5 چیز مسخره ای که گرین لنترن ها با حلقه هایشان ساخته اند!

پیرو مقالاتی که این هفته از گرین لنترن ها برایتان نوشته ام امروز قصد دارم تا به 5 چیز کاملا مسخره و غیر ضروری ای که گرین لنترن ها با حلقه هایشان ساخته اند بپردازم، پس با من، امیرعلی آصفی همراه باشید...

5- دولفینی برای آکوامن!

آکوامن

گرین لنترن طی ماموریتی که به همراه لیگ عدالت داشت باز هم مثل همیشه بار آن دسته از اعضای لیگ عدالت که نمیتوانستند پرواز کنند را کشید و بوسیله ی حلقه ی قدرتش برای آکوامن وسیله ای برای حمل نقل ساخت، اما چه وسیله ای؟ یک دلفین!!!

خب همه ی ما میدانیم که گرین لنترن به نوعی راننده ی شخصی اعضای لیگ عدالت است و معمولا بوسیله ی حلقه ی قدرتش کفه ای برای حمل اعضای لیگ عدالت میسازد اما کایل راینر جوان اینبار برای آکوامن یک دلفین درست میکند، حداقل کایل میتوانست برای آرتور یک کوسه یا یک چیز پر ابهت درست کند تا لااقل شان ماموریت های لیگ عدالت حفظ شود و ماموریت های لیگ عدالت بچه گانه جلوه نکند!

4- کارگر های ساختمانی غول آسا!

گرین لنترن

زمانی که جرثقیلی غول پیکر در حال سقوط روی صد ها تن از مردم است گرین لنترن سر میرسد و با استفاده از حلقه ی قدرتش دستی غول پیکر میسازد و آن را متوقف میکند...اما نه...صبر کنید...کایل راینر به اندازه ای خنگ است که 4 کارگر ساختمانی مجازی که هر کدام به اندازه ی دو برابر آن دست غول پیکری که گفتم هستند میسازد و اینگونه جرثقیل در حال سقوط را متوقف میکند، اگر اسم این کار کایل دور ریختن شارژ حلقه نیست پس اسم این کار چیست؟!؟

3- کسی به چتر نیاز داره؟!

مسخره بازی گرین لنترن وقتی گل میکند که تصمیم میگیرد برای اعضای لیگ عدالت که زیر باران در حال انجام ماموریت هستند چتر هایی درست کند تا آنها خیس نشوند. سوالی که پیش می آید این است که وسط یک ماموریت سری چیزی مهم تر از چتر درست کردن برای سوپرمنی که گلوله های تفنگ را بر اثر برخورد کردن با تنش له میکند و یا آکوامنی که خودش پادشاه دریا هاست نیست؟ اگر از من میپرسید اگر گرین لنترن همان به عنوان راننده ی لیگ عدالت گمارده شود برای همه بهتر است!

2- کافی شاپ مجازی!

کایل راینر بجای اینکه به کافی شاپ های معمولی برود و پول خودش را آنجا خرج کند، روی پشت بام خانه ای برلی خودش کافی شاپی مجازی میسازد و غذایی مجازی به گارسون مجازی آن کافی شاپ سفارش میدهد! درست خواندید! او یک گارسون مجازی برلی رستورانش درست میکند و به او سفارش غذا میدهد، مسخره ترین عنصر این شماره این است که او با وجود اینکه میداند غذا ها مجازی است سعی به خوردن آنها میکند! مسخره نیست؟!؟

1- جابجایی های ناراحت!

گرین لنترن-فلش

همانطور که در شماره های قبل هم گفتم گرین لنترن به نوعی راننده ی شخصی اعضای لیگ عدالت است اما یک راننده ی سمج و بی نزاکت، 100 ها بار اتفاق افتاده که گرین لنترن به ناراحت ترین شکل ممکن اعضای لیگ عدالت را جابجا میکند. او یکبار فلش را در حبابی بسیار کوچک در طول منظومه شمسی حمل کرد و فلش هم مدام از کایل راینر میپرسید: "میمردی اینو بزرگتر درست میکردی؟!" اما اوج فاجعه جاییست که کایل راینر رابین را در طول coast city در یک کالسکه ی بچه حمل میکند!

جالب است بدانید بیشتر لحظات مسخره ی این لیست را مدیون گرین لنترن دیگر زمین یعنی کایل راینر هستید، نظرتان راحع به این لحظات چیست؟

مخلص شما... ;-)

امیرعلی آصفی ( A god name sparkles )

امير علي آصفي

All rights reserved © Spidey.ir 2015

(هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

مطالب مرتبط:

کمیک "فانوس سبز: آخرالزمان"  ترجمه شد + لینک دانلود

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

n.goblin
#1 n.goblin 1394-08-10 21:35
5-گروه رو زیر سوال برده
4-حرفی ندارم
3-مبتکرانس
2-کلا ازش نا امید شدم
1-خیلی کم به عقلش فشار اورده
کلا زیاد خندیدیم :lol:
نقل قول کردن
free-spider
#2 free-spider 1394-08-10 21:42
واقعا باری یه قهرمانی که این همه پتانسیل و طرفدار داره این کارها مسخره است مخصوصا اون کالسکه..شاید صاحب حلقه خیلی ادم خلاقی بوده :lol:
نقل قول کردن
real spidey
#3 real spidey 1394-08-10 21:45
واقعا جالب بود من از همون اول که کایل راینر رو دیدم نتونستم درکش کنم و همیشه برام باعث تعجب بود که چه طور شده که حلقه اون رو انتخاب کرده ولی خنگ بازی هاش رو از ته دل دوست دارم مخصوصا رابطه ای که بین اون و دیگر گرین لنتر یعنی هل جوردن با فلش و سوپرمن وجود داره... :P :P
نقل قول کردن
spider-sonic
#4 spider-sonic 1394-08-10 21:46
به نظر من اون موقع ها به سرش ضربه ای چیزی میخورده
اونه کلش هنگ میکرده یه چیزی از خودش درست میکرده :lol:
چرا اسم عنوان ۱۰چیز مسخرس اما توی مقاله ۵تاس؟؟؟
نقل قول کردن
nima_tehrani
#5 nima_tehrani 1394-08-10 21:52
10 یا 5؟ :دی
نقل قول کردن
mirabilis
+1 #6 mirabilis 1394-08-10 21:59
باید بگیم اینا رو مسخره ترین چیزهایی که لنترن ها ساختن نمیذارم ، بعد عنوان مقاله رو از ده به پنج تغییر بدین حتما .
اما اینکه چرا اسم اینا رو مسخره ترین چیزهایی که لنترن ها ساختن ، نمیذاریم .
نویسنده این مقاله باید به این نکات دقت کنه :
یک اینکه یه لنترن ، همیشه نباید نبوغ آمیزترین چیزی که میشه رو بسازه ، اولین چیزی که به ذهنش میاد رو خلق میکنه ، اتفاقا گاهی اوقات به شخصه از این قضیه رنج میبردیم که چرا همیشه یه کسی مثل هال جردن ، دقیقا در لحظه درست ، بهترین چیز به ذهنش خطور میکنه ؟ مگه میشه ، چرا هیچوقت یه چیز مسخره به ذهنش نمیرسه !! اتفاقا این باعث میشه خواننده بفهمه همیشه هم این کاراکترها ، شخصیت های کامل و خدا وار نیستن ، اتفاقا نشون دادن این اشتباهات و تصورات مضحک ، خیلی هم نیازه .
دو اینکه شخصیت کایل رو باید در نظر بگیرین ، نمیشه همه ی لنترن ها کاراکترهایی اتو کشیده ، با تصوراتی عالی و در واقع با imagination بالا باشن ، اتفاقا این تفاوت شخصیت پردازی کایل رو با یکی مثل هال نشون میده و نوع نگاهش رو ، این مواقع هستش که خواننده میگه واقعا حلقه دست آدم درستی افتاده یا نه و این همون چیزیه که نویسنده میخواد بهش فکر کنیم . این باز باعث میشه کاراکتر قابل باورتر بشه ، بشه بیشتر درکش کرد ، مثلا فرض کن حلقه افتاده دست خودتون ، الان اکوامن میخواد بیاد ، اولین چیزی که به ذهنتون میرسه چیه ؟ یه زیر دریایی ، یه دلفین ، یه کشتی یا حتی یه قایق موتوری ، چون اینها رو به دریا نسبت میدی ، و اکوامن هم جزئی از دریاست ، از قضا شاید از دلفین خیلی خوشت بیاد ، در نتیجه دلفین رو متصور میشی !!
نکته ی دیگه اینه که کایل کار بلد نیست ، داره جا میفته ، مثل نبرد اول کایل با آکوامن ، اونجا اکوامن بهش میگه اون یکی لنترن از تو خیلی عاقل تر بود و میدونست چیکار میکنه ، این باز داره ناپختگی ، کم تجربگی و همینطور کله خرابی و تفاوت شخصیتی کایل رو نشون میده .
سه اینکه گاهی اوقات خلق یه صحنه ی قابل باور و درواقع یه تصویری که بشه باهاش ارتباط برقرار کرد ، همیشه اپیک یا تراژدی یا دراماتیک نیست ، گاهی اوقات مضحک ترین لحظات ، واقعی ترین رویدادهان .
شما فرضکنید دپرسین ، میخواین یه چیزی بخورین ، حلقه ی لنترن ها رو دارین ، میرین توی یه کافی شاپ یه قهوه میخورین ، یا میگین " هی ، من یه حلقه ی لنترن دارم ، چرا یکیش رو واسه خودم نسازم ؟!! " با اینکه میدونین نمیشه چیزی خورد ولی حس خوبی میده ، مگه نه ؟! ;-)
میبینید ، واقعی ترین چیزا ، گاهی توی مضحک ترین چیزای ممکنه !
نقل قول کردن
mirabilis
+1 #7 mirabilis 1394-08-10 22:08
یه صحبتی هم با کاربرای سایت بکنیم ، اینکه فصل درس و مشقه درست ، کم نظر میدین ، قبول ، اشکالی نداره ولی تو رو خدا وقتی نظر میدین ، سطح کیفیش رو رعایت کنید ، یه دور چیزایی که تو بخش نظرات میذارین رو بخونید ، اینکه میاین میگین اون موقع ها یه چیزی تو سرش میخورده ، اینطوری فکر میکرده ، یعنی چی ؟ قبول ، شوخی بوده ، نظر به درد بخور و کار درستش کو ؟
چند بار باید تکرار کرد نظر تخصصی بدین ، سطح کیفی نظراتتون مطلوب باشه و غیره ؟
نقل قول کردن
A god name sparkles
+1 #8 A god name sparkles 1394-08-10 22:10
دوستان خوب شد گفتین، این قسمت اول این سری مقاله اس ;-)
نقل قول کردن
Superior avenger
#9 Superior avenger 1394-08-10 22:15
ممنون نوشتن این مقاله لازم بود من همیشه به چیز های مسخره ای که گرین لنترن با حلقه اش درست میکرد فکر میکردم .توی فیلم گرین لنترن هم حال جوردن کم چیزای مسخره نمی ساخت :lol:
نقل قول کردن
A god name sparkles
#10 A god name sparkles 1394-08-10 22:18
#6 من توی این مقاله نگفتم که کایل رانر گرین لنترن بدی بوده، اتفاقا آدم های گیج میتونن باهاش هم ذات پنداری کنن، (خواهش میکنم مقاله رو دو سه بار بخونید تا منظور من رو دقیقا برداشت کنید، مرسی)
نقل قول کردن
mirabilis
+1 #11 mirabilis 1394-08-10 22:29
#10 : نیازی نیستش یادآوری کنی مقاله رو بخونیم ، اتفاقا ما هم نگفتیم که گفتی کایل گرین لنترن بدیه ، تمام حرفی که زدیم اینه که اینا مسخره ترین چیزایی نیست که لنترن ساخته ، لطف کن شما نظرات ما رو درست بخون .
به نقل از mirabilis:
باید بگیم اینا رو مسخره ترین چیزهایی که لنترن ها ساختن نمیذارم ، بعد عنوان مقاله رو از ده به پنج تغییر بدین حتما .
اما اینکه چرا اسم اینا رو مسخره ترین چیزهایی که لنترن ها ساختن ، نمیذاریم .

اول صحبتم دقیقا مشخصا کردم در مورد چی میخوام صحبت کنم .
نقل قول کردن
A god name sparkles
#12 A god name sparkles 1394-08-10 22:47
#11من هر جایی هم که مراجعه کردم اینا جزو dumbest moment های گرین لنترن بودن پس اون بحث اول شما کلا منطفی هست :-)
نقل قول کردن
j.jonah jameson
#13 j.jonah jameson 1394-08-10 23:02
مقاله ی جذاب و محتوای خنده داری بود! :lol:
مگه پایه و اساس کار حلقه اراده و تخیل نیست؟ :-?
یعنی یک شحص باید انقدر تخیل ضعیفی داشته باشه؟
نمیدونم والا . شاید یکی از دلایلی که حلقه کایل راینر رو انتخاب کرده (دلیلی بجز شجاعت) فعال بودن کودک درونشه (چون کودکان همه چیز را به صورت ساده به تصویر در می اورند) :-)
در گزینه ی آخر شک دارم که شخص داخل کلاسکه رابین باشه!
چون رابین استین حلقه ای نمیپوشه (استین کوتاه میپوشه) احتمالا اسپیدی نیست ؟ :-?
نقل قول کردن
A god name sparkles
#14 A god name sparkles 1394-08-10 23:04
من خوندم که رابینه، توی جهان موازی هست انگار ;-)
نقل قول کردن
mirabilis
+1 #15 mirabilis 1394-08-10 23:09
#12 : هر جایی خیلی چیزای دیگه هم نوشته ، خیلی جاها هم نوشته که دارک نایت ، بهترین فیلم کمیکی تاریخه ولی آیا اینطوریه ؟
ما دلیل آوردیم ، صحبت کردیم ، دلیل داری ، میشنویم .
نقل قول کردن
A god name sparkles
+1 #16 A god name sparkles 1394-08-10 23:21
بله، معلومه دلیل هم دارم، بدون دلیل که مقاله نمیشه نوشت.

این مسخره بازی های کایل راینر دلیلی بر بد بودن و لوس بودن شخصیت گرین لنترن نیست که هیچ دلیل بر ملموس بودن و خاکی بودنش نیز هست، پس هنگام خوندن این مقاله توجه داشته باشید که من از کلمه ی مسخره منظورم خل و چل بازی های باحال یک شخصیت فانتزیه!
شخصیتی که بر خلاف تصور خیلی ها خدا گونه و غیر قابل درک نیست و با این خل و چل بازی هاش خیلی هم قابل لمس تر میشه ;-)
نقل قول کردن
mirabilis
+1 #17 mirabilis 1394-08-10 23:37
#16 : خب پسر خوب ، این دقیقا همون حرفهایی هستش که من تو کامنتم زدم !!!
بالا هم ذکر کردیم ، این سری حرکات و ایده ها ، مسخره نیست ، اتفاقا چیزیه که کمک میکنه به باورپذیری و همینطور روایت شخصیت پردازی داستانی .
مثلا مثال شماره یکت که فلش رو شامل میشد ، نویسنده از قصد کاری کرده که نشون بده گاهی اوقات چه فکرای عجیب و غریبی به ذهن یه لنترن میرسه یا توی محاسبات اندازه و فضا دچار اشکال میشه ! کامپیوتر که نیستن ، یکی هستن مثل همه ی آدما ... .
نقل قول کردن
pedramEP.the.Joker.Vendetta
#18 pedramEP.the.Joker.Vendetta 1394-08-11 13:51
خخخخخ
کلا چیزای مسخره ای میسازن
میگم این کایل مگه همه حلقه ها رو نداشت؟
توی یه کامنت نوشته بود تهنا کسی ه که هر 7 تا حلقه رو داره ( ما 9 تا حلقه داریم یا 7 تا؟)
نقل قول کردن
Si@Vash
#19 Si@Vash 1394-08-11 15:03
کایل راینر کلا یه جوری نبود؟اصلا به نظر من یه جوری بود!لباسش هم خیلی زشت بودبه نقل از pedram.EP.the.Joker.Vendetta:
خخخخخ
کلا چیزای مسخره ای میسازن
میگم این کایل مگه همه حلقه ها رو نداشت؟
توی یه کامنت نوشته بود تهنا کسی ه که هر 7 تا حلقه رو داره ( ما 9 تا حلقه داریم یا 7 تا؟)

کایل راینر الان همه حلقه هارو داره دهه 90 که هال جوردن دیوونه شده بود گرین لنترن زمین بود
نقل قول کردن
Ali Faramarzpour
#20 Ali Faramarzpour 1394-08-11 15:27
خیلی در مورد دنیای دیسی حرفه ای نیستم ولی اینو که دیدم به این نتیجه رسیدم که نویسنده از دوحالت خارج نبودن.
۱.میخواستن که مردم وسط خوندن کمیک شاد شن(البته با نفهمی گرین لنترن میخواستن این کارو کنن در حالی که لحظات خنده دار کمیک اسپایدی زیرکی اسپایدی هس.این کارشون میتونه شان ابرقهرمان رو پایین بیاره مثلا قسمتی که برای فلش حبابی کوچک یا برای رابین کالسکه درست میکند این باشد که ان هارا عذاب بده)
۲.میخواستن گرین لنترن رو شخصیت عجیبی نشون بدن که کار های عجیبی مثل بعضی کار های ددپول انجام میده و یا این که کارکتر ما بدون ضعف و خداگونه نیس
..............
یع چیزی بگم من هروقت با قند شکن میام عکس اواتارمو نشون میده ولی بدون قند شکن این جور نیس
نقل قول کردن
n.goblin
#21 n.goblin 1394-08-11 15:55
به نقل از spider-sonic:
به نظر من اون موقع ها به سرش ضربه ای چیزی میخورده
اونه کلش هنگ میکرده یه چیزی از خودش درست میکرده :lol:
چرا اسم عنوان ۱۰چیز مسخرس اما توی مقاله ۵تاس؟؟؟

[quote name="spider-sonic"]
دو قسمته
نقل قول کردن
Night.Wing
#22 Night.Wing 1394-08-11 16:00
آقای میرابیلیس کاملا درست میگن همیشه که نمیشه چیز درستی به ذهن بیاد، در ضمن اینم در نظر بگیرید که لنترن یه کاراکتر لایت و طنز پردازه پس بعید نیس ازش شوخی ببینیم، مثل قضیه فلش :دی کلا خیلی باحال کسی که خودش بقیه رو اذیت میکنه اذیت بشه.

اگه تو فیلم 2011 هم دقت میکردین موارد ساخته شده تکراری بودند
نقل قول کردن
Victor
#23 Victor 1394-08-11 16:22
میرابیلیس خان درست میگن اینا چیز مسخره ای نیستن یجورایی نوسینده خواسته شخصیت کاملا تخیلی گرین لنترن رو با این جور ایده کمی کاراش رو واقعی تر جلوه بده که البته ممکنه برای امیرعلی مسخره بیاد (شاید امیر علی مثل اواتارش ددپول همه چیرو به مسخره گرفته :lol: شوخی)
بسیاری از کاراکترا هستن که اگه کارای همین گرین لنترن کنار اونا قرار بگیره باید بگیم صدرحمت
نقل قول کردن
A god name sparkles
#24 A god name sparkles 1394-08-11 16:26
#23 من بازم میگم که منظورم از کلمه ی مسخره، خل و چل بازی های با نمک بود، نه به معنی لحظه های لوس و بی معنی
نقل قول کردن
Victor
#25 Victor 1394-08-11 16:44
خب باشه حالا چرا دعوا دعوا میگی میخوای برنی؟
جدا از شوخی اون گفتتو خوندم لازم نبود دوباره بگی
اینجور چیزارو سعی کن تو نکته ای اون اولای مقاله متذکر بشی تا دیگه چنین موردهای مشابه ای پیش نیای
پ.ن:
راستی نامت چرا نمایش داده نمیشه نکنه تو هم . . .؟
میگم چرا جدیدا کتابی حرف میزنه :lol: (شوخی)
نقل قول کردن
A god name sparkles
#26 A god name sparkles 1394-08-11 17:09
#25از دست تو علی :lol: :D
نقل قول کردن
kia spider
#27 kia spider 1395-06-13 18:28
اینا کجا مسخره بودن؟
به نظر که خیلی هم بامزه بودن
:lol: :lol: :lol:
نقل قول کردن
A god name sparkles
#28 A god name sparkles 1395-06-13 18:50
#27 بامزه + بی مورد = مسخره.

البته ما خیلی قبل تر توی کامنت های قبلی این بحث رو کردیم.
نقل قول کردن
Jesse Caster
#29 Jesse Caster 1395-06-13 20:21
:lol: :lol: :lol: :-)
مقاله جالبی بود‌‌ موارد خیلی مسخره و در عین حال بامزه بودن
نقل قول کردن
_DARK KNIGHT_
#30 _DARK KNIGHT_ 1395-06-14 16:17
کافیشاپ مجازی خیلی باحال بود :lol: ;-)
نقل قول کردن
Emerald Archer
#31 Emerald Archer 1395-07-14 16:32
فانوسه سبزه دیگه :D
نقل قول کردن
SPIDERTOXIN
#32 SPIDERTOXIN 1395-12-29 19:55
این آقای کایل رنر، با این هوش سرشارش، چطوری فانوس سفید شد؟ گاردین ها خنگ بودن؟!!
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید