مطالب برگزیده

نقد و بررسی فیلم "مادام وب" (Madame Web)
نقد و بررسی فیلم "مادام وب" (Madame Web)
چرا مردعنکبوتیِ تام هالند به دنیای کمیک وفادار است
چرا مردعنکبوتیِ تام هالند به دنیای کمیک وفادار است
رتبه بندی فیلم ها و سریال های کمیک بوکی 2023
رتبه بندی فیلم ها و سریال های کمیک بوکی 2023
ایستراگ (Easter Egg) ها، ارجاعات، اشارات و نکات پنهان بازی "مردعنکبوتی 2" (Marvel's Spider-Man 2)
ایستراگ (Easter Egg) ها، ارجاعات، اشارات و نکات پنهان بازی "مردعنکبوتی 2" (Marvel's...
نقد و بررسی بازی مردعنکبوتی 2 (Marvel's Spider-Man 2)
نقد و بررسی بازی مردعنکبوتی 2 (Marvel's Spider-Man 2)
ایستراگ (Easter Egg) ها و نکات و اشارات پنهان انیمیشن "مردعنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی" (Spider-Man: Across the Spider-Verse) – بخش دوم
ایستراگ (Easter Egg) ها و نکات و اشارات پنهان انیمیشن "مردعنکبوتی: در میان...
نقد و بررسی انیمیشن "اسپایدرمن: در میان دنیای عنکبوتی: بخش اول" (Spider-Man: Across the Spider-Verse – Part one)
نقد و بررسی انیمیشن "اسپایدرمن: در میان دنیای عنکبوتی: بخش اول" (Spider-Man: Across...

10 تیتراژ برتر سریال های كارتونی ابرقهرمانی + لينك دانلود

در طول سالها شیوه ها و متدهای مختلفی برای به نمایش گذاشتن این تیتراژها به كار گرفته شده . به طور مثال بسیاری از آنان دارای متن ترانه (Lyrics) هستند و برخی نیز تنها به موسیقی اكتفا میكنند و بیشتر سعی میكنند به فضا سازي بپردازند. البته به نظر میرسد در سالهای اخیر سازندگان سریال های سوپرهیرویی دیگر چندان به این نوع تیتراژها اهمیت نمیدهند چون میبینیم كه مثلا در سریال های كارتونی مارول مثل Ultimate Spiderman یا Avengers Assemble دیگر تیتراژی وجود ندارد و همه چیز با یك تصویر ثابت به بیننده منتقل میشود. در هر حال در این مقاله تصمیم گرفتم ده intro برتر تاریخ سریال های كارتونی ابرقهرمانی را برایتان معرفی كنم.

10- گربه های رعد آسا (Thundercats)

گربه های رعد آسا (Thundercats)

دورانی كه از تلویزیون  پخش میشد: از سال 1985 تا 1989

لینك دانلود و تماشا

میدونم كه "گربه های رعد آسا" از روی كمیك بوك ساخته نشده ولی از روش كميك خلق شده و قطعا تم ابرقهرمانی داره. این سریال در دهه 80 میلادی پخش میشد ، دهه ای كه به داشتن كارتون های با حال كه ممكنه الان كمی لوس به نظر برسن معروفه! نقطه مشترك این كارتون ها در تیتراژهای اعجاب انگیز آنها بود. واقعا اونقدر این تیتراژ ها دیدنی بودند كه تا ابد در خاطره بیینده حك میشدند. نكته قابل توجه نوع انیمیشن و البته نوع اكشنی هست كه در تیتراژ به كار رفته. اگر تا به حال اين تيتراژ را نديده ايد حتما ببينيد چون اعجاب آوره.

9- مرد عنكبوتی و دوستان شگفت انگیز او (Spider-Man and His Amazing Friends)

مرد عنکبوتی شگفت انگیز

دورانی كه از تلویزیون  پخش میشد: از سال 1981 تا 1983

لینك دانلود و تماشا

باز هم یكی دیگر از تیتراژهای معركه كارتونی در دهه 80 میلادی و باز هم یك موسیقی شلیكی و مهیج به همراه تصاویری كه به بهترین نحو ممكن شخصیت های اصلی داستان و همچنین حال و هوای fun سریال را به بیننده معرفی میكردند. پسر من عاشق این تیتراژه و حاضره روزی صد بار اونو تماشا كنه! تقصیری هم نداره واقعا دیدن صحنه یخ زدن اون غول آتشی توسط Ice Man   و بعد خرد شدنش توسط مرد عنكبوتی كه تاب خوران (!) بهش ضربه میزنه، هرگز جذابیت خودش رو از دست نمیده.

8- فانتوم 2040 

(Phantom 2040)

فانتوم 2040  (Phantom 2040

دورانی كه از تلویزیون  پخش میشد: سال 1994 تا 1996

لینك دانلود و تماشا

این تیتراژ شاید با بقیه تیتراژ های این لیست فرق داشته باشه چون در آن راوی وجود داره. يعني یك نفر داره اریجین  «فانتوم» (شخصیت معروف كمیك استریپی كه سالها پیش توسط «لی فالك» خلق شد) را به طور خلاصه برامون نقل میكنه. به عبارتي ديگر، میبینیم كه فانتوم پسري بوده كه پدرش توسط دزدان دریایی كشته شده و به جزیره ای دور افتاده رسیده كه در آنجا سوگند یاد كرده تا آخر عمر با جنایتكاران بجنگه. بعد میبنیم كه چقدر خوب و موثر نشون داده میشه كه نسل های بعدی فانتوم در طول 500 سال گذشته همگی راه او را دنبال كرده اند تا به فانتوم آینده یعنی سال 2040 میلادی میرسیم. این تیراژ به معنای واقعی كلمه "كلاسیك" هستش.

7- ماورای بتمن (Batman Beyond)

ماورای بتمن (Batman Beyond)

دورانی كه از تلویزیون  پخش میشد: از سال 1999 تا 2001

لینك دانلود و تماشا

شاید این تیتراژ از نظر موسیقی خيلي چندان جالب نباشه ولی از نظر بصری غوغا میكنه!  در ضمن به خوبی حال و هوای نسبتا جدی و دارك سریال را هم در معرض دید قرار میده. نوع تدوین تیتراژ هم عالیه و بسیار خوب تصاویر پندارگون (surreal) را در كنار ابزار آلات تكنولوژیك ، كلمات و صحنه های اكشن تركیب میكنه. من به ویژه از كلمات به كار رفته در آن خوشم میاد چون با ویژگی های شخصیتی منفی شروع میشه (مثل "حرص"، "فساد") و با ویژگی های مثبتي مثل "عدالت" و "شجاعت" خاتمه پیدا میكنه . این كلمات نقش قهرمان سریال در شهری مثل "گاتام" رو به خوبی برامون شرح میده.

6- مرد آهنی: مجموعه كارتوني  (Iron Man: The Animated Series)

مرد آهنی: مجموعه كارتوني  (Iron Man: The Animated Series)

دورانی كه از تلویزیون  پخش میشد: از سال 1995 تا 1996

لینك دانلود و تماشا

این تیتراژ را میتوان بهترین تم "هوی متال" در میان تیتراژ كارتون های تلویزیونی لقب داد. فقط 4 كلمه در آهنگ آن به كار رفته كه مرتب تكرار میشه: I am Iron man. همزمان شاهد نواخته شدن گیتار برقی هستیم و البته تونی استارك را میبینیم كه خیلی مصمم داره با چكش روی فلز میكوبه تا لباس خودش رو درست كنه. یك تیتراژ بینظیر و تاثیرگذار كه بارها بهش ادای احترام شده.

5- هالك باور نكردنی (The Incredible Hulk)

هالك باور نكردنی

دورانی كه از تلویزیون  پخش میشد: از سال 1996 تا 1997

لینك دانلود

نكته خار ق العاده درباره این تیتراژ اینه كه به صورت كاملا موثر تمام جوهره و ذات هالك را به همراه فضای كلی سریال در عرض كمتر از یك دقیقه به تصویر میكشه. فقط كافیه به بخشی كه بروس داره از دست هيولاي درونش فرار ميكنه و  در كنار عشق اش («بتی راس» ) قرار ميگيره و بعد ژنرال راس میاد و بتی را از بروس جدا میكنه و در ادامه هم بروس به ورطه ای سیاه سقوط میكنه و تبدیل به هالك میشه،  دقت كنید تا ببینید سازنده این تیتراژ چقدر آدم خلاقی بوده. موسیقی دلهره آورش هم یادآور نزاع درونی و جاودان بین بروس بنر و هالكه .

4- لاك پشت های نینجا (Teenage Mutant Ninja Turtles)

لاك پشت های نینجا (Teenage Mutant Ninja Turtles)

دورانی كه از تلویزیون  پخش میشد: از سال 1987 تا 1996

لینك دانلود و تماشا

این تیتراژ واقعا شگفت انگیزه. آنقدر نمادین و باحاله كه پس از سالها هر وقت لاك پشت های نینجا را در هر شكل و فرمتی ميبينم بی اختیار ترانه این تیتراژ را با خود زمزمه میكنم؛ ترانه ای كه هنوزم بعد از گذشت این همه سال بسیار cool است.  نكته جالب توجه اینه كه به بهترین شكل ممكن ماموریت خودش را به انجام میده و بیننده رو مشتاق دیدن سریال میكنه. نكته دیگر كیفیت بسیار بالای انیمیشنی هست كه در آن به كار رفته. در هرحال، این تیتراژ به تاریخ پیوسته و آنقدر در بازی های مختلف لاك پشت های نینجا در دهه 90  میلادی به كار رفته یا به آن ادای احترام شده كه دیگر بخش لاینفك pop culture دنیا شده.

3- مردان ایكس: مجموعه كارتوني  (X-men: The Animated Series)

مردان ایكس: مجموعه كارتوني  (X-men: The Animated Series)

دورانی كه از تلویزیون  پخش میشد: از سال 1992 تا 1997

لینك دانلود و تماشا

تیتراژی كه بدون حتی یك كلمه خلاصه كامل و جذابی از كل تاریخ "مردان ایكس" و كمیك های آنها بهمون میده. ضمنا، همه شخصیت های اصلی سریال رو بهمون معرفی میكنه و قدرت هاشون رو هم بهمون نشون میده. موسیقی اش هم خیلی شنیدنی و به یاد ماندیه (تا همین چند وقت پیش "رادیو پیام" خودمون از این موسیقی برای بخش خبرهای ترافیكی استفاده میكرد!!!) من خودم هنوز شیفته رنگ های به كار رفته در این تیتراژ و كل سریال بودم كه ظاهری بسیار كمیك بوكی به آن داده بودند.

2- مرد عنكبوتی (Spider-Man)

مرد عنكبوتي

دورانی كه از تلویزیون  پخش میشد:  از سال 1967 تا 1970

لینك دانلود و تماشا

تیتراژی تاریخی كه به همراه ترانه و آهنگش بخشی از تاریخ شده. میگن در آمریكا از هر 10 نفر، 9 نفر ترانه تیتراژ این كارتون را از حفظ بلده! آنقدر هم در جاهای مختلف به كار رفته و بهش ادای احترام شده كه دیگه همه جا میشه اون رو شنید. بیایید یك بار دیگه این ترانه را با هم بخوانیم:

Spiderman, Spiderman,
اسپایدرمن، اسپایدرمن

Does whatever a spider can.
میتونه هر كاری یه عنكبوت میكنه، بكنه

Spins a web, any size,
تار میزنه به هر اندازه

Catches thieves just like flies.
دزدها رو میگیره همونطور كه عنكبوت ها مگس میگیرن

و ........

1- بتمن: مجموعه كارتونی (Batman: The Animated Series)

1- بتمن: مجموعه كارتونی (Batman: The Animated Series)

دورانی كه از تلویزیون  پخش میشد: از سال 1992 تا 1995

لینك دانلود و تماشا

و حالا میرسیم به بهترین تیتراژ سریال های ابرقهرمانی كه بدون شك متعلق است به سریال "بتمن" مجموعه كارتونی". این تیتراژ بی عیب و نقصه. همه چیز آن از موسیقی حماسي  «دنی الفمن» گرفته تا نوع انیمیشن و سبك آن perfect هستش. سیاهی از سر و روی تیتراژ میباره و ما را كاملا میبره به دنیای فیلم های سیاه اندیش دهه های 30 و 40 سینمای جهان كه بهشون اصطلاحا میگن فیلم های "نوآر" (Noir). جالبه كه بتمن تا لحظات پایانی كاملا در سایه ها پنهانه . در هر حال این تیتراژ كاملا منحصر به فرده و نظیر آن را در تلویزیون ندیده و نخواهیم دید. برای من دو نكته هست كه خیلی جالبه. یكی اینكه آدم بدهایی كه بتمن باهشون میجنگه ابر خبیث نیستند بلكه خلافكاران خیابانی هستند و تفنگ واقعی دستشونه و دوم اینكه این تیتراژ شاید تنها تیتراژ كارتونی تاریخ باشه كه خودش به تنهایی مثل یك داستان كوتاه عمل میكنه.

نظر شما چیست؟ شما از چه تیتراژهای دیگری خوشتان می آید؟

مهدی ترابی مهربانی

All rights reserved © Spidey.ir 2016

(هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

مطالب مرتبط:

15 انیمیشن تلویزیونی که وارد دنیای کمیک شدند

10 کارتون خاطره انگیز دهه 80 میلادی

10 کارتون ابرقهرمانی که هرگز پخش نشدند

زیرنویس فارسی تمام قسمت های كارتون SPECTACULAR SPIDER-MAN

20 شخصیت برتر مارول و دی سی كه خارج از دنیای كمیك بوک خلق شدند!

20 انیمیشن ابرقهرمانی برتر تاریخ

لینك دانلود كارتون های مرد عنكبوتی

10 کارتون دی سی که احتمالا نمیدونستید وجود دارند!

10 کارتون مارول که احتمالا نمیدونستید وجود دارند!

15 کارتون کمیک بوکی که احتمالا نمیدونستید وجود دارند!

تاریخچه انیمیشن های مرد عنکبوتی

تمام حضورهای افتخاری مرد عنكبوتی در دنیای انیمیشن + لینك دانلود

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

spidey 4ever
+1 #1 spidey 4ever 1394-09-01 12:48
مرسي استاد
بازم يه مقاله حيرت انگيز و يك موضوع عالي كه حتي تو سايت هاي خارجي هم من نمونه اش رو تا به حال نديده بودم
خيلي هم زحمت كشيد لينك دانلود و تماشاي اين تيتراژ ها رو بهمون داديد

ميدونيد چرا اينقدر شما رو دوست دارم استاد؟ چون واقعا حقيقت رو ميگيد . ممنون كه تيتراژ كارتون بتمن رو در رتبه اول قرار داديد
ببينم اين كفتارهاي لاشخور صفت ديگه چه بهانه اي دارند بيارن
راستي تولدتون هم مبارك
نقل قول کردن
Samwel Tarly
+1 #2 Samwel Tarly 1394-09-01 13:23
من فکر می کردم که تیتراژ کارتون مرد عنکبوتی خارق العاده تو رتبه اول باشه اما اونی که شما تو رتبه دو قرار دادید واقعا تاریخیه
حتی تو فیلم مرد عنکبوتی 2 هم اون خانم شرق اسیایی(نمیدونم چینیه یا کره ای یا ژاپنی)هم این اهنگ با ویالن می خوند(دقیقا لحظه ای که پیتر بخاطر مرد عنکبوتی بودن نمایش مری جین از دست داد.
فکر کنم مورد 1 با اختلاف اندک با 2 تونست تو لیست اول بشه تا به اون کمیک فن های قلابی نشون بدید که هیچ وقت با تعصب نمره نمیدید
نقل قول کردن
Superior avenger
+1 #3 Superior avenger 1394-09-01 13:24
مثل همیشه بی نقص بود!
فقط یه سوال ،به نظرتون تیتراژ سریال مردعنکبوتی خارق العاده هم نباید توی مقاله می بود؟
نقل قول کردن
Victor
+1 #4 Victor 1394-09-01 13:27
مرسی استاد خیلی زیبا بود
با دیدن خیلی از اینا بی اختیار یاد دوران قدیم افتادم :cry:
مرسی استاد که با کار کردن این مقاله و گذاشتن لینک دانلود دوباره اون حس شوق بچگی رو حداقل برای امروز هم که شده زنده کردید مرسی
نقل قول کردن
redmonster
+1 #5 redmonster 1394-09-01 13:33
مقاله ی جالبی بود،از نظر من تیتراژسرال انتقام جویان و جاستیس لیگ هم میتونستن تو این لیست باشن
#1:
حقیقت محض،همینه که اسپایدی رو از بقیه ی سایتای مرتبط با کمیک جدا میکنه،مقالات اختصاصی. والا ترجمه ی مقاله و خبر رو که حتی سایتای غیر کمیکی هم انجام میدن.
یه خبر،خبر که نمیشه بهش گفت ولی سایت parentherald.co m اومده شایعات و اخبار رو از فیلم avengers infinity war جمع کرده و توش به جزئیات خوبی اشاره کرده.

هشدار اسپویل
.
.
.
.
بر طبق خبری که io9 منتشر کرده،کین فایگی جزئیاتی از اینده ی فیلم های مارول گفته.اون گفته که این اخرین حضور اعضای فعلی اونجرزه و احتمالا پایانی بر داستانیه که در مورد قوی ترین قهرمانان جهانه:
"مسلما این فیلم پایانیه بر یه سری از چیزایی که ما از اونجرز میدونیم،هیچکی هنوز نمیدونه که چه اتفاقای تو فیلم میفته ولی فکر میکنم که ما تو پایان فیلم اونجرز:دوران اولتران اشاره ای به گسترش تیم کردیم.
و یکی ازون چیزایی که ما در مورد کمیکها دوست داریم اینه که شخصیت ها تغیر میکنن.ادمای جدیدی وارد تیم میشن.شما 10 سال دیگه یه کتاب اونجرز رو برمیدارید و شخصیتایی رو که رو جلد میبینید رو نمیشناسید. ولی این ایده هان که که باعث شدن اونجرز هنوزم وجود داشته باشه وفکر میکنم که این بخشی از اوج داستانه.
فایگی میگه که ورژن بعدی اونجرز هم همون کارای قدیمیا رو تو دنیا میکنن،اون همیچنین تاکید کرد که این تغیر پایان کار دنیای سینمایی مارول نیست ولی احتمالا اونجرز:جنگ بینهایت مهمترین بخش این تغیرات خواهد بود

MoviePilot هم گزارش داده که استیو راجرز یا همون کاپیتان امریکا برخلاف کمیک ها تو جنگ داخلی نمیمره.ولی حدس هایی هست که ممکنه تو اونجرز جنگ های بی نهایت کشته بشه.حتی حدس هایی هم از کشته شدن تور تو فیلم مذکور زده میشه.
توی یه خبر اختصاصی هم سایتYibada گزارش داده که احتمالا لوکی با تور و سایر اونجرز برای مقابله با تانوس متحد میشه.خدای حقه باز ازگاردی بخاطر نابودی ازگارد تو فیلم Thor: Ragnarok انتقام میگیره.طبق خبرگزاری Venture Capital Postویژن هم احتمالا میمیره.ثور در حال جمع اوریه سنگ های بینهایته و یکی ازونها هم توی پیشونیه ویژنه که احتمالا باعث مرگش میشه.مرگ این شخصیتا احتمالا راهی رو برای اونجرزهای جدید باز میکنه.

صحبت هایی هم راجع به هویت تانوس میشه،که شخصیت خبیث جنگ های بینهایته.گفته شده که اون پدر استار لرد هستش.
نقل قول کردن
Hossein sbn
+1 #6 Hossein sbn 1394-09-01 15:15
:o
آقای ترابی چرا تیتراژ آغازین مردعنکبوتی خارق العاده رو انتخاب نکردید؟اون که که خیلی زیبا و به یاد ماندنی بود.تیتراژ فصل اول Avengers assemble هم که معرکه بود.خیلی تعجب کردم تو مقاله ندیدمش.
نقل قول کردن
Dead Storm
-1 #7 Dead Storm 1394-09-01 15:58
سلام
عالی بود ولی باید تیتراژ جاستیس لیگ هم میبود.
نقل قول کردن
shervin 2
+1 #8 shervin 2 1394-09-01 16:16
با تشکر دوباره از آقای ترابی
مقاله ای فوق العاده دیگر از شما.اصلا از نظرم یکی از جنبه های سریال همین تیتراژ آغازین است که می تواند خیلی خاطره انگیز باشد مثل همین مردعنکیوتی 1967 که شاید خود سریال زیاد خوب نبود اما تیتراژی بیاد ماندنی داشت.
اصلا از نظرم یکی از نقاط منفی سریال مرد عنکبوتی نهایی نداشتن تیتراژ بود چون وقتی آدم به فکر سریال که میفته اولین چیزی که به ذهنش میاد تیتراژشه
نقل قول کردن
zuko
+1 #9 zuko 1394-09-01 16:19
پس تیتراژ مرد عنکبوتی خارق العاده کو؟ اونجرز earth mightiest heroes چی؟ جاشون خیلی خالیه. مخصوصا اونجرز :sad:
نقل قول کردن
mtm
#10 mtm 1394-09-01 16:42
راستش به نظر خودمم تیتراژ spectacular spiderman میتونست تو لیست باشه
من حتی روی تیتراژ batman brave and the bold. هم در نظرم بود چون به نظرم خیلی تیتراژ جالبیه و کل حال و هوای کمیک های silver age شرکت دی سی رو داره (و البته موسیقی اش هم معرکه است) ولی راستش دوست نداشتم از بتمن و مرد عنکبوتی هرکدوم سه تا عنوان تو لیست باشه (فکرش رو بکنید ... اونجوری 6 تا از موارد از بتمن و اسپایدرمن میشد!!!)

تیتراژ اونجرر: قوی ترین ابرقهرمانان دنیا هم خوبه ولی راستش چیز منحصر به فردی توش برام نیست
از اهنگش هم زیاد خوشم نمیاد. به نظرم با کلیت سریال جفت و جور نیست. شاید بهتر بود حماسی نر مبشد

جاستیس لیگ هم تیتراژ خاصی نداره. جایی هم ندیدم ازش تعریفی بشه
نقل قول کردن
mtm
#11 mtm 1394-09-01 16:46
به نقل از redmonster:
مقاله ی جالبی بود،از نظر من تیتراژسرال انتقام جویان و جاستیس لیگ هم میتونستن تو این لیست باشن
#2:
حقیقت محض،همینه که اسپایدی رو از بقیه ی سایتای مرتبط با کمیک جدا میکنه،مقالات اختصاصی. والا ترجمه ی مقاله و خبر رو که حتی سایتای غیر کمیکی هم انجام میدن.
یه خبر،خبر که نمیشه بهش گفت ولی سایت parentherald.com اومده شایعات و اخبار رو از فیلم avengers infinity war جمع کرده و توش به جزئیات خوبی اشاره کرده.

uupload.ir/.../...

هشدار اسپویل
.
.
.
.
بر طبق خبری که io9 منتشر کرده،کین فایگی جزئیاتی از اینده ی فیلم های مارول گفته.اون گفته که این اخرین حضور اعضای فعلی اونجرزه و احتمالا پایانی بر داستانیه که در مورد قوی ترین قهرمانان جهانه:
"مسلما این فیلم پایانیه بر یه سری از چیزایی که ما از اونجرز میدونیم،هیچکی هنوز نمیدونه که چه اتفاقای تو فیلم میفته ولی فکر میکنم که ما تو پایان فیلم اونجرز:دوران اولتران اشاره ای به گسترش تیم کردیم.
و یکی ازون چیزایی که ما در مورد کمیکها دوست داریم اینه که شخصیت ها تغیر میکنن.ادمای جدیدی وارد تیم میشن.شما 10 سال دیگه یه کتاب اونجرز رو برمیدارید و شخصیتایی رو که رو جلد میبینید رو نمیشناسید. ولی این ایده هان که که باعث شدن اونجرز هنوزم وجود داشته باشه وفکر میکنم که این بخشی از اوج داستانه.
فایگی میگه که ورژن بعدی اونجرز هم همون کارای قدیمیا رو تو دنیا میکنن،اون همیچنین تاکید کرد که این تغیر پایان کار دنیای سینمایی مارول نیست ولی احتمالا اونجرز:جنگ بینهایت مهمترین بخش این تغیرات خواهد بود

MoviePilot هم گزارش داده که استیو راجرز یا همون کاپیتان امریکا برخلاف کمیک ها تو جنگ داخلی نمیمره.ولی حدس هایی هست که ممکنه تو اونجرز جنگ های بی نهایت کشته بشه.حتی حدس هایی هم از کشته شدن تور تو فیلم مذکور زده میشه.
توی یه خبر اختصاصی هم سایتYibada گزارش داده که احتمالا لوکی با تور و سایر اونجرز برای مقابله با تانوس متحد میشه.خدای حقه باز ازگاردی بخاطر نابودی ازگارد تو فیلم Thor: Ragnarok انتقام میگیره.طبق خبرگزاری Venture Capital Postویژن هم احتمالا میمیره.ثور در حال جمع اوریه سنگ های بینهایته و یکی ازونها هم توی پیشونیه ویژنه که احتمالا باعث مرگش میشه.مرگ این شخصیتا احتمالا راهی رو برای اونجرزهای جدید باز میکنه.

صحبت هایی هم راجع به هویت تانوس میشه،که شخصیت خبیث جنگ های بینهایته.گفته شده که اون پدر استار لرد هستش.

ممنون بابت خبر
به نظرم ارزشش رو داره یه پست جداگانه بهش اختصاص بدیم
من خودم الان به کنترل پنل دسترسی ندازم
دوستان دیگه لطفا خبر رو به صورت کپی /پیست تو سایت کار کنند
نقل قول کردن
j.jonah jameson
+1 #12 j.jonah jameson 1394-09-01 16:48
من اصلا روحم هم خبر نداشت که راجب فانتوم و مرد آهنی مجموعه کارتونی ساخته شده! :eek:
باور کنید اگه برای فانتوم اون توضیح رو نمیدادید اصلا شاید نمیتونستم با بقیه مقایسه اش کنم (یه جاهایی برام گنگ بود)
تیتراژ هالک هم خیلی عالی است. توی یکی از قسمت های این سریال کارتونی مرد آهنی هم بود که لباسش خیلی شبیه لباس همین مرد آهنی که در مقاله آشاره شد بود ! آیا این همونه؟
تیراژ بتمن هم خیلی قشنگ بود ولی این اولین بار بود که تیتراژ اصلی اش رو دیدم! اصلی؟ بله چنتا از بخش های از این کارتون رو داشتم ولی توش از مرد دوچهره و هارلی و دکتر فریز استفاده شده بود!
ممنون آقای ترابی
نقل قول کردن
spider emad
+1 #13 spider emad 1394-09-01 16:49
استاد ترابی من کسی نیستم که بتونم از شما ایراد بگیرم.اصلا در حد این نیستم ولی خدایی جای تیتراژ مرد عنکبوتی خارق العاده خیلی خالیه بطوری که من امروز تو ذهنم یاد تیتراژ این کارتون افتادم و از بس که قشنگ بود رفتم دوباره یه قسمتی از این کارتون رو دیدم.در هرحال ممنون از لیستتون ولی کاش بجای شماره 9 یا شماره های دیگه از این تیتراژ استفاده میکردید.
نقل قول کردن
mtm
#14 mtm 1394-09-01 16:57
به نقل از spider emad:
استاد ترابی من کسی نیستم که بتونم از شما ایراد بگیرم.اصلا در حد این نیستم ولی خدایی جای تیتراژ مرد عنکبوتی خارق العاده خیلی خالیه بطوری که من امروز تو ذهنم یاد تیتراژ این کارتون افتادم و از بس که قشنگ بود رفتم دوباره یه قسمتی از این کارتون رو دیدم.در هرحال ممنون از لیستتون ولی کاش بجای شماره 9 یا شماره های دیگه از این تیتراژ استفاده میکردید.

در کامنت شماره 10 توضیح دادم
ضمن اینکه به نظرم عمده دلیل دوست داشتن این تیترا در ترانه اون نهفته است
منم بین ترانه اون و ترانه مرد عنکبوتی دهه 60 ، دهه 60 رو انتخاب کردم که واقعا به تاریخ پیوسته
خداییش هم نمیتونستم تیتراژ مرد عنکبوتی و دوستان شگفت انگیزش رو تو لیست نزارم چون در دوره خودش بینظیر بود
نقل قول کردن
mtm
#15 mtm 1394-09-01 16:59
#12:
درسته
کارتون ها معمولا در سیزن های بعدی تیتراژشون تغییر میکنن

گاهی هم تصاویر جدید رو میان میزارن در دل همون تیتراژ قبلی تا کمی جدیدتر به نظر برسه
نقل قول کردن
parker
+1 #16 parker 1394-09-01 17:54
لیست عالی بود. دست استاد درد نکنه.
ولی جدا از ابرقهرمانی ، بدون تعصب از نظر من بهترین تیتراژ کارتون های کمیک بوکی اون سریال تن تن برای سال 1991 هست. واقعا خارق العاده هست. موسیقی خارق العاده (انقدر که محاله موقع پخش زمزمه ش نکنید)، و اون صحنه های گلچینی که از کمیک ها نشون داده میشه و ...
نقل قول کردن
Doc Strange
+1 #17 Doc Strange 1394-09-01 18:10
مقاله خوبی بود ممنون.
آقای ترابی نظرتون درباره تیتراژ سریال The Batman چیه؟
البته منظورم فصل 3 هستش.
به نظر من که خیلی فوق العاده هست.
نقل قول کردن
mtm
#18 mtm 1394-09-01 18:13
به نقل از Spidey 4Ever:

ميدونيد چرا اينقدر شما رو دوست دارم استاد؟ چون واقعا حقيقت رو ميگيد . ممنون كه تيتراژ كارتون بتمن رو در رتبه اول قرار داديد
ببينم اين كفتارهاي لاشخور صفت ديگه چه بهانه اي دارند بيارن

اقا ساسان میتونم یه خواهشی از شما و دیگر دوستان بکنم؟
میشه این اقایون رو دیگه با اسم لاشخور یا کفتار صدا نکنید؟
اصلا کلا باهاشون کاری نداشته باشید
بلاخره هر کسی باید به اندازه ظرفیت اش بهش توجه بشه
اونا هم به قدر کافی بهشون "توجه" کردین
دیگه بیش از این عقلانی نیست
منظورم اینه که بعضی ها حتی لیاقت اون رو ندارن که ادم وقتش رو برای فحش دادن بهشون تلف کنه
دیگه بسه
دوست ندارم دیگه حتی اشاره غیر مستقیم هم بهشون بشه
نقل قول کردن
mtm
#19 mtm 1394-09-01 18:16
به نقل از parker:
لیست عالی بود. دست استاد درد نکنه.
ولی جدا از ابرقهرمانی ، بدون تعصب از نظر من بهترین تیتراژ کارتون های کمیک بوکی اون سریال تن تن برای سال 1991 هست. واقعا خارق العاده هست. موسیقی خارق العاده (انقدر که محاله موقع پخش زمزمه ش نکنید)، و اون صحنه های گلچینی که از کمیک ها نشون داده میشه و ...

تیتراژش خوبه
کلا بتمن و اسپایدرمن تیتراژهای خوب زیاد دارن
حتی تیتراژ spiderman new animated series هم به نظرم تیتراژش عالی بود
مخصوصا موسیقی اش
نقل قول کردن
Hamid_k
#20 Hamid_k 1394-09-01 20:09
واقعا تیتراژای کارتونای بتمن و مردعنکبوتی عالی هستن مثلا با وجود اینکه مردعنکبوتی نهایی مزخرف بود اما تیتراژ ابتداییش خیلی خوب بود (هرچند که وسطش پخش میشد)
کلا خیلی عالین
راستی اقای ترابی شما گفتین نشون دادن مرگ واقعی کاراکتر ها توی انیمیشن های ابر قهرمانی مجاز نیست پس چرا توی انیمیشن بتمن اندر ده رد هود رابین با بمب جوکر مرد ؟
ببخشید منظورم مرد عنکبوتی نامحدود بود
نقل قول کردن
mtm
#21 mtm 1394-09-01 20:11
به نقل از Hamid_k:

راستی اقای ترابی شما گفتین نشون دادن مرگ واقعی کاراکتر ها توی انیمیشن های ابر قهرمانی مجاز نیست پس چرا توی انیمیشن بتمن اندر ده رد هود رابین با بمب جوکر مرد ؟

اون قوانین مال دهه 90 میلادی بود
در ضمن under the red hood سینماییه
سریال کارتونی نیست که از قوانین سریال ها پیروی کنه
نقل قول کردن
amirhg29
#22 amirhg29 1394-10-03 12:56
مثل همیشه عالی بود.ولی اگه 15 تیتراژ برتر رو قرار میدادید شاید جای خالی کمتری احساس میشد ;-)
نقل قول کردن
mtm
#23 mtm 1394-10-03 17:08
به نقل از amirhg29:
مثل همیشه عالی بود.ولی اگه 15 تیتراژ برتر رو قرار میدادید شاید جای خالی کمتری احساس میشد ;-)

فکر خوبیه ولی لظف لیست به اینه که top 10 باشه
البته من تو بخش نظرات توضیح دادم که چرا تیتراژ دیگه رو قرار ندادم تو لیست
ولی اگه قرار بود لیست 15 تایی بشه اینا هم توش میبودن:
- کارتون incredible hulk (دهه 80 میلادی)
- کارتون spectacular spiderman
- کارتون avengers earths mightiest heroes
- کارتون batman brave and the bold
- کارتون He-Man and the masters of the universe (دهه 80)
نقل قول کردن
drzoom
#24 drzoom 1395-04-19 23:18
لیست عالی ...ولی تو عکس ماورای بتمن چقدر شبیه جین تو تیکنه....مجسمه ساز عالی بود
نقل قول کردن
مرتضی رئیسی
#25 مرتضی رئیسی 1396-11-22 12:10
بتمن مجموعه کارتونی با هالک بی نظیر بود.
اون آهنگ اسپایدرمنم که اشاره کردین عالیه.یادمه بچه که بودم این آهنگو بلد نبودم ولی درب و داغون زمزمه می کردم :-)
نقل قول کردن
Ultemate amir
#26 Ultemate amir 1399-04-09 09:46
خب بنظرم تیتراژ اونجرز قوی ترین قهرمانان زمین هم میتونست تو لیست باشه خیلی هیجان انگیز بود مخصوصا اون موسیقیش عاشق موسیقیشم خیلی باحاله
نقل قول کردن
AmirhoseinJafari2005
#27 AmirhoseinJafari2005 1399-10-30 23:02
خیلی خوب بود.... همشون عالی بودن مخصوصا مورد اول 8)
نقل قول کردن
Karen
#28 Karen 1400-05-04 16:55
با سلام خدمت تمام طرفداران مارول ...
آقا یه سوال...
حقیقتا چند نفر از شما از این top 10 کدوم رو دیدید؟؟
نقل قول کردن
amin Hajati
#29 amin Hajati 1400-11-27 10:36
من از تیتراژ کارتون لاکپشت های نینجا نوجوان سال 2003 خوشم میاد بتظرم از همه سری های لاکپشت های نینجا بهتره و خاطره ی خوبی هم دوباره داخل همون سی دی ها باهاش دارم
نقل قول کردن
amin Hajati
#30 amin Hajati 1400-11-27 10:43
این تیتراژ همون هالکی هست تو سی دی ها بود. و اورجین هالک تو انیمیشن مشکلی نداشت؟
بروس بنر برای نجات فرد موتوری میره جلوی فرد موتوری و اشعه به خودش میخوره و جالبیش این بود که تو یه قسمت دوباره اون فرد رو ملاقات میکنه واقعا بی نظزیر بود.
نقل قول کردن
amin Hajati
#31 amin Hajati 1400-11-27 10:44
به نقل از Karen:
با سلام خدمت تمام طرفداران مارول ...
آقا یه سوال...
حقیقتا چند نفر از شما از این top 10 کدوم رو دیدید؟؟

خب من هیچکدوم رو به ترتیب و کامل ندیدم ولی بعضی از قسمت های هالک و بتمن و لاکپشت های نینجا رو دیدم که تو سی دی ها بودن
نقل قول کردن
amin Hajati
#32 amin Hajati 1400-11-27 10:49
اون صحنه تو اوپنیگش هم هست
نقل قول کردن
Hellblazer
#33 Hellblazer 1401-06-21 11:01
به نقل از mtm:
راستش به نظر خودمم تیتراژ spectacular spiderman میتونست تو لیست باشه
من حتی روی تیتراژ batman brave and the bold. هم در نظرم بود چون به نظرم خیلی تیتراژ جالبیه و کل حال و هوای کمیک های silver age شرکت دی سی رو داره (و البته موسیقی اش هم معرکه است) ولی راستش دوست نداشتم از بتمن و مرد عنکبوتی هرکدوم سه تا عنوان تو لیست باشه (فکرش رو بکنید ... اونجوری 6 تا از موارد از بتمن و اسپایدرمن میشد!!!)

تیتراژ اونجرر: قوی ترین ابرقهرمانان دنیا هم خوبه ولی راستش چیز منحصر به فردی توش برام نیست
از اهنگش هم زیاد خوشم نمیاد. به نظرم با کلیت سریال جفت و جور نیست. شاید بهتر بود حماسی نر مبشد

جاستیس لیگ هم تیتراژ خاصی نداره. جایی هم ندیدم ازش تعریفی بشه

به نظرم این مواردی که فرمودید رو به علاوه‌ی تیتراژ انیمیشن سریالی بسیار زیبا و مجذوب کننده‌ی «تن تن» رو به این لیست اضافه کنید که بشه top 15.
ضمنا بابت این مقاله‌ی زیبا و خاطره انگیز ممنون و خسته هم نباشید.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Telegram     Facebook    Youtube red

Aparat     Instagram     Discord                                                                                   

پروفایل کاربر

افراد آنلاین

We have 972 guests and no members online