10 بازیگر که چند نقش کمیک بوکی بازی کردند‎

هالی بری (استورم - زن گربه ای )

قیافه شون آشناست؟ به خاطر اینه که در بیش از یک فیلم ابرقهرمانی نقش آفرینی کرده اند!

10-بن افلک (دردویل - بتمن )

بن افلك - دردول - بتمن

بن افلک بسیار محبوب است ولی نتوانست محبوبیتی که دارد را در فیلم سینمایی دردویل حفظ کند. این فیلم برای او چندان موفقیتی نداشت. ولی الان شانس ویژه ای در دومین نقش کمیک بوکی اش یعنی بتمن دارد . اگر موفق شود شهرتی تازه برای خود رقم زده است .

9-براندون روث ( بازگشت سوپرمن - اتم)

براندون روث ( بازگشت سوپرمن - اتم)

براندون روث را بیشتر با سوپرمنش میشناسند. او در نقش سوپرمن خوب بود و با این نقش مشهور شد. چهره اش برای سوپرمن خیلی خوب بود ولی متاسفانه استیلش چندان به سوپرمن نمی خورد . یکی دیگر از نقش های کمیک بوکی او اتم در سریال اررو است . او در نقش اتم واقعا خوب ظاهر شد و اتم قابل قبولی به هواداران ارائه کرد .

8-هالی بری (استورم - زن گربه ای )

هالی بری (استورم - زن گربه ای )

شاید زن گربه ای بدترین کار کارنامه ی بازیگری هالی بری باشد . این فیلم آنقدر بد بود که هر کسی در تولیدش نقش داشت را بد نام کرد. ولی خب او تواسنت با بازی خوبش در ایکس من ، در نقش استورم تا حدی گذشته را جبران کند .

7-ترنس استامپ (ژنرال زاد - استیک)

ترنس استامپ (ژنرال زد - استیک)

ژنرال زد ترنس استامپ واقعا خوب بود. او یکی از بهترین نقش هایش را در فیلم سوپرمن بازی کرد . البته او یک نقش کمیک بوکی دیگر در فیلم الکترا به نام استیک داشت.

6-جیم کری ( ماسک - ریدلر)

جيم كري - ماسك

و جیم کری محبوب . واقعا کسی می تواند باشد که یک بار از فیلم های او لذت نبرده باشد. فیلم ماسک او عالی بود . او آنقدر در فیلم فوق العاده بود که انسان را از ته دل می خنداند. او عملکرد خوبی هم در نقش ریدلر در بتمن برای همیشه داشت . 

(ولی ای کاش می توانستیم او را نقش میستریو هم ببینیم)

5-اسکارلت جوهانسون (بلک ویدو-اسلیکن فلوس)

اسكارلت جوهانسون

اکثر ما او را می شناسیم . بازیگری که به ما فهماند بلک ویدو هم گزینه خوبی است برای فیلم های مارول . همه ما بلک ویدو را با او می شناسیم .او قبل از این که در نقش بلک ویدو حاضر شود ، نقشی را در فیلم مزخرفspirit داشته است که بهتر است از آن بگذریم.

4-هوگو وینگ (رد اسکال -v)

هوگو وینگ

هوگو وینگ هم در ماتریکس بود هم در هابیت . اما برای طرفداران کمیک حضور او در فیلم اول کاپیتان آمریکا در نقش رد اسکال آشنا تر است. رد اسکال با کاپیتان آمریکا : اولین انتقامجو به مردم بهتر شناخته شد . البته او در فیلم بازی انتقام هم نقش شخصیتی به نام v را بازی کرد .

3-رایان رینولدز ( ددپول - گرین لنترن)

رايان رينولدز

بازیگر خوبی است . چهره اش به دل مینشیند و می تواند خوب حسش را القا کند. او در فیلم ایکس من در نقش ددپول (نه چندان ددپول ) بازی کرد و چندان بد ظاهر نشد . ولی بازی در گرین لنترن چندان مزاجش نیامد و خوب در آن ظاهر نشد و البته به جز آن فیلم شکست مفتضحی خورد که کارنامه رینولدز را خراب کرد.

2-نیکلاس کیج (گوست رایدر -بابا بزرگ)

نيكلاس كيج

بازیگر مشهوری که تا به امروز کار بدی را ارائه نداده. او گوست رایدر را به سینما اورد و عملکرد بسیار خوبی هم در آن داشت. گوست رایدر او واقعا خوب بود . ولی شکست قسمت دوم گوست رایدر کمی از شهرتش را کم کرد. او در نقش بابا بزرگ در فیلم kick-ass هم ظاهر شد .

1- کریس ایوانز( کاپیتان آمریکا - هیومن تورچ)

کریس ایوانز

او در این لیست از همه بهتر است . هیومن تورچ قابل قبولی در چهار شگفت انگیز ارائه داد و از همه مهمتراستیو راجرزی خارق العاده به مارول و دیزنی داد و آن ها را از انتخابشان پشیمان نکرد .شاید اگر کسی دیگری در نقش کاپیتان آمریکا حاضر می شد ان قدر تاثیر گذار نبود.

مترجم  و نويسنده: محمد عرفان صالحی 

عرفان صالحی

(Parker)

All rights reserved © Spidey.ir 2015

(هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

مطالب مرتبط:

15 بازیگر بزرگی که هم در فیلم های مارول بوده اند هم در فیلم های دی سی!

20 بازیگری که نقش بیش از یک شخصیت را در MCU ایفا کرده اند

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

Banshee
+9 #1 Banshee 1394-02-20 13:17
مرسی بابت مقاله . به نظرم این یکی از مقاله هایی بود که حتما باید کار میشد. ولی یه سری از بازیگرا از قلم افتادن.
مثلا آرون تیلر جانسون در نقش kick-ass و quicksilver
یا استفن امل در نقش آرو و کیسی جونز
ویل اسمیت در فیلم های مردان سیاهپوش و جوخه خودکشی
تامی لی جونز که توی فیلم کاپیتان آمریکا و همچنین مردان سیاهپوش بود
اگه اشتباه نکنم فیلم scott pilgrim vs the world هم که کریس ایوانز یه نقش بسیار بسیار fun داخلش داشت هم کمیک بوکی حساب میشد.
باز هم متشکر از شما بابت مقاله.
نقل قول کردن
mtm
+5 #2 mtm 1394-02-20 13:28
#2:
محمد نظرت درباره فيلم اسكات پيلگرم چيه؟ به نظرم از اون فيلماي محشري هستش كه فقط بايد يه geek باشي تا بتوني ازش لذت ببري
نقل قول کردن
mtm
+7 #3 mtm 1394-02-20 13:29
به نقل از Wolverine:
آقای ترابی تو سایت هستید؟

اره ولي تا 10 دقيقه ديگه بايد برم به كاري برسم . چطور مگه؟
نقل قول کردن
North-wolf
+5 #4 North-wolf 1394-02-20 13:50
عالی بود

این بازیگر اتم لامصب رو من همش میدونستم یجا دیدم اما یادم نمیومد
اهمیت هم ندادم سرچ کنم
نقل قول کردن
Banshee
+5 #5 Banshee 1394-02-20 14:06
به نقل از mtm:
#2:
محمد نظرت درباره فيلم اسكات پيلگرم چيه؟ به نظرم از اون فيلماي محشري هستش كه فقط بايد يه geek باشي تا بتوني ازش لذت ببري

یکی از fun ترین فیلم هایی که به عمرم دیدم همین فیلم بود. فیلم کاملا متفاوتی بود. بازی بازیگرا هم جالب بود. از نظر کمدی هم که فیلمش حرف نداشت.
همونطور که قبل هم گفتم، به نظرم باحال ترین قسمتش بازی Chris Evans هستش. لامصب حرف که میزد تماشاگر رو به وادار به میکرد....
در یک کلام عالی بود....
نقل قول کردن
yasin
+6 #6 yasin 1394-02-20 14:26
مگه ماسک کمیک داره :o
نقل قول کردن
Agent spidey
+7 #7 Agent spidey 1394-02-20 14:36
به نقل از yasin:

بله ولی زمین تا آسمون با فیلمش فرق میکنه خیلی هم خشنه و چندش آور ومال دارک هورسه و اصلا نمیشه با این فیلم fun مقایسش کرد البته فکر کنم فقط سری یک کمیک اینطور بود در سری های بعدی مثل فیلم و کارتونش شد
نقل قول کردن
spidey 4ever
+5 #8 spidey 4ever 1394-02-20 14:37
به نقل از yasin:

اره داره
انتشارات دارک هورس منتشر میکرد
بعدش از روش فیلم و کارتون ساختن
نقل قول کردن
ELEGANT
+6 #9 ELEGANT 1394-02-20 14:46
تامی لی جونز تو بت من هم بوده :lol:
سه تا فیلم کمیک بوکی داره

تو همه اینا بنظرم کریس اوانز واقعا بازیگر خوبیه , هیو وینگ هم هرچی نقش داشته عالی بوده , از ماتریکس و الف مثل انتقام تاااا ارباب حلقه ها و هابیت و کاپیتان امریکا
کلا بازیگر خیلی قوی ایه

جیم کری هم تو فیلم kick-ass 2 بودها !!

به رایان رینولدز باید فیلم اختصاصی ددپول و همینطور r.i.p.d رو هم اضافه کرد

به ویل اسمیت hancock رو هم اضافه کنید , که بنظرم یکی از بهترین فیلم های ویل اسمیته
خیلی خوبه :دی

ممنون بابت مقاله خیلی خوب بود
نقل قول کردن
spidey 4ever
+2 #10 spidey 4ever 1394-02-20 14:57
اگه اشتباه نکنم بن افلک نقش سوپرمن هم بازی کرده
اسمشو الان یادم نیست ولی نقش اون بازیگر سوپرمن رو بازی کرد که واقعا خودکشی کرد
نقل قول کردن
spidey 4ever
+3 #11 spidey 4ever 1394-02-20 14:58
#9:
ولی به نظرم هانکوک فقط نصف اش قابل تحمل بود :-*
نقل قول کردن
sobhani
+5 #12 sobhani 1394-02-20 15:15
خیلی ممنون،واقعاً مقاله جالبی بود.
از بین این بازیگر ها به نظرم بازیگر اتم و بلک ویدو و کاپیتان از همه بهتر بودن.
همون طور هم که آقای شیرزاده گفت گزینه های دیگه ای هم بودن مثل استفان آمل و یا تیلر جانسون.
نقل قول کردن
Omid.J
+6 #13 Omid.J 1394-02-20 15:51
آره Samuel L. Jackson هم چند تا نقش داشته، یکی نیک فیوری، تو فیلم spirit هم بود، اگه استاروارز هم کمیک فرض کنیم‌ (بالآخره از روش کمیک منتشر شده دیگه!) در نقش Mace Windu بازی کرده
نقل قول کردن
j.parker
+3 #14 j.parker 1394-02-20 16:19
مقاله باحالی بود
کسی لینک زیرنویس فارسی اونجرز2 رو داره؟ببخشید اگ با موضوع بی ربطه :oops:
نقل قول کردن
Omid.J
+3 #15 Omid.J 1394-02-20 17:12
درمورد براندون روث هم درسته که چهرش به سوپرمن می‌خورد، ولی در هیچ زمینه‌ای(حتی همین چهره) به گرد پای Christopher Reeve نمی‌رسید.
راستی دقت کردین فامیلی Christopher Reeve و George Reeves چقدر شبیهه؟
نقل قول کردن
spidey 4ever
+4 #16 spidey 4ever 1394-02-20 17:16
به نقل از Omid.J:
راستی دقت کردین فامیلی Christopher Reeve و George Reeves چقدر شبیهه؟

اره
هر دوشون هم پایان غم انگیزی داشتن :cry:
نقل قول کردن
Bad joke
+5 #17 Bad joke 1394-02-20 17:48
فقط یه نکته دیگه اضافه کنم براندون روث نقش دالیان داگ کاراکتر کمیک فکر کنم ایتالیایی را بازی کرده البته من فیلمشو کامل ندیدم
دالیان داگ هم کاراکتر مهمیه در تاریخ کمیک
تازه فکر کنم تو انیمیشن بتمن هم حرف زده باشه ولی خب مطمئن نیستم

البته جیم کری هم تو فیلم کیک اس 2 هم نقش دیگه ای داشت

جان فاورو هم در نقش هپی هوگان در فیلم ایرون من بازی کرد(البته کارگردان دو قسمت اول هم بود) در فیلم بتمن برای همیشه نقش فوقالعاده کوتاهی داشت و در فیلم داردویل نقش فاگی نلسون دوست نلسون مورداک بازی کرد
کسای دیگری هم هستن اولویا مون هم در فیلم ایرون من 2 در نقش چس رابرت بازی کرد و قراره نقش سای لاک را در ایکس من جدید بازی کنه و همچنین کیت مارا هم خیلی کوتاه در فیلم ایرون من 2 نقش افسر پلیس را بازی کرده و نقش سو استورم را در فیلم چهار شگفت انگیز 2

تو فیلم سین سیتی هم کلی بازیگر هستند که بازی دوگانه دارن که فقط اسم میبرم
جاش برولین-روزاریو داوسون-جسیکا البا-کلایو اوون-بنیتیو دل تورو
نقل قول کردن
As Responsible As Spider-Man
+5 #18 As Responsible As Spider-Man 1394-02-20 18:12
سلام.
بابت مقاله ممنون.به نظر منم کریس اوانز نقش خودش در کاپیتان امریکا به خوبی اجرا میکنه و بیشتر از کمیک هایش میتوان باهاش ارتباط برقرار کرد و به قول اقای ترابی در هر فیلم داره پیشرفت میکنه.هیومن تورچ هم که حرف نداشت.(راستشو بخواین در کوچیکی یکی از ارزو هام این بود که یک بار تلویزیون فیلم چهار شگفت انگیز رو بزاره و من به طور کامل نگاش کنم!!!)
راجب بن افلک هم چیز زیادی نمیدونم و حتی فیلم دردویل رو هم ندیدم ولی با این وجود احساس میکنم در نقش بتمن بهتر از کریستین بیل میدرخشه.
جیم کری فوق العاده بازی میکنه و به قول بچه ها به درد نقش میستریو میخوره!!!
در مورد خانم اسکارلت یوهانسون هم که چیزی جز درخشیدن در نقش خودش یعنی بلک ویدیو نمیتوان گفت.
در اخر هم هالی بری تا حدی تونست افتضاح زن گربه ای رو با استورم خنثی و به گونه ای جبران کنه.
نقل قول کردن
Mehrad Davaii
+4 #19 Mehrad Davaii 1394-02-20 18:30
ممنون بابت مقاله
ید شانسی هم برای بعضی از بازیگر ها جزیی از فیلموگرافیشونه ولی یه سری ها واقعا آدم براشون ناراحت میشه که شکست میخورن مثل بن افلک و رینولدز ویا حتی نیکولاس کیج...
نقل قول کردن
mokhtar
+8 #20 mokhtar 1394-02-20 18:36
مرسی بابت مقاله
اینم من اضافه کنم که نیکلاس کیج تقریبا فقط یه ذره با سوپرمن شدن فاصله داشت (منظورم فیلم سوپرمنی هستش که تیم برتون همه کاراش رو کرده بود ولی کنسل شد)
نقل قول کردن
mokhtar
+5 #21 mokhtar 1394-02-20 18:37
#17:

حسن من دیلان داگ رو دیدم. همون بهتر که ندیدیش :-*
نقل قول کردن
A god name sparkles
+6 #22 A god name sparkles 1394-02-20 19:29
ممنون از مقاله ، به نظرم من هم کریس اوانز بازیگر محشریه!
فکر کنم جسیکا آلبا هم دو تا نقش کمیک بوکی بازی کرد ، یکی invisible woman یکی هم Nancy توی sin city ;-)
نقل قول کردن
Omid.J
+2 #23 Omid.J 1394-02-20 22:14
هیو جکمن هم که دیگه ولورین نیست می‌تونه بره تو دنیای سینمایی دیسی نقش دیک گریسون / رابین رو بازی کنه!
نقل قول کردن
ELEGANT
+5 #24 ELEGANT 1394-02-21 12:41
به نقل از Persian-Spider:
#9:
ولی به نظرم هانکوک فقط نصف اش قابل تحمل بود :-*

پتانسیل خوبی داشت فیلم به طور کلی
ولی خب اون جریانات انتهایی شاید یکم کدر کرده باشه فیلمو
اما بازم به نظرم یکی از نقش ها و فیلم های خوب ویل اسمیت بود ( البته اگه به سوی خوشبختی , من افسانه هستم , سه گانه مردان سیاه پوش و پسرای بد رو فاکتور بگیریم :lol: )
نقل قول کردن
DAREDEVIL
+2 #25 DAREDEVIL 1394-02-21 22:17
کریس ایوانز از همه بهتره به خصوص در نقش کاپیتان آمریکا به خاطر بازی ایوانز بود که الان عاشق cap هستم :-) ;-)
نقل قول کردن
ELEGANT
+4 #26 ELEGANT 1394-02-22 01:51
به نقل از Banshee:
مرسی بابت مقاله . به نظرم این یکی از مقاله هایی بود که حتما باید کار میشد. ولی یه سری از بازیگرا از قلم افتادن.
مثلا آرون تیلر جانسون در نقش kick-ass و quicksilver
یا استفن امل در نقش آرو و کیسی جونز
ویل اسمیت در فیلم های مردان سیاهپوش و جوخه خودکشی
تامی لی جونز که توی فیلم کاپیتان آمریکا و همچنین مردان سیاهپوش بود
اگه اشتباه نکنم فیلم scott pilgrim vs the world هم که کریس ایوانز یه نقش بسیار بسیار fun داخلش داشت هم کمیک بوکی حساب میشد.
باز هم متشکر از شما بابت مقاله.

یعنی خدا حفظت کنه , هرچی آرزو داری براورده بشه , یک در دنیا صد در آخرت بهت بده
امشب این فیلم اسکات پیلگرم رو دیدم , یعنی عاااااالی بود
الان به شدت افسوس میخورم که ادگار رایت از انت من رفت !! خیلی فیلم محشری بود
نقل قول کردن
superior spider boy
+1 #27 superior spider boy 1394-02-26 20:56
کریس ایوانز کاملا شایسته نفر اول بودن است من هر دو شخصیتش رو بسیار دوست دارم
نقل قول کردن
Dr_AM
#28 Dr_AM 1396-06-15 11:58
مقاله جالبی بود
لذت بردیم :lol:
فقط یک بازیگر هست که فراموش کردید ...
بندیکت کامربچ هم نقش شرلوک رو بازی کرد هم دکتر استرنج
رابرت دونی جونیور هم توی یک فیلم دیگه نقش شرلوک رو بازی کرد و نقش مرد آهنی رو هم بازی کرد
اینو میگم چون شرلوک هم کمیک بوک داشت ...
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید