مطالب برگزیده

ایستراگ (EASTER EGG) ها و اشارات فیلم "ددپول 2"
ایستراگ (EASTER EGG) ها و اشارات فیلم "ددپول 2"
ترجمه شماره 304 از کمیک "پیتر پارکر: مرد عنکبوتی خارق العاده" (Peter Parker: The Spectacular Spider-Man) + لینک دانلود
ترجمه شماره 304 از کمیک "پیتر پارکر: مرد عنکبوتی خارق العاده" (Peter Parker:...
ایستراگ (Easter Egg) ها و اشارات فیلم "انتقام جویان جنگ بی نهایت" – قسمت دوم
ایستراگ (Easter Egg) ها و اشارات فیلم "انتقام جویان جنگ بی نهایت" –...
ایستراگ (EASTER EGG) ها و اشارات فیلم "انتقام جویان: جنگ بینهایت" – قسمت اول
ایستراگ (EASTER EGG) ها و اشارات فیلم "انتقام جویان: جنگ بینهایت" – قسمت...
15 دفعه ای که DCEU  هواداران "واقعی" دی سی را عصبانی کرد
15 دفعه ای که DCEU هواداران "واقعی" دی سی را عصبانی کرد...
15 شخصیت برتر دنیای کمیک که توسط «استیو دیتکو» (Steve Ditko) خلق شدند
15 شخصیت برتر دنیای کمیک که توسط «استیو دیتکو» (Steve Ditko) خلق شدند...

معرفی 10 دشمن برتر ددپول (Deadpool)

(برای آشنایی بیشتر با شخصیت ددپول این مقاله و برای آشنایی با داستان برتر او این مقاله را مطالعه کنید).

 

10- مد کپ (Madcap)

مد کپ (Madcap)

خلق شده توسط: مارک گرونوالد، پل نیری

اولین حضور در دنیای کمیک: شماره 307 از سری اول کمیک های Captain America (جولای 1985)

«مدکپ» یک ابرخبیث دیوانه است که زخم هایش به طور خودکار خوب میشوند و از این نظر به ددپول شباهت دارد. نام اصلی اش ناشناخته است. فقط میدانیم که آدم مذهبی بوده که اتوبوس او به تانکری که داشت ماده شیمیایی ناشناخته ای را حمل میکرد برخورد میکنه و باعث میشه مجنون بشه و به نیروهای فوق بشری دست پیدا کنه (گفته میشه تمام سرنشینان اتوبوس در این حادثه مردند به جز او). بعد از این حادثه او ایمانش رو از دست داد و کلا دیگر اعتقادش به اینکه نظم یا منطقی در دنیا وجود دارد از دست داد و شروع کرد به ایجاد هرج و مرج (میتوان او را نسخه مارولی از «جوکر» دانست!). در دورانی ددپول دچار جنون شد و صداهای مختلفی در سرش میشنید. در این دوران اتفاقاتی افتاد که باعث شد او و مدکپ با هم ترکیب شوند و مدکپ به یکی از اون صداها تبدیل شد. ولی در نهایت ددپول تونست از شر مدکپ خلاص بشه. برای مدتی هم مدکپ خودش رو جای ددپول زد تا دردسر ایجاد کنه.

مادکپ - ددپول 

همانطور که گفته شد زخم هایش رو میتونه خیلی سریع خوب بکنه. ضمن اینکه میتونه دیگران را تحت کنترل ذهنی خودش قرار بده.

 

9- اید، قمر خودخواه (Id, The Selfish Moon)

اید، قمر خودخواه (Id, The Selfish Moon)

خلق شده توسط: دانیل وی، کارلو باربری

اولین حضور در دنیای کمیک: شماره 33 از سری دوم کمیک های Deadpool (آوریل 2011)

آره، یه قمر واقعی! او شباهت هایی به شخصیت «ایگو، سیاره زنده» (Ego, The Living Planet) دارد (همان خبیث اصلی فیلم "نگهبانان کهکشان 2"). در کهکشان سیاه زندگی میکرد که حوصله اش سر رفت و دچار جنون شد و تصمیم گرفت سیارات و جوامع دیگر را نابود کند! مثلا سیاره Kegger 24-7 را با امواج لرزشی خودش نابود کرد و بعدش رفت سراغ سیاره Ongulia. اما بازماندگان این سیاره اومدند سراغ ددپول تا استخدامش کنند تا باهاش بجنگه. ددپول هم در نهایت موفق شد شکستش بده. قدرت او در اینه که میتونه امواجی تولید کنه که باعث بروز زمین لرزه های شدید بشه تا سیاره های دیگر رو نابود کنه. البته برای این کار باید خیلی تمرکز کنه. همین تمرکز به نقطه ضعف او تبدیل شده چون برای لحظاتی به بقیه اجازه میده بهش حمله کنند.

 

8- میمون قاتل (Hit-Monkey)

میمون قاتل (Hit-Monkey)

خلق شده توسط: دانیل وی، دالیبور تالاژیک

اولین حضور در دنیای کمیک: شماره 1 از کمیک  Hit-Monkey (آوریل 2010)

همانطور که از اسمش میشه حدس زد او یک میمون است که قاتل است! گفته میشه اهل ژاپنه. یعنی قبیله او در کشور ژاپن زندگی میکرده ولی همگی قتل عام شدند ولی فقط او زنده ماند. او که توسط یک قاتل حرفه ای آموزش دیده است به راه افتاد تا قاتل قاتلین باشه! به همین دلیل سعی کرده ددپول را هم بکشه. او هوشی برابر با انسان های عادی داره و البته خیلی هم سریعه و در استفاده از اسلحه استاده. دیده شده که هنرهای رزمی گوناگونی هم بلده!

 

7- اسلی بک (Slayback)

 اسلی بک (Slayback)

خلق شده توسط: فابیان نیسیزا، جو مادورا

اولین حضور در دنیای کمیک: شماره 1 از کمیک Deadpool: The Circle Chase (آگوست 1993)

نام اصلیش هست «گرگوری ترایرتون» است که در برنامه "سلاح ایکس" (Weapon X) شرکت کرد و آینده درخشانی هم برایش متصور بودند (سلاح ایکس پروژه ای بود که دولت در آن به طور مخفیانه روی جهش یافته ها آزمایش میکرد تا تبدیلشون کنه به سلاح های مرگبار و قاتلین حرفه ای).  تا اینکه اجزای مکانیکی به بدنش وصل شد و نامش را گذاشتند «اسلی بک» . در برنامه سلاح ایکس برای مدتی با ددپول همکار بود ولی در نهایت به قاتلی بیرحم تبدیل شد که فقط از دیدن رنج و عذاب دیگران لذت میبرد (این در حالیه که در خانواده ای خوب و پولدار بزرگ شده بود) بنابراین ددپول باهاش جنگید و منفجرش کرد. ولی بارها زنده شده و با ددپول دشمنی کرده. اسلی بک یک سایبورگ به شمار میاد و البته زخم هایش هم سریع خوب میشوند.

 

6- دکتر بانگ (Doctor Bong)

دکتر بانگ (Doctor Bong)

خلق شده توسط: استیو گربر، مری سورین

اولین حضور در دنیای کمیک: شماره 15 از کمیک Howard the Duck (آگوست 1977)

«دکتر بانگ» در واقع دشمن اصلی شخصیت «هاوارد اردکه» هستش (در اینجا این شخصیت را معرفی کرده ایم). اما در سالهای اخیر به دشمن ددپول تبدیل شده. میگن اسم واقعی اش هست «لستر ورده» و بچه که بوده شدیدا بهش زور میگفتن. بعدش میره و روزنامه نگار میشه و استعداد عجیبی هم در لجن پراکنی و تخریب شخصیت دیگران با نوشتن مقالاتش داشت. سپس سعی کرد که دل دختری را به دست بیاره و به نمایش و تئاتر روی آورد که منجر شد به اینکه دستش قطع بشه. ولی بعدا معلوم نشد که چطور شد که هویت دکتر بانگ را برای خودش انتخاب کرد یا اینکه چطور یک نابغه مهندسی شد و تونست حیوانات را به شکل نیمه انسان دربیاره! اخیرا معلوم شد که روانپزشک قدیمی ددپول بوده (!) سپس از برخی قهرمانان مارول کلون ساخت و با ددپول درگیر شد. ددپول هم دوباره دستش را قطع کرد!

 

5- قوی سیاه (Black Swan)

 قوی سیاه (Black Swan)

خلق شده توسط: گیل سیمونه

اولین حضور در دنیای کمیک: شماره 65 از کمیک Deadpool (می 2002)

«قوی سیاه» یک جهش یافته آلمانی است که در سیرک بزرگ شد و بسیار هم در مبارزه تن به تن ، تیراندازی و شلیک گلوله ماهر است. قدرت های تله پاتیک هم داره و میتونه ویروس به ذهن دیگران بیندازه تا به قاتلین حرفه ای تبدیل بشوند! سپس خانواده های قدرتمند جنایتکاری آسیایی را نابود کرد ولی ددپول را مسئول این کار دانستند. بنابراین بسیار بهش برخورد و دشمن ددپول شد! سپس ذهن ددپول رو ویروسی کرد تا زخم هایش مثل گذشته نتوانند خوب شوند. اما ددپول تونست ازش انتقام بگیره. یک بار هم با ددپول همکاری کرد ولی وسط راه بهش خیانت کرد. ددپول هم او را کشت ولی دوباره برگشته. همانطور که گفته شد میتونه ویروسی را وارد ذهن دیگران کنه که قدرت حرکت و دیگر توانایی های افراد را مختل کنه. همچنین میتونه قدرت و توانایی دیگران را جذب خودش بکنه.

 

4- آژاکس (Ajax)

 آژاکس (Ajax)

خلق شده توسط: جو کلی، والتر مک دانیل

اولین حضور در دنیای کمیک: شماره 14 از سری اول کمیک های Deadpool (مارس 1998)

«فرانسیس فنی» (Francis Fanny) در آزمایشگاه دکتر «کیل برو» کار میکرد .در این آزمایشگاه روی کسانی که از پروژه سلاح ایکس (Weapon X) طرد شده بودند، آزمایش انجام میشد. یکی از آنها وید ویلسون بود که در نهایت بر علیه فرانسیس ایستاد. بنابراین فرانسیس شروع کرد به اذیت ویلسون و همچنین شکنجه دوستان او. تا اینکه فرانسیس مجوز کشتن ویلسون را پیدا کرد و این کار را هم کرد ولی ویلسون به خاطر قدرت های خود شفا دهی (healing factor) خودش دوباره زنده شد. سپس سعی کرد دوباره ویلسون رو بکشه ولی موفق نشد و خودش کشته شد. در نهایت معلوم شد که زنده اش کرده اند و چیزهایی را بهش وصل کرده اند تا ارتقا یابد. یعنی سرعت و قدرت زیادی کسب کرده بود و نسبت به درد مقاوم شده بود. اسمش را هم گذاشتند «آژاکس». لازم به ذکره که این شخصیت در واقع خبیث اصلی قسمت اول فیلم ددپول بود که نقشش را «اد اسکرین» بازی میکرد:

دشمن ددپول

 

 

3- ددپول پلید (The Evil Deadpool)

 ددپول پلید (The Evil Deadpool)

خلق شده توسط: دانیل وی، سالوادور اسپین

اولین حضور در دنیای کمیک: شماره 2 از سری دوم کمیک های Deadpool (دسامبر 2011)

یکی از دشمنان ددپول، دکتر «ویتبی» (Dr. Whitby) نام داره. یک بار او دزدکی میاد داخل آپارتمان ددپول و در آنجا یخچالی را پیدا میکنه که در آن پر بود از خون و اعضای قطع شده ددپول! اولش حالش بهم میخوره از اینکه ددپول همچین چیزایی در یخچال خودش نگه میداره و میندازتشون دور. اما این اعضا با هم ترکیب میشوند و «ددپول خبیث» شکل میگیره! اولین کارش هم اینه که اون مامورین شهرداری که میخواستند سطل زبانه را خالی کنند، میکشه! بعدشم دست میزنه به انواع و اقسام جرم و قتل و جنایت (مثلا یک هواپیما رو میدزده و تمام مسافرین و خدمه رو میکشه و ...). در نهایت ددپول میتونه نسخه خبیث خودش رو شکست بده (با مداخله «کاپیتان آمریکا»). او بارها مرده ولی دوباره برگشته.

 

2- بلک تام کسدی (Black Tom Cassidy)

 بلک تام کسدی (Black Tom Cassidy)

خلق شده توسط: کریس کلرمانت، دیو کاکرام

اولین حضور در دنیای کمیک: شماره 101 از سری اول کمیک های X-men (اکتبر 1976)

«بلک تام کسدی» معمولا به عنوان یکی از دشمنان مردان ایکس به تصویر کشیده شده است. او پسر عموی یکی از اعضای قدیمی گروه مردان ایکس به نام «بنشی» (Banshee) میباشد. ضمن اینکه معمولا با دیگر دشمن معروف مردان ایکس یعنی «جاگرنات» تیم تشکیل میدهد و همکاری دارد. اما در سالهای اخیر دشمن ددپول محسوب شده و بارها باهاش جنگیده. بلک تام کسدی یک جهش یافته نیرومند است که میتونه از طریق گیاهان، انرژی از خودش ساطع کنه. چوبی هم معمولا در دست داره که باهاش اشعه های انرژی شلیک میکنه. او عضو خانواده ای قدیمی و سرشناس ایرلندی است که البته به خاطر اعمال مجرمانه اش از خانواده طرد شده. او یک بار کاملا به حالت گیاهی درآمد و سعی کرد با استفاده از خون ددپول خودش رو مداوا کنه. لازم به ذکره که در فیلم "ددپول 2" هم حضور داره و بازیگری به نام «جک کسی» (Jack Kesy) نقشش را بازی کرد.

خبیث ددپول 2

در این فیلم نقش یکی از زندانیان Icebox را دارد (Icebox زندانی برای جهش یافته هاست). دعوای مختصری هم با ددپول داره. سپس به طور تصادفی توسط «کیبل» کشته میشه.

 

1- تی ری (T-Ray)

 تی ری (T-Ray)

خلق شده توسط: جو کلی، اد مگینس

اولین حضور در دنیای کمیک: شماره 1 از سری اول کمیک های Deadpool (ژانویه 1997)

«تی ری» قطعا دشمن برتر جناب آقای ددپول است. نکته جالب درباره او اینه که ادعا میکنه «وید ویلسون» واقعیه!!! یعنی میگه ددپول در واقع فردی است به نام «جک» که هویت اور ا دزدیده! ضمن اینکه او از جک متنفره چون ادعا میکنه همسرش رو کشته! سپس خودش رو تبدیل میکنه به یک قاتل و جادوگر درجه یک (روحش رو هم به "اربابان تاریک" یا Dark Masters فروخته!). بنابراین همیشه دنبال گرفتن انتقام از ددپوله. مدتی را هم به یک مزدور اجاره ای تبدیل شد تا با ددپول رقابت کنه. سابقه همکاری با «ثانوس» را هم داره. در هر حال او دشمن شماره یک ددپوله و کماکان اصرار داره که وید ویلسون واقعیه. بسیاری از بدبختی های ددپول به خاطر نقشه های او بوده. درباره قدرت هایش هم باید بگم که مثل یک زامبی میمونه. یعنی پوستی رنگ پریده داره ، قدرت جسمانی بالایی داره و جراحت های شدید هم باعث نمیشه از پا دربیاد. منتهی فرقش با زامبی اینه که همیشه عقل و هوش خودش رو حفظ میکنه. ضمن اینکه گفته میشه درونش به جای اعضای بدن، گند و کثافت هستش! بنابراین میشه نتیجه گرفت که نه قلب داره و نه احساس! ضمن اینکه اطلاعات و دانش زیادی هم درباره جادو و جنبل داره.

 

مهدی ترابی مهربانی

All rights reserved © Spidey.ir 2018

   (هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

مطالب مرتبط:

10 كمیك برتر ددپول (DEADPOOL)

معرفی ددپول

معرفی 10 دشمن برتر ددپول (DEADPOOL)

کمیک فارسي: «ددپول» و «مرد عنکبوتی برتر» + لینک دانلود مستقیم

كميك فارسی: قسمت آخر DEADPOOL’S SECRET SECRET WARS 

كمیك DEADPOOL ترجمه شد! + لینك دانلود مستقیم

5 تا از بهترین ، عجیب ترین و متفاوت ترین لباس های DEADPOOL

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 mehrdad_hnr 1397-02-30 15:45
خداییش ویلن های ددپول عالی اند همشون تنها موردهایی که زیاد باهاش حال نکردم مورد های 3 و 6 و9 بودند مابقی شاهکار بودنند مخصوصا مورد شماره 5 هرکدومشون میتونند بهترین اقتباس توی سینما داشته باشند همینطور T_REY
#2 a.v.s 1397-02-30 15:52
سلام آقای ترابی خسته نباشید.
مثل همیشه گل کاشتید. ولی انگار قبلا مقالاتی که درباره خبیث ها می نوشتید، هیجان شدیدتری داشت.
البته میدونم مشکل از شما نیست. میدونم جوابم اینه که کلا ددپول شخصیتی نیست که بشه جدیش گرفت.
شایدهم من دارم الکی حرف میزنم.

یک سوال داشتم، میشه از Top 10 شخصیت های مورد علاقه تون از مارول بگید؟ یک بار مقاله درباره شخصیت های برتر مارول گفتید. ولی نظر خودتون رو میخوام (البته میدونم که مرد عنکبوتی برای شما جایگاه خاصی داره و Top 1 شماست).
#3 mtm 1397-02-30 16:03
به نقل از a.v.s:
سلام آقای ترابی خسته نباشید.
مثل همیشه گل کاشتید. ولی انگار قبلا مقالاتی که درباره خبیث ها می نوشتید، هیجان شدیدتری داشت.
البته میدونم مشکل از شما نیست. میدونم جوابم اینه که کلا ددپول شخصیتی نیست که بشه جدیش گرفت.
شایدهم من دارم الکی حرف میزنم.

یک سوال داشتم، میشه از Top 10 شخصیت های مورد علاقه تون از مارول بگید؟ یک بار مقاله درباره شخصیت های برتر مارول گفتید. ولی نظر خودتون رو میخوام (البته میدونم که مرد عنکبوتی برای شما جایگاه خاصی داره و Top 1 شماست).

من که شخصا برام فرقی نمیکنه برای کدوم شخصیت مقاله بنویسم . برای همه شون سعی میکنم شنگ تموم بگذارم
در مارول هم این شخصیت ها رو به ترتیب دوست دارم:

- مرد عنکبوتی
- ولورین
- دکتر استرنج
- هاکای
- کاپیتان آمریکا
- ثینگ
- هیومن تورچ
#4 alihdz 1397-02-30 16:08
عالی بود اصن آدم فکرشو نمیکرد یه مرده متحرک این همه دشمن داشته باشهببخشید بابت اسپم
به موزیک ویدیوی جدیدی پیدا کردم که مال ۱۸ فیلم تا الان اومده mcu هستش (حتی اینفینیتی وار) که حدود دو سه هفتس منتشر شده خیلی رپ باحالی بود حیفم اومد نذارمش واستون عاااااااااااااا اااااااااالیه حتما ببینین
uplooder.net/.../...
فقط اگه فهمیدین چی میگه به منم بگین :lol:
#5 m.k.t 1397-02-30 16:39
از ددپول بهتر از این انتظار نمیره دشمناشم مثل خودش یه عده خل و چل هستن به غیر از چهار تای اول بقیه شون برام یه جور حالت تهوع ایجاد میکنن
ایده قمر خودخواه :-x :-x
#6 Cap-Spider Potter 1397-02-30 16:50
مقاله جالب و خوبی بود... خسته نباشید...
البته ددپول یه ضد قهرمانه (Anti-Hero) و معمولا ضد قهرمانان، دشمنان به مراتب سطح پایین تری نسبت به قهرمانان (Hero) دارن. پس نباید انتظار داشت دشمناشون همه درجه یک باشن...

ممنون بابت مقاله اقای ترابی

#4
خیلی جالب بود..! :D :D
مخصوصا جایی که به Avengers 1 میرسه، و اینطوری توصیفشون میکنه :
Sheild , Hammer , Suit , arrows , Guns and a Temper !! سپر ، پتک ، زره ، پیکان ، اسلحه و یه (شخصیت) خشمگین ! ;-)
#7 D.PARKER 1397-02-30 18:38
ددپول شخصیتیه که از بعضی خصوصیاتش خوشم میاد و از بعضیاشون متنفرم. یعنی تک بعدی و ( خیلی خیلی زیادی ) دیوونه بودنش اذیتم میکنه. ولی به نظرم تو سینما خیلی بهتر شده. یعنی درسته که جک هاش و بذله گویی هاش یجورایی غالبه ولی احساسات دیگه ای هم به جز شادی داره. صورتش هم بهتر شده. بنظرم دشمنای بدی هم نداره ( بجز یکی دو تا که فک کنم فقط واسه خندست. )

ممنون واسه مقاله
#8 a.v.s 1397-02-30 22:14
#3
اوه
ممنون آقای ترابی
به نقل از alihdz:

ببخشید بابت اسپم
به موزیک ویدیوی جدیدی پیدا کردم که مال ۱۸ فیلم تا الان اومده mcu هستش (حتی اینفینیتی وار) که حدود دو سه هفتس منتشر شده خیلی رپ باحالی بود حیفم اومد نذارمش واستون عاااااااااااااااااااااااالیه حتما ببینین
uplooder.net/.../...
فقط اگه فهمیدین چی میگه به منم بگین :lol:

خیلی معرکه بود. حال کردم.
راستش یه جورایی فهمیدم داره چی میگه. ولی نمیتونم براتون بیانش کنم. آخه خیلی پیچیده است :lol: .
#9 a.v.s 1397-02-30 22:35
به نقل از a.v.s:
#3
اوه
ممنون آقای ترابی
به نقل از alihdz:

ببخشید بابت اسپم
به موزیک ویدیوی جدیدی پیدا کردم که مال ۱۸ فیلم تا الان اومده mcu هستش (حتی اینفینیتی وار) که حدود دو سه هفتس منتشر شده خیلی رپ باحالی بود حیفم اومد نذارمش واستون عاااااااااااااااااااااااالیه حتما ببینین
uplooder.net/.../...
فقط اگه فهمیدین چی میگه به منم بگین :lol:

خیلی معرکه بود. حال کردم.
راستش یه جورایی فهمیدم داره چی میگه. ولی نمیتونم براتون بیانش کنم. آخه خیلی پیچیده است :lol: .

مرا هم بابت اسپم ببخشید
ولی یک ویدیو هم در یوتیوب پخش شده که حضور ثور در پایان فیلم جنگ بینهایت را به صورت لگویی در آورده.
خیلی عالی و درست مثل فیلم درست شده. از دستش ندید.
uplooder.net/.../...
#10 bamdad kk 1397-02-30 22:44
ممنون مقاله خوبی بود...لااقل با دشمنان ددپول آشنا شدم...ولی ددپول دشمناش خیلی جدیت و شخصیت جالبی ندارن. خب...ددپول خودش یک شخصیت تفریحی و طنزه قرار نیست شخصیت پیچیده و قابل بحثی داشته باشه...چه خودش چه دشمناش
#11 roham_shahi 1397-02-30 23:56
#7 کی گفت ددپول تک بعدیه! اتفاقا خیلی شخصیت جالب و باحالی داره. کمیک های جدیدش رو بخونی میفهمی چی میگم. من عاشق شخصیتشم.درسته خیلی جک میگه و با همه چی شوخی میکنه و میخواد خودشو بی تفاوت نشون بده. اما برای عزیزاش هرکاری میکنه و تو تنهایی خودش احساسیه
#12 D.PARKER 1397-02-31 16:28
به نقل از roham_shahi:
#7 کی گفت ددپول تک بعدیه! اتفاقا خیلی شخصیت جالب و باحالی داره. کمیک های جدیدش رو بخونی میفهمی چی میگم. من عاشق شخصیتشم.درسته خیلی جک میگه و با همه چی شوخی میکنه و میخواد خودشو بی تفاوت نشون بده. اما برای عزیزاش هرکاری میکنه و تو تنهایی خودش احساسیه


نود درصد صحبتاتو قبول دارم. شاید یکم راجع به تک بعدی بودنش مبالغه کردم. هرچند میشه گفت نسبت به اسپایدی ، تونی ، دکتر استرنج و ... خیلی تک بعدیه اما خب این ذات شخصیتیشه. اما انصافا قبول کن که تو دنیای کمیک جدا دیوونست. یه بیمار روانی که توهمم میزنه. اما تو سینما یه دیوونست که اختیار خودشو داره. یعنی تو قسمت اریجین دیدیم که وید هم عین ددپول جک زیاد می گفت. یعنی میشد بگی خب این یارو میتونه عصبانی یا ناراحتم بشه. واسه همین سینماییشو بیشتر دوست دارم.
ددپول هم به قول شما خیلی شخصیت جالب و باحالیه و خیلی اوقات حالمو خوب میکنه. :-)
#13 Twisto 1397-02-31 17:33
#12
#7
ددپول تو کمیک همیشه هم یه دیوونه که جوک میگه نیست گاهی فراتر هم رفته و عذاب های درونی اش رو دیدیم علاقه ورزی و مهربونی به ونسا داشتن بعضی خط قرمز ها مثل اسیب نزدن به بچه ها گاهی شخصیتش پیچیده تر شده تو ددپول 2 هم بعضی از وجه های دیگه اش رو نشونمون دادن. البته حق هم داری چون اکثر اوقات اینجوری دیده شده و کمتر اونجوری بوده.
#14 roham_shahi 1397-02-31 17:46
#12 دیوونگی جزیی از شخصیتشه. منم دیوونگیش رو دوس دارم البته بعضی وقتا خودشم میدونه داره کار اشتباه میکنه اما بازم اینکارو میکنه (مثل اونجا که کپ بهش گفته بود مامور کولسون رو بکشه. با اینکه میدونست اشتباهه بازم اینکارو کرد همش سعی میکرد خودشو توجیه کنه)
#13 دقیقا. مثله اهمیت فوق العاده ای که به دخترش میده. یا یه قسمت بود یکیو میخواست از خودکشی کردن نجات بده. خودشم میدونست تو اینکار خوب نیست ولی بازم به شیوه خودش تمام تلاشش رو کرد موفق هم شد.
#15 D.PARKER 1397-02-31 18:08
#13
#14

البته میگن ددپول تو کمیک های جدیدش به شخصیتی چند لایه تبدیل شده که گاهی غمشو میشه دید ولی انگار پنهانش میکنه. شایدم چون این غم پنهانش خیلی کم دیده میشه و برای دیدنش باید تک تک کمیکاش رو با دقت خوند من زیاد متوجهش نشدم.
در مورد ددپول ۲ هم باید بگم متاسفانه نتونستم فیلم رو ببینم پس نظری نمیدم اما حدس میزنم تو نشون دادن شخصیت وید موفق شده باشه. راجع به دیوونگیش هم من میخواستم دیوونگی انتخاب خودش باشه. نه یه بیماری ناخواسته‌.
#16 علیرضا سیلور سورفر 1397-03-05 13:25
مقاله مثل همیشه خوب بود.
ددپوله دیگه. دشمنانش هم مثل خودش عجیب غریبن.
سوال، این بلک تام کسیدی با تام کسیدی کارنیج نسبتی داره؟
#17 sourena1 1397-05-20 14:39
ببخشید این ددپول بزرگه که شبیه ونومه کیه وجود خارجی داره یا توسط فن ها درست شده {عکس روی مقاله}

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید

پروفایل کاربر

افراد آنلاین

We have 549 guests and 6 members online

  • a.v.s
  • alireZaZ
  • mehran spidey
  • mtm
  • Shazam!
  • Sherlockian

آخرین نظرات

Telegram    Facebook 

GooglePlus   Instagram 

    Aparat