مطالب برگزیده

ایستراگ (EASTER EGG) ها و اشارات فیلم "ددپول 2"
ایستراگ (EASTER EGG) ها و اشارات فیلم "ددپول 2"
ترجمه شماره 304 از کمیک "پیتر پارکر: مرد عنکبوتی خارق العاده" (Peter Parker: The Spectacular Spider-Man) + لینک دانلود
ترجمه شماره 304 از کمیک "پیتر پارکر: مرد عنکبوتی خارق العاده" (Peter Parker:...
ایستراگ (Easter Egg) ها و اشارات فیلم "انتقام جویان جنگ بی نهایت" – قسمت دوم
ایستراگ (Easter Egg) ها و اشارات فیلم "انتقام جویان جنگ بی نهایت" –...
ایستراگ (EASTER EGG) ها و اشارات فیلم "انتقام جویان: جنگ بینهایت" – قسمت اول
ایستراگ (EASTER EGG) ها و اشارات فیلم "انتقام جویان: جنگ بینهایت" – قسمت...
15 دفعه ای که DCEU  هواداران "واقعی" دی سی را عصبانی کرد
15 دفعه ای که DCEU هواداران "واقعی" دی سی را عصبانی کرد...
15 شخصیت برتر دنیای کمیک که توسط «استیو دیتکو» (Steve Ditko) خلق شدند
15 شخصیت برتر دنیای کمیک که توسط «استیو دیتکو» (Steve Ditko) خلق شدند...

جدیدترین اطلاعات و شایعات درباره دنبالهٔ فیلم مردعنکبوتی بازگشت به خانه

مقدمه: دنبالهٔ بازگشت به خانه قراره یکی از مهمترین فیلم های فاز چهارم باشه چون شروع این فاز رو شروع می کنه و به گفتهٔ «امی پاسکال» این فیلم دقایقی بعد از فیلم انتقام جویان ۴ (Avengers 4) شروع میشه. حال سایت CBM اطلاعاتی از فیلم به ما داده و ادعا می کنه اینها لو رفته( منبعش اینجاست( پس احتمال غلط بودن این اطلاعات وجود داره ولی چون مهم به نظر می رسه ما برای شما جمع آوری اش کردیم.

!!!هشدار لو رفتن و اسپویل داستان این فیلم!!!

.

.

.

.

.

.

.

.

وقایع فیلم بعد از انتقام جویان ۴ رخ نمیده!!!

لباس آهنی مرد عنکبوتی

حدود ۱ سال پیش بود که ما اینجا خبر دادیم، دنبالهٔ فیلم دقایقی بعد از انتقام جویان شروع میشه اما اطلاعات لو رفته اذعان دارن که وقایع فیلم قبل از جنگ بی نهایت رخ میده که با توجه به بقیه اطلاعات منطقیه ولی از طرفی متناقضه!!

این فیلم پایانی بر ماجراجویی و همکاری مردعنکبوتی و مردآهنی هست و دیگر مردعنکبوتی نمی بینیم که هدفش کمک به مردآهنی باشه. البته این احتمال هم وجود داره که در صحنه بعد از تیتراژ به بازگشتش در قسمت سوم فیلم اشاره بشه.

 

وقایع فیلم در چه جایی رخ میده؟

مرد عنکبوتی لندن

همونطور که قبلا در اینجا خبر دادیم قراره فیلم در خارج از نیویورک رخ بده. در این اطلاعات لو رفته گفته شده بیش از یک لوکیشن در فیلم وجود داره و وقایع فیلم در انگلستان، لهستان، اسپانیا، پرتغال، یونان و ایتالیا رخ میده!!!! اما چیزی که مشخص نشده مدت زمان اون هاست چون با وجود این همه لوکیشن خیلی بعید به نظر می رسه همهٔ این مکان ها مدت زمان زیادی درشون صرف بشه! با توجه به حرف های کوین فایگی هم میشه گفت بعضی از این لوکیشن ها مونتاژ شده باشن چون فیلمبرداری در لندن رخ میده.

 

میستریو یه متحد قدرتمند داره

راینو

در بازگشت به خانه به جز «والچر» دشمن دیگری هم وجود داشت و از نوچه های والچر بود؛ سوالی که وجود داره اینه که در قسمت دوم هم دشمن جانبی ای در فیلم حضور داره یا خیر؟ خب این اطلاعات میگه احتمال این که «راینو» از متحدان میستریو باشه هستش و همونطور که می دونید ظاهر این شخصیت در فیلم مردعنکبوتی شگفت انگیز ۲ چنگی به دل نزد به خاطر همین می تونه در این فیلم حضور داشته باشه، چه بسا میستریو که متخصص تردستی و جلوه های ویژه هستش کمکش کنه لباس مخصوصش رو به تن کنه!

 

حضور کوتاه مردمورچه ای... یا دردویل!؟!؟

بی باک - مرد عنکبوتی

سونی بیشترین سود رو باید از همکاری با مارول ببره؛ گفته میشه احتمال داره مردمورچه ای در این فیلم حضور داشته باشه و این می تونه اتفاق خوبی باشه و ما او رو بعد از فیلم اختصاصی خودش و بعد از انتقام جویان ۴ ببینیم.

ولی داستان هنوز تموم نشده منبعمون میگه تهیه کنندگان فیلم می خواهند، دردویل در فیلم حضور کوتاهی داشته باشه! این اتفاق هم در دنیای کمیک افتاده ولی خیلی بعید به نظر میاد در سینما این اتفاق رخ بده مگر این که کوین فایگی براشون برنامه داشته باشه!(در این مقاله گفته شده که اختلافاتی بین تلویزیون و سینمای مارول وجود داره) من اینجا چندتا دلیل برای اتفاق نیوفتادنش براتون توضیح میدم: ۱. تعداد بیننده های تلویزیون خیلی خیلی کمتر از مخاطبان سینماست ۵ میلیون در مقابل حدود ۳۰-۴۰ میلیون بیننده! تازه این تعداد برای قسمت های اولیه است. ۲. بعد از پایان سریال مدافعین دردویل جراحت شدیدی داشت و به نوعی بازنشسته شده بود!!

 

اوریجین و روایت گذشتهٔ میستریو

عکس میستریو

انتخاب «میستریو» به عنوان دشمن قسمت دوم یکی از هوشمندانه ترین کارهای ممکنه برای این فیلمه. اصلی ترین دلیلش هم تیم آپ و همکاری پیتر و دکتر استرنجه! یعنی این دشمن بهترین فرصت ممکنه برای ورود دکتر استرنج به داستان مردعنکبوتیه! طبق اطلاعات لو رفته، «میستریو» به جای این که یه جنایتکار، بدلکار و متخصص جلوه های ویژه باشه؛ یه جادوگر مدعیِ ناموفق و شکست خورده است. منطقی هم هست فیلمسازی الان خیلی با قدیم فرق کرده و جلوه های ویژه اکثرا با کامپیوتر و ابزار موشن کپچر انجام میشه و اگر «جک جیلنهال» بازیگر این نقش باشه به طور حتم میشه گفت اوریجین این شخصیت عوض میشه.

در ضمن گفته میشه اولین مبارزه مردعنکبوتی با این شخصیت در پل وست‌مینستر واقع در لندن رخ میده.(خیلی جالبه یکی از اولین مبارزات مردعنکبوتی و میستریو در پلی انجام شد و مردعنکبوتی رو به داخل رودخونه پرت کرد. احتمالا این اتفاق در فیلم نیز رخ بده!)

 

حضور زن عنکبوتی!

زن عنکبوتی

گفته میشه «جسیکا درو» ملقب به زن عنکبوتی در فیلم حضور داره! اما شخصیت پردازی او تغییر کرده. یعنی اون شایعات و اخباری که می گفت سونی دنبال یک شخصیت مرموز اغواگر، خطرناک و اهل اروپاست واقعیت داره اما ایشون «جسیکا درو» است نه گربه سیاه یا سیلور سیبل!!!(خبرش اینجاست)

مانند گربه سیاه؛ در این فیلم او عاشق مردعنکبوتی میشه اما نمی دونه که کسی که پشت ماسکش یه بچه دبیرستانی قرار داره!(برای گربه سیاه در کمیک های Ultimate هم همین اتفاق افتاد.)

 

آسکورپ و دیلی بیوگل

خب همه ما می دونیم که نشریه و اطلاع رسانی در سریال های نتفیلیکس روزنامه New York Bulletin هستش! طبق اطلاعات لو رفته در طول فیلم به دو شرکت اشاره میشه. در جایی از فیلم پیتر رو درحال خوندن روزنامه ای می بینیم که نام روزنامه، دیلی بیوگله و خبر خریده شدن برج انتقام جویان توسط شرکت نورمن آزبورن رو به ما میده!(این خیلی خبر خوبیه چون هنوز امکان دیدن دشمن شمارهٔ یک مردعنکبوتی روی پرده سینما وجود داره)

 

بازیگران فرعی

اطلاعات کمی در این باره منتشر شده مثلا حضور فلش تامپسون و دعوایی که با پیتر می کنه (و به شکستش منجر میشه!) متاسفانه گوئن استیسی در فیلم حضور نداره ولی به پدرش، سروان جورج استیسی، اشاره میشه. (البته خیلی بعیده چون ما چندین کلیپ لو رفته از تست بازیگران نوجوان برای نقش گوئن استیسی دیده بودیم و این مثل روز روشنه! البته ممکنه فیلمنامه عوض شده باشه ولی بازهم بعیده گوئن در فیلم نباشه!)

در پایان بازگشت به خانه زن عمو می از هویت مخفی پیتر خبر دار شد؛ در این فیلم قراره نقش ایشون کمتر از قبل بشه و فقط در ابتدای فیلم حضور داشته باشه. البته اگه خود زن عمو می پیتر رو به اروپا فرستاده باشه حضور کمش توجیه میشه چون فکر می کنه با این کارش پیتر رو از ابرقهرمان بودن دور می کنه!

 

دکتر اختاپوس

دکتر اکتاپوس

دکتر اختاپوس هم برمیگرده! اما خیلی نباید عجله کنیم با توجه به اطلاعاتی که بدست اومده او در فیلم نقش کوچکی داره و به عنوان یکی از معلمان مدرسه پیتر یا کسی که به بچه ها تجهیزات علمی رو نشون میده هستش. میشه نتیجه گرفت «جک جیلنهال» فقط یکی از بازیگران نام آشنای فیلمه و قطعا بازیگر بزرگ دیگری نیز نقش دکتر اختاپوس رو بازی می کنه!

 

میشل همون مری جین خودمونه؟

میشل همون مری جین خودمونه؟

در پایان بازگشت به خانه «میشل» خودش رو MJ معرفی کرد و مثل این که شوخی درکار نبوده و واقعا قراره «زندایا» رو در نقش نسخه ای از مری جین ببینیم!!!!! گزارشات حاکی از اینه که مارول قراره موهایش رو قرمز کنه!!! همچنین در جایی از فیلم قراره جمله معروف او در دنیای کمیک رو بشنویم:

Face it Tiger…you just hit the jackpot!

(که ترجمه اش میشه یه چیزی معادل "قبول کن دیگه داداش... با دیدن من به بزرگترین شانس زندگیت دست یافتی!")

اگر اخبار سلبریتی ها رو دنبال کنید می دونید که «تام هالند» و «زندایا» باهم رابطهٔ نزدیکی دارن و تام هلند چندین بار در برنامه های مختلف کنار او دیده شده!

 

صحنه پس از تیتراژ فیلم

در حال حاضر گفته میشه در صحنه پس از تیتراژ فیلم میستریو به همراه والچر و اسکورپیون(مک گارگن) از زندان فرار می کنند. این اطلاعات با خبری که چند روز پیش منتشر شد کاملا جور درمیاد و دلیل خوبی براش وجود داره که در تیتر بعدی توضیح داده میشه!

 

شش خبیث (The sinister six)

شش خبیث (The sinister six)

بله همونطور که انتظار می رفت شش خبیث در برنامه های مارول قرار خواهد داشت.(برای آشنایی با این گروه این مقاله رو بخونید.) پس ما قراره این گروه از دشمنان مردعنکبوتی رو زودتر از چیزی که فکر می کردیم روی پرده سینما ببینیم! البته از قبل می دونستیم که سونی روی این فیلم کار می کرده و حتی نویسنده فیلم شش خبیث بعد از توافق سونی و مارول صحبتایی مبتنی بر امکان تغییر داستان برای فیلم جدید وجود داره!

 

عنوان فیلم چیه؟

فیلم spectacular spiderman

با توجه به اطلاعات فاش شده، مارول قصد داره دنبالهٔ فیلم قبلی رو Spectacular نام گذاری کنه یعنی اسم این فیلم میشه: مردعنکبوتی خارق العاده! این عنوان از روی همون کارتون معروف وبرخی از کمیک های این شخصیت برداشته شده! البته قبل از معرفی بازگشت به خانه ما حدس هایی تحت همین اسم زده بودیم ولی اتفاق نیوفتاد. در کل اگر این اتفاق بیوفته یکی از عجیب ترین کارهای مارول به حساب خواهد اومد؛ چون چنین چیزی تقریبا بی سابقه بوده و کسی نیومده عنوان پسوندی فیلمی رو به عنوان پیشوندی تغییر بده!

نظر شما چیه؟ آیا واقعا این اطلاعات درسته؟ اگه درسته کدوم قسمتش بهتره؟

 

نویسنده: احمد فقیه

P.Constantine

All rights reserved © Spidey.ir 2018

   (هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

مطالب مرتبط:

از لباس جدید مرد عنکبوتی در فیلم "بازگشت به خانه 2" رونمایی شد؟!

10 دشمنی که مرد عنکبوتی ممکنه در بازگشت به خانه 2 باهاشون روبرو بشه

مرد عنکبوتی در بازگشت به خانه 2 به اروپا میرود؟

قسمت دوم مرد عنکبوتی بازگشت به خانه دقایقی بعد از انتقام جویان 4 شروع میشود

15 خبر و شایعه ای که درباره فاز 4 دنیای سینمایی مارول میدانیم!

نقد و بررسی فیلم "مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه" (SPIDER-MAN: HOMECOMING)

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 m.h.f 1397-03-08 11:52
اه خیلی بد شد.
اگه فیلم قبل از جنگ بی نهایت رخ بده که این یعنی مرد عکبوتی پودر شده میمیره.(در جنگ بینهایت)
خیلی بد شد. :cry:
#2 farnam82 1397-03-08 12:50
به نظر من اگر وقایع قبل از جنگ بینهایت باشه ، مارول یکی از بهترین شخصیت هاش رو به کشتن داده. همچنین بهترین ابرقهرمان را کنار زده.
#3 amirjjyy 1397-03-08 13:20
#1 #2
بنظر من این یعنی دنیای مارول بعد اونجرز ۴ ریبوت میشه یعنی زمان پاره میشه و کل فیلم ها یه داستان دیگه به خودش میگیره :-|
تازه این نظریه نشون میده صحبت های نویسنده ها درست بوده و پودر شدگان واقعا مردن
#4 alihdz 1397-03-08 13:30
به نقل از amirjjyy:
#1 #2
بنظر من این یعنی دنیای مارول بعد اونجرز ۴ ریبوت میشه یعنی زمان پاره میشه و کل فیلم ها یه داستان دیگه به خودش میگیره :-|
تازه این نظریه نشون میده صحبت های نویسنده ها درست بوده و پودر شدگان واقعا مردن

نه بابا مگه داریم مگه میشه اگه واقعا حرف اونا درست باشه و پودر شدگان مرده باشن پس دیگه گاردینز ۳ ای در کارنیس و فقط باید راکت رو تو فیلم ببینیم :lol:
#5 parker 1397-03-08 13:32
راستش اصلا نمیشه راجع به این فیلم نظریه دقیقی داد .
ولی با این که نورمن برج تونی رو خریده تا آسکورپ رو بسازه واقعا حال کردم ! البته دنیای مارول به جایی رسیده که ایندش خیلی مبهمه . احتمال زیاد تا چند سال دیگه مارول دنیاش رو ریبوت میکنه و مرد عنکبوتی هم جزوشه ( چون میخوان یه دنیا بسازن که ایکس من و چهار شگفت انگیز هم توش باشن ) . پس چجوری میخوان تو نهایتا دو یا سه تا فیلم شش خبیث رو معرفی کنن ، جمع کنن و بعد بیارن به جنگ اسپایدی ( بگذریم از اینکه وجود شش خبیث تو دنیای مارول خیلی با عقل جور در نمیاد . خب مطمئننا اگه یه همچین تهدیدی به وجود بیاد ، پای اونجرز هم وسط کشیده میشه ) .
در کل به نظرم مرد عنکبوتی یه مقدار دیر پاش به سینمای مارول باز شد و باید هایپ ها و ایده هاشون رو نگه دارن برای بعد ریبوت چون مطمئنا بعد اونجرز 4 دیگه فیلمی نمی تونه انقدر هایپ بکنه بیننده رو و دیگه وقتی ندارن که یه برای یه خبیث مثل ثانوس مقدمه چینی بکنن ( همونطور که هری پاتر هم بعد یادگاران مرگ 2 دیگه قدرت هایپ کردن قبل رو نداشت و به نوعی ریبوت شد ).
پ.ن: با اینکه خیلی بعیده ولی خدا کنه اونایی که تو جنگ بی نهایت از بین رفتن برنگردن . آخه خیلی کلیشه ای میشه قضیه .
#6 amirjjyy 1397-03-08 13:39
به نقل از parker:
راستش اصلا نمیشه راجع به این فیلم نظریه دقیقی داد .
ولی با این که نورمن برج تونی رو خریده تا آسکورپ رو بسازه واقعا حال کردم ! البته دنیای مارول به جایی رسیده که ایندش خیلی مبهمه . احتمال زیاد تا چند سال دیگه مارول دنیاش رو ریبوت میکنه و مرد عنکبوتی هم جزوشه . پس چجوری میخوان تو نهایتا دو یا سه تا فیلم شش خبیث رو معرفی کنن ، جمع کنن و بعد بیارن به جنگ اسپایدی ( بگذریم از اینکه وجود شش خبیث تو دنیای مارول خیلی با عقل جور در نمیاد . خب مطمئننا اگه یه همچین تهدیدی به وجود بیاد ، پای اونجرز هم وسط کشیده میشه ) .
در کل به نظرم مرد عنکبوتی یه مقدار دیر پاش به سینمای مارول باز شد و باید هایپ ها و ایده هاشون رو نگه دارن برای بعد ریبوت چون مطمئنا بعد اونجرز 4 دیگه فیلمی نمی تونه انقدر هایپ بکنه بیننده رو و دیگه وقتی ندارن که یه برای یه خبیث مثل ثانوس مقدمه چینی بکنن ( همونطور که هری پاتر هم بعد یادگاران مرگ 2 دیگه قدرت هایپ کردن قبل رو نداشت و به نوعی ریبوت شد ).
پ.ن: با اینکه خیلی بعیده ولی خدا کنه اونایی که تو جنگ بی نهایت از بین رفتن برنگردن . آخه خیلی کلیشه ای میشه قضیه .اتفاقا بعد اونجرز ۴ هایپ کردن شروع میشه اومدن ولورین و مردان ایکس و ... به mcu ریبوت چهارشگفت انگیز خبیث اصلی اونجرز ۵ یعنی گالاکتوس


#۴ مثل اینکه متوجه نشدی منظور من اینه با دستکاری به گذشته باعث میشن کل زمان به یه شیوه دیگه بره جلو یعنی مثلا با گرفتن سنگ قدرت از استار لرد باعث میشن محافظین کهکشان هیچ وقت باهم اشنا نشن و داستان به یه شیوه دیگ دنبال بشه پیتر هیچ وقت با تونی اشنا نشه و خودش لباسشو بسازه و بره لندن و بقیه فیلم ها هم به این صورت
#7 P.Constantine 1397-03-08 13:47
به نقل از parker:
راستش اصلا نمیشه راجع به این فیلم نظریه دقیقی داد .
ولی با این که نورمن برج تونی رو خریده تا آسکورپ رو بسازه واقعا حال کردم ! البته دنیای مارول به جایی رسیده که ایندش خیلی مبهمه . احتمال زیاد تا چند سال دیگه مارول دنیاش رو ریبوت میکنه و مرد عنکبوتی هم جزوشه ( چون میخوان یه دنیا بسازن که ایکس من و چهار شگفت انگیز هم توش باشن ) . پس چجوری میخوان تو نهایتا دو یا سه تا فیلم شش خبیث رو معرفی کنن ، جمع کنن و بعد بیارن به جنگ اسپایدی ( بگذریم از اینکه وجود شش خبیث تو دنیای مارول خیلی با عقل جور در نمیاد . خب مطمئننا اگه یه همچین تهدیدی به وجود بیاد ، پای اونجرز هم وسط کشیده میشه ) .
در کل به نظرم مرد عنکبوتی یه مقدار دیر پاش به سینمای مارول باز شد و باید هایپ ها و ایده هاشون رو نگه دارن برای بعد ریبوت چون مطمئنا بعد اونجرز 4 دیگه فیلمی نمی تونه انقدر هایپ بکنه بیننده رو و دیگه وقتی ندارن که یه برای یه خبیث مثل ثانوس مقدمه چینی بکنن ( همونطور که هری پاتر هم بعد یادگاران مرگ 2 دیگه قدرت هایپ کردن قبل رو نداشت و به نوعی ریبوت شد ).
پ.ن: با اینکه خیلی بعیده ولی خدا کنه اونایی که تو جنگ بی نهایت از بین رفتن برنگردن . آخه خیلی کلیشه ای میشه قضیه .

با توجه به شایعات و عکس های لو رفته از Avenger 4 میشه گفت به احتمال خیلی زیاد با سفر های زمانی سر و کار داریم
خود جو روسو هم تایید کرده بود Avengers forever نزدیک ترین عنوان قسمت چهارمه که مهر تاییدی بر دستکاری شدن زمان هستش.
با توجه به این اطلاعات مارول ریبوت میشه ولی نه اون ریبوتی که روتینه! ریبوت مارول احتمالا یه چیزی شبیه فیلم X-Men Days of the future past باشه! خود کوین فایگی هم یادمه می گفت : "Eveything Changes after Avenges 4"
اونجرز ۴ مثل هندونه در بسته اس ولی چیزی که از مدارک و اطلاعات بدست اومده میشه فهمید تغییرات اساسی بعد از Avengers 4ـه
#8 mehrdad_hnr 1397-03-08 13:56
بچه ها من واقعا دارم نگران میشم نگاه کنید جان واتس گفته بود که هرکدوم از قسمت های مردعنکبوتی یه سال تحصیلی پیتر و نشون میده این یعنی کل دنیای مردعنکبوتی توی 3 سال پیش میره که میشه سالهای 2016 و 2017 و 2018 نکنه از همین طریق ما شاهد یه سگانه باشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟ بعدش هم در سال 2018 پیتر بمیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خدا کنه اصلا اینطوری نباشه شما رو نمیدونم ولی من اصلا دوست ندارم مایلز مورالز به این زودی امردعنکبوتی بعدی باشه مثلا اون بخواد بجای پیتر با نورمن بجنگه و دوست دخترش توسط نورمن بمیره تازشم یه نگاه به قرارداد تام با مارول بندازید حضور در سه فیلم اختصاصی و سه فیلم غیر اختصاصی سه فیلم غیر اختصاصی میشه شامل کپ 3 و اونجرز 3 و 4 تموم شد و پایان کار پیتر پارکر در MCU
#9 AliDR 1397-03-08 14:09
اینکه فیلم قبل از اینفینیتی وار رخ بده و مربی جدید پیتر هم دکتر استرنج باشه کاملا در تناقضن چون اونا برای اولین بار همو در اونجرز ۳ ملاقات کردن اگه به تریلرا هم دقت کرده باشین کاملا این موضوع رو تصدیق میکنه
#10 P.Constantine 1397-03-08 14:09
به نقل از mehrdad_hnr:
بچه ها من واقعا دارم نگران میشم نگاه کنید جان واتس گفته بود که هرکدوم از قسمت های مردعنکبوتی یه سال تحصیلی پیتر و نشون میده این یعنی کل دنیای مردعنکبوتی توی 3 سال پیش میره که میشه سالهای 2016 و 2017 و 2018 نکنه از همین طریق ما شاهد یه سگانه باشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بعدش هم در سال 2018 پیتر بمیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خدا کنه اصلا اینطوری نباشه شما رو نمیدونم ولی من اصلا دوست ندارم مایلز مورالز به این زودی امردعنکبوتی بعدی باشه مثلا اون بخواد بجای پیتر با نورمن بجنگه و دوست دخترش توسط نورمن بمیره تازشم یه نگاه به قرارداد تام با مارول بندازید حضور در سه فیلم اختصاصی و سه فیلم غیر اختصاصی سه فیلم غیر اختصاصی میشه شامل کپ 3 و اونجرز 3 و 4 تموم شد و پایان کار پیتر پارکر در MCU

شما به نظرم نباید انقدر نگران باشی وقتی مارول اومده یه بازیگر مستعد بسیار جوان رو برای این نقش انتخاب کرده مطمئن باش برنامه طولانی مدت براش داره تازه خودشونم گفتن داستان پیتر مثل هری پاتر خواهد بود و ما خودمون باهاش بزرگ می شیم و فیلم ها و داستان هاش رو می بینیم!
مایلز مورالز هم الان خیلی زوده بیارنش رو کار چون فعلا مردعنکبوتی به اون الگویی که انتظار میره تبدیل نشده و اگه این بخش ازش حذف شه واقعا نگران کننده اس!
#11 P.Constantine 1397-03-08 14:25
به نقل از AliDR:
اینکه فیلم قبل از اینفینیتی وار رخ بده و مربی جدید پیتر هم دکتر استرنج باشه کاملا در تناقضن چون اونا برای اولین بار همو در اونجرز ۳ ملاقات کردن اگه به تریلرا هم دقت کرده باشین کاملا این موضوع رو تصدیق میکنه

درست می گی شما ولی این اطلاعات ۱۰۰ درصد درست نیست که بخوایم ازش مطمئن شیم.
میستریو بهترین ویلن برای تیم آپ اسپایدی با دکتره و اگه فیلم قبل از جنگ بی نهایت رخ بده کلا این پتانسیل از بین میره! از طرفی اگه فیلم بعد از Avengers 4 رخ بده پیتر یا دانشجوئه یا کالج میره و با توجه به حرفای کارگردانان و بازیگران جنگ بی نهایت وقایع فیلم ۲-۳ سال بعد از جنگ داخلی رخ میده و پیتر در جنگ بی نهایت ۱۷-۱۸ سال داره! این باعث میشه دیگه پیتر دبیرستانی نباشه و دیگه نه فلش تامپسونی در کار باشه نه بتی برنت و ...
حالا تا Avengers 4 کلی راه داریم بعد از اون فیلم تمام اینا معلوم میشه!
#12 A_H_A 1397-03-08 15:13
اصلا با عقل جور در نمیاد که مرد عنکبوتی بمیره :cry:
#13 Spiderx 1397-03-08 15:13
یعنی مرد آهنی تو فیلم میتونه باشه؟؟
امیدوارم هم دردویل هم مرد مورچه ای و هم مردآهنی در این فیلم باشن. حالا کوتاه یا طولانی فرقی نمیکنه.
به نظر من اگه شش خبیث قسمت سوم مرد عنکبوتی باشه ۱کرکس۲ شوکر۳عقرب۴میستر یو۵دکتر اختاپوس۶ نورمن آزبورن
خیلی خوب میشه حالا جای نورمن کرگدن هم میتونه باشه
دکتر استرنج هم میتونه تو فیلم بعدی مرد عنکبوتی رو کمک کنه که با شش تاشون داره میجنگه
#14 Spiderx 1397-03-08 15:14
یعنی مرد آهنی تو فیلم میتونه باشه؟؟
امیدوارم هم دردویل هم مرد مورچه ای و هم مردآهنی در این فیلم باشن. حالا کوتاه یا طولانی فرقی نمیکنه.
به نظر من اگه شش خبیث قسمت سوم مرد عنکبوتی باشه ۱کرکس۲ شوکر۳عقرب۴میستر یو۵دکتر اختاپوس۶ نورمن آزبورن
خیلی خوب میشه حالا جای نورمن کرگدن هم میتونه باشه
دکتر استرنج هم میتونه تو فیلم بعدی مرد عنکبوتی رو کمک کنه که با شش تاشون داره میجنگه.
#15 ghasem 1397-03-08 15:16
برج اونجرز امکانش داده میشد که توسط بیوگل، نورمن یا چهار شگفت انگیر خریداری بشه چون هر 3 تای اینا توی کمیک با برج سر و کار دارن واینکه کدوم نفوذ و قدرت بیشتری برای خرید یک برج داره مسلما نورمن ازبورن هستش.
باید بگم که فیلمی با عنوان 6 خبیث توی mcu محتمل تره چون مارول هم پولش داره و هم برنامه ریزیش و اینکه وقتی 6 خبیث به سراغ مرد عنکبوتی بیان ممکن اونجرز اونقدر سرشون شلوغ باشه که مردعنکبوتی باید تنها از پسشون بر بیاد و من همچنان مشتاق دنیای عنکبوتیم :lol: در ضمن وجود چند شخصیت خبیث، در هر فیلم مرد عنکبوتی که مارول داره میسازه و اونم شخصیت هایی که بیشترشون در گروه 6 خبیث عضو بودن مهر تاکیدی به قضیه 6 خبیث هست.
درباره زمان مرد عنکبوتی هم باید اضافه کنم که مارول به نظرم از این بیشتر نمیاد قضیه رو پیچیده کنه و بخواد پس از پایان فاز 3 و برای شروع فاز 4 فیلمی از مرد عنکبوتی بسازه که زمانش قبل اینفینیتی وار و فاز 3 هست و همینطور اگه قراره دکتر استرنج مربی پیتر باشه پس اینم دلیلی دیگه برای اینکه این فیلم پس از وقایع اونجرز 4 هست.
و اما حضور دردویل توی فیلم مرد عنکبوتی برای سکانسی کوتاه ممکن هست ولی پر ریسک!!! چون خداییش بعضی ها اصلا سریال های مارول دنبال نمیکنن(هواداران چند سالی هست که خواهان حضور شخصیت های سریالی ماورول توی فیلم ها هستن ولی کوین فایگی نه رد کرد و نه تایید چون برنامه ریزی دقیقی برای این کار میخواد)
اونجرز 3 و4 در هاله ای از ابهام:اینکه اونجرز اینفینیتی وار یک فیلم کمیک بوکی و با بشکن ثانوس شخصیت هایی مردن باید دونست که در کمیک شاهد بازگشت شخصیت های مرده بودیم ولی دنیای سینمایی ملموس تره پس لازم نیست که همه کسایی که توی اونجرز 3 و 4 مردن برگردن؛ مردعنکبوتی از اون شخصیت هایی که مارول الکی الکی اون حذف نمیکنه اونم پس از اینکه از سونی رایتش رو پس گرفت و ریبوتی که پس از اونجرز 4 می‌بینیم قرار نیست زمان پاره بشه بلکه شامل تغییراتی در ارجین بعضی از شخصیت های جدید یا قدیم و نحوه دیدار اونا باهمه
چیزی که خودم پیش بینی میکنم اینکه پس از اونجرز 4 دیگه اونجرزی وجود نخواهد داشت دلیلش ممکن بازی با زمان باشه یا مرگ چنتا از اعضای اصلی و نیو اونجرز تشکیل میشه :D
سفر مرد عنکبوتی به اروپا بعد اونجرز 4 منطقی تر به نظر میاد اینکه بخواد آب و هوا عوض کنه یا از حرفه قهرمانی فاصله بگیره.
و اما شخصیت مکمل های دنیای عنکبوتی: توی فیلم اول به سندی مون(سیلک) و مایلز مورالز(مردعنکبو تی التمیت) اشاراتی شد و حالا هم جسیکا درو (زن عنکبوتی)؛ فقط سوال اصلی اینه که چقدر نقشش توی فیلم مهم؟ آیا شاهد دیدن مایلز توی فیلم هستیم؟ در فیلم های مرد عنکبوتی شاهد تیم آپ اون با قهرمان ها ی دیگر هستیم آیا با شخصیت های دنیای عنکبوتی هم تیم اپ صورت میگیره؟
#16 D.PARKER 1397-03-08 21:15
به نظرم کم کم میریم سراغ عنکبوتیای دیگه. اول مایلز و سیندی مون حالا هم جسیکا درو. شاید اگه بعد اونجرز ۴ نباشه یکیشون ( یا هر سه تاشون ) جایگزین پیتر بشه. شخصا امید به دنیای عنکبوتی دارم با شخصیتای کم تر. البته فعلا سر پیتر شلوغ تر از این حرفاست.


آقای ترابی یه سوال.
با توجه به اینکه اتفاقات هوم کامینگ ۸ سال بعد از اونجرزه دو تا حالت داره. یا اینکه سال ۲۰۲۰ اتفاق میفته یا اونجرز تو ۲۰۰۹‌. خب... اگه اونجرز ۲۰۰۹ باشه تایم لاین فیلمای ثور و دیگر فیلم های اولیه خراب میشه. پس لابد هوم کامینگ میشه ۲۰۲۰. اما یه چیزی... مگه کوین فایگی نگفت اینفینیتی وار خط زمانیش ۲۰۱۸ هستش ؟؟؟ خب یعنی اینفینیتی وار قبل از هوم کامینگه ؟؟؟ اما بازم یه مشکلی هست. مگه لباس های پیشرفته اسپایدی تو هوم کامینگ بهش داده نشد ؟؟؟ خب پس چی شد دقیقا ؟؟؟ دو ماه بود ذهنمو درگیر کرده بود ( قبل از عضویتم تو سایت ) امروز تو یکی از کانالای تلگرامی دیدم و دوباره یادش افتادم.
#17 Pouriya Ahmadi 1397-03-08 23:14
امیدوارم مارول شش خبیث رو تو فیلم بیاره یا حداقل بهش اشاره ای کنه برا فیلم بعدی.بی صبرانه منتظر دیدن شش خبیث تو سینمام.
#18 spidey kg 1397-03-08 23:56
ببخشید یه سوال دارم.
زیاد مربوط نیست
اینکه ریبوت چه معنی داره؟بازسازی؟خب یعنی mcu می خواد دوباره از نو شروع کنه؟یعنی دوباره بازیگر استخدام کنه کلی فیلم بسازه و یه پایان باشکوه دیگه؟اگه اینطوری که فکر می کنم نیست میشه توضیح بدید که چی کار می خوان بکن.
یه سوال دیگه.
دیسی میتونه با تغییرات دنیا شو تغییر بده یه نیاز به بازسازی داره؟
ممنون بابت تمام زحماتتون.
#19 P.Constantine 1397-03-09 03:25
به نقل از D.PARKER:
آقای ترابی یه سوال.
با توجه به اینکه اتفاقات هوم کامینگ ۸ سال بعد از اونجرزه دو تا حالت داره. یا اینکه سال ۲۰۲۰ اتفاق میفته یا اونجرز تو ۲۰۰۹‌. خب... اگه اونجرز ۲۰۰۹ باشه تایم لاین فیلمای ثور و دیگر فیلم های اولیه خراب میشه. پس لابد هوم کامینگ میشه ۲۰۲۰. اما یه چیزی... مگه کوین فایگی نگفت اینفینیتی وار خط زمانیش ۲۰۱۸ هستش ؟؟؟ خب یعنی اینفینیتی وار قبل از هوم کامینگه ؟؟؟ اما بازم یه مشکلی هست. مگه لباس های پیشرفته اسپایدی تو هوم کامینگ بهش داده نشد ؟؟؟ خب پس چی شد دقیقا ؟؟؟ دو ماه بود ذهنمو درگیر کرده بود ( قبل از عضویتم تو سایت ) امروز تو یکی از کانالای تلگرامی دیدم و دوباره یادش افتادم.

جو روسو گفته اون ۸ سال اشتباهه! احتمالا در نسخه های بعدی فیلم اون ۸ سال رو به ۵ سال تغییرش میدن:
www.cbr.com/.../
این ویدئو هم که در کانال آپارات سایت هست(به جز قسمت پلنگ سیاه) سیر زمانی کل فیلم ها و سریال های MCU رو نشون میده:
www.aparat.com/v/21hcS
#20 P.Constantine 1397-03-09 03:41
به نقل از spidey kg:
ببخشید یه سوال دارم.
زیاد مربوط نیست
اینکه ریبوت چه معنی داره؟بازسازی؟خب یعنی mcu می خواد دوباره از نو شروع کنه؟یعنی دوباره بازیگر استخدام کنه کلی فیلم بسازه و یه پایان باشکوه دیگه؟اگه اینطوری که فکر می کنم نیست میشه توضیح بدید که چی کار می خوان بکن.
یه سوال دیگه.
دیسی میتونه با تغییرات دنیا شو تغییر بده یه نیاز به بازسازی داره؟
ممنون بابت تمام زحماتتون.

ریبوت در فیلم سازی یعنی سازندگان بیان با توجه به ریشه و چارچوب قبلی فیلمی جدید با محوریت شخصیت یا همون داستان قبلی بسازن! بله تمام بازیگران و کارگردانان عوض میشن ولی اصلیت داستان از روی همون منبعش برداشته میشه!

اما راجع به MCU؛ ببینید با توجه به صحبت های رئیس دنیای سینمایی مارول یعنی کوین فایگی، MCU رو به جلو حرکت می کنه و این یعنی ریبوت می تونه وجود داشته باشه ولی نه اون ریبوتی که در بند قبل توضیح دادم! با توجه به اطلاعات و شایعات لو رفته از Avengers 4 ریبوت به این صورته که اعمال ابرقهرمانان باعث تغییر اساسی در ساختار جهان میشه و یه سری چیزا به کل تغییر می کنه ولی هسته اون سالم می مونه!

اگه بخوام در فیلم های هالیوودی مثال بزنم فیلم X-Men Days of the future past رو می تونم مثالی برای این نوع ریبوت معرفی کنم!
اگه بخوام مثال فیلم و سریال ایرانی بزنم تنها چیزی که یادم میاد تفاوت فصل اول و دوم سریال قلب یخی با فصل سومشه که به کل داستانش عوض شد.
#21 m.h.f 1397-03-09 10:22
من یک سوال دارم.
اگه فیلم قبل از جنگ بینهایته.و اینکه مرد عنکبوتی پودر شده یعنی اینکه مرده؟
#22 amirxlogan 1397-03-09 10:56
دوستان ام سی یو ریبوت نمیشه و در اونجرز ۴ پودر شدها بر میگیردن ولی یه سریا واقعا میمیرن بنظرم تونی خودشو فدا کنه
چون . انتقامجویان جدید شکل میگیرن(پلنگ سیاه.کامالا خان. کاپیتان مارول . انت من . واسپ . شاید پیژن)
فیلم مون نایت و کاپیتان برتانیا و کامالا خان رو میخوان بسازن
سه گانه چهار شگفت انگیز و ایکس من و ...


بازگشت به خانه یک والچر و شوکر و عقرب :-*
بازگشت به خانه دو مایسترو و راینو :-)
باز گشت خانه سه دکتر اختاپوس عقرب :lol:
و سرانجام شیش خبیپ :D که دکتر اختاپوس همه رو از زندان در میاره گروه رو تشکیل میده که اسپایدی رو بگیرن
مک کارگن در قسمت سوم به عقرب تبدیل میشه و دکتر اختاپوس معلم پیتر خواهد بود

یه تئوری دارم بنظرم خط داستانی قسمت دوم ترکیب قسمت هالووین + یه روز مونده به کریسمس آخرین فصل آلتیمیت اسپایدرمن.
و بنظرم هم انت من و هم دکتر استرنج تو فیلم هستن
بنظرم طبق دو قسمت بالا ‌
مایستریو احتمالا اواسط فیلم از پل میوفته و توی کلاه جادوییش گیر میکنه اسپایدی رو گول میزنه بکشونه اونجا تا بیاردش بیرون اسپایدی هم برای رفتن به اونجا که حدس میزنم دنیای کوانتومی باشه به انت من نیاز داره و برای مبارزه با جادوهای مایسترو به دکتر استرنج(حالا ممکن هم هست دنیای کوانتومی نباشه اونجا پس حضور انت من منتفی میشه و دکتر استرنج کمکش میکنه بره اونجا)
#23 D.PARKER 1397-03-09 11:42
#19

ممنون. اون حرف جو روسو رو ندیده بودم تا حالا !!! فکر می کردم بعیده همچین اشتباهی ولی خب اشتباهه دیگه :-* !!!

کلا یا اینکه قبل اینفینیتی واره منتفیه یا دکتر استرنج. چون کاملا متناقضن. امیدوارم فقط حضور دکتر استرنج زیاد نباشه و البته با دلیل منطقی باشه.

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید

پروفایل کاربر

افراد آنلاین

We have 558 guests and 7 members online

  • a.v.s
  • best of the best
  • mehran spidey
  • mtm
  • Sandman
  • WarForWolfman
  • WarForWolfman

آخرین نظرات

Telegram    Facebook 

GooglePlus   Instagram 

    Aparat