و قدرتمند ترین مارک هاش محسوب میشه رو نمیان فقط تو جنگ داخلی نشون بدن و بس...
حالا بعد انشاالله یه مقاله معرفی زره های مرد آهنی مینویسم تا شناخت بالاتری از زره هاش داشته باشیم

بی صبرانه منتظر این مقاله هستم!

واقعاً همچین مقاله ای توی این سایت جاش خالیه

سپاس گذار از شما
#17 civil war 2 1395-09-24 20:15
به نقل از CaptainParsa:
به نقل از Cap-Spider Potter:

درست میگی...

بی صبرانه منتظر این مقاله هستم!

واقعاً همچین مقاله ای توی این سایت جاش خالیه

سپاس گذار از شما

اگر بنویسی که واقعا ازت ممنون میشم.

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید