5 شخصیت جدیدی که دوست داریم در فصل جدید سریال عدالت جویان جوان (Young Justice) ببینیم

5 شخصیت جدیدی که دوست داریم در فصل جدید سریال عدالت جویان جوان (Young Justice) ببینیم

وقتی اعلام شد که قرار است بعد از پنج سال فصل سه این سریال ساخته شود،هواداران بسیار خوشحال شدند و شروع کردند به اینکه قرار است چه شخصیت جدیدی وارد این سریال بشوند.

این پنج نفر بالاترین شانس و بیشترین طرفدار برای حضور در فصل سه این سریال را دارند پس تا آخر با ما همراه باشید.

 

5- سوپرگرل

 سوپرگرل

احتمال اینکه این شخصیت در فصل جدید این سریال حضور یابد بسیار بالا است چون اگر فصل یک این سریال را دیده باشید میدانید که سوپرمن داشت در فصل یک به دنبال یک کریپونی دیگر میگشت و به شزم و ایکون شک کرده(که هیچ کدومشون نبودن)از همان فصل اول که این اشاره به کریپتونی دیگر شد خیلی ها منتظر بودند که او را در فصل دوم ببینند که این امر انجام نشد.حالا که فصل سه قرار است در سال جدید میلادی(2018)شروع به پخش کند،دوباره بحث بر سر بودن او در این سریال شروع شده است.اگر او به جمع شخصیت های این سریال اضافه شود،ما میتوانیم سوپر فمیلی(super family)را در این سریال ببینیم. رابطه اش با سوپرمن و سوپربوی نیز میتواند یکی از نقاط قوت فصل سه باشد.

 

4- دیمین وین

 دیمین وین

در فصل یک و دو با سه رابین آشنا شدیم(جیسون تاد را فقط در تصویر هولگرامی دیدیم).از فصل یک که با رابین اصلی دیک گریسون و فصل دو با تیم دریک و جیسون تاد آشنا شدیم.هوادارن بعد از این سه نفر منتظر حضور پسر بتمن و رابین چهارم،دیمین وین در این سریال بودند.دیمین پسر بروس وین و تالیا الغول است و اگر این سریال را دیده باشید میدانید که ریش الغول در این سریال حضور دارد،پس میشود نتیجه گرفت که دخترش،تالیا الغول نیز در این سریال حضور دارد و با بتمن نیز رابطه داشته است و بچه دار شده است. با آمدن دیمین به این سریال میتوانیم رابطه ی برادری و جذاب او و نایتوینگ را در سریال ببینیم و کیه که دلش نخواد کله شقی ها و اذیت های دیمین را نبیند.

 

3- کاساندرا کین

کاساندرا کین

کاساندرا دختر دو تن از کشنده ترین قاتل های جهان به نام دیوید کین و لیدی شیوا است و بعد از فرار از دست پدر و مادرش که میخواستند او را به یک قاتل تبدیل کنند به شهر گاتهام رفت و آنجا تحت سرپرستی بتمن قرار گرفت و تبدیل به بتگرل جدید شد.بعد از بازگشت بتگرل اصلی، باربارا گوردون اسم خفاش سیاه را برای خود برگزیده و در کنار بتمن با جرم و جنایت مبارزه میکند.با اضافه شدن او به فصل جدید تعداد اعضای بت فمیلی در این سریال افزایش پیدا میکند و داستان های زیبایی با آمدن او میتواند به وجود بیاید.مثلا اینکه به عنوان جاسوس گروه لایت به تیم نفوذ کند ولی بعد اصلاح شده و به لایت خیانت کند و گذشته ی بدش را فراموش کند یا به عنوان یک قاتل حرفه ای با تیم بجنگد ولی بعد از طی فعل و انفعالاتی به تیم بپیوندد و ... کلا داستان های بسیار زیبایی با اضافه شدن او به فصل سه میتواند شکل بگیرد که باعث جذاب تر شدن سریال میشود.

 

2 و 1- استارفایر و ریون

استارفایر

برای کسانی که نمیدانند بگویم که عدالت جویان جوان را بر اساس کمیک های تیتان های نوجوان ساخته اند و الهامات بسیار زیادی از آن گرفته اند.استارفایر یکی از شخصیت های محبوبی است که در کمیک های تیتان های نوجوان خلق شد و به محبوبیت رسید.خیلی از هواداران میخواهند که اعضای بیشتری از تیتان های نوجوان توی این سریال حضور یابد که یکی از آن ها استارفایر است.با آمدن استارفایر به فصل جدید یکی از مشکلات اصلی فیلم یعنی رابطه های عاشقانه حل میشود چون اگر کمیک خوان باشید میدانید که رابطه ی استارفایر با دیک گریسون (نایتوینگ) زبان زد کمیک فن ها است.حتی میشود یک مثلث عشقی بین نایتوینگ و بتگرل و استارفایر راه انداخت که میتواند باعث جذاب تر شدن فصل سه میشود.در کل با اضافه شدن او به این سریال داستان های جذابی میتواند ساخته شود مخصوصا اگر رابطه ی عاشقانه اش با نایتوینگ باشد.

 

ریون هم یکی از اعضای اصلی تیتان های نوجوان بود و هواداران هم خیلی دلشان میخواد که او را در فصل جدید ببینند.ریون شخصیت پردازی جالبی دارد و ساکت و کم حرف است و زیاد اهل معاشرت با دیگران نیست(بخاطر گذشته ی تلخش).خانم ریون یک پدر شیطانی و قدرتمند دارد که همیشه به فکر تسخیر دنیا است.پس با آمدن او به فصل سه میشود از پدرش هم به عنوان خبیث استفاده کرد.همچنین با آمدن او به فصل سه میتوانیم شیمی فوق العاده اش با پسر وحشی(beast boy) را نیز ببینیم. در ضمن با آمدن او بار جادوگری در فیلم زیاد میشود و داستان های جادوگری بهتری همراه با زاتانا و دکتر فیت ساخته میشود.

 

امیر حسین سخائی

nightspider

All rights reserved © Spidey.ir 2017

(هر كسي بدون اجازه يا بدون ذكر نام نويسنده و منبع از اين مقاله يا ديگر مقالات سايت در وبلاگ يا سايت خود استفاده كند، مورد پيگرد قانوني قرار خواهد گرفت)

مطالب مرتبط:

10 دستیار (sidekick) برتر کمیک های دی سی

5 شخصیتی که میخواهیم در بازی injustice 2 ببینیم !

هشت چیزی که باید در مورد كمیك تایتان های نوجوان (Teen Titans) بدانید

معرفی دشمنان تایتان های نوجوان (Teen titans)

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 alihdz 1396-08-10 17:20
مقاله بسیار خوبی بود واقعا همه رو درست گفتین ولی نمیدونم چرا تهش زدن والی رو کشتن تو کمیک های فلش همیشه بری آلن میمرد نمیدونم اینجا چرا برعکس کردن :-|
خیلی منتظرم تا کار تیمی وندال سویج و دارک ساید رو ببینم
#2 Surtur 1396-08-10 18:27
فیلم ثور :راگنورک به خوبی ثابت کرد که ثور قدرت بیشتری نسبت به هالک داره.
شما یه مقاله ای توی سایتتون داشتین راجب ۱۰ ابر قهرمان قدرتمند ،خوب این فیلم ثابت کرد که چرا باید ثور اول باشه چون اون یه خداست.!!!!(خدای آذرخش).
ثور بدون چکشش n برابر کاپیتان امریکاست.دیگه انصافا اگه از تمام قدرتش استفاده کنه و چکشش رو هم داشته باشه میشه n برابر هالک!!!!!!!
#3 Richard Grayson 1396-08-10 19:03
اگه قرار باشه از کمیک های تین تایتانز الگو برداری بیشتری بشه ، خب قطعا استار فایر و ریون در این فصل خواهند بود. ولی اگه قرار بود الگوی اصلی تیم از تین تایتانز باشه باید درست شدن گروه هم با استار فایر میبود. ولی اکولاد به خوبی جاشو پر کرد.
دیمین و کاساندرا کین ، دو عضو از بت فمیلی. فکرکنم نایت وینگ فعلا که از گروه جدا شده دنبال افراد دیگه ای مثل همین شخصیتا بگرده تا به تیم اضافه بشن . اگه دیمین و کاساندرا بیان افراد بت فمیلی هم افزایش میابند بدون بتمن . فکرنکنم دیگه فصل 3 حضور لیگ عدالت زیاد تو چشم باشه ، چون اخر فصل 2 که خداحافظی کردن رفتن سر خونه زندگیشون.
اگه سوپرگرل بیاد ، بنظرم مشکلاتی با سوپربوی خواهد داشت که قطعا جذابیت زیادی داره.
البته اخر فصل 2 خیلی قهرمان به تیم اضافه شدند ، احتمالا وسطای فصل 3 یا شایدم اخرش این افراد جدید بیان. برای کمک بیشتر و مقابله با وندل ساوج
#4 Teen_Titans 1396-08-10 19:37
ممنون بابت مقاله
دیمین اگه قرار باشه بیاد خیلی خوب میشه با پسر واقعی سوپرمن بیاد چون این دوتا با هم خیلی ماجراهای جالبی دارن و کمیک Super Sons هم خیلی محبوب شده ولی خب بعید بدونم بیاد ( به خاطر سوپر بوی فیک ) در رابطه با استارفایر هم امیدوارم که لباسش پوشیده باشه و شخصیت پردازیش رو هم یکم تغییر بدن تا برای سنین کمتر و ما ایرانیا مناسب تر بشه اگه مثله انیمه تیتان های نوجوان باشه که خیلی خوب میشه:lol: راستش از شخصیت های جدیدی که قرار هستش بیاد بیشتر کنجکاوم داستان این فصلش چیه
#5 امیر رضا 1396-08-11 11:33
سلام ممنون بابت مقاله ي سوال داشتم
نايتوينگ پسر واقعي بتمن هست يا به فرزندي قبول كرده
ديمين وين رو ميدونمم پسر واقعيشه
#6 nightspider 1396-08-11 13:41
به نقل از Teen_Titans:
ممنون بابت مقاله
دیمین اگه قرار باشه بیاد خیلی خوب میشه با پسر واقعی سوپرمن بیاد چون این دوتا با هم خیلی ماجراهای جالبی دارن و کمیک Super Sons هم خیلی محبوب شده ولی خب بعید بدونم بیاد ( به خاطر سوپر بوی فیک ) در رابطه با استارفایر هم امیدوارم که لباسش پوشیده باشه و شخصیت پردازیش رو هم یکم تغییر بدن تا برای سنین کمتر و ما ایرانیا مناسب تر بشه اگه مثله انیمه تیتان های نوجوان باشه که خیلی خوب میشه:lol: راستش از شخصیت های جدیدی که قرار هستش بیاد بیشتر کنجکاوم داستان این فصلش چیه

میگن دشمن فصل سه این سریال دارک ساید هست چون قسمت آخر فصل دو دیدیم که با وندال ساویج همکاری داره میکنه.
#7 nightspider 1396-08-11 13:46
به نقل از امیر رضا:
سلام ممنون بابت مقاله ي سوال داشتم
نايتوينگ پسر واقعي بتمن هست يا به فرزندي قبول كرده
ديمين وين رو ميدونمم پسر واقعيشه

بتمن تمام رابین هایش را به فرزندی قبول کرده بجز دیمین که پسر واقعی خودش هست و با نایتوینگ بسیار بسیار رابطه ی خوب و خنده داری داره( رابطه برادری)
دیک گریسون (رابین اول) دو سه سال بعد از این که بروس وین به بتمن تبدیل شده بود تحت سرپرستی او قرار گرفت و تبدیل به رابین شد. بخاطر همین خیلی خیلی محبوب است و بروس وین او را از همه بیشتر دوست دارد.تازه دیک گریسون بتمن را بیشتر از هرکس دیگری میشناسه و میدونه اخلاقش چطوری و میخواد چیکار کنه(از آلفرد هم بیشتر)
کلا نایتوینگ جزو 10 شخصیت برتر دی سی است و همه از او را دوست دارند
#8 Sadegh_tc 1396-08-15 19:29
مقاله بسیار عالی بود .امیدوارم ریون و اتریگان(پدرش)تو این فصل حضور پیدا کنند و همکاری وندال ساویج و دارکساید هم باید عالی باشه.
ممنون از سایت خوبتون.

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید