مطالب برگزیده

نقد و بررسی فیلم "مادام وب" (Madame Web)
نقد و بررسی فیلم "مادام وب" (Madame Web)
چرا مردعنکبوتیِ تام هالند به دنیای کمیک وفادار است
چرا مردعنکبوتیِ تام هالند به دنیای کمیک وفادار است
رتبه بندی فیلم ها و سریال های کمیک بوکی 2023
رتبه بندی فیلم ها و سریال های کمیک بوکی 2023
ایستراگ (Easter Egg) ها، ارجاعات، اشارات و نکات پنهان بازی "مردعنکبوتی 2" (Marvel's Spider-Man 2)
ایستراگ (Easter Egg) ها، ارجاعات، اشارات و نکات پنهان بازی "مردعنکبوتی 2" (Marvel's...
نقد و بررسی بازی مردعنکبوتی 2 (Marvel's Spider-Man 2)
نقد و بررسی بازی مردعنکبوتی 2 (Marvel's Spider-Man 2)
ایستراگ (Easter Egg) ها و نکات و اشارات پنهان انیمیشن "مردعنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی" (Spider-Man: Across the Spider-Verse) – بخش دوم
ایستراگ (Easter Egg) ها و نکات و اشارات پنهان انیمیشن "مردعنکبوتی: در میان...
نقد و بررسی انیمیشن "اسپایدرمن: در میان دنیای عنکبوتی: بخش اول" (Spider-Man: Across the Spider-Verse – Part one)
نقد و بررسی انیمیشن "اسپایدرمن: در میان دنیای عنکبوتی: بخش اول" (Spider-Man: Across...

«تارانتینو»: بتمن شخصیت جذابی نیست!

او در مورد حضور بن افلک در این نقش هم می‌گوید: "واقعیتش اصلا نظری ندارم. چرا؟ چون بتمن شخصیت خیلی جذابی نیست. از هیچ جهت. چیز زیادی برای بازی در این نقش وجود ندارد. فکر می‌کنم بهترین بازی را مایکل کیتون انجام داد و برای بن افلک هم آرزوی موفقیت دارم. اما می‌دانی چه کسی می‌توانست یک بتمن فوق‌العاده باشد؟ الک بالدوین در دهه ۸۰."

مطالب مرتبط:

همه چیز درباره بتمن

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

mokhtar
+4 #1 mokhtar 1392-07-29 14:37
دوستان اگه مطلبي ، عكسي، بحثي از فيلم ها ، بازي ها و انيميشن ها غير اسپايدرمني دارند همين جا بزاريدشون! ;-)
نقل قول کردن
mohsen
+2 #2 mohsen 1392-07-29 14:39
یعنی واقعا می خوان یه بازیگر سیاهپوست بازیگر فیلم چهار شگفت انگیز بشه:o فکر کنم تام هنکس می تونست نقش فلش رو بازی کنه 8)
نقل قول کردن
mokhtar
+9 #3 mokhtar 1392-07-29 14:40
سم ورسينگتون بازيگر اصلي فيلم "اواتار" در يك مصاحبه راديويي فاش كرد فيلمبرداري قسمت دوم اين فيلم ماه اكتبر سال 2014 آغاز خواهد شد.! او همچنين گفت كه جيمز كامرون (كارگردان اواتار) ميخواهد يك مجموعه 4 قسمتي از اين فيلم بسازد!

نقل قول کردن
mokhtar
+7 #4 mokhtar 1392-07-29 14:46
سه خبر هم از فيلم هاي مارول:
1- فيلمبرداري فيلم "محافظين كهكشان" (Guardians of Galaxy) همين يكي دو روز پيش تموم شد. كارگردانش هم اعلام كرده كه احتمالا شاهد حضور بيشتر اعضاي محافظين كهكشان در عالم سينمايي مارول خواهيد بود و احتمالا فيلمي با حضور مشترك آنها و اونجرز ساخته خواهد شد!
2- كارشناسان فروشي در حدود 100 ميليون دلار براي سه روز نخست فيلم "ثور: دنياي تاريك پيشبيني ميكنند. كساني هم كه فيلم را ديده اند فعلا از آن تعريف كرده اند!

3- احتمالاً همزمان با اكران فيلم "ثور 2: دنياي تاريك" ، تريلر فيلم "كاپيتان آمريكا 2" هم منتشر خواهد شد! مدت زمان اين تريلر 2 دقيقه و 23 ثانيه خواهد بود
نقل قول کردن
mokhtar
+4 #5 mokhtar 1392-07-29 14:52
الان اين جمله اي كه نوشتي سئواليه؟ اگه اره، پس چرا علامت سئوال (؟) آخرش نزاشتي؟
نقل قول کردن
spidey 4ever
+3 #6 spidey 4ever 1392-07-29 14:57
بابا تو اين وبلاگ بتمن همش ميگن هنس زيمر ميخواد موسيقي "بتمن/سوپرمن" رو بسازه! ولي الان معلوم شد كه وارنر حتي بهش پيشنهاد همكاري نداده!
همش خبرهاي الكي و دروغ ميدن به آدم
البته همين چند وقت پيش بهم ميگفتن كه «برايان كرنستن» ميخاد نقش "لكس لوثر" رو بازي كنه ولي رفتم تو گوگل سرچ كردم ديدم همش شايعه بوده و كرنستن قوياً يه همچين شايعاتي رو رد كرده و از شنيدن اونا خندش گرفته!
من كه ديگه وبلاگشون نميرم چون يه مشت آدم بيسواد نشستن دور هم دارن براي هم اخبار غير موثق ميگن! خبرهاي بتمن و دي سي رو هم هر هفته تو همين بخش Top 5 دنبال ميكنم
نقل قول کردن
spidey 4ever
+3 #7 spidey 4ever 1392-07-29 15:01
اظهار نظر تارانتينوي بزرگ هم برام جالب بود
حسابي از خجالت بتمن درآمده! حرف هاش ظاهراً هواداران شوالیه تاریکی را شوكه كرده!
جالبه كه تارانتينو ميگه از مايكل كيتون خوشش مياد و دوست داشته الك بلدوين نقش بتمن رو بازي ميكرده! يعني كلا كريستين بيل رو هم قبول نداره!!! :-*
نقل قول کردن
omid E iran
-4 #8 omid E iran 1392-07-29 15:08
مختار تورو خدا بیخیال شو
این مطالب ضد بتمنت داره باعث لجبازی و کل کل بیخودی بین هوادارا میشه

حالا من که هم اسپایدر من و هم بتمن و دوست دارم از این حرفایی که تو هر دوتا سایت زده میشه ناراحتم

پس لطفا این مطالبی که لج در میاره رو نزار

اگه میخوای بگی اینا اخبارن به ما ربطی نداره نمیخواد بگی چون از نظر من یه توجیهه
نقل قول کردن
mohsen
+2 #9 mohsen 1392-07-29 15:10
اخه می دونی اشتب شد اول یه سوال در باره ی الک بادوین پرسیدم بعدش اومدم دیدم متنو با دقت نخوندم گفتم ضایع نشم همین طوری یه نظر دادم.
نقل قول کردن
spidey 4ever
+3 #10 spidey 4ever 1392-07-29 15:12
بابا به مختار چه مربوطه
فقط داره خبر ها رو مخابره ميكنه
الان يك خبر منفي هم درباره چهار شگفت انگيز كار كرده
يا اصلا تو همين سايت اين همه خبر و مقاله منفي درباره اسپايدر من برتر و دان اسلات كار ميشه
يعني شما ميگي هميشه بايد اخبار خوب، اميدوار كننده و مورد پسند هواداران قرار بگيره تو سايت؟؟؟؟ !!!!! :-*
نقل قول کردن
mohsen
+2 #11 mohsen 1392-07-29 15:12
یه سوال شنل سوپرمن تو فیلم man of steel فیزیکی بوده یا کامپیوتری؟؟؟؟؟
نقل قول کردن
spidey 4ever
+4 #12 spidey 4ever 1392-07-29 15:24
كامپيوتري بوده
مگه نميبيني تو تصاوير پشت صحنه اصلا شنل نداره؟
نقل قول کردن
mohsen
#13 mohsen 1392-07-29 15:28
راستش می خواستم مطمئن بشم
نقل قول کردن
spidey 4ever
+4 #14 spidey 4ever 1392-07-29 15:29
به نقل از omideiran:

اگه میخوای بگی اینا اخبارن به ما ربطی نداره نمیخواد بگی چون از نظر من یه توجیهه

پس چرا دفعه قبل تو top 10 يه خبر مثبت درباره بازي بتمن اريجينز كار كرد؟ اونم خبر نبود؟
بعدشم شما نگو تو هر دو تا سايت! اولا اون يه وبلاگه ولي اينجا يه وب سايت حسابيه كه جند نفر آدم حرفه اي و باسواد و با معلومات دارن اداره اش ميكنن
ولي اونجا .......
اصلا ولش كن بابا :-*
فقط به قول عمو مختار ، "يكي از مديرانش هنوز فكر ميكنه كه فروش "شواليه تاريكي برميخيزد" از "اونجرز " بيشتره!! :lol:
نقل قول کردن
مهدی
+2 #15 مهدی 1392-07-29 15:38
کسی این فیلمو تا آخرش دیده؟ :-*
نقل قول کردن
Ssm
+1 #16 Ssm 1392-07-29 15:41
ايول دم تارانتينو گرم ;-) حرف باحالى زده :D
نقل قول کردن
mohsen
+1 #17 mohsen 1392-07-29 15:43
اگه منظورت فیلم مردی از فولاده من الان دارم می بینم.
نقل قول کردن
Ssm
+2 #18 Ssm 1392-07-29 15:46
من با تو موافقم ;-) كلا من از اون اول گفتم كه وبلاگ خوبى نيست :sigh: حتى نخواستن اسم وبلاگشون عوض كنن كه شبيه اين سايت spidey خودمون هستش :sigh:
نقل قول کردن
محمد
+3 #19 محمد 1392-07-29 16:00
ممنون عمو. تقریبا تمام خبر های کمیکی در top 5 ها اعلام میشه :-)
به این فیلم AC امید دارم , امیدوارم برای یه بارم که شده یه فیلم خوب اقتباس شده از بازی ها ببینیم. کاش دوره زمانیش و شخصیت اصلی (الطیر/اتزیو/کا نر) رو اعلام میکردند , البته من دزموند رو محتمل تر میدونم.
تام هنکس دیگه سنی ازش گذشته شاید نقش هوگو استرینج رو دادن بازی کنه!
زیمر هم انگار نمیتونه با پایان تریولوژی نولان کنار بیاد. براش سخته. خب واقعا آهنگسازی برای اثری که قبلا به شکلی دیگه ساخته شده سخته. با عوض شدن فضا , تم آهنگ هم باید تغییر کنه
نقل قول کردن
محمد شیرزاده
+4 #20 محمد شیرزاده 1392-07-29 16:01
من هنوز نتونستم فرق بين سوپر من و كلارك كنت رو بفهمم . آخه يعني كه چي ؟ اصلا هيچ نقابي نميزنه و هيچكس هم هويت واقعيشو نميدونه . اصلا با عقل جور در نمياد ؟ كسي ميتونه توضيح بده ؟
نقل قول کردن
omid
+2 #21 omid 1392-07-29 16:10
سپاس آقا مختار اینم اضافه میکردی که فیلم مرد پولادین(سوپرمن جدید)کیفیت بلو ری اومد کیفیت اصلی بلو ری با حجم 10 گیگ هم موجود میباشد
نقل قول کردن
بهار
#22 بهار 1392-07-29 16:11
ممنون ولی از هیچ کدوم سر در نیاوردم
راستی اقای momاینم به عنوان زیبا ترین هدیه به شما برای انکه این همه زحمت میکشید
up6.ir/T1v
نقل قول کردن
پارسا
+4 #23 پارسا 1392-07-29 16:21
بدبخت شدیم!
آخه یکی نیست که بگه چرا کامرون میخوای همه رو بدبخت کنی؟!
چون قسمت اولش پرفروش ترین فیلم تاریخ شد!
نقل قول کردن
مهدی
#24 مهدی 1392-07-29 16:37
کسی میتونه آواتاره منو درست کنه؟ :-| تو سایتش رفتم اما نتونستم!
نقل قول کردن
بی باک
+1 #25 بی باک 1392-07-29 17:14
عمو مختار من در سایت comicbookmovie خواندم که jude law برای فیلم بی باک 2 daredevil 2015 انتخاب می شود به نظر شما جودی لاو برای فیلم دردویل 2 قیافه اش شبیه است یا بازی اش خوب است می گم بهتر نبود بن افلک را بیاورند
نقل قول کردن
بی باک
+1 #26 بی باک 1392-07-29 17:27
یکی برای من اوتار می سازد
نقل قول کردن
Ssm
+1 #27 Ssm 1392-07-29 17:29
آقا يه سؤال؟؟ چرا بازيگران fantastic four رو دارن عوض مى كنن ؟؟؟چرا همون قبلى ها نيستن چون من زياد از فيلم جديد چهار شگفت انگيز اطلاعات ندارم؟؟؟

عمو مختار ميشه بگى چرا درمورد mortal kombat legacy تو top 5 نمى نويسى؟ آخه خيلى سريال قشنگيه :sigh:
نقل قول کردن
بی باک
+1 #28 بی باک 1392-07-29 17:32
اره راست می گی بازی جسیکا البا و کریس اوانس عالی بود
نقل قول کردن
بی باک
+7 #29 بی باک 1392-07-29 17:35
به نقل از mshirzad76:
من هنوز نتونستم فرق بين سوپر من و كلارك كنت رو بفهمم . آخه يعني كه چي ؟ اصلا هيچ نقابي نميزنه و هيچكس هم هويت واقعيشو نميدونه . اصلا با عقل جور در نمياد ؟ كسي ميتونه توضيح بده ؟

اقای شیرزاده منم همین را می گویم یعنی مردم انقدر شوت هستند که فرق این دو را نمی فهمند فقط مو هایش را تغییر می دهد و عینکش را در میاورد
نقل قول کردن
omid
+1 #30 omid 1392-07-29 17:42
نمیدونم این چه داستانیه هر بازیگزی 3 شماره از فیلم بازی کرد درجا عوضش میکنن حالا 4 شگفت انگیز که دو شماره اومده بود بازیگراشو عوض کردن

از کجا معلوم بازیگر اصلی که اندور گارفیلد بازی میکنه تو شماره های بعدی مرد عنکبوتی شگفت انگیز تغییر نکنه
نقل قول کردن
بی باک
+1 #31 بی باک 1392-07-29 17:47
عمو مختار راستی مسابقه تمام شد ؟
نقل قول کردن
حجت مزارعی
#32 حجت مزارعی 1392-07-29 18:45
به نقل از Persian-Spider:
بابا تو اين وبلاگ بتمن همش ميگن هنس زيمر ميخواد موسيقي "بتمن/سوچرمن" رو بسازه! ولي الان معلوم شد كه وارنر حتي بهش پيشنهاد همكاري نداده!
همش خبرهاي الكي و دروغ ميدن به آدم
البته همين چند وقت پيش بهم ميگفتن كه «برايان كرنستن» ميخاد نقش "لكس لوثر" رو بازي كنه ولي رفتم تو گوگل سرچ كردم ديدم همش شايعه بوده و كرنستن قوياً يه همچين شايعاتي رو رد كرده و از شنيدن اونا خندش گرفته!
من كه ديگه وبلاگشون نميرم چون يه مشت آدم بيسواد نشستن دور هم دارن براي هم اخبار غير موثق ميگن! خبرهاي بتمن و دي سي رو هم هر هفته تو همين بخش Top 5 دنبال ميكنم

اولا زیمر هنوز نگفته که اصلا نمیزارم دوما برایان کرنتوس رو هرجا دیده بودیم گفتن نقش لوتره دیروز هم یکی از کاربرا گفت ماهم استفاده کردیم
بعدشم شما که اینقدر میگی وبلاگ،وبلاگ چرا میای سرمیزنی؟من بزور رفتم یه ویدئو از اولین سکانس های بتمن علیه سوپرمن رو گرفتم بعد یه کسی عین شما بیاد و...
1-اسسینز کرید میتونه موفق باشه...باتوجه به ابنکه بازیش داره به بیراهه میره
2-در این مورد نظری ندارم در حد یه آرزو بود دیگه
3-هنوز تایید نکرده که حتما نمیسازه ولی از نظر من نسازه بهتره...چون ایده خاصی نداره و بهتره دنبال TASM2 بره
4-فکر کنم اگر انتخاب شه هواداران نظرات منفی بزنن
5-...نظر شخصی خودشه آنچنان مهم نیست
دیدید باید نظراتتون رو درمورد هر مطلب بدید و تمام نه اینکه غیبت اون و این سایتو کنین و بخش نظراتو کنین چت روم
نقل قول کردن
حجت مزارعی
-4 #33 حجت مزارعی 1392-07-29 18:49
قکر کنم زمان خلق شدن سوپرمن ماسک مد نبوده :lol: البته با این وجود تو فیلم مردپولادین سعی شده تفاوت هایی بین کلارک و سوپرمن باشه.
نقل قول کردن
mohsen
#34 mohsen 1392-07-29 19:05
در مورد هانس زیمر هم بگم که دیگه داره تو دنیای ابرقهرمان ها غرق میشه هم واسه اعتبار هنری خودش بده هم ...
نقل قول کردن
salar
+1 #35 salar 1392-07-29 19:25
ممنون....من از شنیدن این خبر که فیلم اساسین کرید داره ساخته میشه خیلی خوشحالم.... :P
نقل قول کردن
محمد شیرزاده
+3 #36 محمد شیرزاده 1392-07-29 19:32
از يه جايي كه درست يادم نيست كجا بود شنيدم كه مايكل فاسبندر نقش آلتير رو بازي ميكنه .
نقل قول کردن
سید حمید رضا فتو کیان
+1 #37 سید حمید رضا فتو کیان 1392-07-29 19:44
چقدر جالب بعید نیس جردن تو فیلم چهار شگفت انگیز بیاد چون جیمی فاکسم نقش الکترو رو بازی کرده...
نقل قول کردن
محمدعلی بابایی مطلق
+1 #38 محمدعلی بابایی مطلق 1392-07-29 20:19
این سوالی بود که یکی از کاربرا ازعمو پرسید منم عین جواب عمو رو میگم:تا آخر مهر هم ادامه داره! ;-)
عمو برنده رو فردا اعلام میکنید؟؟؟(کسی برنده شده؟؟یا به میزان جواب،برنده رو اعلام میکنید؟؟؟!!!)
نقل قول کردن
amin ghorbani
+3 #39 amin ghorbani 1392-07-29 20:32
چندتا بچه ان دیگه...!
چه انتظاری دارید...! :دی
نقل قول کردن
omid E iran
#40 omid E iran 1392-07-29 21:34
من میگم بیخودی کل کل نکنیم سر هیچ و پوچ همه با هم دوست باشیم تو با من کل کل میکنی؟!

