مطالب برگزیده

بررسی تریلر کارتون سینمایی "مرد عنکبوتی: سفر به دنیای عنکبوتی" (Spider-Man: Into the Spider-Verse)
بررسی تریلر کارتون سینمایی "مرد عنکبوتی: سفر به دنیای عنکبوتی" (Spider-Man: Into the...
 20 فن تئوری برتر درباره فیلم "اونجرز: جنگ بینهایت" که ممکنه درست باشند!
20 فن تئوری برتر درباره فیلم "اونجرز: جنگ بینهایت" که ممکنه درست...
بررسی و تحلیل اولین تریلر فیلم "انتقام جویان : جنگ بینهایت"
بررسی و تحلیل اولین تریلر فیلم "انتقام جویان : جنگ بینهایت"
15 لباس برتر سوپرمن در دنیای کمیک
15 لباس برتر سوپرمن در دنیای کمیک
معرفی 10 دشمن برتر سوپرمن (Superman Villains)
معرفی 10 دشمن برتر سوپرمن (Superman Villains)
نقد و بررسی فیلم "جاستیس لیگ" (Justice League)
نقد و بررسی فیلم "جاستیس لیگ" (Justice League)

تمام صحنه های بعد از تیتراژ پایانی محافظین کهکشان 2 فاش شدند

.

.

.

.

.

.

.

این فیلم همانطور که گفته میشد 5 تا صحنه داره که بعد از تموم شدن فیلم در بین تیتراژ پایانی پخش میشن:

1- کراگلین باعث زخمی شدن درکس میشه

کراگلین باعث زخمی شدن درکس میشه

یک صحنه واقعا خنده دار! بعد از مرگ یاندو ، استار لرد کمان یاندو را به کراگلین میده (منظورم همون سلاحی هستش که یاندو با سوت شلیکش میکرد) کراگلین اما اولش نمیتونه به خوبی یاندو اون رو کنترل کنه . بنابراین میره میخوره به درکس بدبخت که یه گوشه نشسته و داره استراحت میکنه. جیغ های درکس و واکنش کراگلین واقعا بامزه هستند!

2- گروت نوجوان

گروت نوجوان

در دومین صحنه استارلرد وارد اتاق گروت میشه و میبینیم که گروت رشد کرده و نوجوان شده! صداش هم فرق کرده. احتمالا در قسمت سوم دیگه نزدیک به اندازه قبلی خودش میشه.

3- استار هاک و گروه اریجینال محافظین کهکشان

3- استار هاک و گروه اریجینال محافظین کهکشان

قبلا تایید شده بود که سیلوستر استالونه در فیلم نقش استارهاک رو بازی میکنه. او در دنیای کمیک عضو گروه اریجینال محافظین کهکشان بود ولی در فیلم او رهبر گروه Ravagers هستش. مراسم ختم یاندو باعث میشه تا هم تیمی های سابق او را هم ببینیم که برای ادای احترام به یاندو میان. اما در این صحنه میبینیم که استارهاک اونا رو جمع میکنه تا یک چیزی رو بدزدن. اینجاست که اعضای دیگر گروه اریجینال محافظین کهکشان را میبینیم:

چارلی 27

التا اگورد

کروگر

مین فریم (مایلی سایروس)

مارتینکس

معلوم نیست این فقط یک ایستراگ بود یا اینکه بعدا هم در MCU اونا رو میبینیم.

4- آدام وارلاک

بلک آدام

جیمز گان گفته که آدام وارلاک قطعا تو قسمت سوم هست. در صحنه بین تیتراژ شماره 4 میبینیم که عایشه که دنبال گرفتن انتقام از محافظین کهکشان هست یک موجود ژنتیکی جدید ساخته. وقتی دستیارش ازش میپرسه اون کیه، میگه: آدام. بعدشم یک تخم طلایی میبینیم !

5- استن لی و واچر ها!

استن لی و واچر ها!

استن لی در فیلم یک کامئو داره. او یک فضانورد است! وقتی راکت و گروت و یاندو دارن از wormhole ها میپرن او را میبینیم! در صحنه بعد از تیتراژ آخر هم میبینیم که او یه گوشه ای داره برای دوستان خودش از ماجراجویی های خودش میگه! دوستانش کسی نیستند جز Watchers!!!!!!!!!!!!!!!

کوین فایگی هم امروز تایید کرد که در فیلم های مارول استن لی همون واچر هستش که در هیبت انسانی در تمام فیلم های مارول حضور پیدا کرده است!!!!!!!!!

خداییش کف کردین؟!!!

عمو مختار

All rights reserved © Spidey.ir 2017

(هر كسي بدون اجازه يا بدون ذكر نام نويسنده و منبع از اين مقاله يا ديگر مقالات سايت در وبلاگ يا سايت خود استفاده كند، مورد پيگرد قانوني قرار خواهد گرفت)

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 Ultimate Comic Fan 1396-02-08 23:17
ایول پس حدسم درست بود استن لی جان همون واچر خودمونه!
پس وقتی اینجوری یعنی دیگه کمیو های استن لی معنا دار تر میشه.
#2 M.NAYYERI 1396-02-08 23:54
جالب بود
ولی واچر کیه؟
#3 Ultimate spider-man 1396-02-09 00:03
خیلی باحال بود.
ولی کاش نمیخوندم خیلی چیزا رو لو داد.از بس که فضولم :-|
به نقل از M.NAYYERI:
جالب بود
ولی واچر کیه؟

واچر یا نظاره گر یه موجود کیهانیه که زمانی که قراره یه واقعه بزرگ اتفاق بیفته میاد و نظاره و ثبتش میکنه. واچر فعلی تو دنیای کمیک الان نیک فیوری سابق که واچر قبلی رو کشت.کمیکش تو سایت ترجمه شده میتونید دانلود و بخونیدش.اسمش: گناه اصلی
#4 Captain Steve Lover 1396-02-09 00:03
اقا من در شرف اسپويل شدنم....
......
.....
...
..
.
اسپويل شدم تمام :eek:

Watcher?!!! Oh My God!!!! wow
Omg!!! :eek:

انگار مارول بالاخره داره استارت ورود Abstract Entities رو ميزنه ...اقا فاز چهارم چه شود!!!!! :eek:
هايپ شدم
واچر جونم ...ولي واچر ها موجودات بزرگ و باستاني هستن ... تا الان كجا بودن؟
.....

ياندو ميميره؟! :cry:
.........
بلك ادام يا ادام وارلاك؟ :-|

عجب!
حتما در موردشون بخون
#5 skyfall 1396-02-09 00:04
ناامید شدم فکر میکردم قرار خبری از سنگ های بی نهایت باشه اما همین ها هم چیز فانی هستن
استاد این بلک ادام با بلک ادام دی سی رابطه ای چیزی دارن؟
#6 Ultimate spider-man 1396-02-09 00:06
فقط چون واچر اولین بار تو کمیک چهارشگفت انگیز بوده من فکر نمیکردم بیاد تو mcu با وجود اینکه بدبختانه فاکس رایت چهار شگفت انگیز خریده. :-|
#7 Ultimate spider-man 1396-02-09 00:08
به نقل از skyfall:

استاد این بلک ادام با بلک ادام دی سی رابطه ای چیزی دارن؟

سوال خوبیه
#8 mtm 1396-02-09 00:21
بلک ادام نه، ادام وارلاک!
اشتباه نوشته شده بود. تصحیح شد
پیری هست و هزار و یک دردسر! داره پیر میشه مختار :lol:
(حالا با هم بی حساب شدیم)
#9 زینال بندری 1396-02-09 00:28
وای خدا غلط کردم! کاش نمیخوندم اینا رو :cry:
ولی یه سوال: مگه رایت واچر به همراه چهار شگفت انگیز دست فاکس نیس؟!! :eek:
علی اقا یا حسن اقا پاسخ بدن لطفا
البته شایدم چون واچر تو کمیک اریجینال سین کشته شد و نیک فیوری جاش رو گرفت پس مارولم میتونه ازش استفاده کنه
ای مارول ناقلا
#10 Iron Bat 1396-02-09 00:37
چه جلب. کف کردم. چه فیلمی بشه قسمت دومش
#11 Captain Steve Lover 1396-02-09 00:48
به نقل از زینال بندری:
وای خدا غلط کردم! کاش نمیخوندم اینا رو :cry:
ولی یه سوال: مگه رایت واچر به همراه چهار شگفت انگیز دست فاکس نیس؟!! :eek:
علی اقا یا حسن اقا پاسخ بدن لطفا
البته شایدم چون واچر تو کمیک اریجینال سین کشته شد و نیک فیوری جاش رو گرفت پس مارولم میتونه ازش استفاده کنه
ای مارول ناقلا

نه ربطي نداره فلان كركتر چون اولين حضورش تو كميك ايكس من يا ff بوده پس رايتش دست فاكس ...به اين ربط داره كه به چه شخصيت هايي مرتبط هست ...واچر اولين حضورش تو كميك ايكس من بود... ولي تا جايي كه ميدونم در كل شخصيت مربوط به اونجرز هست...پس دست ديزني...
خاطرم هست تو ويديويي كه كويت فايگي و مديران مارول استوديوز و كارگردان هاي فيلماي فاز سوم مصاحبه ميكردن ...گفته شد بيشتر ٦٠٠٠ كركتر مارول رايتشون دست ديزني و مارول ... كمتر از ١٠٠٠ تا در نتيجه دست فاكس... چون مارول ٧٠٠٠ و خورده اي كركتر داره...
ولي متاسفانه همون تعداد كم كه دست فاكسن خيلي مهم هستن تو كميك((خصوصا فينيكس فورس و دووم و گالاكتوس))
اميدوارم يك روز برگردن...
......
ولي واچر دست ديزني
مثل ساير اعضاي Cosmic Entities
+1 #12 Victor 1396-02-09 01:52
به اینی که گفتید ربطی نداره
مثلا، کنگ از دشمنان درجه یک انتقامجویانه، ولی رایتش دسته فاکسه
واچر تا جایی که من میدونم تو کمیک ff ظاهر شده و تقریبا هرجا بوده پای چهارشگفت انگیز و گالاکتوس هم وسط بوده
چهارشگفت انگیز و کلا رایتی که دست فاکس هستن بیش از ۵۰ درصد شخصیت های کیهانی مارول رو تشکیل میدن و از قضا شخصیت های کیهانی مارول بهم وابسته هستن و مثل یه شورا میمونن و هر کدوم یه وظیفه ای دارن
شخصیت هایی چون گرندمستر و اینا که یه مشت برگ چغندر هستن در mcu، به هیچ وجه در حد و اندازه هایی نیستن که بخوان برای تانوس موی دماغ بشن
اگر دستکش بینهایت واقعا اونی باشه که ما میشناسیم، نه تنها واچر، برای گرفتن جلوی تانوس حتی گالاکتوس هم کمه (با توجه به کمیک دستکش بینهایت)
ولی اگر قرار باشه فاز سوم اخرین فاز مارول باشه که نیست، پس مارول برای فاز بعدی به یه کاراکتر گنده تر از تانوس نیاز داره، که بتونه چندین فاز کشش بده.
شخصیت هایی که دست مارول هستن هیچکدوم در حدی نیستن که بشه فوق فوقش ۲ فاز روش مانور داد، این تانوس هم از رو ناچاری و عدم وجود شخصیت خبیث تمام عیار تا این اندازه کش دادن و همین هم باعث شده فیلمای مارول تقریبا یکسان باشن و فیلمنامه و اینا قابل پیشینی باشه
ولی شخصیت هایی که دست فاکس هستن اکثرا اونقدر در طی سال هایی که در کمیک های حضور داشتن به تاریخچشون اضافه شده و کامل تر شدن که راحت میشه بیش از یه فاز روشون مانور داد
واچر بدون ff و گالاکتوس یه شخصیت معمولیه، که مارول اخیرا و در طی داستان گناه اصلی این راه رو در پیش گرفته و فیوری رو بجاش نشونده و اگر دقت کنید چون مارول رایت شخصیت های مهم کیهانی خودش رو نداره تو کمیک هم سعی میکنه داستان رو در زمین روایت کنه و از این رو مدام شخصیت های مثبت رو در حال مبارزه با یکدیگر میبینم و این هم برمیگرده به نبود شخصیت خبیث فوق العاده زمینی در اختیار مارول و البته تبعیت دنیای کمیک مارول از mcu که ایجاب میکنه مارول از اونایی که رایتشون رو داره استفاده کنه
وگرنه همگی دیدیم که فقط و فقط یدونه کمیک چهارشگفت انگیز تو دوره marvel now چه غوغایی کرده بود.
خلاصه، حتی اگه واچر تو mcu باشه بدون ff و شخصیت های مربوطه، مطمئن باشید هیچ فرقی با دیگر شخصیت های مارول نخواهد داشت که چیزی نمونده ساز بزنن و برقصن و هیچگونه ابهتی ندارن، فقط خود تانوس مونده که اونم ببینیم چی میشه.
#13 Captain Steve Lover 1396-02-09 12:29
به نقل از Victor:
به اینی که گفتید ربطی نداره
مثلا، کنگ از دشمنان درجه یک انتقامجویانه، ولی رایتش دسته فاکسه
واچر تا جایی که من میدونم تو کمیک ff ظاهر شده و تقریبا هرجا بوده پای چهارشگفت انگیز و گالاکتوس هم وسط بوده
چهارشگفت انگیز و کلا رایتی که دست فاکس هستن بیش از ۵۰ درصد شخصیت های کیهانی مارول رو تشکیل میدن و از قضا شخصیت های کیهانی مارول بهم وابسته هستن و مثل یه شورا میمونن و هر کدوم یه وظیفه ای دارن
شخصیت هایی چون گرندمستر و اینا که یه مشت برگ چغندر هستن در mcu، به هیچ وجه در حد و اندازه هایی نیستن که بخوان برای تانوس موی دماغ بشن
اگر دستکش بینهایت واقعا اونی باشه که ما میشناسیم، نه تنها واچر، برای گرفتن جلوی تانوس حتی گالاکتوس هم کمه (با توجه به کمیک دستکش بینهایت)
ولی اگر قرار باشه فاز سوم اخرین فاز مارول باشه که نیست، پس مارول برای فاز بعدی به یه کاراکتر گنده تر از تانوس نیاز داره، که بتونه چندین فاز کشش بده.
شخصیت هایی که دست مارول هستن هیچکدوم در حدی نیستن که بشه فوق فوقش ۲ فاز روش مانور داد، این تانوس هم از رو ناچاری و عدم وجود شخصیت خبیث تمام عیار تا این اندازه کش دادن و همین هم باعث شده فیلمای مارول تقریبا یکسان باشن و فیلمنامه و اینا قابل پیشینی باشه
ولی شخصیت هایی که دست فاکس هستن اکثرا اونقدر در طی سال هایی که در کمیک های حضور داشتن به تاریخچشون اضافه شده و کامل تر شدن که راحت میشه بیش از یه فاز روشون مانور داد
واچر بدون ff و گالاکتوس یه شخصیت معمولیه، که مارول اخیرا و در طی داستان گناه اصلی این راه رو در پیش گرفته و فیوری رو بجاش نشونده و اگر دقت کنید چون مارول رایت شخصیت های مهم کیهانی خودش رو نداره تو کمیک هم سعی میکنه داستان رو در زمین روایت کنه و از این رو مدام شخصیت های مثبت رو در حال مبارزه با یکدیگر میبینم و این هم برمیگرده به نبود شخصیت خبیث فوق العاده زمینی در اختیار مارول و البته تبعیت دنیای کمیک مارول از mcu که ایجاب میکنه مارول از اونایی که رایتشون رو داره استفاده کنه
وگرنه همگی دیدیم که فقط و فقط یدونه کمیک چهارشگفت انگیز تو دوره marvel now چه غوغایی کرده بود.
خلاصه، حتی اگه واچر تو mcu باشه بدون ff و شخصیت های مربوطه، مطمئن باشید هیچ فرقی با دیگر شخصیت های مارول نخواهد داشت که چیزی نمونده ساز بزنن و برقصن و هیچگونه ابهتی ندارن، فقط خود تانوس مونده که اونم ببینیم چی میشه.

اقا علي تا جايي كه من ميدونم Abstract Entities دست مارول نه فاكس
On above all-Living Tribunall-Etern ity-Infinity-De ath-Oblivion-Ab raxas-Entropy-B eyounder-Fulcru m
و...
كلا رايتشون دست ديزني ... ٥٠ درصد شخصيت هاي كيهاني؟! نه بابا ديگه ريادي سخت ميگيري ...
همينا كه بالا نام بردم ...ميتونن مارول رو تا چند فاز ديگه همراهي كنن...موافق نيستي؟
مگر رايت أينا دست ديزني نيست؟ پس قاعدتا ميتونه ازشون استفاده كنه
#14 Victor 1396-02-09 14:39
صحیح
ولی اینایی که گفتی میدونی وظیفشون چیه؟
وقتی هیچ شخصیت کیهانی به غیر از تانوس و شخصیت های محافظین کهکشان تو دنیای مارول معرفی نشده، چه نیازی به امثال وان اباو ال و یا دادگاه زنده است؟
مثلا، رایت اسکرال ها دست ماروله
ولی اسکرول ها ۹۹ درصد متعلق به دنیای ff هستش
سوپراسکرول میتونه قدرت های اعضای ff رو کپی کنه، پس دقیقا میخواد چه غلطی تو mcu بکنه؟ سپر کاپیتان امریکا رو کپی کنه؟
دورمامو میخواد سیاره اسکرول ها رو قورت بده؟
تو دنیای مارول، رید ریچاردز و ff هستن که همیشه جلوی تهدیدات کیهانی رو میگیرن
دانش تونی استارک از حل معمای بسیاری از چیزای کیهانی عاجزه
کدوم شخصیت حاضر در mcu میخواد جلوی بیاندر رو بگیره؟ مرد مورچه ای؟ نکنه پلنگ سیاه؟
من نگفتم ۵۰ درصد، گفتم بیش از ۵۰ درصدش دست فاکسه
نبود چهار شخصیت ff کل محاسبات مارول رو بهم میزنه
تو فقط اون بخش قضیه رو میبینی که دوست داری ببینی
مثل این میمونه که مارول رایت سیلور سورفر رو داشته باشه ولی گالاکتوس رو نه. خب در این صورت سیلور سورفر به چه دردی میخوره؟
#15 Ultimate Comic Fan 1396-02-09 14:49
من هنوز یک چیزی رو متوجه نشدم.
در مقاله نوشته شده که بیبی گروت در پایان به یانگ گروت تبدیل میشه و بعد نوشته شده که احتمالا در قسمت سوم دوباره به حالت نورمال برمیگرده، درحالی که وقتی از Avengers: Infinity War اولین کانسپت آرت از تور و راکت و گروت رو درکنار هم نشون میداد، گروت خیلی به حالت نورمالش شبیه بود. قسمت سوم هم که به احتمال زیاد توی فاز بعد هست پس قضیه چیه؟
آیا من دارم اشتباه میکنم یا اینکه عمو یه اشتباه کوچیک داشته؟! :o
#16 Armin7 A7M 1396-02-09 15:11
اگه یادت باشه گفته بودن اتفاقات avengers infinty war چهار سال بعد از قسمت دوم محافظین رخ میده.ینی قطعا تا اون موقع گروت به حالت اولش برگشته.فک کنم عمو یادش رفته بود این موضوعو البته جسارتا :-*
------------------------------------------------
درباره استن لی و واچر که این همه بحث راجبه رایت شخصیتا شد ی فرضیه هم نمیتونیم داشنه باشیم که مارول با فاکس به ی سری توافقات رسیده؟؟؟شاید فقط رایت ff و شخصیت های مربوط به اونارو رو گرفته؟بالاخره ماروله و سورپرایزای خودش.من بعد از برگشتن اسپایدرمن احتمال برگشت هیچ شخصیتی رو محال نمیدونم...بیاین دعا کنیم که توافقی در کار باشه
#17 Captain Steve Lover 1396-02-09 15:12
به نقل از Victor:
صحیح
ولی اینایی که گفتی میدونی وظیفشون چیه؟
وقتی هیچ شخصیت کیهانی به غیر از تانوس و شخصیت های محافظین کهکشان تو دنیای مارول معرفی نشده، چه نیازی به امثال وان اباو ال و یا دادگاه زنده است؟
مثلا، رایت اسکرال ها دست ماروله
ولی اسکرول ها ۹۹ درصد متعلق به دنیای ff هستش
سوپراسکرول میتونه قدرت های اعضای ff رو کپی کنه، پس دقیقا میخواد چه غلطی تو mcu بکنه؟ سپر کاپیتان امریکا رو کپی کنه؟
دورمامو میخواد سیاره اسکرول ها رو قورت بده؟
تو دنیای مارول، رید ریچاردز و ff هستن که همیشه جلوی تهدیدات کیهانی رو میگیرن
دانش تونی استارک از حل معمای بسیاری از چیزای کیهانی عاجزه
کدوم شخصیت حاضر در mcu میخواد جلوی بیاندر رو بگیره؟ مرد مورچه ای؟ نکنه پلنگ سیاه؟
من نگفتم ۵۰ درصد، گفتم بیش از ۵۰ درصدش دست فاکسه
نبود چهار شخصیت ff کل محاسبات مارول رو بهم میزنه
تو فقط اون بخش قضیه رو میبینی که دوست داری ببینی
مثل این میمونه که مارول رایت سیلور سورفر رو داشته باشه ولی گالاکتوس رو نه. خب در این صورت سیلور سورفر به چه دردی میخوره؟

اره البته شما هم درست ميگي ...
ولي فكر نميكنم با اين شرايط كاملا به كميك وفادار بمونه...ببينيد مثلا فيلماي مرد مورچه اي و دكتر استرنج از نظر ويلين زياد به كميك وفادار نبودن...شايعه شده بود دورمامو گالاكتوس مارول هست ...كه ظاهرا هست...قراره اورجين و قدرت هاي كارول دنورز نسبت به كميك متفاوت باشه و اين تاييد شده...
فكر كنم با اين شرايط مجبور باشه تا حدودي(خيلي كم)از كميك فاصله بگيره...بقول شما ريد ريچارد هميشه جلوي تحديدات كيهاني ميگيره ...حالا كه نيست شايد مارول كس ديگه اي رو استفاده كنه...كه بتونه جاي اون پر كنه...

در مورد اون بخش حرفتون كه گفتي هنوز هيچ شخصيت كيهاني غير ثانوس و گاردينز معرفي نشدن...فكر كنم از فاز بعد اين اتفاق رخ بده...چون فايگي هم تأييد كرد بعد فاز سوم اكثر فيلماي مارول در خارج از زمين رخ ميدن...
كي ميدونه...نوا ...كارول رنورز...ادام وارلاك...سنتري و هايپريون و بلو مارول و گلادياتور...و.. .خيليا ي دگ...
دكتر استرنج هم ميتونه شخصيتاي كيهاني معرفي كنه
يعني ميگم شايد از فاز بعد اين بخش كيهاني كه ميگيد شروع بشه ...

.....
حرف شما كاملا درسته ولي در صورتي كه مارول صد در صد به كميك وفادار باشه...
نميگم احتمالا از كميك فاصله ميگيره ...ولي يه تغييراتي مجبوره بده...مثل دورمامو ي گالاكتوس نما
#18 shayanspideylover 1396-02-09 17:06
قضیه فراتر از اینه که بخواد با گالاکتوس شدن دورمامو و معرفی نووا یا کاپیتان مارول حل بشه.

قطعا مارول بهمون نشون داده که واقعا با برنامس و تا الان فیلم بد تحویلمون نداده ولی بدون رید و چهار شگفت انگیز به دردسر میخورن.

چهار شگفت انگیز مثل پلی هستن که دنیای مارول روی زمین رو به دنیای کیهانیش وصل میکنن و خیلی خیلی مهمن.

اصلا جای دور نمیرم همین رویداد سکرت وارز اخیر همش رو دووم و چهار شگفت انگیز بود.

به شخصه فک میکنم مارول هیچی نباشه رایت ff رو برای فاز چهارم گرفته و چیزی نمیگه.چون واقعا احتیاجن

به علاوه کوین فایگی گفته بعد اونجرز چهاردنیای مارول خیلی بیشتر کیهانی خواهد شد خوب قطعا این قضیه بی برنامه نیست و مارول برنامه چیده واسش که میتونه پس گرفتن ff هم باشه دیگه پس گرفتنشون از پس گرفتن اسپایدی که سخت تر نیس :-*

شما یادتون باشه پارسال خبر اومده بود که مارول سه تا فیلم برای 2020 داره که اسمشون معلوم نیس این یعنی مارول خیلی با برنامس ولی روی سورپرایز هاش حساب کرده.

انصافا خودتون بگین با دیدن تریلر دوم جنگ داخلی چه حالی شدین این قضیه برگشتن رایت هام مثل همونه سمج ترینشونم یونیورسال بود که آخرش هالکو توافق نکرد که نکرد.
#19 Ar_Nemati 1396-02-09 17:47
داغ داغ!!
اولین عکس از صحنه بعد از تیتراژی که مربوط به حضور استن لی که کنار واچرها هستش.
s8.picofile.com/.../...
#20 LordLoss.Best 1396-02-09 18:40
تانوس,سنگ ها,اونجرز هیچ کدوم ؟؟ بسی عجیب است
#21 Ultimate Comic Fan 1396-02-09 20:32
به نقل از LordLoss.Best:
تانوس,سنگ ها,اونجرز هیچ کدوم ؟؟ بسی عجیب است

این اتفاق قبلا واسه قسمت اول هم افتاده. همه فکر میکردن قراره در صحنه بعد از تیتراژ اشاره ای به Avengers: Age of Ultron بشه ولی خب بجاش محور صحنه هاوارد اردکه شد، البته خود گان هم فکر کنم گفته بود سعی می کنیم هرچقدر میتونیم گاردینز رو از اونجرز فاصله بدیم و بیشتر مستقلش کنیم.
#22 spider pool 1396-02-09 20:40
بسیار بسیار جالب بود ولی حیف که یاندو مرد احتمالا پیتر هیلی ناراحت بوده و خب اگر استن لی واچر باشه جالبه و میشه گفت تمام این مدت داشته اون ها رو زیر نظر میگرفته و دربارشون اطلاعات کسب میکرده یه سوال اینکه گفته شده بود محافظین۳ قراره پایانی بر کار تیم باشه خب احتمالش نیست که بمیرن چون مارول نمیاد این یونیورس فوق العاده ای که ساخته رو خراب کنه پس احتمال داره از اون به بعد با محافظین کهکشان کلاسیک روبرو بشیم؟
ولی اطمینان دارم اون ها باز هم پیش هم بر میگردن
#23 iron-bat 1396-02-09 20:43
عجب اسپویل شدیم ولی ارزششو داشت من فک میکردم ی جیزیم راجب تانوس تو یکی از صحنه ها میبود این جمعه اگه اشتباه نکنم اکران میشه رقابت با سریع خشن 8 که داره میترکونه چه شود
#24 S. Mahdi 1396-02-10 15:28
واقعاً جالب بود. از همه جالب تر مال استن لی بود که نشون میده مارول حتی برای کمو هایی مثل استن لی هم برنامه داره و ازش نهایت استفاده رو میکنه. بقیه میان تیتراژ ها هم جالب بود و برای فیلم های آینده MCU زمینه چینی میکنه. خلاصه خیلی خوشم اومد :-)

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید

پروفایل کاربر

افراد آنلاین

We have 606 guests and 2 members online

• mtm
  • mtm

آخرین نظرات