5 سوالی که تریلر آخر فیلم جنگ بینهایت در ذهن ایجاد میکند

دیشب آخرین تریلر معرکه فیلم جنگ بینهایت منتشر شد با کلی صحنه جدید و این سئوالات را برایمان ایجاد کرد!

میتونید تریلر را در اینجا تماشا کنید و یا در اینجا با کیفیت های مختلف آن را دانلود نمایید.

این تریلر خیلی باحال بود و ما را غافلگیر کرد. مثلا ملاقات مجدد باکی و استیو را دیدیم یا نعره هالک را شنیدیم! اما این سوالات که در این مقاله مطرح میشه از همه مهم تر بودند!

1- ماموریت بلک ویدو چیه؟

ماموریت بلک ویدو چیه؟

ما قبلا دیده بودیم که بلک ویدو همراه با کاپیتان آمریکا به واکاندا میره . اما در این صحنه انگار او داره با یکی از اعضای فرقه سیاه ثانوس به نام پروکسیما میدنایت میجنگه. این نبرد به نظر نمیاد در واکاندا باشه. بلکه بیشتر بهش میخوره در یک مثلا انباری باشه. پس سوال اینه که ماموریت او چیه؟ یک احتمالش اینه که کاپیتان آمریکا و گروه Secret Avengers او قبل از تونی از تهدید ثانوس با خبر شده اند و رفته باشند سراغ فرقه سیاه.

کمیک اونجرز مخفی secret avengers

و البته از یادمون نره که در تریلر اول جنگ بینهایت هم کاپیتان آمریکا اولین بار از دل سیاه های جایی بیرون آمد که شبیه به همین انباری بود:

2- مرد آهنی داره با چی میجنگه؟

مرد آهنی داره با چی میجنگه؟

در تریلر میبینیم که آیرون من داره پرواز میکنه . این رو قبلا هم دیده بودیم ولی سوال من اینه که او دقیقا داره با چی میجنگه؟ اگر با دقت تماشا کنید متوجه میشوید که استارک انگار داره از یک بازوی مکانیکی فرار میکنه (تعداد بازوها بیش از یکی هستش). یک احتمال اینه که این بازوها از سفینه های ثانوس بیرون آمده باشند . شایدم متعلق به یه موجود عظیم الجثه باشند. ثانوس قبلا در فیلم اونجرز و اون ارتش چیتاری خودش ثابت کرده که موجودات بزرگ زیادی در اختیار داره پس اینم میتونه از اونا باشه!

3- شوری چه کمکی در شکست دادن ثانوس میکنه؟

شوری چه کمکی در شکست دادن ثانوس میکنه؟

شوری به عنوان خواهر تیچالا (پلنگ سیاه) یک نابغه است که میگن هوشش از تونی استارک هم بیشتره. او کلی گجت از فلز ویبرانیوم در واکاندا ساخته و احتمالا زره جدید آیرون من را در جنگ بینهایت او آپگرید کرده. پس او نقش مهمی در شکست دادن ارتش ثانوس خواهد داشت. این صحنه نشون میده که او در فیلم قرار نیست همش در آزمایشگاه خودش به سر ببره و صحنه اکشن هم داره! به نظر میاد اینجا داره با برخی از نیروهای بیگانه ثانوس میجنگه. ولی این کیه که باعث شده شوری اینقدر مصمم و نگران بشه؟

4- شعاری که در تریلر میشنویم چیست؟

شعاری که در تریلر میشنویم چیست؟

خوشبختانه این سوالیه که براتون جوابشون رو پیدا کردم! همه با دیدن تریلر از خودشون میپرسن که اون شعاری که اهالی واکاندا دارند سر میدن چیه؟ ایا معنی داره؟ آیا کلمه انگلیسی هستش؟ باید بگم که این عبارت هستش: Yibambe  . این عبارت در زبان واکاندایی به معنی "موقعیت خودتون رو حفظ کنید" (hold position) میباشد!

5- ثانوس قراره دقیقا به چند تا سنگ بینهایت دست پیدا کنه؟

ثانوس قراره دقیقا به چند تا سنگ بینهایت دست پیدا کنه؟

تریلرهای قبلی به ما نشون میدادند که ثانوس حداقل دو سنگ بینهایت در دست خواهد داشت. ولی ناگهان در صحنه ای که به نظر میرسه از دست مارول در رفته باشه (!) او را میبینیم که انگار دارای 5 سنگ بینهایت است!!! ولی سنگ روح را هنوز به دست نیاورده (گفته میشه این سنگ از بقیه قویتره) . باید منتظر ماند و دید در این فیلم ثانوس قراره به چند سنگ بینهایت دست پیدا کنه.

امیر علی قادری 

All rights reserved © Spidey.ir 2018

(هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

مطالب مرتبط:

بررسی و تحلیل اولین تریلر فیلم "انتقام جویان : جنگ بینهایت"

بررسی و تحلیل دومین تریلر فیلم "انتقام جویان : جنگ بینهایت"

10 چیز مهمی که از کمیک "مقدمه جنگ بینهایت" فهمیدیم

15 چیز هیجان انگیزی که از فیلم جنگ بینهایت میدانیم!

اطلاعات مهمی که مجله EW درباره فیلم جنگ بینهایت به ما میدهد

15 فن تئوری برتر درباره MCU که ممکنه درست باشند!

20 فن تئوری برتر درباره فیلم "اونجرز: جنگ بینهایت" که ممکنه درست باشند!

كمیك "دستكش بینهایت" (THE INFINITY GAUNTLET) ترجمه شد

"جنگ بی نهایت" (INFINITY WAR) چیست؟ + لینك دانلود كمیك

15 خبر و شایعه ای که درباره فاز 4 دنیای سینمایی مارول میدانیم! 

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

abed71abed
#1 abed71abed 1397-01-19 10:38
خیلی هایپ شدم
چه چیز خفنی بشه این فیلم
بودجه این فیلم چقدر بوده؟
نعره هالک خیلی باحال بوووود
کاش اوایل فیلم نشون بده اسپایدر من یا تونی چطوری و کی بهشون این لباس آپگریت شده رو میده
نقل قول کردن
The-Captain-steve
#2 The-Captain-steve 1397-01-19 10:44
مرسی بابت این پست اما به نظرم سنگ روح هم داره شما اگر دقت کنی از سمت چپ
Time Ston که رو شصت هست به سختی میشه اونو دید
PowerStone به زاندار حمله کرده چون این صحنه اخر فیلمه
SpaceStone که دیگه از لوکی تسراکت رو گرفت و تبدیلش کرد به سنگ
Realty Stone که با حمله به کالکتور و گرفتن ایثر
SoulStone تمام تئوری ها دررمورد اینکه سنگ روح در تایتانه یعنی یا اینکه دست هایمدال بوده و ازش گرفته
پس تنها چیزی که اینجا نیست MindStone پس حد اقل خیالمون راحت باشه تا اخر فیلم سنگ دست ویژن هست
خب حالا اینجا باید برگردیم به تریلر دومی خیلی ها میگفتن اونجا که کاپیتان دست تانوس رو گرفته چرا رو دستکش فقط دوتا سنگه و چرا یه دست کاپیتان سپر نیست من اونجا گفتم که بیشتر از دوتا سنگ داره و الان هم مطمعن هستم که سنگ های دیگه هم رو دستکش بوده
نقل قول کردن
Super Captain
#3 Super Captain 1397-01-19 13:14
اقا دمتون گرم خیلی خفن و باحال بود .فقط کسی میدونه تاریخ دقیق اکران فیلم کی هست؟؟
نقل قول کردن
The-Captain-steve
#4 The-Captain-steve 1397-01-19 13:52
به نقل از Super Captain:
اقا دمتون گرم خیلی خفن و باحال بود .فقط کسی میدونه تاریخ دقیق اکران فیلم کی هست؟؟

۲۷ اپریل اکران میشه
نقل قول کردن
mtm
#5 mtm 1397-01-19 14:45
به نقل از Super Captain:

یعنی واقعا اینهمه تریلر ازش منتشر شده اخرش زده 27 آوریل رو تا حالا ندیده بودید؟!!
نقل قول کردن
Spiderx
#6 Spiderx 1397-01-19 15:47
ببخشید این صحنه که میگن ثانوس 5 تا سنگ داره دقیقا کجای تریلره
اگه منظورتون اونجاست که یهو ظاهر میشه که اصلا دستش معلوم نیست طبق ویدیویی که تو کانال گذاشتین
پس چجوری دستشو دیدین??
نقل قول کردن
The Living Tribunal
#7 The Living Tribunal 1397-01-19 16:05
آقای ترابی من فکر نمیکنم که اون سنگ ذهن باشه داخل دستکش تانوس، آخه اگه توجه کنید رنگش نارنجیه و نه زرد.
شما چی فکر میکنید؟
نقل قول کردن
mtm
#8 mtm 1397-01-19 16:15
به نقل از The Living Tribunal:
آقای ترابی من فکر نمیکنم که اون سنگ ذهن باشه داخل دستکش تانوس، آخه اگه توجه کنید رنگش نارنجیه و نه زرد.
شما چی فکر میکنید؟

من هیچی فکر نمیکنم!
تا موقع اکران فیلم هم نه تریلری میبینم و نه کلیپی و نه هیچی!
نقل قول کردن
alihdz
#9 alihdz 1397-01-19 16:25
آقا به نظرم فیلم در حالی که ثانوس ۵ سنگ بینهایت به دست آورده تموم میشه و ادامه رو در اونجرز ۴ میبینیم یعنی اصن ممکنه سنگ روح تو فیلم نباشه!!!
حالا ممکنه حرفم مسخره باشه ولی از مارول هرچیزی برمیاد
نقل قول کردن
P.Constantine
#10 P.Constantine 1397-01-19 16:47
سوال شماره پنجم: با توجه به اسباب بازی دستکش بی نهایت(مخصوص فیلم)، سنگ نارنجی ۱۰۰٪ سنگ روحه!!!! همچنین با توجه به صحبت های روسو ها که پرده آخر فیلم در واکاندا رخ میده پس تنها سنگ باقی مونده سنگ ذهنه که در پیشونی ویژن قرار داره!!!!
نقل قول کردن
P.Constantine
#11 P.Constantine 1397-01-19 16:52
به نقل از Spiderx:
ببخشید این صحنه که میگن ثانوس 5 تا سنگ داره دقیقا کجای تریلره
اگه منظورتون اونجاست که یهو ظاهر میشه که اصلا دستش معلوم نیست طبق ویدیویی که تو کانال گذاشتین
پس چجوری دستشو دیدین??

سوتی مارول همین جاست!
اون چیزی که در یو تویوب منتشر شده با رزلوشن ۱۰۸۰P و ۱۶:۹ـه پس مارول خیالش راحت بوده که دست ثانوس مشخص نیست! اما چیزی که در تو ییتر منتشر شده با نسبت صفحه عمودی بوده و مارول حواسش نبوه که ممکنه چیزی از فیلم لو بره!!!!!!!
نقل قول کردن
P.Constantine
#12 P.Constantine 1397-01-19 16:56
به نقل از alihdz:
آقا به نظرم فیلم در حالی که ثانوس ۵ سنگ بینهایت به دست آورده تموم میشه و ادامه رو در اونجرز ۴ میبینیم یعنی اصن ممکنه سنگ روح تو فیلم نباشه!!!
حالا ممکنه حرفم مسخره باشه ولی از مارول هرچیزی برمیاد

همونطور که قبلا گفته شد،ارتباط Infinity war و Avengers 4 مثل ارتباط Civil war و infinity warـه پس صورت مسئله پاک میشه(جدا از این که سنگ روح همون نارنجی اس)

(تئوری "سنگ روح پیش استیوه" هم کلا از بین رفت!)
نقل قول کردن
The Living Tribunal
#13 The Living Tribunal 1397-01-19 18:15
به نقل از mtm:
شما چی فکر میکنید؟

من هیچی فکر نمیکنم!

می دونم که نه به من مربوطه و نه به موضوع ولی یه سوال
آیا تا بحال توی اینکار موفق هم بودید؟ اگه بودید راز موفقیتتون چیه؟ آخه من واسه فیلم بلک پنتر و ثور راگناروک خیلی تلاش کردم که نه به سمت کیفیت پرده برم و نه کلیپ ها و نه خبر ها و نه تریلر ها ولی موفق نبودم :sigh:
نقل قول کردن
mtm
#14 mtm 1397-01-19 18:53
به نقل از mtm:
شما چی فکر میکنید؟

من هیچی فکر نمیکنم!

می دونم که نه به من مربوطه و نه به موضوع ولی یه سوال
آیا تا بحال توی اینکار موفق هم بودید؟ اگه بودید راز موفقیتتون چیه؟ آخه من واسه فیلم بلک پنتر و ثور راگناروک خیلی تلاش کردم که نه به سمت کیفیت پرده برم و نه کلیپ ها و نه خبر ها و نه تریلر ها ولی موفق نبودم :sigh:

من پرده ای نگاه نمیکنم . چون خارج کشور زندگی میکنم و میرم تو سینما فیلم رو میبینم
ولی راستش اگه تو ایران بودم و کیفیت خوب پرده ای از این فیلم میومد اصلا واسه نسخه اصلی صبر نمیکردم
یادش بخیر . اون قدیما نسخه پرده ای انگار خیلی با االان فرق داشت
یعنی اگه چیزی میومد قطعا کیفیتش قابل تحمل بود
من خیلی فیلما رو پرده ای دیدم و لذت بردم
مثلا ارباب حلقه های 1 که واقعا هیچ وقت یادم نمیره. یه بنده خدایی نسخه vhs رو برام اورد و منم رفتم یه روز تعطیل (پنچشنبه) از صبح تا ظهر نشستم تماشا کردم. هیچ نکته ای و خبری هم ازش نمیدونستم و اصلا اسپویل نشده بودم . نشستم و دیدمش و حسابی هم کیف کردم. یه همچین حسی رو موقع دیدن ایکس من 1 هم داشتم. ولی راستش از وقتی الوده این اینترنت و تحلیل تریلر و اسپویلر و سایت داشتن شدم دیگه این حس رو تجربه نکرده ام
ولی الان نمیدونم چرا دیگه نسخه پرده ای مثل قدیما حال نمیده ! شاید به خاطر اینه که هر کی میتونه بره با گوشیش فیلم بگیره و بزاره اینترنت !
نقل قول کردن
Captain Marvel
#15 Captain Marvel 1397-01-19 18:58
1. به اون سلاحی که دست بلک ویدو هستش دقت کنید این سلاح دقیقا همون سلاحیه که به طرف کاپیتان پرت میشه و بعد چهره ی کاپیتان معلوم میشه پس شاید تونی به بلک ویدو میگه که بره کاپیتان رو پیدا کنه بعد اونجا همدیگرو می‌بینند
نقل قول کردن
یاسایی
#16 یاسایی 1397-01-19 19:19
سلام اونجا گفتید سنگ روح رو بدست نیاورده ولی درمدل دستکشی که مارول منتشر کرد اون سنگ روح است و جای سنگ ذهن خالی است
نقل قول کردن
Marc Spector
#17 Marc Spector 1397-01-19 21:14
نمیدونم چرا؟متاسفانه مقاله اصلی هم همین اشتباه رو کرده بلک ویدو با پروکسیما میدنایت نمیجنگه با کوروس گلاو میجنگه(از مدل ایستادنشم معلومه)!!!
نقل قول کردن
Super Captain
#18 Super Captain 1397-01-19 22:14
یه چیزی رو که کسی بهش توجه نمیکنه و سایت cbr اشاره کرد میگه شاید سنگ روح پیش آدام والارک باشه به نظرم این از همه منطقی تر و جذاب تره..
نقل قول کردن
alihdz
#19 alihdz 1397-01-19 22:38
به نقل از Super Captain:
یه چیزی رو که کسی بهش توجه نمیکنه و سایت cbr اشاره کرد میگه شاید سنگ روح پیش آدام والارک باشه به نظرم این از همه منطقی تر و جذاب تره..

آدام وارلاک تا گاردینز ۳ تو MCU نمیاد
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

42

مردعنکبوتی سیمبیوتی

کمیک های پادشاه سیاه پوش - فارسی - کامل

تولد مجدد قهرمانان

پاسخ به سئوالات مردعنکبوتی

مقالات اسپایدرمن راهی به خانه نیست

حقایق کمیک بوکی

گرین گابلین

50

تاپ 20 - سایت spidey.ir

27

کمیک امپراتوری مخفی

توطئه کلونی

دنیای ونومی

41

Telegram     Facebook    Youtube red

Aparat     Instagram     Discord                                                                                   

کمیک بوک های امازینگ اسپایدرمن

نکات جالب مرد عنکبوتی

14

18

26

15

بزرگان تاریخ اسپایدرمن

مهم ترین داستان های مرد عنکبوتی

006

0010

اسپایدرمن در تلویزیون

21