بعدشم اگه همین الآن کسی جلوی این اتفاقارو نگیره فردا بیخ پیدا میکنه

تو سایت بتمن نظرات کاملا بی ادبانه تورو دیده بودم یعنی اولین باری که رفتم اونجا اینارو دیدم که باعث شد این حرفارو بزنم تا شاید بتونم جلو کارایی که باعث کدورت میشه رو بگیرم
پس من باتو که خیلی راحت به شخصیت مردم توهین میکنی حرفی ندارم من با مختار حرف زدم حالا نظر خودشه که چیکار کنه
نقل قول کردن
mohammad hossein
#41 mohammad hossein 1392-07-29 21:59
عمو من تو تاپ فایو قبلی هم گفتم میشه کمک کنید بگین کمیک هک ای رو از کجا گیر بیارم
نقل قول کردن
spidey 4ever
+2 #42 spidey 4ever 1392-07-29 22:07
زیمر نگفته کار نمیکنه درست, ولی من خودم دیدم که با اطمینان میگفتید که زیمر انتخاب شده . پس اطلاعات غلط دادید.
بعدش اسم این اقا برایان کرنستن هستش نه کرنتوس!!! تازه شما فرق شایعه و خبر تایید شده رو نمیدونی برای چی وبلاگ میزنی؟ ناسلامتی نخستین وبلاگ تخصصی بتمن ایران هستید!!! پس شمایی که اونجا در جواب شوالیه تاریکی میگی: لوتر که کرنتوسه و از طرفی خودت رو کارشناس بتمن میدونی و مدیر ارشد اون وبلاگی, دیگه وای به حال بقیه!!!
در ضمن من فقط دو بار اومدم وبلاگ شما و دیدم چه قدر سطش پایینه و خودم هم بودم که قضیه کرنستن را بهتون گفتم. وقت منم باارزشتر از اینه که بیام تو وبلاگ شما
بعدشم وبلاگ شما مگه از این وبلاگ هایی که با فضای رایگان درست میشن نیست؟ خوب پس وبلاگه دیگه. حالا نمیفهمم چه ربطی به ویدیو گذاشتن داره؟!!
آخرشم اینکه تارانتینوآدم معمولی نیست. نشریه sight &sound به عنوان یکی از ٧ کارگردان برتر حال حاضر جهان معرفیش کرده. کلی تو عالم سینما بروبیا داره. و چه شما خوشت بیاد یا نیاد حرفش خریدار داره
بازم اگه حرفی داری بگو تا جوابتو بدم. رفقای بیسوادت رو هم بیار ...
نقل قول کردن
spidey 4ever
+2 #43 spidey 4ever 1392-07-29 22:13
مختار گفته که این بی ادبای کوچولو ارزش جواب دادن ندارن
مختار خودش تو نشریات سینمایی مقاله و نقد چاپ میکنه, وقت جواب دادن به اینا رو نداره. مثل این میمونه که گواردیولا جواب قلعه نوعی رو بده!
نقل قول کردن
امیر
#44 امیر 1392-07-29 22:18
MAN OF STEEL با کیفیت 720 و 1080 بلوری اومده.کسایی که دیدن نظرشونو بگن چطوریاس فیلم؟
نقل قول کردن
Ssm
+3 #45 Ssm 1392-07-29 22:18
واى من عاشق assassins creed brother hood هستم حالا فيلمش كه بياد شاهكاره 8)
نقل قول کردن
آرش میراحمدیان
+1 #46 آرش میراحمدیان 1392-07-29 22:43
سوپرمنش بی روح بود...
نقل قول کردن
omid E iran
-4 #47 omid E iran 1392-07-29 23:25
اصلا نیازی نمیبینم اینجا خودمو معرفی کنم ولی در نقش زیر نویس فارسی مختار موفق باشی
نقل قول کردن
mokhtar
+1 #48 mokhtar 1392-07-30 00:10
منظورت چیه؟ میشه واضح تر بگی؟
بیچاره مگه حرف بدی میزنه؟ مگه اصلا کسی از اول با اونا کاری داشت؟ خودشون شروع کردن به توهین. حالا وسط این معرکه حرف حسابت چیه؟ بهتر نبود وقتی اونجا به ما توهین میشد شما یا جناب مزارعی بهشون میگفتید که توهین نکنند تا کار به اینجا نکشه؟
الان که اوضاع خراب شده و سوتی های اونا رو گرفتن, به نطرتون خودشون ضرر نکردن؟ اعتبارشون پایین نیومده؟ بهتر نبود که توهبن نکنن که امثال persian-spider نرن سراغشون و اینجا اشتباهاتشون رو برملا نکنن؟
به منم ربطی نداره. هیچ نظری رو هم حذف نمیکنم تا ببینم این وسط کی ضرر میکنه
نقل قول کردن
حجت مزارعی
#49 حجت مزارعی 1392-07-30 01:19
من بهشون گفتم...صد بارم بهشون گفتم حتی هنوز کامنتامو هست برو ببین...تازه چه سوتی...زیمر هنوز تایید نکرده که نمیسازه و درحد حرفه.و تا وقتی تایید نشه که نمیسازه ارزش نداره که بخای بزاریش بعنوان خبر...در ضمن من هیچ وقت خبری مبنی بر اومدن کریتوس نزاشتم و این خبرو فانتزی کمیک گذاشت(البته قصد جسارت نداشتم)بعد از فهمیدن اینکه کرنتوس شایعات رو تکذیب کرده بسرعت گذاشتمش.من همیشه چه به کاربرای اونور چه اینجا گفتم هیچ رقابت و دشمنی نیست ولی همین کاربرای خوبتون سر هیچ و پیچ بد و بیراه میگن.خوداییش مگه خود زیمر تایید نکرد موسیقی فیلمو میسازه؟خوب ما هم گذاشتیمش.حالا هم چیزی مشخص نشده.شما هم بجای این حرفا به کاربراتون بگین حرف نابجا نزنن و بحث تمام شده رو الکی کش ندن...من خودم از پارسال میومدم تو این سایت و یاد زمانی از مقالات این سایت دیدن میکردم که فقط چند نفر بیشتر مثل م شیرزاد،جواد،سار ا،ورتا،مهران، امیرحسین،آرش و ...چند نفر دیگه بودیم...البته من برای همه کاربرای جدیدم ارزش قائلم ولی نمیشه بیای توی سایت و یه نظر بیخود بدی که آخرش هم به دعوا کشیده بشه...تقریبا ما هر هفته بحثای الکی داریم که بعضی کاربرا برای خودی نشون دادن میان این حرفارو میزنن...نه فقط اینجا بلکه پیش خودمون هم...والا ما اون موقع که هیچ کدوم از این بحثا رو نبود میومدیم نظرمونو میدادیم و میرفتیم...من بازم از مدیران خواهش دارم که نزارین این بحثای زائد شکل
در ضمن من هیچ وقت ادعا نکردم که از بتمن یا هر قهرمان دیگه ای چیزی حالیمه و اونجا هم هر چیزی که از بتمن میدونستم نوشتم و بیشتر خبر تهیه میکردم.(جواب به جناب پرشین اسپایدی)
نقل قول کردن
حجت مزارعی
-2 #50 حجت مزارعی 1392-07-30 01:34
1-هانس زیمر انتخاب شده بود درست ولی بدلیل مشکلاتی شک و تردید بوجود آمده
2-والا من هرجارو میخوندم گفته بودن این آقا لوتره...و بمحض فهمیدن این خبرو درج کردم
3-من هیچ وقت خودمو ارشد اون سایت یا یه نفر مثل آقای ترابی ندونستم.و چیزایی که میدونستم رو میومدم و میگفتم...بعدشم من کدوم خبرم اشتباه بود...شما بگو کدومش؟این که من کرنستن رو نوشتم کرنستوس...خب اشتباه تایپی بود مشکلت حل شد.
4-من نگفتم آدم معمولیه من گفتم نظر خودشه...وگرنه اینقدر منتقدین سینما و گیم بتمن رو تحسین میکنن...
نقل قول کردن
omid
#51 omid 1392-07-30 09:50
با کیفیت 720 دانلود کردم فیلم خوبی بود ارزش دانلود داره
نقل قول کردن
آرش میراحمدیان
+1 #52 آرش میراحمدیان 1392-07-30 11:29
منم 720ش رو گرفتم ارزشش رو داست ولی خب عالی نبود...
نقل قول کردن
mokhtar
+3 #53 mokhtar 1392-07-30 11:36
شما وقتي ميديدي داره به من يا هر كس ديگه توهين ميشه نظرات رو بايد حذف ميكردي
ضمن اينكه اين سايت از همون ابتدا در روز چيزي در حدود 1500 بازديدكننده داشته (اگر خواستيد آمارش رو بهتون بدم) خيلي ها ميان ولي نظر نميدن و خيلي ها هم از اون اولش نظر ميدادن
به علاوه، شما الان دم از منطق و بحث ميزني ولي ما هنوز يادمون نرفته كه شما اومدي اينجا و نظر دادي: "ما هم ميريم وب سايت بتمن ميزنيم تا حرص شما رو دار بياريم" . اگه يادت رفته نظرت رو بهت نشون بدم
در هر حال همه چيز بستگي به خودتون داره . توهين كنيد ، بهتون توهين ميشه
حوصله و وقت بيخودي هم ندارم باهاتون بحث كنم
نقل قول کردن
spidey 4ever
+2 #54 spidey 4ever 1392-07-30 11:47
من ولت نميكنم... بسه ديگه هر چي حرف كلي و غير مستند زديد ... هانس زيمر كي و كجا انتخاب شده بود؟ خبرش كجاست (متن انگليسي) ؟
شما كجا خونديد كه برايان كرنستن براي ايفاي نقش لوثر انتخاب شده (متن انگليسي) ؟ مگه اولين وبلاگ تخصصي بتمن تو ايران نيستيد ؟ پس بايد خبر ها و مطالب شما از روي مطالب و اخبار موثق انگليسي ترجمه شده باشه، درسته؟ يا اگر شايعه هست بگيد اين فقط يه شايعه است، درسته؟ پس نشونمون بده ببينيم.
درضمن وقتي يه كلمه اي يه بار غلط نوشته ميشه گفت اشتباه تايپي بوده ولي وقتي 3 يا 4 بار تكرار ميشه پس ديگه غلط املايي نيست ، بي سواديه! :-*
(حالا من مردونگي ميكنم و به قضيه "مثاحبه" اصلا اشاره نميكنم!!! :-* )
نقل قول کردن
mokhtar
+3 #55 mokhtar 1392-07-30 12:25

در حال حاضر شايعاتي مبني بر حضور احتمالي كاركتر Wonder Woman در فيلم Batman vs. Superman ساخته زك اسنايدر به گوش ميرسد. نشريه ورايتي امروز گزارش داد كه از يكي از مسئولين برادران وارنر به نام آقاي گرگ سيلورمن (Greg Silverman) در اين باره سئوال شده ولي او نه اين شايعات رو تاييد كرده و نه رد كرده! او گفته: " ما هم به اين گمانه زني ها فكر كرده ايم"!
نقل قول کردن
mokhtar
+9 #56 mokhtar 1392-07-30 13:00
نقل قول کردن
بی باک
#57 بی باک 1392-07-30 16:13
عمو مختار چرا به سوال من جواب ندادید همانی که بالا نوشتم در ضمن چرا از بی باک دیگر کارتونی منظورم سریال است نمی سازند یا فاکس دیگر نمی خواهد بسازد و یک سوال دیگر چرا مردم از بن افلک برای فیلم دردویل راضی نیستند
نقل قول کردن
بی باک
#58 بی باک 1392-07-30 17:00
بابا همو مختار غیبت زد
نقل قول کردن
Ssm
+3 #59 Ssm 1392-07-30 17:14
واى اين چه عكس خفنيه :-* عكس سوم و مى گم!!
نقل قول کردن
بی باک
#60 بی باک 1392-07-30 17:23
خب برای منم بساز
نقل قول کردن
مهدی
#61 مهدی 1392-07-30 18:16
داداسه گلم اگه میشه یک آواتار هم برای من درست!! ;-) آقایSLH Hero
نقل قول کردن
Ssm
#62 Ssm 1392-07-30 19:06
به نقل از daredevil:
خب برای منم بساز

به نقل از Spider-Mard:

آقايون 8) مسئول آواتار ساختن spaider.a هستش !!!!!! كجايى spaider.a كه بهت نياز دارن :eek:
نقل قول کردن
مهدی
+1 #63 مهدی 1392-07-30 19:50
سلام به دوستان. اینم یک خبر جدید.امیدوارم خوشتون بیاد. ;-)

پس از حذف مری جین واتسون با بازی شایلن وودلی از قسمت جدید مرد عنکبوتی شگفت انگیز،فلیسیتی جونز به عنوان بازیگر جدید این فیلم معرفی شد تا شایعه ها برای حضور او در نقش مری جین واتسون به جای شایلن وودلی قوت بگیرد.فلیسیتی جونز ماه گذشته در مصاحبه ای اعلام کرد احتمالا در نقش کاراکتر Black Cat ظاهر خواهد شد.جونز در جدیدترین مصاحبه ای که انجام داده است اطلاعات بیشتری را در رابطه با نقشش آشکار ساخته است.جونز در مصاحبه با View London اعلام کرد: "این کاملا به صورت یک راز پنهان است،ولی من دوست دختر گبلین هستم.من با او رابطه دارم و به عنوان شریک و همکار او هستم.من در طرف تاریک و سیاه داستان قرار دارم." طبق این گفته ها تقریبا می توان گفت که وی شخصیت Black Cat را ایفا خواهد کرد.اما حدسیاتی دیگری نیز در رابطه با نقشش وجود دارد.جونز درباره ی رابطه اش با گبلین شفاف سازی نکرده است.او ممکن است که با هری ازبورن (با بازی دین دیهان) دومین گبلین و یا با نورمن ازبورن (با بازی کریس کوپر) اولین گبلین رابطه داشته باشد.اما با وجود دو دشمن بزرگ در فیلم یعنی الکترو (با بازی جیمی فاکس) و کرگدن (با بازی پل جیاماتی) به نظر نمی رسد که نورمن ازبورن در فیلم "مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2" مارک وب به گبلین سبز تبدیل شود.هر چند طبق صحبت های جونز و کتاب های مصور این عنوان ممکن است که او نقش لیلی هلیستر،دوست هری ازبورن،را که با تزریق سرم گبلین به خودش به شخصیت منفی Menace تبدیل می شود،ایفا کند.

"مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2" را می توان یکی از فیلم های بزرگ سال آینده نام برد که در تاریخ 2 می 2014 اکران خواهد شد.در طی چند روز آینده درستی تمامی این شایعات در کامیک کان 2013 مشخص خواهد شد.
نقل قول کردن
ali
+2 #64 ali 1392-07-30 20:05
سلام من تازه وارد شدم.
نقل قول کردن
ali
+1 #65 ali 1392-07-30 20:10
سلام اقای مختار . می دونید من همون پایین صفحه گفتم تازه امدم و فقط خواستم سلام کنم. چه عکس های باحالی :lol:
نقل قول کردن
سید حمید رضا فتو کیان
+1 #66 سید حمید رضا فتو کیان 1392-07-30 20:15
به نقل از mokhtar:

عمو عکسات تو حلقم...چه میکنه این عمو مختار...ممنونم ازت...
نقل قول کردن
سید حمید رضا فتو کیان
+1 #67 سید حمید رضا فتو کیان 1392-07-30 20:27
انقزه حال میکنم میخان فیلم اساسینزو بسازن...ای جان...
نقل قول کردن
amin ghorbani
+9 #68 amin ghorbani 1392-07-30 20:36
دوستان من fan film کاراکتر بلک پنتر رو پیدا کردم. این پست رو لایک کنید تا ببینم چند نفر مشتاق دیدنش اند تا در یک آپلودسنتر آپلود کنم و لینکش را در همین بخش قرار دهم.
با تشکر.
نقل قول کردن
سید حمید رضا فتو کیان
+2 #69 سید حمید رضا فتو کیان 1392-07-30 20:46
به نقل از jominagh:
دوستان من fan film کاراکتر بلک پنتر رو پیدا کردم. این پست رو لایک کنید تا ببینم چند نفر مشتاق دیدنش اند تا در یک آپلودسنتر آپلود کنم و لینکش را در همین بخش قرار دهم.
با تشکر.

میگمjominagh بلک پنتر کدوم کاراکتربود؟؟ضمن ا لایکتم کردم...
نقل قول کردن
مهدی
+1 #70 مهدی 1392-07-30 20:52
اینم یک مبارزه بین بتمن با سوپرمن.ببینی و لذت ببرید. ;-) www.aparat.com/v/WPk7q
نقل قول کردن
Saleh
+1 #71 Saleh 1392-07-30 21:03
خود من برای Spider.a آواتار ساختم :lol: .
نقل قول کردن
Ssm
+2 #72 Ssm 1392-07-30 21:06
اه اين كه همون آهنگ معروف spidey هستش كه Michael buble خونده :eek:
واى چه آهنگيه :-*
نقل قول کردن
Saleh
#73 Saleh 1392-07-30 21:07
به نقل از daredevil:
خب برای منم بساز

به نقل از Spider-Mard:

شما فقط ایمیلتون با عکسی که می خواین آواتار بشه بذارین و موقعی که ایمیل فعال سازی اومد برام بفرستینش.
نقل قول کردن
amin ghorbani
+2 #74 amin ghorbani 1392-07-30 21:08
تی چالا ، پادشاه وکاندا و یکی از اعضای اونجرز
نقل قول کردن
amin ghorbani
+7 #75 amin ghorbani 1392-07-30 21:12
اولین پوستر کاپیتان آمریکا : سرباز زمستان با حضور کاپیتان اومد !
نقل قول کردن
Ssm
+2 #76 Ssm 1392-07-30 21:19
واى چه پوسترى بود :-* يكى از قشنگترين پوستر هايى بود كه تو عمرم ديدم :D :D :D
نقل قول کردن
محمد
+1 #77 محمد 1392-07-30 22:22
کاور superior spider-man 21 هم منتشر شد
نقل قول کردن
محمد
+3 #78 محمد 1392-07-30 22:24
مارول اعلام کرد که وظیفه اسپیدر در فیلم اونجرز : عصر الترون چیزی فراتر از فقط صداگذاری خواهد بود. حتی برای قابل باور بودن شکل ظاهری کلی الترون به نوعی قراره از روی جیمز اسپیدر ساخته باشه. (فکر میکنم موشن کپچر الترون رو هم به عهده داشته باشه )
نقل قول کردن
javad
+2 #79 javad 1392-07-30 22:43
این که Stunner :o
فکرکنم اومده انتقام مردی(دکتر اختاپوس) که همیشه دوست داشته رو از اسپایدرمن برتر بگیره.
درحالی که نمیدونه اسپایدرمن برتر همون دکتر اختاپوسه.
نقل قول کردن
mohammad hossein
-1 #80 mohammad hossein 1392-07-30 22:59
میشه یکی به من بگه چرا نظرات من یه خط در میون خذف میشه من که حرف بدی نمیزنم :-|
نقل قول کردن
Ali spidey
+1 #81 Ali spidey 1392-07-30 23:34
SLH جان دلم برات تنگ شده بود کجا بودی؟
واقعا بعضی وقتا بچه ها قدیمی میرن دلم میگیره!
نقل قول کردن
mokhtar
#82 mokhtar 1392-08-01 10:08
به نقل از mados:
میشه یکی به من بگه چرا نظرات من یه خط در میون خذف میشه من که حرف بدی نمیزنم :-|

شما مثل اينكه كلا حالت خوب نيست!
كدوم نظر؟ تو كه اصلاً تو اين صفحه نظر نداده بودي!
قضيه چيه؟ اينم يه سرگرمي جديده؟ :lol:
نقل قول کردن
mokhtar
+4 #83 mokhtar 1392-08-01 10:11
ميدوني براي من چي جالبه؟ اينكه تو كميك ها اين ant man بود كه التران را بر اساس خودش خلق كرد ولي مارول گفته كه تو فيلم اونجرز 2، ant-man نقشي نداره! بنابراين اونا احتمالا origin التران رو تغيير ميدن. من خودم فكر ميكنم اين توني استارك هستش كه به نوعي مسئول خلق التران ميشه. اگه يادتون باشه تو كميك كان امسال هم يه تيزري از اونجرز 2 پخش شد كه توش كلاهخود ايرون من به كلاهخود التران تبديل ميشه. احتمالاً پاي Jarvis هم تو قضيه هست!
نقل قول کردن
mokhtar
+6 #84 mokhtar 1392-08-01 10:50
كوين فايگي از مسئولين عالي رتبه استوديو مارول اعلام كرد كه فيلم سينمايي "پلنگ سياه" (Black Panther) در دست تهيه است!
نقل قول کردن
mokhtar
+3 #85 mokhtar 1392-08-01 10:54
اين خبر كه خيلي قديميه!
ما خودمون چند ماه پيش تو سايت كار كرده بوديم! :-*
به نظرم بهتره خبرهاي اسپايدرمن اينجا قرار نديد چون ما خودمون هر چي خبر مهم هستش رو تو سايت ميزاريم .ضمن اينكه معمولا دقت اين خبرها پايينه ;-)
نقل قول کردن
mokhtar
+1 #86 mokhtar 1392-08-01 10:55
خوش امدي ;-)
نقل قول کردن
mokhtar
+4 #87 mokhtar 1392-08-01 10:55
اينم دو تا عكس تازه از فيلم "كاپيتان آمريكا 2":

عكس دومي خيلي جالبه! به نظرم winter soldier به مقر "شيلد"حمله و خيلي ها رو تا رو مار كرده! :-*
نقل قول کردن
mokhtar
+2 #88 mokhtar 1392-08-01 11:06
چرا اتفاقا مد بوده
كاركترهايي مثل shadow يا "فانتوم" ماسك داشتند
يا حتي "زورو" كه شخصيت دوگانه اش و ماسكي به صورتش ميزده الهام بخش آقاي "بابا كين" در خلق بتمن بوده!!
ماشين بتمن هم از اسب زورو به نام "تورنادو" الهام گرفته شده :-*
نقل قول کردن
mokhtar
#89 mokhtar 1392-08-01 11:09
1- براي اينكه بي باك كاركتري درجه 2 محسوب ميشه
2- براي اينكه ايشون نتونست به طور دقيق شخصيت مت مورداك/بي باك رو روي پرده سينما خلق كنه
نقل قول کردن
mokhtar
#90 mokhtar 1392-08-01 11:10
قربان شما ;-)
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Telegram     Facebook    Youtube red

Aparat     Instagram     Discord                                                                                   

پروفایل کاربر

افراد آنلاین

We have 1034 guests and one member online

• mtm

آخرین نظرات