15 خبر و شایعه ای که درباره فیلم ددپول 2 میدانیم

ددپول،ددپول 2، Deadpool 2 ، چیز هاییی که از ددپول 2 میدانیم، وید ویلسون ، رایان رینولدز، کیبل، کابل، جاش برولین ، ایکس من ، مردان ایکس ، x-men

اینم تمام چیز هایی که تا این لحظه درباره فیلم  "ددپول 2" میدانیم.

خب ، اول از همه به حقایق میپردازیم:

15 - ال کور باز خواهد گشت

ددپول،ددپول 2، Deadpool 2 ، چیز هاییی که از ددپول 2 میدانیم، وید ویلسون ، رایان رینولدز، کیبل، کابل، جاش برولین ، ایکس من ، مردان ایکس ، x-men

یکی از شخصیت های باحال ددپول 1 ال هست که بیشتر نقش کمدی توی فیلم رو داره که وقتی اعلام شد توی ذذپول 2 هم حضور داره و یکی از نقش های اصلی است!خیلی از طرفداران خوشحال شدند. واقعا دیدن تعامل دوباره این پیرزن پیر عاشق کوکائین با وید ویلسون خیلی میتونه عالی باشه.

14 - این فیلم آغازی برای "ایکس فورس" و "ددپول 3" میتونه باشه

زمزمه های ساخت ددپول 2 قبل از اکران فیلم اول آن شنیده می شد که سه گانه ای برای این شخصیت از ابتدا برنامه ریزی شده بود و بلافاصله بعد از شروع تولید ددپول 2 فاکس تاریخ اکران ددپول 3 را هم اعلام کرد و شایعه شده بود که در فیلم ددپول 3 به معرفی تیم ایکس فورس پرداخته میشود اما بعدا ،  آقای رات ریس که یکی از نویسندگان است اعلام کرد که ایکس فورس رو کلا توی فیلم اختصاصی خودشون معرفی میکنن و در ددپول 2 هم کمی قراره برای ایکس فورس گسترده سازی بشه.

13- ما قراره شاهد تیم آپی بین (ددپول و کیبل و دومینو) باشیم

حضور کیبل در صحنه بعد از تیتراژ ددپول توسط خود وید ویلسون تائید شد ، اما خب طرفداران از قبل این حدسو میزدند که یکی از باحال ترین رفیقای دنیای کمیک با یک دیگر در یک فیلم حضور خواهند داشت که جاش برولین که توی mcu بازیگر ثانوس هم هست نقششو بازی میکنه. بعدا اعلام شد که یکی از عضو های ایکس فورس و معشوقه سابق ددپول و کیبل یعنی دومینو در این فیلم نیز حضور دارد که رایان رینولدز در مارس 2017 اعلام کرد که Zazie Beetz این نقش رو بازی میکنه.

12- دوپیندر راننده تاکسی باز خواهد گشت

یکی دیگه از شخصیت های طنز ددپول همون راننده تاکسی باحال یعنی دوپیندره(با بازی کاران سونی) که خیلی خوشحال کنندس که قراره باز هم در قسمت بعدی حضور داشته باشه اون بیشتر وظیفه حمل و نقل رایگان توی فیلم رو داشت که خب به پیشنهاد ددپول رقیب رمانتیکیش  یعنی پسر عموش که اسمش باندوئه رو داخل صندوق عقب انداخته بود و میخواست بکشتش که تصادف کرد و احتمال باندو الان ترکیده باشه و دوپیندر هم دستگیر شده باشه!

11- کیبل دیوار چهارم را خواهد شکست

یکی از خصوصیات جالب ددپول شکستن دیوار چهارمه که واقعا  زبانزده کمیک فن هاست. حالا اگه کیبل و ددپول هردو باهم دیوار چهارم رو بشکنن و تعاملشون توی این زمینه خیلی جذاب میشه ، مخصوصا به خاطره اینکه ددپول بیشتر فانه و کیبل جدی تره.

10- کارگردان قسمت اول به خاطر اختلافات با رینولدز قسمت دوم را ترک کرد

همانطور که میدونید تیم میلر قسمت دوم را به خاطر اختلافاتی که سر انتخاب بازیگر کیبل و یک مسئله دیگه با رایان رینولدز داشت ، ترک کرد. دلیلش این بود که میلر میخواست نسبت به قسمت قبل کمی فانتزی تر و ادیبانه تر باشه ولی رینولدز میخواست که طنز تر از قسمت قبل باشه و همچنین میلر میخواست کایلد چاندلر رو برای کیبل انتخاب کنه ولی به نظر رینولدز جاش برولین مناسب تر بود.

9- کارگردان فیلم " جان ویک" یعنی دیوید لیچ کارگردان قسمت دوم می باشد

بعد از اینکه میلر قسمت 2 را ترک کرد خیلی ها ترسیدند که ممکنه قسمت دوم به خوبی قسمت اول خوب ساخته نشه چون میلر سبک جذاب خاصی رو داشت. وقتی که اعلام شد دیوید لیچ قراره جایگزین میلر بشه تا حدی این ترس ها فروکش کرد ، چون لیچ کارگردان فیلمهای خوبی مثل فیلم اکشن "جان ویک" و ترون و... بوده است پس مطمئن شدیم که ددپول 2 در دستان کارگردان خوبی است.

8- کلوسوس و نگاسونیک تینیج وارهد باز خواهند گشت

حضور ددپول و جوک گفتن در کنار دو شخصیت دیگه که کاملا با روحیات ددپول فرق میکنن خیلی میتونه باحال باشه و اعلام هم شد که در قسمت دوم هم حضور دارند ولی شاید کمی نقششان کمرنگ تر باشد.

حالا میریم سراغ شایعه ها :

7- ایکس من های دیگر ظاهر خواهند شد

احتمال میره که ایکس من های دیگه باید توی ددپول 2 حضور داشته باشه ، که بدین معنیه که فاکس میخواد یه دنیای سینمایی مثل mcu ایجاد کنه که انتظار میره توی فیمهای مختلف فاکس ایکس من های دیگه حضور داشته باشن یا فقط معرفی بشن یا نقشی کوتاه داشته باشن. از شخصیت هایی که انتظار میره توی ددپول ببینیم شخصیت Psylocke که توی ایکس من : آپوکالیپس هم شاهد حضورش بودیم که در دنیای کمیک از اعضای ایکس فورس است.

6- بلک تام کسیدی شخصیت خبیث خواهد بود

در اواخر ماه می 2017 گفته شد که آقای "جک کزی" برای نقش خبیث اصلی فیلم با فاکس قرار داد بسته است ولی اعلام نشد که کدام شخصیت. بسیاری حدس میزنند که کزی قرار نقش یکی از ویلن های دنیای کمیک به اسم Black Tom Cassidy رو ایفا کنه. در قسمت چهارم کمیک گناهان گذشته او را به عنوان شخصیتی که از ددپول کینه به دل دارد دیدیم.

5-  "هوپ سامرز" را خواهیم دید

نام "هوپ سامرز Hope Summers" در اون تیزر کوتاه ددپول 2 وقتی که ددپول داخل آن باجه تلفن میشه ما روی دیوار یک نوشته ای رو میبینیم که نوشته شده "ناتان سامرز دارد می آید" که البته به کیبل اشاره داره.

با این حال وفتی وید در باجه تلفن رو بست ما لحظه ای کلمه Hope رو دیدیم. در دنیای کمیک کیبل هوپ را زمانی که یک نوزاد بود نجات میدهد و از او نگه داری میکند تا در آینده یک جهش یافته شود و احتمالا اون عروسک خرسی کیبل به این دلیل باشه که شاید اون داره از هوپ سامرز نگه داری میکنه.

4- ددپول به قدرت های جدید دست پیدا خواهد کرد

این یکی کاملا قابل حدس بود ، و توی قسمت قبل ما سلاح های اصلی ددپول رو دیدیم و احتمالا مثل دنیای کمیک ددپول تجهیزاتی مثل تلپورتر و پروژکتور هولوگرافی که میتونه باهاش شکل هر کسی که میخواد در بیاد که میتونه صحنه های طنزی رو خلق کنه و نویسنده ها هم اعلام کردند که تجهیزات و قدرت های شگفت انگیزی قراره ددپول توی قسمت دوم داشته باشه.

3- تسک مستر را خواهیم دید

اونجور که به نظر میاد تام کاسیدی تنها ویلن قسمت دوم نیست و ابتدا مثل اینکه قرار بود تسک مستر توی قسمت اول ویلن باشه ولی خب چون احتمال میدادن که ممکنه فیلم موفق نشه او را توی فیلم نیاوردند و احتمالا توی قسمت 2 یا 3 شاهدش خواهیم بود. اکنون که قسمت اول موفق شده احتمالا فاکس قطعا تسک مستر رو نشون خواهد داد و اگه شاهد این شخصیت باشیم خیلی جالب میشه  چون که این شخصیت استایل مبارزه متفاوتی داره و شاید باید با یه نیرو های دیگه ای به جز تفنگ و چیز های دیگه به جنگش رفت.

2- ونسا تبدیل به کپی کت (Copycat) خواهد شد

ونسا تبدیل به کپی کت (Copycat) خواهد شد

توی قسمت اول در کمال ناباوری ونسا نه رنگ پوستش آبی بود نه قدرت فرا بشری داشت. در دنیای کمیک کپی کت شخصیته که قابلیت تغییر شکل داره ولی خب توی فیلم خبری از این چیز ها نبود. دو حالت داره یا اینکه قدرتشو افشا نکرده هنوز یا اینکه بعدا به قدرتهاش دست پیدا میکنه ، البته احتمال دومی بیشتره.

1- اعضای دیگر ایکس فورس نشان داده خواهند شد

شایعه شده که علاوه بر دومینو و کیبل قراره شاهد اعضای دیگه ی ایکس فورس تو ددپول 2 باشیم. همچینین شایعه دیگری هم هست که قراره ایکس من های بیشتر و جدید تری رو ببینیم که قبلا در گزینه های قبلی توضیحش دادم. حدس زده شده که احتمالا سه شخصیت ایسک فورس یعنی sunspot و feral و shatterstar رو خواهیم دید حتی ممکنه توی صحنه بعد از تیتراژ باشن. یکی از نویسنده ها یعنی آقای رات ریز گفت که خبری از ایکس فورس احتمالا نخواهد بود ولی این شایعه را تکذیب نکرد.

نظر شما چیست؟ شما چه احتمالاتی را در ذهن خود دارید؟

قربانعلی

All rights reserved © Spidey.ir 2017

(هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

Spider Sam
#1 Spider Sam 1396-05-17 23:51
همه به کنار فقط دوپندر تو فیلم باشه همین :P
نقل قول کردن
nightspider
#2 nightspider 1396-05-18 00:18
خدا رو شکر که فاکس داره از مارول درس میگیره و برای دنیای خودش برنامه ریزی میکنه.همین که دیدم نوشتین دارن برای ددپول 3 و ایکس فورس برنامه ریزی میکنن خیلی خوشحال شدم.تنها مشکل فاکس اینه مه فیلم های ایکس من درهم برهم شدن اصلا خط های زمانی رو ادم گم میکنه نمیدونه کدومش رو باور کنه.امیدوارم فاکس مردان ایکس رو یه ریبوت بکنه و از اول برای مردان ایکس برنامه ریزی کنه و حتما از بریان سینگر به عنوان کارگردان و نویسنده استفاده کنه.
به امید موفقیت فیلم های اینده ی ایکس من.
نقل قول کردن
Captain Steve Lover
#3 Captain Steve Lover 1396-05-18 00:35
خيلي منتظر اين فيلم هستم ...علت اصليش هم تسك مستر هست كه از كركتر هاي محبوبمه...قسمت اول ددپول فيلم كاملا متوسط بود بنظرم...از نظر سينمايي هيچ چيز قدرتمند خاصي نداشت كه اونو سطح بالا بكنه...
جلوه ويژه معمولي...اكشن خوب...فان بچه گانه و بيش از حد...رومنس ساده و تكراري...شخصيت پردازي خوب...فيلمنامه كاملا معمولي و بدون هيچ پيچش و تكنيك خاص...همراه با ريتم و تدوين معمولي...هيچ چيز فوقالعاده اي نداشت...من از اوليش خوشم نيومد ولي اميدوارم دوميش جبران بكنه...اولين قسمت فروشش بسيار بالا رفت تنها بخاطر متفاوت بودن و خاص بودن جوّ و فضاي فيلمش...
اميدوارم دومي با تكيه بر اينا بالا نره و با يه اقتباس قدرتمند سينمايي مواجه بشيم
نقل قول کردن
real spidey
#4 real spidey 1396-05-18 03:18
والا اصلا وقت سر خاروندن ندارم ولی خواستم اینو بگم...
فکر نکنم تسک مستر بتونه تو ددپول حضور داشته باشه چرا که تسک مستر از اون شخصیت هایی هست که تو کمیک های اونجرز خلق شده و بیشتر به تاندربولتز ربط داره
نقل قول کردن
mehran spidey
#5 mehran spidey 1396-05-18 10:31
خیلی منتظرشم امیدوارم از قسمت قبلی بهتر باشه ، قسمت اول به خاطر این که فضای متنوع داشت خیلی معروف شد امیدوارم قسمت دوم یه جوری باشه که آدم از فضای فیلم خسته نشه
نقل قول کردن
hassan91
#6 hassan91 1396-05-18 12:57
ببینیم چی پیش میاد،
راستی من یه خبر خوندم که جانتان هیکمن اعلام کرده که چهار شگفت انگیز به خاطر فاکس کنسل شده ولی نمیدونم قرار بوده کمیکش چاپ بشه که کنسل شده یا اینکه فیلمش کنسل شده.
نقل قول کردن
Sadegh_tc
#7 Sadegh_tc 1396-08-19 19:16
به شدت منتظر این فیلمم
به نظرم اگه جاگرنات هم توی ویلین های فیلم باشه عالیه.
و امیدوارم x23 و bishop. هم تو این قسمت جز اعضای ایکس فورس باشن
با وجود این قهرمانا فکر کنم از ددپول یک هم بهتر بشه.
نقل قول کردن
Samwel Tarly
#8 Samwel Tarly 1396-08-20 08:03
ممنون جناب قربانعلی به خاطر مقاله
قبلا هم گفتم ددپول از شخصیت های مورد علاقه ام نیست ولی با فیلمش که 3 سال پیش اومد خیلی حال کردم الان هم خیلی منتظر قسمت دومش هستم و تمام اخبارش رو دنبال می کنم. در بین مواردی که گفتید با اونی که راجع به ارتقای تجهیزات ددپول بود خیلی حال کردم و تو قسمت 1 با همون 2 تا شمشیر و تفنگ هاش راحت دخل همه رو می اورد حالا با اسلحه های پیشرفته اش دیگه چی بشه. راجع به ویلن فیلم هم نظر خاصی ندارم فقط امیدوارم عالی از اب در بیاد.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

42

مردعنکبوتی سیمبیوتی

کمیک های پادشاه سیاه پوش - فارسی - کامل

پاسخ به سئوالات مردعنکبوتی

مقالات اسپایدرمن راهی به خانه نیست

حقایق کمیک بوکی

گرین گابلین

50

تاپ 20 - سایت spidey.ir

27

کمیک امپراتوری مخفی

توطئه کلونی

دنیای ونومی

Telegram     Facebook    Youtube red

Aparat     Instagram     Discord                                                                                   

کمیک بوک های امازینگ اسپایدرمن

نکات جالب مرد عنکبوتی

14

18

13

26

15

بزرگان تاریخ اسپایدرمن

مهم ترین داستان های مرد عنکبوتی

006

0010

21