مطالب برگزیده

نقد و بررسی فیلم واندروومن (Wonder Woman)
نویسنده : Taha moshfeghi
تاریخ انتشار : چهارشنبه, 17 خرداد 1396 14:21

ادامه مطلب

شماره آخر از کمیک "تهاجم هیولاها" (Monsters Unleashed) ترجمه شد + لینک دانلود مستقیم
شماره آخر از کمیک "تهاجم هیولاها" (Monsters Unleashed) ترجمه شد + لینک دانلود...
ترجمه شماره 4 کمیک امپراتوری مخفی (Secret Empire) + لینک دانلود مستقیم
ترجمه شماره 4 کمیک امپراتوری مخفی (Secret Empire) + لینک دانلود مستقیم
15 دفعه ای که ابرقهرمانان دنیای کمیک دچار نقص عضو شدند
15 دفعه ای که ابرقهرمانان دنیای کمیک دچار نقص عضو شدند
15 دفعه ای که هواداران تاریخچه کمیک بوک را عوض کردند
15 دفعه ای که هواداران تاریخچه کمیک بوک را عوض کردند
نقد و بررسی اولین تریلر فیلم پلنگ سیاه (Black Panther)
نقد و بررسی اولین تریلر فیلم پلنگ سیاه (Black Panther)
15 شخصیت مارول که توسط دیگر استودیوهای هالیوودی نابود شدند!
15 شخصیت مارول که توسط دیگر استودیوهای هالیوودی نابود شدند!

خبر داغ: گراهام اسمیت فیلم سینمایی "فلش" (The Flash) را میسازد!

ازرا میلر

ابتدا قرار بود سازندگان Lego Movie یعنی «فیل لرد» و «کریستوفر میلر» این فیلم رو بسازند ولی دیزنی پیشدستی کرد و آنها را برای ساخت فیلم "هان سولو" (که یکی از اسپین اف های جنگ ستارگان است) استخدام کردند .

قرار است فیلم فلش در دنیای سینمایی مشترک دی سی که با فیلم "مرد پولادین" تاسیس شد، جریان داشته باشد. حتی گفته میشود شخصیت فلش در فیلم "بتمن بر علیه سوپرمن" حضور خواهد داشت و به تماشاچیان سینما معرفی خواهد شد. سپس فلش در فیلم "جاستیس لیگ: قسمت 1" حضور خواهد داشت و بعد در فیلم اختصاصی خودش که سال 2018 اکران خواهد شد.

گراهام اسمیت نویسندگی فیلم "آبراهام لینکلن: شکارچی خون آشام" را در کارنامه خود دارد. او در حال نوشتن LEGO Batman the movie هم هست . در ضمن فیلم اختصاصی فلش ربطی به سریال این شخصیت نخواهد داشت.

نظر شما چیست؟ ایا به نظر شما بهتر نبود وارنر  به جای «ازرا میلر» از همان بازیگر سریال فلش یعنی «گرنت گاستین» استفاده میکرد؟

مطلب مرتبط:

10 كميك مهم فلش (The Flash)

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

+1 #1 Victor 1394-07-13 22:52
والا من امیدوادم بودم لرد و میلر یه اثر عالی بهمون تحویل بدن که نشد
ابراهام لینکلن که مالی نبود فکر نکنم اینم چیز خاصی باشه
ازرا میلر هم که برخلاف خیلیا ازش بشدت متنفرم
درخصوص بازی کردن نقش بری الن هم بگم که دی سی یا پای دنیاهای موازی رو هم تو فیلماش پیش میکشه و یا اینکه از همین ابتدا گند میزنه به دنیاش
حالا فعلا که دنیای سینما و سریالیش بهم دیگه ربطی ندارن ولی نمیدونم چطوری میشه 2 تا بری الن تو سینما ببینیم حالا نوه و نتیجه یه چیزی ولی اوردن بری الن دنیای دیگه واقعا کارو واسه دنیای دی سی سخت میکنه احتمالا اول راهی فکر میکنید که کاری نداره ولی بعدا که تعداد فیلم و کاراکترا بیشتر شد اونوقته که حال و روز دی سی رو باید دید
+1 #2 arsam 1394-07-13 22:55
لعنتی چرا از گرنت گاستین استفاده نکردن؟ :cry:
+2 #3 Bad joke 1394-07-14 00:13
به نقل از Wolverine:
والا من امیدوادم بودم لرد و میلر یه اثر عالی بهمون تحویل بدن که نشد
ابراهام لینکلن که مالی نبود فکر نکنم اینم چیز خاصی باشه
ازرا میلر هم که برخلاف خیلیا ازش بشدت متنفرم
درخصوص بازی کردن نقش بری الن هم بگم که دی سی یا پای دنیاهای موازی رو هم تو فیلماش پیش میکشه و یا اینکه از همین ابتدا گند میزنه به دنیاش
حالا فعلا که دنیای سینما و سریالیش بهم دیگه ربطی ندارن ولی نمیدونم چطوری میشه 2 تا بری الن تو سینما ببینیم حالا نوه و نتیجه یه چیزی ولی اوردن بری الن دنیای دیگه واقعا کارو واسه دنیای دی سی سخت میکنه احتمالا اول راهی فکر میکنید که کاری نداره ولی بعدا که تعداد فیلم و کاراکترا بیشتر شد اونوقته که حال و روز دی سی رو باید دید

علی جان این اقا کتاب ابراهام لینکن یک شکار چی خون اشام را نوشته و همچنین غرو تعصب در علیه زامبی ها که معتقدن خیلی ها یک نواوری خیلی خاص بوده و من به شخصه کاری ندارم خوبه یا بد
کارگردان ابراهام لینکن تیمور بگمامبتوف ساخته شده تازه رمان دیگش سال دیگه فیلمه فیلمنامه نویس چند تا کار تی برتون بوده بخصوص اونا که با یکم تم ترس کار دارن الان رو فیلمنامه بیتلجویس 2 کار میکنه

کارگردانی نکرده ولی به فضاهای کمیکی به شدت اشناست از حق هم نگذریم از این کارگردان ثور 3 بهتره

در مورد ازرا میلر منم ازش خوشم نمیاد بخصوص شخصیتی که تو رسانه ها تحویل میده خیلی رو مخه
#4 mtm 1394-07-14 00:16
#3:
حسن اقا اون هجویه خون اشامی کارگردان ثور 3 رو دیدی؟ مالی هست؟
+1 #5 mtm 1394-07-14 00:18
ولی از دی سی داره عکس مارول کار میکنه
داره اول شخضیت ها رو تو جاستیس لیگ میاره و بعد تو فیلم خودشون!
ایده خوبی نیست ولی امیدوارم موفق بشه
#6 mtm 1394-07-14 00:28
چند وقت پیش فایگی گفت درست نبود کارول دانورز اخر اونجرز 2 نشون داده میشد چون حقشه اول تو فیلم خودش نمایش داده بشه
من کاملا باهاش موافقم
ولی دی سی این اعتقاد رو نداره
البته دی سی چاره ای هم نداره . باید جاستیس لیگ اش رو هر چه زودتر روی پرده تاسیس کنه
امیدوارم تماشاچی بتونه با حضور شخصیت هایی که قبلا ندیده راحت کنار بیاد
+1 #7 Spiderman 2099 1394-07-14 00:47
این چه کاریه که میان بازیگر فلش عوض میکنن تو سینما. مردم بعد یه مدت به گرنت گاستین عادت میکنن بعدش میان کلا بازیگر عوض میکنن... این کار اصن به فروش سریال کمک نمیکنه... میکنه؟؟؟؟؟؟
+1 #8 Bad joke 1394-07-14 00:55
به نقل از mtm:
#3:

نه ندیدم اصلا هیچ ایده ای از کارگردانش ندارم مارول دنبال خیلی کسا بود این انتخاب اول حتی پنجم شیشم هم نبود
ببینیم چه میکنه
+1 #9 mtm 1394-07-14 01:00
به نقل از Bad joke:
به نقل از mtm:
#3:

نه ندیدم اصلا هیچ ایده ای از کارگردانش ندارم مارول دنبال خیلی کسا بود این انتخاب اول حتی پنجم شیشم هم نبود
ببینیم چه میکنه

به قیافه اش که اصلا نمیاد این کاره باشه :-*
+1 #10 mtm 1394-07-14 01:01
این ابراهام لینکلن: قاتل خون اشامان رو من ندیدم
ارزش دیدن داره؟
فکر میکردم fun باشه ولی نقداش انگار افتضاحن
میگن لحن فیلم با موضوعش همخوانی نداره
جالبه که یکی دیگه از نویسنده هاش جناب سایمون کینبرگ هستش!
+1 #11 Bad joke 1394-07-14 01:04
واقعا من اصلا تو کتم نمیره این این کاره باشه ولی بازم میگم مارول اینا را انتخاب میکنه تا کنترل کامل رو کار داشته باشه به نقل از mtm:

همچین چیز خاصی نداره که ببینیدش یه فیلم فوق معمولیه
#12 j.jonah jameson 1394-07-14 06:59
ممنون
خبر خوب و به موقع و داغی بود ولی باعث ناراحتی بود بازیگر فلش (گرنت گاستین) چرا نباید استفاده بشه
این یارو (بی ادبی نباشه) چشاش که چپه موهاش که مشکیه (بری موهاش بلونده) همه ی اینا به کنار اصلا گروه خونیش به این کارا نمیخوره
#1 حق با شماست قربون مارول برم که سریالاش هم به فیلم هاش ربط داره
یه سوال چند % ممکنه که این بازیگر عوض بشه؟
من چون امیدوارم یه چیز حدود 60% رو حدس میزنم عوض شه
بازم ممنون
+1 #13 Victor 1394-07-14 08:46
به نقل از mtm:
ارزش دیدن داره؟
فکر میکردم fun باشه ولی نقداش انگار افتضاحن
میگن لحن فیلم با موضوعش همخوانی نداره
جالبه که یکی دیگه از نویسنده هاش جناب سایمون کینبرگ هستش!

بله اصلا مالی نیست البته فیلم لینکلن 2012 خیلی خوب بود خوشم اومد
این کینبرگ هم معلوم نیست فازش چیه یه درمیون فیلم خوب یک در میون فیلم بد نه افتضاح
+1 #14 Victor 1394-07-14 08:54
چیزی که تو مخم راه میره اینه که فیلم فلش سال 2017 اکران میشه از این طرف هم سریال فلش همینطور داره مخطب جذب میکنه رفته تو لیست تاپ ها
مطمئنا سریال فلش با این محبوبیت تا سال 2020 حداقلش ادامه خواهد داشت حالا نمیدونم دی سی چطوری میخواد تو یه سال 2 فلش کپی برابر اصل رو به شکل کاملا مجزا و در یه دنیای دیگه توجیه کنه
بازم میگم اول کاره احتمال داره موفق بشه پروژه ها که بیشتر شد دی سی زیر بارشون له میشه
یه چیزی دی سی استودیو مخصوص خودشو نداره وارنر هم که تو سال 30 تا فیلم میده بیرون حالا دقیقا نمیدونم تو برنامه های وارنر در آینده تداخل و تضاد بوجود خواهد اورد یا نه؟
نیو لاین سینما هم اصلا مالی نیست و کلا استودیویی نیست که یه فیلم درست درمون کمیکی بده بیرون کارش فقط ساخت فیلم های هابیت گونست البته تنهایی اصلا نه باید وارنر کنارش باشه که احتمالا نخواهد بود
#15 web head 1394-07-14 14:08
اینکه فلش بعد جاستیس بیاد خوبه چون از 2009 میخوان جاستیس لیگ بیاد
+1 #16 Victor 1394-07-14 17:24
به نقل از web head:
اینکه فلش بعد جاستیس بیاد خوبه چون از 2009 میخوان جاستیس لیگ بیاد

بابا دی سی سوپر هفت داره که هر هفتاشم تو bvs حضور داره
حالا جاستیس لیگ بماند
اصلا نمیتونم باور کنم که وارنر که برای ساخت فیلم از رو گرین لنترن تردده بخواد یروزی مثلا از رو اتم فیلم بسازه
دی سی یه اشتباهی کرد اونم اینکه هر سوپر هفتشو همین اول کاری معرفی کرد ایده ی جهان های موازی استفاده کرد راس الغول رو مصرف کرد اسلید هم همینطور
الان میدونید چیه اسلید الا یه کاراکتر درجه ی چند بحساب میاد یعنی جای تعجب بسیار خواهد بود که دی سی یروزی از دث استروک به عنوان بدمن اصلی فیلم استفاده کنه
ولی مارولو ببینید ایده هاش تمومی نداره فقط یه عده کاراکتر محدود نداره که بهش بسنده کنه
دی سی بزاریم حالا 9 تا فیلم از رو جاستیس لیگ میسازه ولی مطمئنا بار دهم واسه مخاطبین تکراری میشه
ولی از اون طرف مارول وقتی که ایده های اونجرز تکراری شد خیلی راحت میره سراغ بقیه فیلماش اول با محافظان کراس اور میزنه بعد با نا انسان ها کراس اور میزنه بعدا میتونه با بازگشت رایت ایکس من و ff با اونا هم کراس اور بزنه
دی سی اشتباه کرد همه ی کاراکترای معروفشو اول کاری معرفی کرد البته چاره ای نداشت
+1 #17 Doc Strange 1394-07-14 18:27
دوستان تیزر تریلر جدید سریال جسیکا جونز اومده.
و برای اولین بار از قابلیت پروازش رونمایی کرده!
خودم دیدم ولی ببخشید نتونستم از تویتر دانلود کنم :oops:

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید

پروفایل کاربر

افراد آنلاین

We have 379 guests and 8 members online

• a.v.s
  • a.v.s
  • Bardya
  • big time spider man 80
  • spider parker
  • Super Captain
  • Willow