بدترین پدرهای دنیای كمیك بوك

این مقاله به مناسبت روز پدر دوباره در صفحه نخست سایت قرار میگیره.

مقدمه: دیشب استاد ترابی بهم زنگ زد و گفت دو تا مقاله تو سایت comicbook.com از مدتها قبل منتشر شده بنام  "5 پدر برتر در دنیای كمیك" و "بدترین پدرهای دنیای كمیك" . گفت مناسبه به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی (ع) تو سایت كار بشن. منم گفتم باشه و مقاله بدترین ها رو انتخاب كردم چون فكر كنم خودتون حدس ميزنيد چرا اونو انتخاب كردم!   ایشالا مقاله پدرهای برتر دنیای كمیك هم خود استاد تو سایت میزاره. از همين جا روز پدر رو تبريك ميگم و اميدوارم هيچ پدري مثل شخصيت هاي اين مقاله نباشه!

5- سایكلاپس (Cyclops)

5- سایكلاپس (Cyclops)

سایكلاپس همیشه به عنوان یكی از اصلی ترین اعضای گروه مردان ایكس مطرح بوده و رهبری این گروه را برعهده داشته و حتی صاحب نیروی فونیكس هم بوده. ولی او همیشه پدری بوده كه از پسرش «ناتان» (Nathan) غفلت كرده و پدر خوبی براش نبوده (ناتان در حقیقت همون «كیبل» هستش و در ادامه توضیح میدم چطوری كیبل شد). ناتان از ازدواج سایكلاپس با جین گری متولد شد ولی بعدا معلوم شد كه این جین گری، جین گری واقعی نبوده و كلونی بوده كه «مستر سینیستر» از روی DNA جین گری ساخته بوده. این كلون را با نام «مادلین پرایور» میشناسند. در هر حال، سایكلاپس ناتان را كه تازه به دنیا آمده بود تنها گذاشت تا بره وقتش رو با  جین گری واقعی كه به تازگی دوباره زنده شده بود، بگذرانه. بنابراین نمیشه به او لقب پدر نمونه داد. ضمن اینكه این كارش عواقب بدی داشت چون وقتی مادلین پرایور (كلون جین گری) و ناتان را ترك كرد باعث شد تا ناتان توسط «مستر سینیستر» ربوده بشه و مادلین هم قاط بزنه و تبدیل به شخصیت شروری به نام Demon Queen بشه (مادلین حتی سعی كرد ناتان را قرباني كنه تا شیاطین ازش راضی باشن ولی كشته شد). بعد از مرگ مادلین، سایكلاپس سرپرستی ناتان را قبول كرد و او را با خودش به ماموریت هایی با گروه X-Factor برد . سپس «آپوكالیپس»، ناتان را به ویروسی آلوده كرد كه ماهیتی تكنولوژیكی/ارگانیك داشت. بنابراین سایكلاپس او را به آینده فرستاد تا در آنجا شاید شفا پیدا كنه . ناتان در اینده تبدیل شد به «كیبل» و با اپوكالیپس جنگید. او به زمان حال برگشت. در هر حال سایكلاپس نباید خودش رو ببخشه چون در بدو تولد پسرش رو تنها گذاشت و بعدش هم چون مجبور شد به آینده بفرستش، نتونست در كنارش باشه.

4- ولورین (Wolverine)

داكن پسر ولورين - daken

ولورین بدترین پدر در دنیای كمیك های مردان ایكسه! جالبه كه ولورین برای خیلی از میوتانت های نوجوان مثل «كیتی پراید» یا «جوبیلی» نقش پدری داشته و خيلي باهاشون مهربان بوده ولی برای بچه های واقعی خودش هرگز پدر خوبی نبوده! او در واقع سعی كرده اونا رو بكشه! به طور مثال 5 تن از بچه های نامشروع ولورین شستشوی مغزی داده شدند و گروهی تشكیل دادند كه از ولورین متنفر بود. این گروه Mongrels نام داشت و به ولورین حمله كرد. بعدش ولورین اونا رو سلاخی كرد و تازه فهمید كه بچه های واقعی اش بوده اند! البته خیلی افسرده شد ولی در هر حال باید میدونست كه 5 تا بچه  از خودش به یادگار گذاشته بوده!!! ولورین یك پسر خبیث هم داشته به نام «داكن» (Daken) كه خیلی سعی داشت توجه پدرش رو به خودش جلب كنه . داكن هم قدرت های پدرش رو داشت و خیلی هم خباثت كرد و ولورین مجبور شد با دستان خودش او را در آب خفه كرد. او در لحظات اخر به داكن گفت كه ای كاش براش بیشتر وقت میزاشت و میتونست پدر بهتری براش باشه. تلخي اين لحظه اين بود كه ولورين در هنگام كشتن پسرش با خودش تصور ميكرد كه ميتونست چقدر با هم لحظات خوبي داشته باشن. (البته الان داكن دوباره زنده شده).

3- دث استروك (Deathstroke)

دث استروك (Deathstroke)

«اسلید ویلسون» ملقب به دث استروك در كمیك ها سه تا بچه داشت كه هر سه تای آنها به لطف پدرشون تراژدی هایی را تجربه كردند. یكیشون به نام «جریكو» وقتی یكی از دشمنان باباش گلویش را برید، قدرت تكلم خود را از دست داد. دیگری به نام «گرنت» وقتی سعی كرد از روی قدرت های پدرش كپی كنه، مرد. البته شاید بدترین بلا را دث استروك بر سر دختر خودش یعنی «رز» آورده چون دستور داد والدین ناتنی «رز» را به قتل برسانند و بعدشم هم سعی كرد از رز یك قاتل بسازد. بعدش دث استروك سرمی بهش تزریق كرد كه باعث شد دیوانه بشه و چشمان خودش را با دستای خودش دربیاره! سپس دث استروك چشمان رز را با قطعه اي ساخته شده از كریپتونایت عوض كرد چون میدونست در معرض كریپتونایت قرار گرفتن باعث سرطان میشه!!!! در هر حال رز در نهایت فهمید كه پدرش این همه مدت چقدر بهش لطف داشته!

2- نورمن آزبورن (Norman Osborn)

عكس norman osborn

نورمن آزبورن در زمانی الگوی پدران خبیث شد كه در دنیای كمیك چنین چیزی سابقه نداشت. او باعث شده چندین تن از فرزندانش خبیث و مجنون شوند. مثلا پسر بزرگش «هری آزبورن» چون پدرش بهش زور میگفت و همیشه تحت فشار قرار میدادش به مصرف مواد مخدر روی آورد. بعد از مرگ ظاهری نورمن، این هری بود كه به گرین گابلین دوم تبدیل شد چون باز هم حس میكرد باید جای پدرش رو بگیره. در نهایت همین كارهاش باعث شد تا در مصرف فرمول گابلینی زیاده روی كنه و كشته بشه . نورمن ازبورن بچه های خودش و گوئن استیسی به نام «گابریل» و «سارا» را هم به خباث كشاند. او به دروغ آنها را متقاعد كرد كه پدر واقعی شان پیتر پاركر است و سعی كرد آموزش های جنگی بهشون بده تا با مرد عنكبوتی مبارزه كنند. تازه بعد از اینكه اسپایدرمن اونا رو شكست میده، نورمن گابریل رو میدزده و در جای مخفی اش میكنه تا به عنوان نمونه آزمایشی روش تست بكنه! ضمنا نورمن به همراه نفر بعدي اين ليست اين افتخار را هم دارند كه يكي از بدترين پدربزرگ هاي دنياي كميك هم باشن! (تو اين مقاله). ضمنا اين مقاله را هم حتما بخونيد تا بغهميد پدر خود نورمن هم وقتي بچه بوده چه رفتار بدي باهاش داشته.

1- رأس‌ الغول (Ra’s al Ghul)

1- راس الغول (Ra’s al Ghul)

برخی از پدرها خیلی به بچه هاشون فشار میارن و مجبورشون میكنند یك مسیر خاص را در زندگی شروع كنند و ادامه دهند. رأس‌ الغول بدترین نمونه از این نوع پدرها در دنیای كمیكه. او كسیه كه بارها دخترش «تالیا» رو مجبور كرده با مردانی كه دلش نمیخواد ازدواج كند و كلا همواره فرزندانش رو تشویق كرده تا بشریت را نیست و نابود كنند! او مثلا «نیسا» (Nyssa) را تحریك كرد تا بكشتش و اینجوری بشه وارث"انجمن آدم كش ها" (League of Assassins). بعدشم هم از بدن «دیمین وین» كه نوه اش بود استفاده كرد تا دوباره زنده بشه!!! ولی وقتی موفق نشد، پسر خودش «دوسان» (Dusan) را قربانی كرد تا به هدفش برسه.

نظرات خودتون را درباره این مقاله با ما در میان بگذارید.

ترجمه و انتخاب تصاوير:  عمو مختار

منبع: comicbook.com

All rights reserved © Spidey.ir 2016

(هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

مقاله مرتبط:

5 پدر بزرگ و مادر بزرگ خبیث دنیای كمیك!

10 ابرقهرمان مارول که صاحب فرزند هستند

بهترین پدرهای دنیای کمیک بوک

7 مادر برتر دنیای کمیک بوک

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

captain bat
#1 captain bat 1395-02-01 17:17
من فقط مورد دو رو میدونستم البته میدونستم کیبل پسر سایکلاپس ولی داستانش رو نمیدونستم راس هم حقشه در صدر باشه واقعا کارهای خیلی بدی با بچه اش کرده
نقل قول کردن
batman/spider
#2 batman/spider 1395-02-01 17:19
ممنون عمو مختار.ولی به نظرتون لکس لوتر نمیتونست تو این لیست باشه.یا مثلا بروس وین وقتی رابیناش تصمیم میگیرند مستقل باشند جوری ولشون میکنه که اصلا وجود نداشتند.بنظر منم رءس الغول شایسته ی اول شدن رو داشت اون از بچه هاش یه سری کارها میخواد ولی اصلا براش مهم نیست که چی هست و ممکنه چه بلاهایی سرشون بیاد و کار خاصی هم براشون نکرده.
روز پدر هم به تمام پدر های این سایت تبریک میگم
نقل قول کردن
captain bat
#3 captain bat 1395-02-01 17:41
به نقل از batman/spider:
ممنون عمو مختار.ولی به نظرتون لکس لوتر نمیتونست تو این لیست باشه.یا مثلا بروس وین وقتی رابیناش تصمیم میگیرند مستقل باشند جوری ولشون میکنه که اصلا وجود نداشتند.بنظر منم رءس الغول شایسته ی اول شدن رو داشت اون از بچه هاش یه سری کارها میخواد ولی اصلا براش مهم نیست که چی هست و ممکنه چه بلاهایی سرشون بیاد و کار خاصی هم براشون نکرده.
روز پدر هم به تمام پدر های این سایت تبریک میگم

بتمن نمیتونه باشه چون او فقط یکی از رابیاناش پسرشه و بقیه افراد دیگر هستند اونم دمین وین هست که فکر نکنم ولش کرده باشه
نقل قول کردن
اسپايدرمن كچل
#4 اسپايدرمن كچل 1395-02-01 17:43
ممنونم
واقعا مقالات اين سايت حرف نداره
از وقتي با اين سايت اشنا شدم دارم مرتب مقالات قديمي شما رو ميخونم و لذت ميبرم
دو تكته به نظرم مياد. يكي اينكه چقدر عكس هاي اين مقاله از عكس هاي مقاله اصلي در سايت كوميك بوك دات كام بهتره و نكته دوم اينكه چقدر ترجمه اش عاليه
نقل قول کردن
اسپايدرمن كچل
#5 اسپايدرمن كچل 1395-02-01 17:49
به نظرم بتمن هم بايد در اين مقاله ميبود
واقعا كدوم ادم عاقلي راضي ميشه يه نوجوان به نام رابين را اينجوري در معرض خطر قرار بده؟ اين كار خيلي غير مسئولانه است
به علاوه ايشان مدتها از وجود ديمين خبري نداشت و براش پدري نكرد
نقل قول کردن
اسپايدرمن كچل
#6 اسپايدرمن كچل 1395-02-01 17:51
يك سئوال من براي اينكه كل مقالات سايت رو بخونم بايد دقيقا چيكار كنم؟
همون بخش مطالب مرتبط كه پايين هر بخش تو مقاله ميزاريد رو بخونم كافيه؟
يكي جواب بده لطفا
نقل قول کردن
j.jonah jameson
#7 j.jonah jameson 1395-02-01 18:08
8pic.ir/.../...

از همین یه تیکه جمله مشخص بود که مقاله کار عمو مختاره !
تازه خودشونم گفتند که برای چی این مقاله رو ترجمه کردند .
گرین گابلین .......
بی شوخی خودم گفتم حتما مقام اول برای نورمن هست ولی بعدش که دیدم نوشتید راس الغول هم تعجب کردم و هم خوشحال شدم که اینقدر به متن وفادارید !
ممنونم .
روز پدر هم بر تمامی پدر های سایت مبارک ! :-)
گفتم تمامی ؟؟ :o
آهان یادم نبود پیر و جوان دارند سایت رو دنبال میکنند . :lol:
نقل قول کردن
Ice Man
#8 Ice Man 1395-02-01 18:09
اسلید کلا به درد پدر بودن نمیخوره
و تعجبی هم نداره که تو لیسته ، اما برای همینه که دث استروک همیشه هرکاری بخواد میکنه و هیچی هم جلودارش نیست و همیشه هر کاری رو به بهترین شکل ممکن انجام میده چون موقع انجام هدفش هیچ کس نمیشناسه و کاملا بی رحمه حتی برای بچه های خودش البته گاهی اوقات یه ذره رفتار پدرانه میکنه
وقتی لوگان هی اون میزد ، و بعد تصور میکرد میشد که خیلی کار های بهتری با هم دیگه انجام بدن خیلی جالب بود :D البته خیلی هم مفهوم داشت
و...نورمن همیشه بهترین تصمیم رو میگیره ، پس هر کاری که انجام داده حتما نیاز بوده (مثلا نیاز بوده خبیث باشه) تا بتونه به هدفش برسه
کیبلم ای کاش یه اریجین بهتر داشت
برای رأس الغولم نظری ندارم
نقل قول کردن
spider-boy
#9 spider-boy 1395-02-01 18:11
بسیار باحال بود.ولی من از ولورین انتظار نداشتم :eek: ولی بتمن باید می بود.اه :-? یاد جیسون افتادم :cry: :cry: :cry:
نقل قول کردن
Ice Man
#10 Ice Man 1395-02-01 18:20
به نقل از اسپايدرمن كچل:
واقعا كدوم ادم عاقلي راضي ميشه يه نوجوان به نام رابين را اينجوري در معرض خطر قرار بده؟ اين كار خيلي غير مسئولانه است

یعنی این که مدت ها خبر نداشت هم تقصیر خودشه !... :o
مگه خودت نمیگی خبر نداشت ، در ضمن بقیه رابین ها بچش حساب نمیشن چون وظیفه ای براشون نداره
وقتی بچه خودت نیست ، اون وقت اگه براش مثل پدر باشی پسرت حساب میشه اما اگه نباشی هم پدر بد محسوب نمیشی چون وظیفه ای نداشتی
نقل قول کردن
Arya.M
#11 Arya.M 1395-02-01 18:25
سلام من عضو جدید سایتم :-) از اینکه منو عضو کردید خیلی ممنونم. مقاله ی خوب و بجایی بود.نمی دونستم سایکلاپس و ولورین اینقدر پدران بدی هستند.
نقل قول کردن
j.jonah jameson
#12 j.jonah jameson 1395-02-01 18:28
به نقل از اسپايدرمن كچل:

راجب اینکه رابین رو در معرض خطر قرار میده باید بگم :
بتمن اصولا شخصی رو برای رابین بودن انتخاب میکنه که بتونه انگیزه ای از رابین بودن بهش بده !!
مثلا دیک گریسون رو انتخاب کرد تا قاتل مادر و پدرش رو پیدا کنه و عدالت رو در حقش اجرا کنه ( پدر و مادرش از اکروبات های سیرک بودند و به ضرب گلوله کشته شدند )
جیسون تاد هم یک دوره گرد با استعداد بود که از نظر خودم علاوه بر شخصیت پردازی که براش درست کرده بودند کمی کتک خور هم بود ( میگم نظر خودمه )
بتمن هم بهش آموزش داد اما بعد ها فهمید که جیسون بیشتر به تمرکز احتیاج داره .... و باید خشم خودش رو کنترل کنه !
و.....
دیمین وین هم که پدر باباشو در آورده !!!
میتونم به جرات بگم که دیمین وین مشکلی داره که یک موجود که باید کل گاتهام ازش بترسند و هر کاری رو میتونه انجام از پسش بر نمیاد !!!
مشکل او با نکشتن افراد شروع میشه ....
و با مغرور بودن و خود بزرگ بین بودن تمام ......
بتمن هم تمام رابین ها رو برای همین جمع میکنه و به مبازه میبره تا اونها بفهمند در دنیایی زندگی میکنند که باید مراقب همه چیز باشند باید بتونند ثبات جامعه رو یکسان نگه دارند !
علت خبر نداشتن بروس از دیمین هم برای ننه دیمین بود !
باور کن بروس آدم خوبیه و دست به هر کاری ( جز کشتن ) میزنه تا پسرش / پسرانش در آرامش باشند !
جناب Ice-Man خیلی خوب راجب به این موضوع گفتید ...
اما اون حسی که بروس به رابین ها داره به نظرم نه در حد پدرانه بلکه حس ترحم و دلسوزی خاصی داره !

به نقل از اسپايدرمن كچل:
يكي جواب بده لطفا

داداش شما برو توی منو سایت قسمت مقالات !
از اسپایدرمن در دنیای کمیک شروع کن به بعد .....
مقالات استاد ریاحی در زمینه ی 4 شگفت انگیز رو حتما بخون .
مقالات علی آقا که به نظرم اکثرا راجب X-Men است رو از دست نده !
مقالات خانم ساداتی فر به عنوان اطلاعات خیلی کمک ات میکنه !
چیز هایی که راجب به مرد عنکبوتی نمیدانستید ! به قلم آقای ترابی هم هر دفعه جالب تر میشه ( مثل سریال میمونه )
مقالات عمو هم که ....... از ب بسم الله تا ص صدقالله راجب گرین گابلینه ! که اگر نخوانی کل زندگیت رو هواست !
یه نصیحت دوستانه :
همه رو هم یکجا نخوان
بزار اون حس و حال خواندن تو وجود خاموش نشه !
خوش آمدی !
نقل قول کردن
the punisher
#13 the punisher 1395-02-01 18:33
به نقل از اسپايدرمن كچل:

نه بتمن نمیتونه باشه چون اولا مردم بروس وین رو به نام یک پدر نمیشناسن(همونطور که پیتر پارکر هم پدر بوده ولی پدر نمیشناسنش) و دوما اینی که شما میگی اگه دستیار نوجوان داشته باشه بی مسئولیتی حساب میشه باید بگم به هیچ عنوان!یعنی بتمن باید یه نوجوان که اراده قوی برای مبارزه داره رو ولش میکرد که خودش به حال خودش با جنایات مبارزه کنه؟!آیا آموزش دادن و قرار دادن خط قرمز ها برای یه نوجوان کار بدیه؟و از همه مهمتر اینکه به خوانندهیاد میده که هرکسی قبل از کاری که میکنه نیاز به استاد و آموزش های مختلف داره،اینم چیز بدیه؟!
به هیچ عنوان اتفاقا به اعتقاد من رابین از اون دست شخصیتای مکمل به حساب میاد ک نشون میده بتمن برای نجات ریشه ای گاتهام و قدم گذاشتن رو قلب مردم چه عزم راسخی داره
به نقل از اسپايدرمن كچل:
يكي جواب بده لطفا

برای این کار شما فقط کافیه به لینک زیر بری از خوندن بیش از 500 مقاله کمیکی لذت ببری 8)
spidey.ir/.../
نقل قول کردن
اسپايدرمن كچل
#14 اسپايدرمن كچل 1395-02-01 18:34
#12:
مرسي بابت توضيحات شما دوست گرامي
ولي من هنوز برام سخته قبول كنم بتمن يه بچه رو به صرف اينكه بخواد بهش انگيزه با خودش هر شب ببره در دل خطر
فكر ميكنم اون موقع ميخواستن فروش كميك هاي بتمن رو بيشتر كنند و در نتيجه يك شخصيت به نام رابين خلق كردند تا كودكان باهاش همذات پنداري كنه ولي بعدا ديگه اين رابين افتاد بيخ ريش بتمن :lol:
در هر حال ممنون
راستي از اسم و اواتا رمن خوشتون مياد؟
باور كنيد قصد مسخره بازي ندارم
چون واقعا كچل هستم :D
نقل قول کردن
اسپايدرمن كچل
#15 اسپايدرمن كچل 1395-02-01 18:35
#13:
نميگم ولش ميكرد
ولي مجبور هم نبود كه دستيارش بكنه و هر شب ببرتش در دل خطر
واقعا كي با يه طفل بچه اين كار رو ميكنه اخه؟ :sigh:
نقل قول کردن
erfan spidey
#16 erfan spidey 1395-02-01 18:37
راس الغول عجب ادمی بوده روز پدرم تبریک میگم
نقل قول کردن
Logan Rogers
#17 Logan Rogers 1395-02-01 18:40
مقاله خيليييي جالبي بود،ممنون
ولي به نظر من وولورين درسته كه بايد يه آماري از بچه هاش دستش بوده باشه،ولي خب ٥تا مهاجم بهش حمله كردن اينم نميدونسته بچه هاشن واسه همين باهاشون جنگيده ،براساس شناختيم كه از وولورين داريم اگه تيكه پارشون نميكرد باعث تعجب بود :-*
ولي درمورده داكن به نظرم وجدانن مقصره اصلي وولورين بوده،شايد اگه بهش توجه ميكرد شخصيت داكنم تغغير ميكرد :sigh:
نقل قول کردن
erfan spidey
#18 erfan spidey 1395-02-01 18:42
اواتارم خوشگله
نقل قول کردن
j.jonah jameson
#19 j.jonah jameson 1395-02-01 18:45
خواهش میکنم !
خدایی اولش خیلی خندیدم .
ولی بعدش فکر کردم برای یه دلیلی هست که این اسم رو انتخاب کردید .
نقل قول کردن
Arya.M
#20 Arya.M 1395-02-01 19:02
یک سوال درباره ولورین دارم.تو مقاله گفته شد ولورین پسرش رو برای کارهای خبیثانه ای که انجام می داد کشت.ولی مگه پسرش چیکار کرده که ولورین اونو با دست های خودش بکشه؟
نقل قول کردن
RED VENOM
#21 RED VENOM 1395-02-01 20:01
روز پدر مبارک،مگه مقاله بهترین پدر های خوب کمیک بوک گذاشته شده یا شاید هم میخواد گذاشته بشه؟ نورمن آزبون رو بیشتر از همه میشناسم که از بس فشار تو گذشته و تو زمان حال روش زیاد بوده که هری هم نتونست جون سالم بدر ببره و خلاصه مرد :sigh:
نقل قول کردن
Sin-Eater
+1 #22 Sin-Eater 1395-02-01 20:09
به نقل از اسپايدرمن كچل:
#12:
مرسي بابت توضيحات شما دوست گرامي
ولي من هنوز برام سخته قبول كنم بتمن يه بچه رو به صرف اينكه بخواد بهش انگيزه با خودش هر شب ببره در دل خطر
فكر ميكنم اون موقع ميخواستن فروش كميك هاي بتمن رو بيشتر كنند و در نتيجه يك شخصيت به نام رابين خلق كردند تا كودكان باهاش همذات پنداري كنه ولي بعدا ديگه اين رابين افتاد بيخ ريش بتمن :lol:
در هر حال ممنون
راستي از اسم و اواتا رمن خوشتون مياد؟
باور كنيد قصد مسخره بازي ندارم
چون واقعا كچل هستم :D

با نظرت موافقم چون منم هیچ وقت ضرورت دستیار دار شدن بتمن رو درک نکردم
واقعا بتمنی که میدونه شغلش چقدر سخته و باعث شده ادم نرمالی نباشه و نتونه لذت های یک زندگی عادی رو بچشه چطور حاضر میشه یک نفر دیگه رو مثل خودش بکنه و در چنین زندگی تلخی سهیم کنه؟ تازه اونم از این سن کم!
درست میگی، اولش فقط به خاطر بالا بردن فروش بوده ولی بعدش نویسنده ها یه جوری باهاش کنار اومدن یا توجیه اش کردن
به همین دلایله که برتون و نولان هرگز از رابین در فیلم های خود استفاده نکردن
البته کاپ هم به نوعی دستیاری مشابه مثل باکی داشت
ولی اون فرق داشت تا حدی
چون باکی اومده بود ارتش ملحق شده بود و داوطلب اومده بود
یک جایی هم خوندم که مارول بعدا فاش کرد باکی رو از همون اول ارتش تعالیم ویژه داده بود تا یک قاتل حرفه ای باشه و حواسش به کاپ باشه
در هر حال مارول اونقدر باهوش بوده که در دنیای سینمایی باکی رو همسن استیو کرد
جوری که انگار باکی مراقب استیوه!
راستی اسم و اواتارت خیلی باحاله
نقل قول کردن
Samwel Tarly
#23 Samwel Tarly 1395-02-01 21:20
مختار خان دمت گرم با این ترجمه زیبایی که انجام دادی و وقتی اول گفتید که شخصیت محبوب من تو این لیسته سریع فهمیدم که نورمن ازبورن حتما تو رتبه اوله اما راس الغول دیدم تعجب کردم اما خوشحال بودم که شما ترتیب عوض نکردید و به دشمنای این سایت که تو تلگرام مسخرتون می کنن فهموندین که مارول و دی سی براتون فرقی نداره.
حالا بریم سراغ مقاله:
نورمن ازبورن و راس الغول که میدونستم 100% هستن اما بقیه رو نمی دونستم و برای ولورین که جزو محبوب ترین اشخاص تاریخ کمیک هست عجیب بود اما بعدا فکر کردم ادمی که راحت ادم میکشه زیاد عجیب نیست.
من با خودم عهد کردم که اگه یک روز چشمه لازاروس پیدا کردم دیگه تا اخر عمرم شاد باشم و دیگه به هیچ کس کار نداشته باشم و فقط خوش باشم و کلا بگم توازن دنیا به من چیه یا به قول رکس راکون مگه دنیا چه لطفی به من کرده که من بخوام نجاتش بدم؟ :lol:
نقل قول کردن
Rock star
#24 Rock star 1395-02-01 21:26
بروس وین/ بتمن به هیچ عنوان نمیتونه جز بدترین پدران باشه چون که همیشه در مبارزاتی که با رابین انجام میده اول از همه به فکر دستیار و همکارش هست که هیچ گونه مشکل یا آسیبی بهش وارد نشه...
همین دیگ گریسون در کمیک ها با بتمن خیلی درگیر شد و انقدر تو اعصاب بتمن رفت تا رابین شد.( Nightwing #0 رو بخونید) که اریجینِ کاملتری از دیگ گریسون و رابین شدنش رو نمایش میده حتی اول سعی کرد بفهمه بتمن کیه و وقتی فهمید بهش گفت که میدونه کیه و چی کاره است! و انقدر در تنگنا قرارش داد که بروس تونست قبول کنه ولی اونم قرار بود فقط برای یک بار رابین باشه برای اینکه عدالت رو برای پدر و مادرش اجرا کنه و اون مجرم مافیایی رو به سزایِ اعمالش برسونه که وقتی این کار به اتمام رسید بروس وین ازش خواست که به عنوان پسر خوانده اش به عنوان یک فرد عادی از خانواده ی وین ادامه بده و به تحصیل بپردازه ولی وقتی که بروس عزم و انگیزه ی دیگ گریسون رو دید و فهمید که هیچ وقت از رابین بودن کنار نمیکشه و بعد از تمامِ آن اتفاقات ، باز هم برمیگرده و ممکنه براش خطرناک باشه پس آموزشش داد و دیگ تبدیل به رابین شد.
الان شما کمیک هایِ بتمن و رابین رو بخونید همین جوری رو هوا نظر ندید (بخش Eternal ) ، وقتی که دیگ خاطراتش با بتمن رو مرور میکنه زمانی که داشت با خلافکارای سطح بالا به همراه بروس میجنگید، از درون پر از ترس میشد و حتی گاهی اوقات به مرز دیوونگی هم میرفت این روی بروس خیلی تاثیر میذاشت و بروس سعی میکرد تا جایِ ممکن کمکش کنه که از ترس و آسیب دور بمونه...
در ضمن این خواسته ی خودِ دیگ هستش نه بروس وین ، الان آلفرد هم دلخوشی از بتمن بودنِ بروس وین نداره و همیشه سعی میکرده و میکنه تا نصیحتش کنه تا کمتر به بتمن بودن اهمیت بده و بروس وین باشه ولی آیا بروس قبول میکنه نه ولی آلفرد کار خودشو میکنه چون به توماس و مارتا وین قول داده که ازش محافظت میکنه. دقیقا قضیه ی دیگ هم همین طوره بروس واقعاََ دلش نمیخواد دستیاری داشته باشه همیشه هم میگه حتی گاهی اوقات هم به عنوان تیکه کلام به کار میبره که ((من تنها کار میکنم.))
نقل قول کردن
Sin-Eater
+1 #25 Sin-Eater 1395-02-01 21:35
#24:
وقتی بزرگانی مثل نولان هیچ جایگاهی برای رابین در سه گانه خودش قایل نیست، ما چیکاره ایم :-*
اینا همش ترفند فروشه
یه روز بتگرل میومد، یه روز بت ومن ، یه روز هم سگ بتمن (بتهوند)
اصلا برای ابرقهرمان vigilante. داشتن این همه دستیار مایه اسیب پذیر شدنه
توجیهی نداره
البته توضیحات شما قابل احترامه ولی همش توجیه کردنه
مثل یه تصمیم اشتباهه که 75 سال پیش گرفتن حالا دارن هی موجه اش جلوه میدن
نقل قول کردن
Ice Man
#26 Ice Man 1395-02-01 21:48
دنیای بتمن با همه ی ابرقهرمان های دیگه فرق داره ، نمیخوام بگم برترینه اما میخوام بگم که یه دنیای کامل داره از همه نظر و خیلی جالبه که روابطی با دوستانی که اونها هم مثل خودش ابرقهرمان باشن داشته باشه
در ضمن همه رابین های بتمن بعدا جایگاه مناسبی پیدا کردن
مثلا الان رد هود دیگه تو داستان های بتمن بچه احساس نمیشه یا نایت وینگ یا رد رابین یا بتگرل و...فقط میمونه دمین که رابینه که اونم اگه رابینش نمیکرد تبدیل به یه قاتل حرفه ای میشد
اما بتمن با بدبختی یکم تعلیمش داد و رابینش کرد
بتمن بچه هایی که مثل خودش پدر و مادرشون از دست دادن به فرزندی قبول کرد اما این قدر باهاشون رابطه نزدیک برقرار کرد که مثل بچه خودش شدن و برای همین سعی کرد که از بچگی تعلیمشون بده تا در آینده هم جای خودش بگیرن
و این مسائلی که شما اشاره میکنین رو هم خود بتمن میدونه اما گاهی اوقات اتفاقی افتاده که تصمیم گرفته اون ها رو برای تعلیم به همراه خودش ببره اما خودش جوری آموزششون بده که در آینده یه بتمن خوب مثل خودش بشن اما نذاره هم یه شخصیت تاریک بشن و سختی های که خودش کشیده رو بکشن و ضعف های که داره رو اونا نداشته باشن
اما بعد هم وقتی اتفاقی براشون افتاده تصمیم گرفته دیگه هیچ وقت این کار تکرار نکنه اما بازم مسائلی پیش اومده و دوباره کسی رو با خودش همراهی کرده
نقل قول کردن
Rock star
#27 Rock star 1395-02-01 21:51
راستی مگر همین بروس وین نبود که وقتی جیسون تاد مرد کلی عزا گرفت و سالیان سال افسرده شد ، مگر همین بروس وین نبود وقتی که تیم دریک از راز بروس و دیگ با خبر شد کلی باهاش مخالفت کرد و تهدیدش کرد که از رابین شدنش جلوگیری میکنه...
- مستقل شدن دستیاراش به عنوان یک قهرمان مستقل هم بهترین کاری که یک پدر برای فرزندش میکنه ، اگر دیگ گریسون مستقل شد و رفت تبدیل شد به نایت وینگ یک کار واقعاََ عالی بود به عنوان سرپرست...
اگر بقیه ی دستیاراش مثلِ رابین سرخ و اسپویلر و... را به شهر های دیگه منتقل کرد کار عاقلانه ای بود هم از خطر دورشون کرد و هم یک هویت مستقل بهشون اعطا کرد.
ولی شاید این تو کمیک ها درست جا نیوفتاده در این مورد هر کسی اعتراض کنه خب حق داره واقعاََ تو کمیک ها خوب بهش اشاره نشده بلکه بیشتر در عناوین متعدد فرعی این موضوع دیده شده که بروس وین داره ازشون جلو گیری میکنه و نمیخواد که واردِ این داستان ها بشن ، در ابتدا هم رابین یک طرفند کاملاََ هوشمندانه برای درآمد زایی و همذات پنداری بیشتر و قوی تر کردنِ فضای کمیک بود در ضمن وقتی که رابین اومد بتمن با خلافکارای سطح پایین و مجرمان مافیایی ساده مبارزه میکرد هنوز جوکر و پنگوعن و دو چهره وجود نداشتند پس رابین در شرایط بد و خطرناک قرار نداشت.
ولی خودِ بروس هم میدونه که وقتی یک نفر یک تصمیم جدی میگیره خب دیگه نمیشه کاریش کرد خودِ بروس هم هنگامی که بتمن شد خیلی باهاش از جانب آلفرد مخالفت شد ولی اون تسلیم نشد اگر میبینید دیگ که به خاطر پدر و مادرش و در نهایت بروس تبدیل به رابین شد به بروس خرد نباید گرفت و هم چنین جیسون تاد اگر رابین نشده بود یه معتادِ عمله از کار در میومد ( اریجینش رو که میدونید!) اگر تیم دریک رابین سرخ نمیشد حتماََ در آینده واردِ اداره ی پلیس گاتهام میشد و اونجا تحت این حملات قرار میگفت(تازه اونم بدونِ آموزش حرفه ای) اگر دیمین رو رابین نمی کرد ، تنها تک فرزندِ بروس تبدیل میشد به یک قاتل زنجیره ای...
رابین شدن درسته خطر داره ولی خیلی به این شخصیت های مکمل(دیگ ، دیمین ، تیم و جیسون و...) کمک کرده و اگر هم میبینید بروس وین هم چنان اونا رو رابین نگه داشته بخاطرِ اینه که منصرف نمیشند و بروس هم حریفشون نمیشه... ( البته الان با پخش کردن آنها در جا های مختلف تونست احتمالات رو به حداقل برسونه و همین طور باعث مستقل شدن و کمتر شدنِ حوادث بشه)
نقل قول کردن
Nightwatcher
#28 Nightwatcher 1395-02-01 21:55
واقعا راس الغول بدترین پدره
فرزندانشو قاتل بار میاره
تازه اگه بچه هاش هم سر راهش قرار بگیرن بهشون رحم نمیکنه
با تشکر از مقاله خوب آقا مختار
ممنون زحمت کشیدید
نقل قول کردن
Arrow
#29 Arrow 1395-02-01 22:02
سلام
میدونم اسپمه ولی یه خواهش
درباره قسمت 18 فلش یه پست بزارین خیلی مهم بود بری کل سرعتشو داد به زووم یه چیزی بزارین تو رو خدا !
کسی از مسئولین سایت فلش رو دنبال میکنه یا کامیکش رو مثلا ممنون میشم یه پست بزارین :-)
نقل قول کردن
Rock star
#30 Rock star 1395-02-01 22:17
نولان و برتون استفاده نکردن چون نیازی به رابین نبود ، در درجه ی اول بگم که فیلم های نولان کاملاََ مستقل از کمیک ها بودند( گر چه در بخش هایی از کمیک الهام گرفته شده بود) و خب نیاز به یک بروس وین جوان داشتند نه یک سرپرست چون وقتی که رابین رو واردِ داستان کنید بروس وین تبدیل میشه به یک سرپرست یا همون پدر، سنش میره بالا و اصلاََ نیازی هم به رابین در فیلم های برتون و نولان دیده نمیشد چون جوانیِ بروس رو نشون میداد و این طرفند فروش برای زمانی هست که بروس وین پا به میان سالی و پیری گذاشته ، بروس وین در ابتدا 35-38 ساله بود به طور متوسط و الان نگاه نکنید که سنش به 28-30 کاهش پیدا کرده و نیازی به رابین نداره.
درسته که اولش همون طرفند فروش نمادین بود ولی باعث شد اولین کاراکتر نوجوان در کمیک های ابرقهرمانی بوجود بیاد و خیلی هم از نظر معنوی رابین جایگاه بالایی داره و در ضمن بعدش سعی کردند در عناوین مختلف بهش بیشتر بپردازند حتی در همین کمیک های قدیمی بتمن دیگه رابین از فروش پا رو فراتر گذاشت و تبدیل شد به یک جایگاه در دنیای کمیک و هم چنین یکی از عضو های اصلی کمیک های بتمن...
من هم گفتم قبول دارم اولش بی معنی بود که یک vigilante دستیار 15 ساله داشته باشه ولی الان دیگه توجیه شد همون 75 سال پیش آوردنش و 5-10 سال بعدش عمیق تر شد تو همین کمیک Daughter of the Demon بتمن وقتی که رابین دزدیده شد چقدر هراسان بود که نکنه اتفاقِ بدی برایِ رابین افتاده باشه و وقتی هم که پیداش کرد خلافکارا به شستش هم نبود رفت اول رابین رو آزاد کرد.
در نهایت بگم فکر نکنید حالا برتون استفاده نکرد یا نولان استفاده نکرد یعنی کارشون درست بوده خیر... همین برتون کمیک مورد علاقه اش killing joke هست که توش بت گرل دستیار بتمن و مشکلی هم باهاش نداره حالا در فیلم نمی گنجید دلیل نمیشه که رابین اهمیتی نداره... در مورد نولان هم گفتم بروس وین جوان مد نظر بود اصلاََ یه توجیه نه یک دلیل نولان در ابتدا کریستین بیل رو به عنوان بتمن در BvS معرفی کرد ولی وقتی که گفتن یک بروس وین میان سال و ضربه دیده میخواهیم ، رفتند بن افلک رو آوردن مگر نه همون بیل مد نظر بود ولی چون جوان بود نیازی نداشتند الان هم حضور رابین در کمیک ها کاملاََ توجیه شده است و دلایل محکمی هم داره نیازی نیست الکی طفره بریم.
- شاید تولد رابین اتفاقی بوده ولی در طی 75 سال الان رابین یکی از رکن های اصلی کمیک های بتمن هستش (در میان سالی نه جوانی) ، دلایلش هم کاملاََ ساده و عاقلانه است و بروس وین هم همیشه سعی کرده یک سرپرست خوب رای اونا باشه و حتی اگر خطری هم تهدیدشون کنه این بتمنه که براشون فداکاری میکنه
-----
واوی خسته شدم ، آقا بسه اصلاََ ولش کنید مهم نیست فعلاََ که در این مقاله بروس وین نبوده ، این مقاله هم الکی نوشته نشده یکی از معتبر ترین سایت های کمیک بوکی نوشته و بهترین سایت کمیک خاورمیانه و یکی از بهترین مدیرانش این مقاله رو ترجمه کرده پس جای شکی نیست ، بکشید بیرون از پدر بودنِ بروس وین (در اصل بروس وین به عنوان پدر دیده نمیشه بیشتر تو رده ی جوانی در عناوین متعدد فرعی یا اصلی دیده شده)
راستی عمو متشکرم که این مقاله رو برای ما و تمامی فن های کمیک ایرانی ترجمه کردی ، خسته نباشی
نقل قول کردن
Nightwatcher
#31 Nightwatcher 1395-02-01 22:17
راستی روز پدر و مرد رو به تمام پدران و مردان خوب جهان و حتی کهکشان تبریک میگم. :-)
ایشالا همیشه سایشون روی سر ماها باشه.
نقل قول کردن
Rock star
#32 Rock star 1395-02-01 22:24
خیلی جالبه تالیا آل غول از اول اخلاقیات و عقایدی مخالفِ پدرش داشته ولی این راس بی وجدان رو ببینید چیکار کرده که اتفاقاتی واقعاََ بدی برای تالیا و بقیه رخ داد که در نهایت مجبور به قتل و عام کردنِ دیگران شدند تالیا حتی با وجود علاقه شدیدش به بروس وین(حتی در اولین دیدار هم بروس به خاطرِ علاقه ی تالیا باهاش آشنا میشه) نتونست که به پدرش پشت کنه ، پدری شیطانی و کسی که چنان بچه هاش رو به خودش و عقایدش وابسته کرده که حتی یک فردی مثلِ بتمن هم نتونست نجاتشون بده و اون خط قرمز توسط همین راس برای فرزندانش باز شد و همون کشتار خونین خانوادگیش رو راه انداخت ، خدا وکیلی دیمین خیلی شانس آورد که بروس پدرش هست با این وجود هم مکرِ پدر بزرگش هنوز بالای سرش هست...
نقل قول کردن
mtm
#33 mtm 1395-02-01 23:05
به نقل از agh:
مختار خان دمت گرم با این ترجمه زیبایی که انجام دادی و وقتی اول گفتید که شخصیت محبوب من تو این لیسته سریع فهمیدم که نورمن ازبورن حتما تو رتبه اوله اما راس الغول دیدم تعجب کردم اما خوشحال بودم که شما ترتیب عوض نکردید و به دشمنای این سایت که تو تلگرام مسخرتون می کنن فهموندین که مارول و دی سی براتون فرقی نداره.
:

تا به حال سابقه نداشته مدیرا سایت از جایی مطلب ترجمه کنیم و ترتیب اش رو عوض کنیم
همیشه هم منبع اش رو میاریم

ممکنه از یک لیست خارجی الهام گرفته باشیم ولی اگر چیزی به متن اضافه کنیم یا کم کنیم یا نظر خودمون رو اضافه کنیم دیگه نمیگیم که ترجمه است
میگیم تالیفه یا تالیف/ترجمه است
نقل قول کردن
new avenger
#34 new avenger 1395-02-01 23:48
به نظرم به افراد این لیست نباید گفت پدر اخه اینا شان پدر رو

پایین میارن

به نظرم باید عنوان این مقاله میشد : بدترین سرپرستان

دنیا کمیک بوک
نقل قول کردن
peyman
#35 peyman 1395-02-02 00:29
ممنون عمو جان خسته نباشی.یه جورایی قبل باز کردن تیتر دلم میخواست بابا ی نورمن رتبه ی 1 رو داشته باشه!ولی خوب راس لیاقت این رتبه رو داره.خود نورمن رو اصلا یادم نبود که چه بلا هایی سر هری میاره.رتبه ی 4 رو اطلاعی نداشتم.بازم ممنون و خسته نباشید!
نقل قول کردن
Goblin King
#36 Goblin King 1395-02-02 01:11
مرسی مقاله عالی بود
یه چیزی که نظرم رو به خودش جلب کرد این بود که ولورین پسر خودش رو خفه میکنه! چون خودش میدونه پسرش قدرت های خودش رو داره ونمیشه به راحتی اون رو کشت بنابراین تنها راه کشتن او خفه کردن بودش
موندم چرا قبلا کسی به ذهنش نرسیده بود که ولورین رو اینجوری بکشه؟ :-*
نقل قول کردن
Dark Knight Spidey
#37 Dark Knight Spidey 1395-02-02 03:32
به نقل از Arrow:
سلام
درباره قسمت 18 فلش یه پست بزارین خیلی مهم بود بری کل سرعتشو داد به زووم یه چیزی بزارین تو رو خدا !
کسی از مسئولین سایت فلش رو دنبال میکنه یا کامیکش رو مثلا ممنون میشم یه پست بزارین :-)

یه چیزی هست به اسم اسپویل , الان کل داستان قسمت 18 رو لو دادی. خیلی ها هستن که هنوز ندیدن . یه کلمه اول کامنتت مینوشتی اسپویلر سریال فلش ep18 . که کسی دید , کامنتت رو رد بده و نخونه. که متاسفانه لو دادی برای همه.

از آقای ترابی و یا عمو مختار خواهشمندم , یه اخطار کلی بدن به همه دوستان که نه تنها در این مورد در باقی موارد اگه چیزی قرار اسپویل بشه اول کامنتت حتما اخطار داده بشه و بگه اسپویل چی هست تا برای کسی که ندیده لو نره داستان .
نقل قول کردن
Human Torch
#38 Human Torch 1395-02-02 12:09
مقاله مناسبتى و بسيار خوبى بود،ممنون
نقل قول کردن
beast boy
#39 beast boy 1395-02-02 12:43
دلیل اصلی که رابین وارد داستان های بتمن شد این بود که اون اوایل کودکان و نوجوانان به خوبی نمی توانستند با کامیک های بتمن ارتباط برقرار کنند و یک جورایی براشون گنگ بود و در اصل کامیک های بتمن مناسب جوانان و بزرگسالان بود اما برای اینکه کودکان و نوجوانان از خواندنش لذت ببرند رابین را وارد داستان کردند که بقیه هم به داستان های بتمن علاقه مند بشوند(منظورم این نیست که داستان بتمن اون اوایل خوب نبود منظورم این که چون بیشتر اوقات در کامیک های بتمن صحنه های خشن و تمی دارک دیده میشه برای کودکان مناسب نیست اما با اومدن رابین به داستان ها بتمن یکم حالت فان و صلح آمیز به خودش گرفت که حتی با ورود رابین، داستان های بتمن جذاب تر شد)
و
درمورد مقاله خیلی خوب بود عمو مختار خسته نباشید فقط من نمیدانم بین برترین و بدترین پدران، چرا بدترین را انتخاب کردید؟چون نورمن آزبورن توی لیست بود؟
نقل قول کردن
mokhtar
#40 mokhtar 1395-02-02 14:04
به نقل از beast boy:

درمورد مقاله خیلی خوب بود عمو مختار خسته نباشید فقط من نمیدانم بین برترین و بدترین پدران، چرا بدترین را انتخاب کردید؟چون نورمن آزبورن توی لیست بود؟

اره دیگه
معلومه
نقل قول کردن
mokhtar
#41 mokhtar 1395-02-02 14:06
به نقل از beast boy:
دلیل اصلی که رابین وارد داستان های بتمن شد این بود که اون اوایل کودکان و نوجوانان به خوبی نمی توانستند با کامیک های بتمن ارتباط برقرار کنند و یک جورایی براشون گنگ بود و در اصل کامیک های بتمن مناسب جوانان و بزرگسالان بود اما برای اینکه کودکان و نوجوانان از خواندنش لذت ببرند رابین را وارد داستان کردند که بقیه هم به داستان های بتمن علاقه مند بشوند(منظورم این نیست که داستان بتمن اون اوایل خوب نبود منظورم این که چون بیشتر اوقات در کامیک های بتمن صحنه های خشن و تمی دارک دیده میشه برای کودکان مناسب نیست اما با اومدن رابین به داستان ها بتمن یکم حالت فان و صلح آمیز به خودش گرفت که حتی با ورود رابین، داستان های بتمن جذاب تر شد)

یکم حالت فان و صلح آمیز به خودش گرفت????
فکر کنم یه کم بیش تر از یک کم بود!
این کاورها رو ببینید و این روز عیدی کمی بخندید (واقعا واقعی هستند!):

میبینید این دی سی لامصب از همون اول اصلا بچه گانه نبود؟! :-*

این یکی رو هم حتما ببینید چون فکر کنم طراحش یه کم ذهنش منحرف بوده!

:lol: :lol: :lol:
نقل قول کردن
beast boy
#42 beast boy 1395-02-02 15:14
وای!!!!
اینا دیگه چی هستند؟!!؛ :D :D :D
این ها را واقعا ندیده بودم عجب وضعیتی بوده پس بعد میگید دی سی دارکه!!! :D :D :D
نقل قول کردن
new avenger
#43 new avenger 1395-02-02 21:54
به نقل از mokhtar:
به نقل از beast boy:

یکم حالت فان و صلح آمیز به خودش گرفت????
فکر کنم یه کم بیش تر از یک کم بود!
این کاورها رو ببینید و این روز عیدی کمی بخندید (واقعا واقعی هستند!):
uplooder.net/.../770533.jpg

uplooder.net/.../771897.jpg

uplooder.net/.../771927.jpg

uplooder.net/.../...

uplooder.net/.../...

uplooder.net/.../...

uplooder.net/.../...

uplooder.net/.../...

uplooder.net/.../...

uplooder.net/.../...

uplooder.net/.../...

میبینید این دی سی لامصب از همون اول اصلا بچه گانه نبود؟! :-*

این یکی رو هم حتما ببینید چون فکر کنم طراحش یه کم ذهنش منحرف بوده!
www.uplooder.net/.../7-1.jpg

:lol: :lol: :lol:

حالا میفهمم چرا رابین مایو پاشه :-* :lol:
نقل قول کردن
Doc Strange
#44 Doc Strange 1395-02-03 13:30
به نقل از Arrow:
سلام
درباره قسمت 18 فلش یه پست بزارین خیلی مهم بود بری ------------------------- یه چیزی بزارین تو رو خدا !

ای کاش بعضیا شعور داشتن و خطر اسپویل میذاشتن ...
آخه مرد حسابی تو دیدی یعنی همه دیدن؟
باز همه یه شعوری تو خودشون دارن یه معرفتی دارن با این که اسپویل میکنن خطر اسپویل میزنن ...
بعد تو که دیدی چه پستی میخوای برات بذارن؟
چی میخوای برات بگن؟
نقل قول کردن
شروین سرکان
#45 شروین سرکان 1398-12-18 17:22
حدس می زدم راس الغول اول باشهه. بنظرم نورمن اونقدر پدر بدی نیست
نقل قول کردن
شروین سرکان
#46 شروین سرکان 1398-12-19 11:11
به نقل از shervin_md:
حدس می زدم راس الغول اول باشهه. بنظرم نورمن اونقدر پدر بدی نیست

البته برای گابریل و سارا واقغا پدر بدی بوده
نقل قول کردن
ArashBigA
#47 ArashBigA 1399-12-13 16:50
واقعا بروس وین هم باید توی این لیست حضور میداشت واقعا بلایی که سر نایتوینگ اوردش خیلی بد بود اخه کی میتونه یه همچین بلایی سر بچش بیاره
نقل قول کردن
The Spectacular Burmun
#48 The Spectacular Burmun 1402-11-05 18:36
فقط راس الغول رو نمیدونستم.بقیه رو همه رو توقع داشتم.
سایکلاپس و ولوی بیشتر این اتفاقات رو تاوانی بر قدرت ها و جایگاه خودشون باید پس بدن.واقعا با همچین قدرت ها یا موقعیت هایی که داری نباید بچه دار بشی(بخاطر همینه که پیتر پارکر ازدواجش طول کشید)
نورمن آزبورنم...چیزی ازش نگم بهتره چون بدجوری آبرو ریزی میشه.راس الغول هم که نامبر وان لیسته.شکی در این موضوع نیست.
درهرصورت ارزوی تندرستی برای تمامی اعضای سایت و پدران دیگه دارم.به امید روزی که تمامی پدران مثل مقاله برترین پدر ها باشن.روز پدر مبارک.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید