مطالب برگزیده

ایستراگ (EASTER EGG) ها و اشارات فیلم "ددپول 2"
ایستراگ (EASTER EGG) ها و اشارات فیلم "ددپول 2"
ترجمه شماره 304 از کمیک "پیتر پارکر: مرد عنکبوتی خارق العاده" (Peter Parker: The Spectacular Spider-Man) + لینک دانلود
ترجمه شماره 304 از کمیک "پیتر پارکر: مرد عنکبوتی خارق العاده" (Peter Parker:...
ایستراگ (Easter Egg) ها و اشارات فیلم "انتقام جویان جنگ بی نهایت" – قسمت دوم
ایستراگ (Easter Egg) ها و اشارات فیلم "انتقام جویان جنگ بی نهایت" –...
ایستراگ (EASTER EGG) ها و اشارات فیلم "انتقام جویان: جنگ بینهایت" – قسمت اول
ایستراگ (EASTER EGG) ها و اشارات فیلم "انتقام جویان: جنگ بینهایت" – قسمت...
15 دفعه ای که DCEU  هواداران "واقعی" دی سی را عصبانی کرد
15 دفعه ای که DCEU هواداران "واقعی" دی سی را عصبانی کرد...
15 شخصیت برتر دنیای کمیک که توسط «استیو دیتکو» (Steve Ditko) خلق شدند
15 شخصیت برتر دنیای کمیک که توسط «استیو دیتکو» (Steve Ditko) خلق شدند...

5 تا از بهترین ، عجیب ترین و متفاوت ترین لباس های deadpool

 

- ددپول دزد دریایی !!

ددپول دزد دريايي

ددپول چندباری لباس دزدان دریایی را در کمیک ها به تن کرده است ، اما قطعا چند صفحه در چندتا کمیک محدود ، نمیتواند باعث شود تا هوادارانی به دست بیاورد و بعدتر سبب خلق کاورهای واریانت و حتی آمدنش در یک بازی شود ، درسته ؟

نه الزاما !! بعد از اینکه activation از این ظاهر دزدان دریایی به صورت محدود در بازی انفرادی ددپول در سال 2013 بهره برد ، بازی قهرمانان مارول پا را فراتر گذاشت و ظاهر کاملی از این لباس را از کاور شماره 14 ددپول برداشت و به صورت یک کاستوم قابل دسترس در بازی قرار داد .

این ظاهر شامل کت ناخدای دزد دریایی ، شال کمری عریض ، زیر جامه ای با تزئینات و البته ، کلاهی با نقش معروف دزدان دریایی میشد !! 

نظر میرابیلیس : "جالبه که فقط به عنوان یه کاور واریانت ، روی جلد شماره ی 14 از ولوم اول کمیک ددپول اومد ، ولی تبدیل شد به یه لباس شناخته شده از ددپول ! یه نکته ای که شاید دونستنش براتون جالب باشه اینه که ددپول توی بعضی از داستان هاش ، توی دریا بوده ولی لباس معمولیش رو به تن داشته وتوی یه کشتی که ناخداش خودش بوده عازم سفر میشه و کلی داستان عجیب و هجو آمیز رو تجربه میکنه ؛ راستی خدمه کشتی هم کسی نبود جز باب بدبخت !!"

 

- ددپول دارک میشود !!

لباس deadpool

هنگامی که ولورین ، گروه جدید x-force را کنار هم جمع کرد ، او ددپول را به دلایل ساده ای ، به عضویت گروه درآورد : او یک قاتل کارآمد بدون اخلاقیات بود و دارای فاکتور بهبودی بود که تقریبا غیر قابل کشتنش میکرد .

ورودش به گروه همچنین به معنی تغییر جزئی در ظاهرش بود ، چرا که باید با پوشش جدید ولورین ، سایلاک و بقیه ی گروه ، مطابقت میکرد . به جای قرمز و سیاه ، رنگ کلی لباس عمدتا به خاکستری گرایید ؛ وگرنه این لباس ، در اصل همان لباس ددپول بود ، فقط تیره تر و با رنگ های جلب توجه کننده ی کمتر .

البته کمتر جلب توجه کننده تا زمانی که ددپول به سرعت به طرفتان بیاید و در حالیکه جوکی را فریاد میزند ، شما را تیرخنجر بزند !! ( این اتفاق زمانی میفتد که با اسلحه ای که در یک دستش است ، به شما شلیک میکند و همزمان با شمشیری که در دست دیگرش است ، به شما خنجر میزند !! )

در هر حال شما به او توجه میکنید ... !

نظر میرابیلیس : "کمیک های x-force کمیک های جالبی هستش ، گروهی که از دل گروه اصلی مردان ایکس بیرون میاد و فضای متفاوتی از اون ها رو روایت میکنه ، چون اعضا رویکرد متفاوتی نشون میدن .

این گروه هم چند باری تغییر کرده و دوباره شکل گرفته با افراد متفاوت ؛ در هر صورت برای خوندن کمیک های اکس فورس با طعم ددپول ، میتونید کمیک های uncanny x-force vol 1 از شماره 5 به بعد رو بخونید ."

 

 

- " من ددپولم ، من یکی از مردان اکسم !! "

ددپول - مردان ايكس

ددپول بارها اذعان داشته است که یکی از مردان اکس است ؛ در واقع ، گاهی اوقات کمی ناراحت میشده و به نظر میرسیده که واقعا تمایل دارد از طرف آنان به گروه دعوت شود .

برای دستیابی به این هدف ، او همچنین لباس های متفاوتی از مردان اکس را به کار برده است ، برای این منظور ، از لباس آبی و طلایی با ماسک معمولی خودش یا لباس دیگرش وقتی که در آینده به عضویت انجمن برادری جهش یافتگان در آمد ، استفاده کرد ؛ البته این یکی لباس ، اساسا لباس اصلی خودش بود به علاوه ی شنل و عینک ایمنی !!!

اگرچه بهترین لباسی که با دیدنش میتوانستید بگویید " خودشه ، ددپول میتونست اینطوری باشه ، اگه ددپول یکی از اعضای مردان اکس بود " ، از دل کمیک های ددپول و کیبل بیرون آمد . و بله ، این لباس اساسا لباس سایکلوپ هست یا لباس کیبل با کمی ویرایی اضافه ! حتی او وقت کافی صرف کرد تا ماسکش با طرح آبی و طلایی لباس یکی شود .

این لباس به تمایزهای بیشتری نیاز دارد تا بشود بین این لباس و لباس سایکلوپ فرق گذاشت ولی با این حال ، از بدترین تلاشهایش در این زمینه ، خیلی فاصله دارد .

نظر میرابیلیس : "ددپول بارها سعی کرده جزئی از گروه مردان اکس بشه و چند باری هم موفق به این امر شده ، از لباس زرد و مشکی با ماسک قرمز تا لباس آبی و طلایی رو هم امتحان کرده . هر دفعه هم به نوعی رابطش با بقیه ی اعضا ، فوق العاده فان و جالب از آب دراومده ، عین وصله ناجور گروه بوده . جالبه حتی تونسته بالاخره عضویت کامل و همیشگی عضویت گروه مردان اکس رو هم به دست بیاره !!

میتونید برای خوندن داستان های ددپول و مردان اکس ، کمیک های deadpool vol 2 و x-force vol 3 annual رو بخونید ، همچنین کمیک x-men : second coming رو هم از دست ندید ."

 

- ددپول دنیای التمیت

لباس ultimate deadpool

در دنیای التمیت ، خیلی از کاراکترها ، پس زمینه ای کمی متفاوت ، ظاهری جدید ، مجموعه توانایی های متفاوت و حتی هویت های جدیدی دارند . ظاهر ددپول التمیت ، فورا قابل شناساییست به عنوان ددپول آن دنیا ، به لطف بهر گیری زیاد از رنگ های قرمز و مشکی ؛ اگرچه در این لباس ، سیاه رنگ اصلیست و قرمز به طور اندک به عنوان بخش روشن لباس استفاده گشته است ( در قیاس با لباس اصلی ددپول در دنیای اصلی ) .

او همچنین چند مشخصه ی آشکار نینجا وار نیز دارد ، مثل بخش سیاه رنگی که کل قسمت دهان ، بینی و چشمها در ماسکش را در بر گرفته و یا شال قرمز رنگی که به دور کمرش بسته شده است و همچو کمربند کاراته به نظر می آید .

بیشترین تفاوت در ظاهرش ، زمانی پدیدار میشود که او ماسکش را برمی دارد و جمجمه اش را داخل پوششی پلاستیکی و تمیز که جای تمام پوست و غضروف هایش را گرفته ، آشکار میکند . مغزش نیز تا اندازه ای بیرون از جمجه اش نمایان است !!

ددپول دنياي التميت

بله ، تا حالا چیزی شبیهش را ندیده اید ... !

نظر میرابیلیس :" مشخصه که ما در این دنیا ، باید منتظر یه ددپول متفاوت باشیم ، نوع لباس و شکل ظاهریش ، کاملا اونو از ددپول دنیای اصلی متمایز میکنه .

برای خوندن داستان هایی از این شخصیت ، میتونید به کمیک های ultimate spiderman و همین طور deadpool kills deadpool مراجعه کنید ، توی این سری کمیک هم هست که کشته میشه .

میتونید شماره یک کمیک ultimate secrets رو هم برای خوندن داستان های بیشتر ، مطالعه کنید ."

 

 

- بانو ، بچه و سگ ...

ليدي ددپول

میدونید چی از ددپول بهتره ؟ ددپول ها !

درواقع سپاهی کامل از ددپول های سرگردان برای دوره ای طولانی در دنیای مارول و همینطور دنیاهای موازیش وجود داشته است .

و البته قابل توجه ترین اعضا از این سپاه ، dogpool ، kidpool و lady deadpool کشنده است . لباس ها اساسا شبیه لباس اصلی ددپول باقی مانده است ولی شامل تفاوت هایی نیز هست .

واندا ویلسون ، موجب ایجاد شخصیت قابل بازی و اکشن فیگور ( هم رسمی و هم لباس ) ، و همینطور باشگاه هواداران خودش شد . در واقع به قدری محبوب شد که تبدیل به یکی از قهرمانان قابل بازی در بازی " قهرمانان مارول " گشت ، کاملا با صدا و حرکات منحصر به فرد خودش .

نظر میرابیلیس : "پیشنهاد میکنم برای آشنایی بیشتر با لیدی ددپول و همینطور کیدپول و داگپول ، کمیک های deadpool corps و deadpool kills deadpool و همینطور deadpool vol 2 رو بخونید .

 

همچنین خود لیدی ددپول ، یه وان شات داشته ، اون رو هم از دست ندید ، کلا این سه تا ، جزء ددپول های بامزه و جالب دنیای های موازین ، یه ددپول زامبی هم هست که معروفه به هدپول ، خیلی رو اعصاب بقیه ددپول هاست ، ولی چون یه سر بیشتر نیست ، از معرفیش توی این مقاله اجتناب شد .

جالبه که بدونید لیدی ددپول توی مینی سری deadpool kills deadpool جانش رو فدا کرد تا بقیه رو نجات بده و تا الان هم که خبری از بازگشتش نیست ."

 

# گزینه اختصاصی میرابیلیس : " gwenpool "

گوئن پول

همه ی شما حتما گوئن استیسی را میشناسید ، اولین معشوقه ی پیتر پارکر ، که به طرز تراژدیکی ، کشته شد و همیشه پیتر خودش را بابت مرگ گوئن ، سرزنش کرده است .

چندی پیش و طی آرک دنیای عنکبوتی ، ما شاهد حضور کاراکتر جدیدی به نام گوئن اسپایدر بودیم ، کاراکتری از دنیایی موازی که در آن به جای پیتر پارکر ، گوئن استیسی نیروهای عنکبوتی به دست می آورد ، آمده بود . این کاراکتر از همان ابتدا ، به سرعت معروف و محبوب شد ، و تبدیل به یکی از کاراکترهای مهم دنیای عنکبوتی و همینطور دنیای مارول شد ، این محبوبیت تا آنجا پیش رفت که صحبت از ساخت فیلمی اختصاصی از گوئن اسپایدر با بازی اما استون شد !! در هر حال ، به زودی مارول برای این کاراکتر ، کمیکی اختصاصی در نظر گرفت و حتی بعد از رویداد جنگ های پنهان ، این روند ادامه پیدا کرد .

اخیرا مارول به گوئن اسپایدر بسنده نکرد و ما شاهد حضور کاراکتری جدید بودیم ، بله ، گوئنپول !! کاراکتری از دنیایی نامعلوم و پیشینه ای نامشخص ... .

در هر حال ، لباس این کاراکتر ، برگرفته از لباس اصلی ددپول بود ، رنگ زمینه سفید و رنگ های جانبی  ، صورتی بود ، میشه گفت طراحان گوئنپول ، ترجیح دادند تا به جای قرمز و مشکی ، ما سفید و صورتی را در لباس این کاراکتر ببینیم ، انصافا شما با دیدن این لباس ، منتظر یه دیوانه ی بد شکل نیستید ، توقع چیزی لطیف تر را خواهید داشت !

ضمن آنکه لباس نقطات متمایز کننده ی بسیاری با لباس خود ددپول دارد ، از چشمها گرفته تا نیم تنه ی پایینی لباس .

در هر صورت ، این لباس نیز میتواند در این لیست ، جایی برای خود داشته باشد ، درست است که این کاراکتر ددپول نیست ، ولی میتوان گفت بخشی از خانواده ددپول است .

قطعا در آینده ما گوئنپول را باز خواهیم دید ، هر چند که مارول گفته باشد دیگر داستانی از آن بیرون نخواهد داد ، چرا که هیچی نگذشته ، کاستوم های واقعی این شخصیت ، در مغازه های کمیک آمریکا ، دارد به فروش میرسد !! این یعنی محبوبیت و محبوبیت یعنی وسوسه ناشر برای چاپ کمیک های بیشتر ... .

نظر میرابیلیس :" کاراکتر جالبیه ، اگه میخواید داستان هایی از این کاراکتر بخونید ، به کمیک های جدید هاوارد اردکه مراجعه کنید ، اون وان شات special gwenpool رو هم فراموش نکنید ."

در پایان امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد که با لباس ها ، طراحی ها و داستان های ددپول بیشتر آشنا شده و از اطلاعات آن استفاده کرده باشید .

منتظر مقاله ی داستان های برتر ددپول نیز باشید ، چرا که قراره با تمام مقاله های داستان های برتر کاراکتر های کمیک ، متفاوت باشد ... !

تا مقاله ی میرابیلیسی دیگر ، شما را به خدای بزرگ میسپارم ... . ;) 

 

نویسنده و مترجم : M.H

(Mirabilis)

 

All rights reserved © Spidey.ir 2016

     (هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

 

 

مطالب مرتبط:

10 كمیك برتر ددپول (DEADPOOL)

معرفی ددپول

معرفی 10 دشمن برتر ددپول (DEADPOOL)

کمیک فارسي: «ددپول» و «مرد عنکبوتی برتر» + لینک دانلود مستقیم

كميك فارسی: قسمت آخر DEADPOOL’S SECRET SECRET WARS 

كمیك DEADPOOL ترجمه شد! + لینك دانلود مستقیم

5 تا از بهترین ، عجیب ترین و متفاوت ترین لباس های DEADPOOL

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 THE SUPERIOR SPIDER MAN 1394-10-27 14:21
باس دزد دریایی ددپول تو بازی اختصاصیش دیده بودم ولی به نظرم عجیب ترینش مال کمیک axis بود که ددپول کسی که خیلی انرژی و شوخ طبعی داره به شخصیت کاملا آرام و خونسرد تبدیل شده بود
لباس x man ددپول خیلی جالب بود و منو یاد لباسbig time انداخت (از نظر رنگ لباس و نوارهاش)
:-x :-x ددپول آلتیمیت بنظرم بی خود ترین لباس(نمی دونم چرا احساس می کنم حالت شوخ بودنش رو از دست می ده) و قیافه روداره (صورتش ترکیب رد اسکال و آیرون منه)
ببخشید یه سوال داشتم واندا ویلسون کیه وید ویلسون می شه؟
#2 CAPTAIN ROGERS 1394-10-27 16:33
از همه بدتر مال التیمیت گوین پوله
ولی هیچی مال خودمون نمیشه.
یک سوال اینا همشون میدونن که یک شخصیت کمیک بوکین؟
#3 parker 1394-10-27 18:37
تی وی اسپات جدید ددپول
media.comicbook.com/.../...
s7.picofile.com/.../...
#4 mirabilis 1394-10-27 19:02
واقعا دمتون گرم ، فقط سه تا نظر ؟!!!
در مورد کمیک هایی هم که معرفی شده قرار بود صحبت کنید ، حداقل چهل تا نظر اینجا میبود ، واقعا دم همه ی بروبچ اسپایدی گرم ، گل کاشتید .
#5 mirabilis 1394-10-27 19:13
#1 : واندا ویلسون نسبتی با وید ویلسون نداره ، در واقع واندا ویلسون ، از جهانی موازی میاد که ددپولش به جای وید ویلسون ، واندا ویلسونه ، ددپول این دنیا ، مونث شده .
توی بیشتر کمیک هایی هم که چاپ شده ، به دنیای خود واندا زیاد پرداخته نشده ، معمولا با خود وید ، گروه هایی رو شکل میدادن برای یه سری کار خاص .
اگرم در مورد دنیاش کنجکاوی ، باید بدونی توی زمین 3010 زندگی میکنه ، میتونی کمیک Deadpool: Merc with a Mouth و همینطور وان شات lady deadpool رو بخونی ، چرا که کمی به این دنیا پرداخته میشه ، توی این دنیا ، به جای کاپیتان آمریکا ، ما ژنرال آمریکا و به جای نیک فیوری مشهور ، نیکولاس فیوری رو داریم ، آمریکا هم دچار نوعی جنگ داخلیه .
سوال دیگه ای هم داشتی حتما بپرس .
#6 mirabilis 1394-10-27 19:17
#2 خود ددپول دنیای اصلی ، اینو به خوبی میدونه ، معمولا بقیه رو هم به تعجب میندازه وقتی اشاره ای به این نکته میکنه ، ولی به نظر میاد خود ددپوله که از این حقیقت آگاهه .
ددپول های دیگه اون شکستن دیوار چهارم رو به اون شکلی که ددپول انجام میده ، انجام نمیدن و معمولا داستان ها گاهی آنچنان بین کاراکترها پخش میشه ، مهلتی برای دیوار چارم و ... باقی نمیمونه .
ولی شاید اون ها هم بدونن ، بالاخره هیچی نباشه ، اونها هم ددپولن ... !!
#7 mirabilis 1394-10-27 19:18
#3 : تی وی اسپات جالبی بود ، دقیقا هم همون 5 درصد صحنه های جدید داشت ! :lol:
به نظر میاد با توجه به بودجه و نوع رویکردی که بودش ، نتیجه چیز خیلی منسجم و خوبی شده ، ببینیم قراره ددپول چیکار کنه .
#8 mirabilis 1394-10-27 19:20
احتمالا یه مقاله هم برای معرفی ددپول های دنیای مختلف کار کنیم ، و اگه کار بشه ، قطعا یه سری مقالات 50 قسمتی میشه !!! از بس که ددپول های مختلف داریم و مدام بهشون اضافه هم میشه ... .
#9 Mehran-47 1394-10-27 20:10
ددپول کلا شخصیتی هستش که چیزای عجیب غریب بهش میاد اصا خودش عجیب غریبه از این مقاله بازم بزارین واقعا بدرد بخور و همچینین فان اند :roll:
#10 mirabilis 1394-10-27 20:49
#9 : ددپول شاید عجیب باشه و داخل کمیک هاش ، این ظاهرش هست که عجیبه ، داخل و درونش ، کار از عجیب بودن گذشته ، خیلی پیچیدگی شخصیتی درونش وجود داره ، مثلا آخرین شماره ی سری جدید کمیک ددپول رو بخون ، اونجایی که ددپول میگه " من خوبم ، من ددپولم ، همیشه خوبم ... " و در اون حال میبینم به شدت ناراحته و داره به عکس ها و تصاویرش مشت میزنه و با دست خونین و مالی راهش رو ادامه میده ، و حرفش و خنده ای که به صورت داشت ، همش الکیه و برای نشون ندادن درد و غصه هاشه ، واقعا تضاد و درام جالبی خلق میکنه .
احساسات و منطق ددپول فوق العاده پیچیدست ، شاید زمان زیادی به خنده و مسخره کردن بپردازه ، ولی اخیرا داستان هاش یه عمق خاصی پیدا کرده ، رنج های درونیش رو میبینیم و مهربانی و هم نوع دوستی خاص خودش رو .
ددپول شخصیتا هم خیلی عجیب و چند لایه است ... .
#11 EH3AN 1394-10-27 21:20
خیلی ممنون
ددپول دارک رو خیلی دوست دارم
ددپول التیمیت هم چرته گویی میکند ؟
ولی هیچی ددپول اصلی نمیشه
#12 Dr.Doom 1394-10-27 23:24
خیلی ممنون از مقاله واقعا کامل بود.
عجیب ترینشم گوئنپول بود یعنی انتظار هر چیزی رو داشتم جز این راستی میشه وقتی کمیک های برتر یک شخصیت رو میزارین بهترینشو ترجمه کنید چون ما ها که زبانمون خوب نیست فقط یاید نگاه کمیمو حسرت بخوریم که چرا نمی تونیم اینو بخونیم :cry:
#13 mirabilis 1394-10-28 01:00
#11 : ددپول تو هر دنیایی که باشه ، بالاخره اون بذله گویی باهاشه ولی توی دنیای التمیت ، ددپول بیشتر یه قاتل کارآمده تا ددپولی که میشناسیم . اسمش هم ویدی ویلسونه !!
بذله گویی آنچنانی نداره .
#14 mirabilis 1394-10-28 01:01
#12 : راستش این کار امکان پذیر نیست ، چون وقت خیلی زیادی میگیره و البته ادیتور حاضر و آماده میخواد غیر مترجم ، ولی خب سعی داریم این داستان های برتر ، یه نوع دیگه باشه ، که بتونید بیشتر از داستان بهره ببرید .
#15 mirabilis 1394-10-28 01:05
راستی دقت کردید اخیرا عناوینی که مرتبط با ددپوله چقدر زیاد شده ؟ هر هفته یکی دو عنوان یا بعضا سه عنوان از ددپول هست ، ددپول ، detective deadpool ، uncanny deadpool یا همین uncanny avengers ، توی Squadron Supreme هم که وارد داستان شده ، تو black knight هم که بود ، یعنی هر جا نگاه میندازی ، ددپول رو میبینی ، معلومه خیلی طرفدار پیدا کرده .
ببینیم ددپول تا کجا میتونه جلو بره .. !
#16 amazing-armin 1394-10-28 02:29
لباس ددپول تو سکرت وارزشم خوب بود
فقط یک سوال از میرابیلیس جان مگه ددپول تو اخرین شمارش نمرد؟
پس چجوری زنده شد
#17 ahbking 1394-10-28 12:25
لیست خیلی جالب و خوبی بود ولی به نظر من جای یه لباس تو این لیست خالیه :lol:
همون لباسی که تو کمیک جنگ های پنهان ددپول, با یه دستگاه درست میکنه. و جالب اینه که یه سپر هم داره
#18 Dr.Doom 1394-10-28 15:05
#14
بله متوجه ام الان سرتون خیلی شلوغه :-?
#19 Harley Quinn 1394-10-28 22:08
ممنون بابت مقاله
راستی دوستان شنیدید که احتمالش هست اکران ددپول تو چین ممنوع بشه
#20 mirabilis 1394-10-29 00:05
#16 : ددپول که امکان نداره بمیره ، بعد ددپول اینقدر محبوب شده ، امکان نداشت مارول برش نگردونه ، یه ماه بعد اون کمیک ، دو تا عنوان از ددپول اومد !!
بعد اینکه توی سکرت وارز ، مارول یه زرنگی درست و حسابی کرد ، الان همه ی دنیاهاش درهمه ، راحت میگه اون ددپول یه ددپول دیگه بود ، این ددپول اصل جنسه . :-*
کلی هم ددپول تو ددپول شده اخیرا ... .
#21 mirabilis 1394-10-29 00:10
#17 : شاید اون لباس در وهله ی اول جالب به نظر بیاد ولی اینا بیشترین تغییرات رو نسبت به لباس اصلی ددپول داشتن ، مثلا لباس دزد دریایی رو در نظر بگیر ، ببین چقدر جامه های اضافه داره ، یا لباس ایکس فورس رو ببین ، از لحاظ بصری ، یه تفاوت خیلی چشمگیری ایجاد شده .
مثلا تو برو لباس های دنیایی که ددپول از اول جزئی از مردان اکس بوده رو ببین ، اون ددپول ، یه ددپول کاملا متفاوته .
اون لباس واقعا در برابر این گزینه ها ، چیز زیاد خاصی نیست .
#22 mirabilis 1394-10-29 00:13
#18 : حالا فقط بحث درگیری های خود بنده نیست ، یه ادیتور دست به نقد هم باید باشه ، از زندگیش بزنه ، کلی کمیک ادیت کنه ، خب مشخصا ما همچین شرایط ایده آلی رو نداریم و نخواهیم داشت .
شما زبانت رو قوی کن ، برو بشین از الف کمیک ها رو بشین بخون تا ی که مجموعه های آن گویینگ هستش ، حالا ما هم چندتا چیز میگیم ، کمیک ها دستتون بیاد . ;-)
#23 mirabilis 1394-10-29 00:18
#19 : چقدر دیر رسیدی به مقاله ، گفتیم زودتر از اینا نظر میدی . ;-)
این ددپولی که من دیدم ، احتمالا ممنوعیت زیاد پشت سر خودش داشته باشه . :lol:
ولی حرکت خیلی خوبی کردن درجه سنیش رو به pg-13 محدود نکردن ، الان یه ددپول max خوب میشه از توش بیرون آورد .
#24 Agent carnage 1394-10-29 00:21
آقا ی mirabibs یه توضیحی راجب به زن ددپول می دید؟
#25 mirabilis 1394-10-29 00:28
#24 : بله حتما ، ولی دقیقا کدوم زن ددپول مد نظرته ؟ :-*
چون ددپول چند بار ازدواج کرده و حتی بچه هم داره . :-*
#26 Agent carnage 1394-10-29 00:30
shiklah
#27 mirabilis 1394-10-29 00:47
#26 : داستانش طولانیه ، بهت توصیه میکنم کمیک های Deadpool: The Gauntlet رو بخونی که قشنگ متوجه بشی ، در هر حال من یه توضیحی میدم برات ولی ممکنه اسپویل بشی :


دراکولا توی همین کمیکی که بهت معرفی کردیم ، ددپول رو استخدام میکنه تا شیکلا رو براش بیاره ، شیکلا به نوعی خواب فرو رفته ، حالا دلیل اصلی اینکه دراکولا همچین درخواستی داره ، اینه که با شیکلا ازدواج کنه ، شیکلا میشه گفت یه نامیراست که حتی قبل از انسان ها هم وجود داشته و در واقع ملکه ی دنیای هیولاهاست و قدرت های زیادی هم داره ، مثل تبدیل شدن به یه هیولا و یا کشتن بقیه با لمسشون ، همینطور نیروی حیات قربانی هاش رو جذب میکنه ، خلاصه دراکولا و این هیولاها سال ها در جنگ و درگیری بودن ، حالا دراکولا تصمیم داره که با ازدواج با شیکلا ، به دنیای هیولاها حکومت کنه و به این درگیری خاتمه بده .
این وسط یه اشتباه میکنه و اونم اینه که ددپول رو میفرسته برای انجام اینکار ، این وسط کلی اتفاق ریز درشت میفته که باعث میشه شیکلا به وید و وید به شیکلا علاقه مند بشه و با هم سرانجام ازدواج کنند .
ناگفته نمونه که دراکولا چقدر قاطی میکنه و در به در میفرسته دنبالشون تا دخل این ددپول رو بیارن ولی خب ، موفق نمیشه و نتیجش این میشه که این دوتا بهم میرسن .
جالبه رابطه ددپول با بقیه هیولاها چی از آب درمیاد ، واقعا فانه ! :lol:
سوال دیگه ای هم داشتی ، حتما بپرس . ;-)
#28 Agent carnage 1394-10-29 00:52
ممنون بابت پاسختون.
فقط ببخشید لینک کمیک جدید deadpool رو دارید ؟ اونیکه بعد از secret wars هست.
#29 mirabilis 1394-10-29 01:26
#28 : به شخصه همه رو از تورنت میگیرم ، لینک دانلود دیگه ای سراغ ندارم ، یعنی سراغ دارم ولی چون حجم بالاست و سرعت دیتا سنتر خیلی پایینه و از قضا سرعت نت ایران هم داغونه ، فایده ای نداره ، گره ای از مشکلات باز نمیکنه .
#30 mirabilis 1394-10-29 01:29
راستی فرصت بشه ، یه نقدی هم برای کمیک های اخیر ددپول خواهیم نوشت ، چون مطمئنم اگه خودتون بخواید بخونید ، واقعا گیج خواهید شد که قضیه چیه و کی ددپوله و کی نیست .
تعداد کاراکترها هم بالاست ، باید یه بالانس بصری - داستانی برای فهم خودتون از کمیک ایجاد کنید !!
#31 Harley Quinn 1394-10-29 01:30
به نقل از mirabilis:
#19 : چقدر دیر رسیدی به مقاله ، گفتیم زودتر از اینا نظر میدی . ;-)
این ددپولی که من دیدم ، احتمالا ممنوعیت زیاد پشت سر خودش داشته باشه . :lol:
ولی حرکت خیلی خوبی کردن درجه سنیش رو به pg-13 محدود نکردن ، الان یه ددپول max خوب میشه از توش بیرون آورد .

راضیم ازت خداییش یه پا متخصص ددپولی ;-) ایول
من سه تا از کمیک های black knight دانلود کردم ولی وقت نکردم بخونمشون و نمیدونستم ددپول اونجا هم تشریف داره
ایشالا تو این روزا یه سر بزنم ببینم چطوریاست
#32 mirabilis 1394-10-29 01:38
#31 : اتفاقا توی شماره ی اخیرش هم وارد داستان شده ، در واقع با uncanny avengers وارد صحنه میشه ، کمیک های اخیر رو بخونی ، متوجه میشی این گروه و یه گروه دیگه ، مسئولیت اتصال داستان ها و سری های جدید مارول رو به عهده دارند ، الان مثلا weird world که ارتباط مستقیمی با سایر کمیک ها نداشت ، توی دو سه تا کمیک ها ، به عنوان مقصد جدید برای روایت داستانی انتخاب شده ، تا جا داره مارول داره همه رو بهم میچسبونه .
الان فقط واقعا کنجکاویم بدونیم این red wolf هم جزئی از همین دنیای ماروله ، یا داره توی یه یونیورس مجزا روایت میشه .
#33 Harley Quinn 1394-10-29 01:50
به نقل از mirabilis:
#31 : اتفاقا توی شماره ی اخیرش هم وارد داستان شده ، در واقع با uncanny avengers وارد صحنه میشه ، کمیک های اخیر رو بخونی ، متوجه میشی این گروه و یه گروه دیگه ، مسئولیت اتصال داستان ها و سری های جدید مارول رو به عهده دارند ، الان مثلا weird world که ارتباط مستقیمی با سایر کمیک ها نداشت ، توی دو سه تا کمیک ها ، به عنوان مقصد جدید برای روایت داستانی انتخاب شده ، تا جا داره مارول داره همه رو بهم میچسبونه .
الان فقط واقعا کنجکاویم بدونیم این red wolf هم جزئی از همین دنیای ماروله ، یا داره توی یه یونیورس مجزا روایت میشه .

ممنون
پس اول از uncanny avengers شروع کنم بعد برم سراغ black knight
#34 mirabilis 1394-10-29 01:55
#33 : درسته ، اول از uncanny avengers شروع کن ، داستانش هم جالبه ، اسپایدرمن سر قضیه ی انتخاب ددپول به عنوان یکی از اعضا ، کلی حرفش میشه ، در انتها ، استیو ، ددپول رو ترجیح میده !!
کلا استیو با ددپول خیلی خوب شده ، تو همه جا هم به نوعی ددپول ارتباط خوبی با استیو داره ، جالبه استیو الان تو شیلده ، با اسپایدی مشکل پیدا کرد ، ولی از اون طرف اسپایدی با فیوری و شیلد مچ شده ... !!
رسیدی کمیک اسپایدی و ددپول رو هم بخون ، صحنه های اکشنش خیلی زیاده ، داستان فانی داره ، دوتاشون رو هم یه جا میبینی . ;-)
#35 bamdad kk 1397-03-05 23:05
خیلی خوب بود..ممنون که زحمت کشیدید خسته نباشید..من خودم بدون دلیل خاصی از ددپول دارک خوشم میاد. بیشتر از رنگش خوشم میاد.

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید

پروفایل کاربر

افراد آنلاین

We have 528 guests and 6 members online

  • a.v.s
  • alireZaZ
  • mehran spidey
  • mtm
  • Shazam!
  • Sherlockian

آخرین نظرات

Telegram    Facebook 

GooglePlus   Instagram 

    Aparat